Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Vzhůru kořenama-Jde to a nebo ne?Přímé srovnání s normálním růstem - Pokus s řízky 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Tak jak na vás působí tento thread(pokus)?
Zajímavej pokus,určitě svůj smysl tento thread má.
Zase jedna píčovina..Hmmmm
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 49

Vidím, že máš ty kelímky zavěšený ze strany k lampě, což způsobí, že porostou do boku, pokud chceš, aby tento pokus byl 100%, tak je zavěs přímo nad lampu tak, aby se nemuseli vyhýbat do boku, ale rostli přímo rovně dolů k lampě. Tím nenarušíš vertikální růst a pokus bude zajímavej. Pokud se rostliny musí sami ohýbat, pak už nerostou stoprocentně vzhůru nohama.

Old Post 19-02-2006 v 16:02 PM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 50

100 - Thermal - Vim co myslis,ale to proste nejde.Duvod je ten,ze nad lampou je proste malo svetla (puvodne byly o dost vejs).Budu je muset vazat ke spejli nebo dostanou zavazi..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-02-2006 v 16:04 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 51

puljec - Taky si myslim,ze zavazi je lepsi,ale premejslim a nenapada me celou dobu jak ho tam pridelat aby to neskrtilo vetvicky a nebo nejak nevadilo..Musim proste neco vymyslet.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-02-2006 v 16:17 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 52

logicky se to musí více natohovat se závažím..
takže pokud chces kompaktnejsi kytky volil bych tyc...

pokud chces Switch SOG kytky tak zavaží....

jedná se o domněnku

Old Post 19-02-2006 v 17:26 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 53

Vrcholek bude růst stále směrem ke světlu, nijak ho neodkloníš. K čemu závaží? Ať ho dáš jakkoliv, vrcholek bude směřovat celou rostlinu stále za světlem. Závažím můžeš potrhat vnitřní pletiva.

Old Post 19-02-2006 v 17:32 PM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od 100Thermal
Vrcholek bude růst stále směrem ke světlu, nijak ho neodkloníš. K čemu závaží? Ať ho dáš jakkoliv, vrcholek bude směřovat celou rostlinu stále za světlem. Závažím můžeš potrhat vnitřní pletiva.


Z vysledku Jahudkova pokusu ale vyplyva, ze rostlinky na svetlo kaslou a rostou nahoru, pryc od svetla.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 20-02-2006 v 06:16 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 55

Zajímavý pokus, ale myslím, že to nemá moc smysl a výnos vyšší nebude. Zajímavější by bylo to zavěsit nad tu lampu...
Ve skříni mám málo místa tak snad přespřístí sklizeň(za 3 měsíce) zkusím kořeny na boku s lampu nahoře, prostě květináč nebude dole ale na boku

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 20-02-2006 v 09:15 AM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 56

Mno ja si driv taky myslel,ze kytky porostou za svetlem a daji mu prednost pred gravitaci,ale neni to tak.Oni maji proste tendenci rust nahoru a kde je svetlo je jim tak nejak jedno.Zpocatku byly o dost vyse nez je lampa prave z duvodu objektivity tohoto pokusu,ale moc se jim tam nedarilo patrne z nedostatku svetla.Tim padem jsem byl nucenej je dat niz k lampe a ted jsou v podstate z boku lampy a dari se jim podstatne lepe.Nejdou za svetlem,to muzu opravdu zarucit,protoze kdyz vrsky otocim na druhou stranu smerem od lampy je jim to tak nejak jedno a rostou si stejne nahoru misto toho aby mely snahu se otocit zpatky k lampe.Co jsem ovsem zpozoroval a co ma 100 procentni souvislost se svetlem je to,ze za svetlem se natacely listy (v pripade jeho nedostatku).To jsem pozoroval kdyz byly rizky jeste hodne nahore nad lampou a nemely dostatek svetla.Rostly dale nahoru,akorat mely otoceny listy coz vypadalo docela zajimave.

K tem zavazickum/tyckam zatim nevim co pouzit.Kdyz dam zavazi,tak me neni porad jasny jak ho tam pridelat aby je to neposkodilo.Navic nezapominejte na vetve ktery uz zacinaji rust,takze kdyz privazu na hlavni stonek zavazi,porad tu budou jeste vetve ktery se budou kroutit taky nahoru.Takze bych musel aplikovat hodne dalsich zavazi.Nakonec by to vypadalo jako vanocni stromecek Rozhodne je nechci poskodit a vazat na stonky o 3mm sile provazek neni nic setrnyho.Pokavad vas napada jak to vyresit tak sem s tim.

Je to pokus,takze o vynosy nejde.Zajimalo me proste co to udela,to je vsechno.

Ted me napadla jednoducha a genialni vec a to je liščí smyčka jestli nekdo znate.Pomoci tohoto uzlu by se snad daly ty zavazi snadno aplikovat..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-02-2006 v 11:24 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 3 den květu 12/12 Příspěvek č. 57




3 den květu 12/12

-Sice jsem neplanoval update tak brzo,ale dat ho sem v pripade vyjimecne udalosti a zmen musim.

Rizky vzhuru korenama i ty v normalni poloze rostou rychle jak z vody a tak jsem musel urychlene resit jejich uvazani nebo zatizeni,aby opravdu rostly vzhuru korenama a pokus zustal objektivni.Premyslel jsem jakou metodu pouzit a nakonec tedy zvitezily závažíčka.Protoze tady padly domenky,ze se bude vytahovat pletivo a kytky to bude vytahovat,tak jsem zvolil 2 zavazicka kazde o jine hmotnosti.Tim by se melo dat overit,jak ktera vaha bude na kazdou rostlinu pusobit.Jedno zavazicko ma 12 gramu a druhe 18 gramu.Jako uzel jsem pouzil liščí smycku protoze se snadno uvaze a precijen neni tak pevna jako jine uzly a navic se nesesmekne.Jak tenhle uzel vypada,se muzete mrknout do odkazu v prispevku vyse.Tech 18 gramu neni moc,ale pro takovy maly kyticky je to asi dost,protoze se pod tema 18 gramy pekne srovnaly.Jsem zvedavej jakou vahu jeste unesou nez se zacnou zase ohybat zpatky nahoru.Vsechny ucastniky pokusu jsem pohnojil hnojkama na kvet (AH).Protoze ted jsou regulerne vzhuru korenama,tak do nich ziviny opravdu konecne leju.Jsem zvedavej co to provede he he




Fotky

1 Tak takhle si tam doted rostly.Muzete videt ze od posledne coz je jsou dva dny znacne povyrostly a zesilily.Pokus by nemel dal smysl,pokavad bych je nechal rust nadale tak jak oni sami chteji.

2 Znovu oba jeste tak,jak jsem je vyndal ze skrine.Jsou pripraveny pro aplikaci zavazicek a predchozi mereni.

3 Muzete se podivat na detail jednoho z rizku rostoucich koreny vzhuru.Vidite,ze mu nic neni,dari se mu naprosto vytecne a muzete si vsimnout uz vyrustajicich vetvicek.Zatim maji tak asi 1cm..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 20-02-2006 v 23:20 PM

Old Post 20-02-2006 v 22:36 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 3 den květu 12/12 Příspěvek č. 58




3 den květu 12/12

-Pokračování předchoziho příspěvku.

Fotky

1 Tady vidite co jsem vymyslel a nakonec i na stonky techto rizku zavesil.Provazek je nejaka bavlnka tak by se snad nemela zarezavat do stonku.Tohle je ke stonku uvazano na liščí smycku.Na vaze vidite jedno ze zavazicek a ma 12 gramu.Druhe zavazicko ma gramu 18.To uz je poveseno (vidite na fotce vpravo.)

2 Pro porovnani rizek se zavazim 18 gramu a rizek zatim tak jak rostl doposavad.

3 No a tady jsou uz uvazany oba kousky.Muzete videt jak jsou ruzne zprohybany.Zatizenim se mozna stonek zase srovna.O tom se necham prekvapit.Levej rizek nese zatez 18 gramu,pravej 12 gramu.Muzete si vsimnout i na kelimkach.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 20-02-2006 v 23:07 PM

Old Post 20-02-2006 v 22:52 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 3 den květu 12/12 Příspěvek č. 59



3 den květu 12/12

-Pokračování předchoziho příspěvku.

Fotky

1 Unikatni fotka.Pohled shora na prave natazene stonky pomoci zavazi.Na kelimkach si muzete vsimnout oznaceni toho jake zatizeni kazda rostlinka nese.Vlevo 18 gramu.prava 12 gramu.

2 A jsme zpatky ve skrini.Protoze jsou se zatizenim podstatne delší,musel jsem je asi o 7cm zvednout vys,takze maji svetla dost po cele delce.Takze at se jim dari!


Musel jsem to rozdelit do nekolika prispevku,protoze se mi z nejakejch me neznamejch duvodu prehazovaly fotky.



Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 20-02-2006 v 23:36 PM

Old Post 20-02-2006 v 22:59 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Palec nahoru Příspěvek č. 60

já to věděl....a pak že konopí nemůže být liána...)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 21-02-2006 v 05:24 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Ucel? Příspěvek č. 61

Jahudko stale mi nejak unika ucel pestovani vzhuru korenama....

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 03-03-2006 v 21:34 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 62

r-man - Ucel to zadnej nema.Je to proste takova sranda.Proste pro prdel no.V kazdym pripade by toho mozna vyuzit slo,ale nesmel bych to delat stylem jakym to delam.Muselo by se to praktikovat bez vazani a nebo závaží a nechat je rust tak jak chteji a vlastne ty kytky co by byly nahore by byly jako plazivky.Vlastne by jsi 400w mohl takhle teoreticky svitit na 2m2.Jestli by to zvysilo vynos to nevim.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 04-03-2006 v 19:47 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 8 den květu 12/12 Příspěvek č. 63






8 den květu 12/12

Kořenové šílenství pokračuje!

-Celej tenhle prispevek je z 8 dne kvetu kdyz jsem vsechno nafotil a jen jsem nemel cas sem dat update.Takze az dnes.V nejblizsich dnech pridam update uz ze 14 dne kvetu.

Takze rizky uz po 8 dnech po prepnuti na 12/12 se spravne zahustily a uz maji minipalicky.Zda se,ze rozdil mezi rizky rostoucimi v normalni poloze a vzhuru koreny neni prakticky zadny.Na kvet nasadily ve stejny cas.Mensi problem je s vetvemi ktere uz rostou samozrejme nahoru jak se dalo ocekavat.Asi se vykaslu na privazovani tolika vetvicek,to by bylo fakt sileny to vsechno uvazovat.Necham opacne narust jen hlavni palice a ty okrajovy na vetvickach necham klidne stocit nahoru.Alespon by mel bejt videt nejakej rozdil mezi palici ktera poroste normalne a palici rostouci vzhuru korenama.Pro porovnani hlavnich palic slouzi referencni rizky rostouci v normalni poloze.Jak si nekteri clenove mysleli,ze koreny neporostou nahoru,tak to si mysleli spatne.Nahore v kvetinaci vidim krasne prorostly korinky,takze je videt,ze koreny predevsim rostou tam kde je voda.Zda se mi to i logicky.Na zaver udelam prurez korenovym balem aby jsme se mohli podivat jakym zpusobem vlastne koreny v takovych podminkach rostly.

..Takze dost kecu a fotky..


Fotky

1 Zde vidite rizky rostouci v normalni poloze tak jak jsou ve skrini.Muzete videt pocinajici minipalicky.Vitalita rizku je evidentni.

2 Rizky rostouci korenama vzhuru.Taktez si muzete vsimnout minipalicek stejne jako u rizku rostoucich v normalni poloze.Vitalita tam je taky,rust obracene jim nijak nevadi.Muzete se vsimnout listu otocenych za svetlem (k lampe).Vypada to fakt zvlastne.Minipalicky se chteji stacet smerem nahoru.

3 Tady muzete porovnat oba rizky rostouci koreny vzhuru.Oproti poslednimu update celkem povyrostly.Muzete krasne videt jak se vetve toci smerem nahoru.Kdyz bych je mel vsechny vazat,tak bych snad zesilel,proto pojedu vhuru nohama u obouch rizku jen hlavni palici.Nebo mam vazat i vetve?Myslite,ze by to melo smysl si s tim dat tu praci?Taktez muzete videt,ze vliv vahy zavazi je zanedbatelny a spise se neprojevuje vubec.Rizek s 18g je stejne vysokej (nizkej) jako rizek s 12g pritezi.

4 Rizky rostouci v normalni poloze.Jejich vyska a vitalita je priblizne stejna i kdyz je porovnam s rizky rostoucimi
koreny vzhuru.

5 Porovnavaci fotka kde muzete videt vsechny 4 ucastniky pokusu pohromade.Muzete videt,ze na vysku jsou vsichni priblizne stejne velci,coz znamena,ze vliv rustu v opacne poloze se nijak neprojevuje.



Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 05-03-2006 v 14:54 PM

Old Post 05-03-2006 v 14:41 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b.bang
Stálý Člen

Karma uživatele b.bang - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 64

No jako vypada to dost zajimave, ale jsem fakt zvedavej na dalsi foto.

Old Post 06-03-2006 v 23:31 PM
b.bang je offline   Profil uživatele b.bang   Find more posts by b.bang   Foto galerie člena b.bang   Click here to Send b.bang a Private Message   Add b.bang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2457430 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív