Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Vzhůru kořenama-Jde to a nebo ne?Přímé srovnání s normálním růstem - Pokus s řízky 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Tak jak na vás působí tento thread(pokus)?
Zajímavej pokus,určitě svůj smysl tento thread má.
Zase jedna píčovina..Hmmmm
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 81

DElas tedy nejake schrnuti sveho pokusu(ses vedator tak bys mel:-)?!?
Z tech fotek sem nejako dost dobre nepoznel co se tvari lepe...

Old Post 17-04-2006 v 09:00 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 82

Prophet tak teda s tim nesouhlasim co ja vim kytka resi kde je nahore a kde dole hormonama a klidne muze mit nahore tam kde mi mame dole stacilo by kdyby byla zarivka zespod myslim ze takle je ten experime takovej trochu blbej na druhou strannu prukaznejsi by miozna byli dve skrine cert vi....

Old Post 17-04-2006 v 09:39 AM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 83

hele skřeti nejdřív nastudujte na *** ať máte přehled o problematice

lávovej keran

Old Post 17-04-2006 v 11:55 AM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 84

Skřeťák v Sudu - Zpocatku bylo svetlo primo dole,ale kroutilo se to nahoru takze uz nemelo dal smysl davat kytky jeste vejs kde bylo jeste min svetla.Kazdopadne me slo a jde spis o to,jestli to je proveditelny (jestli vyroste normalni korenovej system) a jestli je mozny takhle neco pestovat.Pokus ukazal a jeste ukazuje,ze to takovej problem neni a s nejvetsi pravdepodobnosti vam ukazu,jak se to dela v praxi ve vetsim uz normalnim growpokusu.Myslim,ze vynos z tehle visicich kytek bude stat rozhodne za zvazeni i ostatnim.Ono to zase takova prace neni a celkove to vynos proste zvysi.Zatim vizualne bych rekl,ze tam huleni rozhodne malo nebude.Na 100 procent tam neni na 2 brka.To vsechno se dozvite az na konci,protoze zatim jsme teprve v 53 dnu kvetu.Sice bych je mel v 63 dni sklidit,ale neudelam to.Necham je jeste o 20 dni dele.Kdyz jsem pestoval posledne tak se to vyplatilo a palicky se jeste dost nafoukly.No a ja nikam nepospicham,zajima me predevsim pokus a kvalita.

DEVIATIO - Shrnuti bude na konci.Zatim je to v 53 dni kvetu a jeste to 30 dni pokvete.Takze si jeste trosku pockej.Zatim to vypada tak,ze na tech co visej korenama nahoru je vic palicek,ale jsou mensi.Na tech co jsou v normalni poloze jsou krasny kompaktni palice.Jinak nevim co se tvari lepe.Vypada to oboje moc pekne a zivotaschopne,takze bych rekl,ze dobry jsou jak koreny vzhuru tak ty v normalni poloze.Rozdil je spis jen vizualni,ale to nas az tak moc nezajima ne?

prophet - Rozpohyboval bych to,ale to uz neni pro bezny pestitele.Bylo by to vlastne jako ten omegagarden system.Nekde tu je na nej odkaz.Chtel jsem vyzkouset neco jak vyplnit volny misto ve skrini a videt co to proste udela.Dospel jsem k zaveru coz jsem tu uz psal,ze metoda je pouzitelna,ale nesmelo by se to vazat.Proste by z kytek byly na strope plazivky.Mam v planu to vyzkouset,ale rozhodne to nebude hned,takze jeste nechci nic slibovat.


Jinak oblafnout prirodu moc nejde.Musel bych pouzit ethylen coz jsem psal nekde na zacatku.Ale ani to neni jisty,ze by to kytky dokonale zmatlo.Nebo druha varianta je nejakej ten rotacni system jako omegagarden a nebo muj vynalez growcube he he

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 17-04-2006 v 12:23 PM

Old Post 17-04-2006 v 12:13 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 85

ak dobre pozeram,tak sa tie kvetinky naklanaju doboku.Jednoznacne za svetlom.Skus dat lampu pesne 90stupnov pod rastlinu.Poleze pekne rovno.

Old Post 17-04-2006 v 20:37 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 86

weider - Nakloneny to je protoze se zpocatku mely snahu tocit nahoru i kdyz byla lampa prakticky pod nima.Tak jsem na ne privazal závažícka ktery jim mely zabranit v opetnem staceni nahoru.Ty stonky uz se nepodarilo uplne srovnat a tak rostou trochu nakrivo.Posledne ten jeden dostal špejli ke ktery je privazanej,ale stejne uplne srovnat to nejde.Ty stonky jsou uz drevnaty a uz se nikam netocej.Ted maji snahu se stacet znovu nahoru uz jenom konce tenkych vetvicek a i kdyz bych lampu otocil,tak se to nesrovna(vyzkouseny).Jinak v ty skrini visej docela kolmo.Na foceni jsem spis nechal prioritne srovnany kvetinacky,takze kytky vypadaj dost krivy.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-04-2006 v 20:49 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasta.p
Stálý Člen

Karma uživatele rasta.p - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 87

No co dodat, kazdopadne je to hustej pokus.ale zkusil bych neco jinýho.Co třeba mít sodik dole a kbelik nahore, to by se ti tak netahli nahoru, ale prostě by rostli dolu za svetlem.Proste takovou skrin naruby. PEACE

Old Post 18-04-2006 v 08:15 AM
rasta.p je offline   Profil uživatele rasta.p   Find more posts by rasta.p   Foto galerie člena rasta.p   Click here to Send rasta.p a Private Message   Add rasta.p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 88

Rostliny za svetlem neporostou. Maji ve svych bunkach castecky skrobu, ktery je tezky a klesa "na dno bunek". Podle toho kam skrob klesne poznaji kde je dole a rostou nahoru. Takze tohle neosidite. Resi se to tak, ze se kytky umisti do zarizeni, ktere s nimi pomalu otaci a tim padem castecky skrobu spise volne poletuji a rostlina pak roste podle svetla.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 18-04-2006 v 11:36 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 89

Tak tak..Co se ale za svetlem nataci to jsou listy.Listy se vzdycky nataci za svetlem i kdyz stonek roste nahoru.Nekde na nejakejch fotkach tady to je dokonce videt.Vypada to dost podivne.Vlastne to vypada jako kytka s otocenejma listama naruby.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-04-2006 v 11:51 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 90

Oho tak to sry za OT a diki za vysvetleni ted uz mam jasno, ale docela se difim
edit: ale to toceni listi uz je hormonalni zalezitost ze?

Old Post 18-04-2006 v 14:23 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 91


imho. nerekl bych....v každé buňce jsou tělíska, tzn. i v listech, ALE u listů už není potřeba, aby byl nutný gravitropizmus ba naopak...ty se toči (i jak dokázal pokus) za světlem (i v přírodě)...
hormonální záležitost ethylen pravděpodobně způsobuje růst prýtových pupenů a prýtů, resp. víc jakoby do šířky ne do strany...a to ještě do doby než rostlina začne kvést...to potom spustí další tvorbu hormonu auxinu (a heteroauxinu), které zase naopak brzdí tvorbu zelené tkáně (používame je jako stimulatory na tvorbu korenu)...no prostě hokej...
btw. pro mě naopak je perfektní výsledek, že to vlastně nejde (=jako že se to netáhne za světlem)....protože bez problému překonfiguruju svůj box, dám světlo do středu a využiju bezproblémově všechny waty jako ve vertikálním boxu...to pak bude gramíků/watt

na obrázku je můj první návrh, ale když to dám to takového tvaru symbolu ženského přirození () tak to bude optimální....akorát budu asi muset nechat svařit nějakou konstrukci...a promyslet si, jak budu provádět hygienu

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 18-04-2006 v 14:33 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 92

2>CO-mas to neprehledne ale napad je to dobry

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 18-04-2006 v 20:13 PM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 93

Co? - Je to šílený.Vypada to jako laborator frenkensteinova he he.Me se to libi,ale jsem zvedavej jestli nekdy takovy pekelny dilo opravdu zrealizujes.Koukam bude tam vsechno v praxi.Jak hi-tech vzhuru korenama,tak hi-tech 2 pestovani pod napetim a k tomu jeste vsechno v ochranne co2 atmosfere + hydro? he he
Chudak příroda,opravdu

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-04-2006 v 01:29 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

Jahudka! :
zapomněl jsi na ionizator

Old Post 19-04-2006 v 03:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 95

jahudka: hi...když jsem si to nakreslil tak jsem si to taky řekl ...dokonce to jestě bude celé uzavřené a ten spodní přítah čerstvého vzduchu bude jen v noci (a popr. to napojim i na vlhkomer)...už jsem udělal první předběžné klimatické pokusy s hermeticky uzavřeným systémem..teplotu kompenzuje omrzlá bomba, tj. teplota s 250w 24stC....no ale fuj....sory za OT

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-04-2006 v 13:49 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 66 den květu 12/12 Příspěvek č. 96











66 den květu 12/12


Kveteme,až se z nás kouří!

Uteklo to od zacatku jako voda a ani se to nezda,ale dneska uz kveteme predlouhejch 66 dni.Mel by to byt den sklizne,protoze ICE ma kvest nejakych 65 dni podle seedbanky.Ale jak jsem posledne slibil tak udelam a po predchozi zkusenosti se 120 dny kvetu jim necham jeste 20 dni.Znamena to,ze pokvetu celych 86 dni pokavad se nerozhodnu jim to jeste vice prodlouzit.Pri prvnim growexperimentu se mi to vyplatilo,palicky se jeste vice nafouknuly,ale zase je fakt,ze jsem za tu dobu mohl udelat sklizne temer dve.Za to to byla extra sila a kvalita a o tu mi jde v prvni rade.Takze nelituju penez navic za elektriku a pokvetu si hezky dal,prestoze mam novy modely ktery bych rad zkusil a laka me to,tak si jeste pockam.Holky me to urcite vrati svou silou a skrytymi vasnemi a touhami


..Takze dost kecu a fotky..


Fotky


1 Jako obvykle muzete videt ucastniky pokusu tak jak si visi ve skrini.Uz prakticky nerostou,jenom se porad vic a vic obsypavaji lepivou pryskyrici a soucasne se hezky nafukuji palicky.Neuhulil jsem zatim ani kousicek i kdyz uz se na ne tesim




2 Referencni rizky rostouci v normalni poloze.Taktez se uz jenom nafukuji a pribyvaji na vaze.Je to neuveritelny jaky paldy je mozny vypestovat v podstate nevyuzivanem miste zboku lampy.Hned jak bude prilezitost tenhle zpusob vychytam na ostro,protoze uz ted je jasny,ze to hodne zvedne vynos.



3 No a tady uz jsou venku z growroomu v cele svoji krase.Prestoze to vypada,ze oproti posledne se toho moc nezmenilo,tak ve skutecnosti se jeste celkem dost nafoukly a zahustily.Vyska se nemeni (uz nerostou).Vlevo rizek s 18g zavazim ten vpravo nese 14g zavazi.Uz se to nikam nekrouti a rostou celkem kolmo k zemi.Palicky vypadaj spis jako hroznovy vino nez jako kompaktni palice,ale tezko rict na kterych rizkach toho bude vic.




4 Fotka zespoda rizku visiciho vzhuru koreny.Muzete videt tu krasnou smrst krasnejch palicekTohle je ten rizek co nese 14 gramovy zavazi.rekl bych,ze je na nem o neco min palicek nez na rizku na fotce nize,ale urcite to nebude zpusobeny mensi hmotnosti toho zavazi.



5 Opet unikatni fotka.Vidite rizek visici vzhuru korenama vyfocenej zespoda.Je to ten co jsem ho byl nucenej privazat ke spejli,protoze porad rostl nakrivo.Mezi palickama muzete videt vazaci pasky a na hlavni palici je videt provazek na kterem je pridelane zavazi ktere nuti rust kytku kolmo k zemi.Moc a moc nadherne pocukrovanejch palicek mnam



6 Na tyhle fotce vidite druhe 2 ucastniky pokusu rostouci v normalni poloze.Podle vzhledu jasny favoriti a vitezove ve vynosu.Opticky to tak sice vypada,ale vse muze byt nakonec jinak,protoze ty co visi vzhuru korenama jsou obsypany prakticky cely odspoda az nahoru,zato tyhle 2 maji spise pekny a velky centralni palice.



7 Centralni palice jednoho z ucastniku.Vsimnete si kelimku kterej jsem na ni nasadil.Je to stejnej kelimek v kterym po celou dobu tahle kytka roste.Ta palice je sice o neco mensi nez ten kelimek,ale celkove je na nem tolik palic,ze by takovy kelimky zaplnil 1,5-2.Jsem hodne zvedavej na vynos.Muzete jasne videt,ze kytky jsou naprosto zdravy a v poradku.Je to podle me perfektni zpusob pestovani v nizkejch growboxech.Usetrite v nich dost mista oproti standardnim kvetinacum,kytky vyrostou maximalne 40cm,takze nehrozi ze to preroste a vyrostou vam paradni salamky.Nebudete muset zastipovat,ohybat ani strihat.Na tehle kelimkovejch kytkach to proste neni treba,cimz si usetrite plno prace.Trosku problem je se zalivanim,ale to se da vyresit bud kapilarama (dripem) a nebo to zalejvat kazdej den na spodni tac.Pripominam,ze ten kelimek je od male horcice,objem 100ml.V podstate jsem prokazal,ze nahore nad zemí je mozne vypestovat vic nez to co je pod zemi.Takze bachorka o tom,ze co nahore to musi byt dole padá.Je to neuveritelny,ale jde to.



8 Tady vidite ten samej rizek rostouci v normalni poloze,akorat vyfocenej komplet s tim kelimkem na palici.Vsimnete si,ze vyrusta z uplne stejneho kelimku jako ma nasazenej na hlavni palici.No neni to zajimavej pohled?Ukazte mi tady nekoho,kdo ma centralni palici stejne velkou jako je kvetinac v kterym kytka rostla.Je to taky vybornej zpusob na pestovani v sogu v nizkejch boxech.Dalsi vyhoda tohoto zpusobu spociva v tom,ze si muzete do boxu dat modely podle libosti.Nic vas neomezuje,nic vam nepreroste a sklidite v okamziku az se vam ten kterej model bude zdat hotovej (zadny vymotavani z pletiva pri sklizni atd).Sam neco podobnyho planuju na pristi grow experiment.



9 No a tady mame oba rizky rostouci v normalni poloze vyfoceny tak hezky umelecky shora.No neni to krasnej pohled na ten kelimek na ty palici a dole jak si kytka roste z toho stejnyho kelimku?Mate tam dost meritek,tak muzete porovnavat a hlasovat o foto tydne he he.(doufam,ze zase nevyhrajou nejmenovany kozy,ale neco poradnyho)



10 No a na zaver klasicky vsichni ucastnici pokusu pro porovnani.Je na nich tolik huleni,ze bych to do dalsi sklizne snad ani nezhulil.I kdyz kdo vi?Kolik toho bude na zaver budete stejne tipovat vy,ale jeste to necham alespon tech 20 dni na kvetu.Takze pristi growreport bude uz nejspis ze sklizne.Nafotim to samozrejme jeste predtim nez to definitivne setnu aby se dalo porovnat jestli tech 20 dni navic jeste s paldama neco provede a aby jsme rozresili vecne dilema jestli se vyplati kvest o neco dele.Pak na zaver provedu rez korenovym systemem aby jsme se mohli podivat jak rostly ty koreny vzhuru




Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 26-04-2006 v 08:43 AM

Old Post 26-04-2006 v 01:25 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4395480 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív