Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinualni SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Myslíte,že půjde tímto způsobem pěstovaní - SoG do V dosáhnout výnosu 1g/w a více?
Ano
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinualni SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro Příspěvek č. 1









1 den 12/12


Kontinuální SoG s vynecháním doby růstu, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro..

-Zdravím všechny pěstitele i pěstitelky.

Tak jsem tady po delsi dobe opet s novym grow experimentem v kterem bych vam chtel predvest co se stane kdyz dam pod 400w na plochu cca 0,75m2 60ks rostlin.Jeste jsem to nikdy nezkousel,je to novy jak pro me tak pro vas.Udelal jsem jenom par predchozich pokusu s kytickama abych si overil ruzne veci ktere jsem chtel v tomto pokusu vyuzit.Protoze slo vsechno hladce presne tak jak jsem si predstavoval,muzu vam ted ukazat pravou nekompromisni jizdu kterou patrne nikde jinde neuvidite.Jako prvni zajimavost je to,ze na plose 0,75m2 bude 60ks rostlin,druha zajimava vec je napriklad to,ze vsechny tyhle rostliny porostou s kvetinacku o objemu pouhych 0,25 litru substratu.Dalsi odlisnou veci od standardu je to,ze tento SOG je do tvaru V aby vsechny kyticky dostavaly dostatek svetla a tim jsem navysil vynos na danou plochu k maximu co je vubec mozne.Zkousel jsem zkusebne par kyticek v tak malych obejmech substratu nechat dokvest a zjistil jsem,ze sklizen z jedne je okolo 6-14 gramu sucheho podle modelu.To znamena,te teoreticky bych mohl dosahnout z jedne 3 mesicni jizdy vynosu az 840gramu suchyho pod 400w.Zda se to neuveritelne a sam jsem zvedavej jak to dopadne a pokavad zustanu alespon trosku nohama na zemi a budu pocitat 6g z rostliny mel bych se dostat na 360g z jedne 3 mesicni sklizne,coz je skoro 1g/w.Hodne veci v tomto pokusu vychazi z mojeho predchoziho pokusu ktery muzete videt tady.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21592

Soucasne v growroomu probihaji jeste dalsi 2 pokusy ktere mozna casem samozrejme vyuziju pro dalsi optimalizaci pestirny.Uz se chci konecne dostat na 5g/wTyto dalsi dva urcite zajimave experimenty muzete videt tady.
http://grower.cz/forum/showthread.p...7934#post437934
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25310

Growbox zustal prakticky uplne stejny jako v mojem prvnim pestitelskem pokusu ktery najdete tady.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17791
Prakticky byl proveden jenom jediny update to to vylepeni stribrnou folii z growshopu a zmenil se zpusob zavlazovani.

Takze jak to vlastne vypada?Jako slunicko slouzi 400w phillips son-t agro v cooltube ktera je chlazena 2 ks axialnich ventilatoru mezaxial 180m3/hod.Jako odtah z boxu slouzi taktez jeden mezaxial 180m3/hod ktery bezi nonstop.Na ofuk rostlin pod lampou a chlazeni lampy zespodu slouzi taktez 2 ks mezaxialu 180m3/hod.Rozmery boxu jsou 90x60x150 (vyska),ktery je vylepen stribrnou folii z growshopu.Od zavlazovani tropf blumatem jsem musel oproti predchozimu growu k moji nelibosti ustoupit kvuli poctu rostlin a malym objemum kvetinacku a zalevat tim padem budu zatim rucne na tacky ktere jsem si nechal specialne k tomuto ucelu vyrobit.Casem s nejvetsi pravdepodobnosti pouziju k zavlazovani drip system,ale jeste jsem se definitivne nerozhodnul.Tacky jsou v boxu do tvaru V,lampa je nahore obklopena rostlinami..Je to tak proto,aby vsechny rostliny dostavaly pokud mozno co nejvice svetla a nijak si nestinily.Jako hnojivo pouzivam Hesi kvet na kterem budou kyticky od sameho zacatku az do sameho konce.Tahle hnojka je vyborna pro zacatecniky a urcite ji muzu jen doporucit.Vyhoda je,ze muzu kyticky libovolne presouvat a otacet,takze vzdycky budou mit dostatek svetla coz se samozrejme projevi i na vynosu a pokrytim blahodarnou pryskyrici.Zacinam genetikou Nirvana special s kterou jsem nadmiru spokojenej jak vynosem tak silou.Zatim je v boxu prvnich 20 rostlin a kazdych 28 dni tam pridam dalsich 20ks.Nepojedu jen jednu genetiku.To v tomto pripade neni treba,protoze nehrozi,ze by to prerostlo a vzdycky si muzu tackama v rooomu hejbat nahoru a dolu podle libosti.Z tohoto duvodu muzu jet az 6 velice odlisnych modelu na jeden zatah!Co bude za model po 28 dnech jeste uvidim,ale nejspis nasadim velice slibne vypadajici G13 bonzo ktery zkombinuju s necim jinym pokavad z matky nepujde udelat dostatek rizku.Nejspis bych to zkombinoval s WW,ale to se jeste uvidi.Precijen proc zbytecne kombinovat s necim o cem vim,ze dosahuje dost rozdilneho vzrustu.No uvidime,nechte se prekvapit


Fotky

1 Na prvnim obrazku muzete videt bokorys growroomu.Doporucuju to zvetsit a prohlidnout pokavad jste nepochopili z predchoziho textu o co tady vlastne jde.Muzete na nem videt co je to ten Sog do V.Vlastne je to neco jako vertikal SoG,,ale tohle moje reseni je podle me o dost lepsi.Lepsi hlavne v tom,ze s tim neni tolik prace a kyticky dostavaji dostatek svetla opravdu vsude,neni problem je otacet a regulovat vzajemnou vysku jednotlivych pater podle momentalniho vzrustu rostlin.Samozrejme jde doštelovavat i vyska lampy podle potreby,proto se mi tohle reseni zda hodne univerzalni.

2 Tady muzete videt celkovej pohled na otvrenej growbox s pripravenymi tacky na rostliny.Ono to zas az tak celkovej pohled neni,ale pro predstavu staci.Muzete si vsimnout vylepeni folii z g-shopu a taktez toho,ze se od meho prvniho pestitelskeho pokusu nic zasadniho nezmenilo.Vychytal jsem to tehdy celkem dobre,nebylo potreba provadet zadne zasadnejsi zmeny.Jen ted po zkusenostech bych uz v zadnem pripade nesel do cooltube,protoze se porad neskutecne zasira a me to nebavi kazdy tyden cistit.Ach ta lenost.Tentokrat bych koupil misto CT winga s heatshieldem a mel bych vystarano.No,prekopavat uz se mi to nechce (lenost)


3 Opet to samy,jen trosku vic shora.Na dne a po stranach muzete videt tacky (je jich celkem 5) do kterych casem presunu rostlinky ze spodku roomu.



4 To samy,jen trosku vic zespoda at si muzete utvorit predstavu jak to tam s tema tackama vypada.Ty bocni-prostredni casem zvednu vys.Zatim je tam mam volne polozene,protoze zatim nejsou treba.Taktez muzete videt peknej bordel v roomu,ale to bylo foceny jeste pred uklidem,takze se neleknete.



5 Na tehle fotce uz muzete videt momentalni osazenstvo.Vsechno to je genetika Nirvana special.Je jich tam zatim nasazeno 20ks.Za 28 dni sviceni 12/12 je presunu o patro vys a misto nich tam soupnu dalsi rostliny a samozrejme i jinou genetiku.Bohuzel nejsou vsechny rostliny ve stejnych kvetinackach,ale to je schvalne,protoze na nich provadim dalsi pokusy na ktere jsem daval odkazy vyse.Uvidime,jak se rozdily ve velikosti kvetinacku nakonec projevi.Dalsi varka uz pujde klasicky do kvetinacku 0,25litru substratu dokavad nedokoncim predchozi pokus v kterem se ukaze jaka velikost kvetinacku je pro tenhle zpusob pestovani nejlepsi.Rostlinky jsou v kvetinackach od 0,17-0,66 litru hliny.Vetsina jich je v 0,25litru a to je taky objem ktery se mi zatim osvedcil nejvic.


6 Opet to samy,jen vic shora.


7 Tak tady to je pro zmenu vic z boku.Muzete videt jak mam zavesene tacky na dratech.To je posledni patro na kterem budou kyticky az v konecne fazi kvetu - to znamena za 56 dni je tam budu presouvat a tam si taky vychutnaij az do uplneho konce bezprostredni palbu 400w son-agro


8 Opet celkovej pohled,ale tentokrat uz s prvnim osazenstvem.Tacky je potreba mit srovnany podle vodovahy aby nektere kyticky nedostavaly vic a nektere mene vody.





-Updatovat to budu asi cca kazdych 28 dni aby byly videt nejake zmeny,na kvetu budou holky okolo 85 dni.Jeste chci rict,ze nejsou vsechny rizky co jsem nasadil do pokusu to nejlepsi co jsem mel,ale potreboval jsem aby byly z jedny matky - jedna genetika.Davam to sem se spozdenim par dnu.Uz se vsechny rostlinky chytly a rostou,zatim to vypada dobre.Budu se to snazit dotahnout do zdarneho konce jako vzdycky,ale ta lenost se k necemu dokopat.Vzdyt to urcite taky znate.




Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 12-08-2006 v 16:18 PM

Old Post 12-08-2006 v 15:12 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 2

Czest
pridavam se k imugnio ohledne zadnyho rustu.Zkousel jsem to taky, sice jsem mel obycejnou bush(zadny sog) a s vynosem jsem tedy nebyl moc spokojen. Podle me je to neprirozene. Vsak ty ale urcite dobre vis co delas. Jsem hooodne zvedavej
Zdar a silu

Old Post 13-08-2006 v 08:02 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 3

imugnio - No mas pravdu,ze ta anketa je nejspis na <>.Zajimal me nazor lidi zda si mysli,ze v takovym systemu je mozny dosahnout G/W.Me osobne se to moc bezny nezda,ale uznavam,ze par lidi to dosahnulo.No uvidime co z toho vyzdimu ja.Treba to ani ten G/w nebude,fakt to sam nevim.Treba budu rad za 0,7 jako pri normalnim zpusobu pestovani jako jsem jel predtim.

Jinak ohledne doby rustu.Nenechavam to vubec na rustove fazi.Vliv to asi mit bude kdyz to rikate a dokonce jsem to tady parkrat cetl ze to tak je,takze urcite mate pravdu.Jenze ja mam strach,ze kdyz tomu dam ty 3 dny rustu,ze mi to pak preroste a dalsi veci je to,ze v kontinualnim sogu by to ani neslo.Musel bych je nechat nekde predrust (treba v matkarne),jenze na to nemam dostatek mista.Ted me napadlo,ze by mohlo bejt zajimavy vyzkouset rozdil s predrostlou kytkou po 3dny a po 5 dni a s vynechanim rustove faze,jakej by byl rozdil ve vynosu.No,mozna se tim necham inspirovat pro priste.

No jinak takhle s vynechanim rustu byva vynos z 1 kyticky okolo 6-14g podle genetiky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-08-2006 v 09:03 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad Příspěvek č. 4

no hele, máš to pěkný, sice je to takový decentní sebevychvalování (neřikaj ti známí horste? ) ale zpracovaný to máš hezky..
líbí se mi tvoje chuť experimentovat..

wing by určitě byl lepší, tak třeba přístě.. joa nechceš zkusit nějaký hydro? nebo aero?

jsem hodně zvědavej kolik z toho vytlučeš, esi víc jak g/w tak ti snad i pošlu káčko..

tak zatim Qjet..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 13-08-2006 v 16:53 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5

Kwjetoň - He he - vzdyt je to prdel ne?

Jinak taky jsem zvedavej,to da rozum)))Zatim to vypada dobre.Akorat me trosku sere ze ta NS roste jak zbesila.Je to sativka,takze se to dalo cekat.Ale stejne vic jak 50cm nema sanci v tehle kvetinackach narust,tak se to doufam podari ukocirovat.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-08-2006 v 19:22 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 6

Kdyz ti bude prerustat, tak ji klidne stipni vrsek...sice prijdesh o hlavni palici, ale to se na tech ostatnich vynahradi...udelej to co nejdriv, dokud kytka prechazi z rustu na kvet, ted totiz prichazi faze, kdy se sativa hodne vytahne a tim by se mohla vzpamatovat ze zastipnuti.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 13-08-2006 v 22:00 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7

r-man - Mno to bych samozrejme udelal,ale to bych na tehle 20 kytkach nesmel delat jeste tyhle 2 pokusy.Tim se to trosku zkomplikovalo a zastipnout jsem to nemohl,aby tyhle pokusy mely vubec nejakej smysl.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25245

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25310

Pristi varka uz samozrejme zastipovana bude,je to nezbytne.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-09-2006 v 22:17 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 28 dní 12/12 Příspěvek č. 8








28 den 12/12


Pokračujeme,SOG stále jede!..

-Zdravím všechny pěstitele i pěstitelky.

Takze po 28 dnech jsem tady opet s dalsim update.Kyticky trosku prerostly nad moje plany,ale doufam,ze to nebude nicemu vadit.Netusil jsem,ze ta Nirvana Special se tak ukrutne vytahne prestoze jsem daval cerstve zakoreneny rizky rovnou na 12/12.Zatim jsem zadnej model nevidel vyrust vic z takovejch malinkejch kvetinacku a navic bez jakykoliv doby rustu.Pripada mi,ze NS vyroste vzdycky hodne a rustovou fazi prakticky nepotrebuje.Nejvyssi kyticky maji okolo 65cm.Uz se taky tvori prvni malinke palicky ktere maji okolo 1cm v prumeru..Bejval bych to zastipnul,ale to jsem nemohl,protoze na tehle 20 kytickach probihaji jeste 2 pokusy,takze by tyto pokusy ztratily na objektivite.Dalsich 20 rizku co jsem do roomu pridal,uz budu zastipovat aby takhle moc nevyrostly.Kdyz to preroste,tak u tohoto systemu SOG do V vznika dost falalni problem v tom,ze musim zvednout lampu o hodne vys,protoze vzdalenosti pater mezi rostlinami jsou vyssi.Cim vyssi kyticky,tim vysi musim delat patra.Pak musi byt lampa vysoko a kyticky dole v roomu dostavaji mene svetla,ale zase az dole jsou cerstve zakoreneny rizky,tak by to snad az tak vadit nemelo.Mno uvidime co bude dal za dalsich 28 dni.Dalsi varka rizku co jsem umistil do roomu je 10ks G13 bonzo a 10Ks Medicinman x deep chunk.Kazdej z techto modelu je po 10ks vzdy v rade.Protentokrat je budu zastipovanim vsechny srovnavat do stejne vysky aby nakonec dosahly okolo 30cm.Prvni palicky se zacinaji delat cca po 10 dnech,tak do 15 dne mam jeste moznost provadet vatsi zastrihy a nemelo by to nijak zvlast vadit a snad to nebude poznat ani na vynosu.Hnojim to porad hnojivem hesi kvet s kazdou zalivkou.


Fotky

1 Na tehle fotce muzete videt jak budou ve finale odstupnovane tacky s rostlinami.To je takova moje prozatimni predstava.Kazdopadne v soucasne dobe jsem stredni tacek umistil az na dno,protoze dokavad jsou dole jen cerstve zakorenene rizky,neni treba kyticky jeste zvedat.Naopak je vyhodnejsi mit zpocatku tacky dole aby lampa mohla byt co nejniz.Muzete videt,ze to celkem prerostlo prestoze jsem vynechal dobu rustu uplne,tak doufam,ze to nebude cinit dal nejake vetsi potize.Je jasny,ze bych byl radsi kdyz by kyticky mely okolo 30cm,ale misto toho ma nejvetsi kytka cca 65cm.Nebejt jeste 2 pokusu co na nich provadim,bejval bych je zastipnul do 15 dne kvetu.

2 Jeste jeden pohled na stav v roomu nez jsem pridal dalsich 20 rostlin.Muzete videt,ze za tech 28 dni maj uz celkem pekny paldy,vypada to ze budou pekny salamky a ty NS opravdu umi.Mno necham se prekvapit.Palicky maji prumer cca okolo 1cm.Taky je treba nezapominat,ze to skutecne kvete cca nejakych 18 dni,protoze nez se zacnou tvorit prvni paldy,trva to okolo 10 dnů.

3 Tady uz mam na spodnim tacku pripraveno dalsich 20 ucastniku pokusu.V rade napravo je 10ks G13 bonzo,v rade nalevo 10ks medicinman x deep chunk.G13 bonzo je druhej nej model co jsem mel moznost hulit.Srovnal bych ho s nirvanou special,ale ma ve finale daleko tvrdsi a kompaktnejsi paldy a stejne jako NS ohromnej vynos.Medicinman x deep chunk se pro zmenu krasne vetvi uz od sameho zacatku.Jsem zvedavej co to provede takhle v rade,bude to hrozny krovi obzvlast pokavad to budu muset jeste zastipovat.Doufam,ze nebudu nakonec muset kvuli prosviceni nektery kytky vyhodit.



4 Tady muzete videt pohled zboku.Varka 20 rizku je uz dole uprostred roomu,zatimco nirvany special jsem uz premistil do postrannich (stredovych) tacku ktere jsem uz dal az na dno jak si muzete vsimnout.Tacky s nirvanama special budu postupne zvedat podle toho jak porostou rizky co jsem prave pridal.Delat to budu z toho duvodu aby byly kyticky porad dobre prosvicene i z boku.Jedine dobrym prosvicenim je mozne dosahnout pokryti skvelymi palicemi po cele vysce rostliny.10ks Nirvan Special v roomu kvuli foceni neni aby jste mohli videt system jak to vypada.Po nafoceni jsem samozrejme vratil vsech 10ks zpet.


5 Pro lepsi pochopeni,jeste jeden pohled z jineho uhlu.








6 Tak takhle to vypada primo shora od lampy.Dole vidite cerstve pridane rizky,vedle nich po stranach 28 dni stara nirvana special.Za 28 dni pujdou nirvany opet o patro vys,misto nirvan budou rizky co jsem dnes pridal a na dne roomu pribudou nove kousky.Takhle by to melo jet porad dokola.Co 28 dni to sklizen 20 rostlin a soucasne pridani dalsich 20ks novych modelu.









7 A jeste jeden pohled shora z vetsi vzdalenosti.Nevim jak to pujde pozdeji fotit az budou schudky vyssi.Precijen room zas tak vysokej nemam a kdyz se to foti z jineho uhlu uz to neni ono a nevynika puvodni zamer.







- Priste bych chtel do pokusu nasadit 10ks G13 Diesel a 10ks ICE.ICE je muj prvni model a uz ho dobre znam,coz je vyhoda.Vynos z neho je dobrej a pokoureni z nej ma taky svoje kouzlo.Nedosahuje zdaleka takoveho vzrustu jako G13 diesel.Budu proto muset dost srovnavat,tak jsem zvedavej co z toho vyleze.



Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 03-09-2006 v 09:28 AM

Old Post 02-09-2006 v 23:10 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knoblauch
Nový Člen

Karma uživatele knoblauch - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 8  

Obecné NEUVĚŘITELNÉ Příspěvek č. 9

Zdravím tě Jahůdko

Lidé jako jsi ty, bývají průkopníci nových a lepších technik a poznatků..

Za cenu bádání, dumání, lámání si škopku, věnování projektům moře času, úsilí, pozornosti, energie a všeho pak ale přichází zdárná odměna, a tou je obdiv ostatních... zvláště, pokud je daný člověk objevitelem něčeho průkopnického

Na celou myšlenku jsem koukal, četl jsem theard celý i pozpátku tvoje myšlenka je potleskuhodná....

Jelikož jsem byl (sic úplně v jiném oboru) taky jeden z lidí, co jako ty zkoušeli dosáhnout něčeho zajímavého vím, že se občas najdou lidi, co to všechno budou odsuzovat a pomlouvat.. vysmívat se nenech se jima prosím znechutit a věř, že naprostá většina, tvé snažení ocení a patřičně i ohodnotí káčkem, jen ty co budou závidět nápaditost a odvahu experimentovat budou proti a pohrdat

Přeji ti co nejmíň opovrhujicích lidí rejpalů a co největší úspěch a průlom

Už za nápaditost a poznatky které testováním velikosti květníků přinášíš ti letí K+

Měl bych pár otázeček, tak se nezalekni, jsem totiž growLAIK

1) Nevadí novým přírůstkům do roomu veliká vzdálenost od sluníčka?

2) Jakou tipuješ (popř. máš vypočítanou) měsíční spotřebu (můžeš to převést i na cenu )

3) Proč jsi zvolil hnojku jakou jsi zvolil (nikde jsem o ní moc nečetl ani si jí nikdo nějak extra nechválí )

4) Jestli jsem to dobře pochopil, tak do tácků příjde zálivka?
Nebo zalíváš každou holku jednotlivě?

5) Řešíš nějak vlhkost v roomu, ph, ec, teplotu a podobně (popřípadě čím daný věci upravuješ (ph) , vlhkost a tak)?

6) Jakto že se ti ze všeho klubou samičky? (doufám že nepříjde aplaus smíchu na moje konto )

7) Nějak mi nedošlo, co to máš za odtah (cooltube)? a čím by jsi to chtěl nahradit? Respektive jaký myslíš že je podle tebe nejefektivnější a nejlepší řešení tohodle ... ?

8) Neboj už dávám pokoj

Takže teda přeju zdárnej výsledek, grow bez problémů a šlamasti(y)k
Budu sledovat tvoje průběžný výsledky a rád si přečtu tvé rady a odpovědi na moje otázky....

Majsa a jak říkáš: Ať to roste!

Zdraví česnek

chci se něco přiučit :-)

Old Post 06-09-2006 v 17:46 PM
knoblauch je offline   Profil uživatele knoblauch   Find more posts by knoblauch   Foto galerie člena knoblauch   Click here to Send knoblauch a Private Message   Add knoblauch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Pohodička Příspěvek č. 10

Zdárec groweři & growerky))

-Tak vám musím všem poděkovat za kladné ohlasy a chválu,to samozrejmě potěší.Ale znáte to,nechval dne před večerem,tak doufám,že tohle celé dílko dopadne tak jak má.Teď tedy zkusím zodpovědět položené otázky.



thalos - Takze co se tyce rustu,tak G13xBB ma oproti G13 diesel podstatne mensi vzrust pokavad je nechas ve stejnych podminkach v roomu vedle sebe.To znamena,ze diesel obvykle dosahuje cca o 2/3 vetsi vysky nez G13xBB.Proste diesel se hodne vytahuje,ale rekl bych,ze se vytahuje mene nez Nirvana special.Alespon tak jsem to zatim mohl pozorovat ja.Kvet dieselu neni nicim vyjimecny a dalo by se rict,ze vypada jako spoustu jinych beznych modelu,zatimco G13xBB ma palice ke konci kvetenstvi zbarvene do fialova.Vynos z G13xBB je podstatne mensi nez vynos z dieselu,ale to je castecne zpusobene nizsim vzrustem.Diesel tvori ohromny megasisky,takovou centralni palici,zatimco G13xBB ma palicky mensi,daleko vic proroste listy,ktere jsou tvrdsi oproti jinym modelum co jsem mel moznost videt.Oba modely se bez zastipnuti moc nevetvi a prakticky primo ze stonku vyrustaji pekne palice.G13xBB je urcite choulostivejsi model na podminky v roomu,hnojky a svetlo a urcite je dobre mu nechat nejaky cas rustu.Pokavad se da rovnou na 12/12 moc nevyroste,zato diesel vyroste o 2/3 vic.Co se tyce huleni,tak G13xBB me osobne nijak vyjimecne nezaujala i kdyz ma paldy ve finale pekne tvrdy.Rekl bych ze sila je celkem prumerna,ale chut je zvlastni,rozhodne to neni spatne a neskrabe.Diesel je podstatne vic pokryty pryskyrici a je urcite silnejsi nez G13xBB.




knoblauch - Dik za takovy moře chvaly a pochopeni mych silenych experimentů he he.Tak zkusim neco odpovedet k tvym otazkam i kdyz nektere veci se zatim muzu jen domnivat a nevim je jiste.Takze to ber i jen jako muj nazor a to co si zatim myslim.Abych mohl u urcitych veci udelat nejake objektivni zavery,potrva to jeste par mesicu.


citace:
1) Nevadí novým přírůstkům do roomu veliká vzdálenost od sluníčka?

1) Tak k tomu muzu jen rict,ze doufam ze nevadi.Totiz kyticky co jsou nejdal od lampy jsou ty co jsou az na dne.Jsou to cerstve zakorenene rizky,takze i to,ze jsou dal od lampy by vadit nemelo,protoze zpocatku neni treba na ne svitit plnou palbou 400w a naopak by je to mohlo vysušit.Kazdopadne vznika problem v tom,ze se muzou vic vytahovat za svetlem,ale to zatim nevim jiste.Rikal jsem si prave jestli velka vzdalenost lampy nezpusobila to,jak me to zatim celkem dost prerostlo.Zatim to nemuzu rict jiste,dalsi varka je tam teprve par dnu a zatim zadne extremni vytahovani nepozoruju.Pokavad by to tak bylo a opravdu se to tahalo za lampou (coz poznam cca za mesic) budu kyticky drzet na nizsi vysce zastipovanim.


citace:
2) Jakou tipuješ (popř. máš vypočítanou) měsíční spotřebu (můžeš to převést i na cenu)

2) Spotrebu jsem kdysi meril,ale nechce se mi to hledat a navic ted jedu jinej styl nez driv a svitim porad jen 12/12 cimz jsem dost usetril,takze spotreba je i nizsi.Je to vcelku jednoduchy vypocet.Cely room za provozu bere cca 520w i s ventilatory a dalsim prislusenstvim.Kazdy den pri sviceni 12/12 tedy sezere 6,24Kwh.Za mesic (30dni) je to tedy 187,2Kwh.Ted uz zalezi jen jaky pouzivas tarif za elektriku a kolik platis za 1Kwh,coz muzes zjistit na strankach tvojeho dodavatele energie.Pokavad bych pocital za Kwh 3,50Kc (coz je prumer pokavad nevyuzivas nocni proud) takze me tahle sranda prijde na cca 654Kc mesicne za elektriku.Hodne zalezi na zvolenem tarifu,protoze pokavad budes vyuzivat nocni proud,lze se dostat na castku cca o 2/3 nizsi.Tenhle zpusob pestovani s vynechanim doby rustu usetri za elektriku celkem dost penez.Nechce se mi to pocitat,ale odhadem cca 1/3 usetris oproti klasice.


citace:
3) Proč jsi zvolil hnojku jakou jsi zvolil (nikde jsem o ní moc nečetl ani si jí nikdo nějak extra nechválí)

3) Doposavad jsem hnojil hnojivy AH (trojkombinace) a hodne jsem vychytaval hnojnej postup aby to za neco stalo.No a pak jsem jednou byl v gshopu,mel naladu zkusit neco noveho a tak jsem koupil jednoslozkovy hnojivo hesi kvet.Po tom co jsem videl co to udelalo s kytkama (krasne se jim dari,jsou pekny a vitalni) bez sloziteho michani 3 slozek jako u AH jsem se rozhodnul,ze uz u hesi zustanu.Kyticky jsou celkove zelenejsi,vitalnejsi,nemusim se porad dokola patlat s michanim vsech 3 slozek,navic hesi kvet ma jeste PH stabilizator.AH jsou urcene primarne do hydra,takze asi pro hlinu to neni to prave.Zadne jine hnojky mimo AH a hesi kvet jsem nezkousel,takze nemuzu srovnavat co ostatni hnojky,ale do hliny je hesi jednoznacne lepsi nez AH.Opravdu pro dosazeni uspechu s hesi ti staci jen ta jedna jedina lahev a pokavad budes dodrzovat davkovani podle navodu a kazdou zalivku je s tim zalijes,prakticky neni mozne mit neuspech.S AH je to daleko slozitejsi a chce to trochu znat,vedet co kdy pridat atd.Taky z tohoto duvodu muzu doporucit hesi pro zacatecniky.Dalsi jeho vyhoda je ta,ze se neusazuje,takze ho lze mit (stejne jako AH) namichane v nadrzi predem a vzdy to jen promichat a nebo to probublat obcas vzduchovacim motorkem.To je vyhoda v pripade zavlazovani dripem,nebo samozavlazovacimi koliky.Jinak nevim jestli hesi nekdo chvali a nebo ne,ale je fakt,ze na groweru moc rozsirena neni.Kazdopadne bych rekl,ze jsou to spis predsudky zkouset neco noveho,pripadne jsou uz nekteri lide nauceni a zvykli pouzivat svoje osvedcene hnojky,takze se to da i celkem chapat.Pokavad do toho jdes a hledas vhodnou hnojku,urcite muzu hesi doporucit.Neni tak draha,ale je zase je ji pomerne vyssi spotreba.


citace:
4) Jestli jsem to dobře pochopil, tak do tácků příjde zálivka?Nebo zalíváš každou holku jednotlivě?

4) Mno tak musim rict,ze jsem linej to zalivat jednotlive (i kdyz by to asi bylo nejlepsi),protoze je to hroznej opruz.Takze to delam tak,ze jsem si zjistil kolik vody kyticky na jednotlivych tackach za 24 hodin vycucnou a tolik vody s hnojkou jim nalevam spodem na tacky.Samozrejme mensi kyticky pijou mene a vetsi vice.Chce to cvik,ale clovek na to casem prijde a nadale uz to necini potize.Spis chci zavlazovani v budoucnu nejakym zpusobem zautomatizovat a to vyresim bud tak,ze nejakym zpusobem z nadrze napustim kazdych 24 hodin (nebo i casteji) do tacku urcite mnozstvi vody a nebo pouziju drip system a nebo gardenu micro drip.Kazdopadne zatim zalevam spodem na tacky.Instalaci zavlazovaciho sytemu bych se take pripravil o dost dulezitou vec a to je pohodlna manipulace s rostlinami (takhle je muzu otacet dokola,coz je velka vyhoda kvuli osvetleni ze vsech stran).Proste to automaticke zavlazovani by se muselo poradne vychytat,coz casem pokavad budu mit dost sil a nebudu tak strasne linej nekdy udelam(doufam) .Bavi me room vychytavat,ale ta lenost se k tomu dokopat,stejne jako provest update threadu))))


citace:
5) Řešíš nějak vlhkost v roomu, ph, ec, teplotu a podobně (popřípadě čím daný věci upravuješ (ph) , vlhkost a tak)?

5) Tak k tomu ti popravde reknu,ze vsechny tyhle veci uz davno moc neresim.EC neni v hline potreba nijak zvlast resit,PH neresim taky,protoze mam vyzkousene,ze kdyz vezmu vodovodni vodu,smicham s hnojkama a zalivam tim,tak se kytickam dari dobre.Tak co bych na tom resil a porad to premeroval(je to o tom,ze uz to mam proste vyzkousene,ale taky jsem poprve samozrejme meril,protoze to bylo nutne).Navic hnojka hesi kvet obsahuje PH stabilizator,coz nejspis dost pomaha k udrzeni dobreho PH v hline.Teplotu taky neresim,vyresil jsem ji v mem prvnim growexperimentu.Ted uz neni treba nic vychytavat,teplota v roomu je okolo 25-32,podle rocniho obdobi jake zrovna panuje.Protoze mam odtah z boxu mimo mistnost,nikdy jsem s teplotou nemel vetsi problemy.Vlhkost a zvlhcovani je kapitola sama pro sebe)).Klidne reknu,ze uz zvlhcovacku nepouzivam vubec.Jednak je to proto,ze v kontinualnim SoGu jsou kyticky v ruznych fazich vegetace a kvetu a prilisna vlhkost by mohla kytickam v plnem kvetu spis uskodit (mohly by chytnout plisen).Je tedy pravda,ze kdyz nasadim cerstve zakorenene rizky musim to kazdou chvilku postrikovat vodou,protoze je tam na ne moc sucho a je videt,ze by vetsi vlhkost urcite uvitaly.Neresim to,postrikuju je v zacatku vodou co to jde a po 3 dnech uz maji tak rozvinuty korenovy system,ze v pohode snesou celkovou vlhkost v roomu ktera se pohybuje mezi 40-55% a nadherne rostou.


citace:
6) Jakto že se ti ze všeho klubou samičky? (doufám že nepříjde aplaus smíchu na moje konto )

6) Tak tuhle otazku uz vlastne zodpovedel Reggaemanista.Je videt,ze se jeste moc neorientujes,ale tak to je u kazdeho kdo zacina))).Takze ano,pestuju z rizku.Funguje to tak,ze si vypestujes samicku kterou mas pod zarivkama mimo growroom (v matkarne).Na tu samicku svitis svetelnou periodou 18/6.Pri tehle periode ti nikdy nezacne kvest a porad jen roste.Ty z ni postupne strihas vetvicky ktere nechas zakorenit.Tyhle zakorenene vetvicky jsou rizky a jsou samozrejme vsechny samiciho pohlavi stejne jako jejich matka kterou mas mimo box na 18/6.Dela se to tak prave proto,abys mel jistotu,ze vsechny rostliny co nasadis do roomu jsou holky a zbytecne jsi nesvitil na kluky)))


citace:
7) Nějak mi nedošlo, co to máš za odtah (cooltube)? a čím by jsi to chtěl nahradit? Respektive jaký myslíš že je podle tebe nejefektivnější a nejlepší řešení tohodle ... ?

7) Mno tak k tomu muzu napsat ze cooltube je jeden typ lampy co se pouziva k pestovani.Je to vlastne sklenena trubka uvnitr ktere je vybojka.Tou sklenenou trubkou profukujes vzduch pomoci ventilatoru a horky vzduch od lampy pomoci hadice vdes mimo room nekam ven.Dela se to tak proto,abys mel lepe chlazenou vybojku a mohl dat kyticky bliz k vybojce.V principu to takhle funguje.Popisovat to do nejmensich porobnosti se mi zrovna tohle moc nechce,spis si to dej do vyhledavani,je tady toho o ni spousta.Odtah z roomu mam resen uplne oddelene a slouzi k tomu 1 ventilator mezaxial 180m3/hodinu,ktery bezi nonstop.Nahradit cooltube jsem chtel stinidlem adjust a-wing.Tohle stinidlo by totiz melo mit lepsi rozptyl svetla nez cooltube a hlavne nemusis porad cistit sklenenou trubku zasranou prachem.Navic i to sklo pres ktere ti jde svetlo v cooltube urcite neco pohlcuje,coz s adjust A wingem nehrozi.Takze by se dalo rict,ze duvod proc bych upgradoval na jine stinidlo je hlavne moje lenost-jsem proste linej porad cistit tu sklenenou rouru.Musim to delat cca 1x tydne a nebavi me to vecne rozebirat.
Jaky je nejlepsi reseni odvetravani a osvetlovani nejde tak jednoduse zodpovedet,protoze je to dost individualni a zalezi na podminkach jake kdo ma a samozrejme i velikosti boxu,prikonu lampy atd.Nejlepsi je samozrejme odtah z boxu mit mimo mistnost v ktere pestujes (komin,okno)-tim si usnadnis velke problemy s teplotou.Jako stinidlo bych po zkusenostech zvolil adjust a wing s heatshieldem jak jsem jiz psal.Pokavad chces neco resit konkretne,asi by bylo nejlepsi si ohledne toho zalozit thread az to budes skutecne stavet.


citace:
8) Neboj už dávám pokoj

8) No konečně he he





-A na závěr samozrejmě Ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 07-09-2006 v 12:05 PM

Old Post 07-09-2006 v 11:12 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cron
Stálý Člen

Karma uživatele cron - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 11

zdravim jahudka pekne ti to fici cital som aj tvoj prvy grow nice K+ chcem sa ta opytat preco si vysadil ten tropf blumat??? pretoze to chcem pouzit dik!
Nech sa dari
Edit: Ok uz mi nemusis nato odpovedat precital som si ze to bolo koli malym kvetinacom ale mam druhu odazku kolko ti to zozralo vody teda vody + hnojky tak maximalne za den ked si tam mal este ten tropf blumat dik

Edit 2: No tak som objednal ten set na 3 m dufam ze mi to poslu aj na slovensko inak neviem ako to vychytam
Jahudka za ako dlho ti to prislo? ked si to objednal ci ty si to kupoval v nejakom shope osobne?

Naposledy upravil cron 20-09-2006 v 15:44 PM

Old Post 20-09-2006 v 13:13 PM
cron je offline   Profil uživatele cron   Find more posts by cron   Foto galerie člena cron   Click here to Send cron a Private Message   Add cron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 12

cron - Tehdy kdyz jsem mel kytky v plnym kvetu na tropf blumatu,tak kazda rostlina za den vycucala okolo 750ml vody (3/4litru) .Kytky tam byly celkem 3,takze s 10 litrovou nadrzi to vydrzelo okolo 4,5 dne.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-09-2006 v 15:47 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 13

Rappa - Bude v nejblizsich dnech.Mozna uz dneska.Mam to nafoceno.Prvni koseni bude za cca 26 dni.Zakladni chybou bylo,ze jsem to nezastipnul a nechal takhle moc vyrust,zpusobilo to celkem problemy.Musel jsem je uvazat a lampa je vejs nez bych potreboval.Kvuli tomu jsem musel prestat fotit ty dva zbejvajici pokusy,protoze to byl hroznej opruz,takze z nich nafotim az zaver a ten dam do tech dalsich dvou threadu.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-10-2006 v 09:01 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné 56 dní 12/12 Příspěvek č. 14











56 den 12/12


Jedeme dál!

-Zdravím všechny pěstitele i pěstitelky.

Ubehlo dalsich 28 dni a ja jsem tady s dalsim update tohoto pokusu.Celkem je prvni varka rostlin v roomu 56 dni a budou tam jeste dalsich 28 pokavad je nesetnu o neco driv.20 rostlin co jsem pridaval v predchozim prispevku (pred 28dny) ma uz malinky palicky (cca 0,5cm) a tentokrat jsem je samozrejme zastipnul aby nedoslo opet k tomu,ze se to tolik vytahne jako nirvana special co jsem tam dal na zacatku.Zastipnul jsem je v 15 dni 12/12 na 15 cm abych mel jistotu,ze tentokrat to nepreroste.To ze to prerostlo je celkem problem,protoze stonky se pod vahou palic ohybaj a musel jsem je vsechny uvazat,takze i manipulace s rostlinami je v soucasne fazi o dost tezsi.Je to peknej opruz,protoze cokoliv tam ted delat se rovna proplejtani mezi nitkama za ktere jsou rostliny uvazane coz pomerne ztezuje praci.Mohl jsem koupit joja v growshopu,ale kupovat 20ks se mi moc nechtelo,preci jen minula varka (ta zastipnuta) snad uz vazat potreba nebude,tak by to byla zbytecne vyhozena hromada penez kvuli 28 dnum.Musim to ted holt nejak vydrzet do konce i kdyz me celkem stve ze nebudu moct kyticky otacet jako doposavad coz jsem delal asi kazdych 15 dni.Hnojim to porad hnojkou hesi kvet a zalevam to vodou na spodni tacky.Jednotlive tacky se snazim zvedat podle toho jak rostliny rostou aby si navzajem nestinily.Pridal jsem dalsich 20 ks rostlin,takze ted je jich v roomu uz skutecne 60.Tentokrat jsem nasadil vice ruznych modelu abych videl co to udela a to 11ks G13 diesel,4ks white widow,4ks ICE,1ks G13xBB.Opet se chystam je v 15 dnu 12/12 zastipnout.Vesmes to jsou vzrustem neslucitelne genetiky tak jsem zvedavej co to udela a jestli se to podari ukocirovat tak jak ma.

-V soucasne dobe je tedy v roomu v 56 dni kvetu 20ks nirvana special,ve 28 dni kvetu 10ks G13 bonzo + 10ks mediciman x deep chunk,a v 1 dni kvetu 11ks G13 diesel + 4ks white widow + 4ks ICE + 1ks G13xBB.To je tedy 7 modelu na jeden zatah a slo by jich tam dat samozrejme i vic.Tohle mi naprosto vyhovuje,protoze nepotrebuju mit od kazdeho modelu hodně gecek a pak cekat mesice nez si vypestuju dalsi a mezitim hulit porad to samy.Takhle si muzu hezky vybirat na co mam zrovna naladu a chut.

Fotky

1 Tady muzete videt pohled z boku do boxu na kyticky v 56 dnu kvetu 12/12.Vlastne jsou videt jenom prerostle nirvany special.Zbytek rostlin ktere jsou ve 28 dni 12/12 je uprostred mezi nima a meri v soucane dobe okolo 20cm.tak takhle to vypadalo pred pridanim dalsich 20ks pokusnych rostlin.Stredni tacek ktery muzete na fotce take videt,jsem zatim pouzival k uvazani rostlin aby se nikam neohybaly.Take jsem otrhal vetsi cast nejvetsich listu aby nirvany special nestinily kytickam o patro niz.

2 To same,jen vic shora.Muzete si vsimnout uvazani rostlin dratky,ktere jsem musel pouzit aby se rostliny neohybaly vahou palic.Vypadaj kyticky sice trochu neurovnane,ale nechtelo se mi s tim vazanim moc srat coz jsem pridanim dalsich 20ks rostlin stejne musel,protoze uz je nebylo k cemu vazat

3 Na tehle fotce muzete videt jak to vypadalo shora nez jsem pridal dalsich 20 ucastniku pokusu.Uprostred muzete videt rostliny na 28dni 12/12 co jsem pridaval pri minulem update threadu.Maj uz asi 0,5cm palicky a tentokrat jsem je zastipnul v 15 dni 12/12 na 15 cm.Jejich soucasna velikost je okolo 20cm.Po stranach muzete videt nirvany special v 56dni kvetu.

4 Tady muzete videt pohled na spodni kyticky z boku po odstraneni jedne rady nirvan special v 56 dni kvetu.To aby bylo videt srovnani s kytickama dole ktere jsem pridaval pri minulem update.Je jim 28 dni a jedou na 12/12 jako ostatni.Jsou v 15 dnu zastipnute a jejich soucasna velikost je cca 20cm.

5 Jeste jednou to same,jen vic shora.










6 Pridavam do trouby dalsich 20 ucastniku pokusu a to 11ks G13 diesel,4ks white widow,4ks ICE a 1ks G13xBB.Tentokrat se mi rizecky celkem povedly.Pouzil jsem na zakorenovani korenovy stimulator hesi a rekl bych,ze rizky zakorenily rychleji,jsou zdravejsi a hlavne mely vyvinutejsi korenovy system nez pri pouziti jen samotneho stimulaxu 1.Ten korenovy stimulator hesi pridavam do vody v ktere macim RW kostky (v pomeru 50ml/1l) a stonky rizku samozrejme jeste vyvalim ve stimulaxu.






7 Tak a je to tam!Pridano dalsich 20ks rostlin.Prvni 2 rady zepredu jsou cerstve zakorenne rizky,dalsi rada je G13 bonzo ve 28 dni 12/12 a posledni rada je nirvana special v 56 dni kvetu.Na svem miste zustane az do sameho konce,to znamena jeste 28 dni.Az skosim nirvany special,G13 bonzo premistim na jejich misto.Misto G13 bonzo bude rada G13 diesel co je ted uprostred a misto cerstve zakorenenych rizku budou jine cerstve zakorenene ucastnici pokusu.Takovehle presuny se konaji kazdych 28 dni.Muzete taky videt jak jsem vsechny nirvany special kvuli vaze palic musel uvazat pomoci nite.Byl to hroznej opruz.Joja z growshopu by bejvaly byly lepsi,ale nechtelo se mi je kvuli 28 dnum kupovat.Doufam,ze dalsi rostliny ktere jsem tentokrat zastipnul uz nebudou zadne vazani potrebovat.Dost to zkomplikovalo situaci s dalsimi dvema pokusy ktere na stejnych rostlinach v roomu probihaji a navic to bylo opravdu hodne prace a velka piplacka.Dalsi nevyhoda je,ze nebudu moct bez odvazani rostliny otocit,takze uz je necham tak jak jsou az do konce.






8 Tady je prakticky to same,jen trochu blizsi pohled.









9 No a takhle huste to vypada po sestaveni a vlozeni zbytku rostlin.Ted je jich tam celkem konecne 60ks.Muzete si vsimnout vazani vrsku nirvan special aby se neohybaly a jakou jsem tam byl nucenej vytvorit pavucinu,coz ztezuje dalsi praci s rostlinami na maximum.








10 To same,jen vic shora.Ono tam tak moc videt neni,proste na foceni pohledů shora neni dostatek mista s címž nejde nic udelat.







- Tak to je pro dnesek vsechno.Priste bych chtel do pokusu nasadit s nejvetsi pravdepodobnosti 10ks white rhino a 10ks G13xBB.Uz mam od kazde genetiky dostatek zasob na dost dlouhou dobu mimo tehle dvouch modelu a tak to cele s dalsi varkou s nejvetsi pravdepodobnosti zakoncim definitivne a budu si konecne uzivat vypestovanych zasob a volna ktere z toho vyplyva.Mozna si postavim na experimenty led box a budu dal experimentovat v malem meritku.Preci jen ten blbej pocit,ze me muzou kdykoliv vymaknout me celkem drti a sedet za picovinu,ze si vypestuju trochu huleni a nebo vyrobim trochu masti se mi opravdu nechce.No,jeste se uvidi,premyslim nad tim uz delsi dobu.Kdyz by me to pestovani tak nebavilo,nepremyslim ani minutu a uz jsem se na to davno vykaslal po prvni sklizni s ktere mam jeste porad dostatek zasob.Reknu jen to,ze nejvetsi strach mi nahani vlastne samotnej grower.Nemyslim lidi tady,ale informace co jsou tu k dispozici.Staci si precist par threadu o odhalenejch pestirnach atd.Nikdy jsem si totiz nemyslel,ze trava je neco spatneho a bral jsem to jako normalku,ze se proste huli a pestuje stejne jako chlasta a pali chlast.Nepamatuju,ze by nekdo travu nekdy prodaval,to jsem zjistil az tady na groweru.Driv se proste vypestovalo a rozdalo,to byla normalka a lidi byly uplne v klidu,bralo se to vsechno jinak,ted abych se bal vlastnich kamosu a znamejch.Nikdo kdysi nic neschovaval ani nemaskoval,lidem to rostlo uplne normalne na zahradach nebo na oknech a nikdo si toho nevsimal.Jenze dneska se to hlavne prodava,uz se skoro nerozdava a i kvuli tomu je pestovani trnem v oku represivnim složkam z cehoz mam samozrejme obavy.Sere me zit s pocitem,ze dam kamosovi ochutnat co vypestuju a nekdo me za to muze sebrat a mit velky problemy.No co se da delat,jen doufat,ze se konecne uzakoni alespon samozasobitelstvi,protoze pak by to bylo neco jineho.Jenze stejne ty 3 kytky co chtej povolit me nevytrhnou,protoze jak muzete videt ja jich potrebuju mit kvuli pokusum na 0,7m3 60,coz je uz celkem hezky cislo a pritom vypestuju stejne mnozstvi nebo jeste mene nez z tech 3 rostlin ktere si kazdy jednou bude moct svobodne vypestovat.Kazdopadne to alespon bude zase svadet k dalsim pokusum jak dostat s 3 kytek maximum..V kazdem pripade tohle vsechno necham dojet az do sameho konce,doufam,ze na to budu mit dostatek sil

Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 01-10-2006 v 13:48 PM

Old Post 01-10-2006 v 13:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quincy
Stálý Člen

Karma uživatele Quincy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

to jahudka: tuším co je led box, ale v čem je to legálnější než normální skříň?

V kukuřici tráva neroste ?!? chachacha
jak se říká u nás.... silnější pes mrdá


Třetí out grow Noname by Quincy - nenadále ukončen

Old Post 01-10-2006 v 16:09 PM
Quincy je offline   Profil uživatele Quincy   Find more posts by Quincy   Foto galerie člena Quincy   Click here to Send Quincy a Private Message   Add Quincy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 16

Quincy - Led box je skrinka kde jako osvetleni slouzi led diody.Sice pod tim nevypestujes co pod 400w,ale me to v zasade staci (tedy zatim urcite).Asi se zamerim spis na pokusy timto smerem.Jinak v tom samozrejme rozdil neni (v legalnosti),ale preci jen je to mensi a je to spis takova hracka nez skutecna pestirna o nekolika stech W u ktery jde o krk o dost vic.Navic na to nemam dostatek mista coz me taky sere,ale s tim muzu jen tezko neco delat..Huleni jen pro sebe si v tom vypestuju taky - teda doufam.Led box ma napriklad clen hogi a prej to co se pod tim vypestuje uplne do dalsi sklizne staci a dobry to je taky.Navic mam jeste huleni dost z predchoziho growu.Zas tak extremne moc toho nezhulim.Takze bud to minimalne na nejakou dobu vypnu dokavad nebudu chtit ochutnat jiny modely a nebo neco pripestovat,nebo pujdu do tech ledek.Jeste se uvidi,kazdopadne ted porad jede 400w na plnej vykon he he

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-10-2006 v 17:33 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3376860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív