Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Porovnání výnosu,květenství a růstu v různých substrátech firmy agro.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Jak na vás působí tento pokus?
Dobrý,jsem zvědavej jak to dopadne
Píčovina jako vždycky
Jde to mimo mě,nejedu hlínu a ani nepojedu.(hydro)
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Porovnání výnosu,květenství a růstu v různých substrátech firmy agro. Příspěvek č. 1











1 den 12/12


Porovnání výnosu,květenství a růstu v různých substrátech firmy agro.

-Zdravim vsechny pěstitele i pěstitelky.


Kdysi jsem cetl dost oblibenej thread kde se diskutovalo o tom ktery substrat je nejlepsi pro nase kyticky.Zadnej kloudnej zaver si clovek z ty zmeti nazoru udelat neslo a protoze me zajimalo jakej substrat zvolit k dosazeni nejlepsich vysledku stejne jako urcite i mnoho z vas,tak jsem se rozhodnul provest tento pokus v kterem budu mezi sebou porovnavat 3 ruzne substraty a jako malej bonus budu jeste porovnavat stejny substrat s perlitem a bez perlitu.Je jasny,ze bych chtel porovnat substratu daleko vic,ale na to nemam jednoduse moznosti,tak alespon takhle.Doufam,ze se projevi nejake zmeny aby se zjistilo jak velky vliv ma slozeni substratu na vynos,rust a kvet a slo si z toho udelat nejake zavery ktere nam pomuzou v pristim rozhodovani ktery substrat zvolit.Pokavad se zadne vyrazne rozdily konat nebudou,bude alespon videt,ze zabyvat se vazneji slozenim substratu nema smysl.No uvidime jak to dopadne,sam jsem na to zvedavej.


Pokus probiha pod 400w son-t agro.Pokusnych rostlin je celkem 12.Porovnavat budu 4 ruzne substraty ktere se daji koupit bezne v Obi a vyrabi je ceska firma agro.Pred pouzitim je dobry substrat vydesinfikovat v mikrovlnce po 10 minut na 100 procent vykonu.Vzdy jsou 3 rostliny ve stejnem substratu.Z toho 9 rostlin je v substratech s perlitem v pomeru 2/3 hliny,1/3 perlitu.Zbyvajici 3 rostliny jsou v cistem substratu pro kaktusy bez perlitu.To je vlastne druha cast pokusu v ktere budu porovnavat zda ma pridani perlitu na rostliny vliv.Vsech 12 ucastniku pokusu je zasazeno v kvetinackach 0,25 litru hliny ktere mam uz vyzkousene,takze mam s cim srovnavat.Hnojeny jsou vsechny stejne hnojivem Hesi kvet a po zasazeni zakorenych rizku sly vsechny rovnou na kvet (12/12).Rustovou fazi jsem uplne vynechal.Vsechny rostliny jsou Nirvana Special a jsou z rizku ze stejne matky coz by melo zvysit objektivitu pokusu.Tento pokus by mel mit celkem velkou vypovidajici hodnotu vzhledem k poctu vzorku ktere spolu muzu srovnavat.


Updatovat to budu asi cca kazdych 28 dni aby byly videt nejake zmeny,na kvetu budou holky okolo 85 dni.Vsichni ucastnici pokusu jsou rizky pochazejici z jedne matky Nirvana Special.S timhle modelem jsem nadmiru spokojenej svoji silou i vynosem,takze jsem na vysledek hodne zvedavej.



Fotky

1 Takze na prvni fotce vidite hlinu pro kaktusy a sukulenty ktera se da koupit treba v Obi.Jak jsem koukal,dost lidi ji pouziva tak i z tohoto duvodu jsem ji zvolil.Ma pomerne vysoke PH a mela by byt uz sama o sobe vzdusnejsi s obsahem pisku.


2 Koho by zajimalo bliz jeji slozeni.


3 Hlina pro pokojove rostliny a spredhnojenim na 6 tydnu,Taky hodne pouzivana hlina.Jsem zvedavej jak si povede


4 Slozeni substratu pro pokojove rostliny




5 Jako treti substrat jsem vybral substrat pro orchideje.Mel by mit nizsi PH a obsahovat minimum zivin.Vybral jsem ho protoze ho nikdo nepouziva a zaroven bude zajimave zjistit jak to poroste v hline z uplne jineho spektra nez se bezne pestuje trava.











6 Slozeni substratu pro orchideje.









7 .Takze tady vidite pohromade 8 ucastniku tohoto pokusu tesne po zasazeni do hliny.Nemuzu vyfotit vsech 12 najednou,protoze se do zaberu nevejdou.Budu se to tedy snazit vzdycky nafotit tak,aby to melo co nejvyssi vypovidajici hodnotu.Vlastne vsech 12 ucastniku pokusu tady ani nikdy pohromade neuvidite.V pripade zajmu sem muzu i tuhle fotku nekdy postnout,ale bude mit patrne smysl az ke konci tohoto pokusu.Zleva jsou 2 kyticky v substratu pro orchideje+perlit,dale mame 2 v substratu pro kaktusy+perlit,pak kaktusy bez perlitu (jsou u sebe pro srovnani) a nakonec pokojove rostliny+perlit.








8 To samy,vic shora








9 Kazda z tehle 4 rostlin je v jinem substratu.Uprostred velvo jsou kaktusy+perlit a napravo od ni kaktusy bez perlitu.










10 To samy shora





-Jinak chci rict,ze nejsou vsechny rizky co jsem nasadil do pokusu to nejlepsi co jsem mel,ale potreboval jsem aby byly z jedny matky a hlavne jedna genetika aby byly videt zmeny zpusobeny opravdu jenom slozenim substratu.Davam to sem se spozdenim par dnu.Vlastne cast techto tostlin pusobi soucasne i v jinem pokusu ktery muzete videt tady http://grower.cz/forum/showthread.p...7934#post437934
Uz se vsechny rostlinky chytly a rostou.Budu se snazit tento pokus dotahnout do zdarneho konce jako vzdycky,ale ta lenost se k necemu dokopat.Vzdyt to urcite taky znate.




Tak ať to roste


-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 12-08-2006 v 02:18 AM

Old Post 11-08-2006 v 23:28 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 2

nice, tak to sem fakt moc zvedavy, podle me sou vsechny agro substraty nahovno protoze sou v nich brebery tipu smutnice atd...


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 12-08-2006 v 14:34 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 3

Jahudka! mal by si poziadať o dotácie od EU na tie tvoje pokusy. bravo, drzim palce

Old Post 12-08-2006 v 16:06 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 4

Kutas - To mas pravdu a proto hlinu sterilizuju v mikrovlnce.Koupim baleni 5 litru ktery se tam akorat vejde,zapnu to na 10 minut na 100procent vykonu a tak zlikvidujeu vsechny trasnenky,smutnice atd.Od ty doby co to takhle delam,nemuzu si stezovat a zadny smejdy jsem od ty doby co to tak delam nechytil.Tohle doporucuju vsem kdo jedou hlinu.Vazne to vyzkousejte,urcite se to vyplati

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 12-08-2006 v 17:50 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5

n0si - Taky bych zkusil substrat od plagronu a biobizzu,jenze abych kupoval pytel za 500 jenom kvuli 2 litrum hliny to se mi opravdu nechtelo.Tohle vlastne vzniklo uplnou nahodou kdyz jsem byl v obi a rikal jsem si,ze bych koupil jinej substrat (normalne jedu v kaktusy+sukulenty).Koupil jsem tedy dalsi 2 o kterych jsem si rikal ze by me mohli zajimat.Koneckoncu v tehle obycejnych substratech pestuje vetsina lidi.Na co by komu bylo porovnavat drahy substraty kdyz v tom jedou prakticky jen fajnsmjkri.Prestoze ze je to teprve par dnu,zadny rozdily zatim videt nejsou a asi nakonec ani nebudou.No uvidime,sam jsem zvedavej,protoze podle vysledku tohoto pokusu budu pri pristi volbe volit substrat sam.Jinak nevim proc by to nemelo byt dostatecne vypovidajici.Vsechny kyticky maji stejne podminky,jsou zalivane stejne a jsou ve stejnem objemu.Jediny rozdil je v substratech,takze vliv by se projevit mel.Navic muzu mezi sebou porovnavat 12 kytek cimz se castecne vylucuje mozna nepresnost.Kdyz casem sezenu plagron,klidne udelam stejnej pokus i s nim.Nedovedu si dost dobre predstavit jak bych to mel udelat jeste objektivnejsi.Ona se vzdycky da nejaka chybka nalezt,ale holt musim vychazet z moznosti ktery mam.Pokavad se rozdily nijak vyrazne neprojevi,asi by se neprojevili ani v jinych podminkach.No uvidime)))

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-08-2006 v 08:47 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 6

n0si - To nedokazu posoudit,mozny to je.Kazdopadne pro me a dalsi SoGaře jsou tohle rozhodujici objemy a ty me samozrejme zajimaj nejvic,protoze to hlavne v prvni rade zkousim pro sebe.Pokavad to bude ve vsech stejny (a taky to tak zatim vypada) tak alespon bude videt,ze nema cenu se nijak extremne zabejvat substratem (alespon u tehle malejch objemu).Samozrejme jen pokavad budu kupovat jeden ze zde zkousenych substratu (to aby me zase hned nekdo nenapad ze to moc zevseobecnuju he he ) .Jinak jsou tam objemy 0,6litru (10x10x11),8x8x7 (0,25 litru hliny) a 7x7x6,5 (0,17 litru hliny).To jen tak na okraj.Ono to nestaci jen vynasobit.Az by jste se divili v jak malych objemech ve skutecnosti nekteri pestujete a ani o tom nevite

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 13-08-2006 v 19:30 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 7

Myslím , že ten pokus moc průkazný nebude, protože já při jednom pokusu měl 40 květínáčů se stejnou hlínou a dvě odrůdy, rozdíly byly ale u kytek tak velké že jsem to nečekal, je to spíš tím , odkud je uřízlý klon a další věci. Samozřelmně že půda má vliv na kvalitu trávy , ale je tam tolik jiných faktorů , že bych si to netroufl takhle hodnotit na malém množžtví vzorků.

Old Post 13-08-2006 v 20:48 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 8

Prave z tohoto duvodu jsem do pokusu zaradil rizky ktery jsou vsechny z jediny matky abych tenhle vliv pokud mozno co nejvic eliminoval.Ale stejne pokavad to je tak,ze i kdyz vezmes vsechno z jedny matky a vzrust a vsechno ostatni se lisi,pak by to skutecne smysl nemelo,to nema cenu si neco nalhavat.V kazdym pripade uvidim jak to dopadne.Srovnavat spolu muzu vzdycky 3 vzorky ktere jsou ve stejnem substratu.Zatim zadny extremni rozdily nepozoruju a nebo spis jen minimalni.Zatim to nejde zohlednit a udelat si nejakej zaver,protoze rozdily sice jsou,ale minimalni a to prave muze byt zpusobeno vlivem o kterem pises.No uvidime,treba substrat vyraznejsi vliv opravdu na rust nema,ale i to je prece urcitej vysledek kterej se hodi k dalsimu pestovani.V kazdym pripade si samozrejme vyberu ten substrat ktery se mi na konci bude zdat nejlepsi.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-08-2006 v 12:20 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 9

Zkoušel si nějakou kytku zasadit do zeminy složenou ze všech substrátů co si koupil od agra?Mohl bys to skusit,každá z nich má něco do sebe,třeba by byla nejlepší z těch všech,kdyby byla namíchaná ve stejným poměru

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 14-08-2006 v 21:46 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 10

Jinak já osobně používám zeminu od agra už nějakej ten rok,zatím se mi dobře osvědšila ta na pokojový rostliny pro outdoor,a na kaktusy a sukulenty pro indoor,a ještě s perlitem,taky od agra....
Tak pokusu zdar

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 14-08-2006 v 21:50 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 11

Vladbur - Nezkousel jsem to michat.Melo by to smysl jen v pripade ze by se projevovaly nejaky vyraznejsi rozdily v tehle jednotlivejch nesmichanejch substratech,ale i tak bych asi nic nemichal a vybral substrat ve kterym to roste nejlip.Ani takhle zatim zadny vyznamny zmeny videt nejsou a kdyz bych to smichal byly by videt jeste min.

Jinak do ted pouzivam substrat od agra pro kaktusy a sukulenty.Dost lidi ho pouziva a je tady na groweru celkem vychvalovanej a rozsirenej.Zatim se vsak rozdily od ostatnich substratu moc neprojevujou,takze to spis vypada,ze bude uplne jedno jakej substrat se pouzije.Jeste se uvidi,na nejaky hodnoceni je prilis brzy.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 15-08-2006 v 07:44 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crim
Nový Člen

Karma uživatele Crim - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 12

Ahoj Jahudko,
tak jak se vyviji ten pokus se substraty?

Old Post 06-09-2006 v 16:51 PM
Crim je offline   Profil uživatele Crim   Find more posts by Crim   Foto galerie člena Crim   Click here to Send Crim a Private Message   Add Crim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 13

Crim - Samozrejme pokus pokracuje,mam to nafoceny,jen to sem dat.Vis co,lenost je hrozna vec.V nejblizsi dobe sem dam samozrejme update.Jenom muzu rict,ze rozdily se nijak extremne neprojevuji,ale vse ukaze cas a hlavne az jakej bude vynos.Takze by se dalo rict,ze definitini zaver bude az cca za 2 mesice.Kazdopadne se budu snazit sem dat v nejblizsi dobe update threadu))

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 06-09-2006 v 20:56 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Hola Jahůdko,
já třeba substrát pro orchideje používám. Je kyselejší, takže není problém s vysokým Ph. Určitě je to pro mne nepostradatelná složka směsi.
Směs: kaktusy a sukulenty 35%
keramzit 20%
standartní zahradnický substrát 15%
orchideje 15%
domácí kompost 15%
Ph této směsi se mi pohybuje cca 6,1-6,4.
Už se mi osvědčila i lesní naplavenina v kombinaci se standartním zahradnickým substrátem.
Držím palce s pokusy.

Old Post 11-09-2006 v 00:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 15

ice: upravujes keramzit?

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 11-09-2006 v 11:50 AM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Ne, jen ho proplachuju, protože v něm je spousta prachu.

Old Post 12-09-2006 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2007 - Porovnání výnosu,květenství a růstu v různých objemech substrátu. - 46 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1011510 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív