Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » r-manova bedna II/1000W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Jaky bude pro moji skrin nejlepsi vetrani?
Tak jak je, tedy rozdvojene odsavani ze stinitka.
Na obe lampy Cooltube, propojit seriove.
Na obe lampy Cooltube, propojit seriove, nasavani zvlast zvenku skrine pro Cooltube.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

r-manova bedna II/1000W Příspěvek č. 1


Ahoj vsichni,

jelikoz v moji skrini 2x1,2 m pudorysu byla puvodne 600W, coz rozhodne neni dost, zkusil jsem pridat jeste jednu 400W sodikovku. Toz, uvidime co z toho tentokrat vyleze.

Necekam nic moc, protoze tam nasadim Jacka Herera co jsem ho mesic predpestoval na balkone, a dam mu rovnou 12/12, i kdyz prvnich 14 dni budu hnojit na rust.

Kdo chce zakladni info o skrini, necht se koukne na r-manova bedna v mym podpisu, tady se s tim nebudem tolik zdrzovat-cas jsou prece penize, ne? :-)

...OK, tak jedem

......vas kilowattovy R-Man

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 27-07-2005 v 12:28 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 2







Tak za prve:

Bylo potreba udelat odsavani i z druhyho stinitka ze 400W, protoze jinak teplota ve skrini dosahovala 35 stupnu, coz uz je na me trochen moc. Do puvodniho stinitka (komplet lampa z www.hydroponieplus.cz) jsem nuzkama na plech vystrihal diru, nasadil flexorouru a poradne vopatlal kamnarskym tmelem (vydrzi hoooodne teplo)---OBR.1.

Pak jsem nesehnal rozdvojku na 100mm flexoroury, taxem si ji vyrobil. Nariznul jsem rouru, nacpal do ni dalsi dve, a oblepil Gafou(nesmrtelna pevna stribrno-seda paska). Jak vidno na OBR.2. , z izolepy jde postavit vsechno--znam lidi, kteri s ni opravujou i letadla a baraky.

Dale je samozrejme potreba pri takovym odsavani sledovat vlhkost, a tudiz jsem zakoupil ve splasenym veverkobobrovi (OBI) za bratru 699,- nasi tvrde meny bezdratovy teplomer WS410L s cidlem WT450H (set). Cidlo jsem dal do skrine, teplmer mam vedle kompu na stole, a jelikoz je prenos bezdratovej (433MHz), muzu s tim treba i behat po byte a porad mi to ukazuje teplotu a vlhkost, viz OBR.3 a 4....Zvlhcovac uz je na ceste, zkusim klasicky SPS 808 z www.elektrocoleti.cz za 702Kc + nejake postevakovne.

No a na OBR.5. vidite nachystany zavlazovani, jde o rozvod trubkou 20mm a pak kapilary a pak jehly do hliny (kokosubstrat Plagron)

Na OBR.6. je celkovej pohled na stinitka a sani (TD250/100) rovnou do stoupacky...

Tak to mame za sebou technickou cast...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 27-07-2005 v 12:52 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Cast rostlinna Příspěvek č. 3


No a ted tedy co mame...uz tradicne je to Jack Herer, ze seminek, mesic predpestovany jako outdoor, presazeny do vetsiho, zastipnuty zeshora...

Zalivat se bude zatim 2x denne 1 minuta, uvidime jak to pojede :-)

Hnojim klasikou jako v moji prvni bedne, pridal jsem green sensation, zatim polovicni davku...

to:Hnědojed... Soukromy veci sem netaham, sorry...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 27-07-2005 v 20:21 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Zdarec vsichni Příspěvek č. 4

, tak se tu po delsi odmlce objevuju. Byl jsem na dovolene na Orliku, paradni devitidenni kalba spojena s Czechtekem...

Ale k tematu:
Ta kytka na prvni fotce je uz tri dny sklizena, palicky jsou vsak ridsi nez obvykle, nicmene produkce pryskyrice je megaobrovska (ucinek tedy ocekavam perfektni). Pro ty co necetli moji predchozi bednu: je to kyti, ktery jsem nechal vyklicit ze seminka na balkone, tam taky mesic rostla a pak jsem ji dal rovnou na 12/12 pod 600W sodik. Nebyla nijak zastipavana, pouze zbytecne listy jsem parkrat ostrihal. Ucel byl usetrit mesic sviceni 600W 18/12 a myslim ze se to docela povedlo.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 13-08-2005 v 13:40 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 5


Dale prikladam aktualni foto bedny, kde bylo napred 30 kyti (stejne predpestovanych na balkone), nicmene 11 z nich bylo samcu. Samci se projevili v podstate tyden po presunu do skrine, coz je parada. Tentokrat jsem ovsem kyti pri presazeni dal pomerne hluboko do hliny, abych eliminoval zbytecnou vysku stonku pri pestovani ze seminka (riskuju sice uhniti, ale to se neprojevilo, vypada to uplne v pohode, mozna diky vzdusnosti Plagron kokosubstratu). Taky jsem rostlinky zastipnul nahore na hlavni vetvi, aby nebyly prilis do vysky (je to prece jen Sativa a ne Indica), a aby spodni vetve rostly ve stejne vysce, jako ty horni (jeste mozna pouziju ohybaci kolinka).

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 13-08-2005 v 20:19 PM

Old Post 13-08-2005 v 13:45 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 6


To co vidite na dalsim obrazku, je upraveny zvlhcovac SP-808 z www.elektrocoleti.cz podle threadu http://grower.cz/forum/showthre...highlight=wetra
..jeste nevim jak dlouho vydrzi 30L vody, nicmene v noci mam vlhkost 92%!!! (to bylo jen na test) a pres den je kolem 60-70% (to kvuli vetrani, odsava to i vlhkost)...Tim se dostavam i k dosavadnim vysledkum ankety: je jasny, ze treti reseni je nejlepsi, ale zatim to necham v bedne tak jak to je, protoze je to dostacujici, a to i pri venkovnich teplotach kolem 30 stupnu (ve skrini je max o jeden stupen vic)...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 13-08-2005 v 13:59 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 7

to r-man: tou anketou tě zajmá jenom názor lidí, nebo se podle toho budeš řídit ??

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 13-08-2005 v 17:41 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Anketa Příspěvek č. 8

No, tou anketou me spis zajimalo, jestli mi nekdo napise jeste nejaky jiny, lepsi reseni. Posledni moznost totiz vubec nepocita s tim, ze je potreba taky dodavat dostatek vzduchu kytickam, stara se pouze o chlazeni. Nakonec to asi dopadne tak, ze pokud budu mit vetsi problemy s chlazenim vybojek (tedy teplotou ve skrini) a zaroven vlhkosti, budu muset nejak vymyslet dvojokruhovy vetrani: Jedno na cooltube v serii na obe lampy s nasavanim zvenku skrine a foukanim taky nekam ven (nebude potreba filtr, nepotahne z toho zadnej smrad), a jedno na pravidelne vetrani a dodavani cerstvyho vzduchu pro kytizzzz.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 13-08-2005 v 20:13 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Vetrak Příspěvek č. 9

Jo a jeste neco...poterbuju radu: Mam tam vetrak na 220V a i kdyz je na I (umi jeste II a III), tak fouka moc...da se tam dat neco, aby byl napajemenj treba mensima voltama? Nejaky odpory (nesmi to ale produkovat teplo), nebo regulator napeti?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 13-08-2005 v 22:44 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 10

S tim "odporovanim" ti nepomuzu, snad bych jen nesmele doporucil venovat nalezitou pozornost DOSTATECNE vymene a cirkulaci vzdousku inside tha room.. Uz to sestikilko vyzaduje, natospak litrík! Co napriklad znamena "Fouka moc"?
A - sori esli se pletu - nikde se nezminujes o "nasavacim" a "vyfukovacim" zpusobu reseni tveho status quo, coz je patrne v tomto pripade klicove.. (Nemusis hned psat, do ktere ulice to peres.. )

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 13-08-2005 v 23:29 PM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 11

4Smuglibublikudli (delam si prdel, ale co to jmeno vlastne znamena? je fakt hustyyyy):

Fouka moc znamena, ze to kytky dost ohyba, kdyz to zrovna fouka na ne. Ten vetrak je tam taky pro rozhaneni vlhkosti do cely skrine (uvazuju o rozumejsim rozvodu, viz treba nastin v http://grower.cz/forum/showthread.p...highlight=wetra

o systemu vetrani se zminuju v http://grower.cz/forum/showthread....3554#post233554 prispevek 9. , ale jen malo...je to tedy tak, ze u podlahy je na jedne strane skrine 2x dira 150mm, a tou se do skrine samovolne dostava vzduch venkovni teploty (ne z rozpalene ulice). V mistnosti je dost teplo, protoze kdyz pari slunicko, tak pres panelakovou strechu (jsem v nejvyssim patre) se byt celej dost rozpali. Odsavani je TD250tka s rourou o prumeru 100mm, je asi tri metry dlouha, a vede do stoupacky (tagze nic neni citit do bytu ani do jinych bytu)...To je rizeno termostatem, a jeste je tam moznost dvou rychlosti(ja jedu na polovinu).

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 13-08-2005 v 23:45 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 12

No vyborne, ted mi je to jasnejsi! A hned par veci mne napadlo:
Esli je ten vetrak fakt tak silnej, tak ho bud nasteluj na lampu (mozna uz mas zkusenost, co to dela s teplotou tesne podni) anebo tak nejak k tem diram, ktere jak jsem pochopil slouzi jako pasivni nacuc. Mohlo by to pomoct udelat kvazi aktiv, cili jednoduse foukat zespoda nahoru..
Jenomze pak jsem si vsim toho TDcka a trimetrovy (!) roury a opravdu bych se primlouval za lepsi (minimalne vykonnejsi) typ ventilatoru! Kdyz uvazis velikost tvyho roomu a spocitas vsechny tlakovy "brzdy", ktere tam jsou, mohlo by te to minimalne zacit zajimat.. Pak chci videt, ze resis naky kuul tjuby..
Viel Glück, alter Kollege!

A o tom nicku as pšíště, teď jdu na malého špronclíčka

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 14-08-2005 v 00:14 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 13

Ja se pred chvilkou z jednoho vratil...Ale ty Cooltubes uz jsem (aspon pro tedka) resit prestal, protoze jaxem psal, teplota ve skrini je max o 1-2 stupne vyssi nez venku, a SP-808 (s upgradem na 30L kybl) docela schopne udrzuje vlhkost...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 14-08-2005 v 00:17 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 14

na ten větrák na 220v existujou regulátory ne na volty ale na waty, že ti to ubere waty, můžš si to kolečkem regulovat podle potřeby, vim že jsem to tu někde zahlíd, ale těžko říct podle čeho to hledat

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 14-08-2005 v 12:11 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 15

r-man: bejt tebou bych udělal společnej odtah se silnějším ufem (tak 600m3)

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 14-08-2005 v 12:33 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 16

staci si projet i projekty jinyho lidi nez v CR..vsude jinide se toto resi jednim odtahem pres pachac a poradny ufo ci snek..samo ze pres pachac....cu

Old Post 14-08-2005 v 19:42 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-01-2011 - První BEDNA 400w - 29 odpovědí
27-08-2013 - r-manova bedna III/1000W MH->1000W HPS - 306 odpovědí
26-03-2008 - r-manova bedna - 138 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9600810 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív