Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ?????Jak Nejlépe Odhlučnit a Utěsnit Pěstírnu?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 129

Když už byl zmíněn sádrokarton, ideální jsou sádrové příčkové tvárnice VG ORTH.Mají perodrážku a do 1m2 stačí tři.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 19-07-2007 v 10:45 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 130

Apofiss:
co je perodrážka?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 19-07-2007 v 15:59 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 131

Zámek...pero a drážka, které do sebe zapadnou.Jako zámková dlažba.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 20-07-2007 v 06:32 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrskin
Stálý Člen

Karma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% PěstitelskáKarma uživatele mrskin - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 68 

odhlucnovaci hmota Příspěvek č. 132

mozna by se na odhlucneni dalal pouzit tato hmota. je to na odhlucnovani pocitacu. z jedne strany samolepici kaucuk a na nem takovy molitan. a je to jen cca 1.5cm tlusty. nevim ale co by se s tim stalo ve vlhkym prostredi. a cena taky nic moc...

Old Post 27-07-2007 v 09:42 AM
mrskin je offline   Profil uživatele mrskin   Find more posts by mrskin   Foto galerie člena mrskin   Click here to Send mrskin a Private Message   Add mrskin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 133

Ta hmota z Agenu je nesmysl, na to se rovnou vykaslete. Je to moc tenky, to fakt odhlucni tam maximalne vetrak na procesoru...

2Manhuntt: Moc neverim tomu, ze neni slyset nic z pestirny. Vzdycky je neco slyset, akorat ze nekdy to ma pro nekoho uz prijatelnou hlasitost, tagze u toho usne. me treba vadi i tikajici hodiny o dve mistnosti vedle, proste je slysim a kdyz usinam, je to jako by mi nekdo mlatil kladivem do hlavy.

Jinak pozor, neplette si zvukove izolace studiove s temi stavebnimi, to je sakra rozdil. Do studii se davaji izolace kvuli odhlucneni zvenku a kvuli zabraneni odrazum zvuku uvnitr mistnosti. Vy potrebujete stavebni izolace, ktere se pouzivaji treba pri stavbe vnitrnich pricek v baraku (kdyz nekdo nechce, aby bylo slyset co se deje ve vedlejsi koupelne :-) ).

A to jsou prave matrose jako rockwool, davaji se mezi dve tenci steny.

Doporucuju zkusit konstrukci z U a C nosniku (ty co se pouzivaji na sadrokarton), na ne nasroubovat z obou stran MDF desky (dreveny prach slepeny nejakym lepidlem) tloustky aspon 28mm, mezi ne dat rockwool nebo podobnou izolaci (vybrat se da podle tlumicich vlastnosti, podle toho jake frekvence vydavaji komponenty uvnitr). Dulezite je zajistit celkovou pevnost konstrukce tak, aby nevibrovala, tzn. dat tam dostatesne mnozstvi nosniku (konstrukce podobna jako sloupy vysokeho napeti nebo konstrukce vysokych jerabu...).

Odkaz na cenik Drevobis, kde nakupuju kdyz vyrabim reprobedny :
http://www.drevobis.cz/?page=cenik

MDF 28 stoji 275x184 cm 1.969,- Kc
--jak velkou pestirnu minite stavet? Dalo by se to spocitat...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 27-07-2007 v 12:27 PM

Old Post 27-07-2007 v 10:35 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 134


2Plha: Jo, mas pravdu, myslel jsem to tak, aby si nekdo nepletl ty basove pasti a pohlcovace a tristice (pyramidkove desky) s izolaci na pestirnu, to je proste nepouzitelny. Ta vase mistnost ve skole ma urcite nejakou izolaci jeste pod tim, nebo jsou tam stary dobry zdi :-)
Jo a jak vidim (konecne) tu fotku, tak to je izolace na hlas, to neni asi na nizsi frekvence moc vhodny, a uz vubec ne do pestirny, pac se to jaksi neda ocistit :-)


Dobra pracicka je treba tohle:
http://www.zka4t.com/dokumenty/mato...vych_studii.pdf

--vsimejte si te podlahy, takhle bych udelal i steny pestirny a bylo by to...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 27-07-2007 v 13:44 PM

Old Post 27-07-2007 v 11:30 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 135

docela zajimavy pocteni je tady:
http://www.rockwool.cz/graphics/RW-...ytneho-domu.pdf
-podivejte se na vnitrni pricky (predpokladam, ze normalni zdenou pestirnu si vedle postele nikdo stavet nebude...)

Pocitam naklady na pestirnu dle mych predstav, bez vnitrniho vybaveni, pak to dam sem.

EDIT: tak je to presne tak jak jsem si myslel, je to drahy (ale bude to veeeeelmi ucinny):
Pestirna o rozmerech 120x120 zakladna a 180cm vyska. Vhodna na pouziti 600W vybojky, predpokladany vynos na jednu rundu je asi 300g (v cernotrzni hodnote je to 75000,-!!!)

Bude potreba 5 MDF desek 28mm, cena za jednu je cca 2000,-.
Dale Airrock ND 100mm mezi steny, cca 20 desek pri rozmerech 100x60cm, to jsou cca 3 baliky, cena priblizne 1500,- celkem.
Pak U a C profily z pozinkovaneho plechu na konstrukci, vyslo mi to na 3xC o delce 4m na sloupky (svisle) -cena celkem 350,- a 4xU o delce 4m na spodek, vrsek a stred (vodorovne, neco zbyde) -cena celkem 400,-...celkem tedy za konstrukci cca 750,-.
No a k tomu je potreba nejakej ten spojovaci material (samorezne srouby na konstrukci a vruty na MDF), nejakej silikon nebo akrylat na vytmeleni spoju, rekneme cca 1000,- a k tomu jeste panty na dvere, rekneme taky cca 1000,- (nemam prehled o cenach u pantu strilim od boku).
Celkova cena by pak byla hezkych skoro 13.000,-

Cena se da snizit o priblizne 2000,- pouzitim pouze 12mm MDF na vnejsi steny, tam uz neni potreba dat 28mm tloustku. Ale stejne bych radsi pocital s tema 13Kkc, at je rezerva treba na folii ci barvu dovnitr...
Jeste porad se to vyplati, vzhledem k tomu, kdyby jste si meli huleni kupovat za 250,- --kdyz bych to srovnal, naklady se vrati po prvni sklizni (a to i s vnitrnim vybavenim a energiema a hnojivama) --doufam, ze me tu nekdo neobvini z dealerstvi :-)

P.S.: Kua ty MDF jsou pekelne drahy, to je hruza :-(

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 27-07-2007 v 13:49 PM

Old Post 27-07-2007 v 13:12 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 136



já to mám postavený ze sádrokartonu a zevnitř 3cm deskama polystirénu, hluk se snížil o 100%

Naposledy upravil Dadenka 27-07-2007 v 14:31 PM

Old Post 27-07-2007 v 13:40 PM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 137

Jak jsem už psal jinde, sehnat v krátké době Airrock ND je takřka nemožné, fabrika Rockwoolu prý nestačí dodávat ani používanější izolace, natož speciálnější. Já obvolával koncem srpna snad všechny prodejny rockwoolu v kraji a všude mi řekli to samé, Airrock skladem není a Rockwool bere obědnávky až na říjen. Pro mě docela podpásovka, čekám na to abych mohl začít stavět. :/

Co se týče Airrocku FB1, tak sice na stránkách Rockwoolu je, ale když se o něm zmíníte ve firmách, tak na vás budou koukat jak na blázna, nic o tom nevědí a Rockwool jim ho ani nenabízí. Je to docela škoda, protože podle tabulek má ty zvukově izolační vlastnosti odost lepší. Podle mě to ale nebude běžná deska, ale deska + nějaký materiál. Mám dvěře vsazené vevnitř, takže je potřeba aby to zároveň šlo zavírat...

Ale měl bych otázku k druhé části názvu topiku a to čím doporučujete těsnit pěstírnu? Jde mi především jak utěsnit škvíru mezi dveřma.
Napadá mě, že by šlo přidělat pomocí třeba toho rouna co se snim obalují trubky, nebo možná molitanem...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 23-09-2007 v 17:56 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 138

Já bych to s tou vatou moc nehrotil.Nemá smysl objednávat, čekat a hlavně platit special vatu pro jen malé rozdíly.Jakákoliv měkká vata slušně pohlcuje hluk a čím jí dáš víc, tím lépe.Dveře těsním samolepícím těsněním do dveří


btw výrobců minerální vaty je víc,krom RW hlavně Isover a Knauf...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 24-09-2007 v 13:12 PM

Old Post 24-09-2007 v 13:06 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od r-man


2Manhuntt: Moc neverim tomu, ze neni slyset nic z pestirny. Vzdycky je neco slyset, akorat ze nekdy to ma pro nekoho uz prijatelnou hlasitost, tagze u toho usne. me treba vadi i tikajici hodiny o dve mistnosti vedle, proste je slysim a kdyz usinam, je to jako by mi nekdo mlatil kladivem do hlavy.



Škoda že ti to nemohu předvést........nejde slyšet vůůůůbec nic.....A jestli věříš nebo né............... je mi to jedno.

Old Post 24-09-2007 v 14:50 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 140

Nj tak já jsem se do Rockwoolu tak trošku zamiloval po přečtení různých letáků a brožur o něm. O:-)
Ale třeba tabulky zvukové pohltivosti od jiných firem jsem neviděl, tak nemůžu soudit... Jde taky o tu nehořlavost, včera jsem koukal na Isover a nikde jsme nenašel zmínku o nehořlavosti. Jak to s ní je u jiných výrobců?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 24-09-2007 v 14:52 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od Calzone
Nj tak já jsem se do Rockwoolu tak trošku zamiloval po přečtení různých letáků a brožur o něm. O:-)
Ale třeba tabulky zvukové pohltivosti od jiných firem jsem neviděl, tak nemůžu soudit... Jde taky o tu nehořlavost, včera jsem koukal na Isover a nikde jsme nenašel zmínku o nehořlavosti. Jak to s ní je u jiných výrobců?


zdar!
minerální vlna je všeobecně nehořlavá od jakýhokoliv výrobce

narozdíl od polystyrenu - ten je hořlavej..

blade

Old Post 24-09-2007 v 16:06 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 142

Jen pro upresneni..Mineralni vlna neni nehorlava, ma pouze samozhaseci schopnost. To znamena, ze kdyz zacne horet, produkuje tolik koure, kterej vytlacuje kyslik, ze nedochazi k horeni dalsich casti. Proste se to samo udusi. Jenze to plati jen pokud nefouka moc velky vitr nebo pruvan, kterej by ten kour odval a dodal dostatecne mnozstvi kysliku tam, kde je ho zrovna potreba.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 07-10-2007 v 11:07 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 143

r-man:
zajímavé doplnění, díky. Nicméně mám doma už ten Rockwool, tak mohu udělat nějaké testíky, až budu mít postavenou pěstírnu.

Docela sranda je, že jsem pro ty 3 balení rockwoolu poslal matku a ona to pak do toho favorita nemohla nacpat. Nakonocet to tam nacpala s pomocí prodavačů, ale hodně obtížně a mě pak málem zabila , takže přepravu taky nepodceňovat, je to větší, než by se mohlo zdát.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 07-10-2007 v 11:48 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Co použít jako protihlukový materiál???? Příspěvek č. 144

Ahoj,ahoj, tak jsem tu zase s malou otazeckou..hledal jsem ale nenasel tak predem diky za info..od pestirny ven to mam nejakych 280cm a potrebuji co nejmene eliminovat hladinu hluku, tak ze bych obalil rouru i vetrak (napadl me molitan, ale nebude to asi to prave orechove...) tady je link na tu PESTIRNU
jo a vetrak nebude ufo ale, AXIALNI do roury .

Old Post 21-12-2007 v 08:34 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2906530 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív