Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ?????Jak Nejlépe Odhlučnit a Utěsnit Pěstírnu?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12
Autor
Téma 
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 177

Ahoj,
já na roury doporučuji sonoair potrubí, odhlučnění vířícího vzduchu v této rouře je fakt maximální, já ho sám používám a jen a jen spokojenost a ticho.

http://klecka.cz/growshop/Ventilace...air-102-mm.html

Kdyby to někomu bylo málo, tak existují tlumiče hluku. Chvíli jsem o něm přemýšlel, ale když jsem použil sonoair, tak o tlumiči hluku už vůbec neuvažuji.

http://klecka.cz/growshop/Ventilace/Tlumice_hluku/


A pokud bych se rozepsal dál o odhlučnění místnosti, tak hlavně nepoužívejte polystyren, ten totiž hluk přenáší.
Já používám molitan, nebo orsil a je ticho po pěšině.

Old Post 01-12-2009 v 15:58 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
badi.kw
Nový Člen

Karma uživatele badi.kw - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 12 

jaké ohlučnění na dveře? Příspěvek č. 178

Zdravim, chci se zeptat jaké používáte odhlučnění na dveře?
mam kytičky v druhé místnosti a huláká mi to přes dveře tak bych ně něco dal, máte zkušenosti s něčím?

prosím o přesunutí

Old Post 26-06-2011 v 20:46 PM
badi.kw je offline   Profil uživatele badi.kw   Find more posts by badi.kw   Foto galerie člena badi.kw   Click here to Send badi.kw a Private Message   Add badi.kw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 179

zkus nalepit na dveře takové ty velke čtvercove plata od vajec (používá se to jako provizorní odhlučnění ve zkušebnách , aspon mi to řikal známej , a měli to i v nějakym filmu)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 26-06-2011 v 22:25 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
badi.kw
Nový Člen

Karma uživatele badi.kw - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 180

buď nebo molitan s jehlany to bych dal na to ale pod jsem uvažoval o nějaké tkanině nebo vatě co se dává do příček do sádroše

Old Post 26-06-2011 v 22:33 PM
badi.kw je offline   Profil uživatele badi.kw   Find more posts by badi.kw   Foto galerie člena badi.kw   Click here to Send badi.kw a Private Message   Add badi.kw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 181

nejaky plata od vajec podobny jehlanoviny jsou na odruseni odrazu, aby nevznikaly ozveny.. se zvukovou izolaci to nema nic spolecnyho, na to je rockwool a podobny veci

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 26-06-2011 v 23:11 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 182

cau, pozri tu
http://grower.cz/forum/showthread....1943#post841943
Airrock ND funguje super.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 26-06-2011 v 23:42 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 183

Tohle jsem vyzkoušel a jo, utlumilo to hluk z vývodu, ale stále mi hučí UFO.. Myslím si, že s tou rourou to je tak o 25 - 30% míň hlučný.

http://klecka.cz/growshop/Ventilace...air-102-mm.html

citace:
Původní příspěvek od Jagditrax
cau, pozri tu
http://grower.cz/forum/showthread.p...1943#post841943
Airrock ND funguje super.

Old Post 28-06-2011 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 184

Take bych chtel neco prihodit:

v drtive vetsine pripadu, nejvetsim zpusobovatelem hluku a vybraci je vzduchotechnika: takze koupe tichych ventilatoru by nemusela byt marna napr: http://www.elektrodesign.cz/web/cs/...atory-td-silent jsou tam ruzne vykony, tyto ventasy jsou primo urceny pro velmi tichy provoz se slusnym vykonem. Urcite ten sonair tlumi to jo, ale ted me napada jestli by to nebylo lepsi napojit na normalni PVC potrubi daneho prumeru- jedna se o hladky povrch, tedy vzduch nebude delat ramus kvuli prekazkam a pro zvyseni efektu klidne obalit trubku poreznim obalem (polyuretan?, no kalimatky jsou tomu hodne podobne, asi se to da koupit v instalaterskych shopech) a stacil by i mensi prumer vrstvynez maji ty sonair tu vatu. A pokud jde opravdu o ticho tak si postavit skrin z nejakeho matrose nebo dat do male mistnosti, ja mel skrin z 18mm OSB a hodne to tlumilo jakkykoli zvuky i z ofuku nebo vrceni zvlhcovacky, nejvetsi problem je ale vykutit kvalitni dvere, coz ja sral . no ja myslim ze timhle je to relaitvne stealh pest co se tyce zvukovych projevu. Cus

Old Post 30-06-2011 v 02:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 185

Je to taková blbost, ale já jí udělal na mý první skříni.
Měl jsem totiž skříň dřevěnou a ventilátory jsem nainstaloval přímo do stěn skříně, a to byla chyba. Dělalo to velký vibrace a skříň hrozně hučela a duněla. Pak mi to trklo, voe musíš dát ty ventilátoru do skříně a pověsit je nejlíp do prostoru aby se o nic neopíraly. Je to fakt prkotina, ale vyvarovat se toho, pokud chci co nejtišší systém.
je teda fakt že se nejednalo o profi ventilátory, jsou to obyč ventíky za pár set kč a ty většinou sebou malinko hází.

Old Post 30-06-2011 v 08:57 AM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 186

Lidi, tak už jsem z toho zoufalej. Mám oddělenej prostor ve skříni deskou, zhruba 40 čísel od stropu. V tomhle prostoru mám nastlanou nějakou izolační vatu, která se používá na tepelnou izolaci (něco na způsob RW). V ní mám strčenej ventilátor, konkrétně VK125 (360m3). Na venťák samozřejmě isoflex - metr před a metr za. Ventilátor je staženej napůl, ale i tak to dělá paseku Když se to zapne, tak to docela jde, ale s postupujícím časem to dělá bordel větší a větší, až to je ve finále slyšet tak moc, jako kdybych se žádnou hlukovou izolací vůbec neobtěžoval. Myslíte, že je to tím, jak se větrák zahřejvá/tahá teplejší vzduch ze skříně? A jak byste postupovali pro jeho větší zklidnění? Myslíte, že má cenu ho strčit ještě do nějakýho dřevěnýho boxíku vystlanýho rockwoolem a ten celej pak ještě strčit do tohohle prostoru vystlanýho vatou? A ještě jeden dotaz - neví někdo, kde sehnat rockwool airrock ND v množství menším než velkém? Dík za odpovědi.

Old Post 01-02-2012 v 09:43 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 187

Jáá řešil hluk polystyrenem a na tom jsem měl diamantovku. V hornbachu nebo Obi maj za pár korun. A na odtah jsem viděl za chodu odhlučenou bednu 500m3 torin a taky paráda. Nespal bych vedle toho ale přes místnost určitě...

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 01-02-2012 v 13:55 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 188

citace:
Původní příspěvek od Onedan
Jáá řešil hluk polystyrenem a na tom jsem měl diamantovku. V hornbachu nebo Obi maj za pár korun. A na odtah jsem viděl za chodu odhlučenou bednu 500m3 torin a taky paráda. Nespal bych vedle toho ale přes místnost určitě...

Polystyren je blbost - možná na tepelnou izolaci, ale na hlukovou určitě ne, to už mně dělá větší službu ta izolační vata, co tam mám....Ale dík za nápad a budu MOC vděčný za další. (a hlavně za vysvětlení, proč po sepnutí hučí skříň jak tichá mikrovlnka a po dvou hodinách jak větrák ve starý troubě)

Old Post 01-02-2012 v 14:29 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 189

Určitě jsi to zkoušel, že si tak chytrej... Minimláně ti to nebude tak vibrovat na polystyrenu a nikdo neříká že odpovídám tobě to bych tě jinak CITOVAL

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 01-02-2012 v 14:49 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 190

[účet odstraněn]

Old Post 01-02-2012 v 18:47 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 191

http://grower.cz/forum/showthread.p...2Bventil%E1toru

Marley's Collie@NFT Gro Tank@400W Greenpower 2012

Rostlina a voda

Poloha měsíce a planet

Stresové faktory rostlin - Abionozologie pro rostlinolékaře


Old Post 01-02-2012 v 18:54 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1170920 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív