Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » r-manova bedna III/1000W MH->1000W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Kombinace hnojiv
Takhle je to uplne OK.
Jeste bych to o neco doplnil/a.
To je uplna blbost, takhle se to neda michat.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Klicivost Příspěvek č. 17

Ahoj vsichni,

tak uz jsem klidnej ohledne klicivosti seminek. Ty, co jsem dal na vatu, vyklicily vsechny!!! Tedy 40 ze 40 !!! No tak jsem to nacpal do hliny, a uz se vesele roste a foti :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 03-12-2005 v 14:42 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Po case Příspěvek č. 18

Ahoj vsichni,

tak se zas dozvite neco noveho. vsechny kyti jsem uz presadil do vetsich kvetinacu, objem je cca 4L, substrat je samozrejme stejny. Zapojil jsem taky hadice a kapilary a zprovoznil zavlazovani, zatim jen 4x denne po jedne minute. Davka hnojiv je zatim polovicni, EC je 0,99, PH 5,8.

Ted ale neco lepsiho. Jelikoz mi 39 kvetinacu zabralo celou skrin, lampa, ve ktere je 400W MH nestacila pokryt celou pestebni plochu. No a tak jsem se zdrave nasral a obetoval 2200,- Kc a koupil jeste 600W MH Venture Sunmaster. Je to vybojka, ktera se da dat na stejnej predradnik jako HPS, a navic je to vlastne jedina 600W MH co se dela (aspon o jine nevim). No tagze moje monstrpestirna ma ted 1000W MH na rust, stejne tak bude mit v HPS na kvet. Masakr, ale sviti to krasne, blede modre, uplne to zari.

Bohuzel to nemuzu nafotit, protoze fotak je na stativu nacpanej ve skrini, a foti kazdych 180s jednu kyticku. Jo a na to video z fotek jsem si sehnal Sony Vegas 6, timto vrele dekuji uzivateli "I8I", je to paradni nastroj!!!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 10-12-2005 v 00:49 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 19

Cuss
Tak to je peklo kilowat MH na rust :-D . .
Chtel sem se zeptat z tech 4l kvetinacu to uz asi nebudes presazovat ? . nebo jo? . . jestli jo tak kdy ? a taky jestli mas uz zkusenosti do jaky vysky ti to vyroste ve finale z tech 4l kvetinacu? . . . .
ME to pripada ze tam budes delat nejakej SOG? . nebo stale myslis ze to bude nakej ten scroog - nebo neco co si planoval na zacatku? . . .
39 kytek tj docela more zelene . .
Kazdopadne sem take zvedav jak ti porostu kyti v casti kde do nich bude prazit 600MH a v casti kde 400MH . .
Jo a to zadny fotky nebudou az dokonce? . .
Zatim
PS: to video bude zajimavy - jestli to potom nekam hodis rad se mrknu - a drzim palce pri vyrobe - zatim K+

Old Post 10-12-2005 v 09:54 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 20

Jo to video bude bomba a taky bych ho rad videl.Ja natacel video neco jako je I Grow Chronic ale kvuli casu jsem to stopnul.Pekny to bylo ..Kazdopadne rust kyticky zaznamenanej v urcitejch intervalech kamerou to tu asi jeste nebylo

Ať se daří

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 10-12-2005 v 10:08 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 21






Ahoj vsichni,

protoze se mi mnozi dotazy na zvlhcovac a protoze z neznamych duvodu Czechglock smazal svoje forum o upgrade, zkusim to dat sem.

Ze zvlhcovace musite odstranit nadrz (ja ji rozmlatil kladivem a pak okousal kombinackama), ale jeji dno a pokud mozno i vyvod mlhy musi zustat OK. Pak do zvlhcovace vyvrtate diru ve vysce vnitrni hladiny vody (kousek od membrany co dela tu mlhu), a do ni zalepite nejakym gumolepidlem hadici na odtok prebytecne vody (protoze cerpadlo tam bude rvat moc). No a potom date do nejake velke nadoby (ja mam na 30 litru) cerpadlo s nejakym uplne malym vykonem, staci fontankovy s vytlakem do 1,5metru (bohate, ja mam slabsi). Na to cerpadlo zapojite tenkou akvaristickou hadicku, a tou to musi cerpat vodu skrz diru (ta tam zbyde, kdyz vyndate ventil) ve spodnim dne nadrze k membrane.

Musite to vychytat tak, aby vam to tam necerpalo moc vody (membrana tolik nespotrebuje), a aby vam ta prebytecna odtejkala zpatky do nadrze. Takhle to vydrzi i vic nez tyden.

No a na ten vyvod mlhy pak jde pridelat plastova trubka o prumeru treba 5cm, mozna i 7cm, a tou pak rozvest mlhu po cele pestirne rovnomerne, pokud ji mate vetsi.

Timto jeste jednou velice dekuji Czechglockovi za to co me naucil :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 22-12-2005 v 00:16 AM

Old Post 12-12-2005 v 01:54 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Update Příspěvek č. 22


Tak aspon jedna nocni, dneska jsem musel vyndat fotak. Jo a mimochodem, ta mrcha program, kterym to fotim, cisluje fotky tak debilne, ze je to uplne prehazeny. Ten kreten, kterej to napsal, by se mel naucit pocitat podle razeni na pocitaci, protoze on ma 998...999...1000...1001...atd. No je to normalni??? To se pak ty cisla takhle 98...99...100...1000...1001 blbe seradi a mezi fotkama kdy to uz ma dve patra najednou problikava jeste kliceni ze seminka. To bych se z toho vojebal.

Jeste ke kvetinacum...ne, opravdu nebudu presazovat 39 kytek, to bych se z toho vojebal podruhe :-)))))))))))))))))))

EDIT: Ty vole tak jsem se stejne vojebal...ale ne kvuli presazovani, ale kvuli tomu podelanymu cislovani fotek. Nastesti mam programek jmenem Renamer, je v cestine, a v nem jde prejmenovavat davkove v podstate vsechno na vsechno. Toz jsem si pohral, prejmenoval jsem asi 3000 souboru, no zabralo mi to dobry tri hodiny.

Ale to neni vse. Pak jsem se snazil v Sony Vegas 6.0 z celkovych 6573 obrazku udelat video. To, ze jsem to napred zkousel jen s 1330 fotkama a melo to 1,9GB a 44 vterin, byl docela masakr!!! Tagze jsem prisel, -svete div se-, na to, ze uncompressed .avi pouzit nepujde, protoze by se 4minutovy video neveslo ani na DVD :-O !!! Docela prdel.

Ale to taky jeste nebylo vsechno. Jelikoz Vegas pracuje s databazi medii na SQL, a to pri vetsim poctu zaznamu potrebuje kurva hodne pameti, taxe muj compik (AMD 2200+/333, 512MB DDR/400, disk SATA150/7200ot/8MB cache) PORADNE zapotil. Nacteni, indexovani a vlozeni tech cca 6500 obrazku (kazdej asi 80-150KB, 640x480/32K) do videolajny trvalo dalsi asi tri hodiny. V ty dobe neslo na compu nic jinyho delat, dokonce mi i mizely ikonky a cudliky v programech, okna nemely zadnej obsah, ale jen bilej vnitrek, no proste totalni pretizeni.

Nakonec se ale povedlo vyrendrovat video v xvidu s celkem rozumnou kompresi, ma to pres 4 minuty a velikost cca 60MB pri rozliseni 640x480, coz je docela pohoda. Akorat me trosku prekvapilo, ze kdyz jsem to dodelal, tak na hodinach bylo 5:42 :-))))))))))))))))))))))))))))))))))..a to jsem zacinal nekdy v 5 vecer, tagze 12 hodin na 4minutovy video. Asi potrebuju novej comp :-))))))))))))))))) ( http://www-03.ibm.com/servers/eserv...hend/index.html ten p5 595 se mi libi...)

Mate nekdo nejake ftp ci web, kam by se to video dalo dat, at si to muzou vsichni stahnout? Kontaktoval jsem uz Carlose, jestli by se to dalo dat do http://grower.cz/video/ ...to je take otazka pro MODy (Carlos ma malo casu)..mate tam pristup?

EDIT: video je dostupne na adrese: http://grower.cz/memberupload/Rust...Man%20sound.avi .

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 01-01-2006 v 21:23 PM

Old Post 15-12-2005 v 11:04 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Update Příspěvek č. 23



Toz takto to vypada ted, zitra to pujde pod nuzky, taxe pokochejte :-)

Holky prave dostaly barel plnej stavy, snad mi ta zalivka vydrzi na tejden. EC je uz na 1,6, budu zvysovat az to zas doroste po zastrihavani. Chystam se taky na nafoceni pokusu se strihanim listu, jaxem slibil. A taky nafoceni detailu zvlhcovace, jak je upgradovanej.


VELKE DIKY VSEM CO MI DALI K+, MOC ME TO POTESILO!!!!!!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 01-01-2006 v 21:24 PM

Old Post 20-12-2005 v 22:10 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 24






No a takhle to vypada ted, po ostrihani...to jsou holatka, coz? :-)

Strihal jsem tak jak to mam rad, tedy hodne. Vsechny listy nad kterymi uz vyrusta vetvicka sly pryc. Vsechny vrsky jsem zastipnul tak, aby se kytka rozdvojila (NE FIM technika). Spodni dve patra a delozni listky sly pryc.

A slibeny hokus pokus alias vyvraceni mytu o nadmernem strihani. Oznacil jsem vzdy po dvou kytkach:
zluta ostrihano uplne
oranz ostrihany konce listu
modra nestrihano vubec

Doufam, ze to tak staci...

Jo a vsem preju krasny vanoce a poradnou parbu na silvestra a samozrejme hezkej a uspesnej novej rok!!!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 21-12-2005 v 23:38 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Seminka Příspěvek č. 25

Ahoj, klcivost seminek overena: http://grower.cz/forum/showthread.p...0149#post330149
...byla to moje chyba, ze jsem je tehdy dal rovnou do hliny...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 27-12-2005 v 09:47 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Film Příspěvek č. 26

Ahoj vsichni, toz tady je ten slibovanej film. Je na Lakladnove ftp ve slozce cannabis, a taky tady: http://rapidshare.de/files/9929628/..._R-Man.avi.html

..bacha ale pri tom stahovani z webu, myslim ze na tom freecku jede jen jedno zaroven, tagze kdyz to nahodou nepujde, znamena to, ze stahuje nekdo jinej, a ze musite pockat.

Jeste jendou diky vsem, co mi s tim pomohli!!!

P.S.: jo a ma to 65MB :-) xvid

EDIT: a taky uz je tady: http://grower.cz/memberupload/Rust...Man%20sound.avi .

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 01-01-2006 v 21:26 PM

Old Post 28-12-2005 v 06:40 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 27

zdravím, máš to pěknýale zajímá mě jena věc... o pár přízpěvků dřív píšeš " Vsechny listy nad kterymi uz vyrusta vetvicka sly pryc" .. tka sem nad tím dumal a když je přece "vetvička" a pod ní lítek, tak ten lístek ji vlastně živí, roste zároveNˇs ní...to přece bvaj pak mega velký listí. A vím že se stává že když ten list dáš pryč tak ta "větvička" kterou ten list má život se hodně zabrzdí... (funguje dál ale netáhne se...) To já jen tak... drž se..

[size=1]

Old Post 28-12-2005 v 10:49 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 28

No tak to je trosku nesmysl, a prave proto delam test vyvraceni mytu. Listy nikdy zadny vetvicky nezivi, ani u jinejch rostlin, naopak, ziviny jim berou. Takze pravidlo je, ze kdyz list pod vetvickou utrhnesh, poroste rychleji. Pokud pak roste pomaleji, je to uz necim jinym, ale ne tim, ze jsi pod ni utrhnul list.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 28-12-2005 v 12:32 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 29

r-man: sory ale wad má pravdu. jak jsi prosímtě přišel na to, že listy neživí své výhonky? k čemu by pak kytkám listy byli? samozřejmě že každý list vyživuje příslušný výhon. slovo "vyživuje" je ale trochu zavádějící, protože jde o to, že listy fungují hlavně jako 'výtah potravy' od kořene přes stonek k vrcholkům a až na druhém místě je jejich funkce coby 'zásobárna'.
uvědom si, že to co se z listů odpaří, kytka znovu nabere z půdy a když jí listy vezmeš, tok živin v rostlině se zpomalí, kytka stagnuje a většinu energije investuje do znovuobnovení 'odparové' plochy.
jsem si jistej že to teď uvidíš na vlastní oči na svým experimentu já to taky zkusil a oškubaný kytky jsou o dost bídnější..

smrťák

Old Post 28-12-2005 v 14:39 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 30

Na ty listy jsem taky zvedavej.jeden takovej pokus uz provadi metalsodik.Logicky se mi zda listy ponechat..Kazdopadne uvidime.Sam mozna budu zkouset to samy abych to videl na vlastni oci..Pamatuju ze r-man nekde psal,ze mu to poradila nejaka kamoska co udelala zemedelku ze tam jsou listy na nic a ta by to snad mohla vedet..Takze jsem zvedavej a konecne se uvidi kde je pravda..

A - ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-12-2005 v 15:02 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

a zase listy... Příspěvek č. 31

:-)))))))))))))))))))))) asi budesh koukat co z toho testu vyleze, ja uz to takhle testoval dvakrat, akorat jsem to nefotil. A vyrostly mi krasny lizatka, palice skoro bez listu (nic navic oproti nesmikanejm kytkam).

A samozrejme, ze kazdy list BERE ziviny vyhonku nad sebou, a uz vubec neni pravda, ze listy funguji jako vytah potravy. Precti si neco o fyziologii rostlin, a budesh koukat, jak to tam uvnitr vlastne funguje. Po ustrihnuti se tok zivin nezpomali, ale snizi se jeho objem. To proto, ze list, kterej tam uz neni, nepotrebuje zadny ziviny, zatimco vyhonek si bere porad tolik, co potrebuje, list nelist. Ten hlavni for je v tom, ze pokud utrhnesh list, vyhonek ma --diky zavislosti na kapacite korenu-- vetsi sanci dostavat dostatek zivin. A mytus posledni...list v ZADNEM pripade (ani na druhem miste, jak pisesh) neni zasobarnou zivin pro zadnou cast rostliny, protoze zadna cast rostliny si z nej ty ziviny pak nebere.

Pokud ti kytky stagnovaly, je to uplne normalni. Kazdym vetsim zasahem se zpomali rust cca o tyden, a az pak se zas vse rozjede na plny pecky. Pokud strihash casto, kytka nema potrebu si vytvorit mohutne koreny, a je mozne, ze kytka je pak ridka a proste celkove nic moc, jak popisujesh na konci sveho prispevku.

Pokud ja vim, kytka potrebuje listy nejvice v dobe rustu, a to proto, ze kdyz spotrebovava hodne zivin, zesili koreny i stonek, a kytka ma pak lepsi predpoklady pro tvorbu velkych a mohutnych palic. Myslim, ze klic tedy bude: v rustu zastrihnout takhle brutalne jen jednou (hlavne kvuli zpomaleni rustu centralniho stonku a tim padem postranni vetvicky budou mit vrcholy co nejblize k centralnim, spodni co nejblize k hornim), pak nechat na pokoji, aby kytka zesilila, a v cca prvni tretine kvetu osmikat zase brutalne. Tim bude mit nakonec kytka dostatecnou kapacitu korenu a stonku k poradnemu vyziveni palic--kapacita se uvolni od listu a vyuzije se na kvety.

Vsem doporucuju si precist knihu "Fyziologie rostlin" , tam to vsechno je. Ne ze bych ji cetl celou a vsemu rozumel, ale to hlavni jsem si vysvetlit nechal. Je to ucivo pro vysoke skoly, tagze je to psany dost podrobne a vedecky, ale jde to prelouskat i takovym jedincum, jako jsem ja (ucnak...).

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 28-12-2005 v 15:24 PM

Old Post 28-12-2005 v 15:17 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 32

A jeste k tomu pokusu od Metalsodika.. Ja jsem si puvodne myslel, ze ty osmikany i neosmikany na pokus da pod sodik a ne pod ty zarivky. zatim to totiz vypada, ze ty zarivky nejsou to pravy orechovy, a proto i takovejhle pokus bude mit prilis velkou odchylku od "idealnich podminek".

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 28-12-2005 v 15:23 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2008 - r-manova bedna II/1000W - 138 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2065680 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív