Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak si představujete, že vypadaj groweři?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Jak si představujete, že vypadaj groweři? Příspěvek č. 1

...no už o tom přemýšlím déle....ale ted čekám až všechno vyroste...a tudíž se nudím
[prosím všechny zmiňované neberte to jako urážku ale jako výplod nevzdělané znuděné mysli.... ]

a jak si představuju já growery či growerky?

třeba:
jedubabka: no o kousek starší než já, velmi inteligentní (nechci lichotit, ale je to můj dojem např. z lečitelství či z fotbálku)...sympatická, příjemná od pohledu
omnihash: nějakej nevybouřenej 20cetník...
jahudka!: šťoural ale puntičkář, navíc chytrej (z praxe)
dude: starší, tak 40cátník, furt vysmátej
vrnn: původně jsem si myslel, že ženská s takovejma šiškama musí být wošklivá...ale....stejne jak na fotkach (akty growerek), a ted nevím jestli bych ji dal pár facek, že to co vypestuje neochutná nebo bych ji pochválil (a chtěl taky)
carlos: nekompromisní, podnikavej (ale svůj) (zatím mě nic víc nenapadlo, jestě jsme moc se moc nestřetly )
udl: no původně jsem si myslel, že mu bude tak třicet, zarostlej hipísák furt vysmátej....no kdyz jsem ho poznal...tak tak zarostej není - jinak mi to sedí
dr.smokalot: vysokoškolák....typickej áčkař
ke-guglimugli: velká neznámá
chell: sem si puvodne myslel, ze to je yennefer
hodinář: ve skutečnosti vypadá úplně jináč než jsem si ho představoval
rappa: typický nenechavý šťoural a flamer ...skutečnost je ,,,jiná
vood: školačka....skutečnost? lepší....stredoškolačka
snark: ten je nekompromisní ....skutečně nevím ale určitě jiná (dle doslechu)...určitě bych neřekl že inklinuje k těžké technice a zbraním
mirkoff: sem si původně myslel, že vypadá jak typický málomluvný hacker...
hyena: VŠ, furt duševně online...co jsem ho poznal...furt duševně invisible (no to ty srazy )
hassasin: mladší, málomluvný, asertivní inteligent s brýlema...skutečně s brýlema jsem ho neviděl...
apofiss: cheche....původně lehce obézní, plešatej-zemědělec grower...skutečnost: úplně jiná....
drtikol: vyšší, možná i róm (dle avataru)...skutečnost: albín
no časem to určitě rozšířím...a vy?

edit: hi
citace:
Tento příspěvek od Co?
vrnn: původně jsem si myslel, že ženská s takovejma šiškama musí být wošklivá...ale....stejne jak na fotkach (akty growerek), a ted nevím jestli bych ji dal pár facek, že to co vypestuje neochutná nebo bych ji pochválil (a chtěl taky)
[/B]

tam jsem byl hole mystifikován....vrrn...hulí ....je vidět, jak dokáže být fantazie divoká
p.s. vrrn: no proto!!! Užuž jsem chtěl přestávat hulit aby mi rostli větčí...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 19-06-2006 v 10:56 AM

Old Post 18-06-2006 v 15:36 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Jak si představujete, že vypadaj groweři? Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Co?


dude: starší, tak 40cátník, furt vysmátej


ja mu tipuju tak o 15 min ,s usmevem a spokojenej



Old Post 18-06-2006 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 3

sem zapoměl na hanyze: jeste že teda nevypada jak ten jeho iritující (alespon me) avatar.......ale původně jsem si myslel, že tak vypadá...jako nenechavej chytrolín s double-zrakem za roh (p.s.nic osobniho, urcite ti to o tom avataru reklo vicero lidi )

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 18-06-2006 v 18:27 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 4

tak ja jen zlehka:
Omnihash: souhlas s Co?
Jedu: neznam osobne, ale videl jsem. Chci se s ni potkat na MMM 07..
Janisek: zprvu jsem si myslel, ze jeste nema ani 18.. naka studentka co na grower zabloudi jen na prazdniny a pak zapadne.. to je asi rok zpet.. zjistil jsem, ze jsem v tomhle byl uplne mimo..
vood: jsem ji tipoval tak na 35 let, pripadala mi nazorove vyzrala (coz asi je) no ale tech 35 rozhodne nema
Drinker: toho bych rad nekdy potkal.. libi se mi jeho smysl pro humur.
Sinuhet: asi 30, velmi rozumny, logika a presnost mysleni
papaja - podle hlasu v telefonu mi pripadal jako 35 let, obchodnik/podnikaltel.. sekl jsem se ve veku ve vzhledu i v povolani.. nas rozhovor jsem vubec nenepobral, mluvil o nakych energiich, dost mimo tenhle svet, ale jinak prijemny nekonfliktni clovek
Dude: neznam osobne, ale vim jak vypada.. parkrat mu tu ujela naka fotka
xerthon: mlady otec mlady rodiny, rek bych prijemneho vzhledu a charakteru.. vic netusim
Inf3cti: cekal jsem trochu zakriknuteho introverta-pozorovatele.. no a to on neni.. ale nebudu psat o tom jaky je, pac se dle vlastnich slov o sobe nerad rozsiruje po netu.. to je rozumne
Stoned Raider: jsem cekal zhyckaneho mestacka, znackovou mikinku, velke sluchatka na hlave, kouri Lucky strike.. neni
Deth: neznam, ale mam pocit ze: vyssi postava, dredy, spanelsko atd
chell: cca stredni vysky, stihla vegetarianka, dredy, femme fatale.. ze by?
snark: hm, je starsi, uz starej hrib a vyzna se.. myslim ze zabezpeceny, v okoli respektovany, vzdelany a puvod z vyssich socialnich kruhu nez ostatni tady..
UdL: podle me je stihly, vysoky, kolem 30 a jezdi na kole jako blazen
cosecha: z jejich prispevku jsem si nejdriv myslel ze je nymfomanka, potom ze alkoholicka..ze mluvi jako dlazdic.. mozna je vsechno dohromady a harmonicke kombinaci, libi se mi jeji nazory, moudrost, nadhled a pristup k zivotu..
Claune: podle mne mlady borecek, do 25let, ale vypada jeste na min, estet, rozvinuty cit pro krasu
mad lion: proste hell angel trochu silnejsi, metrakovy motorkar, s nikym a nicim se nesere, 35-40 let?
sancha: tak 25 let, atraktivni zena, ma rada svuj majetek
moswa: kalicka. tecka

fuj uz mne to premysleni nebavi... doufam, ze mi neprijdou naky anonymni vyhrozujici pmka, nebo k-, ti lidi takovi nejspis vubec nejsou, je to jen muj pocit, nema to zadny hodnotici charakter
peace

edit: zjistil jsem, ze podvedomne posuzuju lidi i podle avataru

p s y c h o 8 4

Old Post 18-06-2006 v 19:46 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
absinthová víla
Stálý Člen

Karma uživatele absinthová víla - 12% PěstitelskáKarma uživatele absinthová víla - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 5

Nikoho zatím osobně neznám, takže vyloženě moje představa

Jahudka: Okolo 30-ti let. Působí, že "bouřící a kalící" období už má za sebou Někdy pěknej šťoural Ochotný a spolehlivý. Má hodně velký přehled v celkovém současném dění.

Drtikol: Ze začátku bych mu nejradši bývala nafackovala On ví proč Věčně vysmatý člověk, místní pan rejpálek Na druhou dost nabíjí pozitivní náladou.

Omnihash: Vysokoškolák, okolo 20. Někdy uvážlivý, jindy naprosto ztřeštěný Pro mě osobně dost záhadná osobnost

Infecti: bratia Slovák, typuju tak 25-30 let... Ví, co očekává od života a celkově to má v hlavě srovnané.

Stoned raider: Mladý a nevybouřený

Janísek: Sympaťačka od rány Typuju něco přes 30. Odvaha jí nechybí

Jedubabka: Ze začátku jsem z ní měla dost respekt. Moje sympatie začala získávat ve fotbálku Inteligentní, ochotná. Hodně jí vděčíme za to, kolik toho pro G dělá...

Moswa: Mladá holčina, kalička Dredy a ukecaná pusa Částečně podobný přístup k životu jako já.

Praxer: Věk opravdu netuším, snad okolo 25-ti. Pozoruju, že má zalibu ve všelijakých rostlinách a dost se tomu věnuje... Možná ho taky zajímá medicína, soudě podle určitých znalostí.

Lahvan FlaskiCZ: Moje představa byla původně jakožto tak pětatřicátníka a vychlazeným lahváčem stále v ruce Nicméně, 20 let, rozhodně mu nehybí optimismus a dobrá nálada

Hanyz: Značně mě mate jeho avatar Poslední dobou se tu nějak nevyskytuje, ale soudě podle předchozích reakcí, tak 25-30.

Claune: Typuju, že je vodnář nebo váha Soudě podle občasně melancholických příspěvku a snílkovství Myslela jsem tak okolo 25, ale udivilo mě, že v jednom thredu psal, že by se už rád usadil... Tudíž možná okolo 30-ti.

Naposledy upravil absinthová víla 18-06-2006 v 22:07 PM

Old Post 18-06-2006 v 21:59 PM
absinthová víla je offline   Profil uživatele absinthová víla   Find more posts by absinthová víla   Foto galerie člena absinthová víla   Click here to Send absinthová víla a Private Message   Add absinthová víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

sinuhet-vyssi hubenejsi postavy,intelektual behajici a premyslejici nekde v prirode,mozna nosi bryle,mozna samotar

snark-na pohled drsnejsi typek,zraly muz,strniste na tvari.Pracovne mozna nejaky palon v kvadru a kravate,ve volnu kanady,maskace a jeho jeep.

jaman-bud restituent nebo mafian,ktery uz nemusi resit penize:-)
presto citlivy,s pevnou vazbou k svoji rodine.Vzhledove bych ho videl jako udrzovaneho pana chodiciho na masaze a solarko

dalsi predstavy zase priste

Old Post 19-06-2006 v 07:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7

jjaman - 42,5 rocny typek kterej nikdy nezestarnul.Dusevne se citi tak na 20-30.Taky se mezi lidma tohoto veku citi nejlip.Kazdopadne si uz uvedomuje,ze se porad cimdal vic vzdaluje a neumi se s tim smirit a vyrovnat.Penez ma celkem dost,ale ne vsechny vydelal svojim pricinenim.Nektere mu proste spadly do klina ani nevi jak.Penize pro nej rozhodne nejsou vsechno a ani po nich uz netouzi.To co by skutecne chtel a to po cem opravdu touzi uz nikdy neprijde a to on dobre vi.Z toho prameni jeho deprese ktery si kompenzuje MJ a chlastem.Vlastne je to nestastnej clovek a kompenzuje si to alkoholem a MJ.Mlady zensky jsou jen takovy pozlatko s kterym by se rad vratil o par let zpatky,ale uvedomuje si,ze je to jen klam a z toho dale prameni jeho deprese.Myslim,ze mu chybi rodina a hlavne nekdo o koho by se mohl starat a prenechat mu to co v zivote nabyl.At uz to jsou zkusenosti nebo majetek.Jinak je to vzdelanej clovek,ale chlast ho ubiji a az bych necekal jak nekdy muze napsat takovy kraviny co z neho vypadnou.Je treba byt k nemu tolerantni,protoze za to muze ve velky vetsine pripadu chlast+MJ.Urcite je to hodnej typek a pochvala mu dela hodne dobre a da mu lepsi pocit nez kdyz by mu dal nekdo 10000sk.Neverim tomu,ze bez uvazeni vykopaval zamestnance ze svoji firmy atd.

Tak jjamane sorry,ale musel jsem.Tak cekam ted nejakej flame zase ja.

Nekdo dalsi mozna priste pokavad bude zajem

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-06-2006 v 09:31 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8

jahudka: si jjamana predstavujem podobně tudle na minichatu jak si povidal sam po sobe...tak to bylo pěkny....(si to uz presne nepamatuju )

omnihash: názor se u tebe asi nezmení

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-06-2006 v 09:35 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 9

zaujímavej thread.no jjamana si taky představuju stejně jako jahudka a pak ještě musim souhlasit s Co? v představě o Omnihashovi!příště pár lidí doplním, teď nemám moc času

Old Post 19-06-2006 v 14:10 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 10

Jedubabka: milá slečna kolem pěkné třicítky, inteligentní, život ji už naučil zač je toho loket, vážím si jí.
Claune: pohodový týpek, můj odhad se ukázal být o 100procent jiný, dle jeho písemného vyjadřování bych ho tipl na víc.
Dude: inteligentní, vysoký s dredy, věk kolem 35, pernamentně vysmátý.
Jahudka!: finančně zajištěný, fascinován konopím, tipl bych brýle.
snark: vysoce inteligentní pěstitel, tipl bych majitel growshopu, 32 let.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 19-06-2006 v 15:07 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 11

Zdravim,

takže:

Jedubabka: něco kolem 30ti let, má ráda pořádek, systém, ale někdy má svoje dny
praxer: Fpoho týpek, inklinuje k magickým rostlinkám, miluje pěsotvání
Co?: Kolem 25, hodně času tráví vzděláváním, vyzkoušel by všechno, nebojí se experimentovat
Jahudka!: Můj oblíbenej uživatel takovej krapet štoural, extrémní experimentátor, nic nenechá náhodě, radši to zkusí, aby to mohl vyvrátit ( když stím nesouhlasí ) jinak tak 19-20, nekompromisní, veselý
Dude: Pohodář, trochu psychologicky založenej, optimista, dredař
Carlos: No jo, velkej pán má všechno už srovnaný, vyzrálej člověk, nekomporisní, Grower je jeho vedlejší zájem, má dobrou práci, umí si vydělat, člověk by do něj neřek, že vlastní grower
Time: Tak toho bych tipl na moc pohodovýho a seriozního člověka, kdyby byl z většího města, určo by se prosadil, má rád kamarády, cestovatel , obětavej, řekl bych flegmatik
amalka: jo ten už tady neni, ale trochu drsnější, jde si za svým, nevadí mu cizí kritika
hassassin: Hodně chytrej člověj, kalič, má rád svoje kytičky, všeobecně má velké rozhledy, trochu omšelý vzhled, možna svým okolím odsuzován
Snark: Tipl bych trochu arogantní, ale výše postavenej člověk, možná trochu exot, trochu divnej slovník, má svoje zásady, má vybraný kruh přátel, má hodně nepřátel
Sinuhet: Tak ten je trochu postarší, 35-40 chytrej, má velice dobré myšlení a přemýšlení
Krychle: tekknař, pohodovej člověk, 21-26, kalič
chell: Takjová drsnější slečna, vpohodě, inteligentní
kamil: pán šalvějě, trochu toho ví o kytkách z toho jinýho pohledu, vysokoškolák ( vůbec bych ho netip takovej jakej je )

No tak to je zatim vše, omouvám se, jestli jsem někomu uškodil, moc se mu omlouvám, ale je to můj názor. Díky, mějte se!!!

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 19-06-2006 v 15:47 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kurdt
Stálý Člen

Karma uživatele kurdt - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12

Vim,jak vypadam ja...kdybyste me potkali na ulici,tak byste do me vubec nerekli,ze jsem "pestitel".Takze si ani netroufnu odhadovat jak kdo vypada,protoze vim,ze to je urcite uplne jinak

Old Post 19-06-2006 v 20:26 PM
kurdt je offline   Profil uživatele kurdt   Find more posts by kurdt   Foto galerie člena kurdt   Click here to Send kurdt a Private Message   Add kurdt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 13

Hehehe, že všichni píšete o těch stejnejch..., jako je Dude, Jedubabka, atd atd....,
jinak co já:
pan Ker: tak popis vám psát nebudu,protože by byl na vlas ( na dread) přesnej a je to přece anonymní, tak když už, tak at už, ale jako punker teda nevypadá.
Kozzy: jen jsem o něm slyšel, jak vypadá a tak...

a tod vše

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 19-06-2006 v 20:52 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od kurdt
Vim,jak vypadam ja...kdybyste me potkali na ulici,tak byste do me vubec nerekli,ze jsem "pestitel".Takze si ani netroufnu odhadovat jak kdo vypada,protoze vim,ze to je urcite uplne jinak


no v tom je ta prdel :-)

Old Post 19-06-2006 v 21:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 15

JAHmaican:jistě poznatelnej od pohledu že je to zhulenec,furt vysmátej a jistě pohodovej
Jahůdka!:asi určitě v pěstování zkušenej,30ti letej,a asi na něm neni poznat že hulí
Pan Ker:asi dost vyhulenej pěstitel

doufam že jsem se nesplet...

Old Post 21-06-2006 v 08:41 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 16

ALL: asi dost vyhuleny pestitele :-))))))))))

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 21-06-2006 v 11:48 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4516170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív