Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurt Gang Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Nurt Gang Grow Příspěvek č. 1







....tak jak začít....
bylo....nebylo....jedno malé, nikoliv duchem, severní království, oplívající strdím a táák....akorát nebylo co hulít....topit sodíkem už moc nefrčí ....lepší je topit nurtulelitkou....

takže druhý výplod zdejšího králoství je můj boxík

Osvětlení: Nurturelite 200w (resp.150w) purple, potom red
Hnojení: AH, peroxid, (co2 tabs+co2)

Box: sádrokarton, vnitřní objem 0,25m3, rozměry0,5x0,5x1m, stříbrná agrofolie, utěsněno
Systém: ebb&flow, keramzit+perlit+keramzit
Čerpadlo: 7w Heissner
Ventilace:
1.ofuk úsporky, euro1,100m3/s
2.vnitrní okruh: přívod 2 pc-větráky kolmo, udržující vlna vzduchu cca 80m3/h + 3xvnitrni pc vetraky, vyrobce uvadi cca40m3/h jeden
3. vrchni odtah euro1, 100m3/h, připraven pro patrový pachový filtr (zatim neinstalovano)
Hnojení: připraveno +CO2
Teplota: jóó kéž by byla taková jako na obrázku...nicméně při plném utěsnění je v boxu 28stC coz zase ukazuje na to, že by tam to co2 mohlo vydržet...uvidíme...

Styl: v-scrog, pletivo 3x2cm (jiny nebylo),50cm vysoké, průmer 34cm
Osazenstvo: 1xKillBill, 3x Kalichakra (neznámé pohlaví btw.dík za spolupráci)

.....
a dál...

edit:
ještě by to trapně chtělo zvlhčovačku, ale to až příště, zatím stíhám denně 6x rosit

foto1: vypnuto, největší killbill, chcípáčci kalichakra
foto2: zapnuto
foto3: detail na killbilla
foto4: vypadá to jako taková malá raketka co? D:
foto5: hodnoty 5min po otevření
foto6: celej box utěsňuju skleněnou deskou, řekl bych že při vertikalu nebude toliko zaležet na odrazovosti stěn, no hlavně že to můžu otevřít a čumět do toho aniž bych vypustil atmosféru

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 20-02-2007 v 14:54 PM

Old Post 20-02-2007 v 14:32 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 2






Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl, že po více než roce znovu rozjedu nějaký pěstitelský projekt, tentokráte v mnohem menším měřítku a s jinými prostředky. Možná jsem blázen, ale rozhodl jsem se vyzkoušet Nurturelite 200W. Pořídil jsem jak Purple, tak i Red!

Pár informací o skříni:
Stěny polepeny fólií za topení, dá se pořídit v Baumaxu, poměrně dobře odráží a hlavně tlumí hluk! Smrad a hluk jsem se snažil co nejvíc potlačit, hodně jsem se na to zaměřil... Například veškeré spáry jsou zadělané buď silikonem nebo otevíratelné části jsou utěsněny okenním těsněním! Těsnění funguje, protože při otevírání a zavírání dveří skříně je slyšet "meluzína" a je cítit určitý odpor...
Lampa je 1x Nurturelite 200W + po stranách 2x 18W zářivková tělesa - v růstu používám Special Bio od Narvy, na květ chci pořídit nějaké UV
Cirkulační větrák bravo jsem umístil na pěstební nádoby.
Pěstební nádoby jsou 2 bedýnky, mají cca 40x22x22 cm, uvnitř ve 4 vrstvách keramzit-perlit-keramzit-perlit (teď trochu zelená, ale v květu to kvůli snížení vlhkosti přikryju fólií a mělo by se to zastavit)
Každá pěstební nádoba má vlastní roztok, čerpadýlka na roztok jsou Atman 100l/h, tak tak to uprděj až nahoru, ale povedlo se! Roztok vytéká pomocí T-éčka na 2 strany v okolí kytky. Perlit jinak docela dobře drží vlhkost...
Odtah - větrák UFO - WKV 100, 290 m3/h, vývod do pachového filtru. Větrák je regulován, výkon je na cca 30 %. Okolí větráku je utěsněno protihlukovou izolací.
Pasivní nasávání vzadu v dolní části skříně, odvod vzduchu vzadu v horní části skříně.

Modely - 2x Kill Bill, roste mi poměrně pomalu, dělají dost hustá patra. Nechápu, jak Cočkovi ten KB vylítnul! On zaštipoval, já ještě ne, jen jsem upicnul nějaké napadené listy (ale až po focení, takže jsou ještě na fotce vidět) Chjo... Asi jsem lama! Každopádně ze začátku dostaly pěkně na prdel - nakvetlý, špatný pH (podělal se pH metr, musel jsem pak pořídit akvakapky)

Krmení - AH, 1. týden v kombinaci s kořenovým stimulátorem. Postřik Phyt-Aminem...

Vlhkost ve skříni se pohybuje mezi 60 a 70 %, teplota mezi 26-27.

Nejnovější fotky jsou ze 17. dne 18/6.

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 20-02-2007 v 14:53 PM

Old Post 20-02-2007 v 14:44 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 3

ááh, tady to vypadá na souboj pánové.. a kde je třetí a kde je čtvrtý?? tak šup sem s tím, jsem mooc zvědavej.
2Co?: neznámé pohlaví, předpokládám, že jsi jen zapomněl z čeho si to řezal?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 20-02-2007 v 15:08 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

20. den 18/6 Příspěvek č. 4



Po krátké odmlce jsem z5! Udělal jsem pár zásahů a trochu prostříhal listí. Doufám, že to ty mršky přinutí k rychlejší tvorbě hmoty. Uvidíme, jestli to byl dobrý krok nebo ne... Aneb každej se pořád učí!

Patra jsou pořád hustý, kytky se nikam netáhnou, naštěstí se už dají proplétat větvičky, ale celkově jsem z toho modelu jaxi rozladěn, připadá mi to, jako bych pěstoval 2 Mazary! Prostě šneci!!!

Dneska jsem jim dal o cca 20 % větší dávku AH pro růst, snad je to nepopálí, ale mršky už vypadaj zdravě a silně, měly by to ustát bez větších problémů...

Jak jsem přikryl vnější části pěstební nádoby fólií, tak pod ní mizí ty zelený řasy. V květu zakryju celou plochu, momentálně ještě potřebuju vlhkost. Jak je vidět, AH dobře barvěj!

Mějte se.

UdL

Fotr woe!

Old Post 22-02-2007 v 13:56 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Re: 20. den 18/6 Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od UdL

Patra jsou pořád hustý, kytky se nikam netáhnou, naštěstí se už dají proplétat větvičky, ale celkově jsem z toho modelu jaxi rozladěn, připadá mi to, jako bych pěstoval 2 Mazary! Prostě šneci!!!
Dost možná to bude tvým šnečím systémem, jelikož Cočkovi to roste očividně v pohodě. No a mně to taky vždy rostlo bez potíží a na 20/18 jsou fakt mini, takže otázka - Co tak mrvíš, že ti to nejede? A na nakvetlost se to ani nepokoušej svalit, jelikož za ty dva dny tmy je to nemohlo natolik stresovat, že by odmítaly růst. Cočkův systém toho důkazem.
Měj se.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 22-02-2007 v 14:09 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 6

Rozdíl oproti Cočkovi je ten, že on ten řízek hned zaštípnul a dal do matkárny, protože mu blbla lampa. Velikostně to má zhruba stejný, akorát má delší větve. To je tim zaštípnutím. Se zaštípnutím chci počkat, až ještě udělaj pár cm...

Šnečí systém - drip, teplota 26-27, vlhkost cca 70 %, hnojivo AH, pH 5,8-6 (měřeno kapkama). Nemyslim, že bych jim vytvořil nějaký stres vyvolávající prostředí. Akorát ze začátku se mi 2x vyrezetovaly digitální spínačky (asi nějaká indukce) a 2x byly asi 90 minut v teplotách nad 35 stupňů, protože se nezapnul odtah. Tenhle problém jsem už ale vyřešil...

Díky za ten příspěvek, hádat se fakt nechci, nějak po tom netoužím... Pouze jsem upozornil na to, že ty řízky byly nakvetlý, což viděl na vlastní oči sám Svahadji...

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 22-02-2007 v 15:34 PM

Old Post 22-02-2007 v 14:56 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 7





nebude to třeba rozdíl v CO2 výživě?
5x denně 3minuty s průtokem 1l...je to fakt zajímavý každej den....když se podívám ráno a večer, tak je vidět přírůstek














================
+3.dny....killbill už je velkej jako větrák ...kalichakra zatím mohutní vypadá spíš indikoidně

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 25-02-2007 v 22:19 PM

Old Post 22-02-2007 v 21:50 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8






14.den růstu
===========
bože....na co jsem se to dal....proplejtám denně (už i pinzetou)...na jedný straně to tak neroste (kalichakry), na druhý straně ořezávám větve, který rostou uplně mimo a už je pozdě na to je ohnout....
očividně zabrala Zaxova teorie o CO2 (stručně řečeno zvednout teplotu pro rychlejší metabolizmus a pražit a pražit (jsem na 29,5stC )
...sežerou zatím tak 1-1,5l vody denně
...dneska došla bomba....v pondělí ji musím naplnit...takže davám dnešní fota, pro porovnání (ps.bomba už možná došla o den dříve, protože se mi zdálo, že už to roste pomaleji)....
njn...fotozzzzz:

foto1: pohled z boku
foto2: killbill zevnitř
foto3: killbill zvenčí
foto4: kalichakra1 ...doufám že trošku zrychlej.....sativomrchyjedny
foto5: kalichakra2

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 03-03-2007 v 22:09 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Bonsaj Příspěvek č. 9




Hoj.

Po delší odmlce jsem z5. Udělal jsem několik změn - přepnul, dále se mi už nechce čekat. Zkusil jsem tam teď dát RED Nurturku, fotky jsou zatím pod fialovou.

Kytky jsou malý hodně hustý a košatý bonsaje, nevim, proč mi to nechce růst víc do vejšky.

Tenhle grow beru jako hodně pokusnej, jedu pro mě neznámou genetiku v úplně novým systému.

Fotr woe!

Old Post 11-03-2007 v 16:32 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 10


22. den růstu
==========
od 17. dne je zpátky co2-výživa....nějak jsem jim o víkendu nestačil dát nažrat ÁHáčka...tak snad zítra ... i kaličakra se trošku rozjiždí (hlavně do stran)....myslím, že tu "zakrslost" a "bonsajovitost" má docela dost nurturlajtkářů...tudíž předpokládám, že by to mohlo být spektrem...

hustý to je až běda....furt to někde zaštipuju...dneska poprvé mi začali lepit prsty ...

edit: 15.3. to zatím sežralo celkem 71kwh, možná bych měl svítit stejně jako v předchozích growech...100kwh

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 15-03-2007 v 22:23 PM

Old Post 11-03-2007 v 21:00 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 11





28. den růstu
============
tak killbill je za polovičkou boxu...kaličakra se drží při zemi asi blbý klony či co?

no dal jsem jim dneska už žrádlo pro květ, navíc jsem jim dal i RED žárovku (hehe svítí žlutě)... dneska zatím sežrali celkem 77kwh....na květ přepnu plánovaného 20tého

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 17-03-2007 v 10:44 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 12

Zdravím Nurt Gang a zasílám pozdrav z Enviro Gangu

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 17-03-2007 v 13:58 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 13




Hi,
koukák že envirokytiz taky pomalinku žerou lampu
...mno já teď byl dva dny pryč, ale normálně mi kytky vyběhli z boxu a přidali si CO2 a to 3x tolik...nevim jak se to mohlo stát, ale bomba došla....
nicméně jsou dneska na třicátem dnů okupace boxu...
sežrali během těch dvou litrů veškerej roztok...zbyli tak 3 litry z 8-smi, čerpadýlko na suchu .....nj.žrádlo na květ jim asi chutná víc....asi včetně tý červený lampy...
navíc sežrali 85kwh ...to na růst mám tedy cca o 20kwh méně než s MHalidem 250w...
fázi růstovou jsem tedy relativně uspěšně ukončil s úsporou elektřiny
....
btw. zajímavý je, že ty listy, který rostou v kontaktu s lampou NEJSOU spalený....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 19-03-2007 v 18:22 PM

Old Post 19-03-2007 v 16:42 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bullrot
Stálý Člen

Karma uživatele Bullrot - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 14

mám takú otázku: prečo ste sa rozhodli pre nurturelite a nie pre envirolite???Ja sa len preto pytam lebo nikde nemožem najsť jaky je vtom vlastne rozdiel...Hladal som aj v nurturelite vs envirolite a tam sa tiež na ničom nedohodli.Ja chcem len vedieť ake si mám teda kúpiť či enviro či nurt???

ZA ODPOVEDE VOPRED DAKUJEM

odrezkovna(rizkovna)
Matkáreň skunk#1


Old Post 26-03-2007 v 22:39 PM
Bullrot je offline   Profil uživatele Bullrot   Find more posts by Bullrot   Foto galerie člena Bullrot   Click here to Send Bullrot a Private Message   Add Bullrot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 15




Květ 10.den
==========
no tak už se začínaj objevovat blizny i na kalichakře....
kill se trošku vytáhl a z košatěl...tak jsem ho zastřihával, ohejbal, proplejtal...a teď mu zbejvá cca 4-5cm a už je nad lampou, bohužel už zase je to cca týden co došlo CO2, ale snad zítra se blízká na lepší časy
....
kalichakra je taková plnoštíhlá...větve jako stonky tlustý....ale jinak jsou to tací připrdíci....ještě že jsem tuto matku zlikvidoval

btw. rozdil mezi enviro a nurture? hele fakt nevím, netuším, nurturelite mi přišla jaxitaxi značkovější...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 27-03-2007 v 19:32 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 16

Ať dělám co dělám, nic nevidim. Nešlo by to s bleskem??

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 27-03-2007 v 21:00 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0528460 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív