Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurt Gang Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
xbastardx
Stálý Člen

Karma uživatele xbastardx - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 17

to co si pisal, ze listy niesu spalene - to sa fyzicky dotykaju lampy a niesu spalene??? obom GL, mate to pekne xBx
PS: tiez moc toho nevidim na tych fotkach.

Old Post 28-03-2007 v 22:53 PM
xbastardx je offline   Profil uživatele xbastardx   Find more posts by xbastardx   Foto galerie člena xbastardx   Click here to Send xbastardx a Private Message   Add xbastardx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 18









Květ 13.den
=========
killbill je pěknej prevít....přerostl (člověk se o to den nestará..), navíc začíná růst i nad kalichakrou ...asi ho budu muset proplýtat dokola....mnojo postříkám to snad dneska polyversem a někde budu muset udělat druhou vrstvu nebo to vystříhat.....
kalichakra má listy jak moje ruce (mám je docela....střední )

fotoz: (snad lepší a bude na nich něco vidět)...

foto1: kalichakra, už je u difuzéru

foto2: killbill, květ a limit pletiva...teď už pojede jen dokola

foto3: listy okolo lampy s vypnutou lampou...jako samozřejmě, že jsou trošku poškozeny....ale je to zhruba jako od zářivky....tu a tam na listečku flíček..jinak ten spodní větrák (euro1) udržuje pravě tyto listy co se dotýkají nějak lampy furt v pohybu...takže určitě kdyby to jen tak leželo na lampě tak by se to samozřejmě spálilo (btw.ofuk)...btw.zvýšený obsah co2 zřejmě povoluje i vyšší teploty

foto4: ohýbání, motání alias zarovnávání

foto5: pohled do boxu....už je killbillem zabraná dobrá půlka pletiva..

foto6: pohled z boku

foto7,8: pohled do slunce


btw.možná příště až je nechám o samotě, tak jim vypnu CO2....
btw.dohnojuju zhruba obden 3ml bloomu a 4l vody, experimentálně jsem přihodil blosoom tabletku od atami (samozřejmě že ne celou, ale sem jen naškrábal tak lajnu )

______________________________________________________
edit: +2dny:
no kdo by to řekl...první foto kalichakra - samec....zavčasu jsem ho vyoperoval...myslel jsem jak to půjde špatně....a nakonec to šlo jak po másle ....nyní killbill osiřel........má to tu vyhodu, že ho mám zase kam proplýtat

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 01-04-2007 v 19:58 PM

Old Post 30-03-2007 v 10:57 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 19






Květ 24.den
==========
tak už se tolik neproplítá....ufff....to byla dřina



foto1: k porovnání: 15.den nurturelite KillBilla











foto2: k porovnání: 15.den sodíku POGu










foto3: killbill 24.den









foto4: killbill 24.den










foto5: killbill 24.den

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 10-04-2007 v 14:55 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 20






květ 27.den
==========


foto1: detail jedný paličky focený predevčírem









foto2: listy rostoucí v kontaktu s lampou tak nevim, jestli je to
od tepla, nebo v rámci vyššího ph (!) nedostatek bóru








foto3: další listy a pidišišky u lampy....









foto4: pohled dovnitř bez lampy.....jo jako pár špeků bude při tomto pohledu....ale fotil jsem to i zespoda (fotky nevyšly) a tam to je tedy o dost hustější....








foto5: pohled z boku....hmmmm...byli-li by dvě...tak mám plnej vertikální ešus

btw.první...vlastně :přiznání: druhej záštipek na ochutnávku....


!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 13-04-2007 v 18:11 PM

Old Post 13-04-2007 v 17:07 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 21






květ 33. den
===========
zase pár "nepovedených" fotek ....

btw. huleni to je ....ehm....gétřináctkový

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-04-2007 v 16:14 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 22

Už asi neni potřeba proplejtat co?co? Nevešlo by se za nevyplněnou stranu pletiva hobby stínítko?

Máš už vychytaný samočinný odpojování co2 na noc?

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 19-04-2007 v 19:28 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 23

erixon: jo to stinítko je dobrej nápad (už jsem ho potrestal ), avšak už jsem ho udal....ale na stěnách mám odrazovou folii, tak to už (možná) řešit nebudu.......btw.co2? už dávno jede přes digispínačky

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-04-2007 v 19:38 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 24

A jakej typ elektromagnetickýho ventilu jsi použil?

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 19-04-2007 v 19:51 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 25





elektromagnetický ventil je odtud ...btw.ještě jsem se zapomněl vyjádřit k tomu proplítání....to ze změnilo v zaštipování a ochutnávání a rychlo sušení

=============== edit =========================


květ 42.den sklizeň č.1

foto detaily

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 28-04-2007 v 12:54 PM

Old Post 19-04-2007 v 20:04 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 26









květ 42.den sklizeň č.1
===================
....tak co naplat...všechno jednou konči....nebo....žeby?.....anóóó POKUS

regrowing...hodinu jsem obíral z KB minišišky....přisadil chronica....přepnul na růst.....nainstaloval Purple Nurturlajtku

elektro:
prosvíceno cca 240kwh ....což je zhruba o 50kwh méně než pod sodíkem...růst 28dnů+květ42dnů= 70dnů ....na sodíku je růstová fáze (metalhalidova ) o týden kratší....

výnosově:
mno rozhodně tam nejsou žadný obří paličky...ale milion malých...může to být taky odrůdou...uvidíme na chronikoi....
(cekejte týden než se to pokusim zvážit )

foto:
předchozí příspěvek jsem obohatil o 4 detailové záběry
v tomto příspěvku:
4x před sklizní....
....

2x sklizená hromádka, na šířku a na výšku...
...
proutí z KB
....
nově nainstalovaný chronic






edit:
nevim: nevim jestli náhodou toho killbilla nemam ošmikat víc...aby chronic měl šanci ??????

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 28-04-2007 v 15:19 PM

Old Post 28-04-2007 v 12:59 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 27

Zdar!

Po hodně dlouhé odmlce cítím potřebu poskytnout informace o posledním growingu. Dopadlo to blbě!

Sklidil jsem nejmenší rostlinky, co jsem kdy kosil! Velikostně asi jako borůvčí, na tom jen nějaký chmíří. Věděl jsem, že to půjde do kopru, ale ze zvědavosti jsem to nechal pokračovat... Ani jsem to nefotil, protože nebylo co fotit. Neustále usychaly nový listy a celkově to žloutlo abnormálně rychle.

Příčinu jsem tušil v pěstebním médiu, kytky vypadaly pořád jako přelitý a tušil jsem, že kořenovej systém bude žalostně malej. Pořídil jsem na zkoušku perlit - takovej ten obyč z Baumaxu - a to byla chyba! Dost se ten prevít drolí a místama vytvořil ztvrdlý kusance, kterejma prostě kořeny neprolezly. U dna vytvořil bílý bahno, který drželo vodu i tejden poté, co jsem to dal trochu vyschnout na balkon (nechtělo se mi s tim tahat, když to bylo moc nacucaný). Navíc v něm bujně rostla zeleň, pod krycí fólií i plíseň!

Během pár dní provedu několik změn u zavlažování, možná u přítahu vzduchu (teď tam mam trochu podtlak, aspoň to nesmrdí, protože to pořád jede přes pacháč). Hlavně se vrátim ke klasický velký RW a keramzitu kolem a snad to už bude o něčem jiným.

Ad Kill Bill - ačkoli jsem měl ztrápený kytky, na pár špíčků to dalo! Chuť je hodně ovocná, hodně delikátní záležitost. KB je docela zabiják, stačí 1-2 prásky a už je všechno jinak!

Takže zase někdy, snad úspěšněji. Teď jsem to prostě zlamil, já lama lamovitá!

Mějte se.

UdL

Fotr woe!

Old Post 07-05-2007 v 15:32 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 28







10. den, druhého růstu
=================
no zpočátku po přepnutí a změny živ.roztoku (na růst) zfialověly všechny stonky....tak jsem jim dodal trošku fosforu navíc....aby si nestěžovali ...
dneska už můžu říct, že tam kde jsem nechal ty nejmenší paličky...tak ty začínají pučet....olistovat se (viz.foto).....ty horní patra kde jsem nic kromě listu nenechal, tak tam se nic neděje ...listy jsou po sklizni trošku poničený a neobnovujou se...asi to celý ostříhám až po ty mladý výhonky a šmitec
jinak na vyvážení growu jsem vložil šnicl chronika....(thx.mr.S. )

foto1: chronic (no moc vidět není ale je rostlej pěkně do tvaru "Y" a zatím se plazí...ale výhon za každým listem)

foto2: přechod od fialové zpět do zelené....po 5 dnech léčby bloomem

foto3: nicnedělající vršky ...asi to nemá odkud rašit...

foto4,5,6: pučení paliček

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 08-05-2007 v 13:19 PM

Old Post 08-05-2007 v 13:14 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 29









21. den druhého růstu
=================
74,24 kwh
no starší, horní větve stále bez změn...tak jsem dospěl k názoru, že už nejsou potřeba, je tak spousta tak 7cm výhonků z rozložených palic....a spousta zmršených lístečků takže počkám ještě zhruba týden až těm výhonkám vyzraje pletivo a trošku ztvrdnou....a pak to přepnu na "druhý květ" jsem moc zvědavej....
z minulého květu vypadlo při vážení 35g, k tomu musím přičíst tak 5g ochutnávání
chronic je tak poloviční...
hned jak si koupím hodiny na větrání, tak zase zapnu co2

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-05-2007 v 10:36 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

z5 Příspěvek č. 30



Hnojte!

Nedal jsem se odradit prvním neúspěchem a připravil další nurture indoor. Došlo ke pěti změnám:

1) nové pěstební nádoby. Původní jsem vyčistil, dal oschnout na balkon a když jsem se pak vrátil z práce, tak bedýnky fuč. Zrovna ten den byly hlášený vichřice a u nás pěkně fičelo, takže je to odneslo... Nikde v okolí baráku jsem je nenašel a nikdo je vzít z balkonu nemohl... Koupil jsem nové nádoby v Baumaxu, musel je trochu upravit - seříznout kvůli zářivkovým tělesům. Odvod roztoku je jednou trubkou ve dně do spodní nádoby s krmením.

2) nový drip systém. Původní systém s čerpadlem 100 l/h se mi vůbec neosvědčil, takhle slabý čerpadla měly problém roztok vytlačit ze spodní nádržky nahoru. Pořídil jsem Atman 300 l/h a udělal jiné rozvody, což je vidět na fotkách. Teď už to je v pohodě. Zvažuju, jestli dodatečně neudělám díry po rozvodných hadicích. Jen pár...

3) návrat k osvědčenému médiu - keramzitu. Keramzit jsem 2x proplachoval pod tekoucí vodou, 3 dny pufroval a ještě jednou pak propláchnul. Snad už tam nebude žádnej binec! Řízky v malých růčo řezaných RW kostkách jsem zasadil do velkých RW. Celé jsem to přikryl čb fólií a do ní udělal díry jako zamlada, když jsem do přehnutýho papíru vystřihával malé dirky a pak to vytvářelo mozaiky.

4) jiné umístění cirkulačního větráku. Dal jsem ho na jediné možné místo, kam se mohl vejít - zepředu. Fouká na lampu a rozhání vzduch po skříni. Teplota je díky tomu na parádních 24-25 v horní části skříně!!! Uvidím, jak to pak bude foukat na kytičky, asi ho budu muset nastavit jinak nebo pořídím ještě jeden rozhaněč, kterej bude namířenej přímo na kytky...

5) žádný pletivo. Kytky nechám růst bez pletiva, chystám se je kolínkovat a FIMovat! Za předpokladu, že porostou, ne jak minule! Možná jestli bude potřeba, tak přidám půlkruhový pletivový části dodatečně. Ale celý kulatý pletivo nedám, pak mam problém s manipulací uvnitř skříně! Na začátek budou pod minipařníčkama z igeliťáku, chtěl jsem dát PETku, ale žádnou nezmačkanou jsem doma nepořídil!

Zkouším zase Nurturelite Purple 200W, pak ji vyměním za Red. Přisvicuju 2x 18 W Special bio Narva, na poslední měsíc koupim ještěrčí zářivku s UV! Na prvních 5 dní dávám jen vodu a kořeňák od B´cuzzzzzzu.

Zasazeny jsou 4 řízky Cinderella 99 od Spice brothers! Kdysi jsem C99 pěstoval a měla by to bejt hodně divoká mrška, tak uvidíme, jak tohle všechno dopadne...

Držte palce, ať to zas nezlamim a mějte se!

UdL

Fotr woe!

Old Post 20-05-2007 v 06:28 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

6. den 18/6 Příspěvek č. 31


Hnojte.

Prvních 6 dní se nic podstatnýho nedělo. Dostaly jen vodu a kořenovej stimulátor. Dneska jsem dal poloviční dávku AH pro růst + upravil pH.

Udělal jsem 2 menší úpravy: komplet jsem zakryl RW kostky alobalem, rozebírali jsme to s panem Co? Druhou změnou je, že jsem přidal cirkulátor do pravýho horního rohu. Ten klipsňák, jak fouká na nurturku (drží to pak dobrou teplotu), nestačil na ofuk kytek. Proto jsem se rozhodl posílit ventilaci.

Prozatím vše, zase někdy!

UdL

Fotr woe!

Old Post 24-05-2007 v 21:09 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 32





ááá pan udl už hnojíí

24.5.
26. den, druhého růstu, 98kwh
=========================
poslední den růstu

25.5.
1. den, druhého květu
=================
tak jsem vyměnil úsporku za fialovou....
růstově když porovnám killbilla z regrowu a řízek chronika ... tak jsou skoro stejně veliký (výškově)....
KB je díky rozpadu paliček pln výhonků, který jsem nechal povyrůst tak o min.3 patra
také jsem dnes prvně přeprogramoval CO2 a ventilaci na dvoje digitální hodiny...(vypne se ventilace-zapne co2-vypustí 7l CO2 5x za den-zapne ventilace)
....jinak ten KB je docela "zmršenej" zmutovaný listy jsou všade, třeba list stočenej jak pouzdro na blizny a v něm blizny ....zkusim to nějak přiště nafotit

foto1: chronic

foto2: killbill

foto3: změny na KB

foto4: změny na KB

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 25-05-2007 v 20:00 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8575180 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív