Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurt Gang Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

10. den 18/6 Příspěvek č. 33




Jsem z5! Kytky už rostou jak mají, za poslední 4 dny udělaly 2-3 patra, který jsou opět docela nahňácaný na sobě. Ale vypadá to konečně k světu! Koncem tejdne dostanou plnou dávku pro růst, teď si ještě chvíli pochlastaj poloviční... Nerad bych je popálil. Raděj opatrně...

Mam je pořád pod igelitem, vidim to tak na 2 dny a šlus. Nebude jim to stačit, pokud porostou stejným tempem. Mam v plánu pořídit na zkoušku Darrinu 4 + Wetting Agent na postřik.

Ačkoli předpokládám, že po přepnutí drasticky vyletěj, nechám je i přesto trochu víc povegetit... Zvažuju taky buď použití kolínek na ohýbání nebo že ke každý kytce dám kus pletiva. To se uvidí.

Hnojte!

UdL

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 28-05-2007 v 19:44 PM

Old Post 28-05-2007 v 17:30 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 34








6. den druhého květu
=================
15,6kwh
no trošku to poskočilo .... výhonky u KB už vypadaj zdravě
teďkon kytiz tak během dvou dnů KB a Chronik zdvojnásobil objem
Chronik se trošku víc vytáhl než bych kdy čekal

foto1: pohled z boku

foto2: KB pohled na už "zdravé" vršky

Foto3: opálené listy co vrostly do nurturlajtky

foto4: pohled ze zhora na chronika

foto5: pohled na vytáhlost chronika

foto6: hustota KB

foto7: KB

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 30-05-2007 v 16:18 PM

Old Post 30-05-2007 v 16:12 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 35










....a ještě proběhla minisklizeň těch zmutovaných minipaliček co už pro hustotu neměli kam růst
....a pitva jednoho zpitvořenýho výhonku
....a ještě detail nějakých blizniček

foto:
3x sklizeň
4x mutace a její pitva
2x ZOOM IT :jůů:

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 30-05-2007 v 16:56 PM

Old Post 30-05-2007 v 16:47 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

15. den 18/6 Příspěvek č. 36




Hnojte!

Po menší odmlce jsem zpět. Kytky trošky povyskočily, dneska dostaly plnou dávku AH pro růst + postřik Darinou 4 + dostávají CO2 tablety.

Před několika dny jsem zaštípnul 2 kytky a teď začínaj nabírat na síle. Předběhly ty nezaštípnutý, takže jsem jim taky dneska trošku zkrátil perka!

Patra jsou zatím hodně hustý, podobně jako pod MH. Jsem zvědavej, co to udělá po přepnutí. Ještě to pár dní na vegu určitě nechám!

Mějte se.

UdL

Fotr woe!

Old Post 02-06-2007 v 17:10 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

25. den 18/6 Příspěvek č. 37



Hnojte.

Kytky houstou, ale nikam do vejšky se zatím netáhnou. Uvidíme, co udělaj po přepnutí. Všechny jsem zaštípnul, což je na pár dní zastavilo.

Taky jsem zjistil, že jsem je minulej tejden při přihnojování popálil, dal jsem jim poměrně velkou dávku hnojiv. Neprospělo jim to, konce některých listů vykazují známky popálení. To je taky zabrzdilo. Navíc mi i přes vypufrovanej keramzit (takže blbě vypufrovanej ) roste pH, musel jsem upravovat.

O víkendu to přepnu a basta. Uvidíme, jak to poroste dál.

Zatíííím

UdL

Fotr woe!

Old Post 12-06-2007 v 19:26 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

29. den 18/6 Příspěvek č. 38


Hnojte všichni.

Kytky se vzpamatovaly ze šoku způsobeného popálením a rostou jak maj. Patra jsou dost na sobě, mezery mezi patry jsou maximálně 1 cm. Po debatě s panem Co? jsem se rozhodl den přepnutí odložit, takže dneska dostaly zas jen AH pro růst v plné dávce. Tohle je poslední týden na 18/6, dál už pak čekat nebudu. Jestli to nějak extrémně vyletí, tak se poseru!

Mějte se.

UdL

Fotr woe!

Old Post 16-06-2007 v 17:52 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 39






23. den druhého květu 57,76kwh
========================
no na tom KB je asi vidět :tuším: o dost menší paličky než u chronika....u toho to vypada docela pěkně

udl: jj...ok....k- nebude

foto1,2: chronik
foto3,4: killbill
foto5: pohled z boku

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 16-06-2007 v 19:59 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

30. den 18/6 Příspěvek č. 40




Hnojte.

Jsem tu zas! Dneska jsem strašně špatně spal. Vzbudil se po 4 hodinách spánku a ráno v 6 jsem si řekl, že asi bude pro mršky lepší pletivo. Nicméně jsem nechtěl dávat celej válec, protože předtím byl pro mě očistec manipulovat tam s kytkama i se sebou!

Takže jsem udělal ke každý kytce pruh pletiva, zajistil, aby to trochu stálo a zapletl každou kytku. Přístup tam je vynikající, jedna kytka mohla bejt natočená trochu líp, ale s tim už teď hejbat nebudu. Jsem rád, že jsem nic nepolámal.

Sice to je možná trochu punk řešení, ale snad se za pár týdnů ukáže, že to nebyla chujovina největší!

Už brzo to přepnu, doufám, že mi to pletivo neproletí stropem skříně!

Zatíííím

UdL

Fotr woe!

Old Post 17-06-2007 v 21:03 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

7. den 12/12 Příspěvek č. 41




Hnojte.

Je přepnuto, dneska maj 7. den 12/12. Už poposkočily, překvapivě rostou poměrně bez problémů, ale pořád dělaj hustý patra! Na to, že jde o mostly sativa, tak jsem růstem dost překvapen!

Dneska jsem jim dal druhý krmivo pro květ, hnojím zatím opatrně (dle návodu), nechci to zas popálit. Až povyrostou (jestli ), tak poznaj!

Ostříhal jsem nějaký starý popálení listí, stejně šlo postupně do kopru a nevypadalo to nijak hezky...

BTW musel jsem vypnout zářivky, ty svině i ve vypnutým stavu trochu poblikávaly a nechtěl jsem narušit absolutní tmu, takže jsem musel vytáhnout i kabel ze sítě... Jinak totiž vypnutý a pouze zapojený do sítě poblikávaly!

Toť zatím vše, držte palce, ať už to dopadne!

UdL

Fotr woe!

Old Post 26-06-2007 v 16:57 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 42









43.den druhého květu ( 102,48 kwh )
===========================
no ten KB je fakt moje nejokousanější kytka údaj o výnosu bude tak o půlku zkreslený...páč ochutnávky se přeměnily spíš na postupnou sklizeň, no alespoň toho chronika jsem fakt jen asi dvakrát ochutnal, šišky má větší než KB (ale to je G13)...KB zas má o daleko víc pryskyřice...

.....dnes poslední dávka hnojiv (AH bloom,AH micro, a blosom tablet)...od soboty asi budu schánět zelený banány

foto1: pohled z boku
foto2: chronik
foto3: chronik
foto4: chronik
foto5: killbill
foto6: killbill
foto7: killbill
foto8: pryskyřice na KB

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 05-07-2007 v 09:54 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

16. den 12/12 Příspěvek č. 43




Mrchy se moc netáhnou, už kvetou a asi nevyplněj pletivo. Holt to pod Nurturkou neumim a už vážně uvažuju o sodíku!

Každopádně ještě maj pár tejdnů před sebou, tak neházim flintu do žita!

Co je +, že ještě nesmrděj!

UdL

Fotr woe!

Old Post 05-07-2007 v 10:04 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

21. den 12/12 Příspěvek č. 44




Zase jsem asi o krok blíž k sodíku! C99 už kvete, prakticky nesmrdí a zlehka začíná cukrovat. Uvidíme, jak dopadne, ještě má měsíc na to, aby ukázala, co umí!

Fotr woe!

Old Post 10-07-2007 v 17:32 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 45

Co?'s apdejt nebude?


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 12-07-2007 v 16:27 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 46








51. den druhého květu, 122kwh
=======================
tak asi 8 dnů už nedostali nažrat nakonec nedostali ani ty slibovaný banány
zítra jdou dolů
foto1: pohled dovnitř
foto2: chronik
foto3: killbill
foto4: chronik
foto5: killbill
foto6: chronik
foto7: killbill

no výnosově to vypadá, že KB by toho měl asi víc v menších šiškách, uvidime jak to vyjde po usušení...regrowing je sice prznění kytky a je to stejně rychlý jako pěstování z řízků, navíc mám dojem, že KB je obsypanější než předtím. Ten KB v pohodě dohulíte malýho a začne se vám točit hlava a táák, trvá to tak 2-3h, kdežto chronika člověk ani nedohulí do půlky a už to cítíte, avšak to nezhuluje jak ta G13

btw. měřítko: oka pletiva 3x2cm

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 13-07-2007 v 17:39 PM

Old Post 13-07-2007 v 17:28 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

40. den 12/12 Příspěvek č. 47





Hnojte.

Svilušky! Všude! Po celým bytě! I ve skříni. Listí bylo hooodně napadrť, postříkal jsem to před odjezdem na dovolenou, po návratu jsem ostříhal nejsežranější listy.

Něco tentokrát sklidim, ale žádná sláva to nebude. Kolega, co tuhle C99 pěstoval pod sodíkem 250W říkal, že výnos je fakt malej, paličky prťavý. Zatím to tak vypadá, ale v mým případě to je způsobeno lamením!

Už mam vymyšlenejch několik vychytávek (přítah, nádoby, závlaha), který provedu hned po sklizni. Uvidím, jestli ještě zkusím nurturku nebo pořídim sodík.

Na vegetaci bych chtěl zkusit dát lampu horizontálně, aby se to natáhlo a na květ vertikálně. Řešili jsme to včera s kolegou hassassinem a říkal, že mu to taky na vertikál pod 250W sodíkem nikam moc neletělo.

Každopádně co se týče prosvícení je prostě sodík nesrovnatelně lepší, u mě ve skříni je za kytkama poměrně tma, kdežto pod sodíkem je ozářená celá skříň.

Dám tomu ještě jednou hnojky, pak Ripen a průplach a picnu je asi na 55. dni.

Jinak paličky jsou šutrovitý, cukrujou, nádherně voněj po tropickým ovoci a kytky, pokud se to nich nerejpe, nesmrděj!

Tak hnojte a držte palce, ať se nic neposere!

UdL

Fotr woe!

Old Post 29-07-2007 v 07:44 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Konec Příspěvek č. 48




Hnojte.

Dneska jsem je porazil, moc toho teda není. Vinu na tom nese špatnej přítah + ne úplně ideální cirkulace roztoku (u dna zůstávala potopa) a samozřejmě moje lamovitost.

Listí je úplně zdevastovaný od svilušek + špatná cirkulace vzduchu. Ačkoli jsem nonstop odsával, malej přítah vytvářel podtlak a zhoršil pohyb vzduchu... Přehnojený bejt nemůžou, dával jsem doporučený dávky. Spíš se u dna topily kořínky v roztoku - nechtělo se mu moc odtejkat a u dna se asi pořád držela nějaká hladina roztoku.

Za pár dní provedu několik změn ve skříni, hlavně navrtám víc otvorů na nasávání vzduchu. Seříznu bedýnky, takže z nich budou jen velký sběrný misky pro květináče. Do každý dám po 2 květináčím a vrátím se k něčemu podobnýmu, jako bylo popsáno v UVH (viz podpis). Vyřeším jinak drip.

Hodně přemejšlim o změně média, asi vyzkouším kokos. Perlit se mi neosvědčil, keramzit taky není úplně nej, protože nedokáže zadržet vlhkost. Buď zkusím RW drť nebo kokos. To ještě zvážim...

Mějte se.

UdLák

Fotr woe!

Old Post 12-08-2007 v 12:08 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4416160 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív