Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w Son-T, CO2, h-scrog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

250w Son-T, CO2, h-scrog Příspěvek č. 1











Chudák nurturka, asi ji bude smutno, že má dosíceno
....
no ale k novému sodíkovému miniboxu
....
téma pokusu: co2 + sodík, nft-bublo-rwrohožovej systém

takže začalo to nákresem (foto1)... tak jsem přemýšlel, kde jsem vlastně se sodíkem skončil, a o kousek dál začít-pokračovat...
dnes probíhala stavba, vydlabal jsem přepravku dal tam tři lamely (), (foto2) zhubenil a zkrátil rw-rohož. vlastně udělal jsem dvě malinký napíchl drip zavlažování (foto3: 2.patro), pohled zhora (foto4),
v 1.patře jsem zase použil použitou přepravku, pokladl po dně hadičky a položil nft filmeček-tkaninu (foto5)...a celý to zabudoval do uvc-vydesinfikovaného boxíku s novou-čistou folií, kterou jsem to uplně celý utěsnil, že když tam vlítne smutnice, tak chcípne na naudušení (po čase)...(foto6)

...mno uvidíme dál...příště

wobrazky se jaxitaxi rozhodili njn...popis:
foto1: pohled do boxu směrem nahoru
foto2: nákres
foto3: skoro hotový vnitřek, suterén (zásobník roztoku s bubláním)
foto4: složený systém, pohled z boku
foto5: nft, 1.patro
foto6: nft, 1.patro, výztuž, aby přebytečný roztok nikde nestál a rovnou nejbližší dirkou odtekl pryč , doufám že kořínky nedorostou do suterénu
foto7: 2. patro, pohled zhora na zabudování rohoží a drip závlahy
foto8: 2. patro, lamely-výzkuž, v bedýnce po předchozích pokusech zbyla velika díra ]
foto9: pohled do suterénu, utěsněno speciální velikoplošnou páskou
foto10: hotovej a složenej systémek, nahoře difuzéry co2, a provázek na h-scrog, teď už je i propleten špejemi a tvoří mřížku


hnojeni: AH, phytamin, co2, o2 (vzduch )
závlaha: 7w čerpadlo, prozačátek dám 10 minutových intervalů
ventilace vnitřní: 4x pc-fun
ventilace nad sklem, světlo: 1xeuro
ventilace pod sklem: 2xpc-fun ven, 2xpc-fun dovnitr (nad urovní co2)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 21-10-2007 v 17:35 PM

Old Post 21-10-2007 v 16:51 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 2




na žádost ještě přídám detailnější co2-konfiguraci:
tlaková láhev 5kg (při dávkování 3l/min mi láhev vydrží cca 10-14dnů)
redukční ventil - přímo na co2, asi nezamrzá, jednotky v litrech za min.
elektromagnetický ventil na 220v - pohodička automatizace
a spínací hodiny s alespoň 10 programy....

mám spočítáno, že kdybych vypustil celou láhev naráz utěsnil dveře i pokoj, tak mi zbívaj cca 5cm k tomu aby mě hladina co2 v leže udusila....takže pohodička

ještě mi dneska přišlo uvb záření ( tak už mám doma uva, uvb i uvc , ještě bych chtěl jednu tlakovou láhev s kyslíkem pro kořínky...) má 26w, ale není mi teda jasné kolikže to vlastně čistejch watů mám v uvb zářeni

ještě mi dneska nepřišli mimina

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 22-10-2007 v 18:32 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 3

Pecka!

S prichazejici zimou se me oci zacinaji preorientovavat na in galerii a co nevidim...zajimeve experimenty

Hele k tomu CO2: Koukam podle nakresu,ze ho budes mit vyvedeny v urovni mrizky jako ke kazde palicce jedna hadicka...?

Neuvazoval si o tom celej pestebni prostor izolovat.,.a nebo vypinat ty postrani vetracky prave kdyz budes fucet CO2...?
Nevim ale takhle mi to neprijde moc efektivni...ale to je jen moje uvaha...

Jo a k uv-cku repti maji uvb ucinost kolem 6% cili by si teoreticky moh mit kolem 2W...nic moc ne?

Dyztak koukni do myho tredu,objevil jsem uvb s ucinosti 90%,je pravda,ale ze ty tou svoji taky nic nestratis,pac zbytek spektra je zase pro fotosyn.Jen pro info s tou moji zarivkou jsem uz kytky tim uvb trochu spalil(nebylo to teplotou...)takze vliv to ma...

Jo a jeste neco-nepsal si nekde ze tim uvb svitis jen rano a vecer?By me zajimalo proc,kdyz venku je tomu prave naopak(kolem poledniho doktori rikaj:namazte se!!!)

Mej se!!!

edit:a jeste jak tak koukam na ten tvuj nacrtek,nevim jak vypada pudorys,ale nebylo by lepsi dat tu repti spis nahoru vedle lampy?Proste jako v prirode...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 22-10-2007 v 22:07 PM

Old Post 22-10-2007 v 21:59 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 4

no sem zapoměl napsati
spinací hodiny č.1 - analog, spínají světlo a odtah od lampy
spínací hodiny č.2 - digi, spínají čerpadlo
spínací hodiny č.3 - digi, spínají přítah a odtah (vypínají se když jede co2)
spínací hodiny č.4 - digi, spínají co2
spínací hodiny č.5 - digi, ultrazvuk.zvlhčovačka ^ uvb

celý box je utěsněný neboj, navíc když otevřu dveře, tak narazím na skleněnou "těsnící" desku (vyjimatelnou) tak aby při otevření dveří (což se děje velmi často ) neuniklo příliš co2 (deska končí v úrovni cca 1cm pod větrákem (pod sklem)
navíc doufám, že ten úplně spodní větráček, který přivádí čerstvý vzduch budu moct dát ještě na další spínačky a pouštět ho minimálně, páč se zvednutím obsahu co2 si můžu-vlastně potřebuji zvednout teplotu a to počítám tak max. na 30stC (z původních 26,5stC) a to právě kvůli tomu, že optimální teplota pro fotosyntézu v atmosféře se zvýšeným co2 se dosti zvyšuje (thx Zax, za tip, radu-funguje )

uvb- no nevim proč , ale myslím si, že nejvíc uvb je za úsvitu a za soumraku (třeba to ostatní záření není tak silný a poměrově to vyjde tak jak si myslím)...v poledne jde asi o intenzitu záření - no ale to jen doměnka...navíc jsem to takhle zkoušel na POGu (hledej) a docela to fungovalo-težko jak porovnat
plánuju, že ta žárovka bude uprostřed pletiva (páč narozdíl od přírody já počítám s tím, že budu ochutnávat i ty spodní )... a dávat ji za sklo k výbojce, tak třeba z těch výslednejch pár procentech UVB nedostaneš ani to...btw. sem si právě tuhle (reptiglo 10) vybral kvůli tomu, že zaujme relativně málo místa, oproti zářivce (která navíc má i další balast)...

navíc ještě plánuji, že v růstu bude uprostřed nebler (ultrazvuk. zvlhčovačka) - udělá cca 0,5l za 1,5h (takže to už budou asi další spínačky)

no už jsem zvědavej, kolikže to vlastně všechno bude "žrát", když bude zas dražší ta elektřina

btw. dík moc příznivcům na pochvaly kdyby to bylo co karma to ....tak už týden nemůžu řídit (alespoň)

[zhuleně psáno]

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 23-10-2007 v 06:09 AM

Old Post 23-10-2007 v 06:01 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 5

WoooW
Hodně zajímavý setup docela by mě zajímalo jakým způsobem rozvedeš Co rovnoměrmě ro pěstírny (to zajistí zřejmě ofuck) a taky jak často a jak velkou dávku budeš holkám dávat.Na kolik tě vyšla nákupka první láhve zálohy..... pak už to stačí jen naplnit.Kolik kytek hodláš dát do svého setupu,hlavně jakou genetiku?

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 25-10-2007 v 16:58 PM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 6



rovnomerné rozmístění co2 by měli zajistit ty difuzery....
btw.
dnes den 1.
=========
takže osazení: indika, ale nějak se nám to pomíchalo, tak přesně nevim
"blbý plus": černý tečky na listech (=třásněnky), preventivně to do 3 dnů stříknu actelikem (chemka jaxviň)
postaven foliáček
už se těším....na to příjemné hučení větráčků ...btw. konečně po x-letech mi z boxu neujde žádný světýlko

(btw.druhý foto jsem musel uložit v 30%kvalitě abych se vešel do limitu )

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 25-11-2007 v 13:04 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 7




7. den po zasazení
===============
....myslím, že to nebudu ani zaštipovat (teda většinou je zasadim a rovnou zaštípnu, aby se to v tý latentní růstový fázi rovnou začalo větvit, ale ted už se to větví samo) - zaštípnu až budou v poloviční vzdálenosti od mřižky)
...v týdnu zadělám boční "dýchací otvor" ve foliáčku a vyříznu vršek a začnu dávkovat CO2
... opět pohnojeno, plná dávka AH+ CO2Tabs+ postřik phytaminem (zbytek do zálivky)

ten nebler jede ve dne po 1,5h cca 20min. , ty dva litry vydrží sotva den...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 02-12-2007 v 13:55 PM

Old Post 02-12-2007 v 13:48 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8




19. den - 1.den květu
================
přepnutí na květ (sodík bude v sobotu s květožrádýlkem)....bo mě to přeroste i to sklo.....

...mno vlastně jsem ani nestačil zapojit co2 a už mi to kapánek přerostlo....

btw. nejhorší je, že to celý žere 349w ...

btw2. misto klasické mřížky na scrog jsem, tam nechal akorát ty "šňury na prádlo" ....a do toho zamotávám ty větvičky...docela v tom držej

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 14-12-2007 v 11:20 AM

Old Post 14-12-2007 v 11:15 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 9





27.den - 8 den květu
================
.....tak, první blizničky jsou konečně venku ....vypadá to zajímavě...roste to tak rychle, že co2 zapojím až to bude paličkovat
.....jó i ty "šňůry na prádlo" jsou docela praktický, proplétám mezitím špejle a nádherně to drží ....navíc scrog je uplně plnej......asi jsem to měl přepnout dřív

navíc z rohože už kořínky přerostly do nft-sekce ....a i tam si mrchy kořeny našli dirku ve filmu, kudy mam prostrčenou hadičku - příště ji povedu venkem, ale tehdá jsem neměl vrtačku

takže první 2 kořínky prorostly do bubbler-sektoru tak začnu brzy (o víkendu) i bublat

btw.x. navíc mě docela děsí ta tloušťka těch vetviček v horním patře...nevypadaj že by toho nějak extra unesly ...nooo uvidime

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 20-12-2007 v 20:36 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 10





29. den - 10 den květu
=================
tak už se začali rýsovat první paličky a zastavil se růst
....navíc kořeny prorostly do bubbler-sekce takže jsem zapojil vzduchové čerpadlo (1,5l vzduchu za 1min) a tak mi ted chybí jeden difuzér na co2 ale to neva i s jedním to pojede až si budu jistej že už se to nežene nahoru

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 23-12-2007 v 19:50 PM

Old Post 23-12-2007 v 10:58 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 11

Ahoj na 250W to vypada jako takovy klaciky !
A vypadaji trošku zvadle asi jsi je fotil potmě co ?
Jinak at se ti vede a at to kvete mej se ..

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 23-12-2007 v 11:14 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 12

jj, taky mi to právě přijde jako klacíky, ale ty větvičky co jsem zamotal do těch špagátů tloustnou ...btw.foceno po tmě

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 23-12-2007 v 11:32 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 13

Tloustnou tak to je fain :-) možna by bylo lešpi udelat takove kračky bonsaiky ale tak přište no třeba ti to hezky stloustne a bude to dobre ja je mel taky trošku tenky a taky stloutly a je to ok !! peace
viz muj thread WR 250 ... a co to CO2 je to lepši ? vidiš nejake poznatky vetši jako lepši rust apod ?

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 23-12-2007 v 12:30 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 14









35. den - 17. den květu
=================
....tak zase uplynul nějaký ten čas a další fotky...klacíky to jsou furt, ale ty větvičky které se promotávají provázkem docela tloustnou a tak už to vidím s nosností lépe
...příští týden někam přidám uvb zářič těžko říct kam, ze spoda by to asi nebylo moc praktický :/ ...mno možná uprostřed vystříhám kousek "území a dám ji tam kam jsem planoval
,,,btw. co2 furt ne a ne naprogramovat ale růst nahoru se již zastavil, tak bych se měl víc snažit
...btw2. ta poslední fotka...mno trošku se to zahustilo no ale já ji zkrotím

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 06-01-2008 v 16:22 PM

Old Post 29-12-2007 v 20:57 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 15






43. den - 25. den květu
==================
...roste to.... ...na uvc neni místo ....ale od 30.dne tam bude

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 06-01-2008 v 16:25 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 16





60. den - 42 den květu
=================
takže skončilo krátké období ripenu (5 dnů) a nastalo období o vodě a vzduchu

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 22-01-2008 v 23:50 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9636520 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív