Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Russian..250W..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

White Russian..250W.. 7/12 Příspěvek č. 1








Zdravim všechny growery i growerky
5xWR ohledne boxu hliny hnojiv apod se všechno dozvite tady http://grower.cz/forum/showthread.p...1582#post631582 !
At to tady nemusi vypisovat :-)
Takže už k pestu rostlinky jsou už v 7.dnu květu
Hnojeno 2x .. a to 4ml Alga Bloom na 1 litr vody !
Kytky od přepnuti zatim ješte moc neporostly !
Spiš jenom trochu zhoustly
Teplota se pohybuje
Den 25-27°C
Noc 20-22°C
Vlhkost to nevim protože zaitm nemám vlhkoměr ale doufám že je dobra !Až budou paličky tak to budu sledovat tu vlhkost vice aby nahodou nebyla plisen ale myslim že to bude dobre :-) musim pořidit vlhkoměr !
To je asi všechno dotazy a ruzne vylepšeni pište diky moc

Img

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 16-12-2007 v 18:46 PM

Old Post 14-12-2007 v 12:20 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaming
Stálý Člen

Karma uživatele jaming - 74% PěstitelskáKarma uživatele jaming - 74% PěstitelskáKarma uživatele jaming - 74% PěstitelskáKarma uživatele jaming - 74% PěstitelskáKarma uživatele jaming - 74% PěstitelskáKarma uživatele jaming - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2

Cau, mas to pekne. Rastlinky maju hustu farbu. Ako dlho si ich mal na raste, ako su vysoke? Nech sa dari.

Old Post 18-12-2007 v 13:51 PM
jaming je offline   Profil uživatele jaming   Find more posts by jaming   Foto galerie člena jaming   Click here to Send jaming a Private Message   Add jaming to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 3

Ahoj a diky všem za Karmy
jaming :
Průměrná vyška rostlin je 30 cm !
Doba rustu byla 30 dnů 18/6 za tři dny porostli o 6 cm :- Ješte se ale doufám vytáhnou ..
Už se pomalu tvoři paličky .
Zatim se mejte s ješte jedno Diky
Scotťák

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 18-12-2007 v 18:00 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santha
Stálý Člen

Karma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 4

Sympatická volba modelu! Celkově ty tvoje WR vypadaj dosti k světu,
ať to boptná!! K+ zaslouženě

Old Post 18-12-2007 v 22:03 PM
Santha je offline   Profil uživatele Santha   Find more posts by Santha   Foto galerie člena Santha   Click here to Send Santha a Private Message   Add Santha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 5

Solidni prace mas stejnej klipsnak jako ja a sem s nim spokojenej ,, at to roste, K+

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 19-12-2007 v 05:14 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 6

Ahojte
kluci diky moc
No doufám že to pujde dobře :-) WR jsem ješte neměl
mějte se
Dalši foto asi tak v patek nebo v sobotu co řikate

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 19-12-2007 v 14:37 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

14/12 Příspěvek č. 7





Zdravim
Takže už je to 14 dnu na 12/12 ..
Kytky od minuleho tydne nerostou už se zastavili a začinaji kvest .
Hnojim už 5,5ml Bloom na 1l H2O ..
Zalevám je jednou za dva dny už sajou vice každä dostane tak litr hnojiva ! to je asi všechno kdyžtak dopišu pozdeji !
Teplota je pořad stejna vlbhkoměr nemám musel jsem koupit Royal Mix a folii
Tady jsou nejake fotky ! Scott

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 21-12-2007 v 14:47 PM

Old Post 21-12-2007 v 14:36 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 8

cau, vypadá to hezky ale s tim vyššim dávkovánim bloomu podle mě lepšího výsledku nedosáhneš-spíš bych jim dopřál k tomu ještě GreenSensation nebo TopMax!

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 21-12-2007 v 17:25 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od sk-at-er
cau, vypadá to hezky ale s tim vyššim dávkovánim bloomu podle mě lepšího výsledku nedosáhneš-spíš bych jim dopřál k tomu ještě GreenSensation nebo TopMax!



Ahoj skater :
Diky no ja chci jet s tim bloomem maximalne do 7 ml na litr vody a pak klesat a pak flushing ! No na green sensation nejsou penize misto toho si koupim podle mě duležitejši veci ! jelikož ted chci selektovat HashBerry od Mandaly tak nebudu investovat do GS ale do budoucna bych to zkusit chtěl !!A nebo na konec kvetu bychb si koupil Final Solution no uvidime jak to bude třeba se tomu neco stane a pujde to do prde.. no zatim musim zaklepat že to jde dobře alespon myslim lidi mi tu moc nepišou no tak jsem celkem zklamany nekde koukam na thready a samy přizpěvky a tady nikdo no ale jsem rad i za ty přizpěvky co tady jsou ale co nadelame třeba se to zpravi ... Ale poděkuju všem kteři mi dali Karmu a taky že mám druhy čtvereček To je asi vše mejte se hezky a štastne a vesele vanoce a prožiti svatku
Scott


1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 21-12-2007 v 18:51 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 10

Zdravim
Takže dneska jsem je trošku prostřihal a udelal trošku pořadek v mistnosti Jinak fotky budou zase v Pátek !
Rostliny už jdou pomalu dost citit ale tak nevadi to otevřu okno a fučim to všechno ven ... Jinak je hnojim ob dva dny jeden den voda a potom hnojim a potom zase voda apod !!
To je asi všechno ..
Nikdo nemáš žadne dodatky nebo neco podobneho ? celkem se tady nudim chlapi
Scott

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 25-12-2007 v 13:00 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

21/12 Příspěvek č. 11






Zdravim všechny
Takže jsem tady s pravidelným updatem fotek
Hnojim to 6,5 ml na litr H2O už to asi zvyšovat nebudu no možna že to dam ješte do tech 7 ml na litr ale to asi už nepomuže ..
Možna že koupim Final Solution jak jsem psal , no ale uvidime !
Jinak paličky se už pomalu zvetšujou a rostou, trošku je to už pocukrovane ale jenom malinko a jak to přejedu prstama tak už to de pěkne citit .. No uvidime jak se to bude dale vyvijet a nafukovat doufám že pořadne no
Nevim co bych tady ktomu tak moc psal jen že jsem je prostřihal ti jsem ale psal taky vyše a nektere byli trošku nakloněny tak jsem je srovnal provazkem ..
Jinak tady jsou fotky co myslite vypada to dobre zatim je to ješte male ale moje a to je hlavni ...
Mej te se dobře ...

































1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 30-12-2007 v 12:15 PM

Old Post 28-12-2007 v 14:45 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 12

ahoj no vypadá ti to hezky, myslim že se máš na co těšit, každopádně ten Final Solution bych ti určitě doporučil, je to rozhodně dobrá investice, kzerou poznáš hlavně na kompaktnosti a chutnosti výslednýho materiálu..
zatim a ať to kvete..
Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 29-12-2007 v 18:28 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 13

Ahoj Kwetoňi
Diky moc
Takže určite FS koupim ale ješte mám takovy dva tydny čas .. Diky za radu skušenyho
Uvidime jak to nakonec dopadne .. mej se dobře a ješte jednou diky !
Scott

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 02-01-2008 v 22:34 PM

Old Post 30-12-2007 v 00:22 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

28/12 Příspěvek č. 14








Zdravim komunitu
Takže jsme tady s pravidelny updatem fotek .
Kytky už pomalu žloutnou nevim čim .. možna vychylením PH
Jinak hnojim kolem 6ml Bloomu na Litr H2O ... už vyše nepojedu .
Nevim co bych tak k tomu moc psal .. Paličky zaitm nejsou moc velke spiš menši .. nevim jestli se ješte nafouknout snad doufám .. Ale koukal jsem na growy s White Russianu a paličky tak nebyli pdo 250 nijak velike ale taky za¨leži určite na dannem phenu ..
Jinak teplota je kolem
26-27°C Den
19-20°C Noc
Vlhkost nevim pořad nemám vlhkoměr ... flakám to
Jinak večer dodám ješte fotku po zhasnutí lampy at vidite barvu neni to nijak žlute ale je to svetlejši no uvidite večer zatim se mějte a všem diky za Kačka
Tady jsou fotky

Takže už asi vim čim to je to žloutnutí .. A poradil mi člen .I.
jelikož ja jsem při začatku kvetu uplne vysadil hnojicí složku Grow
a pral jsem tomu jenom Bloom .. Takže ted jsem namichal rostoh 6ml Bloom a 3ml Gro na litr Vody a zalil jsem to takže doufám že to bude tim ! Diky moc


A tady jsou nejake slibene fotky se zhasnutou lampou ... no je to trošku svetly doufám že se to zpravi poslední dvě fotky !

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 04-01-2008 v 22:49 PM

Old Post 04-01-2008 v 14:46 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Zdravim Příspěvek č. 15

Tak jsem přemejšlel a asi na konec kvetu misto Final Solution ..Koupím Ripen . No kytky jsou pořad svetly až žluty složna grow tomu moc nepomohla ale při zalivce ji přidávám stále . Fotky budou zase v patek jako vždy na paličkach semtam najdu už oranžovou až nahnědlou bliznu
tak se tu mejte dobře


1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 08-01-2008 v 04:39 AM

Old Post 07-01-2008 v 21:04 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

35/12 Příspěvek č. 16












Zdravim komunitu
Takže už to je v 35 dni květu .
Hnojívo 5ml / litr H2O trošku jsem ubral . + zatim stále přidávam složku Grow a to 3ml na litr ..
Teplota se pohybuje skoro stejne možna se trošičku zvedla protože jsme zapojil i vedlejši box s MH ale otevřu trošku vice okno a teplota je stejná . Takže fpohodě . Kytky už tak žluty nejsou jenom nektere listy zustali ale to je jedno .. Nafotil jsem nejaké fotky + nějake makra . + přirovnáni k papirkum paličky nejsou velke ale trošku se už zvetšily . Zatim 35 den takže by se mohli ješte +- do 25 dnu nafouknout . No uvidime jak to pujde ale deset dní před kosou jim budu michat Ripena ! Tak uvidime jak to stim pujde ješte jsem ho nepoužíval tak nevím . Necháme se překvapit . Jinak nevim co byhc moc psal nikdo mi sem nepiše .Jinak jsem musel dokoupit složku Bloom protože mi došla . Ale na přišti grow jsem chtel zkusit Bcuzz ale ješte nevím .
Měj te se dobře a kdyby neco tak určite pište budu rád za každy komentář . A take všem díky za ocenění . zase někdy

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 11-01-2008 v 12:42 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2021 - White russian/lsd25 - 1 odpovědí
11-04-2021 - White Russian Mother - 64 odpovědí
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2483960 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív