Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » (25x) White Widow (SOG)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

(25x) White Widow (SOG) Příspěvek č. 1






Zdravičko Prátele 10/18 - 3/12

Tak jsem tady s dalšim pestitelským počínánim tentokrat se jedna o White Widow od White Label Sensi Seeds . Jedna se o vlastni klony s rostlin ktere byli vysazeny na venek !! Tak uvidime jak to dopadne, samice to jsou to je jasne

Material

Substrat : Biobizz Light Mix
Kvetniky : 6l
Hnojiva : Biobizz Root Juice, Fishmix a TopMax !

Prostor je pořad stejný . Výbojka Nlite 400W

Teplota: D 24-28°C N 18-20°C
Vlhkost: D 59% N 70%
Až to začne kvest vlhkost se upravi do normy

Klony byli na rustu 10 dni v 1l kořenačcich v Light Mixu a bylo jim podáváno jen Root Juice po 10 dnech byli presazeny do 6L kvetniku a byli přepnuty na kvet, přidal jsem knim i bambusove klaciky, rostlinky nejskou a ani už nebudou nijak upravovány, výška rostlin je 35 cm +- .... Možna najdu ješte fotky jak jsem to přesazoval tak bych to tady potom ješte poupravil .. Dnes už vše .
Hlavne vy mi tu neco napište at tu neni nuda

Mejte se kamarádi



img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 30-12-2009 v 14:28 PM

Old Post 06-10-2009 v 20:50 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salamek
Stálý Člen

Karma uživatele Salamek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 2

čau maš to pěkny... ale koukam že tvoje kytky dělaj hlavně trojlísky(poslední fotka)... mam zasázenej super skunk pod 150w a kytky vypadaj stejně....taky jen trojlístek... nevíš cím by to mohlo být????

Old Post 07-10-2009 v 08:09 AM
Salamek je offline   Profil uživatele Salamek   Find more posts by Salamek   Foto galerie člena Salamek   Click here to Send Salamek a Private Message   Add Salamek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3

Zdravíčko pane

jsem zvědav na výnos( sog vs nlite), ale na to je ještě čas.
Docela mi vrtá hlavou jak máš pořešenou zálivku, bo vyndávat to všechno a pak to dávat zpátky je hodně hard fetish, ale proti gustu.. (nebo tam máš přístup z více stran ? ) . Hele a co pacháč, poněvadž ten fishmix aplikovanej postřikem smrdí jak papežská stolice ne li více.
Ten Top Max je super, minimálně zasoluje substrát a na kytkách je to poznat. Každopádně bych jim šoupnul jěště nějakou klasickou npk dobrotu ať nemají deficit.

Tož zatím asi tak, měj sa a piss

show must go on

Old Post 07-10-2009 v 11:30 AM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 4

ahoj draku, jedo něco naprosto podobného... jsem trochu napřed, ale brutálně mi vylítly po přepnutí, má strach je to jen 250... a to mam furt jednolitráky
a Ty máš jeste ke vsemu WW... tak sem zvedavej kolego jak to dohrajem,
drzim palce, i kdzy zkusenymu psoj neni treba

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 07-10-2009 v 13:36 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Quote Příspěvek č. 5

Vítám Vás


citace:
Původní příspěvek od Salamek
čau maš to pěkny... ale koukam že tvoje kytky dělaj hlavně trojlísky(poslední fotka)... mam zasázenej super skunk pod 150w a kytky vypadaj stejně....taky jen trojlístek... nevíš cím by to mohlo být????



No nekdy mi to delalo na mladych sazenicich ale jak rostliny časem vyrostli tak to zmizlo a byli klasicke listky s vice čepelema a ne jen s třema ... Rostliny co mám ješte venku přimo tydle WW nemaji jen tročepelky ale normálni listečky zrovna jsem fotil asi tu ktera mela jen ti třičepelove jinak jak jsem se tak dival všechny maji vetšinou normalni listy ... Ale je to zajimave no musim nato přijd časem


citace:
Původní příspěvek od Morgan
Zdravíčko pane

jsem zvědav na výnos( sog vs nlite), ale na to je ještě čas.
Docela mi vrtá hlavou jak máš pořešenou zálivku, bo vyndávat to všechno a pak to dávat zpátky je hodně hard fetish, ale proti gustu.. (nebo tam máš přístup z více stran ? ) . Hele a co pacháč, poněvadž ten fishmix aplikovanej postřikem smrdí jak papežská stolice ne li více.
Ten Top Max je super, minimálně zasoluje substrát a na kytkách je to poznat. Každopádně bych jim šoupnul jěště nějakou klasickou npk dobrotu ať nemají deficit.

Tož zatím asi tak, měj sa a piss


Ahojk no zalevam rostlinky normalne ručne ale klidne se to dá rozepnout to cely Homebox a dostanu se i k zadnim rostlinam ale to nedelam protože je to zbytečne na dlouho chapes .. Ale jestli pojedu neco takoveho přište tak bych si asi koupil nebo udelal normalni kapilarovou zalivku ale to bych spiš misto hliny použil asi Kokosovy substrat, taky jsem uvažoval i o rohožich .. Je toho plno a ja pořad jen tu svoji hlinu ale tak neni to tak špatnýý Jinak FishMixem kropim semtam a da se to kropim na noc takže jak je ted ješte ventak vypnuty tak to zastak nevadi ten smradek se zavře do boxu a ani to nejde moc citit . No NPK nebudu přimo davat spiš jim ješte budu přilivat BioBloom od Biobizzu ale chtel jsem to prave vyzkoušet jen tak tzv polehku a TopMax ten
je supr, mám snim taky dobre zkušenosti ! Celkově s Biobizz !



citace:
Původní příspěvek od Lukyn
ahoj draku, jedo něco naprosto podobného... jsem trochu napřed, ale brutálně mi vylítly po přepnutí, má strach je to jen 250... a to mam furt jednolitráky
a Ty máš jeste ke vsemu WW... tak sem zvedavej kolego jak to dohrajem,
drzim palce, i kdzy zkusenymu psoj neni treba



Hoj

No uvidime jsem zvedavy jak to vylitne, ale jak jsem testoval řizky White Widow tak celkove moc nevyjely po přepnuti byli spiš takove menši, tak uvidime nevim jak to bude s kvalitou toho White Label .. hrajem pořad stejnou hru tak je třeba ji jen vždycky pekne dohrat až do toho snad zdarneho konce


Diky všem, mejte se přátele !!

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 07-10-2009 v 14:19 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

10/18 - 30/12 Příspěvek č. 6





Zdravičko Přatele.


Rostlinky už smele kvetou vyska je kolem 70 cm .

Hnojim 5ml/l TopMax a 1ml/ l FishMix .
Ke každé rostline 1l zalivky . Asi tak co 3-4 dny .

Vlhkost a Teplota

D 50-65% - N 50%

D 24-26°C - N 17-19°C



Neni co moc psat, asi je trošku prostřiham spodni listy vetvičky s mikropaličkama jsou zbytečne tak to ošmikáme at se to trošku prosvetli a opadne i nejaka vlhkost ... Jsem zvedavy jak to bude vypadat ve finisi venku se ty palice moc nenafoukli .. a ani to nedozralo uplne ale byli hezky pocukrovane ..

Fotek mám par vybil se mi fotak tak to musim napravit..




img

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 02-11-2009 v 16:14 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 7

Zdravičko

Omlouvám se že jsem se vykašlal na přispívani fotek ale nemelo to cenu, řizky co jsem si nařezal s tech venkovnich rostlin nebyli vubec dobry, kouřeni a kvalita je docela dobrá ale vynos je opravdu podprumerny ..

Sklidil jsem to v 48 dni 12/12 palice už byli opravdu zrale bylo to nejaky rychly phenotym, venku mi to dokvetlo ale paličky byli řidke a male ale zase hojne pocukrovane .. No nebudeme chodit kolem horke kaše

S celkovych 25 rostlin po pečlivem ostřihani a usušeni bylo dohromady 150G nejaky drobky a zbytečky nebudu počitat .. Přečilo to moje očekaváni čekal jsem že alespon ta dvoustovka bude ale nebyla..

Kdyby tam bylo tak 25x Hashberry tak by to bylo opravdu mnohem lepši ale ted už nebudeme brečet a jsem rad za to co mám . I když je to horši než na začatečnika ale tak co me to nevadi, tady jde alespon videt že polovina uspechu je ve vyberu kvalitni genetiky a zbytek je už na zkušenostech pečovatele

Ješte sem přihodim fotky a nejaky hruby smoke report alespon neco když už nic, tak brzy naschledanou ..

Přátele

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 22-11-2009 v 10:31 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 8




Zdravim

Tak jsem teda vyfotil nejakou tu trochu toho finalniho produktu .. Paličky jsou celkove všechny male a ty vršky ty byli taky vcelku malinke tak ty jsem stejne rostřihal na menši at nejsou žadne male stonky, palice jsou sice tvrde ale je jich malo ale kvalita je dobra . Ted mám jen fotku paliček ale nejspiš do večera nafotim jak se to meni v kouř.


img. jak jsem psal již minule je toho 150G, ted už asi ne no tak snad to chvili vydrži jsou to takove male kaminky

vychazi to na každou rostlinu 6g / +-

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 27-11-2009 v 17:15 PM

Old Post 27-11-2009 v 12:04 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

zdravim, sice uz je to nejakou chvili sklizeny (asi i zhuleny ) ale ted na to koukam a ty palicky se mi fakt libi, jedna jako druha a ta velikost je "roztomila" fakt pekny palicky
ale 150G na 400W?

Old Post 16-01-2010 v 22:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od ticisac
zdravim, sice uz je to nejakou chvili sklizeny (asi i zhuleny ) ale ted na to koukam a ty palicky se mi fakt libi, jedna jako druha a ta velikost je "roztomila" fakt pekny palicky
ale 150G na 400W?



Ahoj.

Kvalita materialu byla velice dobra i konzistence palic a chut/ stav .. Ale bylo toho opravdu málo .. Palice se vubec nenafoukli ale ta WW byla opravdu malo vynosova a nikdy se nechtela moc nafouknout . Ale zkusim časem jinou a bude to vypadat jinak !

Diky a Mej se ! ps: WW už je dávno pryč

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 22-01-2010 v 15:05 PM

Old Post 17-01-2010 v 08:07 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-03-2017 - 5ks white widow od semena - 82 odpovědí
16-12-2016 - 6x White widow 250w HPS - 52 odpovědí
28-11-2016 - 250W White Fire OG - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5817120 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív