Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » G13Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

G13Skunk Příspěvek č. 1



Zdravím vás přátele

Tak jsem tady opět s nějakym pěstitelským počínáním od minule sklizně zas tak mnoho neuběhlo a už pomalu neni zase co kouřit ...

Od předešlého pěstu se v HB nic nezměnilo jen sem na rust zvolil rustovou vybojku " GIB Lighting 400W MH "
taky sem si tam nařezal vice řizku než minule a to kvuli prodloužene rustove fázi při menšim počtu rostlin ..

Jedná se o 6x G13Skunk původ " Mr.Nice (Shantibaba)

Teplota Den/Noc .. 22-25 °C / 18-20°C +-
Vlhkost je kolem 70% přes den v noci je vyžši ...
Ventilace jede na I rychlostni stupeň po zhasnuti výbojky se ventilace vypína ...

Substrát jsem použíl Plagron GrowMix chtěl jsem koupit Guanokalog ale neměli ho tak jsem vzal nakonec ten GM.
Květníky mají objem 11l

Hnojivo je komplet od Biobizz .
Prvních 7dni od zasazeni jsem jim dávala Root Juice 5ml/l H20 + upravit Ph na 6,5 !

img. 13.05.09 .. řizky zasazeny do substrátu

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 22-06-2009 v 20:32 PM

Old Post 23-05-2009 v 12:59 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

10/18 Příspěvek č. 2






Nejspiš dnes nebo zítra je zastřihnu ... Výška 20 cm .

img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 23-05-2009 v 13:00 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

21/18 Příspěvek č. 3





Zdravím

Tak nam to zase porostlo .

Zálivka tvoři Fishmix 1ml/l tak na střidačku s vodou jednou vodu jenou Fishmix atd ... Taky ho používam i na postřik . Nekdy taky Alga Mic .
Tak rustová fáze se moc neskráti chci to ješte jednou zastřihnout a nechat to tak ješte tyden a přepnout ..
Nasadil jsem nane nejake pulměsice na ohybani, holt se to tahne vice.. Jeden vršek mi praskl v ruce tak to snad dožene ...

Výška rostlinek je +- 30 cm , výška od vršku k vybojce je taky +- 30 cm ..

Teplota atd je +- stejná


img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 03-06-2009 v 14:20 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

24/18 - 8/12 Příspěvek č. 4




Zdravim Komunitu

Tak nám to zase porostlo, nasadil sem opěrné bambusové klaciky na zpevnění rostlin, výška rostlinek je už kolem 40 cm ..
Svitim pořad metlou až rostlinky začnou kvest tak jim tam šoupnu zase Nlite ku kvetovku .. Výška vršku od vybojky je pořad 30 cm ... Teplota i vlhkost je pořad stejna takže ideal možna by nebylo na škodu tam dát opernou sit s nejakyma okama 10x10 cm at se to hezky opře ... uvidime Neni tak moc co psat všechno to jde jak po masle tak snad to tak i pokvete zase někdy ...

img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 15-06-2009 v 14:20 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 5

pěkný Scotto, pěkný...
to je jak v pakařově císaři, tam taky dokázal udělat scotta z ničeho zlato muhehehe
Hele podle tvého prvního příspěvku jsem pochopil, že máš matku G 13, pokud je to tak, mohl bys mi písnout pm, celkem bych měl o tu genetiku zájem...

kdyžtak písni a smáznu

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 15-06-2009 v 22:48 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychoXXX
Stálý Člen

Karma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 6

ahoj, vyzera to moc pekne Ak som dobre pochopil je to G13xSkunk#1 ? Pojdes bush alebo Srog? Nech sa dari .. Som zvedavy na vynos pod tou nLite

Old Post 17-06-2009 v 16:30 PM
psychoXXX je offline   Profil uživatele psychoXXX   Find more posts by psychoXXX   Foto galerie člena psychoXXX   Click here to Send psychoXXX a Private Message   Add psychoXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od psychoXXX
ahoj, vyzera to moc pekne Ak som dobre pochopil je to G13xSkunk#1 ? Pojdes bush alebo Srog? Nech sa dari .. Som zvedavy na vynos pod tou nLite


Cau.

Jedna se o G13 x Skunk .. tzv G13Skunk .No ješte nevim jestli bych tam dal nejakou tu mřiž kterou bych tam mel hlavne na spevneni, nechci to propletat jako u Scroogu, ale jen bych to tam dal na opřeni vetvi .... Jinak Nlitkouu jsem jel i minuly pest a stežovat si nemužu už diky levne pořizovaci ceně a kvalitnimu vykonu ...

At se daři .. vďáka patrý vám

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 19-06-2009 v 20:35 PM

Old Post 18-06-2009 v 16:20 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

24/18 - 15/12 Příspěvek č. 8





Zdravím Přátele

Tak zase uplynul nejaky ten čas a ja sem tady s nejakyma fotkama ..
17.06 tzv v 10 dni " 12/12 " byla vyměněná MH výbojka za květvou výbojku Nlite HPS, zvlhčovačka byla taky odebrána ... Zatim ješte ventilace nebeži non-stop ale za par dni už bude ...

Výška rostlin : 60 cm
Výška výbojky od rostlin je : 30 cm
Teplota je stejne kolem : 24°C
Vlhkost je přes noc a přes den kolem 65 % ...
Ph : 6
Zase někdy kamaradi ... všem dekuji za Káčka .



img : Posledni dvě fotky jsou foceny při zhasnute vybojce asi tak před 10 min .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 28-06-2009 v 17:08 PM

Old Post 22-06-2009 v 19:50 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

24/18 - 23/12 Příspěvek č. 9





Zdravím Komunitu

Tak jsem tady s nějakým updatem fotek .
Pomalu nám to začíná paličkovat všechno je fpohode bez jakých koliv problému, musím zaklepat Uvažuju že začnu přimíchavat do rostoku i Green Sensation alespon ho dojedu stejne ho tedkom nepoužívam tak co snim ...

Výška Rostlin se už pomalu ustáluje neco kolem 63 cm ..
Výška výbojky od vršku držim kolem tech 25 až 30 cm zaleži jaka je teplota u vršku ...

Pomalu to budu muset i trošku protrhat dát pryč spodni slabe vetvičky a nejake listy ale jak pišu jen trošku, nejsem přiznivce rapidniho protrhávani rostlin ! Taky bych chtel ješte řict že ventilace už beži non-stop .

tady mám pár fotek horši kvalita ale da sa, tak se mejte a zase s dalšim updatem naschledanou i když si tady jedu sám a snikým moc nepokecám

img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 30-06-2009 v 18:46 PM

Old Post 30-06-2009 v 18:40 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

24/18 - 35/12 Příspěvek č. 10






Zdravim Kamarádi

Tak jsem taky zase s nejakyma fotečkama už nám to začina pomalu nabyvat sice ne nejak rapidne ale pomalu a " furt .
Trrošku jsem to prostřihal a zpevnil nakonec žadna sit ale vymyslel jsem to tak že jsem do každeho rohu kvetniku ze vnitř zabodl bambus a pak to svazal provazkem a vytvořila se takova čtvercova provazková opiraci stena hlavne na ty vrchni vetve at se to potom nevyklani do boku apod ... Myslim si že to nebyl špatny napad .. Ale každy to má jinak

Teplota se nám malinko zvedla jak jsou ty vedra ale ne nijak rapidně ,nepřesahne 28°C což je pořad krása ... Nevim co by jste tak chtěli vědet ? Ja toho nemám moc co bych napsal jenom se musi čekat než to pekne všechno dozraje a muže se zase fajčit ostošest

Tak se mejte pánove i dámy a zase někdy naviděnou


img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 12-07-2009 v 11:03 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 11

Zdravim
Jen takovy dotaz presel si od Plagronu k Biobizz nejake rozdily ?
Predesle kola si jel na Plagronu proc ta zmena ?
Tusim ze by to chtelo test stejne genetiky ale presto by tam mel byt znat nejaky ten rozdil.
Pak by me zajimalo ktereho schematu ( pokud nejakeho ) se drzis jestli na ALL-MIX nebo LIGHT-MIX.
pH udrzujes stale na 6,5 ?
Tak at to kyne.

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 12-07-2009 v 21:32 PM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od KdykolíKdekolík
Zdravim
Jen takovy dotaz presel si od Plagronu k Biobizz nejake rozdily ?
Predesle kola si jel na Plagronu proc ta zmena ?
Tusim ze by to chtelo test stejne genetiky ale presto by tam mel byt znat nejaky ten rozdil.
Pak by me zajimalo ktereho schematu ( pokud nejakeho ) se drzis jestli na ALL-MIX nebo LIGHT-MIX.
pH udrzujes stale na 6,5 ?
Tak at to kyne.


Zdravičko

Minule kolo jsem jel ten Plagron Terra Concept a upustil jsem od neho protože rapidne snižoval PH a chtel jsem hop zkusit když jsem ho už dostal d Homeboxu ... Ale ted mi leži doma ... Akorat doberu Plagron Green Sensation a asi i ty Enzymy dojedu a Kořenak ale kořenak už tam ani skoro neni ...

Biobizz jedu už par grovu a nemužu si stežovat jel jsem ho i v kokose a pohoda ... Mám tudle značku rád pro Substraty je to promne nejlepši hnojivo a v kokose bych ho taky rozjel znovu ...

A zmeny to težko řict to by se muselo jak pišeš otestovat na jedne odrude a se stejnyma podminkama a všim možnym .. Takže težko soudit ... Každy má neco do sebe a potom už zaleži na danem pestiteli co ho oslovi a u čeho zustane Ale určite vyzkoušim vice hnojiv od ruznych výrobcu ale nespecham na to ... Už tak tu mám tech flašek plno ! Ph se snažim držet na kolem te 6 tky taky bych chtel napsat že na flushing už nebudu poživat Ripen ale FinalSoution ...

Mejte se a uživejte tepla

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 14-07-2009 v 13:54 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

24/18 - 48/12 Příspěvek č. 13






Zdravim Kamaradi
Tak jsem tady zase s nejakýma fotkama a pomalu to dotahujeme do konce ode dneska začnu prolevat čistou vodou s Final Solution a pořadne to pročistim klidne to necha ty dva tydny ... Uvidime jak budou vypadat palice zatim vypadaji spiš takove menši, ale hlavne jak bude co kourit a budu spokojeny... Připravil jsem tady pro vás par fotek navic a stoji to zato se na ne podivat ! Musim nekde sehnat nejake misky pod kvetinače ale nikde to už moc neni do dalšiho growu bych to chtel mit ..

Tentokrat se chystám že po sklizni hned rozjedu dalši pest at mi skřin zbytečne nestoji a mužu kourit o sto šest touhá je zlá ! . Tak zase nekdy mili sledovatele a diky všem za karmu a špetku přispevku


img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 25-07-2009 v 11:02 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 14




next img..

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 25-07-2009 v 11:18 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 15

sem rad ze na groweru existujou hybridi g13ky. diky za sdileni Scott,krasny fotky. bude to uzemnovac

Old Post 25-07-2009 v 11:18 AM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 16

koukám, že ti ještě pěkně "narážej"
To samí mi udělala shiva shanti, když jsem začal přidávat Final, jako kdyby jí to probudilo, do dalšího náqvětu...
Jinak moc hezké Makra

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 25-07-2009 v 12:25 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2012 - G13 skunk - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5300830 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív