Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rasta´s SCROG under 250W - 2x AK48, 3xGWS,3xSS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Organika Rasta´s SCROG under 250W - 2x AK48, 3xGWS,3xSS Příspěvek č. 1

Zdravím všechny přihlížející.
Venku se začíná dělat pěkně, ale podzim je ještě daleko a gripáče už nějakej čas zejou prázdnotou, tak jsem usoudil, že je nejvyšší čas o5 rozsvítit mou oldschoolovou pěstírničku...

Něco k setupu :

rozměry boxu : 150 x 90 x 55 cm (v, š, h)

ventilace : odtah je TT 100 s výkonem 185 m3 napojené na pachový filtr home edition 160 m3. Jako ofuk je klasickej klipsňák

světlo : jako slunko slouží 250 W HPS stará tesla, která je přidělaná na home made A-Wing

vlhkost vzduchu : o tu se stará zvlhčovačka SPS 808

médium : Canna profesional 50L

Hnojiva : Atami Soil A +B (B´cuzz), Atazym, Ata XL, Plagron phytamin, tabletový květový booster B´cuzz, Bio Nova PK 13-14, 4 Power Final

genetika : 2 x A 48, 3 x Great white Shark, 3 x Shiva shanti z vlastních matek ...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 06-05-2009 v 14:48 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

10 den růstu Příspěvek č. 2




Matky si lebeděj pod 125 CFL Blue. Kytizz byli předpěstovány na balkóně a pod sodíkem jsou od minulého pondělí, tedy 27.4.09, takže momentálně jsou 10 den na růstu . Shivi jsou cca o týden mladší než AKčka a GWS...

No a k fotkám není moc co dodat.

foto č .1 - pohled do skříně







foto č.2 a 3 - pohled na holky (ty dvě úplně vlevo AK48, zbylé 3 v první řadě GWS a zbylé 3 v druhé řadě Shiva Shanti (dále už jen SS)

Teploty 18 - 26 stupňů
vlhkost 60 - 80%

Odtaj jede nonstop
Ofuk pouze při zapnutém sodíku
Zvlhčovačka taktéž pouze za světla..

Budu rád za jakékoliv připomínky, dotazy, či nápady, takže se nestyďte zapojit se do této story.

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 06-05-2009 v 15:02 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 3

caw
pekne
najma genetika
ako pozeram nebudes mat problem to dotiahnut do konca(aspon dufam:P lebo setup pekny,mna napadlo...to tienidlotam mas zaujimavo polozene ,neda sa troska vytriet do stran?

inac fandim a drzim
B

Old Post 06-05-2009 v 15:08 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 4

To stínidlo už vypadá malinko jinak (fotky jsou asi 2 dny starý...)Teď je trochu více roztáhlé a je níž.
Na té fotce vypadá celkem divoce, ale ve skutečnosti to není takovej HC, ale každopádně až dojedu toto kolo, tak chci koupit nový stínítko, novou výbojku i s balastem (je z pouliční lampy a jedu s tím třetí várku) a trochu to "zprofesionalizovat " (hrozný slovo, psal jsem ho tak na třikrát )

Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 06-05-2009 v 16:13 PM

Old Post 06-05-2009 v 15:25 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 5

Zdravím,
Tak včera proběhli ještě drobné úpravy, v podobě utěsnění obvodu dveří z vnitřní strany samolepící, těsnící páskou. Když bylo v místnosti zhasnuto, tak box zářil jak vánoční stromeček, jak mu netěsněj dveře atd., takže teď už je to v pořádku.
Dále jsem woroštoval zvlhčovačku, aby dávala tak průměrem 85% vlhkosti a posunul jsem výbojku, tak o 7cm blíž, tak jsem zvědavej jak se jim to bude líbit.
Potom jsem zaštípnul poslední shivu(byla menší, tak sem ji chtěl dát čas..), Takže GWS a Shivy jsou všechny jednou a myslím i naposledy štíplé a AK jsou bez záštipu, ty se větví nádherně sami.


Vyfotím, až dojdu z práce, kže zatím...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 07-05-2009 v 13:34 PM

Old Post 07-05-2009 v 10:38 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 6





Zdravím všechny pěstitele..

Přitáhl jsem již zmiňované forky :


foto č.1 - záběr na to diskutované stínidlo. Vím že to není úplně wono, ale na hobby grow dostačující...




foto č.2 - fotek na celek z větší dálky , kvůli reálné barvě rostlin. Foceno v noci..





foto č.3 - ukazuje výšku výbojky od kytiček







foto č.4 - o5 celek, tentokrát víc z blízka a decánko přesvícený...


Teplota vlhkost za světla21 - 23 stupňů, 85-95%
Teplota a vlhkost za tmy 15-18 stupňů, 65-75 %

Zálivka 3L - 3ml Ata XL
- 6 ml Atazym
- 6,0 ph

Zítra omrknu hodnoty, co to udělalo po snížení výbojky, ale pravděpodobně půjdu asi ještě o dalších 5cm níž s lampou, abych se dostal na denní hodnoty tak 25-27 stupňů. Přijde mi, že tato teplota jim ještě nijak nevadí, ale dovolí držet výbojku relativně níž...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 07-05-2009 v 13:27 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 7





Jsem tu o5 s drobným updatem...

Vlhkost držím mezi 65 % přes noc a 80-95%přes den
Teploty držím v noci kol 19 stupňů a tak do 27 stupňů, dle venkovního počasí.

Přikrmeno 2/3 doporučenou dávkou Atami Soil A+B, a plnou dávkou Ata-XL a Atazym.

Kytky jsem prohodil, pač jsem měl pocit, že AK 48, které byli přímo u vývodu od zvlhčovačky jsou podstatně větší a zelenější, než zbytek.

- Takže AK 48 jsou teď úplně vpravo



- První řada jsou (3 od leva) jsou GWS



- Druhá řada (o5 tři zleva) jsou Shivy



- Na posledních dvou fotkách můžete vidět, co se mi objevilo na jednom listu. nevíte někdo, co by to mohlo být? Já mám podezření na ph, nebo něco takového. Popřípadě mě napadlo, jestli to není tím, že po celé období života kytek používám na snižování ph pouze kyselinu určenou pro ph down na květu...
pokud byste se už někdo s něčím takovým setkali, rád uslyším Váš názor.

Jinak přepínat hodlám cca za týden, podle toho jak pojedou, takže síť budu umisťovat pravděpodobně o víkendu. A plánuju nechat kytizzz trochu přerůst, pač jsem shlédnul pár seriálů, kde majitelům Scrog přerostl a výsledky se mi velice líbyly

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 11-05-2009 v 14:52 PM

Old Post 11-05-2009 v 14:42 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThiCkHead
Stálý Člen

Karma uživatele ThiCkHead - 72% PěstitelskáKarma uživatele ThiCkHead - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 8

Ahoj, máš to zatím povedený no myslím že by to možná tou kyselinou mohlo byt protože precijen je to něco jinýho než by potrebovaly ne? Jestli se uplne pletu tak mi dejte klidne facku, a jinak jsem moc zvědavej na to až ti to přeroste

az uverite tak to uvidite

1st. round 4x Pot of Gold | 150/250W

Old Post 11-05-2009 v 22:55 PM
ThiCkHead je offline   Profil uživatele ThiCkHead   Find more posts by ThiCkHead   Foto galerie člena ThiCkHead   Click here to Send ThiCkHead a Private Message   Add ThiCkHead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 9

jj, to já jsem taky zvědavej až, teda jestli vůbec to přeroste
Jinak opravdu to asi bude těma kyselinama na snižování ph, protože jsem projížděl moje starší trejdy a objevil jsem podobný problémi, čí mutace na listech i v minulých kolech a vzhledem k tomu, že jsem používal vždy jen Qvětový Ph down a problémi se objevovali téměř výhradně v růstu, tak by to odpovídalo...

Jinak včera jsem na holky nabjehl s kolínkama a trochu je potrápil, s tím, že AK a GWS, jsem zohýbal celkem o dost víc, abych je výškově srovnal s těmi Shivami, na kterých je pořád znát, že jsou o něco mladší.

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 12-05-2009 v 10:56 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 10




Hi all growers and smokers

žádné velké změny se nedějí, teploty a vlhkosti jsou rozumné viz poslední příspěvky. Naposledy prolito 5L vody pouze s 10ml enzymů...
Kytičky jsem zohýbal půlměsíci a teď o víkendu (pravděpodobně v neděli) nainstaluju síť...

Původně jsem chtěl přepínat taky tak nějak o víkendu, ale nechám je aspoň ještě týden pod tou sítí a pak teprv to přepnu...

No a nějaký ty fotazzzzz

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 15-05-2009 v 14:08 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

22 den růstu Příspěvek č. 11





Zdravím,
tak včera proběhli další změny v tomto Growu.
Včerejším dnem, což bylo21 den růstu , jsem nasadil samonosnou síť na Scrog.
Samonosná je v tom, že jsem ji tam sotva nacpal a tam kde nebyla zas až tak na těsno, se opřela o kytizzz, takže není třeba jakéhokoliv fixování sítě ke stěnám pěstírny, což mě mile překvapilo.

Zalito již plnou dávkou hnojiv (dávkování pro mírně předhnojené substráty) a sice 3ml A+3ml B, 1ml Ata XL/1l zálivky.

Vlhkost od 55-75%
Teploty 16 - 32 stupňů (těch 32 je těsně před zhasnutím, kdy už půl hodiny nejde zvlhčovačka).
Přepínat bych chtěl někdy kolem příštího víkendu.

No a k fotkám není nim moc co dodat:





foto č. 1 a 2 : holky před položením sítě






foto č. 3 a 4 : holky už pod sítí







za případné dotazy a komentáře budu rád...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 18-05-2009 v 12:31 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 12

No tak uz tedka to vypada velmi slibne rozjeto. Kazdopadne to bude nehoraznej prestrel site ale s tim ty tak nejak pocitas:-)
Jinak myslis ze ti 250 prosviti takovej jungle?? Bejt to v my skrince tak uz tam dnesnim dnem zmenim periodu a tesim se na vuni palicek:-p

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 18-05-2009 v 20:03 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 13

jj, vypadá to celkem zaplněně, ale většina tej zeleně jsou zatím listy. Proto chci nechat ty výhonky nechat přerůst tak o 5cm síť, pak "propleju" to listí a o5 to propletu pod tou sítí. Mezitím dojedou i spodní větvičky, které se už tlačí pod tím listím a dohustí volný prostor....

Takhle si to představuju, tak doufám že si kytizzz nepostavěj hlavu.
Takže zatim asi tak, du spát..

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 18-05-2009 v 21:15 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Fotozzz from Progresss Příspěvek č. 14






Takže jsem se vrátil z mikrodovči a co nevidím, holky začaly přerůstat síť tak o 5-10 cm, což jsem plánoval, ale néé tak brzo. Ale žádná trága, holky jsem ještě propletl a uzemnil, ať si moc nefrkaj

hlavně jsem se rozhodl odpojit zvlhčovačku , pač co nevidět, asi neděle , budu přepínat...



První dvě fotky jsou foceny před proplétáním sítě a protrháním listí (nic drastickýho)







Další po...






Poslední je s novým stínidlem, které hodlám instalovat zítra, až budou mít tmu..

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 22-05-2009 v 13:58 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

mno a ještě krmení Příspěvek č. 15



Hnojeno :
20ml A+20ML B na 5l vody, pak jsem přidal 5ml Ata-XL , taky na teěch 5l vody... Příští krmení se bude přepínat, tak jim dám pouze enzymi a tak 3l vody.

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 22-05-2009 v 14:08 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Přepnutí - 28 den růstu Příspěvek č. 16






Tak a je to tady,
nadešel den D a po 28 dnech periody 18/6 jsem dnes přepnul a vyměnil stínidlo.

Jinak prolito 5L vody pouze s Enzymi

A pár aktuálních fotoozzzz...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-05-2009 v 15:09 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5963090 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív