Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » G13Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 33

Jsem rad že moc nepřehánite a drži se to kolem tech 2 stovek .. Snad tech 200g bude ja jsem skromny a hlavne jak neco bude paličky trošku oschly a vypadaji nadherne pekne se lesknou

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 10-08-2009 v 08:58 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

197,5G jinak pěkný pálky

Old Post 11-08-2009 v 13:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumbál
Stálý Člen

Karma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 35

Tipuju 291,3g a přeju aspoň 400g.

Old Post 11-08-2009 v 13:37 PM
Kumbál je offline   Profil uživatele Kumbál   Find more posts by Kumbál   Foto galerie člena Kumbál   Click here to Send Kumbál a Private Message   Add Kumbál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salamek
Stálý Člen

Karma uživatele Salamek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 36

208g P.S. krásny kytky

Old Post 11-08-2009 v 15:21 PM
Salamek je offline   Profil uživatele Salamek   Find more posts by Salamek   Foto galerie člena Salamek   Click here to Send Salamek a Private Message   Add Salamek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eniswhs
Stálý Člen

Karma uživatele eniswhs - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 37

230

Old Post 12-08-2009 v 09:08 AM
eniswhs je offline   Profil uživatele eniswhs   Find more posts by eniswhs   Foto galerie člena eniswhs   Click here to Send eniswhs a Private Message   Add eniswhs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 38

379 g

Old Post 13-08-2009 v 00:32 AM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 39

Zdravim Chlapci
Tak už je to to docela suche dal jsem to do krabic at to chytne nejaky curring a jak jsem to važil,tak toho bylo tak 205G takže to ješte zvážim a napišu přesne, ale je pravda že jsem toho dost ošmikal než jsem to sklidil ale i tak co už

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 13-08-2009 v 04:16 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 40

ten vynos tak vychazi mas tam hodne inklinovany g13.
skunkem to moc poznamenany neni

Old Post 13-08-2009 v 10:14 AM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od skewlers
ten vynos tak vychazi mas tam hodne inklinovany g13.
skunkem to moc poznamenany neni


Přesne jak pišeš jde to hodne do G13 .. Kdyby to bylo do toho Skunku tak je vynos určite vyžši .. Ale zase kvalita je opravdu dobra

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 13-08-2009 v 13:30 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Smoke Report Příspěvek č. 42






Zdravim Spolupřatele

Tak už nam to proschlo, suche to bylo už docela brzo tak jsem to šoupl hned do plastovych krabic at to chyta už pomalu nejaky curing už to nemusim ani vetrat už se všechna vlhkost vysušila a palice jsou proschlte tak jak maji ...


Celkove toho bylo 203 Gramiku taky jsem neco otrhal než jsem to sklidil ale to neřešim .. Hlavne jak ta dvoustovka je a stoji zato ..


Ubalil jsem si s kamošem špeka přisipal jsem tam trošku hašiku, ktery jsem delal se zbytku odstřižku a listku přes bublebags .. Ok. Přisipal jsem nejaky nadrceny hašik ktomu šoupl drtku hezke paličky, umotal a zapalil .. Chut je jemna neškrabe na jazyku je chut čokolady a nekdy až capucina.. Docela husty a težky kouř.. Neni to vhodne na každodenni kouřeni človek je stoho potom takovy "zbity " ale ja si to dávam i rano než jdu do prace a jsem spokojeny človeka to hezky naladi a hned je svet ružovejši .. Nekdy mi s toho přijde i takove hučeni v hlave docela psycho hudba se natom taky dobře fičii

človek ktery je nejbliže tipu tak at se mi ozve do PM a mužeme se scuknout a dat si nekde špeka .. Připadne napišu ja . Ješte jsem to tolik nesledoval .. Mám tady taky trošku vice fotek tak se nezlobte budu to muset zase nejak rozprostřit už se nemužu dočkat až rozjedu dalši počinani to zase bude .

img .1. fotka miska 50g

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 15-08-2009 v 20:23 PM

Old Post 15-08-2009 v 18:22 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 43






next

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 15-08-2009 v 18:29 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 44






next.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 15-08-2009 v 18:30 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 45


A už to fičiii
Všem diky za karmu a ohlasy bez vas by to nešlo ..

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 15-08-2009 v 18:31 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2012 - G13 skunk - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0683210 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív