Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Scott & Outdoor 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Scott & Outdoor Příspěvek č. 1






Zdravíčko Přátelé

Tak jsem se rozhodl že bych mohl přihodit nejake fotky svých venečku
všechno to zatim bez sebemenšich problemu roste, až na to počasi pořád zataženo a kytky moc nebuji ale zase bude lepe

Mám tam taky nejake kvetinky v kvetináčich jinak je všechno přimo v zemi .. Substrat ve kterým rostou rostliny je všechno puvodni hlina co se tady nachazi nektere kytky jsou blizko "hnoje takže jim to taky svedči a nevypadaji že by si stežovali ... Jinak rostlinky v kvetniku jsou v GrowMixu od Plagronu ...

Zatim jsem je ničim nehnojil jen jsem nektere párkrát pokropil osvědčeným FishMixem opravdu doporučuji


A ted už k osazenstvu ktere uvidíte na fotkách ...

White Satin : Mandala Seeds (seeds)
Mandala#1 : Mandala Seeds (seeds)
Satori : Mandala Seeds (Klon)
White Widow : Sensi Seeds white label .. (Seeds)
Basic Beer : Bonus Motarebel Seeds ( Seeds)
Old time moonschine : Dj.Short (Klon)
HoneyBee : Legends Seeds (Klon)
Space Queen : Subcool TGA (Klon)
Void : Subcool (Klon)
Moonchinemans : Našel jsem jedno seminko s minuleho roku a vyklubala se stoho samička sice neni nic extra ale uvidime co se sni vyklube ... Celkove od outdooru nic velkého nečekám jen chci mit nejaký veneček na zimni vykuřováni




img. fotek mám trošku vice tak se doufám nebudete zlobit

1. WS
2. WS
3. BB
4. BB
5. BB" Mutantik trošku mu degenerujou listy .. snad se to zpravi

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 01-07-2009 v 14:34 PM

Old Post 01-07-2009 v 14:14 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 2






1. BB " tzv Mutantik
2. WS
3. WS
4. V
5. V ted nedávno přesazen ..

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 01-07-2009 v 14:37 PM

Old Post 01-07-2009 v 14:17 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 3





1. Moji slepičí hlídači zrovna dělaji hrabačky v hlíně
2. SQ
3. M#1
4,5 - ii -

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 01-07-2009 v 14:47 PM

Old Post 01-07-2009 v 14:21 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 4






1. BB
2. M#1
3. S
4. OTM
5. WW

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 01-07-2009 v 14:41 PM

Old Post 01-07-2009 v 14:23 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 5






1. S
2. WW
3. WW
4. WW
5. OTM

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 01-07-2009 v 14:43 PM

Old Post 01-07-2009 v 14:24 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 6



1. Moonchinemans
2. HNB


Mějte se kamarádi

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 01-07-2009 v 14:44 PM

Old Post 01-07-2009 v 14:30 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 7

zdravím, to se nebojíš že ti tu kytku slepice oklovají, Babka co má slepice na dovrku tam tam nic neroste, všechno sežerou. Já bych kyťáka radši oplotil

jinák nádhera, budu sledovat.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 01-07-2009 v 15:22 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od vojtaxxx
zdravím, to se nebojíš že ti tu kytku slepice oklovají, Babka co má slepice na dovrku tam tam nic neroste, všechno sežerou. Já bych kyťáka radši oplotil

jinák nádhera, budu sledovat.


Ahoj

Skoro všechny kytky až na par vyjimek jsou mezi slepicema ... A slepice se rostlin ani "netknou !!! nejspiš už vědi že se do mých kytiček neklove

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 01-07-2009 v 16:26 PM

Old Post 01-07-2009 v 15:37 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 9

Zdravím...souhlas, slepice si kytek vůbec nevšímají, je to zajímavý protože jinak na co příjdou to ochutnaj....akorát stále hnojí okolo...problémy jsem měl jen když rostlina byla malá....ale ani tu neožraly, jen rozhrabali vzdy hlínu.

jeden dotaz - fishmix postřik nebo do zálivky?
Jinak moc pekný....K letí

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 10-07-2009 v 00:24 AM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PluToNiUm
Stálý Člen

Karma uživatele PluToNiUm - 88% PěstitelskáKarma uživatele PluToNiUm - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 10

Kamoš mel taky kytky u slepic ale ty mu je oklovaly uplně cely jenom vršky nechaly.....asi jak ktery no

Old Post 10-07-2009 v 10:07 AM
PluToNiUm je offline   Profil uživatele PluToNiUm   Find more posts by PluToNiUm   Foto galerie člena PluToNiUm   Click here to Send PluToNiUm a Private Message   Add PluToNiUm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 11

Zdravim Kluci
No je třeba možná dát slepicim trošku nažrat aby neklovali do našich kvitek, ale je pravda že každa slepice to má v hlave jinak srovnany a spracováva co se ji zlibi .. FishMix používam jak do zalivky tak do postřiku tedkom hlavne ten postřih ted v tom vlhkem počas je hlina vlhka až až ... Mej te se kamaradi .. a diky za K .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 10-07-2009 v 20:59 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-------
Stálý Člen

Karma uživatele ------- - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 12

zdar neuvazujes o tom ze bys vzal klon z nekterych kytek a zamatkoval na pristi rok? ten basic beer by za to asi stal a pokud se ta Moonchinemans nejak spravi tak by to mohlo byt taky vklidu po lonskych zkusenostech....

Old Post 12-07-2009 v 10:42 AM
------- je offline   Profil uživatele -------   Find more posts by -------   Foto galerie člena -------   Click here to Send ------- a Private Message   Add ------- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od -------
zdar neuvazujes o tom ze bys vzal klon z nekterych kytek a zamatkoval na pristi rok? ten basic beer by za to asi stal a pokud se ta Moonchinemans nejak spravi tak by to mohlo byt taky vklidu po lonskych zkusenostech....


Ahoj Chlape Už mám zkušebni klony ve skřince na drženi tak uvidime na podzim jak to bude vypadat .. Ten BasicBeer nevypada špatne, ale uvažuju že ho asi s toho kvetniku hodim do hliny at to je pořadny křaček ... Dva kousky mám přimo v zemi ale jeden bude asi samec jinak tak bych to doplnil ... Na jednom Space Queenu se mi zlobila bočni vetev od vetru tak jsem ji cviknul ... Uvidim jak mi to vyjde dneska ale možna bych nafotil nejake fotky a přidal jestli je zájem ....

Mej te se blaze..

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 12-07-2009 v 10:50 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 14

No nedalo mi to nakouknout i sem na tvuj OUT

Vypadaj spokojene.

Jen mala oprava, Basic Beer neni cituji " Bonus Motarebel Seeds "
Pokud jsi objednaval od sannieho tak freebees pro motarebel seeds jsou Tropical Affy a Molokai Frost
Basic Beer byl freebee pro jakoukoli objednávku. Tez je mam doma.
Info o BB:
Purple Peace x Lesotho/Ierdbeer....
is the crossing.
The lesotho seeds come from the country itself, so pure lesotho wich is crossed in the
Friesland with the Ierdbeer(basicseeds)

It's important to say that it is a outdoor strain
on the other side ,we see very nice results of outdoor strains, wich are grwown inside,
so the indoor pheno's are always possible to find.

With a % of 50/50 sativa/indica it's a bit a surprise wich side they will choose.
the flowering time is estimated at 7-9 weeks, depending of the pheno type.
There is not much data about this crossing, therefore it's a freebee to,
so we hope to see them back in a later stage

veskere info jde najit na opengrow pokud by si o tomto modelu chtel vedet vic

At se dari

Ps: pardon za anglicke popisy ale preklady mi moc nejdou. Dik za pochopeni

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Naposledy upravil KdykolíKdekolík 12-07-2009 v 22:03 PM

Old Post 12-07-2009 v 21:57 PM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-------
Stálý Člen

Karma uživatele ------- - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

zdarek tak podle infa co pridal kdykolikdekoli by ten basic beer mel byt docela zajimavy tak preju at chytnes nejake fajne pheno at si pristi rok muzu vzit nejakou vetev a fotos rubej sem zvedavy

Old Post 14-07-2009 v 22:11 PM
------- je offline   Profil uživatele -------   Find more posts by -------   Foto galerie člena -------   Click here to Send ------- a Private Message   Add ------- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 16

Zdravim
Mám špatnou zpravu nejake rostliny mi od slepic vytrhani nejaci skurvisyni tak jsem nejake co byli u slepic vyštipal radeji je sam zničim než aby mi do nich nekdo jebal .. Kurva to me jebe takovym hlavu urvat a ješte je to málo ! Snad ješte neco postnu .. Tak nadejne to vypadalo a tak rychle to zkončilo ...

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 21-07-2009 v 14:14 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
24-09-2009 - GWS*XX , outdoor 09 - 13 odpovědí
10-05-2009 - PaT a MaT - OUTDOOR 2008 - 110 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4931490 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív