Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W SonT, ebb&flow, AH, Kalichakra+NLx + z-matkovatění (roubováním)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 17





Den 25
==========
si neodpustím pár foteček hermoušů
po upgrade pylu (rentgenem) jsem "řízeně" opylil některý větvičky...

foto1: celkový pohled
foto2: hermouš - opylen
foto3: hermouš - opylen
foto4: kalichakra....u tý není zahnědlá jediná blizna (kvete déééle)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 02-07-2006 v 20:05 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 18









Den 30
===========
foto 1: elektrošiška je méně zralá v horní části je došpičky, vlevo nonelektro
foto 2: kalichakra
foto 3: kalichakra
foto 4: letecký pohled, ty světlejší kytiz by měly být kalichakry a ty tmavší nlx
foto 5: hi...myslím kalichakra?nějak se mi to pomíchalo
foto 6: nlx-hermouš
foto 7: nlx-hermouš
foto 8: nlx-hermouš

opět to nebude solidní závěr, poněvadž je vedro, větráky musí jet i v cyklech v noci, coz si myslim - a je to videt, že jim to moc neprospívá...

výživa: denně vypijou 2 litry vody, ec večer 0,96, po nakrmení 2-4ml bloom upraveno na 1,26; pH zhruba 6,0
teplota: v noci 23stC, pres den 26-28stC

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 07-07-2006 v 19:37 PM

Old Post 07-07-2006 v 19:26 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Den 34 Příspěvek č. 19








Den 34
==========

foto1: nlx...hermafrodit.... ...semen bude...

foto2: nlx...hermafrodit2...no tady na tom jednom lístku je pomalinku vidět lehký přehnojení....nojo ale co dělat, když mám zásobník na 9l živného roztoku a kytky by furt a furt žrali (viz. "lehčí" chloróza listů)

foto3: ochutnávka byla dobrá....přes chuť nlx jsem necítil chuť AHček

foto4: kalichakra...no je v půlce.....mi přijde jak škaredý káčátko

foto5: kalichakra.....který bude už jen hezčí a hezčí

foto6: vlevo elektro větev, vpravo neelektrovětev

foto7: už jste někdy zkoušeli vypěstovat ananas z těch vršků co
oříznete? je to snadný....resp.první pokus s použitím zakořeňovávacích stimulátorů....a hnedka úspěch

teplota 28stC, vlhkost 30%, EC=0.79 ráno, upgrade na 1,3

Naposledy upravil Co? 17-07-2006 v 17:02 PM

Old Post 11-07-2006 v 10:54 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 20

Pěkně ti to cukruje. Jen by mě zajímalo proč by mělo kytkám vadit když běží odtah v noci? Sem myslel že by měl odtah běžet nonstop.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 11-07-2006 v 11:06 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 21

no to jim asi nevadí...ale vadí jim, že přes stejné trafo běží i ta elekřina do kytek...no a to je si myslím horší...něco jinýho by bylo určitě buďto furt, nebo jako minule přes den....

Naposledy upravil Co? 17-07-2006 v 17:01 PM

Old Post 11-07-2006 v 11:08 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 22









Den 40
=======
takže jsem se rozhodl (vzhledem k tomu, že toto byl jen jeden z pokusů) jsem se rozhodl, že je právě na čase pro NOVOU ŘADU pokusů
....
takže pokus č. jedna: kytky přestávám hnojit (mimo co2tabs + peroxid vodiku) a přidám nové pseudohnojivo "zelený banány" (jako generátor ethylenu) + uzavřu oběh vzduchu....vzhledem k objemu mého experimentálního boxíčku by:
produkce ethylenu zajistí .....blablabla-trr.cink...0,5kg banánu
objem boxu 0,5x0,5x1=0,250m3

očekávám od toho, že:
- kytkám povadnou listy...
- sem tam nějaký upadne...
- sníží se spotřeba vody....
- rychleji dozrají...
- dozrají semínka...
- ethylen by ve stoncích měl indukovat hydolytické enzymy, které by měli narušit buněčné stěny a umožnit tím lepší provzdušnění celé rostliny (=mě z toho plyne, že se zvedne spotřeba kyslíku, proto h2o2)

...no nic...joó foto:
foto1: poškození elektřinou
foto2: letecký pohled
foto3: vlevo elektrošíša vpravo neelektrošíša
foto4: kalichakra
foto5: hi..hermafrodit...nlx
foto6: hi..hermafrodit...nlx
foto7: detail kalichakra...teď nevim jestli jsem to blbě vyfotil nebo to fakt tak bíle vypadá
foto8: detail nlx...taky nevypadá nejhůř

ps. jestě k mé kytkové degradaci:
nlx....by měla kvést okolo těch 40 dnů...část jsem už sejmul...
lalichakra....no prostě hřích...kvete 70-75 dnů...je ještě docela bílá...ale co?

Naposledy upravil Co? 17-07-2006 v 17:02 PM

Old Post 17-07-2006 v 16:24 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 23



Den 42
=======
foto1: generátor ethylenu (banány jsou "bubákem" k ventiltoru
foto2: asi posledni takovej pohled (kořeny=bílé,kytiz vypadaj zdravě, tvrdé listy, trošku méně hořčíku)

už se těším jak to asi dopadne

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 19-07-2006 v 19:11 PM

Old Post 19-07-2006 v 18:27 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 24

chudinky kytičky
pouštět proud bych si do nich nikdy nedovolil
na to je mám moc rád!! ale sem zvědavej jak to dopadne,myslim si že to na to nemá moc vliv...

Old Post 19-07-2006 v 20:08 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 25





no já je mám taky rád
....ps. no ještě jsem upravil světlo: simulace západu slunce, sodík svítí 9 hodin a uv-zdroj začíná svítít o hodinu později a vypíná se o hodinu později (no možná by bylo ještě lepší po ránu a večer viz.svítání X západ)...
jinak ty banány v těchto vedrech vydržely 2 dny...dnes jdu pro nové kilo banánů ....a už jsem našel první žluté a divné listy, spotřeba vody se skoro zdvojnásobila...
....ale stejně nejpozději do neděle půjdou dolů

foto první divné a žluté listy

foto1: den první...změny na listech
foto2: den druhý...
foto3: den první....letecký pohled
foto4: den druhý...

ups.se to nějak zamíchalo


btw. ethylen by dále měl v rostlinách aktivovat hydrolyzující enzymy, které rozkládají chlorofyl a další nadbytečné věci...
navíc vše by mělo proběhnout tak rychle, že se žádné THC nestačí degradovat...

btw2. tak už jsem to našel:
1 banán vyprodukuje až 2000ppm = 2000 umol/mol (rozumí se v 1molu vzduchu) = tj. 0,2%
koncentrace ethylenu ve vzduchu je 10-30 ppb (0.01-0.03ppm)
=takže ethylenu by tam mělo být dost....
zdroj: http://www.usu.edu/cpl/research_ethylene.htm

odpojeno: spotřeba 320kwh

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 22-07-2006 v 21:29 PM

Old Post 21-07-2006 v 08:59 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 26






Den 44
========
takže jsem spotřeboval za 4 dny 2 kg banánů (už jich mám plný zuby...)
-zbylo pár posledních bílech blizniček
-nezbylo žádné nezralé semínko
-většina listů šli krásně samy dolů - no možná kdybych to nechal 6 dnů tak by možná šli už samy dolů
-zajímavé je, jak zežloutly ty listy a klacky (foto)...jak napodzim
-od předevčerejška nespotřebovali skoro žádnou vodu

foto1: pár posledních bílejch blizen na kalichakře (když to srovnáte s obr před zásahem ethylenem)
foto2: nlx...úplně akorát
foto3: podzimní listí....fakt nádherné
foto4: podzimní klacky...
foto5: poslední rozloučení

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 23-07-2006 v 11:49 AM

Old Post 23-07-2006 v 11:44 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 27





Seeds:
==========
foto1: NLx - sklizeno před ethylenem
foto2: Kalichakra - sklizeno před ethylenem

foto3: NLx - zasažena ethylenem
foto4: Kalichakra - zasažena ethylenem

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 23-07-2006 v 12:17 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hasacek
Nový Člen

Karma uživatele Hasacek - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 28

čau chlape nemyslíš že by bylo lepší když to roubuješ roubovat zdřevnatělé části stonků na sebe ne jen primární měkké pletivo? a jen mě napadá že ta vlhkost tomu nebude dělat dobře ta kytka by potřebovala tak kolem 50% a roubovat dřevo na dřevo stonek na stonek! Roubovat to do páždí listu není moz echt z hlediska transpirace a transportu živin!!!! Peace Hasáček

Canecreek

Old Post 26-07-2006 v 07:10 AM
Hasacek je offline   Profil uživatele Hasacek   Find more posts by Hasacek   Foto galerie člena Hasacek   Click here to Send Hasacek a Private Message   Add Hasacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 29

hasacek: dle příležitosti...sklidím kytku ....naroubuju tím co mám, vyroste samec ....naroubuju ho
btw. no ale bez té vyšší vlhkosti roub ještě ten den skape

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 27-07-2006 v 09:33 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hasacek
Nový Člen

Karma uživatele Hasacek - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 30

Jasné a při jaké teplotě roubuješ a máš ty rouby? Chtělo by to chladnější podmínky tak na týen nejlépe to dát někam pod zářivku ne pod výbojku! a zkoušel jsi používat štěpařský vosk kuli přístupu vzduchu?

Canecreek

Old Post 27-07-2006 v 23:31 PM
Hasacek je offline   Profil uživatele Hasacek   Find more posts by Hasacek   Foto galerie člena Hasacek   Click here to Send Hasacek a Private Message   Add Hasacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 31

hasacek: moje teplota je 26stC (resp.v boxu)....zářivky tam taky brzy budou....
štěpařský vosk jsem používal, ale moc se "neosvědčil"....furt to teklo a nakonec měnil konzistenci (vzhledově i mechanicky)....nepoužívá se na roubování něco jinýho?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 01-08-2006 v 13:40 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hasacek
Nový Člen

Karma uživatele Hasacek - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 32

Čau chlapíku a přemýšlel jsi někdy o separaci pilu? Když máš nějakýho samce a je to čistá linie tak by ten pil byl hodně velkým přínosem ve šlechtění tady pro lidičky z groweru!

Canecreek

Old Post 01-08-2006 v 19:13 PM
Hasacek je offline   Profil uživatele Hasacek   Find more posts by Hasacek   Foto galerie člena Hasacek   Click here to Send Hasacek a Private Message   Add Hasacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2035390 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív