Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurt Gang Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

NGG III Příspěvek č. 49

Nazdar.

Tak se taky du pochlubit. Nemám foťák, takže fotky NEBUDOU!

Substrát: hlína z lesa (listnatosmíšenýho, barva černá, pH asi 6-7 - asi) Na začátku (po mokrý sterilizaci) mi ji kompletně kolonizovala sviňě plíseň. Tak jsem povrchově aplikoval H2O2 30% :P kytky zázračně přežily :P Pak se stejně začla zase rozrůstat, tak jsem aplikoval alespoň dolomitický vápenec, aby to měla těžší mrcha! Mno, pak po ní anividu anislechu. Za týden mi něco začlo běhat po substrátu. Takový mouchy, co zapomněli, že maj křídla - aplikovány žlutý lepky - zabralo to.

Hnojky: A+B B'cuzz (zdá se mi, že by kytky snesly trochu větší koncentraci, než je v návodu :P)

Světlo: Nurtelite 200W (prej) Vertical scrog - pletivo kolem lampy, vobčas proplíst a vobčas se pár velkých listů spálilo, páč rostly tam kam neměli.
- na začátku bylo PURPLE, ale rostlo to jaksi .... hm jaksi pomalu
- pak bylo RED a rostlo to rychle, ale do dálky :-P
- pak sem to přepnul na 12/12 a začlo to kvíst (ikdyž něco už kvetlo před tím, protože to bylo asi na 15/9, jelikož nemůžu zavírat dvířka úplně a venku se začlo stmívat, nemohlo být 18/6 - provar)

Větrání:
- ofuk kytek byl starej debilní mikrovětráček z nějaký grafiky z nějakýho pentia nebo co.. cca. 4W (možná přehánim)
- přítach: dolní škvírka mezi dvířkama
- odtach: horní škvírka mezi dvířkama

Osazenstvo:
5x noname & jedno nejm, ale to byl samec, takže "škub, škub"

začátek grouvu: cca. počátek července
konec grouvu: cca.: přesně dneska nebo zítra. Teď sem je prolil čistou vodou a vypnul světlo. Nevim jak dlouho to vydržim je v tom nechat. Asi nenechám a "škub, škub"

Jinak, dával jsem na test jednu malinkou paličku. Hodil sem ji mokrou do drtičky s černým džavansem, rozdrtil a vysypal na černý noviny a dal na sluníčko. Za půl hoďky to bylo suchý jak troud, tak jsem to rozdělil napůl, smotal a šel se projít.. Pravda dlouho před tím jsem nehulil, jen asi před 14 dni skaf :P
Mno, vejletil jsem tak cca. 2.5 hodiny, bloudil jsem a tak půlku věci, co jsem měl zařídit, jsem zapomněl Tudíž spokojenost
Výnos: hehe, cca: 8-10 větších paliček a tak 15-20 menších paliček

Poučení: SODÍK 200W, HYDRO, UFO, pH, EC !!


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 17-09-2007 v 13:10 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 50

citace:
Substrát: hlína z lesa (listnatosmíšenýho, barva černá, pH asi 6-7 - asi)

si děláš prdel ne?

citace:
odtach: horní škvírka mezi dvířkama

tak to muselo fičet....

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Naposledy upravil Svahadji 18-09-2007 v 11:22 AM

Old Post 18-09-2007 v 11:11 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 51

nedělá, mě přesvědčoval že mu to stačí
jeden

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 18-09-2007 v 11:19 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 52

Když jsem to celý uváděl do provozu, neměl sem pořádně ani na žr... a tak jsem musel improvizovat, protože mě iritovala prázdná skříň a zhaslá lampa :P


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 18-09-2007 v 12:14 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 53

... ten nehulí


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 18-09-2007 v 15:57 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 54

Při tom pHčku hlíny ještě přidávat dolomajt je docela o kytky, netuším sice, kolik jsi ho přidal, ale i relativně malý množství zhoupne pH směrem k vyšším hodnotám, a čím výš bude, tím víc budou živořit, ztratí schopnost přijímat živiny a půjdou "pod kytky"...

Substrát s vyrovnaným pH (5,6-6) a bez kdejakýho sajrajtu (plísně a breberky) stojí takřka pár káčen, krásný kyti budiž ti odměnou...

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Old Post 18-09-2007 v 16:37 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 55

pH jsem měřil až po přidání všeho :p páč říkám, zasadil sem a neměl prachy, pak jsem koupil kapičky a měřil A bylo to spíš k šesti.. Nebojte, začal bych plašit a schánět kyseliny, dyby to bylo špatný Zas, jak přesně měřej kapičky a ještě k tomu hlínu .... řečnická otázka. neměřej


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 18-09-2007 v 17:29 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 56

Zdravím,, UDL ti spider mites jsou sfině hodně jsem si snima zažil a jen tak se jich nezbavíš,,jinak V scrog pěkný škoda že se to tak posralo

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 18-09-2007 v 17:32 PM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3653540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív