Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Bio 150W soil by PsYcHo84
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 33

Zdar taxe to vybarvuje, ze 2 kyti jsou sweet tooth #3 a tou jednou uprostred si porad nejsem jisty.

citace:
Původní příspěvek od Leorick
dobra prace...pochvala :-) kdyz to srovnas s tim minulym growem, jak moc tomu pomohla green sensation?

Leorick - to se neda s urcitosti rict.. ten vysledek je vzdycky souhra vic faktoru, nefunguje to tak, ze kdyz tam nalejes GS a na zbytek (hnojky+dalsi mnamky, pH,...) se vyseres tak presto budes mit obrovske sisky.. aby se to dalo prokazat, tak bych musel cast kytek stejneho modelu, pestovanych ve stejnych podminkach zalivat s GS a cast jako kontrolni skupinu bez.. a pak by se to dalo srovnavat a vyvodit nake zavery. Ale ja nejsem vedec a kdyz uz trochu toho GS mam, tak to dopreju vsem kytkam aby byly poradne salamy Loni jsem mel stejne hnojiva+phytamin, letos jsem navic jen uplravoval pH, daval jim do zalivky enzymy, v kvetu GS, mam lepsi ofuk + mam o 2tis.lm silnejsi svetelny zdroj jinak nic vic. Tagze jestli to bude letos lepsi nez loni, tak to bude nejspis zpusobeno necim z tech veci vyse. Ale cim presne, to ti nereknu
citace:
Původní příspěvek od janda
PsYcHo84: no ja myslel ze uz to slo pod nuz..... dobry odhad 70-120g
jen me to zajimalo, ptz tvoje pestirnicka je jako by vypadla z oka te moji.

janda: hm, tak to tu sleduj a dozvis se pak kolik ceho btw. male nenapadne samozasobitelske pestirnicky se 150w, produkujici v mensim mnozstvi kvalitni kurivo rulez! Akorat casem v kazdem zacne hlodat pokuseni rozsirit vyrobu
btw. nemas podobnou jen pestirnu - mas i pjeknej avatar

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 10-07-2007 v 07:05 AM

Old Post 10-07-2007 v 06:59 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 34

tak dneska jsem to zacal prolivat vodou... kazdym kvetinacem proteklo 5 litru vody s upravenym pH, dnes taky maji naposledy svetlo, zitra zas kazde proliju koreny 5 litru vody, at se vyplachnou vsechny hnojky a FS, proste budu to prolivat dokud z kvetinace nepotece skoro cista voda.. pozitri holky pujdou.. bude to 66. den od prepnuti, tak nejak akorat

p s y c h o 8 4

Old Post 14-07-2007 v 19:01 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 35

skus pak jeste opařit kořeny ve vařící vode , tak na 15minut

Old Post 14-07-2007 v 19:10 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 36

libang - co tim ziskam? nikdy jsem o tom neslysel.. zkus to trochu podrobneji popsat nez "opařit kořeny ve vařící vode , tak na 15minut"

p s y c h o 8 4

Old Post 14-07-2007 v 19:31 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 37

mrkni se semka , to ti řekne víc jak já

http://grower.cz/forum/showthread.p...=opareni+korenu

Old Post 14-07-2007 v 19:40 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Pohodička Příspěvek č. 38











Zdarte, taxem se konecne dokopal ke zverejneni fotek ze sklizne, suseni atd..
tagze - PPP alias pure power plant ma doporucenou dobu sklizne 56dni. Ja jsem ho nechal 65 dni. Pred sklizni jsem dal 7 dni final solution a dukladny pruplach vodou s upravenym pH, 2 dny tmy a nashle..
tagze PPP ze 2 kytek 52g
tu treti kyti, jelikoz nevim, co je to za model jsem z experimentalnich duvodu nechal dojit az k 70 dni kvetu.. opatreni pred sklizni byly stejne jako v pripade PPP
vysledek 23g

dohromady po odstrihani vsech listecku a stonku 75g cistych palic

nasledujici fotky jsou takovy mix obrazku

ted kvuli jistym okolnostem nebudu moct pestovat, takze dalsi kolo zacne az pristi rok v cervenci

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 01-08-2007 v 16:27 PM

Old Post 01-08-2007 v 16:07 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Palec nahoru Příspěvek č. 39






sklizen 3. kytky
Hodnoceni
co se tyce smokereportu atd.. tim ze jsem to nechal prezrat jsou z toho spravni "uspávači hadů" fakt staci jeden prdik, ktery vas posadi na 3h do gauce, tagze pozadovany CBD-gautch-lock efekt se dostavil proste kdyz si chcete zahulit, tak si na to musite vyhradit cele odpoledne, pac se po tom neda nic moc delat..
takova narkoticko-psychedelicka zhulenost
kamosi jsou z toho uplne hotovi, protoze maji radi kdyz je par prdu uplne sejme.. ale neni to tim padem huleni do hospody, zmastuje to opravdu fest.. vcera jsem si ubalil joint asi z 0,3g a rozdychaval jsem to asi 5 hodin.
Chutove mi vic sedi ten PPP.. Voni krasne v surovem stavu, ma char. vonavy skunky kour.
Vynosove je to prumer.. 75g na 150W = 0,5g/watt.. byly to jen 3 kyti a prepnul jsem je relativne brzo - prostor nebyl zcela vyuzity.. tagze pro priste necham dyl na rustu..
vzhledem k tomu ze jsem pouzil opevovany green sensation jsem cekal trochu vetsi a tvrdsi palky ale asi jsem moc rozmazleny


mejte se a pestujte!

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 01-08-2007 v 16:28 PM

Old Post 01-08-2007 v 16:14 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 40

Tiše závidím.. Já jsem nedávno opět předčasně sklidil a i když to není tak hrozný jako posledně, furt je to na hovno..
Začínám přemejšlet o navýšení watáže.. Co ty a Brno..? Ukážeš se tu ještě..? k+

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 01-08-2007 v 16:58 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Pohodička Příspěvek č. 41





Tagze - tady jsou nake fotky vysledneho ususeneho produktu :mňam:

chOdec - neves hlavu, priste se zadari btw. to navyseni wattaze je nutnost.. 50w je fakt na hovno.. das si s tim zhruba stejnou praci, jako se silnejsi lampou, pritom vysledek stoji skoro dycky zaprd.
Do Brna jeste pojedu, ozvu se vcas czuus

p s y c h o 8 4

Old Post 09-08-2007 v 09:00 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1614950 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív