Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Pohodička zážitky z prvního jointa Příspěvek č. 1

Myslim si že si každej asi vzpomene na svoje poprvé.U mě to bylo tak,že se mě kámoši, který už v tu dobu hulili asi rok, zeptali jestli s nima nechci zahulit.Ani sem se nevzpíral , protože sem byl zvědavej.Přišli sme na úžasný místo u řeky a začalo se.Byli sme asi 4 a vyhulili sme asi 5 (!) špeků. Já se přeci jen trochu bál, tak sem tolik nešlukoval.Vostatní už byli úplně na sračky a já sem je dokonce podezříval že zhulenost hrajou! Ale přeci jen sem se zhulil -v tý chvíli sem si tim nebyl jistej,ale dneska vim že to fungovalo...no prostě nostalgický vzpomínky.

Old Post 20-09-2001 v 13:59 PM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Jointík Příspěvek č. 2

Můj první jointík byl s gurruem, který mě zaběcoval do šivismu a to byl nářez, teď jsem se to naučil a zasvěcuju ostatní. Je to dobrý, když máte svýho psychonauta...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 22-09-2001 v 09:45 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

huaaaa, shivismus - nechceš napsat víc?

Můj první špek - na diskárně, od kámošky, hmmmm, to se to tancovalo - nebyl sem nijak brutal a bylo to super.

Old Post 22-09-2001 v 14:33 PM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 4

U nás v knajpě. Byly to tenkrát ochutnávky prvních vzorků ze začátku podzimu. Byl to ještě mazlíček a tak jsme tahali celej večer. Ke konci se to zvrtlo do nekontrolovatelnýho smíchu. Asi nejbrutálnější smích v mým životě. A že se směju rád.

.......get high.......higher than before..........

Old Post 23-09-2001 v 21:32 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

prvni iont... Příspěvek č. 5

muj prvni spek prisel nekdy v zari 96, jediny, co si pamatuju, byl petiminutovej smich... pak to nejak opadlo, mozna jsem neznal ten stav, takze jsem nemoh na sobe nic identifikovat. Ten druhej joint dva dny pote me rozsrackoval tak, ze jsem 3 hodiny cumel na ponozku, susici se na topeni :)) A vlastne az posleze jsem si cannabis zamiloval...
PAN:DAN

Old Post 25-09-2001 v 11:47 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

to pan_dan Příspěvek č. 6

Tak to jsem chlape jaksi nepochopil

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 25-09-2001 v 15:13 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Obecné to pan_dan Příspěvek č. 7

Taky bych potřeboval vysvětlit...co to znamená...jestli to něco znamená...

Old Post 26-09-2001 v 14:03 PM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Dotaz vysvetleni prosim? Příspěvek č. 8

Oki, uz jsem psal (shamanjai) ze je to pokus o zjisteni, jestli se zohlednuje vypnuti smilecodes i v signature. Uz je webmasterovi zaslana moje zadost o smazani (hned po tom, co mi vytrel oci zakaz mazani vlastnich kydu), protoze tady zrejme vladnou jini...
Staci?
Nebo nerozumite tomu mymu prvnimu blemcu?
Enjoy
PAN:DAN

Old Post 26-09-2001 v 14:09 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pupkyn
Nový Člen

Karma uživatele pupkyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 9

na stredni skoro vsichni ve tride hulili tak sem dal jednoho couda druheho a uz to tahnu sestym rokem.
A timto zpusobem bych chtel podekovat mariane ze to ze se mnou zije muj zivot

pupkynztrávi

Old Post 27-09-2001 v 22:27 PM
pupkyn je offline   Profil uživatele pupkyn   Find more posts by pupkyn   Foto galerie člena pupkyn   Click here to Send pupkyn a Private Message   Add pupkyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Croaty
Nový Člen

Karma uživatele Croaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 20 

huh Příspěvek č. 10

jejej to bylo na skolnim vylete na machaci, njuda, prselo jak z konve, nekdo jen tak ubalil a tak sme dali.4 lidi 1 burtik.tak dame dalsi ne?tak pak prisel jeste jeden a pak sem mel muj prvni zhulenej vytlem. asi 30 min. sem smal, uz ani nevim cemu, asi byla sranda ), od ty doby to uz se mnou jede )

Old Post 29-09-2001 v 21:35 PM
Croaty je offline   Profil uživatele Croaty   Find more posts by Croaty   Foto galerie člena Croaty   Click here to Send Croaty a Private Message   Add Croaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 11

Myslím, že taky bylo dobrej první "Josh" jednoho mýho kámoše, kterýho jsem vzal na louku v létě, sedli jsme na deku a dali jsme si asi 3 brka. Bylo to super, jen ležet a pozorovat ptáky vstříc obzoru letící...
Byl to myslím jeho zážitek na celý život...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 30-09-2001 v 17:18 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné První Příspěvek č. 12

Bylo to dávno, bylo mi 15 a hulil sem se svýma spolužákama v prváku na seznamovací akci, aby se třída lépe poznala = myslím, že se to povedlo a poznali sme se dobře
... poznali jsme i naši tolerantí učitelku, která poznala nás, že sme zhulený a nedělala z toho žadný závěry


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 01-10-2001 v 18:44 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Upozornění to Franta Příspěvek č. 13

Tak to je fakt hustý.

Old Post 02-10-2001 v 08:52 AM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Dotaz Příspěvek č. 14

Já sem začal hulit v 8. třídě. Můj nejlepší kámoš donesl ňákej vzorek tak sme to dali ze skla no na poprví nic moc, nic sem o trávě nevěděl asi sem si o tom měl něco zjistit ale nelituju toho že sem začal hulit.
Ukázalo mi ti jinej pohled na život kdybych se mohl vrátit zpět tak bych hulil dál a přestal bych kouřit.

A co vy???

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 14-04-2002 v 13:38 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vajce007
Nový Člen

Karma uživatele vajce007 - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 15

Jee hele,ak to si uz opravdu nepamatuju... Ale s takovyma vjecma sem simpatizoval odmalicka...

Old Post 14-04-2002 v 14:42 PM
vajce007 je offline   Profil uživatele vajce007   Find more posts by vajce007   Foto galerie člena vajce007   Click here to Send vajce007 a Private Message   Add vajce007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 16

no já sem si jednou na základce kopil s kámošem jointa od jednoho skinheada za 10 korun a bylo to :-)))

...když tak nad tím přemejšlím, tak ale nevím, jestli už sem nehulil někdy předtím... to už je pěkně dlouho :-))

live ganja, live!!!

Old Post 14-04-2002 v 16:29 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3977480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív