Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak si představujete, že vypadaj groweři?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 17

Jahůdka: student, "zásadní romantik"

Omnihash: max. 25 let, absolutní pivař, špatné zkušenosti se ženama , relativně čerstvě zařazený do pracovního procesu.

Sinhuet: Většinu zpochybní, nakousne, nedokončí a zůstane tak náramě tajemný. Povoláním tipuju programátor-analitik nebo něco takového. Má striktně strojové myšlení na úkor toho intuitivního. Věk 30 let. Pasivní anarchista.

Dude: Citlivý vtipálek který má sice pár křížků ale chová se jak kdyby mu bylo 25. A proč ne.

snark: Ten to musí hrát. Nevěřim, že by někdo mohl být takový militarista a zároveň hulič.

Rappa: Mikina končí tam kde začíná rozkrok kalhot. Tedy hluboko mezi koleny. Kšiltovka a ve sluchátkách pořádnej old-school hiphop. You know. Rezpekt ma brotha.

Jedubabka: Imho mladší než jsem zpočátku myslel. Dáma hledající náplň života. Umí se naštvat, ale když jste s ní zadobře, tak vás snad neseřve. Už asi něco zažila a už ji hned tak něco nepřekvapí.

Upozornění - výše uvedené osoby jsou smyšlené a neodpovídají skutečnosti.

Old Post 21-06-2006 v 12:47 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 18

r-man:asi tak nějak:->

Old Post 21-06-2006 v 13:03 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 19

Vladbur, r-man : To bylo myšlený na nás?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 21-06-2006 v 15:05 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Kapka1
Krychle: tekknař, pohodovej člověk, 21-26, kalič


prej tekknar..to ses pekne vedle
Ale jinak ses docela trefil..dik

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 21-06-2006 v 15:09 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

výborný dred , nemám žiadnu predstavivosť a moj celoživotný problém je , že si myslím , že je každý aspon tak starý ako ja a že ked niečo poviem tak to aj každý chápe...prestavte si od seba v priemere čo len o 10 rokov niekoho mladšieho ...vidíte tam nejaku tvár ?

Naposledy upravil 24-06-2006 v 07:28 AM

Old Post 23-06-2006 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 22

JO :-))))))))))))))))))))))))))))))))

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 23-06-2006 v 20:31 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 23

mno hodne groweru sem uz videl, at v realu bo na fotkach ( )
takze ty co sem nevidel

jahudka! - petatricet, silnejsi, chlapik pohodar, vyjizdi si novy veci (mobily, mp3 atd...) na xichte permanentne vyrysovanej usmev...
snark - postarsi zevlak, skero, kratasy, pantofle a cerny ponozky oldskul
xerthon - petadvacet, typek co byste v zivote nerekli ze huli
stoned raider - vyssi hubenej metalista, gymplak jako krava
chell - 165/60, 23let 95/70/95 pekna, prsata dredarka
asocial - depesak, dlouhy cerny vlasy, viz avatar
r-man - akcni typek, 25let, cerny kratky vlasy, rudy voci...

tak takhle nak to vidim

chronic; mazar, g13froc; nirvana-special, g13froc; mazar, peacemaker; peacekeeper 0.07kW

* * * tune da grower radio * * *

Old Post 24-06-2006 v 15:08 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 24

ad reakce namne docela ste me pobavili vetsinou to vice mene sedi dik psycho a hodinar i drtikol
ale par vyhrad ze vypadam jako mile ze bych neskrivila vlasek to nevim pac vsichni co me znaj tak vedi ze kdyz sem moc tak mam chut do vsech kousat a vetinou sou z toho naky zraneni a kozata teda taky extremne nejsem ikdyz ty miry +- sedej

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 24-06-2006 v 15:18 PM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 25

To by mě zajímalo, jak si představujete mě Jinak zajímavý téma

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 08-08-2006 v 22:37 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 26

Co?: mlady typek myslim ze skater ktory venuje vsetok cas pestovaniu
Jahudka!: clovek okolo 30 ktory toho uz ma vela za sebou
prenda: vynalezca ktory stale rozmysla nad niecim novym ako hacknut skrinu
Omnihash: student VS, mladas hladajuci nove dobrodruzstvo
Janisek: gothic girl
eNDy: chlapec z dediny ktory je odchovany na prirode
gona: hip hopa od kosti, stale si ho predstavujes s hackysom a jointom v papuli
absinthova_vila: mlada kocka s dlhymi vlasmi

Old Post 08-08-2006 v 23:08 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 27

Tak sem po dlouhý době zas zavítal do kuřárny a hned sem narazil na tak skvělej thread

Snark: Souhlasim s psychem
Chell: malá, dredatá, představoval jsem si jí skoro tak, jak vypadá... Tipuju tak 23 roků
drinker: tak nějak průměrná vejška, statnější postava, chytrej a dobře uvažující člověk, věk asi 20
Co?: Podle karmy asi úspěšnej pěstitel, vejška asi 185 cm, trochu křivý záda, hmotnost odpovídá vejšce. Bude mu tak 24
Dude: Tak ten bude mít dredy do půli zad, vysokej, sympatickej ( - to je ale spíš zkušenost), věk asi 27
Omnihash: Veselej člověk, kterej bude běhat po světě tak okolo třiceti let. Vejška asi tak 180, možná trochu plnoštíhlej
Jahudka!: Něco okolo dvaceti let, hubenej, vysokej. Inteligentní a logicky uvažující člověk
Papaja: Spokojenej flegmatik okolo 35 let
The keptn: Toho jsem si představoval jako fousatýho kapitána okolo třiceti To bylo uplně mimo

Trefil sem se někomu?

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 09-08-2006 v 00:50 AM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 28

sSMash:musim oplatit. Takze: 29let, cca 168centimetrů, 127kilogramů, zkušený chovatel druidů, pěstitel konopí již 12 let, vytříbený fkus na ženy. Nikoho nenechá ve štychu, velice pečlivý a pořádný. Jeho nejoblíbenější činnost je zevling a procházení se v řece.

Lachout's edit 4 Khook: píšu jen co jsem viděl.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 09-08-2006 v 10:47 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 29

127 kg a vytříbený vkus na ženy ?

Lachoute čti po sobě příspěvky a vyhneš se nedorozuměním

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 09-08-2006 v 10:49 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 30

tipuju č.8, víc ani ťuk podle mých vizuelních zkušeností s podsvinčaty.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 09-08-2006 v 10:55 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 31

Sancha - typuju 25 a výš, dost v pohodě mařka, veselá povaha, vlasy tak po lopatky, věčně v culíku
Moswa: mladá,malá, drobná a grázl
Hlava: přes 30:-), vysoký, nakrátko, přirozená autorita, máločeho se lekne, pracovitej až to hezký není...má rád pravdu a jako nepřítel by mě fakt stíhoval..
Jahudka: sotva 25, malej, zdechlej, hlava jak pytel na zmije. Prostě typan, co je od pohledu zralej na ranu

co jsem poznala:
reider: typyckej gymplák, dost mladej, ale pohotovej a má přehled kde se dá:-) - moc jsem se neluftla...jen jsem nečekala, že je tak drzej
Infecty:kolem 28, dredy, takovej dost přírodní člověk... tak tady jsem se spletla totálně:-)) a je to moc dobře

První setkání s hochama bylo těžký faux paux jsem si říkala, tak ti se už neozvou:-) hehe..no.. od tý doby to plácáme jak kdo má čas:-)) a cestou domů vždycky o vesnici přejedu - krucipüsk

Claune - to sedí:-)) ráda potkávám lidi, jako je on:-) pokud ovšem nezapomene odbočit vlevo , dost otevřený, ukecaný, není s ním nuda
Lahvan: héé..čekala jsem týpka ve mých letech, rifle a batikovaný tričko..a z vlaku vyskočil vysmátej kudrnáč o dost mladší než já:-) je pro každou špatnost, dobrej společník na pařby..prostě člověk, kterýho vždycky ráda uvidím :-)
sSmash: tak tady jsem si nedokázala představit nic jinýho, než jeho oko:-)), taky překvapil...chlap jak hora, pozorný,gentleman a má příjemný styl humoru. To ale neznamená, že se nedokáže zbořit jak zákon káže
Omnihash: pohodovej vysokškolák....he..a dokonce tak i vypadá.-)) a pokecat se musí, než se uplně odstřelí:-)) muhehe...

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 11-08-2006 v 15:53 PM

Old Post 11-08-2006 v 15:12 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 32

janis .. e-e vlasy v culiku sem-tam

nemam predstavivost a vetsinou bejvam dooost vedle ale takhle to vidim:

absinth vila - trochu rockerka punkerka mozna neni poznat ze kali, dlouhy vlasy, hubenour, 21

janisek - klidna osubka od prirody pratelska, rela bych ze docela prirodni kera pritom rada vyuziva nejmodernejsi techniku nepotrebuje se drsne projevit ale umi to velmi velmi takze respekt, puvodne jsem myslela my age, ale asik vic

xerthon - vysmatej typek, prijemne strucnej

matko291 - pohodar srovnany rad se bavi neresi sedi mi jeho smysl pro humor, pratelsky rad pomuze, predstavuju si ze se permanentne zubi

caesar - napred jsem myslela dost citlivej typek, ted myslim trochu trudomyslnej nekdy lehce uzkoprsy nazory, rekla bych vysokej nekdy mi prijde ze rad pomuze jindy ze nema rad lidi .. asi podle nalady

dude - dredy kdykoliv muze nosi pantofle

treba omnihash nemam vubec predstavu jak by moh' vypadat, to samy jahudka!, fistekk, protiva

23 - technar kratky vlasy nejak mi prijde ze se moc nesmeje

chell jsem si predstavovala jako drsnou pani asi to nebude uplne pravda s tou pani

claune jsem si predstavovala ze bude tak okolo 28 melancholicky clovek co ma ale rad lidi .. asi bude mladsi a bude vetsi bavic nez jsem si myslela

krychle - typek co sedi u kompu v silenym posezu a mydli do klavesnice

moswa - jsem si predstavovala rozumnou prirozenou autoritu .. a posledni dobou .. jak tu nekdo napsal grazl tak to mi sedlo necekala jsem takovou kalicku hehee

kikikusek - takova kalicka to me ve snu nenapadlo hehee, mlada holka

MAdLion - mladej okolo 180 vyska stihlej motorkar kratsi vlasy vek treba 22 - 24

este edit
fistekk bych rekla nevim proc hnedovlasej, janisek taky hnedka, dude svetly, matko hnedy, psycho jsem myslela ze tmavy ale myslim ze na fotce u oka byly svetly vlasy, rappa tmavy ale to bude tim avatarem , xerthon mozna svetlejsi

Naposledy upravil sancha 12-08-2006 v 10:49 AM

Old Post 12-08-2006 v 09:49 AM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7584300 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív