Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Chronic 70 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Organika Chronic 70 W Příspěvek č. 1

Zdrawim všechny growery .

Tagže : zakládám zde svůj první thread , protože po sérii mých
neůspěšných pokusů pěstování indoor ( žárofky atd)
se mi podařilo alespoň trochu uskutečnit pěstírnu splňující
svůj účel a zároveň sem měl zprdele kliku.Chodil sem do
třídy s jednim dobrym growerem,od kterýho mám nejen
semena,ale i většinu příslušenství .

Specifikace pěstírny :

Slunce : Philips son-t pro 70 W
Žrádlo : Obyčejná hlína z kyti shopu
Vítr : Zatim jen PC větrák
Obyvatelé : paní CHRONIKOVÁ - zatim 2ks, možná přidám
i 1 ks paní RUDERALIS SKUNKOVÉ
Odraz : skříň sem vymaloval zevnitř býlym latexem

Rozměry : 60*35*30 ale do tejdne budu mít vyrobenou na
zakázku aby mi ladila s nábytkem f obýváku a
objednal sem si 80*40*40 což mi na první pokus
stačí.

První fotky dodám zejtra , protože sem teď f práci a doma nemám internet .

Old Post 06-02-2006 v 13:35 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 2

Zatiaľ to vyzerá fajn,len do toho substrátu aspoň perlit.A čo hnojky?Aké budú?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 06-02-2006 v 14:04 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Organika První tejden Příspěvek č. 3


Tak takle to vypadalo na začátku.Eště sem neměl skříň a jel sem
jen tak pod výbojkou.Větrání zajišťovalo akumulační topení zaplý
na chlazení a časovej spínač sem byl JÁ . Každej den sem musel v 10 ráno domu z práce zhasnout a ve 4 zas zapnout . Taky bych se pasoval do role výkonnýho zvlhčovadla , protože sem nad nima s rozprašovačem stal snad nepřetržitě.

Old Post 07-02-2006 v 06:09 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Skříňka : )))))))) Příspěvek č. 4




Takh to je fona . Moje skříňka U ní strávim většinu času co přídu z práce . dycky se skouřim a sem tam zaseklej .

Todlec sou fota 3 nebo 4 dny od vyklíčení.

Old Post 07-02-2006 v 06:17 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

sorry khoks Příspěvek č. 5




Sory ale dal sem tam 2* stejnej obrázek a nehim jak ho dát pryč

Tak todle je začátek druhýho tejdne . krásně se to větví a roste jak z vody ( třikrát zaklepat na zuby ).

Ten perlit a podobný vymoženosti bych tam dal rád. Neska si du koupit truhliky abych využil celej prostor.dyž nebudou mít tak krátký tak tam fláknu lavor

Teď jedu do úterý pryč tak se vo kytky bude starat časovej spínač
a moje holčina tagže všechny čachry jako zaštipování a hnojení provedu až se vrátim . Snad to dobře dopadne kuva


bojim bojim bojim bojim

Old Post 07-02-2006 v 06:46 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Pohodička dobrej khok Příspěvek č. 6

servus khoku,

jede ti to pekne, modli se abys nemel 2samce jinak snad ti to stara nevykucha, uz se to tu par typkum stalo k+ samozrejme

Old Post 07-02-2006 v 10:49 AM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 7

Ne vona ma kyti ráda akorát jí sere že u toho furt číhám.Slíbila , že bude zalejvat . nic víc dělat nemusí. Lampu dám radši vejš eště než pojedu a fertig.

Teď sem se vrátil z teska a koupil tam ten lavor. Je velkej a zaplní celej prostor akorát by moch bejt vyšší . Přesadit to musim protože kořeny se už šíleně derou ven.
A taky sem tam viděl 5 kg pytel kravskýho hnoje ale stal kilo který sem neměl tak tam zajedu odpoledne.

Old Post 07-02-2006 v 11:44 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 8

děkuju za karmu drtikolo . Jen doufám že ty káčka takle budou lítat až to bude kvíst .

Old Post 07-02-2006 v 11:46 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 9



A fota mit zu sepia ja ?

Old Post 07-02-2006 v 11:53 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Organika Příspěvek č. 10


Taq tady je foto mé hnojky . Také budů a žádné iné Only bio !
Kyti sem přesadil ale trošku sem hejb s kořenama tagže počítám 2 dny
stoplej růst ale zas tak to nevadí .




KRAVSKEJ HNŮJ !!!!! NA JA !

Naposledy upravil khook 21-02-2006 v 08:23 AM

Old Post 08-02-2006 v 06:39 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 11


zátiší

Old Post 08-02-2006 v 07:01 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 12

Pěkný. Všiml jse si, že už tam máš na stonkách ohybací kolíkna. (Jestli jsem to dobře poznal.) To už ty kytky z nějakýho důvodu někam trénuješ nebo to máš jenom jako opru stonků? S takhle brzkym trénováním nemám moc zkušenosti. Já většinou tak dvě až tři patra pěstuju v kelímku od jogurtu a pak při přesazování trochu stonku zasipu. Takže by ohybání nemělo význam. Zasypanej stonek pak taky "zkořenatí" a první patro můžu mít tak vysoko nad zemí, jak chci. Ale je fakt, že jestli to pak plánuješ do něčeho zaplejtat, tak ten tvůj způsob je možná lepší. Nechám se rád poučit.

===edit===
Ale teď jsem si všimnul, že jsi vlastně asi taky přesazoval.

Old Post 08-02-2006 v 09:45 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 13

To : kafevar

Ty kolínka tam mám proto , že chci aby ty kytky šli dál od sebe a nestínily si když už sem je dal tak na hovno k sobě.

Old Post 08-02-2006 v 14:19 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Palec nahoru Příspěvek č. 14

servus,
to zatisi je mazec, uplne te tam u toho vydim s tim fajancem u huby

Old Post 11-02-2006 v 13:01 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

NA JA ! Příspěvek č. 15

Takh sem se vrátil z te sjužební césty a jak to dopadlo posuďte z obrázků . Kyti se krásně větvěj ale mám hrachy že ta kytka nalevo
je fak sameček.Nejde to poznat to je jen můj osobní , kéžby mylnej názor .

Taki ti kytiški sou spýš takoví drobounkí a maj malí lýstki .
( myslivec myslí že midlář mydlí zamykati smýkati , máš tam někde
samici ? ) Blbe di vod toho

Tak nehim nehim kuva mám s toho radost i starost, protože krásně voněj a vějtvěj se,ale fakt mě to podvědomí žere.

Asi už sem z toho uplně fprdeli a měl bych přestat tu skříň tak
wokupovat a přemejšlet nad píčovinama .

Old Post 16-02-2006 v 06:14 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 16

uprav si rozliseni v photoshopu a qualita staci dat 5 . . . fota 1280x1024 budou mit 200-300kB, povolenych je 500 . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 16-02-2006 v 16:08 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9206560 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív