Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out by Janis 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Out by Janis 06 Příspěvek č. 1

Tak toto jsou moje potencionální milenky této sezony:-))

Jsou to:
- Jack Herrer
- Ice Queen/Dessert Queen ...ChOdec díky:-)
- Shaman
- Shiwa
- Pan Mára

přibude ještě Voodoo, Aghan - tak do 14dnů:-):-)

Kytule jsou asi 2 týdny starý. Byly dost vyčouhlý, tak šly zasypat až po krk:-) Na předkličení jsem se vyprdla, tudíž rovnou do hlíny.
Hlína je obyč pro muškáty+ tatkův písek.....Let´s GO!

Hodlám to mít doma tak do 3 pater a pak ven. Plán č.2: vybojovat doma místo aspon pro jedno kytíí, i kdyby měla být v kýblu:-)

Fota postnu hned, jak to bude možný:-):-) však víte jak

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 28-06-2006 v 08:40 AM

Old Post 30-03-2006 v 22:27 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

taky pěknej set sem zvědavej na shivu jak bude vypadat...parkrát sem hulil kámošovi výpěstky ze skleníků a na ni nejde zapomenout

ještě taková rada k hlíně...přeměř si ph!!! ty hlíny ze zahrádkářství mívaj ph okolo 5.5-6 a kytky pak rostou pomalejc...letos sem to vyřešil vápencem a je to velkej rozdíl...

Old Post 31-03-2006 v 12:14 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 3

loex: tak na ni se těším taky....akorát mám problém, že se mě zamíchaly semena..:-) no co už...se mi sesypali 3 druhy.....občas bývám velmi šikovná, víte? :-) s jistotou vím Jacka a Máru a samozřejmě zbytek, co půjde ještě do hlíny....


hlínu si přeměřím, jen co se dotanu někam k městu:-) popř nějakej ten hypermarket:-)zařídím si to:-) díky za radu

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 31-03-2006 v 16:11 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 4




Tak tady jsou....praxer vřelé díky za pomoc a výdrž:-)

- mattoni už nenííí
- bratr - ten taky zatím žije:-)
- jen at se daří:-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 31-03-2006 v 16:20 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 5


a další:-) pěkný zoubky

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 31-03-2006 v 16:39 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 6

to janisek: moc hefffkyy drzim palec, len bacha na toho jacka rozparovace herera je to IN odruda ktora neni iste ze ti vonku dokvitne, keby si si vybojovala to jedno kyblove kyti doma..tak ten jack by to mohol byt.. a pak by si ho zatemnovala a dokvitol by
mas to vo poho..tesim sa na pokracovanie...
peace

Old Post 31-03-2006 v 18:22 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 7

endy:

No, někdo už tady jacky venku jel:-) je to takový hokus pokus, jestli vážně dojde. Má dost dlouhou dobu kvetení a pokud bude léto jako loni tak je víc, než jasné, že nedozraje:-)

ale pokud doma projde, bude to určitě on...a další hokus pokus out scrog:-) mám představu, že bych koupila sit 10x10(dává se do betonu na podlahy?)...takže tak nějak. přibít na rám z okna+nějaký nohy..dřeva mám dost:-) hlavně nic náročnýho, přesnýho.... :-) PEACE

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 31-03-2006 v 18:42 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 8




lásky:-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 02-04-2006 v 15:02 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 9




:-):-):-)

- bez komentáře:-)

Jo - zdechl mi Pan Mára - proběhla minuta ticha a pocta nabití skla.......ááááááááá? A co čert nechtěl, kouklo na mě semínko. Takže Pan Mára vstane z mrtvých. Už je za oknem:-):-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Naposledy upravil Janísek 02-04-2006 v 15:13 PM

Old Post 02-04-2006 v 15:07 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pa6i
Stálý Člen

Karma uživatele Pa6i - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 10

Ja budu s timhle zacinat nejdriv za 14 dni, jeste se mi zda byt zima a je zbytecny aby se kytky za oknem takhle vytahovali, tema 14 dnema se toho stejne moc nezmeni takze radsi dyl nez driv.

Old Post 04-04-2006 v 13:32 PM
Pa6i je offline   Profil uživatele Pa6i   Find more posts by Pa6i   Foto galerie člena Pa6i   Click here to Send Pa6i a Private Message   Add Pa6i to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Ahoj zlato, no okna jsou na předpěst dostačující, stačí aby se holky na 3 patra vytáhly, pak se to jedno zahrabe do země či kbelíku a roste to v pohodě a s životem

Předpěst se vyplatí, a za oknem bohatě stačí.

Old Post 04-04-2006 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 12

Foxan: jj a negdo třeba začal dřív jak ty To je taky v pohodě
Claune: no za tim oknem mě to třeba vubec neroste, spis se to tahne jak prase at to dam kamkoliv

Old Post 04-04-2006 v 21:41 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

No já mám okno na jižní straně a pro letošek tam jednu kytku nechám, jsem na to zvědavej kolik z ní bude, jinak táhne se to víc, ale předpěst jde v poho, doporučuju nejdříve zasadit do panáka a pak do velkého květináče...mladou kytičku zahrabat tak pod první patro (myšleno první patro ganja listů, ne těch kulatých). Stačí jeden záštipek a jde výška solidně regulovat.

Old Post 04-04-2006 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 14

Calune: je prawda, že sem je zezacatku dal zbrkle do vetsich, pritom jsem vedel, ze se vytahnou jak blazni...tak jsem je presadil do este vetsi, a vytahli se zas jak blazni...stonek roste paradne

Old Post 04-04-2006 v 22:12 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 15

já je měla nejdřív kelímkách od kafe a vytáhli se strašně rychle:-(
Tak jsem je přesadila do matonek a furt přisypávám...půjdou pak do květináčů a zasypat, tak jak řekl Claune:-)

jinak se mi taky vytáhli fest i v těch matonkách. A aby to nebyli slabší kusy, tak chodí cvičně ven na parapet a líbí se jim to:-) stonky jsou pevný:-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 05-04-2006 v 05:00 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 16

Jenom by mě zajímalo, kde žiješ, když si můžeš dovolit dávat děcka na parapet. Já kdybych je tam dal u nás tak mi budou druhej den kašlat Cannabis chřipka - strašná představa
Jinak držim panu Márovi palec
PS: Kytka v kýblu neni nic špatnýho, ba naopak. Kýbl drží živiny a navíc si ho můžeš přenášet za slunkem

Old Post 05-04-2006 v 06:38 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-03-2013 - Out by Janis 2012 - 36 odpovědí
05-10-2011 - Out by Janis 11 - 110 odpovědí
20-10-2009 - out by Tcháva 2009 - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0689160 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív