Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Žiju díky marihuaně!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Žiju díky marihuaně! Příspěvek č. 1

kdyz moji kamaradce zavolal redaktor z Blesku taxi rekla ze nikam nepujde, nema s bleskem, jako vetsina z nas moc dobry zkusenosti ohledne konopi apodobnejch veci, ale nakonec to riskla sla snim pokecat, a zjistila ze je to docela vpoho clovek taxi snim dlaa rande v jedny hospe a udelala snim clanek

na to ze to vyslo v Blesku je to vazne dobrry, protoze spousta lidi co si nekoupi reflex nebo podobny veci se tak mohli odzvedet o tom ze marihuana i pomaha.


Léčí se "trávou" a ví, že jí hrozí kriminál, přesto říká:

Žiju díky marihuaně!


Hana Sibřinová (30) veřejně přiznává: "Beru zakázanou drogu." Před sedmi lety onemocněla nevyléčitelnou nemocí, roztroušenou sklerózou.

Od té doby se u ní střídá období, kdy je relativně v pořádku, s dny, ve kterých si nemoc s Hankou dělá, co chce. K problémům s chůzí se přidají strašné křeče a únava, které jí nedovolí vstát z postele. Kromě drastických léků ji dokáže pomoci právě marihuana - ta ji ale může dostat i před soud...

"Když jsem onemocněla, myslela jsem si: "Je mi třiadvacet, do třiceti jsem na vozejku." A teď? Hejbu se, sice o berlích, ale jinak jsem většinou v pohodě," vypráví Hanka.

Roztroušená skleróza na ni zaútočila z ničeho nic. Nejdříve dostala angínu, po návratu do práce cítila problémy při psaní na počítači. "Neposlouchaly mě prsty. Mačkaly jiné klávesy, než jsem chtěla," popisuje. Během krátké doby se přidalo mravenčení v těle a pak dokonce částečné ochrnutí.

"Hodně mi pomohly léky, cytostatika. Po nich je ale člověku strašně zle. Zvracíte, hrozně vás bolí žaludek. Kamarádi mi poradili, že by mi možná pomohla marjánka. Zkusila jsem ji a okamžitě mi bylo líp," vzpomíná na prvního jointa marihuany. "Že marihuana tlumí chronickou bolest, je známo. Stejně jako její účinky u pacientů, kteří dostávají cytostatika," potvrzuje lékař Martin Bognár.

"Nepotřebuji se zhulit tak, aby došlo ke změně vědomí, kouřím trávu, aby mě zbavila problémů. Mám vyzkoušeno, jaké množství mi stačí, a nemusím ji jen kouřit. Přidávám si ji také do jídla," vysvětluje, jak může marihuana pomoci i nekuřákům.

"Marihuana samozřejmě není všelék. Neléčí. Jen někomu pomáhá překonat nepříjemné projevy nemoci nebo léčby. Nedokážu ani říct, jestli jsem pro její legalizaci, ale určitě by měla být dovolena pro léčení. Je určitě lepší než chemické léky, které mi ani nepomáhaly," říká Hanka a doufá, že kvůli své nemoci neskončí před soudem.
--------------------------------------------------------------------------------

Co je roztroušená skleróza?

"Jedná se o onemocnění nervového systému vyvolané poškozením obalů nervových vláken. Projevy mohou být různé. Porucha vidění, brnění v končetinách nebo na těle, obrna končetin, závratě nebo nezvladatelná únava," popisuje lékař Martin Bognár s tím, že jen vzácně se projevuje poruchou myšlení.

Vyskytuje se v každém věku, nejvíce ve věku 20 - 40 let, a častěji postihuje ženy. Pomocí moderních léků lze její průběh zpomalit a často i zastavit.

Tomáš Lamberský (10. 8. 2005)

celý článek vyčel myslim minulou stredu v novinach a na netu je k precteni zde: http://www.blesk.cz/Clanek53894.htm

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 27-08-2005 v 11:06 AM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 2

naša Hanka je dar z nebies, reprezent medical canabis rulez!
dík za článok chell

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 27-08-2005 v 11:12 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 3

Tag myslim že holka je dost odwažna,werejne priznat že fajči trafku.
Ale keby u nej sud urobil vynimku bol by to určite prvy aj ked malý ale pozitívny krok k legalizáci.
Hanke držim palce a želam ked nie uzdravenie tag aspon dobre tlmenie chronickej bolesti.
PEACE. CANNABISherbal

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 27-08-2005 v 13:57 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3n3K
Stálý Člen

Karma uživatele W3n3K - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 4

jn, rozhodne klobouk dolu za uverejneni.. ja bych na to nemel.. Ale musim rict ze kdyz me boli hlava (asi migrena) tak si zacadim a je to fklidu, stejne mi to pmaha u skoro fsech jinejch bolesti.. Proste se zborim a sem uplne fklidu.. jinak drzim palce..

100% Drum'n'Bass..

Old Post 27-08-2005 v 16:37 PM
W3n3K je offline   Profil uživatele W3n3K   Find more posts by W3n3K   Foto galerie člena W3n3K   Click here to Send W3n3K a Private Message   Add W3n3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 5

predem diky chell za supr clanek - blesk fakt nectu
a hance preju zravicko a taky to stesti.. na uverejneni takovehle veci musi clovek odvahu...
peace and love for all

Old Post 27-08-2005 v 18:02 PM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6

hance preju brzke uzdraveni

Old Post 27-08-2005 v 21:43 PM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 7

ahoj lidi..s Hankou soucitim ale presto to nejak nechapu kdyt neni trestne pokurovat ani jist tuhle tu bylinku ale de o to jakym zpusobem se k ni clovek dostane...pokud si ji nevypestuje tak to nemaji urady co resit?!!!!!
vysvetle mi to plz pokud nemam pravdu...??

jinak preju aspon Hance at ji to ti parchanti povoli!!

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 28-08-2005 v 15:01 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od SCRAT
ahoj lidi..s Hankou soucitim ale presto to nejak nechapu kdyt neni trestne pokurovat ani jist tuhle tu bylinku ale de o to jakym zpusobem se k ni clovek dostane...pokud si ji nevypestuje tak to nemaji urady co resit?!!!!!
vysvetle mi to plz pokud nemam pravdu...??


Nejsem právník, ale tipuju, že pokud by na to někdo hupnul, tak asi s § 188a - Šíření toxikomanie (novela platná od 1.července 2002) - 1.Kdo svádí jiného ke zneužívání jiné návykové látky než alkoholu nebo ho v tom podporuje anebo kdo zneužívání takové látky jinak podněcuje nebo šíří, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem.
nebo
§ 187a (držení drog)
1.Kdo bez povolení přechovává pro sebe omamné nebo psychotropní látky nebo jed v MNOŽSTVÍ VĚTŠÍM NEŽ MALÉM, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem.

Teoreticky by to mohlo být podněcování zneužívání prostřednictvím médií; co se týče držení, je otázka, jestli by soudce vzal v potaz "výklad", kde se stanoví, jaké je větší než malé množství. Hypoteticky by 1g mohl být větší, protože malé může být bráno ad absurdum jako 0,1 nebo třeba ještě menší, v podstatě cokoli >0. IMHO záleží na spoustě okolností.

Old Post 28-08-2005 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 9

no jo mnozstvi vetsi nez male se tu probiralo a co sem se tu docetl povoleno je max 2 gramy 15%modilku....bylo to tam v presnych vahach thc...

pravnik taky nejsem ale ziju v domeni ze pokud si ubalim speka z prave tak silnyho buca a bude mit cca 1,5g tak si to muzu zapalit klidne pred policejni stanici protoze dokud tu larvu nekomu nepodam aby si dal taky psoka tak sem neporusil zadnej zakon..(pokud zachvilku nebude nezakony vypoustet tento kour do ovzdusi).. muzou si me treba nafotit do kalendare na rok 2006...¨!!(i kdyz takhle to nikdo hrotit nebude doma v klidku takovy speky konzumovat muze kazdej od 18let protoze pak uz nejsou postizitelni ani jeho rodice socialkoua dalsima trapnyma blbeckama) no nic tak to vidim ja! ale preju vsem nemocnym hodne zdaru s organy CR a at si muzou udelat legalni pestebni prostorya uhulit se k smrti!!

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 28-08-2005 v 16:31 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Jedubabka

§ 188a - Šíření toxikomanie (novela platná od 1.července 2002) - 1.Kdo svádí jiného ke zneužívání jiné návykové látky než alkoholu nebo ho v tom podporuje anebo kdo zneužívání takové látky jinak podněcuje nebo šíří, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem.

jsou ěvci které nechápu aneb sláva dvojímu metru

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 28-08-2005 v 20:01 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

jj, tuším alkohol se bere jako problém jen v případě, že to "šíříš" mezi lidma pod 18

Old Post 28-08-2005 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 12

jako kdyby ho neznali, že včera sem se vrátil domů a mamina profka na gymplu začala že dneska mají přednášku od drogách a nás to čeká taky důvod? jedni kvartáni se vyhulili jak motyky a holka nemohla ani sedět.. a to se přece v prestižním ústavu tolerovat nebude, ale hlavně že se chlastá ve vyučování, kámoš po vysvědčení poblil schody a pokud se něco zjistí tak se to stejně zatutlá *v duchu ředitele přetáhne trubkou*
se těším na já kontra "misionář", přednesu mu tenhle stupidní paragraf a babo mluv (jedule neboj, to není na tebe )

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 29-08-2005 v 10:38 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Flicker: v poho, navíc já jsem patřičně hrdá na to, že jsem baba
kdyžtak si vem k ruce ještě tohle http://grower.cz/forum/showthread.p...3380#post243380
http://www.drogy-info.cz/article/articleview/986/1/53/
http://www.ereska.cz/postrehy/marih...ubory/frame.htm (na drogy-info.cz to je taky, ale jako .pps soubor, tady je to normálně "vytisknutelné" )

to jen, kdyby se objevily námitky, že přece marihuana je fuuuj a nebezpečnááá a umřelo tři prdele lidí po nííí a vůbec, je to Jožin z bažin nejen pro naše dospívající děti
anebo jen přednes tenhle paragraf, tam je, myslím, dostatečně jasně vidět, že je dvojí metr rovnou zakotven i v zákoně

Old Post 29-08-2005 v 11:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 14

dík za podporu pokud vím tak umřel snad jenom jeden člověk a to po sežrání 32g hašiše (to byl ale blbej nápad).. zato na chlast lidí umře jenom v čr snad 5000!!! a navíc můžu nádherně vyprávět jak jsem zachránil fotra z týdenní ožralosti a totální dehydratace

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 29-08-2005 v 12:33 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 15

Nevim o jedinym pripade umrti po hashi nebo travce.A to jsem se na to ptal dokonce v drogovy poradne.Naopak jsem cet ze zkouseli kolik by bylo treba hash oleje na to aby chcipla mys.No prej by ho muselo bejt tolik ze by se v nem mohla koupat.Jinak lysohlavek by prej clovek musel snist asi 2 kila.
Asi tak...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-08-2005 v 22:33 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 16

myslím že spíš ho zabilo něco jiného, třeba udušení zvratkama a ne tráva, protože LD thc je fakt vysoká

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Naposledy upravil 30-08-2005 v 08:14 AM

Old Post 29-08-2005 v 23:20 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
18-05-2004 - info o marihuane - 4 odpovědí
28-01-2019 - Jak u vás říkáte marihuaně? - 734 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3204200 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív