Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Žiju díky marihuaně!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 17

pašulka!

Old Post 06-09-2005 v 12:09 PM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 18

co je to za napad, predavkovat sa THCckom? ak to ten clovek zozral umyselne, co cakal, ze sa stane? na co by kto zral 32g hasisa, ked sa nechce predavkovat? alebo 5 litrov tvrdeho alkoholu? flasku benzinu? alebo 5 kil soli? kyselinu? pouzity motorovy olej? na kieho andela? obcas sa divim, kto je blby viac - ten, kto do seba narve hocico a dufa, ze to prezije, alebo ten, kto z toho potom vyvodzuje zavery "XXX je zle, zabilo to cloveka". Keby sme zakazali vsetko, co moze zabit cloveka, ostala by prazdna planeta, mozno ani to nie...

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 06-09-2005 v 13:41 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.smook
Nový Člen

Karma uživatele mr.smook - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 19

hani vydrs jsme stale s tebou

Old Post 21-09-2005 v 10:42 AM
mr.smook je offline   Profil uživatele mr.smook   Find more posts by mr.smook   Foto galerie člena mr.smook   Click here to Send mr.smook a Private Message   Add mr.smook to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machatanor
Nový Člen

Karma uživatele machatanor - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 2  

Upozornění Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od SCRAT
no jo mnozstvi vetsi nez male se tu probiralo a co sem se tu docetl povoleno je max 2 gramy 15%modilku....bylo to tam v presnych vahach thc...


pravnik taky nejsem ale ziju v domeni ze pokud si ubalim speka z prave tak silnyho buca a bude mit cca 1,5g tak si to muzu zapalit klidne pred policejni stanici protoze dokud tu larvu nekomu nepodam aby si dal taky psoka tak sem neporusil zadnej zakon..

no, neni to sice trestný čin, ale jako přečin je kvalifikováno držení jakéhokoliv množství - takže můžeš dostat celkem mastnou pokutu (už jsem se s tim setkal - 2 000,- joint)

Old Post 21-09-2005 v 12:15 PM
machatanor je offline   Profil uživatele machatanor   Find more posts by machatanor   Foto galerie člena machatanor   Click here to Send machatanor a Private Message   Add machatanor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od FlickerBird
dík za podporu pokud vím tak umřel snad jenom jeden člověk a to po sežrání 32g hašiše (to byl ale blbej nápad)..


FlickerBirde, nevzpomeneš si, kdes to četl či slyšel? Prolejzám net a nemůžu na nic narazit, zatím prostě úmrtí nebylo prokázáno.
K letální dávce jsem našla jen to, že je v podstatě technicky nedosažitelná:

http://matt.jinak.cz/flytojoint/tisk/m980723b.htm
PŘÍPADNÝ SMRTÍCÍ ÚČINEK marihuany je v podstatě vyloučen. Pokusy dokázaly, že až čtyřicettisíckrát silnější dávka účinného THC, než je obsažená v jedné průměrně veliké marihuanové cigaretě, by zabila myš. Autor populární encyklopedie psychedelických látek Peter Stafford přirovnává míru pravděpodobnosti jejího úmrtí k prostému utopení zvířete v hašišovém či jiném oleji.

http://www.drogy-info.cz/article/articleview/1315/1/53/
Hypotetická dávka, nutná pro smrtelné předávkování konopím, se odvozuje ze zvířecích studií na několik desítek kilogramů vysoce potentní marihuany, vykouřené nebo požité během několika desítek minut, což je obecně považováno za technicky nemožné.

Old Post 21-09-2005 v 13:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 22

ono ked mas rozhasene srdce, tak ta moze podla mna vyklopit uplne v pohode



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 22-09-2005 v 09:32 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

CAESAR: když mám něco rozhašený, může mě zabít i cukr (jsem-li diabetik), rajčata a jablka (mám-li rozjetýho Crohna), nebo jakýkoliv jídlo (mám-li na něj alergii a rozvine-li se mi anafylaktický šok nebo oteče-li mi krk tak, že je neprůchodný pro vzduch). Myslím, že pokud by někdo stanovoval smrtelnou dávku máku (řadí se do skupiny potravin s agresivnějšími proanafylaktickými bílkovinami), pak by asi nebral v úvahu lidi, kteří na něj mají alergii. Smrtelná dávka se, dle mého názoru, stanovuje na většinovém vzorku, ne na menšinové skupině lidí či jiných tvorů s různými poruchami a chorobami.

Old Post 22-09-2005 v 10:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 24

ved to je uplne jasne



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 22-09-2005 v 10:42 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

CAESAR: omlouvám se, ale já pak nechápu, proč jsi psal ten předchozí příspěvek, proč jsi měl potřebu reagovat na můj text o smrtelný dávce, když je to teda úplně jasný?

Old Post 22-09-2005 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 26

Navic neni znamej jedinej pripad ze by trava nekoho zabila byt by mel nejakou nemoc - trebas to srdce...Pokud by takovej byl,jistojiste by se to rozmazavalo kvuli odpurcum travy..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 22-09-2005 v 13:38 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 27

preto aby niekto nenadobudol dojem, ze uzivat travu je prave tak neskodne a bezpecne ako pit vodu



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 23-09-2005 v 15:46 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

CAESAR: jo tak to jednoznačnej souhlas, já jen měla dojem, že se tu bavíme o smrtelném nebezpečí, nikoli obecně o nebezpečích . Jakákoliv droga rozhodně není bez rizik.

Old Post 23-09-2005 v 15:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 29

A proto je treba rizika srovnavat aby jsme si ty rizika co trava prinasi dovedly predstavit.To znamena trava je vseobecne min rizikova nez nikotin,alkohol a kofein .Zaver at si kazdej udela sam..Jentak mimochodem po 20 vyhulenejch doutnikach je prokazany umrti na predavkovani nikotinem....Dokonce bych mozna rek ze ta voda je v leckterejch pripadech vic nebezpecna nez obycejna trava..

Nejvetsi nebezpeci co trava prinasi je to,ze neni legalni a z toho vyplyvajici rizika.To je muj nazor..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-09-2005 v 16:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od CAESAR
preto aby niekto nenadobudol dojem, ze uzivat travu je prave tak neskodne a bezpecne ako pit vodu


niekde som pocul alebo cital, ze pozitie vacsieho mnozstva vody (10 litrov?) v kratkom case moze sposobit kolaps...

citace:
Nejvetsi nebezpeci co trava prinasi je to,ze neni legalni a z toho vyplyvajici rizika.


v sucasnosti rozhodne tento dojem mam

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 23-09-2005 v 16:51 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 31

rad by som videl ako by si vypil 10l vody mas pravdu, ani ta voda neni az taka bezpecna, hned aj keby bola nezavadna. moze ti zabehnut a mozes sa ududsit.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 26-09-2005 v 21:16 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

To ceasar: Kdesi jsem cetl ze nejaky clovek v anglii na party sezral extosku a pak do sebe nalil kolem 5-6 litru vody protoze nekde cetl ze se ma pit aby nebyl dehydrovanej a dostal z toho otok mozku. Ted moje teorie: Telo to nacucne jak houba zridne ti krev a je ji vic. a tim by to mohlo byt. Mozna Čuďte

Old Post 15-10-2005 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
18-05-2004 - info o marihuane - 4 odpovědí
28-01-2019 - Jak u vás říkáte marihuaně? - 734 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7991660 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív