Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dubinkových 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Dubinkových 70w Příspěvek č. 1







Zdravím vás, přátele zdravě přiměřené watáže i vás, přátele silnější watáže. Po roce jsem opět nastartoval svou skříň se 70w lampou, učinil pár drobnejch úprav, jako je lehký doladění vnitřního povrchu skříně nebo novej kýbl, a sehnal řízky ( za ty moc děkuju tomu člověku, od kterýho sou ), který sem tam s velkou radostí umístil. Teď, téměř po 14 - ti dnech, co jsou na růstu vám propůjčuju první fotky...
Co se týče hnojení, bude to stejně jako minule, tzn. na růst wuxal a na květ OBM.
A abych nezapomněl snad už na poslední věc: Osazení je SMB, nikde jsem o tom nic nenašel, takže jsem moc zvědav.

První dvě fotky jsou z 15.2.06, když jsem je přines domu, ty ostatní jsou ze dneška, tzn. o 12 dní později. Zaštípnutí na tý jedný kytce sem proved asi před dvěma dny. Mějte se!

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Naposledy upravil Dubinek 27-02-2006 v 22:32 PM

Old Post 27-02-2006 v 16:29 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 2

Setup vypada v pohode, drzim ti palce, je pekne vydiet pod najmensou HPS watazou bubler...Nex sa dari, M

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 27-02-2006 v 16:55 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 3

To jsem zapomněl napsat: Oproti minule je změna, bubler má už přes 4 litry, takže pro mě to je velkej kýbl Do takovýhle skříně v pohodě stačí a kytky z toho rostou uplně akorát, takže paráda. Co je malý je nejenom hezký, ale občas i funkční

O tý odrůdě sem taky ještě vůbec neslyšel, na G neni ani zmínka, která by mi něco prozradila... Jediný co vim je to, že by se to snad mělo táhnout do šířky, takže budu pozorovat...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 27-02-2006 v 22:37 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 4

2mike: nejmensich je prece 50w

2dubinek: pekny chlape jen tak dal sem zvedav co z toho bude akorat sem si vsim ze viko bublu mas bily...mno byt tebou dal bych tam alobal kvuli pronikani svetla - prvni grow co sem jel sem to mel stejne a mel sem v kyblu trochu rasy tak bacha

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 27-02-2006 v 22:48 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 5

Jackee: S tim víkem moc problém neni, ten plast prosvětluje většinou stejně, ať je třeba zelenej, to je jedno, záleží přecejenom spíš na tlouštce... Na minulej grow mi tam trochu světla taky určitě proniklo a s řasama to bylo OK... Jestli to bude teď nějakej extrém, tak tam ten alobal dám, to je jasný

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 28-02-2006 v 14:24 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 6









Tak, nová várka fotek - kytičky se tvářej spokojeně a vesele... Fotky vypovídají hlavně o tom, že rostou skutečně hodně do šíře. Sem zvědav, jak to bude pokračovat... Vidim to ještě tak dva tři tejdny, než přepnu na květ, nějak se to vyvine...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 07-03-2006 v 14:25 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 7










Dobrý den!!!
Kytky povyrostly a tak si zasloužíte je opět spatřit... Ti bystřejší z vás si možná všimnou, že jsem instaloval síť na scrog. Už se moc těšim, až mi tady každej bude psát, že sem si vzpomněl brzo Myslim, že když se to tak pěkně táhne do stran, že scrog si to zaslouží, ale na začátku jsem s tim nepočítal (kytky se už rozprostíraly po celý pěstební ploše - scrog bodne)... Sem zvědavej, jak se teďka budou na vyplejtání tvářit. Zjistil sem, že jakmile sem se v tom trochu zorientoval, nebyl to zas až takovej problém - zatim Už se skoro chystám přepnout na květ, ale ještě je chvilku potrápim na růstu

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 19-03-2006 v 20:36 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 8











Zdravim.
Po dlouhý době zase přinášim čerstvý fotky a nějaký info - Trochu jsem přemístil scrog, síť byla podle mě moc blízko u lampy, takže jsem musel všechno vyplést a pak znova vyplést - teď jsem se tomu vyplejtání věnoval trochu pečlivějc, trochu jsem prostříhal listy a snad to na to bude mít aspoň vliv... No, posuďte sami podle fotek, jak se kytkám daří

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 03-04-2006 v 13:44 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 9

Jedna vec ma už dlhšie zaujíma a nikde som sa s tým nejako nestretol(možno som prehliadol):ako robíte údržbu,teda výmenu roztoku?Kýbel,pletivo?Vodu vyčerpávate nejakou hadičkou?Díky za odpoveď.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 03-04-2006 v 14:24 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 10

Expiry: Přesně stejná věc mě taky napadla, než jsem s tim scrogem začal A zatim jsem to neřešil, když jsem naposled měnil roztok, tak jsem tam síť neměl... Ale teď to budu dělat tak, že kořeny dam do jinýho kýblu, kytky se vlastně nebudou vůbec hejbat... Jinak asi by nebyl tak velkej problém ani vyndat celý síto...
Jak to dělají ostatní? Pochlubte se

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 03-04-2006 v 20:04 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 11

Dubinku, mas to pekny. Mam rad, kdyz se povede setup s nizkou watazi. Prosimte, jakej davas pomer hnojivo/voda a jak casto to vymenujes. Meris pH nebo EC?
K+ samozrejmost
At ti roste

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 04-04-2006 v 11:11 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 12

No, PH sem měřil minule, jenom papírkama, bylo to nepřesný (= k hovnu), tak jsem od toho upustil, dávám k těm hnojivům tak 6 kapek PH-. EC neměřim a nikdy jsem neměřil.

Hnojiva:
Dokud to byly maly řízky, daval jsem 0,5 ml wuxalu na litr roztoku, pak tak po deseti dnech 1ml na litr a to udrzet. Pak jsem zacal davat OBM - po přepnutí na květ přidat k wuxalu. Obm nejdriv 1ml/l a pak to postupně zvysovat az tak do 3 ml/l, pak uplně vysadit wuxal (teď sem měnil na květu zálivku podruhý - ještě jsem ho tam dal, ale do třetí směsi už ho nedám, tzn., že ho uplně vysadim zhruba po deseti dnech). Ja jim dal snad jednou i 3,5 OBM a zvladly to v pohode...

Zálivku měnim kvůli malýmu bubláku tak jednou tejdně, prakticky vůbec nedolejvám, ale rovnou umíchám novej roztok.

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 04-04-2006 v 12:03 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 13








Zdravím vás posel čerstvých fotek.
Už se začaly tvořit pěkný paličky na pěknejch místech a myslim, že je se na co těšit. Všechno uvidíme za pár tejdnů...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 16-04-2006 v 20:48 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

2dubinek>na 70W zazrak...roste to nadherne neuvazovals o zmene wataze?

Old Post 17-04-2006 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 15

deth.: Musim uznat, že nejsi první, kterej mi něco takovýho říká, ale mně postačí ta sedmdesátka... Možná časem, ale zatim změnu neplánuju...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Naposledy upravil Dubinek 26-04-2006 v 18:33 PM

Old Post 17-04-2006 v 23:20 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 16








Opět přináším čerstvý fotky...
Paličky krásně voní a začínaj se pěkně obsypávat, akorát mi příde, že se moc nezvětšujou, ale určitě se to ještě nafoukne, o tom neni pochyb... Mimochodem, myslim, že se nacházíme tak okolo 25. dne květu...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Naposledy upravil Dubinek 26-04-2006 v 23:27 PM

Old Post 26-04-2006 v 22:30 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-01-2007 - Drobkových 600w 1st - 45 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9023570 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív