Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první pěstitelský pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Obecné Můj první pěstitelský pokus Příspěvek č. 1

Tak začínám konečně pěstovat Tohle bude můj první pokus, tak uvidím, co z toho bude Semínka na klíčila a dneska jsem je zasadila... Předem díky za všechny připomínky a rady...

Peace

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 17-05-2006 v 19:41 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 2



naklíčená semínka

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 17-05-2006 v 19:45 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 3

zdravím. šup s nima do hlíny, at se moc nevysilujou. imho bych nedoporucoval tu vatu, muzou se ti zlamat klicky.
nejake dalsi onfozZ? treba druh? kde budes pestit atp.........

!

Po pár letech zpět.

Old Post 17-05-2006 v 21:07 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4

takže v hlíně už jsou nebyla to vata, ale jen několik vrstev navlhčeného toaleťáku
Pěstit by se mělo letos asi na balkoně, skříň plánuju příští rok...
Zatím mám semínka superskunk a doublegum, ale ještě nějaké snad dostanu, tak uvidíme, jak to dopadne...

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 17-05-2006 v 22:11 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

Fandim ať se ti to vydaří.
Taky letos pěstuju prvně. Jen ze své zkušenosti ti poradim, ať ten balkón neni na hlavní silnici.......myslim, že mejm kytkám to neprospělo aľe teď se z toho vzpamatovávaj. Určo přidávej další fotky a indormace o použitym materiálu.

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 18-05-2006 v 12:57 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Přeji mnoho štěstí tobě i tvým kýtí.
Letos sem také poprvé vysadil :-)http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=23913

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 24-05-2006 v 09:38 AM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 7

Taky rozjiždim poprvý tak budu držet palce... *THUMBS UP*

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 04-06-2006 v 20:47 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Shiva - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

Taky se přidám ke gratulacim a hned si toto tema dam do založky aby sem se koukal jak se ti daři..Držim palce...Taky jedu balkon sice po čtvrty ale jde to

Old Post 04-06-2006 v 21:48 PM
Mr.Shiva je offline   Profil uživatele Mr.Shiva   Find more posts by Mr.Shiva   Foto galerie člena Mr.Shiva   Click here to Send Mr.Shiva a Private Message   Add Mr.Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 9

V týdnu se pokusím přidat nějaké aktuální foto

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 04-06-2006 v 21:52 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 10




Tak tady je malý foto-update z dnešního dne, myslím, že kytičkám se daří dobře... Co vy na to? Rady vítány...

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 07-06-2006 v 16:17 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 11

shooter18: No podívej se do aktů growerek a uvidíš

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 07-06-2006 v 16:36 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 12

OK, pěkné kytky, ale květník úplně vpravo už bych rozsadil do dvou. Později už budeš muset trhat kořeny od sebe...a jestli je tak necháš, tak budou dvě hodně malé, nebo jedná větší a druhá neporoste. V každém případě budou obě dohromady menší, než kdyby tam byla jedna. No a klidně je už hoď na balkon. Brzo můžeš zaštípnout větší kousky. Zkusil bych FIM... Mám podobně veliké a začínám hnojit zkvašenýma kopřivama a řekl bych, že to prospívá. Bohužel nemám foťák...
Takové krásce nejde neporadit. ;-)

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 07-06-2006 v 19:39 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kikukisek
Stálý Člen

Karma uživatele kikukisek - 58% PěstitelskáKarma uživatele kikukisek - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 13

přesazovat to budu zítra, už jsem neměla květináče, takže zítra jedu nakoupit a bude to v cajku...

Groweři všech zemí spojte se Musíme si pomáhat

Můj první pěstitelský pokus 2006


Akty growerů

Big FIGHT: moswa vs. kikukisek
P.S.: Sháním šalvějku-pište PM

Old Post 07-06-2006 v 19:47 PM
kikukisek je offline   Profil uživatele kikukisek   Find more posts by kikukisek   Foto galerie člena kikukisek   Click here to Send kikukisek a Private Message   Add kikukisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 14

jinak to vypada fajne drzim palce at to cele dobre dopadne a tebe na podzim dobra nalada popadne ... a peknou chvilu nepusti

Old Post 08-06-2006 v 08:06 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 15

Vypadaj dobre,neni co resit.Akorat az to budes presazovat tak to zahrabni az pod ty spodni listky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-06-2006 v 23:45 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
spodni listky.


který můžeš rovnou ''uhvízdnout'', stejně už jejich funkci převzaly classic listy.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 09-06-2006 v 19:35 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-10-2009 - Můj první pěst-NO NAME - 109 odpovědí
10-09-2008 - muj první. pokus - 11 odpovědí
06-10-2007 - Můj první outek ´07 - 85 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1443320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív