Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Mairo´s first out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Obecné Mairo´s first out Příspěvek č. 1

Mám problém s kytičkama. Pěstuju prvně a nevím si rady, čím to je. Pěstuju nonamy v květnících v koupeném substrátu pro pelargonie (PH 5-6,5). Květinky jsou na slunci. Mám je dané v okapu a krásně na ně svítí. Kytičky rostou, dneska je jim 14dnů od nasazení, ale dvě kytky se mi nějak nezdaj. Ohýbaj listy dolů a na jedné se tvoří malé žluté tečky (trvá to asi 5 dnů). Druhá listy začala ohýbat celkem nedávno a z velice perspektivní rostlinky - dle mého názoru nejlepší se nějak upouští. Opravdu nevim, čim to je.......nemyslim si, že kytičky přelejvam i když zalejvam ráno a večer, protože hlína už je suchá (ale pořád je vzdušná).
Poraďte......hnojit? přesadit? nějakej jinej fígl?

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Naposledy upravil Mairo 31-05-2006 v 13:25 PM

Old Post 11-05-2006 v 16:05 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 2





Přikládám zvlášť foto jedný a pak druhý kytičky

Tohle je Shortys - je v menším květináčku oproti jinejm a ten stav už se mi vážně moc nelíbí. Začalo to tak před 5 dny, ale kytička roste a plodí nový lístky, akorát že první dva jsou svěšený dolu.

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-05-2006 v 16:07 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 3

zkus toto: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=23596

!

Po pár letech zpět.

Old Post 11-05-2006 v 16:09 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4





Tohle je druhá kytí.........dle mýho názoru zprvu nejlepší kytky a takhle dopadá(je to tak 2 dny co začla)

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-05-2006 v 16:14 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 5

vzhledem k tomu ze to je i na kvetinaci bych tipoval prach.........

!

Po pár letech zpět.

Old Post 11-05-2006 v 16:21 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

JO to prach asi je, mám to na hlavní jak říkám v okapu, ale to si myslim, že by nemělo tý kytce vadit. Mě jde o to, proč se hrbí ty listy dolu. Jinak jsem pročítal to fórum a nijak mi to platný nebylo, ale dík

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-05-2006 v 16:25 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 7

Pripájam sa k názoru Lahvan_FlaskiCZ-ho, že je to tým prachom. Možno sú upchaté póry na listoch a tým ti tie listy vednú. Sú tie listy suché?

Marihuana je dar.

Old Post 11-05-2006 v 16:44 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 8

Bohužel nemůžu posoudit, jak ten list má bejt normálně. Na reál jsem viděl jen sušený......ale přirovnal bych to hmatově k povrchu kopřivy. Né že by to bylo tak chlupatý, ale je to takhle suchý. Jinak co proti tomu? opláchnout to nějak? Myslim, že měnit místo se mi moc nechce.......chci to mít doma, ale přece jenom pod tou ohnivou koulí...
Nechápu to, protože se kytkám jinak daří...sami vidíte

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-05-2006 v 16:47 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 9

otři vlhkým hadříkem (jemně).
koukni třeba na můj skleník v podpisu jak by měly teoreticky vypadat , cca na třetí stránku, měl jsem je doma a opečovával.....

!

Po pár letech zpět.

Old Post 11-05-2006 v 17:09 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

Ok, tak je jdu otřít. Uvidíme, jestli to nějak pomůže. Zkusim to dycky otřít, když půjdu zalívat. Takže přinejmenším ráno a večer.

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-05-2006 v 18:09 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

to idki:: A co se týče aplikace tak normál i zalejvat a nebo jen stříkat rozprašovačem? Kytí jsem otřel hadříkem, jak poradil Lahvan_FlaskiCZ, ale moc si od toho neslibuju.
Teď mi to přece nemůže chcípnout, když už vim, že jedna kytí je asi samička !!!
Pravděpodobně to přenecham teď na tři dny kámošovi. Jedu na chatu.......uvidí se.......

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-05-2006 v 20:26 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12

Ale zvláštností je, že se mi u tý nejvíc podělaný kytky (Shortyse) udělalo "kytí mimí" a normálně tam z hlíny něco raší....to je bordel......je to normální? Zejtra hodim foto. No a když nad tim tak přemejšlim, sice ten okap je naprosto vychytaný místo, že tam pere sluníko o 107, protože to je na jih úplně geniálně postavení naprosto přesně, ale hodim to tam, kde mám své tzv. stromové radovánky na zem......taky to tam dobře svítí a je to daleko od silnice

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-05-2006 v 20:29 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

No, tak už neni nad čim pochybovat. Kytky jsem vložil do krabic a zejtra brzo ráno to tam odnesu. Jo k tomu čištění jsem navlhčil hadřík a otíral jsem to jak zvrchu tak zespoda. Pak jsem kytku prolil a zvlhčil rozprašovačem a zas otřel. Hodim to tam teda k tomu outu.
Ještě se chci zeptat. Mam to třeba něčim pohnojit? Mam tu Kristalon start a pak i hnojku přímo sedící na doporučení lidí tady z groweru na růst. Mam to aplikovat? třeba v malý míře
Jo a ke vší smůle se ty listy protáhly i ustatním kytkám. Bože, copak je to nějaká spravedlnost?

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-05-2006 v 21:24 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14

Lidičky, je možný, že už teď by bylo poznat pohlaví? Já se v tom teda nevyznam, ale jak sem tady koukal na fóra, Carlos tu nechal nějakou fotku, kde to bylo pěkně vidět a á mam pocit, že mi z rozdvojení, kde rostly dva první (né mateční) lístky rostou samičí plody... nevim, jak to nazvat. Zkusim sem večer dát fotku.
K problému prašna jsem kytky přesunul pěkně do přírody a protože momentálně jedu pryč nechávám to na Luxovi.
Měl by sem napsat, jak se kytí daří, ale žádný hrozný změny (snad) nebudou.

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 12-05-2006 v 11:32 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 15

Jdu ven, abych to vyfotil. Večer to tu bude. Zatím Peace

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 12-05-2006 v 16:45 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 16



čabas já jsem te Mairovo kámoš co se má starat o jeho kytky.ty listy jsou furt ohnutý a jsou na nich takový bílý tečky podle mě to jsou svilušky.Mam pravdu nebo ne??

Old Post 13-05-2006 v 16:33 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-02-2010 - first out SR - 16 odpovědí
05-10-2008 - My first outdoor 08 - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2176130 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív