Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Mairo´s first out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 17

Teď jsem přijel........sakra! Co to je? To mi Lux teda radost nedělá. Zítra se tam půjdu kouknout. Koupil jsem si ten peroxid. Co myslíš idki stříkat teda nebo ne?

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Naposledy upravil Mairo 16-05-2006 v 11:04 AM

Old Post 15-05-2006 v 20:23 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 18

Ok, ráno se tam zajdu podívat i s postříkem. Dnes jsem se dozvěděl, že to je jen Shortys (kytka, která byla zasazená jenom do takovýho malýho květníku a původně ani neměla bejt) takže mě to ani moc netrápí, ale uvidim. Zatim
A díky moc

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 16-05-2006 v 19:16 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 19

cuzz asi si hledal toto myslim stima samcema a samicema.... http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=296 jinak myslim ze je to naprd davat k silnici... jelikoz by ti ji tam nekdo mohl cornout....

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 16-05-2006 v 20:05 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 20

Není se čeho bát. Ty kytky předtim byly v druhym patře a ani za boha to nebylo od nikud vidět, jen od naproti, ale naproti bydlí taky jeden týpek co hulí, takže tomu by to bylo šumák. Teď je to v ekologickym bezpečí.
Díky za ten link. Je to přesně ono, co jsem hledal.
Zítra se jdu ráno kouknout na kytí. Staral se mi o ně 4 dny Lux.
Trochu se ale bojim, protože tu dneska pršelo a padaly malý kroupy.....sice jen chviličku, ale i tak. Modlim se
Jestli to bude v poho, tak podle stavu kytek asi o víkendu přesadim, ale radši se vás chci zeptat. Co myslíte? Mám to zatim nechat a nebo to mám přesadit? Mám připravený kýble s drenážníma dírama (který se navrtaj) jinak normálně zalejvat to budu. MYslim, že neni třeba vyrábět žádný zavlažovací systémy.

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 16-05-2006 v 21:17 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 21

No, tak pojem ekologický bezpečí je drobet mylnej. Dnes mě málem skolil infarkt. Kytičky za čtyři dny nepřirozeně rychle vytáhly, ale na kytkách jsem objevil nezvaný hosty - slimáky.
Ty kurvy sežrali celej jeden list! Představte si, že se ani neštítili nacucat se na stonek. Naštěstí jsem včas přišel (byl jsem tam hodně brzo ráno), nevim totiž, jak by vypadala kytí odpoledne. Hodim sem fotky. Let it grow......a nebo radši Let it survive

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 17-05-2006 v 13:30 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 22

Das si to k silnici a pak to budes mit plne olova jaxe tak rika budes mit aspon tezky palice a novou olovenou prichut

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Naposledy upravil Marty.SX1 23-05-2006 v 05:34 AM

Old Post 17-05-2006 v 17:28 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 23

Tak se omlouvam, že jsem sem ještě nenaloadoval ty fotos, ale nějak jsem neměl příležitost. Večer to sem ale určitě dám.
Aktualitka ze světa naší krásné flóry je, že jsou kytí přesazený do 10l kýblů a myslim, že už j vícekrát nebudu přesazovat.
Myslim, že svilušky (nebo co to bylo) už nenapadaj další lístky, zato slimáci mi tenkrát způsobili škodu, že jsem musel z jedný kytky uříznout dva listy......myslel jsem, že to je nejlepší řešení.
Proti slimákům jsem si poradil solí (piliny ani popel nebyly) a to tak, že jsem 3 pytlíky soli rozsypal kolem dokola kýblů a má to účinky.
Leti it grow

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 21-05-2006 v 10:14 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 24




Tak s klukama jsem si v rámci bezpečnosti našli lepší místo a tak sme je všechny (série Mach, Bob Marley a Štáňa) přenesli na šupr dupr místo.
Zítra se tam půjdu podívat a jelikož už mam kytíz pžez 3 týdny nad zemí, tak začnu pomalu s hnojením v malý dávce.
Přidávám fotky ještě ze starýho fleku (konkrétně kytičky série o který tu byla řeč - Mach po přesazení)

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 21-05-2006 v 21:24 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 25

to Marty.SX1 :: Ty gesta si prosím nech... u silnice to nemám už dobrých pár dnů. Uvidíme jak budou chutit... ale když už jsme u toho. Četl jsem tu, že před koncem "sezóny" asi 3 týdny nehnojit....to je jasný, ale někdo dělá to, že pár dnů před sklizní polívá a nebo jinak opíjí kytku třeba vínem, aby dostala chuť.......máte někdo zkušenosti?

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 21-05-2006 v 21:31 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 26







Zajímavý. Dík za tip. V životě jem o tom přípravku neslyšel.

Přináším slíbenou aktualizaci.
1) první fotka je drobet méně kvalitní, ale vyobrazuje náš flek se vším všudy
2) druhá fotka vyobrazuje Mach1
3) třetí fotka ukazuje Mach2 (oříznutá rostlinka kvůli slimákům)
4) čvrtá fotka představuje pěknýho Macha3
5) pátá foto ukazuje Shortyse (kvůli kterému bylo založeno toto fórum)
6) šestá fotka představuje doposud nezmíněnou Stáňu nebo Stanleyho...oboje je její jméno (je to jiná odrůda i když nevim jaká+ dostal jsem jí od spolužačky, která tomu nerozumí a předpěstovávala bratránkovi - mám jí už 10 dnů)

PS: zbytek kytek je k dnešku stár 25 dnů a pozítří začnu s tim hnojením

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 22-05-2006 v 20:54 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 27










Tak jsem tu zas s aktualizací fotos a s "partem mojí kytky"
Mach 3 - http://grower.cz/home/potw.php?acti...w&photoid=98831
mi ožrali slimáci, ale jinak to krásně roste....
dokoce přemýšlím, jestli už to mám FIMnout a tak se chci zeptat, co vy na to?
btw: dneska jsem přesadil Stáňu, kytku, co mam od kámošky do kbelíku, jako ostatní kytky

-přidávám fotky z přesazování a fotky obsahu políčka

1.-3. foto) přesazování Stáni
4. foto) políčko
5.-6. foto) Mach1
7. foto) Mach2 (zčásti sežraná)
8. foto) dojebaná Mach3
9. foto) Shortys

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Naposledy upravil Mairo 28-05-2006 v 19:31 PM

Old Post 28-05-2006 v 19:15 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 28

No, je tu opravdu hnusně...jestli to takhe půjde dál, vyseru se na noname a další rok jdu do Holland´s Hope. Ty jsou na to stavěný

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 01-06-2006 v 16:54 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 29

Proč ty kytky nedáte normálně do země?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 01-06-2006 v 17:11 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 30

to JAHmaican:: to víš, že to do země asi dáme, ale ten kýbl je docela dost přínosná věc... podívej, vezměme to z pár hledisek

1) kytky sice nemaj tak velkej prostor na kořeny jako v půdě, ale zase jsou mobilní a pokuď zjistim, že o tom poli někdo ví, prostě kytičky jen tak přenesu o kus dál
2) má to výhodu i oproti slimákům...je to horší se vyhrabat na několikacentimetrovej kýbl než si pěkně vylézt po stonku
3) myslim, že je lepší předpěstovat a pak vysadit, přecejenom už je ta hlína i s živinama a abych pravdu řekl, tušil jsem, že přijde takovýhle počasí a kvůli tomu by se to dalo přenést i pod nějakej strom nebo něco

Tím ale argumentuju pouze na aktuální velikost a stáří květinek...
předpokládám, že se to stejně nakonec do té země dá, ale to až tak, až budu mít kytičky tak velký alespoň jako PETka
Let it grow

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 02-06-2006 v 10:15 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Nápad FIMnout a nebo ne? Příspěvek č. 31


Už jsem se tu ptal, ale zkusim to ještě jednou...
Mám už zkusit FIM?

přikládám fotku a díky za radu

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 02-06-2006 v 10:20 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 32

No, tak když ti na to políčko někdo přijde, tak mu takhle usnadníš práci..no to je jedno.
Jo, jestli chceš zastřihávat, tak ted je to tak akorát!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 02-06-2006 v 12:10 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-02-2010 - first out SR - 16 odpovědí
05-10-2008 - My first outdoor 08 - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4728240 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív