Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ubohy Windoor by Ski
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Ubohy Windoor by Ski Příspěvek č. 1




Bohuzel jak mam jiz v podpisu nikdy se mi moc nedarilo ani bohuzel ani letos
z jara sem sadil jenze mi dve kytky uhynuli nedostatkem vlahy (byl jsem tyden pryc...)
treti kyti sem zachranil (na fotce ta mensi) mela dost problemy znova najet(roste z druheho patra! ) -byl to muj krizenec Papaya*Nigherian Nightmare
O par tydnu pozdeji jsem uz najisto zasadil 14 kyticek (bohuzel nez jsem vyfotil tak..nechejte s eprekvapit ) pekne si rostli v skleniku JENZE necekal jsem ze by mi je nekdo mohl vzit =-O a jednoho dne jdu na kontrolu kytek a pulka pryc! (Ty vetsi!) pokus o zachranu-tady nastala fatalni chyba-odnesl jsem JEN JEDNU nejvetsi kyti domu -Genetika papaya-no a za dva dny na to zbyle kyticky nekdo opet odnesl!
Ted mi doma vegetuji dve kyticky porad premyslim jestli je mam dat out a nebo nechat uz doma...
Puda:Ze zacatku jen kokosovy substrat
po presazeni zahradnicky substrat,kokosovy s, a perlit
Hnojeno: Kristalonem
Bohuzel se mi ani na po3 moc nedari ale pestim protoze me to bavi coz je hlavni!

Fota: 1 Papaya
2 Spolecne kyti (vlevo papaya nigheria,v pravo papaya)
3 Papaya

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 07-08-2007 v 12:39 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 2




Fota 1 Papaya
2 zvrchu
3 spolecne foto

Casem budou fotky pribyvat..

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Naposledy upravil Ski 07-08-2007 v 12:49 PM

Old Post 07-08-2007 v 12:44 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 3

Měls to dát do galerie...

Dude wrote: presunuto...

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Naposledy upravil Dude 08-08-2007 v 12:17 PM

Old Post 07-08-2007 v 18:20 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 4

Hm škoda toho že ti čorky vždy vše podělaly :-( snad alespoň ten win dogrowříš do konce =) a přeju ať příštím rokem vyroste vše tam kde má ---- v přírodě =) peace


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 24-08-2007 v 01:01 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Upozornění Příspěvek č. 5











Update Takze kytickam se docela dari...ale vynos nebude nic moc...a kyticky uz nadherne voni kdo pestoval papayu vi a zna!

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Naposledy upravil Ski 31-08-2007 v 11:17 AM

Old Post 31-08-2007 v 10:52 AM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 6











...
Takze v kvetu je papaya drivejsi rizky zakorenily takze jsem je soupl do hliny.. uvidime na zkousku na posledni fotce je No-name
Kvuli tomu uz nehulim...moc by toho nebylo..

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Naposledy upravil Ski 31-08-2007 v 11:04 AM

Old Post 31-08-2007 v 10:57 AM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Pohodička Příspěvek č. 7





Prvni palicka...bohuzel jsem zkousle ohybani v miste kde bylo kolinko po prvnim ohebu.. a neprezila...
Provedeni: Reklamni prospekt Nove Unie Svobody ala narezano na filtry nice...
Jinak smokereport po me nechtejte ...Nehulil jsem dlouho jelikoz nebylo proc a kdy a s kym a ani naladu na osobacka nemam

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 01-09-2007 v 21:58 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 8

Tak napiste nejakej komentar at mam chut to dofotit

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 03-09-2007 v 16:08 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Ski
Tak napiste nejakej komentar at mam chut to dofotit
zhul to a napis smokeport


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 03-09-2007 v 16:16 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 10

taky bych byl pro ten smoke report...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 10-09-2007 v 16:22 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 11

Smokereport byl jeden sluk (uz nehulim) testoval jsem chut a navic minulej rok jsem papayu jel tak vim Stavy byli zajimave! lehl jsem si na postel zavrel oci a nechal plynout myslenky! a na co sem pomyslel tak se hned vybavilo!! Zajimave jinak zaseky taky zajimave sedim ve vane a nevim jestli pustit jeste horkou vodu kdyz cejtim teplotu o 10 s pozdeji (tohle jsou minulorocni stavy-nejzajimavejsi...) vice sem nemohl testovat (corky )

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 13-09-2007 v 18:45 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 12

Čorky? prosim roveď to víc... To ti jako vlezli do baráku ? :-O


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 13-09-2007 v 20:25 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Eloren
Čorky? prosim roveď to víc... To ti jako vlezli do baráku ? :-O


nn nastesti ne ale nejlepsi papayu (krasne, sklenikove, tvrde fialove sisky ) malem sem brecel ...ota bych mozna nekde vyhrabal ale nevim nevim vim ze jsem jednou testoval tuhle kyticku ale ne uplne nejvyssi vrcholky (bohuzel ) a vim ze to bylo teda neco ...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 13-09-2007 v 20:33 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA s.r.o
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA s.r.o - 92% PěstitelskáKarma uživatele RASTA s.r.o - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 14

Tak snad se ti priste zadari vic...A myslim ze kolikrat to neni jenom o vlaze.Kolikrat jsem kytky nezaleval i mesic a jsou gut gut gut podle me je nejvic dulezita puda,potom slunicko a az naposledy jsou nejake hnojky a voda a tohle okolo....vim to z vlastni zkusenosti takze si to klidne takhle dovolim rict...Kolikrat ti ta kytja roste uplne sama ani nevis...

Není nad pořádnou LARVU

RASTOVA ZAHRÁDEČKA







Old Post 13-09-2007 v 21:18 PM
RASTA s.r.o je offline   Profil uživatele RASTA s.r.o   Find more posts by RASTA s.r.o   Foto galerie člena RASTA s.r.o   Click here to Send RASTA s.r.o a Private Message   Add RASTA s.r.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 15




Finished! Kdyby chtel nekdo vice fotek...
Sklizen se rozda kamaradum (vrati se mi na chlastu )...
Dekuji vsem kteri se aspon koukli jak to NEMA vypadat....
A dekuji vsem za tech par Karm !
SKI

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 19-11-2007 v 15:49 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

:) Příspěvek č. 16




Bohuzel nektere chytli trosicku plisne...(Tem co vsak nemaji co hulit...to bude ocividne jedno )...

btw...touto cestou se omlouvam ale seminka mi letos bohuzel nevysla ...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 19-11-2007 v 16:21 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3532350 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív