Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj první outdoor 07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Organika Můj první outdoor 07 Příspěvek č. 1

Tákže tento dread bych rád věnoval mojemu prvnímu outdoorku

Začal jsem s vyklíčenýma no-namama a hnojil dostupnýma hnojivama (kristalon start,AB extrakt) později Hnojivo na jahody od doporučení mého přítele THC =)(jako nej dostupné hnojivo).

Příštím rokem bych rád zkusil i hnojiva od Plagronu, ale tento rok budu rád za nějakou úrodu. Tudíž nemusíte šetřit kritikou =) (já to snesu)


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 20-06-2007 v 18:58 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 2




tady jsem začínal ... první semínka již zmiňovaného No-namu byly vyklíčené doma a rostly cca do 4 patra u mě za oknem. Sem tam jsem to zalil krystalonem start a tak od toho 3 patra jsem nasadil provizorní folijáček (odkaz v podpisu) a tak to rostlo


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 20-06-2007 v 19:11 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 3




No a po přesunutí ven to vypadá asi takto...(Byly přidány nějaké nová kytky od kamoše tudíš už je jich tam docela hojnost) Nafotil jsem taky nějaké makra pestiků na jedné kytce od již zmiňovaného kamíka ...........Ať se líbí =)

Edit: nevíte co je na druhe fotce za kytku ? docela me zarazi ze nema vubec listy normalni marjuány... jen jednocípé listy ... díky


2007-Outdoor-ukradeno

Naposledy upravil Eloren 20-06-2007 v 19:38 PM

Old Post 20-06-2007 v 19:15 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 4

Rozhodně bych doporučoval přesadit do větších květináčů, protože v těhlech za chvíli budou mít kyti nedostatek místa pro kořeny. Jinak ta kytka s jednocípejma listama ti pravděpodobně už dřív nakvetla, ne?!Protože po přepnutí z květu zpátky na růst se kytky takto chovají-degenerují...

Thread ti přesouvám do outdoor galerie, protože sem nepochybně patří...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Naposledy upravil Pan Ker 20-06-2007 v 21:38 PM

Old Post 20-06-2007 v 19:48 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 5

jj díky za radu určitě při příští návštěvě přesadím ... ale ta kytka už takhle vypadala od semínka ... nikdy neměla 'normalní' listy..

Edit: tak jsem se dozvěděl že fakt normální listy měla =( takže to bude asi tou degenerací


2007-Outdoor-ukradeno

Naposledy upravil Eloren 21-06-2007 v 11:30 AM

Old Post 20-06-2007 v 20:00 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

hola braťa pěkné kitičky ale pro větší rychlost růstu jim také udělej foliják a zveč ty květináče jeslty chceš můžu ti dát velké kýble od barev a ještě něco zkus satříháváni a ohýbání!

jinak Peace

Old Post 27-06-2007 v 18:33 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 7





Byly přidány nějaké nové fotky uz jsou asi 2 tydny staré.. byl jsem mimo domov tak proto takové spoždění. V dobu focení jsem poprvé s kamarádem použil již zmiňované hnojivo na jahody... Tak jen můžu čekat co to s tím udělá.

Edit: vím že mám už šíleně male květináče, ale bohužel na to tedka nebyl čas ale hodlám s tím něco udělat, jinak fotky jsou od těch předešlých přesně měsíc staré


2007-Outdoor-ukradeno

Naposledy upravil Eloren 19-07-2007 v 13:35 PM

Old Post 19-07-2007 v 13:19 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 8

díky všem za K+ =)


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 20-07-2007 v 08:02 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 9

Zdravím Groweři tak pokud se vše zadaří tak pojedu už zítra zkontrolovat naše krasavice. Takže počítám, že fotky by mohly být na síti tak do úterý....už jsem zvědavý jak se povytáhly.


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 28-07-2007 v 12:45 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 10

a určitě je přesaď....Komu se nelenííí, tomu se to zelenííí

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 28-07-2007 v 13:12 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 11











Takže je tu Úterý a s ním i slibované fotky.... Včera jsem spal na chatě kde kytky máme a jakmile jsem dojel tak to se mnou málem seklo ...kytlky se povytáhly nehorázným způsobem a začaly kvést. Pro mě uplného negrowera absolutní štestí =) Jinak nové změny ... bylo přesazeno a přecampoval jsem už na opravdu větší květináč :-) ostatní budou cca tak do tydne... Hnojivo pořád stejné.. na jahody.... co je cca na 5l konev jedna odmerka.. a cetnost hnojení je tak jednou-dvakrat do tydne...no a zde již zminované fotky

Edit: byla uprava kvalita fotek. Dřív jsem pouze vzal jak Ko*ot fotku a opticky jsme ji zmensil takze po zvetseni byla jak vybluta... ted už zmenšuju velikost


2007-Outdoor-ukradeno

Naposledy upravil Eloren 31-07-2007 v 13:34 PM

Old Post 31-07-2007 v 13:08 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 12

Urobeno grow videjko... http://www.youtube.com/watch?v=xxRZ_lpXO-Y


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 31-07-2007 v 17:28 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 13

takze zitra jedu zase za kytkama (po dlouhe dobe:-D) a zase jsem natěšený jak malý kluk i když to jsou 3 dny od posledni navstevy


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 02-08-2007 v 22:24 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

zdar doufam ze jsi vytahal samce na tech fotach predtim to vypadalo ze tam jeden je a nemas pristup treba ke slepicincum myslim ze takovi hnojivo by kytickam jen prospjelo jinak to mas krasny a preji ti ad ti to vyjde davam ti K plus

Old Post 03-08-2007 v 14:09 PM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 15

nene ani ze zacatku to nevypadalo ze by nejaka kytka mela kulky a to se také projevilo potom.... z 5 kytek 5 samyc :-D (samic) i kdyz nevim nevim jak s tou malou slečnou v prispevku č.7 ta nejmensi kytí. ted ma cca 30 cisel a to byla nasazena cca ve stejnou dobu ... ted jsem ji dal kamaradovi domu tak uvidime... ( nechteli jsem s kamosem riskovat ze by to byl samec a ojel nam nase slecny ... tak snad =) dneska jedu zase na chatu ... trosku ostrihame listky a bude mlíčko

Keep growing to all and thx for Karm =)


2007-Outdoor-ukradeno

Naposledy upravil Eloren 03-08-2007 v 14:46 PM

Old Post 03-08-2007 v 14:40 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 16

tak přišlo veliké zklamání po uvaření mlíka z půl igelitky našich listu se nějaký převratný stav neobjevil... což mě docela mrzí můžu jen doufat že to Thc co nebylo v listech bude alespoň v pálkách.


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 04-08-2007 v 15:26 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
07-08-2017 - LSD, první outdoor, listy - 2 odpovědí
13-11-2017 - Outdoor 2017 - 191 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8773300 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív