Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Akce peřináč 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Obecné Akce peřináč 70w Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery po dlouhé době jsem se rozhodl pro dalši grow... Bude to trošku neobvyklé ale pokus je pokus... Mám docela malý pokoj, jsem student a rodiče kteří by kytičky radši neviděli... Proto jsem se rozhodl o super tajný grow kde nikoho nenapadne hledat a je zde docela dost místa...

Slunce bude zajišťovat sodík 70w na růst i květ. Komplet mě vyšel na 720kč bez kabeláže, tudíž jen zapalovač, předřadník a výbojka i keramická objímka.
Stínidlo je vlastní výroba z chromového plechu ohýbané podle úhlů nalezaných na netu, už si ani nepamatuju stránku ale svůj ůčel to doufám splní.

Vítr zajíšťují 3pc větráky napojené na regulovatelné trafo 1,5-12V je to hlavně proto že grow má být utajený takže se dá regulovat hlučnost větráčků. Teplota nepřesahuje 31C... Vlhkost jsem nemeřil z důvodu nedostatku vybavení, prostě nemám vlkkoměr...

Osádka: tu bude plnit už zaručená kvalita i kvantita kterou testoval kámoš je to blueberry X chronik. Podařilo se mi vyžebrat od kamaráda pár semínek... Chtěl bych aspoň něco nechat opýlit tak doufám že osazenstvo nebudou samí samci nebo naopak samé samice.

Hnojivo na rust je zajištěno krystalon start které bude doplňovat Plagron Alga Grow
Na květ je připravený přípravek který se mi v minulosti osvědčil Hermavit special

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 30-08-2007 v 10:26 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 2








Zde bych chtěl ještě představit foto...

1. Peřináč

2. Lampa.

3. Vnitřek

4. Vnitřek II

5. Odkrytý Peřinár

6. Už jde vidět dovnitř

7. Otevřený Peřináč

Někteří kteří se dívíte co je to naspodku toho dna vidět lze na fotkách 5a6 tak to je montážní pěna z důvodu visoké svítívosti sodíku. Nafoukal jsem to tam z důvodu toho že to byla taková atomová zář pod peřináčem takže by to bylo asi brzo odhaloeno...

Omlouvám se ale foto jsou trochu přeházeneé...

Old Post 30-08-2007 v 10:31 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Dobre utajeny jen bych na tom jeste zapracoval a udelal to preciznejc, trohu uklidit a urovnat Jinak sem zvedavy, jak si s tim pohrajes, hlavne at nevyhorite

Old Post 30-08-2007 v 10:44 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 4

mám stejnej peřiňák. chtěl jsem v něm předpěstovávat... ale i jedna 60cm zářivka mi tam vyhnala teplotu do neslušných poloh, takže kytky musely na okno. no... fandím ti, ale bez přívodu vzduchu z toho moc nebude asi. koukni jak vychytal utajenej minigrow Svahadji

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 30-08-2007 v 10:48 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 5

jsou tam 3 pc vetráčky dno je odbouráno a dole je asi 15cm dira po cele zadní stěně... takže tam je přívod dobrý...

Old Post 30-08-2007 v 11:21 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grassmachine
Stálý Člen

Karma uživatele Grassmachine - 83% PěstitelskáKarma uživatele Grassmachine - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6

Fíha. Hustý. Já se k něčemu takovýmu taky odhodlávám. Ale naši by to asi nerozdejchali. Zůstanu pod sluncem.... Jináč hodně štěstí a aktualizuj to tu v budoucnu co nejčastějc... čůůůs

Čorky, SMRT Vám!!!!

Old Post 30-08-2007 v 11:52 AM
Grassmachine je offline   Profil uživatele Grassmachine   Find more posts by Grassmachine   Foto galerie člena Grassmachine   Click here to Send Grassmachine a Private Message   Add Grassmachine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 7

Náhodou si myslím že je to utajené dobře, skryto před oky zvědavců a nepovolaných lidí. Sice je to docela stísněný prostor ale na kyti to stačit bude.

Zítra jse odjíždí na dovolenou takže foto update bude až za další týden ale dotazy nebo náměty budu ještě dnes a zítra ráno vnímat. Pokud tedy někdo něco má budu rád...

Jínak je objednaná folie na stěny aby světlo bylo dobré i na spodek rostlinek.

Old Post 31-08-2007 v 09:02 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 8

Tak bohužel se mi potvrdili nejhorší obavy... Týden jsem byl na dovolené a když jsem přijel kyti byli deat... Jsem trošku podcenil míru zálivky...

Škoda těch kyti už mohli být docela veliké...

No nic za ten týden mi vyklíčili další semena tak večer budu sázet... přidám pak foto...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 10-09-2007 v 08:15 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 9

sry omlouvám se ale fota budou až dnes večer včera jsme se nějak zmastili a neměl jsem už na to naladu z ochutnavky letošní sklizně...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 11-09-2007 v 14:44 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 10




tak tedy nová posádka... zatím ale jen mimi...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 11-09-2007 v 20:02 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 11










Tak dnes jsem se doma docela nudil tak jsem si řekl že trošku uprávíme můj malý peřináček... Zadní stěnu jsem vybrakoval a místo ní přišla na řadu dřevotříska do které i přišly pc ventilátory dva na přítah a jeden na odtah takže doufám že to bude k něčemu dobré... dále jsem ještě dělal spodní odstínění aby tajemství bylo ještě více zachováno( docela to zespodu prosvítalo...) a práce mi trvala pár hodin ale zato jsem si pořádně vyhrál...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 12-09-2007 v 16:00 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 12

fuuha vidim ze mas za sebou vvelke pripravi, ale tie planty by si mal rozdelit kazdu zvlast, nemyslis

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 12-09-2007 v 19:18 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 13

Jsou to zatím jen mimi až vyhodí první lístky letí do květináčů...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 12-09-2007 v 22:04 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 14

Neboj nechytne...elektřina je moje hobby i práce takže v tohle si věřím... teplota tam taky nějak neroste takže to je v pohodě. ventilátory jedou na 12 V takže od těch taky nebezpečí nehrozí...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 13-09-2007 v 15:02 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 15

Čauec
vypadá to dobře,jen bych tu elektriku k lampě vyhodil ven z boxu mylím že ti tam bude pekelně zatápět a nemluvě o vlkosti ve vnitř....zkus to nějak podchytit

Old Post 13-09-2007 v 15:13 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PlanTážNík
Stálý Člen

Karma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 16

koukám že si udělal obrovský úklid narozdíl od prvotních foto přeju hodně zdaru

Old Post 13-09-2007 v 16:17 PM
PlanTážNík je offline   Profil uživatele PlanTážNík   Find more posts by PlanTážNík   Foto galerie člena PlanTážNík   Click here to Send PlanTážNík a Private Message   Add PlanTážNík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9430320 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív