Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Akce peřináč 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 17


Tak dneska jsem byl ještě na malý nákup aby bylo už vše potřebné doma... Po celodením provozu byla změřena teplota v peřináči a mile mě překvapila krásných 31 stupňů...

2 Loopuch: O vlhkost se bude starat "utěrka v kyblu" ta bude zajišťovat pekně aby kyti měli dostatek vlhkosti a co se týče těch kousků elektorniky tak topí jen předřadník a jelikož je blízko větráčku tak to aní nevadí teplotu zas tak neovlivňuje...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 13-09-2007 v 16:48 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 18


Dneska jsem se vám kteří sledujete připravil update... některé mimi už putovali do květníku tak házý už druhé lísty

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 16-09-2007 v 09:07 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 19

Jsem fanda tajných boxů. Pověsit 600W sodík a větrat ufonem umí každej, ale tohle je ten pravej extrémek. Už jsi přemýšlel nad tím, jak budeš řešit pach? Klasickým filtrem to vzhledem k PC větákům nepůjde.

Old Post 16-09-2007 v 20:20 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 20

tak to pujde ručně dělaný pachač na řadu...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 16-09-2007 v 21:25 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 21


Tak dneska jsem se rozhodoval jak se bude odvíjet moje další cesta grower... Rozhold jsem se pro sog jelikož je to ze semen a je docela stísněný prostor pro kyti... Ve čtvrtek se od jednoho growera mají přidat 4 x orange bud. Dnes kyti putovali do truhlíku a největší už prošli záštipem. Tak schválně zda se podaří aspoň u jedné FIM...
Přidávám foto pro zkouknutí.


Jo a abych nezapoměl dnes jsem ještě řešil automatický zavlažování... V obchodě (zvěrimex) jsem koupil čerpadýlko cca 200 a 6 m vzduchovací hadičky. Byl problém tu hadičku natáhnout ale svíčka a natahovací pinzeta. Na ustí čerpadla se to dalo potom krásně nasadit. Problém byl ale v tom že čerpadlo bude mít zdroj z akvária které je hned vedle a je víš než peřináč a tudíž když to nasálo vodu a spínací hodiny úkon zastavili voda tekla samospádem dál.... Napadlo mě řešení vzít plechovku dát ji víš jak akvárium a nahoru do víčka udělat dírku ve které bude přívod z akvária. Bude to tedy mírně do kopce ale aspoň to nebude samospádem ubírat vodu z akvária. Na spod plechovky je dírka která už rozvádí vodu kytičkám...

...AKCE PEŘINÁČ...

Naposledy upravil bossfic 18-09-2007 v 20:23 PM

Old Post 18-09-2007 v 20:12 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomigun
Stálý Člen

Karma uživatele Tomigun - 93% PěstitelskáKarma uživatele Tomigun - 93% PěstitelskáKarma uživatele Tomigun - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 22

máš to pěkně utajený, a netrápí tě hluk? tu máš K+

1st indoor 150W/250W
9xEuforie 400W
9xAK-47 400W
MyBrute


Old Post 18-09-2007 v 20:23 PM
Tomigun je offline   Profil uživatele Tomigun   Find more posts by Tomigun   Foto galerie člena Tomigun   Click here to Send Tomigun a Private Message   Add Tomigun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 23


Tak ještě pro lepší orientaci přidávám foto jak to zrovna u mě teď vypadá... Hluk mě vůbec netrápí protože jsem jej vyřešil akváriem. To je umístěno hned vedle peřináče a motorek zajišťující čištění vody v akváriu udělá dostatečný hluk... Jinak do skříně byli pořízené nové pc větráky s ložiskovým motůrkem takže jsou skoro bez hluku...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 18-09-2007 v 20:27 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 24

hodně pěkné,, hodně krásný nápad, zařiď si na holky i nějaký ofuk rozhodně se to vyplatí, kdyby jsi nějak dokázal odtahovat vzduch od výbojky rovnou ven mohl by si jí dát blíže k děvčatum to jím dá hodně.

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 19-09-2007 v 22:43 PM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 25

hmm, dobre maskovani skrine. Postavit nejaku prekazku (v tvojom pripade kreslo) do cesty to by ma asi nenapadlo.

400W

Old Post 20-09-2007 v 06:59 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 26






Tak včera jsem byl opět nakupovat... Do rukou se mi dostala bílá folie na stěny hned jsem ji aplikoval a na buoucnost ohýbací kolénka... A nejduležitější je, že k posádce s přídal Jack Herrer (původem sensi seeds) od letnaka. Tímto mu taky dík řízky bylí silné a pěkné vypadají zdravě prostě lahodí oku...

Vic už foto....

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 21-09-2007 v 06:57 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 27

Mám dotaz zkoušel někdo do půdy přidávat žížali?

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 22-09-2007 v 08:41 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 28

nezkoušel, ale imho tomu nemužeš uškodit, budeš mít provzdušněnou hlínu + ty jejich hovna se použivaj jako hnojivo

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Naposledy upravil Hy3nA 22-09-2007 v 10:29 AM

Old Post 22-09-2007 v 09:18 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
nezkoušel, ale imho tomu nemužeš uškodit, budeš mít provzdušněnou hlínu + ty jejich dovna se použivaj jako hnojivo


no ale žížaly,musej taky něco žrát! a co asi by tam asi žraly jinýho než kořínky? no a taky si nejsem dvakrát jistej, že by pobíraly hnojivo. ..nemyslím si, že je to dobrej nápad.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 22-09-2007 v 09:38 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


no ale žížaly,musej taky něco žrát! a co asi by tam asi žraly jinýho než kořínky? no a taky si nejsem dvakrát jistej, že by pobíraly hnojivo. ..nemyslím si, že je to dobrej nápad.


no nevim no

Potravou je pro ní země obsahující organické látky, spadlé listí nebo drobní uhynulí živočichové. Vše si schovává ve svých spletitých chodbičkách. K neutralizaci, tedy vyrovnání pH, spolykané půdy má v jícnu vápenité žlázy. Svalnatý žaludek rozmělní potravu a její zbytky pak žížaly vynášejí na zemský povrch ve formě malých hromádek trusu, jehož hmotnost za několik let dosahuje až několika kilogramů.

viz wikipedia

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 22-09-2007 v 10:37 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Přemek Podlaha
Stálý Člen

Karma uživatele Přemek Podlaha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 31

Zdarec,rád bych taky přispěl malinko k tomu pacháči. Kup si v Obi pachovej uhlíkovej filtr do digestoře, má cca 50x50cm, takže ho využiješ víckrát, stojí jen necelý kilko a když si uděláš nějaký šikovný rámeček do kterého ho dáš, tak to svůj účel splní .

V roce 1942 měla přísně tajná komise v USA objevit ,,sérum pravdy" pro Office of Strategic Service k užívání proti lidem podezřelých ze špionáže. První substance byla navržena čistá pryskyřice z konopí! Užívání konopí bylo přerušeno po patnácti měsících, protože se ukázalo jako nespolehlivé : podezřelí se buď smáli, nebo je posedla paranoia. Další komplikací bylo zjištění, že agenti napodávali pryskyřici podezřelým špiónům, ale užívali jí sami ))))))

Old Post 22-09-2007 v 13:02 PM
Přemek Podlaha je offline   Profil uživatele Přemek Podlaha   Find more posts by Přemek Podlaha   Foto galerie člena Přemek Podlaha   Click here to Send Přemek Podlaha a Private Message   Add Přemek Podlaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 32






Ahoj lidi taková ohlas s žížalama jsem vážně nečekal... Byl to jen nápad v totálním zkouřeném stavu...

Dnes jsem nafotil peřináček pač dnes už jedum na intr tak budu jezdit domů asi jen na víkend... Zavlažovat se bude co 3 dny automatikou.

První dvě kyti na fotu jsou ze semínka vedle Jack Herrer a vedle nej opět semínko. V druhém květináčku jsou 3 x Jack Herrer a co je mám od čtvrtka tak je poznat šílený růst... Daří se jim dobře vlhkost zajišťuje hadřík u větráčku.... Jack je z řízku od jednoho člena z grow komunity jsou fakt dobré pěkně se větví moc se zas tak nevytahuje prostě ideální... viz už ale foto...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 23-09-2007 v 08:04 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6058380 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív