Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Akce peřináč 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
krabishak
Stálý Člen

Karma uživatele krabishak - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 33

udelej pls fotku jako zvrchu jak to vypada cele zamaskovane je to masakr!!

Old Post 23-09-2007 v 18:13 PM
krabishak je offline   Profil uživatele krabishak   Find more posts by krabishak   Foto galerie člena krabishak   Click here to Send krabishak a Private Message   Add krabishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 34

Jak z vrchu maš tam dříve fotky normálně s peřináčem a s akvárkem...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 24-09-2007 v 06:06 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtw10
Nový Člen

Karma uživatele Vojtw10 - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 35

Čau,tak koukám fakt krutý dílo,chtělo by to ještě nejaký nový fotky jak to vypadá aktualně jinak fakt mazec

Old Post 27-09-2007 v 13:45 PM
Vojtw10 je offline   Profil uživatele Vojtw10   Find more posts by Vojtw10   Foto galerie člena Vojtw10   Click here to Send Vojtw10 a Private Message   Add Vojtw10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 36

asi budou az dnes... jedu z koleji domu tak sem neco pridam...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 28-09-2007 v 07:14 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 37






tak upload po týdnu kitičky se trosku pohly směrem do víšky. Jack se pěkně košatí a rozrůstá... foto nic mmoc nemám doma foťák je to focene mobilem...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 28-09-2007 v 22:29 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 38

Tak a je po srandě... Kyti sice pěkně rostou ale máti na supr tajný utajení stejně přišla. Je horší jak nějaka americká detektivka s Colombem... Zatím se mi ale podařilo to nějak usmlouvat že kyti porostou dál ale horší to bude jestli to zjistí tatínek... To bude pěkný nášup...

Jinak kyti dostanou dneska týdení zálivku abych se celý týden o ně nemusel starat když budu pryč sice mě to mrzí ale co nadělám... VŠ je VŠ... Možná večer ještě upload....

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 30-09-2007 v 12:37 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 39

nechci řikat,že jsem ti to řikal,.... ALE JÁ TI TO ŘIKAL!

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 30-09-2007 v 12:47 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krt3cek
Stálý Člen

Karma uživatele krt3cek - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 40

ja myslim, ze jsi to mel ukryty dobre....treba se ti podari ukecat i s otcem..hodne stesti!

Naposledy upravil krt3cek 09-10-2007 v 19:00 PM

Old Post 30-09-2007 v 18:13 PM
krt3cek je offline   Profil uživatele krt3cek   Find more posts by krt3cek   Foto galerie člena krt3cek   Click here to Send krt3cek a Private Message   Add krt3cek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 41

Hele už je asi pozdě, ale bejt tebou, tak místo ukecávání otce ukecam svýho nej kámoše aby mi to nechal u sebe s tím, že se mu budu revanžovat (záleží na domluvě). Sám tátu asi znáš nejlíp a víš jaký máš šance.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 30-09-2007 v 22:16 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 42

Mati jsem zvládl... je v klidu... jsem sice necekal ale tata se to nesmi dozvedet... budu dal informovat...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 01-10-2007 v 08:47 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 43

tak lidicky dneska se chystam domu... uvidim kyticky po 5 dnech tak jsem docela zvedavi jak si rostou... přemýšlím že už je postrčím na květ aby z toho něco bylo a potom to nekoukalo z peřináče ven

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 04-10-2007 v 05:36 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 44









tak jsem přijel domu a otevřu pokoj potom skřinku (peřináč) a najednou na mě vybafne takovy prales který jsem opravdu nečekal... Foto je hned z prvniho otevření... tak se nelekněte...

Potom jsem sáhl k nouzovému řešení a to k půl měsíčkům a foto dám z jejich aplikace až zítra ať holky nevidíte tak skroušené... Zatím pěstu zdar...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 04-10-2007 v 18:41 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 45

No kamaráda s rodičema je to v tomhle ohledu těžké to máš velkou pravdu,,

ale ke kytkám být tebou tak je zastřihnu rozohýbám a urychleně přepnu protože se to to všechno natáhne minimálně jeětě o polovinu a to uvidíš teprve tu pravou bush jinak to vypadá pěkně ať se ti daří

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 04-10-2007 v 18:57 PM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 46

Sry ale toto mi pripadne uplny OT... Psal jsem ze pujdou rozhybat a o květu už byla taky řeč...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 04-10-2007 v 21:50 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 47






Tak ještě pár foteček z deštného pralesa, kyti jsou už upravené, a zítra se chystají na květ...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 06-10-2007 v 08:20 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 48

Tak dnes se chystam na kolej... Kyti budou zase 5 dni sami... dnes po ukončení růstové periody se chystají na květ.... Tak ještě poslední update....

Jo a na jedné fotce je vidět že jedna kyti chytá na listí takovou do žluta barvičku kdyby někdo poradil co to je budu rád... je sranda že to chytá pouze jedna a to jsou všechny ve stejném květníku...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 07-10-2007 v 12:43 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9112360 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív