Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Mairo´s first out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 33

Jak už bratr jahmaican řek, tak na fim máš ideální dobu. Jinak s těma kýblema je to vyloženě věc názoru. Já takhle měl kytky v kýblích v křoví a někdo mi na ně chodil,ale celý je neodnes. Kámošovi je zase vykopali ze změ takže si asi nevybereš Každopádně hodně štěstí!!!

Old Post 02-06-2006 v 12:36 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 34










Tak s FIMem jsem se raději rozhodl setrvat.
Dneska jsem byl asi po 4 dnech na políčku a kytičky mě mile překvapily.
Z míst, kde bych to nečekal, se začaly hlásit nové lístky.
Chci se zeptat, jestli to je naprosto normální?
Jo a když jsem dneska koukal na kytičky, tak mě zarazilo, že z rozdvojení od stonku raší další lístky a nebo že by to byly už pohlavní plody? Navíc korunky kytky začala dělat takovej menší chumlík, ale myslim, že to jsou jen nové, sedmicípé listy.

FOTO:

1) Mach1 ve srovnání s petkou

2-5) Nové "listy"...u některých je to janý,ale u 3.foto to nevim jistě

6-7) Lístky na špičce kytiček...vypadají vesměs stejně u každé

8) Foto filajovějících lístků Stáni

9) políčko

PS:: zaměřte se prosím na fotku 3 a n a fotky 6 a 7 a napište, jestli se pletu a nebo co to je. Díky

Let it grow
Peace


Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Naposledy upravil Mairo 06-06-2006 v 21:09 PM

Old Post 06-06-2006 v 20:54 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 35

Z těch lístku budou větvičky, že jo...jak jinak by se ti to mohlo začít větvit? Takže je to uplně normální a bud rád, že se ti to začíná robit už u takhle malejch kytek.
To fialový zabarvení bude tak na 95% kvuli nízkým teplotám, ale kytky žijou, takže žádnej strach...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 06-06-2006 v 21:16 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 36

Uáu, to jsem nevěděl, že se konopí větví samo bez nějakýho zásahu...tak to je fajn. Jen mě to trochu znepokojilo...
Jo a ještě se nikdo něvyjádřil k tomu shluku lístků nahoře.
Let it grow

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 07-06-2006 v 06:19 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 37

No s toho zluku ti porostou další listy na hlavním stonku...
Ty vidíš konopí růst poprví?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 07-06-2006 v 08:00 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 38

to JAHmaican:: ovšemže hafec kytek jsem už na fotkách viděl, ale naživo jsem takhle viděl kytku až teď, když si jí sám pěstuju.
Jsem úplnej amatér a veškerý informace čerpam akorát z groweru.
Ale i kamarád, kterej to se mnou pěstí si říkal, aby to nebyla palička, protože ten shluk vypadal docela nebezpečně...už jsem si naprosto jistej Díky

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 07-06-2006 v 11:37 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Obecné auktualizace (43 dní růstu) Příspěvek č. 39














Tak jsem tu po třech dnesch s aktualizací. Musim pochválit velkého Jaha, že nám takhle přeje s počasím, je opravdu nádherný.

Dnes jsem málem nevěřil svým očím. Opravdu to krásně povyrostlo. V průměru tak asi 4cm. Mach1 dneska začala trochu vonět, ale né nijak znatelně...pouze, když si přivoníte velmi z blízka. Všechny kytičky si pěkně chrochtaj a musím uznat, že se JAHmaican nespletl...fialové zbarvení bylo určitě způsobeno teplotou. Můžete posoudit sami, purple ze Stáni je pryč.
btw: dneska jsem pohnojil plnou dávkou...

Tak tady jsou fotky:

1) růst Mach1

2) srovnání Mach1 pro určení velikosti

3) lístky Mach1

4) hlava Mach1

5) Mach 2

6) velikost Mach 2

7) Mach3 - dříve napadená slimáky, jak vidíte, přestála velice dobře

8) kyblíky

9) Shortys - dříve nemocná rostlinka (viz začátek threadu)

10-11) růst Shortyse

12-13) Stanley bez dřívější známky purpel

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Naposledy upravil Mairo 09-06-2006 v 20:50 PM

Old Post 09-06-2006 v 20:32 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 40

Tak jsem dneska byl na políčku a musim říct, že počasí je opravdu ideální. Zas to o kus vyrostlo a o jakej!
Dokonce to se mnou hnulo a s klukama co pěstí se mnou taky a rozhodli sme se to dát konešně do hlíny. Jel jsem tedy dnesk do Baumaxu a ohlídnul si ceny. Bohužel jsem nenašel ty bájný kokosový brikety, ale vyhlídl jsem si keramzit a zahradnickej substrát a rozhodl jsem se, že zejtra nepůjdu do školy, naběhnu jako malý zemědělec na plácek poblíž nynějšího políčka a pokosim to tam a když už budu v tom, tak srovnam půdu a vyhrabu díry na kytičky.
Rozhodl jsem se pro
cca: 50% substrátu
30% keramzitu
10% písku
10% biohumusu

Akorát ještě jsem si nenašel žádnej biohumus, nějak sem na něj zapomněl...maj tam toooooolik krásnejch věcí. Celkově bych měl mít něco kolem 40l substrátu, tak uvidíme.....
Jináč holky jsem dneska měřil a maj od 20-24cm a skvěle vypadaj. Zítra hodim foto z práce
Peace

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 11-06-2006 v 21:28 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 41








No tak co říct...
Ve škole jsem nebyl. Připravoval jsem si na výsadbu kolo velký asi v průměru 4 metry (jo a nehorázně jsem si při tom spálil záda..nu což, kytičky mám hrozně rád a co byc pro ně neudělal). Nejdřív jsem posekal trávu asi do půli pasu , bylo toho ooopravdu málo no a jelikož tam nikdo nechodí, tak bych tipoval, že tak 10cm bylo ještě uschlý trávy, tzn že i s drnama se pokosená tráva snížila ještě asi o 15-20 cm. Nemít tu perfektní věc jménem tremoska a uvnitř čajík, tak jsem asi zdechnul. Večer jsem s kamarádama jel do Baumaxu a tam nakoupili 20l zahradnickej substrát (řekl bych, že lepší černozem s lepším ph jako substrát pro pelargonie a i míň stojí), 2 blaení keramzite (5l/kus) a kyblík kostní moučky. Kostní moučku jsem zvolil, protože co jsem četl, tak se mi to páčí.
Kamarád dodá písek zdarma a tak jsem uvažoval, kdy ještě vykopat díry na kytky a začít sázet do země a nejoptimálnější by bylo počkat si, až kytky ukážou pohlaví , ale kdy by to tak mohlo bejt?
Prosím poraďte...

jinak fotky kytiček:

1-2) Mach1
3-4) Mach2
5-6) Mach3
7) Stáňa

To se to ale hezky vytahuje co?

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 12-06-2006 v 21:30 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 42

no, pohlaví můžeš zjistit už když budeš mít nějakou větvičku dole: zakryj ji papírem, do týdne ti vyroste palička nebo koule... Pak to odděláš, paličku škubneš a mělo by to zase růst.

To jsem vyčetl, nezkoušel sám, ale brzy zkusím u bonsajky...

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 13-06-2006 v 07:36 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od ChaoticRoman
no, pohlaví můžeš zjistit už když budeš mít nějakou větvičku dole: zakryj ji papírem, do týdne ti vyroste palička nebo koule... Pak to odděláš, paličku škubneš a mělo by to zase růst.

To jsem vyčetl, nezkoušel sám, ale brzy zkusím u bonsajky...


Prosím nemůžeš mi poslat nějakej link, kdes to četl? Dík

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 13-06-2006 v 09:09 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 44

Zdar Mairo, nedávno to zkoušel Lahvan, tak jukni do jeho threadu:
http://grower.cz/forum/showthread.p...3829#post413829

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 13-06-2006 v 09:58 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 45

Peace všici...tak jsem byl mile překvapen. Poté, co jsem byl před chvílí na políčku, mi vyrazilo dech, jak se kytičky vytáhly za 5-6 dnů..teď fakt nevim.
Všechny kytky maj kolem 60cm a i přes to, že kytky byly trochu ožraný od slimáků (nedá se nic dělat) nádherně rostou a dělaj radost mě i kamarádům. Drobet mě ale mrzí, že sem tam dlouho nebyl, abych je pootáčel a kytky maj drobet zvohlý stonky...zítra (snad) hodím fotky
Peace

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 19-06-2006 v 17:27 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 46

to fox_tonnzo díky za pochvalu. KYtičky si chrochtaj. Ty fotky zejtra budou. Uvidíme, jaký bude počasí. Venku teda nehorázně chcá...
tzn. že fotky budou dle počasí

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 19-06-2006 v 20:03 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Obecné 55 dní v hlíně Příspěvek č. 47















Peace všichni

Jsem tu po delší době s aktualizací fotek a holky jsou jak vyměněný. Počasí je chvíli jako na Sahaře a jindy zas jako v Irsku...ale kytičkám to asi vůbec nevadí, ba naopak.
Doposud jsem nezaštipoval, protože se to větví docela samo a nechci to nějak strsovat, protože to půjde brzy do země (substrát, kterej sem popisoval výš), každopádně to určitě někdy FIMnu.

Co říct o růstu...květinky dělají krásné sekundární větvičky a perfektně rozšiřují stonky. Všechny maj !!! 60-65 cm !!! a jen je vidím, směju se
Bohužel jsem měl někdy (zřejmě v pátek) na políčku návštěvu rodinky slimákových...na kytkách nenadělali moc škody, takže si z toho nic nedělám. Otrhal jsem pár zničených lístků a kytky chrochtaj dál. Padali tu ale v týdnu kroupy a zaplať pánbůh to schytaly kytky akorát nějakou tou dírou v listu (asi 3 dírky o průměru malíčku celkem)

Nějakou dobu (už asi týden) jsem to ničím nehnojil a to z důvodu, že jsem se tam nějak neukazoval...

Tak tady je aktualizace foteček:

1-2) Mach1 - nakláněl se za sluncem, takže je trochu ohlej, ale on se srovná chlapák

3-4) Mach2

5-7) Mach3 - kytka, která byla předtím brutálně poškozená od slimoušů

8-9) Stáňa - zas jí drobet fialoví nový lístky, ale zimou to určitě nebude ...to je blbost

10-12) Shortys - kytička (na začátku fóra nemocná), nyní asi největší z mého osazenstva


Tak co říkáte???

PS: u 11 fotografie si prosím všimněte toho, jak se list ohýbá nahoru a dejte vědět, jestli je to normální, když mi to dělají jenom dva listy na jedný kytce a navíc jenom v jednom patře...

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Naposledy upravil Mairo 20-06-2006 v 20:24 PM

Old Post 20-06-2006 v 20:14 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 48

Jo jen tak informativně...dřív jsem dával pro srovnání PET láhev...momentálně budu muset vymyslet něco jinýho a nebo dycky přeměřím, ale Petky bych musel používat už 2 a vzhledem k tomu, že to nehorázně roste...musim dělat aktualizace alespoň jednou za tejden...líp 2x
Let it grow

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 20-06-2006 v 20:59 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-02-2010 - first out SR - 16 odpovědí
05-10-2008 - My first outdoor 08 - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1817420 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív