Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
já jsem měla nejhorší stav, když mi umřel strejda.Byla jsem fakt v koncích a do toho jsme dali mega brko a mě to totálně zabilo.Myslela jsem, že žijeme všichni ve snu, že nic neni realita a všichni byli v záři reflektorů.Nic opravdovějšího jsem nezažila.nevim jak jsem se dostala do postele, ale když jsem ulehala, bála jsem se, že už to nikdy neskončí...fakt schyza.pak mě začlo napadat, že co když je tohle vnímání naprosto normální pro ostatní, jenom já žiju uplně v jinejch představách...no co vám budu povídat děs
HALUZAK
aSI žEN HHJT
HALUZAK
No dnes dopíšem to čo som včera nevladal.brutalitka bolo včera to že som sa tu včera skosil v plnej internetovej miestnosti zo stoličky flash jak hovado.začalo to tym že som na písanie na klavesnici mohol písať len pravou rukou lebo ked som používal lavu myslel som že mi roztrhne srdce.Musel som mať na ušiach pustenu stale nejaku hudbu lebo to ticho a tukanie do klavesníc sa nedalo zniesť.Potom som chvilu hladal v počítači nejaku lepšiu hudbu nezmyselne som klikal hocikde kde sa dalo strašne som sa ponahlal čím skôr niečo pustiť to ticho bolo HNUSNEEEE a potom to prišlo ticho urobilo svoje a PRAAAAAAASK nejak ma to seklo a mam hanbu na dva tyždne.
carlos*spc
nice...
:)
Kash
po fuckt dobrych speku skunku ... sem nejednou uviz na 2 hodiny na PRIMEM PRENOSU Z PARLAMENTU (nebo ze snemovny :p ) ... kazdopadne je to lepsi ne TELESHOPING ..
btw: ale co se mi nestalo ? Jedu autobusem (10 km do Ostravy ) a furt me tam votravuje trpaslik ... asi po patnacti minutach zmizesl a ja s radosti vystoupil ... ale asi vo 5 zastavek driv :D
carlos*spc
trpaslici su svine ,zvlast na mlieku ,alebo tripe..
kody_69
Můj dobrej kámoš pěstuje takže to mam dobrý (čti grátis), ale jednou mi dal plnej sakl vod svýho bratrance nebo co a řikal že to je pořádně silný a abych to prej nehulil všechno najednou nebo mě to fakt zabije, ale já sem mu nevěřil (a to byla chyba).
Tak sem pozval dva kámoše že se po tréninku zhulíme. Tak sme smotli dva menší, ty dva už byli docela v náladě, ale se mnou to jaksi nic nedělalo, tak sme si řekli že je škoda po dvou špecích nebejt zhulenej. Tak sme ubalili i ten „zbytek“ a to už byla pořádná raketa. Tak někde v půlce kámoši řekli že už nechcou tak sem to dojel…
Ze začátku nic moc, ale pak to stálo za to. Jeden z těch kámošů šel domu a já sem šel s tim druhym. Šli sme v nějakym podchodu a ten kámoš mi řikal nějakej ftip a mě se najednou úplně zamlžili voči svět mi začal úplně stmavávat a pulsovat až sem málem hodil grécu. Pak sme šli přes silnici a mě málem porazilo auto protože mě vůbec nenapadlo se podivat jestli něco jede. Kámoš mě odtáh na druhou stranu a kolem šel nějakej houmlesák kterej u nás ve městě vybírá popelnice a kámoš mi začal vyprávět něco o tom že s nima bydlí v bytě a s nim spí v posteli a každej večer ho drbe za nohu, ale abych to nikomu neřikal že by to byla hrozná vostuda. Čím dál víc si začínám uvědomovat jaká to byla píčovina, ale v tu chvíli mi to přišlo jako úplný spiknutí a nedovedete si představit jak já sem tomu veřil. Až když sme šli do krámu pro nějakou zažírku tak mi ten debil řek že si dělá prdel a mě se úplně ulevilo protože to byla fakt hrůza. Před tim krámem mi připadalo že sem tam stál tak půl hodiny (i když tam ten čamrák byl asi jenom 2 min) a všechno mi připadalo jak sen, jenom probudit se nešlo. Tak sme pak venku zewlovali asi ještě hodinu neš to ze mě vyprchalo, ale ten muj kámoš se mě ještě teď, po půl roce směje jakýho ze mě udělal debila. :rocket:
thorak
Já měl nejbrutálnější zážitek v tanečních, zkouřili sme se před tanečníma a pak se šlo, nejdřív to byla strašná prdel(výtlem jako sviňa), pak sem se rozjel a myslel sem si že tancuju uplně skvěle, ale když sem otevřel očí tak vidim jak všichni stojej okolo mě a tleměj se, samozřejmě že mě mistr vyhodil, škoda že to nikdo nenatočil na kameru fakt bych to chtěl vidět.
da_tatrman
jeden manik prej chodil do tanecnich us asi treti rok a dycky se vyhulil
Ouki Kouki
Jednou jsme byli v hospodě a kámoš balil špeka...za chvíli přišel hospodskej a začal do něho hustit že jestli si chce píchat něco do žíli tak ať radší vypadne...tak brutální výbuch smích ste nezažily!!!!!!!
ganjoman
Tak dneska to bylo docela super. Rozhodli jsme se s mojí holkou a 2 kamarádama že si uděláme piknik. Nakoupili jsme si jídla za 400 (samé dobroty co bysme si za ty prachy co po nás chcou nikdy nekoupili), vzali bubny, hulo, dydjeridu a vyrazili jsme. Nejdřív jsem si vytáhli deku, otevřeli plechovky s ananasem a mandarinkama, dostihy, a sázky a začali hrát. Moja holka si dala blbé předsevzetí že to omezí a tak hulila míň než my. Během hry jsme zažili plno dobrodružství jak už výměna figurek s koskou(místo figurek jsme měli kostky protože jsme si zapomněli figurky), nakecávání bankéřovi že mi má dát okamžitě 10 000 atd. ale nejlepší bylo když jsme se všichni vypálení dostali během jednoho kola na políčko "Podezření z dopingu" což nás absolutně odrovnalo. Celí večer jsme zakončili lupkáním relaxační folie(ten kdo sleduje Red Dwarf tuší) z billboardu na Oscara.
Nebyl to moc brutální zážitek ale mi jsme se hodně nasmáli.
adam13
to ganjoman
A votom to je! :D není nad kamose a kamosky :frog:
Freemind
Zdravím všechny Growery.
Nápíšu Vám svůj fakt nejbrutálnější zážitek s Ganjou, za kterej se hodně stydím a už nikdy bych něco tak brutálního a hloupýho neudělal. Každopádně jsem si ale vytvořil respekt ke Ganje. Bylo to jako u mnoha lidí po mlíku. Asi dvakrát jsem ho už dělal předtím, taky bramboráčky atd., ale tohle byl fakt nářez. Bylo to když jsem chodil na vysokou. Bydleli jsme v jednom panelákovým bytě 3+1 asi v sedmi lidech, protože jsme nedostali koleje. Bylo po sklizni a kámoš přinesl dva velký Boscháky (30x20cm) listí smíchanýho s opilenýma paličkama. Tak jsme se dohodli, že z toho uděláme mlíko. Koupili jsme 3 plnotučný mlíka, máslo a kakaový granko. Dali jsme vařit tři litry mlíka s tím že se podle dřívejších zkušeností polovina vyvaří. Když se mlíko začlo vařit vysypali jsme do něj oba Boscháky. Po půlhodině varu a míchání jsme přidali půlku másla. Po hodině varu jsme mlíko přecedily, nasypali do něj celé granko a nechali vychladnout. Po vychladnutí jsme přešli ke konzumaci. Nejdříve každej z nás vypil 2dcl, ale kámoš kterej mlíko ještě neměl, a byl zklamanej z bramboráčků, který jsme dělali nedávno předtím (byly opravdu slabý), řekl že si dá pro jistotu ještě (... pěkná blbost), samozřejmě jsme ho v tom nenechali samotnýho a dali každej další 2dcl aniž by jsme vůbec počkali na první nájezd. A jelikož na dně hrnce zůstala už jen kapka (prej :), tak jsme to dopili vše - takže celkem každý asi půlitr !!! To co následovalo bylo největší peklo v mým životě - i když už jsem po různých kombinacích hulení a alkoholu zažil hodně hustý stavy. Seděl jsme si na sedačce mezi spolubydlícíma a koukal na zprávy, že to tak do hodiny naběhne jak jsem byl zvyklý - ale ... po 10 minutách !!!, jsem už cejtil takový příjemný mravenčení po celým těle (že by Placebo říkal jsem si), po čtvrt hodině jsem dostal obrovský záchvat smíchu co to v těch zprávách dávaj. Po 20 minutách brutálního smíchu přišel ze školy další spolubydlící. Tu scénu jsem viděl třikrát - jakobyste vždy přetočili film o kousek zpátky a pustili ho znovu. Zouvá si boty a bundu přijde do pokoje a řekne čau ... cvak konec a vzápětí se to přetočilo a jelo to znova - haluz. To jsem si začal uvědomovat že tohle není a nebude dobrý - byl jsem ve stavu absolutní zhulenosti po 20 minutách od požití prvních 2dcl. Tak jsem šel za ostatníma co si mlíko dávali, byli totiž ve vedlejším pokoji. Chůze byla strašně zhulená a víc ... skoro jsem přemejšlel jestli nemám lízt po čtyrech :). No potom co jsem se omlátil o dvoje futra dveří a o stůl jsem dorazil do vedlejšího pokoje a hned jsem viděl, že nejsem sám co už pěkně frčí. Oba byli vytlemený jako svině a taky čučeli na zprávy. Svůj stav ani neřešili - jenže asi nevěděli to co já vím ze zkušenosti a sice to, že ten stav po požití mlíka bude ještě minimálně 1 hod gradovat. Pomalu jsem přestával vidět na TV a hlasy jsem slyšel jako když je pustíte na poloviční rychlost. Obrovskej tlak v hlavě a srdce se pokoušelo překonat všechny rekordy v počtu a síle úderů za minutu. Po 30 minutách jsem si říkal, že další půlhodinu "Going high" nemůžu v žádným případě vydržet, po 35 jsem měl naprosto živý sluchový a zrakový halucinace. Po 40 minutách už byly v prdeli i ostatní a jen jsme leželi a občas někdo prohodil .... ty vole, ty vole .... co to je ..... žijete ? .... Kámoš kterej si od nás jen tak usrkl jak to chutná byl vytlemenej jak beruška. Už to nešlo absolutně snášet, stav ve kterým jsem byl, byl nesnesitelnej a už jsem myslel, že nemůže gradovat, ale za dalších 5 minut jsem poznal že může :))) a ještě hodně dlouho. Čas se vlekl strašně pomalu, říkal jsem si že už to je půlhodiny co tady ležíme a nic horšího už nepřijde, ale kouknul jsem na hodinky, na který jsem musel hodně dlouho zaostřovat, a viděĺ vždy že uběhly třeba jen 3-4 minuty. Dostal jsem nápad že se vyzvracím a dostanu to ze sebe, jenže v tomhle stavu se přemístit na záchod bylo příšerný - opět cesta futra stůl a taky náš milý spolubydlící (nikdy nepil, nefetoval, sbíral obrázky tanků a raketometů a lepil si je na stěnu, chtěl jít na vojnu a být příkladný voják jenže měl nějakou silnou alergii a bohužel ho nevzali, psal jim že chce nastoupit na vlastní odpovědnost, ale napsali mu že to nejde že by pak mohl někde v boji selhat, strašně ho to mrzelo :), tak ten, začal křičet něco o satanech, feťácích, policii atd. ale v tu chvíli mě to vůbec nezajímalo, zajímala mě jen cesta na záchod. Samozřejmě jsem skončil v koupelně místo na záchodě. Tam jsem se neplánovaně uviděl v zrcadle, a strašne se lekl. Oči totiž byli úplně červený že skoro nebylo možný rozpoznat duhovku. Jako napuštěný krvý a vypadalo to fakt démonicky, jen jsem čekal kdy ta krev začne týct ven. Pak jsem si uvědomil původní cíl - záchod. Jenže zvracet se mi kupodivu vůbec nechtělo tak jsem musel použít "strč prst skrz krk". Nikomu bych to nepřál, dal jsem prst do krku a furt nic, po chvíli si krk už začínal na ten prst zvykat a ani mě to už nechtělo natahovat, , najednou jsem zapomněl co tady dělám a proč čumím do záchodový mísy, dostal jsem haluz, že ten prst v krku je had a intstinktivně zkousnul ---jauu. No nakonec se mi to zázračně povedlo a rybí prsty šli ven. Tak jsem se vymotal ze záchoda a šel si lehnout, samozřejmě jsem netrefil do svý postele, ale do jiný. Naštěstí to byla postel kámoše co byl taky na mlíku a ležel taky na cizí, takže neprudil. (později se ukázalo že ne všechny rybí prsty šli do mísy a část zůstala na mých ryflích a následně na jeho povlečení - pak už prudil). Stav stále gradoval a já jsem věděl jak jedině to může skončit - umřu. Ten strach ze smrti mě dostával čim dál tím víc do sraček. Tak jsem se s ní zkusil smířit a kupodivu to trochu pomohlo. Nikdo z nás už nepromluvil ani slovo, maximálně něco nesrozumitelně zamumlal. Stav se ale stále a stále s neúprosnou rovnoměrností stupňoval. Zavřel jsem oči a čekal kdy to přijde - celý jsem se klepal zároveň jsem sledoval to co se mi promítalo v mysli - obrazce, tváře, zvířata, výjev pekla atd. Už mě to přišlo tak brutální, že jsem se tomu začal smát - ale byl to hodně zoufalej smích. Asi po hodině a půl se stav konečně ustálil a po další hodině jsem usnul. Druhý den jsem se probudil v 18 hod večer a totálně vygumovanej. Kámoš se prej vzbudil už ráno v 9, řekl že musí na záchod, otevřel dveře od pokoje, skácel se a usnul skrčenej na zemi, tak ho odnesli zpátky do postele, to samý prej udělal potom ještě dvakrát - hustý. V 8 hodin večer jsme si šli koupit něco k večeři. Byly jsme totálně vygumovaný v Supermarketu a absolutně jsem nechápali základní věci jako že: dveře na fotobuňku se sami otevírají, na nákup potřebujete vozík, za kterej musíte dá 5 Kč, za nákup se musí platit atd. totalně vymazáno. Lidi na nás koukali a ukazovali si jak na největší smažky. Prošli kolem nás nějaký dvě holky, podívali se na nás a znalecky si říkali: ... no jo heroin .... Tomu jsme se museli tlemit. Byli jsme štastní, že jsme přežili :)). Doporučuju všem - nepřehánějte to ...... s ničím !!!

Freemind

*Respect To Ganja*
Mazz
Pul litru mlika je pul litru mlika, cos cekal?:)
ganjoman
musím ti fakt poděkovat. Takhle jsem se ještě nezasmál od dob... no prostě od pátku:) uplně mazaný příspěvek. dal bych ti karmu kdybych věděl jak:)
HizballaH
hehehe tak to si viem ziwo predstavit.....P.E.K.L.O.! , to uz bol riadne tripovy zazitok aj ked {len:}}}} z ganjah.. fakt fasa..
Pan_Ho
vazne brutalni zazitek a karmu bych ti taky dal uz jen za to ze si ti to chtelo psat ale zrovna nejde.
bounty_killer
Pan_Ho hele nejsi ta na damoklu? :D
Freemind
to Mazz:
... šel jsem do toho s tím že budu nejvíc "High" co jsem kdy byl, ale ne v takovým rozsahu, že tělo a mozek budou mít velkej problém to zvládnout. Po těch 15 minutách od vypití už jsem tušil co bude asi následovat :), no vlastně jsem to tušil hned potom co jsem si uvědomil, že mám v sobě půlitr mlíka - hodně zvláštní pocit - jako časovaná bomba v břiše a odpočet nejde zastavit :) ....
PiosOne
Freemind: původně jsem to tu nechtěl zasírat, ale vidím, že se kolegové připojili, takže se taky přidám. fakt maso příspěvek, zažil jsem něco podobnýho, takže jsem při čtení zažil takový menší flashback. hned jak to bude možné, dostaneš karmu.
Freemind
Ještě jsem si vzpomněl na jeden zážitek po mlíku, ale ten už není tak brutální. Doufám že se nikdo nebude zlobit, že jsou ty příspěvky tak dlouhý :). Bylo to na podzim, kdy jsme vyjeli asi v deseti lidech na hory na chatu dělat dříví na zimu. Bylo to o víkendu. Přes den jsme dělali dříví a večer se kalilo - sud a hulení. V sobotu padl návrh že uděláme mlíko. Jakožto zkušený "kuchař" :) jsem tím byl pověřen já. Mlíko jsem udělal stejným způsobem jaký jsem popsal v předchozím příspěvku. Akorát hulení bylo jiný a dali jsme ho tam celou pikslu od takovýho toho granulovanýho čaje. Bylo uvařeno - dochuceno grankem. Po předchozích zkušenostech jsem se raději šetřil a dal si pouze půl hrníčku. Ostatní jsem varoval ať si nikdo nedává víc jak jeden hrnek. Skoro všichni dali celý :). Mezitím co jsem vařil se dohodlo, že po vypití vyrazíme asi do 5km vzdálené vesnické hospody. Počkali jsme asi ještě půl hodiny a pak jsme vyrazili. Každý už cítil vysmátost. Do hospy jsme se rozhodli jít zkratkou - někudy zadem přes louku a polní cestu. Někdo se chopil role průvodce a vykročil do tmy. Po pár metrech někdo řekl, že jsou někde na louce za chatou natažený ostnatý dráty. Každý začal hledat kde jsou, ve tmě s nataženýma rukama vpřed jak náměsíční nebo zombies - nakonec je stejně nikdo nenašel :), ale pocit že každou chvíli můžete vrazit do ostnatýho drátu nebyl příjemnej. Konečně jsme byli na poli a šli jsme v zástupu za sebou, rozdali jsme si z prdele čísla od 1 do 8. (jeden kámoš zůstal se svojí holkou na chatě, že musej ještě něco vyřešit :) a přijdou pozdějc. (ten kámoš si dal taky hrnek). Bavili jsme se stylem: Jednička pro čtyřku: ..blablabla... čtyřka pro jedničku: ....blablalba....,trojka pro jedničku a čtyřku: ..blablabla... atd. byla to celkem prdel. Každej byl tak zabranej do toho hovoru že ani neřešil proč ten povrch pod nohama nějakej nerovnej. Asi po 500 metrech už nás to fakt sralo tak jsme se na něj pořádně zadívali a zjistili jsem že jdem oraništěm :) výmoly jako sviňa. Tak jsme se zastavili a rozhlíželi se kolem sebe a asi jen 10 m !!! od nás byla normální polní cesta - to už jsme každej pěkně fičel. Kámoš - pětka v domnění že je na cestě led se chtěl sklouznout a vzápětí se ocitl v kaluži - úlet. Pokračovali jsme v chůzi ďábelským tempem, jakoby nás někdo honil. Nikdo nechtěl zůstat pozadu a ztratit ostatní, ale zároveň nikomu tempo nevadilo a to mlíko nás nějak energicky nakoplo. Po asi půlhodině jsme došli konečně k vesnici kde měla bejt vytoužená hospoda. Cesta ještě vedla skrz bejvalé JZD a někdo zahláškoval: ...ty vole napravo jsou bejci... a všichni vyděšeně koukali do tmy jestli tam fakt jsou.... nebyli. Došli jsme na asfaltovou silnici - to už bylo jasný, že jsme pěkně v hajzlu a nastala otázka co budeme v tý hospodě dělat ? Šli jsme po silnici a ta se najednou začala naklánět k jedné straně a všechny nás sesouvala dolů - kámoš sedmička spadnul na zem, že se na ní nemůže udržet a že je to strašná gravitace :). Došli jsme k hospodě - uf. No jo jenže - uvnitř byli jen asi dva lidi a v tom jsme se tam přihnali my, takže pozornost směrem k nám byla jistá. Byla to navíc taková docela noblesní myslivecká hospoda - trofeje, křišťálový lustry, krb a uprostřed velký čtvercový stůl tak 3x3 metry tak jsme k němu zasedli. Jenže jak jsme dosedli tak to na nás taky dosedlo - tempo naší chůze nás pěkně rozpumpovalo a navíc jsme přišli ze zimy do tepla (znáte to ne ?). Přišel čas objednávky - bylo to jak ve filmu Dědictví - co si dáte: ...pi..pi.....pivo, já..áá...č...ča...čaj, já..ja já ??, j... jáá ..nic, já taky niiiic, já.á ma..lý piv...o.., já.. jdu na zá...chod, já limo..ná..du - vrchni si nás se zájmem prohlížel a už věděl, že na nás rozhodně nevydělá. Na každýho to pěkně dolehlo a nikdo nic neříkal jen seděl a koukal na ostatní - později vyděšeně koukal - později deprimovaně koukal .... V hlavě mi běželo tisíce myšlenek a různejch pocitů, sem tam jsem dostal cukání do nějaký části těla. Každej si užíval to svoje a bylo zbytečný něco dodávat nebo něco někomu říkat či vysvětlovat, stačil pohled a bylo vše jasný. Vrchní přinesl objednávku - cucl jsem si piva a věděl, že ho v žádným případě nevypiju. Ostatní to samý - dokonce ani limo a čaj ne. Někdo si všiml že pořád chybí kámoš-sedmička co šel před půlhodinou na záchod, tak tam pro něj šli. Prej to byl dobrej pohled - seděl tam normálně na hajzlu kalhoty dole - v ruce toaleťák, hlavu v záklonu a spal :). Když ho probudili tak nevěděl kde je. Nakonec ho zelenýho přivedli zpět. Uběhla hodina mlčení a vrchní přišel jestli ještě něco nechcem - nikdo zatím nic neupil - vrchní nasadil opovržlivý výraz a dal oči v sloup ale nic neřikal. (musel to být směšnej pohled - 8 lidí sedích u stolu a absolutní ticho - jak na srazu telepatů :) ). Správně jsme se rozhodli pro spěšný odchod - sedmička opět chtěl jít na hajzl spát, ale bylo mu to zakázáno. Zajímavý bylo placení nikdo nebyl schopnej zjistit kolik má dát a tak každý dával co největší bankovku a vrchní nasraně vracel zpatky z dvoustovek, tisícovek atd. to vše se odehrávalo beze slov. Vylítli jsme ven a dostali několikaminutový záchvat smíchu. Studenej vzduch a pohyb nám udělal hned líp. Tak jsme opět vyrazili našim závodnickým tempem. Někdo se ujal vedení, že teď půjdem jinudy ne přes JZD, ale někudy zkratkou. Tak jsme opět šli po nějaký pěšince v řadě za sebou a každej sledoval pouze záda toho před sebou, kromě toho prvního - jedničky. Ujížděl jsem si na nějakým ornamentu na bundě trojky přede mnou. Tak jdem a najednou koukám, že jdem přes nějakej anglickej trávníček, nalevo ovocný stromky, napravo skleník, zahradní nábytek, pod nohama jahody - something is wrong. To už se rozsvítilo světlo před barákem, kterej se najednou vynořil ze tmy a všimli jsme si že kolem nás něco běhá - kurva dva vlčáci i !!! Běhali kolem nás a výhružně vrčeli. Naštěstí někdo vyšel z baráku ven - jenže to byl takovej pořízek typu: kanady, maskáče, holá hlava v ruce klacek a začal řvát co tady děláme. Kurva tak to je v hajzlu říkal jsem si - no jsou dva, nás je osm mám relativní šanci to přežít. Jednička začal něco koktat jako, že to bude asi omyl a všichni začali pomalu couvat. Holohlavec na nás pořád křičel: Co tady děláte ? Kam jdete ? Náš průvodce řekl, že na silnici - to už ale všichni běželi rychle pryč - psi začali štěkat a běžet za náma, ale naštěstí ten člověk na ně zakřičel ať se vrátěj zpět. To byl nejbrutálnější zážitek tohodle výletu. Už jen představy toho jak se mně vlčáci zakusují do masa byly na mlíku, kdy fantazie pracovala na 150%, hodně hnusný. Pak jsme se co nejrychleji vyklepaní vrátili zpět na starou cestu přes JZD a skrz oraniště. Před chatou jsme nechtěli jít přes louku, kde má být ostnatý drát tak jsme to vzali přes sousedův pozemek a najednou jsme šli skr nějakou vodu a kameny, ale to už nám bylo pár metrů od chaty jedno. Tam jsme zalehli a vykydli při soundtracku z Pulp Fiction. Druhý den jsme se dívali čím jsme to šli a byla to taková ta okrasná skalka s malým rybníčkem :) taky nám vyprávěl kámoš co za náma měl přijít do hospy později, jak šli se svojí holkou za náma přes oraniště a vůbec nemohl udržet rovnováhu a furt padal tak ho ona musela podpírat. Prej dorazili do tý hospody, ale my jsme tam nebyli tak si tam objednali hranolky, chvíli na nima mlčky seděli, pak je zaplatili a nechali je tam. Ještě se prej ptali vrchního jestli tam nebyli takový lidi a ten jim řekl: "jo byli vy patříte k nim že jo " :) No ráno jsme se probudili pěkně vysmátý a šli řezat dříví. Brutální na tom byli hlavně ty psi - fakt hustej zážitek.

Freemind

*Respect to Dogs*
Shadoow
Freemind:
Jo zažil sem něco podobnýho tyhle stavy se fagt bojim vo svoje tělo a mysl:mutant::) když sem si to čet(A to sem zrovna na vlnách THC:)) tag sem si úplně vzpomínal na ty svoje stavy. A úplně se zasekával a gebyl jak debil:)
až tě někde vobjevím tag máš u mě určitě K+
Dan.Bass
to Freemind : ponaučení, že do hospody mezi "normální lidi " nelézt. J8 osobně čekám, až bude jhezky, a strávím noc při měsíčku někde v nehustym lese. Jo a jinak, tohle jsem naštěstí ještě nezažil, ale dost často mívám strašný strachy vo život, když se mi brutálně rozbuší srdce (A že já ho nemám zrovna zdravoučký...) apod. A co se mi děje skoro dycky, tak mě asi tak po cca půl hodině od típnutí špeka začne příšerně bolet nějaká část těla, vždycky jiná !!! CO to je, nevíte někdo ? Je to moc nepříjemný.
ZMonica
co to je karma?:)ghi
HizballaH
no ya som trochu porozmyslal ze co sa to vlastne v tej mojej past udialo vsetko a spomenul som si na celkom dobru halushku : bolo to pred 2 rokmy 2 septembra, prisiel som s kamosmi domov z goa party, ktora bola v lese a bola uplne popici, mali sme tam tie NAJNAJ ecka {dwojite ufo z holland:} a proste sme tam parili 2dni a 2noci... ale o to nejde.. teda boli sme doma a ja rozbity a nevyspaty som este musel ist na oslavu ku rodine, pretoze sa oslavovali moje narodky... tam som len zo slusnosti vychlastal 2 deci vina, chwilu sme kecali a slo sa domov... este v ten den rano mi kamos doniesol dake prdy, ze skus kamosovu urodnu....masaker.. tak po tej oslave som to isiel hned vyskusat v mojej izbe cez moje velke vodne bongo{keramicke:} {inac ho volam parostroj:}}} , v duchu som si myslel, ze ma to moc nerozfrci{sak po tej goa party som mal thc a mdma hladinu na skoro na max :}, ale dal som prvu slehu.. druhu... tretiu... a ako som drzal v sebe ten 3ti tucny prask... kukal som sa von oknom na krasne kopceky a dostal som strasny bazen{to je ten stav po riadnom prde co ta tak zakymaca{tie obrovske tlaky v hlawe:}... kazdy to vola inak ale my BAZEN..:} no a zrazu biele pred ocami a NIC!!!! .... nevedel som kolko casu ubehlo ... zrazu otvaram oci.. nic som nepocul.. ako v odzvucenej komore... kukam kukam a zrazu si uvedomujem, ze lezim totalne rozhodeny na zemi a fackuje ma vlastny FOTER a nieco rozprava{no skorej vrieskal.. ze BLABLABLABLA... urcite riadne do mna picoval, lebo som videl ako gestikuluje... sranda bola ta ze som ho dake 4 sekundy vobec nepocul, iba videl... sluch mi nabehol neskor ze wwwWWWzZZUcH!! a foter..:ty chuj sprosty atd atd!!!{ano, on ma priame vyjadrovanie:}...hned mi doslo ze ma jeblo jak svina... pozrem na moj stol a tam bol moj parostroj:} a este sa z neho pomalililinky dymilo... tak som sa zacal hned vyhovarat{aj ked v takom pripade to ide dost tazko...:} , ale vyslo mi to... lebo nasi vedia zehulim tak je to ok.. povedal som ze som si dal iba maleho slucika :}} a ze to mi prislo zle z toho vina {2dcl} co som pil na oslave..
ked mi to neskor rozpravali, tak vtedy sa foter nahodov pozeral do mojej izby z kuchine a uplne vydel od zaciatku ten moj pad{okno je o meter vedla, tak ma nevidel pred tym vydychovat prask- nasi to toleruju, ale neradi to vidia:}... v pade som so sebou zobral k zemi velky sestryn vesiak, ktory mrdol do skrine a urobil strasny ramus, az taky ze moj pes {vid foto:}}} hodil sprinty prec cez 3 izby a az tam sa zastavil... foter sa najprv zacal smiat ze aky som kiptavy, ze co neviem chodit a tak... ale ja som sa neozyval... sranda ho presla,... pribehol ku mne a zacal ma fakcovat... po 10 sekundach!!!{dost dlhe odpadnutie co?:} som otvoril oci a to uz viete co sa stalo... no riadna haluz.. este chcem ktomu poznamenat, ze toto bolo moje prve{a zatial posledne:}} odpadnutie a predtym som iba ticho zavydel mojim kamosom ze sa im to stava{hocikedy aj pri mne} a mne nie, mno takze toto moje tajne prianie sa mi splnilo, aj ked teda za najhorsich okolnosti... ale kaslat na to vykecal som to aj na moje prekvapenie welmi dobre takze je to OK :} cauwes :frog:
dfblbec
j asom dnes poobede dosiel k typkovi, kt. daval uz od desatej vecer predchadzajuceho dna. tak sme si jeho starom dome dali nejake 3 puky, a sli k nemu, kde boli rodicia. cesta do jeho izby? "dobry den" a v pohode. A cesta von (po 1.5 hodine). odchadzam, a len tak si zadrem "Dobrydenia". jeho mamka po mne cumela ako na debil.
Nic moc brutal, ale doteraz mi to leze po hlave co si o mne mysli!
Joža...
Tak sedím doma čumim na bednu a sem zhulenej a co nevidim vedle mě stojí matka no bylz toho pěknej průser protože sem jim začal nabízet travku no fakt blb nehulte doma :-)
che0ps
Já sem se taky někdy minulej víkend slušně zhulil a to co přišlo potom byl hafo moc šílenej úlet. Silně vyšinutej si štráduju po ulici a jak du tak sem se zahleděl k okraji silnice a tam byly takový ty uschlý a opadaný oranžový pupeny z nějakýho jehličnanu. A tehdy mi to nějak došlo, že ty pupeny sou vlastně nový jehličky na tech jehličnanech. Sem se chtěl nějak přesvědčit a uviděl sem asi 2m před sebou modřín. Přišel sem k němu a asi půl minuty sem se díval na jeden ten pupen, co tam jenom tak visel. Potom sem pomalu (hodně, hodně pomalu :) ten pupen chytl a pomalu (ještě pomalej) rozemlývat v prstech. A v tom sem nejak periferním viděním zaregistroval, že na mě někdo kouká. Pomalu sem se otočil a tam na mě koukalo asi 5 nebo 6 lidí, naprosto zděšeným pohledem... No prostě otočka, ani slovo ale na takovouhle botanickou haluz se prostě zapomenout nedá :))))))
che0ps
nebo taky sem si to tak seděl před místní trafikou po hydrophonii.. sedím sedím, čekám na kámoše, až si objedná co potřebuje..nejak sem vytuhl a chtěl sem se poškrábat na nose .. zkusím pravou ruku .. nejde zvednout !! levá nejde taky zvednout !! chytla mě schýza protože sem si byl stoprocentně jistej, že sem si dával ruce na klín..zkusím znova levá pravá zase nejde .. uplně sem tam vyšiloval a přitom sem se nemohl pohnout pak přišel kámoš zpátky řekl "jdeme" a já vesele vytáhl ruce z kapes a šel za ním ..
che0ps
Když u nás byl bratranec, naplánovali jsme si výlet k rybníku a proložit to pár šlukama. Pohoda, na kopci sme to zapíchli a dali sme dýmku. A pak druhou a ješte jednu a nakonec poslední. Úplně odvaření sme si újížděli na Tatraách co kolem projížďely a taky na letadlech a tak...
Bratranec a já sme se smáli hafo moc (já si myslel že je opice a on že sem papoušek). Potom se to nějak zvrtlo a mě bylo jak na blití.
Tak sem mu řekl, že se jenom tak natáhnu a nehorázně sem sebou z lavičky řízl do trávy. Točila se mi řepa. Zavřel sem oči a pak to přišlo:
Haluz jako prase. . .
Uviděl sem takovou nekonečnou šedou pláň a tam byly jenom dvě vjecy - Nejakej černoušek s takovým tím sluchátkem s mikrákem za uchem a něco jako pumpa na benál. Ta pumpa úplně blikala červenýma světlama a majáčkama. A ten malej nigga začal hučet: Bacha, bouchne to!
Tak sem se vyděsil, až sem otevřel oči, otočil se na bok, a vyvrhnul švestkový knedlíky!!! Bratranec na mě koukal úplně zděšeně a pořád se mě ptal, jestli sem v pohodě. Já ze sebe vyklopil akorát:"Tak tohle nebylo zrovna nejpříjemnější..."

A zbytek cesty byl bad trip, prostě fuj
Hej lidi,brutal halda...Sedíme v Kostce na lavičkách (místo ve F-M) no a tam přejde přes choník ježek..Normálka.Týpci se zasmáli ¨, ale mě to nedalo...Ted jsem viděl jak ježek skáče na mého kámoše a já ježka nedokážu zabít,protože ty jeho bodliny se silně zarážely do rukou...V momentě, kdy ježek mi zabil kámoše byla chvíle,kdy ho dokážu zabít....Vyvraždil všechny,KROMĚ MĚ...Pak jsem se vrátil do reality a byl zase zpátky v Kostce
Strampl
Maximální a na první pohled slyšitelné ticho!!!!!!!!!:popcorn:
elis :-i
Asi pred rokem a pul sme byli s partou na plese, pochvili sme se tam uz dost nudili, tak sme se rozhodli ze pudem ven a dame speka. Meli to tam udelany tak, ze kdyz chtel nekdo odejit ze salu, dali mu takovej listecek a kdyz sel zpatky, tak jim ho zase vratil (aby se poznalo ze uz tam byl predtim a ze platil vstup). Tak sme vylezli ven, dostali sme kazdej ten listecek a ja si rikam: "Jak se znam, po tom speku urcite zapomenu, kam sem si ten listecek dala...dam si ho do podrprdy, a to snad nezapomenu." Tak sem to udala, venku sme zahulili, pohoda, deme zpatky dovnitr. A jak sme zase prochazeli kolem tech chlapku co hlidali u dveri, ja sem k nim natahla ruku a chtela sem ten listecek, ktery davaj kdyz se de ven. A oni se zacali smat a rikali, ze jim mam dat ten listecek ja, protoze du dovnitr. No a ja sem se na par sekund zasekla, pak sem se k nim otocila zady, vytahla listecek z podprsenky, dala jim ho a sla dovnitr:)

No a na tom samym plese asi po pul hodine pozorovani tancujicich se naklonim ke kamosovi a rikam mu: "Koukej, Mates tancuje s nakou holkou!"
A on: "No a co?"
A ja: "Teda kecam, chtela sem rict s nakym klukem!"
Kamos: "Kde?"
Ja: "Tamhle!"
Kamos: "Ty vole, to neni Mates, to je naka holka!"
- a ja sem si fakt spletla kamose Matese s nakou slecnou:)
elis :-i
Jednou sme taky byli na party, vracime se z venku z rauchpause, a ja rikam kamosce ze si pudem sednout k nasemu stolu. Tak sem prisla ke stolu, normalka si k nemu sedla, pohoda. Otocim se a vidim kamosku, jak tam stoji a uplne se reze smichy. Tak si este jednou dobre prohlidnu lidi, ktery sedej u toho stolu, a dojde mi, ze je vubec neznam! Tak sem se zvedla a utikala pryc, pak me kamoska odvedla ke spravnemu stolu.
Ant
TO : elis .... tohle se mi stává vážně tak dvakát do tejdne :) .... ale slušný :D
el-basha
Šli jsme s kámoškou na brko k rybníku sedly na lavičku odpálily a čumime na teplárenskej komín naproti jak se z něj valí pára. Ještě jsme to ani nedohulili když čumim na tu páru a vidim v ní řadící páku s ukřižovaným Ježíšem tak to říkákm kámošce a vona vidí to samý tak na to koukáme a jak se ta pára měnila tak jsme viděli všechno možný ale vždycky voba to samý. Seděli jsme tam fakt partu času a koumali ty vobrazce. Hodně hustá haluz dycky když si na to vzpomenem tak se dobře pobavíme.
Avron
Asi nejvetši bylo to když kamoš mi dal krasni šidu tak ja cestou domu jsem si ji dal a v tom ako sem si ji dal na jednem miste v lese kam chodim kourit že bum o strom a potom o lavičku proste mega flash z mega šidy a potom sem slyšel nekdy divne zvuky ale kratke a na chvilu fizla prede mnou.halux.
HizballaH
no mna vcera chytil fizel na motorke a jebol mi 4 priestupky!!! som zvedavy co mi povedia ked ma predvolaju.. ale hadam to bude ok :O :}
swen
no,zrovna ted v utery prisel pro me thc-brather v 18:00,jesli nejdu na majales na pivko?ja,ze jdu.stejne jsem doma jenom zevloval.dosli jsme do parku kde se konal majales a hned ze kamos skoci pro pivka,tam u stanku do neho zacal prudit nejaky ulizany hovado.tak jsme se na neho vysrali a sli za dalsima typkama.s nema jsme kecali tak pul hodky a ze pujdem zacutat hakys.mezi cutanim,u kteryho jsme zkisli asi 3 hodky,padlo dalsich 5 pivek,ale pekne parilo slunko,tak vite co to svama udela.po tech 3 hodinach cutani prisel typek,at jdem s nim na sklo(no name)-tech padlo asi 5-6.no proste jsem byl v pohode zfouklej.asi kolem devaty jsme vyrazili zaplatit kamosuv dluh z kalby.v tom klubicku jsme potkali kamose a ten nam nabyl sklo bilou vdovickou.ja jsem to rozjizdel a to jsem si jen tak trochu potahl a v plicich,pokud mi tam nejaky zbyli po tom prdu,jsem mel jak v hirosime a nagasaki.proste brutalni vybuch.to jsme sli hned hrat fotbalek a tak za 5 minut jsem se nemohl udrzet na nohou a ti hraci se mi tam jen tak houpali ze strany na stranu jako opicky na lijanach.dali jsme dve hry a ze pujdem domu,ale me trklo jeste v hlavicce,ze zhulim jeste kamose v praci.nez jsem se tam doplazil,tak ubehlo asi 45 minut a domu tak pul hodinky,ale tu cestu si vubec nepamatuju,jenom jak jsem kecal s kamosem.pristi rano jem mel normalne na osm,ale telo nejak rezignovalo na konec jsem vstal az 8:36 a tojsem vubec nevedel co je za den.tak tohle je muj posledni brutalni zazitek po huleni,tak dlouhej kour a peace
Dr.Green
to ja mam kamosche a ten byl jednou na chate a rozdelaval ohen v kamnech. kdyz se tham zacal šiřit kouř tak tam všichni naběhli a fotili ho jak roztápí v troubě !!!!!!!!!!!
prostě si spletl dvířka....
konec
ZMonica
Včera brutální kouře..Stojíme u stánku s pivkem a párkama- takový ty běžný stánky, kámosh jako že ten si na to troufne, to říct, to koupí, já a rene si povídáme opodál, vtom nás v rozhovoru přeruší on, koukáme na něj, on nakloněnej do toho stánku a říká tý ženský uplně na sračky: ,,31.4.1986"..:)

Nebo jsem leželi pak na travě a najednou že si uděláme ohníček..Na letný, chápete to, mi tam jak kokoti sbírali suchý listy opadaný ze stromu-t je jasný, že asi nevyrostli ze zeme a pak jsme tam fajrovali..celkem slušný..Zakončil to kámosh, kterej prej jako frajer vylee na strom,a le když mi taky..tak my rikame že nejdriv on abychom vedeli jak na to..Sam vylel uplne fuck az nahoru apak nemoh dolu..a my jsme tam hulili další brko a smáli se mu..
chOdec
... tak ... spicek jsem dohulil.. davam si cajik :)
pomalinku se smraka.. rozsvicujou se sem tam nejaky okna na siluetach domu naproti ::
dole jezdi tramvaje, posloucham laurenta garniera, do toho se misi zvuky projizdejicich aut...
sedim a rikam si, ze se mi nejak divne dejcha.. tak to chvili zkoumam, pozoruju to a asi jo.. jako bych mel sevrenej hrudnik.. a zda se mi, ze mi neni dobre..

asi bych nemel hulit... mozna bych ani nemel psat takovyhle prispevky..
nejak me to vysiluje :)
Včera sme měli mít v blaníku přednášku vo drogách tak sme se šli nahlásit a vypadly do františkáský zahrady (U rokáče) a hulíme a normálně tam rostla mezi těma keřema travka!!! Tak du vytrhnu i s kořenama, že si ji zasadim -(jo a byly sme vyhulený jak hovada)-
a pak přišel kámoš kámoše a pak benga, sebrali nám vobčanky tak sem tu kytku strčil za kalhoty pod mikinu a voni volali na centrálu a něco ověřovali já sem tam s kámošel blil ňáký teorie o KGB kámoš se tlemil jak debil a já byl strachy posranej páč voni nám ty vobč. sebrali a ani nepípli a zapsali si náše ména a pak vodvedli toho typa co tam přišel -kámoš říká že prej něco vykrad takhle sem byl strachy posranej naposledy v1. třídě dyž mě chytli jak šmelim. No a pak sem zjistil vod kámoše, že na tý přednášce říkali, že dyž u vás najdou jakýkoli množství hulení tak vás vykopnou ze školy -to byla kurva klika, že nás neprohledali!!

p.s.
Doteďka sem nepochopil estli to byla šťára nebo co -ale vyplatila se jim!!
mr.ganja
Zdravím vás všechny,
včera jsem přijel z jedné dobré akce a řekl jsem si že o tento zážitek se s vámi musím podělit.
Jeli jsme na cyklisták se školou - od pondělí do pátku. Denně jsem s někým ze třídy zahulil a byla pohoda... ale ve čtvrtek to bylo asi nejlepší...
...celý den v klídku - jezdilo se na kolech, hráli se nějaké hry a tak no a k večeru jsme s kámošema sbírali dřevo a chrastí na večerní táborák, potom jsme šli na večeři - tam nám řekli že bude ten večer noční hra :) no tak jsme po večeři dali trošku slabší brčko (já jsem z něho nebyl nějak moc - jen chvilkově no, ale kámoši byli trochu dýl) šel jsem se převlíct zašel jsem pro holky a šli jsme k ohni... tam jsem rozdělával oheň :) to byla docela sranda (jo u toho ohně už byli skoro všichni - no učitelé tam nebyli a ještě nějací lidi od nás...) Pekly se párky a tak - no a pak se šlo na noční hru (spočívalo to v tom hledat 5 světel v lese ve správném pořadí...) no a po této noční hře následovalo to nejlepší z tohoto večera - s mojí nejlepší kámoškou jsme si spolu dali po cestě zpět k ohni hodně dobré hulčo (dali jsme si jedno sklo) šli jsme ještě s jednou kámoškou (šli jsme ve 3 ona ale nehulí...) no a jak jsme hulili to sklo tak nás došli ještě 2 kámošky a ty si dali taky ještě prda (sklo bylo fakt festovně nabito :)) no ty původní dvě šly na chatku pro víno a my 3 jsme ješte na betonovém hřišti šitovali to sklo - asi půl hodiny...he he... No a pak jsme šli za nima k ohni a to byl teprve ten správný mazec. Seděl jsem vedle své nejlepší kámošky a ptám se jí jak ji je a ona na to že je to jako ve vesmírné lodi a my plujem vesmírem - no když jsem se tak na to díval tak mi to tak připadalo - takže jsme pluli oba dva... :)
Byl to fakt super stav... škoda že začlo za chvíli pršet... ale nevadilo to protože tenhle stav jsem si s ní ještě potom vychutnal u nás na pokoji - dokud je učitelka nevyhodila spát (asi o půl 1 ráno).

Byl to jeden z mých nej zážitků takže díky že jsem vám to mohl říct a díky že jste to (možná) četli...
mafiaaan
Tak tu maam nejakej ten zaziteq:-) Vcera me navstivil kamos ze dostal nejaky hulo s tim ze je to nejakej shit....OK chvily sme byly doma paril sem komp...pak sme vyrazily vzal sem kaaru /Fiat Cinquecento/ na zhulenii dobra car...vyzvedly sme papirky a mohly jet...kam ale dnes pojedem??Napadl me dobrej napad ze pojedem tak 3km za ves delaj tam naky potrubi a tak tam sou nove vyjety cesty daaleko do poli...kdyz sme tam prijizdely stala tam naka skodofka s nakym jezedakem,rikam hmm to serem kdovi coe zacz...jedem dal...ale co ted?kamos ze kousek odtud je sad kde mel sest let z5 brigadu..prijely sme tam je to tam fak hustyy asi se tam o5 vratim...dlouho se jede sadem tak 800m a pak tak pul kilaku do kopce a vyskytnete se nakopci s nadhernym vyhledem tam sme stocily zhulili pohodicka maximum...asi tak pul kilak od nas byl starej mikrobus asi tak ze 70.let stal tam totalne vybraklej pod kopcem celkem halda...jeste sme rozhodily par seminek co zbyli z toho hula do kukurice:-) trebas se to uchyti:-) jedem po trech hodkach stavu z5 a pri vyjezdu ze sadu si delam prdel z kamose ze dochazi benal cukam pedalem /byl z toho f pici,udal sem mu to uz jednou a pak sem ho nechal tlacit,kdyz uz me to nebavilo sem nased a znova sme jeli...byl nasranej:-)/ no tak si z nej tak delam prdel jedem sme pred prvni vesnici jedem do kopce...auto prestava jet, kamos-"nedelej si zas prdel!"podrazuju a kara jede min a min az zastavi...tlacime na kopec v domeni ze je tam par kapek a az se to narovna kousek to pojede...hmm nicz...zhulenej 6 km od baraku bez benzinu 500m od vesnice plny romskych spoluobcanu kteri se po peti minutach zacinaji zajimat co ze jim to pristalo za obet v jejich teritoriu....co ted??volam...vsichni vyply founy...nebo nezvedaj...Bee.. co ted ??!volam mati...privez mi na kole benzin!!nasleduje zpoved..kde jsi ?co tam delas??az se vratis uklidis si ten bordel!!?seres me!etc. po deseti minutach premlouvam mati vyrazina kole...cekame neuveritelne dlouhych 40 min. na benal...zatim co jsme v mimoradnem zajmu obcanu divne pleti...probirame haluz co kdyz mati pojede kolem nich ocorujou ji o benal a kolo a budem tam kde sme....nastesti vse dobra dopadlo.z5 jede na kole kamos ja vezu mati domu...este trchu nadava jinak v poho,i kamos se vratil celej dom aj s kolem....no celkem fuj zaziteq...Koukame na fotbal a hezky spat....:jumper:
mafiaaan
Tak tu maam nejakej ten zaziteq:-) Vcera me navstivil kamos ze dostal nejaky hulo s tim ze je to nejakej shit....OK chvily sme byly doma paril sem komp...pak sme vyrazily vzal sem kaaru /Fiat Cinquecento/ na zhulenii dobra car...vyzvedly sme papirky a mohly jet...kam ale dnes pojedem??Napadl me dobrej napad ze pojedem tak 3km za ves delaj tam naky potrubi a tak tam sou nove vyjety cesty daaleko do poli...kdyz sme tam prijizdely stala tam naka skodofka s nakym jezedakem,rikam hmm to serem kdovi coe zacz...jedem dal...ale co ted?kamos ze kousek odtud je sad kde mel sest let z5 brigadu..prijely sme tam je to tam fak hustyy asi se tam o5 vratim...dlouho se jede sadem tak 800m a pak tak pul kilaku do kopce a vyskytnete se nakopci s nadhernym vyhledem tam sme stocily zhulili pohodicka maximum...asi tak pul kilak od nas byl starej mikrobus asi tak ze 70.let stal tam totalne vybraklej pod kopcem celkem halda...jeste sme rozhodily par seminek co zbyli z toho hula do kukurice:-) trebas se to uchyti:-) jedem po trech hodkach stavu z5 a pri vyjezdu ze sadu si delam prdel z kamose ze dochazi benal cukam pedalem /byl z toho f pici,udal sem mu to uz jednou a pak sem ho nechal tlacit,kdyz uz me to nebavilo sem nased a znova sme jeli...byl nasranej:-)/ no tak si z nej tak delam prdel jedem sme pred prvni vesnici jedem do kopce...auto prestava jet, kamos-"nedelej si zas prdel!"podrazuju a kara jede min a min az zastavi...tlacime na kopec v domeni ze je tam par kapek a az se to narovna kousek to pojede...hmm nicz...zhulenej 6 km od baraku bez benzinu 500m od vesnice plny romskych spoluobcanu kteri se po peti minutach zacinaji zajimat co ze jim to pristalo za obet v jejich teritoriu....co ted??volam...vsichni vyply founy...nebo nezvedaj...Bee.. co ted ??!volam mati...privez mi na kole benzin!!nasleduje zpoved..kde jsi ?co tam delas??az se vratis uklidis si ten bordel!!?seres me!etc. po deseti minutach premlouvam mati vyrazina kole...cekame neuveritelne dlouhych 40 min. na benal...zatim co jsme v mimoradnem zajmu obcanu divne pleti...probirame haluz co kdyz mati pojede kolem nich ocorujou ji o benal a kolo a budem tam kde sme....nastesti vse dobra dopadlo.z5 jede na kole kamos ja vezu mati domu...este trchu nadava jinak v poho,i kamos se vratil celej dom aj s kolem....no celkem fuj zaziteq...Koukame na fotbal a hezky spat....:jumper:
Kafkaz
Já jsem jednou hulil s kámošema a pak jsem šel domů sám přes jednu psycho čtvrtí a zdálo se mi,že všude stojej lidi ve tmě.
HALUZAK
To mafiaaan:Tak toto je fakt brutalitka nexel by som to zažiť.Viem si predstaviť tie strasy a ani ten pokec s matkou ked ti doniesla ten benzín.Som sa ale nasmial.
Johnik
Jednou sme s kámoškou zabafali, pak jeli ke mě, vypálili CD a dem zase ven. Přímo před hlavnim vchodem se zapotácela, hodila 3 veliký šavle na chodník a do záhonu. Já zmaštěn na velice solidní úrovni jenom chvíli nechápal, paxem se vrátil domu, nabral kyblík vody (3x) a aspoň to smyl. Hustý.
rizzo
TY JO, TO SI FAKT HUSTEJ!HISTORKA JAK KRÁVA::flick: NĚCO TAK HUSTYHO SE SNAD ANI NEMOHLO STÁT?!MEJT ZVRATKY PO KÁMOŠCE-TO JE KRUDY STEJNĚ JAKO TY SÁM!:satan:
lobotomi
..... BENGA, ac je nevystojim, jsem toho nazoru, ze vetsina z nich je v otazkach kuraku travy docela tolerantni,... jednou jsem se o tom presvedcil, ikdyz tyhle tolerovaly,....
....
sesel jsem se s kamosem, ze ma pro me nejaky zely, normalni ganja, bylo toho dost, plna sklenicka od vitaminu.
Chtel jsem to sceknout, okostovat a tak. Ale kde, v centru nebylo razem kam zajit, no nevim proc, ale nakonec to vyhral
"Melerous Kedra Plejs" aneb park vedle muzea, prazsti uz vi.
Kdyz jsme sli kolem lavicek, byla tam parta keder, nadobi prostreny na bunde,... proste kedry. Tak jsme si sedli nad ne, vytahl jsem frizbicko, vysypal to na to.... prohlizim, cucham a kamos najednou abych to sklidil. Ani jsem nezvedl hlavu a zacal to ladovat zpatky. Sotvajsem to docpal, vidim ze se blizi benga, zrovna prichazeli. Frisko jsem prikril batohem, vyndal flasku, zacal pit a "Copak, nejakej problem?"
Zacalo poucovani, jakto ze sedime na trave, kdyz se to nesmi a co ze to mam v ty sklenice. "V jaky?" "No, pod tim batohem." "Jo, tahle,...no prece vitaminy, ale uz je prazdna, nechrasti..."
...doslo na obcanky a jeden odesel dal, s telefonem a moji obcankou, zacal cekovat, co budu zac.... Tohle jsou zrovna chvile, kdy vetsinou placnu co nemam, takze na nej "Copak, copak?"
Asi me neslysel, volal, vratil se, poucil nas, vitaminy nechal vitaminama a sli pryc. Sly pryc kolem tech keder a nic,.... tam bylo vsechno v poradku aneb pokracujte ve vykonavane cinnosti....
....pak jsme to sli rozdejchat, ochutnat....
arbi
jednou sem neměl co dělat tak jsem si s kámoškou řek, že si uděláme mličko... dal jsem si pěkně záležet ještě jsem skáknul do videopůjčovny pro Kouli... ten film mě vždycky rozseká... No tak dáme mlíčko čučíme na film a zničehonic jsem zjistil že sem totálně v prdeli...

... pokračování očima kámoše co se vracel domů z fotbálku -
v klídko neděle pogoda po fotbálku a pár joijntíčkách hezky vysmátej dorazí domů a co nevidí (neslyší)... v obejváku jede Koule, kámoška na záchodě zvrací já v klubíčku stočenej v koutě ležící mokrej potem se klepu ve strašný zimnici a prosim ho ať zavolá sanitku nebo se zbláznim... takovej hukot co sem měl v hlavě... fakt hustý... :death:
arbi
Dorazim takhle kolem jedný v noci domů, rodiče ještě vzhůru. Jsem vyhulenej jako to prástko, ale mám dostatek pudu sebezáchovi tak jenom houknu směrem do obyváku že jdu se psama. Vemu psíky a jdu je vyvenčit... Stojim koukám na psy aby vykonali obě potřeby :) vydim že se oba vychcali, vidim jak jeden sere, druhej sere tak na ně koukám čekám a jdu domů. Otevřu dveře a v předsíni máma a hned na mě spustí.
- Kde si byl !!!???!!!
- tupě nechápavě zírám
- No kde si byl !!!!!??
- ...no... se psama... sem to řikal... že jdu ... se ... psama
- Jo?? Tys byl tři hodiny se psama???
- kouknu na hodinky - 4,00 ráno

:sun: stalo se to už před cca osmi lety. Většinou když mám vokno tak si časem alespoň matně vpomenu co sem dělal nebo tak... tentokrát ne... absolutně nevim. Nejlepší na tom je, že si vůbec nevzpomínám že bych byl nějak totálně na sračky. byl sem prostě hodně vyhulenej šel sem se psama koukám na ně a jdu domů... tak buď sem čuměl tři hodiny na psy nebo mě unesli ufouni :slizoun: :slizoun:
el-basha
arabi: hustý trochu mi to připomělo Perníkovou věž jak si tam ta buchta čistila zuby:D
chOdec
Lobotomi: jj to je slušný.... :D

Setkání s Policií ČR, nebo Městskou Policií má svý kouzlo... Naštěstí jsem nic podobnýho zažívat nemusel, ale stejně... Je to nepříjemnej pocit, když jedete s lidma DOST vyhulený z akce, světla auta krájí hustou tmu, kterou projíždíte a najednou floydi.. stop... naštěstí jsem neřídil... vůbec jsem to tomu klukovi nezáviděl... no, vystoupil si... doklady... drobnej výslech, odkud jedeme a tak... my mezitím nahustěný vzadu na sedadlech, klaustrofobicky uzavřený v autě... zvenku obchází strážci zákona a svítí nám do ksichtu baterkama... :D

no, čekám, kdy se tyhle uniformovaný skupinky vybaví potřebnou technikou pro zjišťování thc... to bude špatný... :(
arbi
to chodec...

sory ale doufám v to, že tu soupravičku na zjištění thc budou mít co nejdří a taky jí na řidičích budou hojně využívat... drogy za volant prostě nepatřej. Jak už tady někdo řikal - chceš aby lidi byli tolerantní k tobě a tolerovali hůlo ale někteří z nás nedovedou bejt natolik tolerantní aby nesedali zhulený za volant :-(( je to jen otázka času kdy nějakej zkouřenej řidič někoho srazí, přijdou na to že hulil a hádej kdo toho využije a jak bude znít další drogovej zákon... kurva lidi myslete, když sedáte zhulený za volant neohrožujete jen sami sebe. Jak moc vás mám rád, tak každýmu zhulenýmu řidiči přeju aby si na něj benga pořádně vyšlápli a udělali mu z tý jízdy big psycho.
gona
ja ked som bol brutalne vyhuleny som si chcel rozmenit 50sk prisiel som do krcmy a povedal som rozmente mi to na 20 a30 krcmar sa na mna pozrel apovedal ze 30 sk nema tak som povedal nech mi ich teda vrati a isiel som spokojne prec
chOdec
arbi: ne, v poho.... já s tebou souhlasím...

V tom, že bys neměl zhulenej řídit... já bych to asi taky nedělal... tu toleranci nevyžaduju jenom od druhejch, ale věř mi, že se o ní snažím taky.. proto píšu, že jsem to tomu klukovi nezáviděl. Já jsem řídil zhulenej jenom jednou a to ještě po takovejch polních cestách... a nebyl jsem na sračky... Na druhou stranu si myslím, že když aspoň trošku znáš svoje hranice, jseš např. jen lehce zhulenej a nesmažíš to stovkou ve městě, tak se to dá zvládat... ale v podstatě jsem taky proti... i když ne tak radikálně...

a co se týče tý soupravičky... no, docela se toho bojím, protože thc máš v sobě dlouho - i když jsi hulil třeba před pár dnima - a nechce se mi věřit, že by to uměli nějak "reálně" (rozumně) změřit...

A jsem docela rád, že jsou tady lidi jako ty a ne jenom vyhulený paka, který myslí jen a pouze na sebe :)
arbi
2chOdec:
no neboj že já bych nikdy vyhulenej nejel :-) to zas nemůžu říct, to by mi huba upadla ;) ale už to nedělám, jen ve výjimkách a to ještě jako přejíždění ze sídliště na sídliště nebo tak :)) už ani nejezdim s někym kdo hulil nebo měl byť jedno pifko... to du radši v noci pěšky - z výchovnýho hlediska :) a můžu říct, že to na kámoše vcelku funguje. No vod tý doby co mám děcko jsem nějakej zodpovědnej :)

ale ať to tu nezasíráme něčim vo čem tu jednak bylo popsáno už hodně stran a jednak to patří něam jinam tak jeden vykalenej za volantem:

jednou jsem pořádal doma takovou menší akcičku a krapet se mi to vymklo z rukou... no co budu povídat bordel jak sviňa všichni vykalený vyhulený vožralý, nějakej kámoš s holkou souložili v ložnici u rodičů :) jinej slejzal na balkon k podsousedům a podobný kokotiny :-) a mě kolem třetí ráno napadlo že převezu kámošovo auto (nevim už proč ale zastavil na vedlejším sídlišti a ráno potřeboval někam jet tak jsem se nabíd že se aspoň projdu a hodim mu to před barák...) tehdá jsem ještě neměl ani řidičák a sotva sem chodil jak sem byl vykalenej. ještě s jednim kámošem jsme našli auto. první háček byl v tom že jsme museli dolejt benzín... no přelejvejte benzín z kanistru po deseti brcích a deseti pivech :) druhej háček byl v tom že byl leden a frakt krutý mrazy a všude sníh :)) celý auto (no auto... byla to hundrtka :)) zasněžený jak sviň. byl jsem schopnej si udělat průzor na přednim skle o velikostitak maximálně 20x10 čísel :) no a jeli jsme... piča připadal jsem si jak v tanku... boční okýnka zasněžený zadní zasněžený a přední až na tu mezeru taky... jel jsem cirka tak dvacítkou :-) a když sem parkoval, tak sem ještě odřel auto sousedovi :)

no, bylo to fakt hustý zvlášť když vim jaký sem projel křižovatky po kterejch se to v noci mastí stovkou... klidně mě moh někdo rozstřelit a já bych si ho vlastně přes ty zasněžený vokna ani nevšim :)

no řikám hustý. vim že to byla hovadina a už bych si to nedal... řikám dělejte pičoviny ale nesedejte za volant... fakt to za to nestojí ;)
mr.ganja
No tak jsem si vzpomněl na jeden docela drsný zážitek:
Šli jsme z hospy asi v 1 ráno, docela nakalení taky trochu zhulení a šli jsme pro fájku kterou jsme měli zkovanou na zastávce v koši (měli ji tam kámoši /byli jsme 4/), to proto že jsme chtěli ještě zahulit.
V tento den hrál v Opavě Baník, no zničili nám trochu hřiště...bylo to v TV...
Jak jsme šli z té hospy přes náměstí tak jsme potkali asi 50 baníkovců... byli jsme z toho uplně v pi*i... no tak si dem a kámoš začal najednou zdrhat... my na ňho čumíme jak paka, ale neváháme a běžíme za ním - no tak se otočím jak zareagovali baníkovci - a ty ku*vy (menší skupinka - asi 10) po nás házeli šutry - fakt mazec... no naštěstí neběželi za námi...
Vzali sme faju a ještě trochu zahulili...
BRUTUS
mykee
jo,to ja mam negdy vodklapeci hlavu,coz spociva v tom ze mlcim cucim a mam pocit ze se mi vodklapi hlava.a takle si jednou zapaluju cígo sirkama a najednou koukam,ja žádný cígo nemaam...nebo kámoška na mě:"mykee máš papír?"-"jo,mam."-"mykee a dáš mi ho?"-"jo,dam."-"mykee,ten papír!"-"jo,ten papír!"-"mykee tak dáš mi ten papír?"-"jo počkej,ten papír!"-"mykee tak dáš už mi konečně ten papír?"-"jo ty si chtěla ten papír!"
CarloSSS
Já jsem byl teď nedávno na jednom hotelu v Beskydech s dvouma kámošema a mladou od jednoho z nich!!!Měli jsme PERFEKT model z holandu!!!(BB)skouřili smme se tak že oni dva chtěli pořád schánět KANÁL :-::::-- ... a tak se je poslal někam...vzal jsem Leenku a jeli sme na takovou vesnickou kalbu ((...zasrané DISCO)dali sme tam nějaké piva a já UŽ jsem dostal zase chuť na dalšího prdka!!!Nabil sem minimálně sklíčko a rozjel jsem HO!!!1. 2. 3. 4. 5. a 6. prd!!!COŽE???MARASz!!!nohy a špička nosu mi brněla a se sklem sem se natáhl nA KÁMOŠKU a zavřel sem oči!!!Hudba hrála strašně nahlas a já jsem viděl nějaké pičoviny se zavřenýma očima, ale nevěděl jsem co to je!!!Nedokázal jsem to popsat, ale bylo to rychlé a hýbalo se to!!!byl to zvláštní pocit!!!Když jsem po pár minutách otevřel oči, podívám se na kámošku(nehulí)a ona v křeči smíchu....dala si jednoho prda a dvě hodiny se řezala a culila!!!Oni pro nás měli přijet v deset a NIC!!!Źůstali sme do 12, protože to jeposlední BUS!!!ještě sme museli jít 3km pěšky!!!Nabil jsem si mírně sklo a pokuřžoval po cestě!!!Bylo mi nádherně!!!Raush!!!když jsme došli na hotel, zjistili sme že tam ještě nejsou!!!Smíření s tím že budem spát nac pohovce na chodbě sme sedli a najednou Leenku napadlo že by sme mohli přelézt pře prádelnu přes okno!!!A vyšlo to...spokojení, že sme aspoň na pokoji sme se domluvili že se TOtálně skouříme...vzal jsem tak na 4 skelka a začal stříhat na špeka...v tom přišel jeden s kámošů, že se omlouvá, ale že..............(((pouze FETis kecy.......((())):::dal mi tak g do brka (jeho noname skunk:::400w)))a já smotal as vytahovacích OCB tak 20cm špeka...když sme ho tak po hodině neustálého smíchu dohulili, kámoš během 5 vteřin usnul!!!Já jsem se začal dívat do jednoho místa a FARAT nad tím jak sem moc na kaši!!!ale bylo mi dovbře, tak COOO!
zavřel sem oči a začas BRUTAL!!!viděl jsem cokoliv mě napadlo!!!ale jak kdyby se to 1000x zrychlilo, ale stíhal jsem to vnímat!!!Byl to mazec!!!třeba pohled zwe vzduchu na krajinu, hory a města (obrovská...)))ale rychlostí zvuku...tísíce různých věcí během vteřin!!!Na chvíli sem otevřel oči a vše bylo OK!!!tak jsem pokračoval!!!Učil jsem se to ovládat, protože to byla prdel jak CIP!!!učil jsem se to tak že sem si chtěl představit kostku, ale najednou sem viděl 1000000 kostek různých velikostí a barev vedle sebe, ale zase to jelo strašně rychle a piořád se to měnilo!!!Pak sem najednou začal vidět barevnou hypnotickou projekci!!!takové ty ,marasy co jsou na PARTY!!!to už byl velký mazec!!!už jsem se nikam nevracel, zůstal jsem swe zavřenýma očima sedět a nikdo neví jak dlouho sem v tom mohl být!!!Cestoval jsem po různých místech!!!viděl jsem i ohňostroj, ale hustýýýý!!!

Tak to byl můj BRUTÁLNÍ zážitek na ...přehulu... to už FAKT záhul nebyl!
ale zážitků je hromada každej den... često
chOdec
CarloSSS: SSSSSlušššššnnnnnýýýýýýý :D :D :D

Fakt jsem nadšenej, výbornej popis... :) K+
Moc jsi mě potěšil... kvůli takovejmhle přízpěvkům se vyplatí sem každej den čumět :D :D :D

...... aha, karmička se tu nerozdává :) tak já ti jí dám za jinej přízpěvek... :sun:
TruMAN
raz som v brutusalnom stave chytil take kladivo, ze som si sadol k najblizsiemu autu a oprel sa o koleso. Po malej chvili som zistil, ze v aute su neaky ludia a prave sa vybavuju. Chcel som odist, no bol som v takom okne ze som nemohol. Tak som tam sedel, .... ;)
da_tatrman
To co pise CarloSSS tak me se talo kdysi neco podobnyho kdys zacinal hulit, je to us takovy 3 roky, byl sem brutus prehulenej. Bylo to v zime tak kolem paty hodiny odpoledne, ja sem s ostatnima mluvil jak kdys us je noc a us pudu spat. S dvema lidma sme lezeli na pokoji a poslouchaly nakej vyber ambient triphopu (prevazne Portishead, Massive Attack a Tricky..), bezelo to fsechno z takovyho oldschool kazetaku kterej mel blikaci reproduktory, blikaly akorat do pomalyho tempa muziky.. po case ruznejch uvah o vsem moznym sem se do ty muziky zaposlouchal a pri zavrenejch ocich sem videl podle kazdyho tracku ruzny svety a planety..fakt husty

asi sezenu nakou ambient music, fakt nejlepsi muzika, doporucuju, da se to poslechnout na winamp shoutcast inet radiich pres winamp
supr relaxacni muzika
Hybrid
Zkuste mrknout sem:http://www.zooass.com/games/honeybe...bear_demo.shtml
lobotomi
...libovka!!!
chOdec
Nejedná se sice přímo o zážitky po hulení, ale přece s ním má hodně společnýho....

Zkuste můj thread... Odvíjí se tam celkem zajímavej příběh... třeba vás zaujme... :D

Těch brutálních zážitků je tam dost a dost...

Jak jsem lezl na stromy...
Kash
nejbrutalnejsi zazitek mam prave ted po sklach WW ... a dost tohle kruty :D
swen
tedka kdyz nehulim asi 10 dni,kurva!!!!!!!!!
arbi
citace:
Původní příspěvek od swen
tedka kdyz nehulim asi 10 dni,kurva!!!!!!!!!


tak to se di léčit :afro: :D :D
1350g
Já sem se jednou tak z nudy tak skouřil ľe sem se palzil po chodníku a vąechno se semnou kymácelo tak to sem si říkal ľe je v pohodě. Pak přiąla kámoąka ale já sem jí nepoznal protoľe vypadala jak ąmoula a mluvila jak kdyby v sobě měla helium.
wolverin
zazitkou je moc len neviem ktory by bol ten NAJ....
skusal uz niekto zahulit a ist potom malovat elektricke stoziare...
asi tak 35m nad zemou s 10l farby zavesenymi na boku je to celkom HARD CORE!!...alebo, byval som vtedy na intraku a dost neprijemne som si zlomil ruku. poradili mi ze si mam zahulit aby to tak nebolelo a tak som sa vybral nieco zohnat. kamos mi dal fakt malu susku, ze vraj to je tak pre mna samotneho. ale ja dobry hulic som sa rozdelil este s kamosom a jednou holkou. dokaleni sme potom sli pozerat TV ale co sa dialo potom sa neda opisat... sedel som na fotelke a zdalo sa mi ze zacinam s nou pomaly naberat rychlost a za chvilu odletim - presne ako v Startreku ked naberali rychlost, a tak som len cakal co bude.
cim dlhsie som tam sedel, tym viac sa mi zdalo ze fakt odletim oblokom von a tak vravim kamosovi ktory sedel vedla mna ze ja asi odletim aj s fotelkou von, ze mam BRUTAL stav. a on na mna cumi a nechapal co mu hovorim lebo mal svoj tiez PEKELNY stav. tak som sa nakoniec po dlhom vnutornom monologu presvedcil ze musim a mozem vstat a pomaly som sa vliekol po schodoch hore do izby a pri tom som sa stale musel drzat zabradlia lebo som si nebol isty uz nicim. ani tym ze nespadnem a ani tym ze neodletim. NO KAŠA!
brutalny zazitok mam aj s hubami, ale to je na ine a dlhe rozpravanie
majte sa a NECH VSETKYM RASTIE!!
MaO
když sem začínal hulit cca 7-8 třída tak sem si zahulil s kámošem a když sme dohulili tak mohlo bejt tak 7:55 tak sem mu řek že pojedu busem a von šel pěšky a já si šel sednout na zastávku a byl sem celou dobu nezhulenej a tak po 5minutách sem byl totálně v káších a měl sem haldu že tam sedim třeba dvě hodiny a ten bus už dávno ujel,a jak sem tak seděl tak sem kolem ramen hlavy a kolen vyděl modrý peůhledný štíy který my vysílali brnění do těch částí.za ňákou chvíly sem se zved a šel sem do školy a měl sem an každym přechodu haldu že neuvidim auto že jede a přejede mě. asi dest minut před koncem hodiny sem přišel do třídy a tam se dívaly na dokument o operacích těla a z toho sem chcípal uplně nejvíc a víc si už fakt nepamatuju.nevi m jestli se vám to zdá brutální ale mě v tý době docela dost.
dudla
moj uplne najlepsi zazitok je asik dva roky stary ale doteraz nevem ci sa mam smiat abo plakat z neho...proste volny byt kamarati bongo klasika spek dalsi spek a dalsi a este jedno bongo uz som bola v takom stave ze som nenavidela fsetkych chlapov(dodnes som neprisla na to preco) a vykopala som ich na ulicu akurat jeden zostal a drzal mi potom vlasy ket som bola ovisnuta cez vanu no nemam sa cim chvalit..mno a potom to zacalo..moj drahy kamarat odisel tez mal dost a nejak skorej sa vratila mama aj s tatom.v byte bol ukrutny zapach lebo ja zmleta hlava som nechala spak a bong na mojom stole a som lezala mrtva na posteli.tak matka vosla a nasla to sprudila ma jak sirotu a dala bong fotrovi na prieskum a moj kokotny tato ho ocuchaval polhodinu potom zobral pilku no original pilku a prerezal ho a skumal dalsu hodinu..no a jak som tak lezala na posteli neschopna pohybu tak matka zacala do mna hucat neco ftom ze krsna ma videla fajcit a ze co zrobili zle z mojou vychovou a take tje dristy..tak ja som akurat zahlasila ze ja za to nemozem ze moju sestru maju racej jak mna a to bol konec..si budem pametat do smrti.mno a asik o mesiac na to moj tato prisel na to ze uzivam marihuanu a to bol fakt iny bordel
svickar
No nevim jestli si to vubec nekdo precte..ale muj nejhorsi zazitek bylo peklo na invexu..Hulil jsem chvilku a tesil jsem se ze se konecne nekde poradne odhulim a stalo se..Nemam vypravecsky schopnosti takze se to neda poradne popsat,ale bylo to peklo...ty masy lidi,pavilony s cervenyma kobercama...myslel jsem ze jsem v peklo a prozival jsem hotovou hruzu..prochazeli jsme Zetkem a ja sel nevim proc 1.,taky to tak vypadalo asi hodinu jsme chodili jenom dokola(ve skutecnosti asi akorat 10 min.) kamos za mnou si neuveritelne frcel na tom,ze me drzi za batoho a clouma se mnou pres celou cestu,ja vrazim do lidi a vybuc si toho nefsimam,trvalo to chvilku asi jenom,ale mezitim sem srazil dost kolejmdoucich:-))))))riakm neda se to popsat..vsechvo bylo obrovsky a strarsidelny...proste peklo..to je to slovo co se k tomu nejvic hodi

ale jinak zazitku hodne vcetne haluzi,ale nic nebyl takovy hardcore
dolma
Svickar: tak to je hustý, tys ty lidi fakt sejmul? Hehe, na Invexu? Tak to je hardcore! Škoda, že se tu nedá dávat karma, protože za to bys zasloužil. Ty seš teda: :satan: :angel:
DjMeo
mě s kamošem jednou tak jeblo v hlavě že jsme vylezli na jednu vyššší budovu dali si pár loku wisky a pak brutální brko.... sedíme si jen tak na tom baráku koukáme na sídliště a najednou vidíme jak se v jednou okne(5. patro) někdo hadá a chce skočit dolu, voba vyklepany voláme fizly.... oni nejdřív jako že si děláme prdel(snažili jsme se nesmát) ale nakonec jako že přijedou. jenže než ty policajti přijeli tak bylo v podstatě po všem a když jsme si říkali že by náš mohli hledat(navic podle mobilního čísla) tak záplava adenalinu do hlavy. nejdrív jsme si mysleli že je nám zima ale bylo teplo. spojení toho že jsme byli vysoko na mistě kam se nesmí volali policajty na něco co se podle nich nestalo a že nás budou hledat... to nas totalně rozjelo a rosekalo. skoro 5min jsme se nemohli přestat klepat.LEPŠÍ NEŽ SESKOK PADÁKEM a pak ta cesta doly po tatovim jo hodně trapnym žebříku, podívat se dolu zhulenej... prostě hukot. no nic... zatim uvažujem nad fakt dost vysokym komínem ... tam ten žebřík bude trochu delší :-)
svickar
dolma:joj byl sem ze vseho uplne vyjeveny a na fsechnio sem fascinovaně hleděl a do toho strasna panika, ze se odtamtud nedostanem.. z toho zasrane obrovskyho pavilonu ,takze to ze vrazim do lidi a lidam metr doleva a doprava jsem si fsiml az sem se srazil s nejakym chlapkem a dival jsem se mu pritom uprene do oci,tak me to probralo..si rikam proc jsem do neho vrazil a už cítím, že letím zase na na druhou stranu..potom mi to došlo...:-)))celkově invex byl sileny a takovy teror psychiky uz bych nechtel prozit
Pinky
Mam 2 kozy.4nohý.Někdy je chodim pást aby nebyli pořád na řetězu.Měl sem nějakej modýlek,ani nevim co,ale ňamina.Pokuřuju,čumim na kozy na pole na nebe,a najednou vidim že se ty svyně dali do mojí kytky.Než sem k nimi dolez bylo hotovo.Myslel jsem,že by nmohli mýt aspoň obohacený mlíko,ale ani omylem.Takže mě brutálně nasrali a řetěz dostali doživotně.
Rexi-x
to je dobrej napad... mohly by treba kravky sezrat nejakou tu ganju a vyprodukovat mliko ne?? a kdyby sezrali brambory nejakou tu mouku a cesnek trosku parku tak vyserou bramborak...: ))
wad
Jednou sme takhle byli na chatě a samozřejmě jk to chodí uplně nejvíc vyh... Ctěl sem si zapálit (po hulení kouřim, a moc) a neměl sem nikde po ruce oheň. Tak sem přišel do místnosti, všude tma ale bylo tam pár lidí..jen ze mě vyšlo..."máte někdo zapalovač ?" V tom mě trefil a já začal skoumat kdo ho po mě hodil, pak sem přišel že to byla kámoška, tak sem za ní přišel a chvíli s ní kecal. Vrátil jí zapalovač, udělal jsem pár kroků a chtěl jít. Otočil sem se přišel zase k ní, vytrhl jí ten zapalovač z ruky a konečně si zapálil a odešel :)
Dude
ani ne po hulení spíš jako "after" hulení -

po sobotní návštěvě grower delegace mi doma jeden z těch dobráků nechal ještě na ochutnávku- sem si večír nabil faju, pustil psíčko...čtu si.... (mimochodem vobčas když sem zkouřenej večer doma, tak dostávám schízu, že mam muziku moc nahlas a že na mě vlítnou sousedi)

najednou slyšim jako nějakej rámus z chodby ------ zeslabim music --- nic, pohoda vohulim music a najednou zase rámus, jako by mi něgdo kopal do dveří:eek: - malink znejistim, du do předsíně a slyšim jak mi něgdo strká klíč a bouchá do dveří:bandit: - to už začínam mít nerv, protože klíč nigdo jinej nemá.........v těch pár sekundách přemejšlim - policejní razie, přepadení:eek:

votevřu dveře a do předsíně mi vlítne cigán na mol - já na něj čumim jako puk - mě přišel ubodat:rocket: - vystartoval jsem na něj jako že voco de?!?!?!?! von stojí u mě v předsíni zmatenější než já - já se skoro třesu:eek: -----------------> z něj vylezlo, že bydlí vo patro vejš a jak byl vykalenej, tak si spletl patro a myslel, si že ho manželka nechce pustit dom:o

- nakonec se mi hrozně vomluvil, etc., ale situace, kdy vám do bytu takle něgdo naběhne - hukot:frog:
chOdec
Goood!!! :D
Jo jo, občas takovýhle sousedi překvapí...
To má ještě štěstí, že jsi v tom stresu nepopad sekáček z kuchyně a... :)
No a možná, že máš i štěstí ty... kdo ví, jak by to pak probíhalo dál...
vyšetřování... popř. soudní přelíčení... :D
hexamin
Dude aby som dokoncil chodcovu myslienku v novinach by bolo nieco ako narkoman sposobil smrtelne zranenia romskemu spoluobcanovy ktory sa snazil vniknut do jeho brlohu hehehhehe

a k tej hudbe ja nemam schizy ale zato mavam dost casto vecerne navstevy a furt musim pocuvat buchanie na stenu ludia prosto niesu dost tolerantny ;-((
oton
to dude: :D no vostrej zážitek, taky bych měl asi nasráno, hlavně bejt zrovna pořádně vyfuněnej, každopádně jestli byl v pohodě a pak se ještě vomluvil, je to v cajku, horší by bylo kdyby to byl nějakej vypatlanec ........

na druhou stranu se mi to taky občas stane, že poslouchám muziku a zdá se mi že slyšim divný zvuky, stlumim, nic, a zase, ale to jen ta muzika občas divně vypadá :-)

tak aspoň až přijdou bengálci, nebudu jim dlouho votevírat :D
Joža...
Já sem měl nejbrutálnější zážitek v pátek. Seděl sem na lavičce a dostával hrozné záchvaty smíchu a najednou mě napadlo divát sa do filmáku a ne jak tak sedím tak mě začaly bolet obě dvě oči. Upadl sem do hlubokého tranzu kdy mě začaly oči fungovat jako mikroskop no prostě nářez šel sem do takové bolesti ,že sem málem omdlel moje holka když mě viděla tak málem omdlela a dodnes se jí omlouvám a slibuju že nebudu hulit ,ale nevim no. Stejně budu, ale pšššššš
da_tatrman
pššš
mintor
citace:
Původní příspěvek od Daniel
chachachááááá jo, to musela bejt sranda.
Můj nejbrutálnější zážitek byl, když jsem si poprvé
dal trávu s holkou, s kterou jsem chodil asi půl roku
a pak jí řek něco ve smyslu, že jsem si právě uvědomil,
že se k sobě nehodíme. Zvláštní je, že mě to došlo
fakt až v té chvíli...

Jo tak to se mi taky stalooooo.
Budulinekcz
Nejbrutalnejsi zazitek?No pri kazdym huleni je neco brutalniho.O tehlech prazdinanch jich bylo spousty.Tak treba.sem takle u babicky na morave.Mel sem sebou naky hulo tak sme s kamosem udelali "vodnici" z pet lahve.Babicka mi ten den oznamila ze de pryc.Takze jakmile babca odesla vlitli sme do garaze a dali si poradne do nosu!!!Jakmile sme byli zrizeny a uklizeli sme abysme mohli jit cumet na bednu.Kdyz v tu chvili dou smerem ke garazi naky dva uplne neznamy typci!!Deda jim opravoval auto.V tu chvili sme ztuhli.Co ted?!cekali sme v garazt co bude dal.Jeden z tech typku si nas vsimnul pres okno gararze tak sel dovnitr v tu chvili sem si rek ze to je v hajzlu.Zacal se me vyptavat kde je deda a jestli na nej nemam cislo abych mu zavolal.Pokousel sem se mu odpovedet ale vubec mi nerozumel a divne na me cumel!!!Fakt psycho.Pak ale do kamose neco vjelo a zacal si myslet ze ty typci zavolaj fizly,protoze si myslej ze sme zlodeji!!!Fakt magor.Zacal me honit po zahrade!!!Pak sem mu utek do baraku tam me sejmul vzal mi mobil a bezel za tima typama.Sledoval sem ho z okna:asi pet minut stal pred tim typem a bezduse cumel do toho mobilu pak se sebral a sel zamnou asi po pul hodine uplne zapomnel co se stalo.Mel hroznou depku myslel si ze ho vyhodej ze skoly!!!Mel porad predstavi ze fizlove uz jedou!!!No proste brutus!!!:crazy:
Budulinekcz
Tak dam jeste jeden zazitek...:smoker:Kdyz sem zacinal tak sem mel hoodne dobry zazitky.:punk: .Tak treba jednou takle deme po skole zahulit(jeste sem mel pred sebou kurs franiny).Na zacatku nas bylo asi sest.Postupne nas ubejvalo az to sme skoncili tri.Znate to jeden ma jeste anglinu truhej se musi stavit do opravnyatd....No ja jako obvykle drzim ucebnici a kamos na ni bali a najednou se mi zacalo vsechno tocit...Bylto fakt jako sem vsechno zacalo do sebeb splivat a kamosi na me zacali porvavat a ja vubec nevnimal to sem byl hodne na sracky!!!Asi tri hodky sem byl ve snu!!!a pak na franine sem vubec nevnimal.Jo,jo to byli casi:sun:
Thomm
Zhulená - tuto básničku jsem po parádním zhulení našel ráno. Rukopis je můj, bohužel špatně čitelný. :cool:

Kaluže hudby se vznášejí v mechu
vlhké jak rosa, příjemné dechu.
Beraní rohy se tetelí pílí
střídavě blbnou, slábnou a sílí.
Padají dolů z té narudlé střechy,
horké jak ruce, chladné jak plechy.
Plápolá srdce, tepoucí svícen,
a jak tak hoří, propálí jícen.
Pak mě však přestaly baviti mraky
neřvi jak na lesy a pojď sem taky.
Mráz krutě cinká, sníh bílý voní,
tak jak už za Krista a snad i loni.
Závodní žvanec, odpornej blivajz,
radši bych od těchto humusů vymajz.
Sbohem a šáteček, snad někdy jindy
napíšu lepčejší zhulené kindy.
Sinuhet
Thomm: Dobreeeee!
Thomm
No, treba priste zas neco vyplodim, problem je v tom ze si vubec nepamatuju ze sem to psal... uvidime co bude priste
snejky
Můj nejhustější zážitek byl když sme se zhulili s kámošem v Itálii, tehdá sme tam byli se školou a Itálie hrála s někym fotbal. Takže sedíme f poli dáváme bong a jak to tak u bongu bejvá tou dobou už smě měli celkem dost, a jak se hrál fotbal tak se najednou všude ozvalo góóóóóól no a jak sme byli zhulený tak nás to úplně wodrownalo ten góóóóóól se kolem nás točil,kroužil a poskakoval takže sme se wůbec nemohli hnout ale jenom poslouchali ten zvuk prostě psycho, když sme se asi po půl hoďce dokázali zvednout tak sme ušli asi dvacet metrů a zasekli se na stojací lampě. No a dál už sem to slyšel jenom z vyprávění takže nemůžu objektivně posoudit :)
Jó to byly tehdá časy (a model)
GOOD SMOKE
Rexi-x
mno kdyz uz mate ty zazitky z bongu tak ja sem si bong udelal z pet lahve a vyzkousel sem ho na balkone a dal sem dvakrat plnou flasku a zapekl sem se na balkone na pul hodiny a cumel sem jen na zabradli: ) potom sem sel do kramu a zapomnel sem chodit..nevedel sem proste jak klast nohy takze jestli me nekdo videl tak to mohl bejt docela dobrej pohled jak jdu a nejde mi stridat prava leva
esc.dex
Zkouseli ste po hulenim SEX ...huluz 3.stupne ....drz! doporucuju!;)
wad
Nepřemýšleli jste někdy wo tom že to, co pro vás je nejlepší zážitek po hulení, je pro ostatní uplně normální "sek" jakejch se děje každýmu deně tak 100 ? A že ty psycha co s toho každej máme je prostě jen banalita (až na ty některý extrémy :)
swen
peace zhulenci,tak sem se vratil z dovolene v italii a az ted sem se dostal na net,proto hned pisu co se mi stalo.
sedim si krasnyho vecera na plazi na lehatku,odpaluju si gzicht jednim praskem za druhym-v dalce na mori vidim hustou bourku,rikam si,ze to nemuze k nam dojit na pevninu,pokud jo,tak za 2-3 hodiny.jo to sem si jenom myslel.behem pul hodky se zvadl vitr,zacalo chcat jak z konve,tak sem si rekl ze bych se mohl jit schovat,ale co to najednou-nemuzu stat,jakoby nohy neposlouchali.zkousim to tak dalsi pul hodiny a furt nic,uz mokrej,ze sem vypadal ze neumim ani chcat-(pro slabsi povahy se omlouvam za toto slovo),no a na jednou se kouknu na nohy,nevim proc sem to neudelal driv a vidim ze si sedim na nohou od lehatka na tkanicce od bot.po vyprosteni sem zdrhal do apartmanu a tam se tlemil dalsi pul hodinu co sem to za hnupa a proto se rozhod,ze si za to zaslouzim zhulit.pak uz to bylo v klidu.tak dlouhej kour a pohoda jazz
Shimmy
Modrozelená slepota
Asi všichni znáte ten pocit když máte nízkej tlak trochu vám zmodrá před vočima nebo se vám motá hlava? No nic ale to takhle jedu vypálenej uplně přecpanou tramvají a udělalo se mi trocu šoufl sednout si nemůžu tak se to snažim přemoct, promnu si oči a v tu chvíli
nevid nic jinýho něž modrozelenou barvu jako bych měl neprůhledný brejle, si řeknete to je v poho ale skuste se procpat ke dveřim když nevíte kde jsou a přez lidi který vám vůbec neuhnou!
JO A TO JE MUJ NEJHNUSTĚJŠÍ ZÁŽITEK PO HULENÍ!!!!!


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma