Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Cicmon
hh, vozejky z marketu mam rad :angel:,,, sme tahle sli jednou s kamosem z kalby a na ulici si jeden jen tak stal :), tak jsem naskocil, kamos me zavez az domu, zaparkoval jsem si ho v panelaku pod schodama a dokud mi ho nekdo nedavno nesloh sme chodili obcas do suterenu na brko a pak jsem se vnem odrazel od sten a crosill si to ve sklepich :):smoker:
Ondřej
Dal jsem si jointa. Pak jsem se pořád koukal na televizi - to nikdy nedělejte - a ona najednou vypla se. A už nejde zapnout.
herr tribulik
to bylo úplně psycho. stalo se to o jarních prázdninách nedávno. prostě jsem přišel domů úplně zkuřený a hned jsem šel zpát. zdálo se mi že jsem potkal maličkého(má 17 roků, ale vypadá na 12), který vytáhl sprej(nějaké čichadlo) a ještě nějaký velký pytel. byl to led neboli metamfetamin a dal jsem si tabletu dvě.

ráno jsem se probudil úplně v piči jak cip(tak jsem ještě v životě nebyl) a stavy vydržely až do poledne kdy jsem se nažral a pak to ihned zhaslo.

prostě psycho úplně...
cheebar
todle je zaznam toho co sem psal pod parou kamosoj po icq, byl to hodne kvalitni model a vykourili sme toho trochu vic a sedeli na lavicce v parku /asi v devet vecer/:

"jo jako treba dneska ze sedime na asfaltce v brne, pak v praze a nakonec sme byli v italii na dalnici vedle benzinky, sedeli sme tam na lavicce. a taky sme byli v roce 1452 a byli na starym hrbitove a pak tam chodily mrtvy"

jo a jeste bylo husty kdyz sem si myslel ze mam na zadech tukovy hrb /o velikosti batohu/ a nevedel sem jak to vysvetlim doma. pritom mi jen tahlo na zada. a dalsi zajimava byla kdyz sem jedl por parou leco a protoze rajacata a papriky v nem byli ve slupkach, mel sem pocit ze jim brouky, dokonce jsem cejtil jak mi lezou krkem dolu do zaludku :) zajimavy je ze sem z tehlech schiz nikdy nebyl vydesenej ale bavili me. mam rad takovyhle schizarsky modely :) peace

PS: 2 Scorch: spis to bylo tim ze si mel nastaveny vypnuti a vypl si ji manualne, ona to pak obratila a zapnula se. to dela spousta televizi :) nebo si jednoduse sedl na ovladac :) peace
wad
brutální sou takový záležitosti dyž jedem v autě (uplně zmaštění) a za nám najednou štuby (policie:) a kámoš po mě začne řvát ať vyhodím z okna nabitý sklo že vidí ve spětným zrcátku psa v jejich autě :) takže asi v 90 Km/h to ten pes ucítí :) nehledě na to že kdybych to sklo hodil z okýnka tak by dopadlo na jejich kapotu :)
Ch!CkEn
Po 3 brkách :
V té době jsem ještě moc nehulil a přinesl jsem si 3 brčka že si je zhulíme s kámošema tak sem v kruhu zapálil jedno roztahaval a zapoměl sem na všecky a sjel ho sám zbylé dvě se projely kruhem ...po 20 minutách co sem si říkal že sem koupil za sra*ku tak sme zašli do KFC a já měl záchvat smíchu když prodavačka se ptala zda chceme kuře nebo nožičky nebo co to říkala... po vysmáté objednávce sme vyšli ven a sem byl jako v jiném světě nějak sem špatně slyšel a prostě mimo a říkal sem ''ty vole já sem v jiném světě''
když jsme dorazily do školy tak jsem nějakýmu tipovy vytrhl krabici džusu a vychlastal sem mu jí celou a všichni na mě jen čuměly :)
Asi moc nerozesmějě ale kdybyste u toho byly tak asi jo ;)
Nastyan
No ja sem jednou sedel po poledce ve tride fakt hodne zkourenej uplne sam a litala tam moucha. No ja na ni cumel, jak tam lita a kdyz dolitla az ke me tak najednou prestala bzucet, spadla ke me na lavici a byla mrtva. Byl sem z toho dost v pi.. tak sem to radci zbalil, ze to je urcite naky spatny znameni.
HALUZAK
Nastyan:Mozno tá mucha ako lietala v tom nahulenom prostredi a ako si vydychoval THC vzduch.Tak sa jednoducho odflešovala...:cool:
Easton48
To jsem vcera byl u kamose doma a tak jsem neco ubalil (1g nejaky hrozne smradlavy podlampy), tak sem pozval i jeho matku at si snama pohuly. Ona ze si da jenom malo, tak stojim s kamosem a jeho matkou na balkone v prizemi a jen tak si pohulujem jointa jako krava. Matka v pulce odesla tak najednou si uvedomuju ze sem zkourenej jako svin. Potom v obyvaku sedime u compa a kamose 5-tiletej bratr me zacal haldovat a upne prudit, najednou me to zacalo bavit a tak sem zacal prudit ja jeho. Jeho bracha byl naspidovanej jako svine :mutant: a ja sem to vubec nestihal. Pripadal mi jako by se nemohl zastavit : tak to rïkam kamosovi a asi 5 minut sem se chechtal ze sem nemohl rict ani slovo. Pak sem se nejak uklidnil a du za jeho matkou a chci ji rict ze mam zizen jestli si muzu neco nalejt a nesesmolil sem ani jedno jediny slovo. Asi 10 minut sem tam nani zbleptal a ona dostala smaci zachvat. Tak sem sem se proste napil a rikam "dekuju za rozhovor" a odesel sem a v obyvaku jeste tak 20 minut slysim jak se smeje. :girl: No MAZEC.
Dneska me hrozne boli mimicky svaly. Je to lepsi jak posilovna. :crazy:
swen
sorry tenhle příspěvek by měl patřit do threadu:Nejbrutálnější zážitek před hulením.
TĚĎ CO NAPÍŠU NEPŘEJU NIKOMU NA SVĚTĚ!!!!!!:(

ve středu,když sem sem přišel po praxi domů a snědl oběd,tak asi 10 minut na to přišel kámoš a pochmurným hlasem mi řekl ať jdu ven.když sem přišel dolů tak měl oči plný slz,tak se ho ptám co se jako stalo?On na to,že kolem oběda našel syn od přítele XYX jeho máti rozlučný dopis na stole,kde psal,že má plno problémů,který nemůže vyřešit,pak prej co komu nechává a plno dalších věcí.od té doby ho už nikdo neviděl.když mi to řekl,tak sme potkali kámoše,dostali sme od něho nějaký hulení a pěkně se zfoukli.

ještě v úterý večer byl XYX u dědy od kámoše,tam ho děda vožral a začal do něho prudit kvuli jeho už 10 let mrtvé manželce,na to XYX zdrhl od dědy někam pryč.dál to rozepisovat nebudu,i když uznávám každou stařešinu tak bych musel tohodle šmejda zasranýho podříznout,ať se udusí dřív svou krví než vykrvácí.omlouvám se,že to tak píšu,ale sem pěkně nasranej na toho čů...a.
toho přítele sem znal osobně,dobrej chlap to byl a tohle si nezasloužil.
tímto bych chtěl poprosit každého growera,aby těď ve středu ve 12 hodin uctil památku dobrýho chlapa 1 minutou ticha.všem kdo se toho zůčastní,tak moc dík,kvůli kámošovi co je z toho dost v hajzlu.
PEACE XYX
lulugang
to swen:toho typka je mi fakt lito urcite se ve stredu pridam..

No a ted bych vam chtel rict co se nam stalo s herr tribulikem ve stredu..Rozhodli jsme se ze najdeme nejake nove psyho misto na zahul tak sme jezdili a jezdili az se nam zalibil nazev jedne zastavky v o-vitkovicich-"zelena" tak jsme si rekli ze to bude ono(mimochodem v blizkosti jsou vitkovicke zelezarny,ktere jeste sehraji ulohu)..byla tam takova skolka s uplne skvelou houpackou tak jsme se chvili houpali a pak na ni pukli...po chvili jsme byli uz pekne fpi.i a tribul dostal napad jit obejit tu skolku a tak jsme sli.prochazime kolem opacne strany strany skolky a najednou uplne masivni vybuch jaky sme jeste v zivote neslyseli a pred nama v zelezarnach vidime ohnivy sloup..my samozrejme uplne na sracky sme to nedavali a presto ze sme byli vyhaldeni sme se rozhodli tam podivat..tribul se jeste cestou kazdeho ptal jestli to taky slysel:)..prisli jsme tam a vidime mastne velkou diru v zemi a z ni slehaji plameny a jde velky dymec,kolem byla vsude rozhazena zemina a nejake zeleza..proste psycho..jeste jsme tam asi hodinu stali a farali na te dure ale nechapali jsme ze neprijeli zadni hasici..pak sme jeli dom..
byl to hodne brutal zazitek..
swen
to lulugang:dikec za přidání ve středu.

už sem založil novej thread v kuřárně s uppřesněným příspěvkem,tak se omlouvám za zasrání tohodle threadu. peace
M0lot0w
Jednou sme šli ke kamošovy zahulit(byly sme 3)já a můj kámoš sme chtěli pořádné zhulit toho třetiho kamoše a tak sme mu furt a furt dávaly.......Po chvilce to přišlo a kámoš začal uplně hystericky šílet že už nechce hulit..my sme si z něho dělaly furt prdel a on uplně hotovej uplně mu slzely oči a skoro brečel že už nechce(furt to řval:-)).pak odešel dom uplně ve sračkach....jak jel dom tak na nás furt řval a furt nás zdravil...prostě psycho ....další den sem se ho ptal co bylo doma a on že si lehl do postele a dělal že litá ve stíhačce.......
Ondřej
To swen: Ve středu se každopádně přidám. Vím jak se asi tvůj kamarád cítí - stalo se mi něco podobnýho. I když už je to spoustu let, ta událost je ve mě zarytá. Život ale běží dál - a bohužel velice rychle.
Ondřej
To Scorch: Kruh je úžasnej film. Bohužel teda nemůžu říct, že by se moje zážitky podobaly filmům, ale rozhodně to stojí za to - tyhle nevysvětlitelný jevy nějak přitahuju. Například: už několikrát (před svědky) se mi stalo, že jsem něco předpověděl. Jednou jsem viděl anděla (za střízliva). Přejel jsem autem psa (úplně) a když jsem se šel podívat, jestli to přežil, nebylo tam vůbec nic. A můžu pokračovat!!! Děs a běs.
Nastyan
To Ondrej: S tim psem docela mazec. ale ja taky predpovidam. Treba jednou sem byl na rulete a rail nakymu nalitymu chlapkovi co ma vsazet za cisla a z 8 cisel sem jich trefil 6. Ale dyz tam hodil prachy kamos, a prej abych mu taky radil, neuhod sem ani pi.u
loeX
náhoda s tou ruletou...mě se stává ted dost často že prostě slyším to co není.. nejhorší je že přesně rozumím co ty lidi říkaj..většinou to sou blbosti a tak když se pak zeptám co říkali tak čuměj jak prase...jednou takhle balím zhulenej špeka a hodně dobrej kámoš mi začal vyprávět jak mě rozřeže nakrájí a takhle asi 5 minut kecal až sem začal mít uplný záchvaty a najednou se jakoby narovnal( seděl předkloněnej) a že prej co mi je?? druhej den mi říkal že sem tam jen tak seděl a že sem najednou začal řvát..on tam prej seděl a koukal jak balím...
wiwer
LOEx:to se me takyx stava ze dome nedko husti vselijake sracky az su zteho zmateny ,nejradsi mam kdyz vsichni mluvy pomalu,protoze kdyz nekdo mluvi moooc rychlo toz su zteho silene matu:),ale ono to mozna je i otom.peace groweri
herr tribulik
jak už psal herr lulugang, to byla úplně maximální halda.takový silný výbuch jsem ještě v životě neslyšel. když vedle tebe na silvestra buchne megapetarda, tak je oprřoti tomu výbuchu ve vítkovických železárnách úplně nic. byl jsem ochromen na kurevsky dlouhou dobu.
Fredy K.
To co vám tady teď napíšu se stalo předloni,na začátlu léta.Chyběl týden do konce prázdnin,byl pátek podvečer a já mazal s kamarády do hospody na pivko,jointa a fotbálek.Přišli jsme,zahulily,dali fotbálek a pak přišel kámoš,že jeho brácha přivezl dobrý model-byl to Shaman indoor pěstovaný.Tak jsme to zakouřily-bylo to strašné peklo,všichni úpně někde mimo reálný svět.V tomhle stavu tomu kámošovi zazvonil mobil,kde mu hlas sdělil,že jeho bratra chytily čeští celníci na kole,jak se snaží přejet přes hranice na slovensko,asi s 20gramy Shamana(ten týpek to tam jel ke své holce a za kamarády).Tehdy by se v nás nikdo krve nedořezal.Museli jsme nasednout do auta,zajet na hranice,kde jsme vyzvedli kámošovo kolo (policajti nám ani nedovolili s ním promluvit),promluvily s nějakou ženskou-policistkou,která byla totálně vymaštěná a která nám řekla,že je to na 3 roky kriminálu a podobné sračky.Docela nás to dostola.Naštěstí kámoše za tři pustily,a vyfasoval jen podmínku.
Perlička na závěr:Za kámošem do cely přišel policajt,který dělal na té zabavené trávě nějaké narkotesty,nebo něco podobného,aby zjistili,kolik to obsahuje THC.A ten se kámoše zeptal,jak je možné,že většina trávy,kterou zabaví má max 10% THC a ta Jeho má skoro 20%:D
Tak to je můj asi nejbrutálnější zážitek.Zažil jsem toho s ganjou už docela moc,ale to by bylo na dlouho...:)
Fredy K.
Omlouvám se za chybičku-mělo tam být ,,chyběl týden do konce školy,,Tak sorry:)
wiwer
vsichni rikaj ze trawa vymastuje mozek,ale myslim ze kdyby fici hulily 100 brk denne tak jim to uz nic neubere:))))
wad
citace: !hele vole, chce se ti do té knajpy ? ..proč se ptáš ??? ... nevidím " :)
wOOkie
Totální záchvat smíchu sem dostal u kámoše, když sme vyšitovali všechny dýmky. A kámoš, že si tu svou vyvaří, ať je čistá. Já už sem měl z toho šitu dost zahuleno. Tak sem se koukal na bednu a v tu chvíli přišel ten kámoš, že prej "kde je ta dýmka?" Když sem se na něj podíval, a zjistil, že as ihledá tu co má v ruce:D tak sem se strašně smál :D:D a von na mě začal ječet že co se kurwa směju, a že jestli sem ho rozbil tak mě zabije.:D Ale co bylo nejdrsnější, že potom říká"seru na to!" a položil si dýmku na stůl a šel se vysrat :D:D
Ondřej
Taky sem nedávno předpověděl sestřin průlet skleněnou výplní dveří. Psycho.
swen
tak sem tu po delší době,tak bych chtěl všem poděkovat kdo se ve středu přidal.

to ondřej:jo máš recht,život jde dál.

Peace for all people:smoker:
D0ktor
jj, tech zazitku je fakt hodne, ale tohle byl fakt luxusni pocin:
Jednoho krasnyho dne(cca 2 roky<- ), pred odjezdem na dovolenou do Chorvacka sme nakoupili triG nejakyso skanoura a samozrejme ze to vokostujem(nepovezem prece huleni v pytli..). Detaily si moc nepamatuju, akorat ze kamos rek "pote se necemu smat" a nasledoval sborovej vybuch smichu.... Mno, ale HC nastal, kdyz sem osamnel a jel busem dom. Asitak v pulce cesty sem zaregistroval jakysi zvuky, ktery sem po chvilce identifikoval jako hudbu a zaposlouchal se do toho. Bylo to neco fakt dokonaliho, naprosto dynamicky se v tom prolinalo nekolik stylu. Zacalo to jako jungle, do kteryho se pridavali prvky skacka. Chvilemi se pridaval jakejsi Marleyovskej hlas a prechazelo to v reggae a zase se do toho prolinali podobny styly, tezky to popsat, zkratka mazec. Zacal sem resit, odkud to asi muze vychazet, rozhlid sem se a nikde kolem me nikdo ze sluchatkama a tak sem usoudil, ze si tam ridic asi neco pousti. Jel sem dal a prisel cas vystoupit, jenze - vystoupim, autobus vodjede a ja to slisim furt. Bohuzel, cim vic sem se na to pokousel soustredit, tim vic to vodeznivalo.
Tot zatim vse, priste prispeju necim novym. Mejte se a "Peace for smoking"
lucas.swoboda
no kdyz jsem poprvy kouril skunk tak(widow) to dopadlo asi tak ze jsem si daval pekne par kilacku po leve strane silnice domu,.. bohuzel jsem nedosel protoze to do me zezadu narvalo nejaky auto asi v 70atce coz nepatri nezi nejlepsejsi zazitky,.. korunku tomu dal muj kamarad ktery v te dobe nebyl tak zbehly v koureni a prvni co rekl ridici bylo ze jsem naplech nahulenej a ze to je ok,.ze dojdem domu pesky,.. sice jsem nemoh chodit a nic ale nechtel abych mel problemi,.. takze kdyz prisli policajti tak mi rekli ze jsem fetak a tak,.. nastesti testy nedelali ale byl to provar,.. a kdyz jsem pak prisel do skoly po tydnu v nemocnici tak si me vzal tridni stranou a ze se mu muzu sverit jestli mam problemy,.. kreteni mu nakecali ze jsem pod auto skocil sam ze sem mel rodiny problemi,...))) tak to je asi fakt ta nej serka s kourenim co se mi kdy stala)))
odoctor
jednou jsem se celej rozložil
loeX
je hele to se mi taky stalo že sem ležel a cejtil jak padám takovou dírou a postupně sem se otrhával o ruzný trubky meče háky atd...prostě ze mě zbyli jen oči..pak se změnila písnička a ty oči sebral takovej týpek a oživil mě páč mě dal do takový smontovaný ženský...všechno to byli vizualizace ale trošku sem i cítil bolest při to pádu...
raddy
raz sme dostaly zachvat smiechu ktory trval asi 4 hodiny vkuse,ku koncu som sa uz smial na zemi poleziacky, nevladal som stat na druhy den som sa nemohol nadychnut, bolelo ma vsetko, pekny zazitok po peknom modely:):smoker:
HALUZAK
raddy: Čo to bol za model???
loeX
trošku dlouhé ne??4h to snad nedávaj ani sativy z tropů...
Dubinek
Tak abych taky neco pripsal a jenom necetl...
Poprvy jsem se zhulil asi v cervnu roku 2003. Prvniho jointa jsem mel uz asi trictvrte roku predtim, ale nic mi nedal... No, sedeli jsme na zahradkach a kamos zacal tocit speka, zapalili jsme, zhulili. Ja zacal bejt za chvili uplne na sracku, byl to takovej stav, kterej bych si dneska v pohode uzil, ale napoprvy jsem to nedokazal moc kocirovat, nejaky poruchy videni a tak, ale porad docela pohoda :) Asi o mesic pozdejc jsme byli na koncertu, a tam jsme sli na brko, meli jsme bejt ctyri, nakonec jsme byli dva, co hulili... Ja to jeste moc neumel, tak jsem dost jednoduse prebral. Nejdriv byla pohoda, nabeh sem do poga, ksicht roztahlej usmevem. No, za chvilku jsem si vsim, ze clovek prede mnou ma hlavu asi ctvrt metru v prumeru, to bylo docela divny, pak jsem zacal cejtit, ze do me vrazi... Asi za dve sekundy do me nalit. Zjistil jsem, ze to asi neni vono a vyskrabal jsem se z kotle, zacal jsem hledat kamose, nevidel jsem ho, bylo tam desne lidi a ja zacal bejt nervozni, za chvili jsme se nastesti nasli. Rek sem mu, ze mi je desne blbe, jemu ale taky nebylo nejlip, sli jsme k baru, objednali sodovku, ja horko tezko vyskrabal z penezenky drobny, ruce se mi desne klepaly. Pak do me nacpali nejaky piti, v hube sem mel sucho hrozne moc, ale pit se mi nechtelo. Pak jsme odesli k plotu zahrady, kde se konal koncert (kdo zna, modra vopice, punk fest no. II). Zbytek festivalu sem v podstate prospal. Teda spis sem tam lezel a mel sem strach, ze se toho stavu nezbavim, premejslel sem o tom, ze pokud to pretrva, druhej den se zabiju. Asi za dve hodky jsme sli domu a ja se v pohode vyspal.

No a jeste nekoncime, asi mesic a pul potom jsem sel na jointa s jednim clovekem, ale mezi tim jsem zadnyho nemel, takze jsem to porad neumel :) No, cadil jsem tak, ze kazdyho praska jsem tlacil do hlavy co to dalo. Skoncilo to tak, ze sem koukal do travy na pampelisku, pak trava prestala bejt travou a zmenila se v zelenou plochu. Pak se me ten kamos zeptal, jestli si dam cigo, to sem odmitl. On si zapalil a jakmile jsem cejtil kour, moc mi to neprospelo a poblil sem se... Pak sem si lehnul do travy (bylo to brzo rano ve stromovce, ani tam nikdo nebyl), ale zacala mi bejt zima. Tak rikam, jestli se nepresunem na druhou lavicku, kde uz svitilo slunicko... Tak sme vyrazili. Sli jsme, ja kouknul na lavicku, pak jinam, pak zase na lavicku a prislo mi, ze ta lavicka je porad dal... Ta cesta byla fakt neprijemna a dlouha. Pak sem se konecne zas svalil do travy a mohl jsem spat.

To byly dve nejhorsi veci, ktery uz nechci zazit... Ale zase myslim, ze mi to hodne pridalo, ze jsem neco takovyho zazil, vim, co to umi, kdyz se to neumi :D
rastafa...jah
citace:
Původní příspěvek od Sunrise
No... Před časem v jednom clubu jsem zhulil poněkud větší dose, než bylo v plánu (kdo mohl vědět, co je ten model za bombu? :) ). Po deseti minutách už byly nohy "vrostlé do podlahy", ruce cca 2m a v hlavě celkově super high, které jsem navíc záměrně akceleroval "čímsi jako" meditací (jako že "..když už je to tady, tak si to pěkně vychutnám"). Bylo mi však divné, "..co všichni blbnou s těma telefonama..???" - téměř veškeré tamní osazenstvo totiž mělo v ruce mobil. Teprve po chvíli jsem zaregistroval, že to nejsou mobily, ale LAHVÁČE :o - což byl důvod k promptnímu "návratu na zem" za použití mírných sebedonucovacích prostředků :-))).

Jo ta ja taky znam, kdyz se moc zhulim nedojdu si ani pro pivko, pak poslu kamose nebo se premlouvam.
Curdt
Nedávno jsme s kámošem náhodou narazili na obrovskej opuštěnej koplex přímo v centru Pardubic.Všude vostnáče a tak jsme museli lízt přes několik starejch žebříků.Docela vejšky.Všude byli naprosto zachovalý a vopuštěny haly ale i kanceláský budovy.Je fakt,že jsme byli voba hrozně na sračky a vůbec jsme to nepobírali.Byla noc a my měli jen mobila,kterym jsme svítili.A najednou kde se vzalo tu se vzalo auto.Nějaká ostraha.2 Chlápci vyběhli z auta.Ten jeden normálně vytáh gun a zčal řvát ať se ani nehnem a dáme ruce nad hlavu.Museli jsme popojít k němu,lehout si ksichtem k zemi.Pak nás prohledali,jestli nemáme zbraně a tak a čekali jsme na cajty opřený o zeě s nohama od sebe.Připadal jsem si jak ve filmu.Když přijela policije,tak nám jen zkontrolovali občanky apustili nás.Ten týpek z ochranky byl fakt psycho.
koko g.
Haluze sou bomba věc, já takhle přestupoval na jinou školu a hned
se seznámil s vyhulencema. Po škole sme šli zahulit, já měl totiž
špeka z HOLANĎANA- brutální nářez, po 5 minutách sme začali chytat
strašnej smích tak sme tam seděli deset minut a smáli se, pak sme
šli dom.Na zastávku sem se dostal v poho, ale jízda trajfem byla psycho, po minutě jízdy sem si začal uvědomovat, že pořád stojim ve
dveřích a řidič do mě něco hustí tak sem šel do vozu a strašně se smál.Při cestě domů sem slyšel haluze- někdo řval, a pořád se to zesilovalo a zeslabovalo, nakonec sem dojel dom v pořádku, jenom mezi tím uběhla hodina a mě trvá cesta dom je 20minut, a dodnes nevim kde sem se sakra zasekl. :-)
Dubinek
Curdt: Nj, oni holt potrebujou nejakou akci a musej si tema kverama neco dokazovat, no... Tak se nediv, kdyz furt jenom sedis v aute a nic se nedeje...
drinker hulič
muj posledni docela brutalni zazitek byl v jedne hospode po vcelku hutnem zahuleni. Kdyz jsem sel na hajzl, tak jsem se zavrel v kabince, chvili se zkousel vysrat, ale pak sem se na to vysral :), ale zjistil jsem, ze nemuzu ven. proste me ten malej prostor tak vyhovoval, ze jsem se bal toho vetsiho a tech lidi, tak jsem tam stravil asi hodinu, v podrepu, drzice se prkynka jsem si lital uplne v jinych dimenzich a vesmirech. Kazdopadne to nebyl dvakrat prijemny zazitek.
wad
Nevím jestli tohle sem bude patřit ale tak pro mě to bylo docela psycho... Takhle se stavil kupán že pujdem ven Tak sme se sekly na zahrátce u jedné knajpy, a nějak sme pukaly až najednou zjistim že nevim co se děje... v tom přišla kámoška a nějak sme se sekly a kecali a kecali a v tom nám oznámila že za ní šla její máti... tak si říkám v klidu jen projde a tak..ona přišla za náma..sedla si obědnala si pifko seděla tam s náma.. já s kámošem uplně na kaši. Kámoška to věděla a mám dojem že ta její máti taky, páč se na nás dívala jak na vrahy... docela ůlet před ní dělat že všechno v klidu a rozebírat že milan s karlem viděli máňu a ... bla bla...sem rád že sem to přežil... rodiče do knajpy nikdy... ne 6e bzch bzl malej vzstra3enej kluk ale co by pak říkala její máti doma ? .. tví kamrádi jsou pěkní... :)
loeX
Bohužel můj příspěvek se nebude týkat přímo hulení, ale jelikož je to tady takovej mix hulení psilocybinu a LSD a všeho možný přihodím sem svůj včerejší zážitek s durmanem: kamarádovi rodiče pokosily asi dva keříky durmanu a tak mi kámoš přinesl asi 8 středně velkých listů..

no uvařil sem to a šel si ven pokouřit..po cestě sem si šel do trafiky pro cigarety a tady se mi povedla taková menší schíze: prodavačka nebyla za pultem a mě se odehrávalo v hlavě jen to co když tady je a já sem tak na kaši že jí nevídím?? no nakonec za minutu přišla nakoupil sem a šel na moje oblíbený místo..pokouřil sem a šel domů...cesta byla jen taková barevná rozmazaná mozaika...došel sem domů a dopil druhou půlku čaje( dělám to tak kvůli bezpečnosti) no lehl sem si na postel a začal si halucinovat...když naběhla druhá půlka šel sem si hrát na komp a v tom mi napsala jedna kámoška na icq:

prosím čtěte odspoda...
Date : 13.4.2005 Time : 20:19
From : POLINKA..
hm...čau.

Date : 13.4.2005 Time : 20:19
To : loeX
no já se nedivím..nehulu sem 3 tedny hele radši to zavřu pž je zo t

Date : 13.4.2005 Time : 20:18
From : POLINKA..
hm..taky nechápu...

Date : 13.4.2005 Time : 20:18
To : loeX
ježiš cco sem ta napsal

Date : 13.4.2005 Time : 20:17
To : loeX
cože?
drk do tsm bětší číslo

Date : 13.4.2005 Time : 20:16
From : POLINKA..
já tě nechápu..

Date : 13.4.2005 Time : 20:16
To : loeX
já bůbec nevích co chdrš..

Date : 13.4.2005 Time : 20:16
From : POLINKA..
ježiš co to zase jako píšeš za kecy..

Date : 13.4.2005 Time : 20:15
From : POLINKA..
možná sem poslední dobou natvrdlá...ale tohle...

Date : 13.4.2005 Time : 20:15
To : loeX
hh á ví že ri není l rozlutěná

Date : 13.4.2005 Time : 20:15
From : POLINKA..
??

Date : 13.4.2005 Time : 20:14
To : loeX
sry jý to nsepřec...zhuken

Date : 13.4.2005 Time : 20:13
From : POLINKA..
co ty tady..:-)


vůbec sem nemohl přečíst co se tam píše a tak se se jí nějako snažil vysvětlil proč si s ní nemůžu psát..jenže já neviděl ani na to co píšu..klávesnice vypadala jako obdélník krupicový kaše...no pak sem se na všechny snahy vykašlal a šel se vysprchovat...po chvilce sprchvání sem si všiml že sem ve vaně která je na nějakým náměstí a okolo mě choděj lidi...tahle halucinace byla netozpoznatelná od reality...ty lidi na mě divně koukali..neignorovali mě....byla to fakt hrůza...považoval sem to za realitu a hrozně sem se styděl:-) asi po 15 minutách to přestalo ale veškerá bílá barva se transformovala na olivově zelenou...už sem měl hoodně dost tak sem radši vylez a šel si lehnout do postele...mohlo bejt tak 20 hodin...koukám na okno a u toho okna se rozetřeli všechny hrany a posunulo se o půl metru do prava..(jestli to okno chcete vidět je to v threadu Točení kytek za sluncem) to samý na to udělal i ségřin stůl...

Pokračovala další etapa reálných halucinací jako například dokonalý stroboskopy který byli uplně všude...chvílema mě do levýho oka svítil zelenej paprsek a viděl sem spolužáka jak leží na mí židli a kape z něj krev:-/ falt humus..
moje vizualizace:
1.radši sem zavřel oči a nechal se unášet vizualizacema...byl sem v nějaký místnosti a čet si knížku ve který byl naprosto znatelnej a smysl dávající text..
2.byl sem v naší školní jídelně a ptal se kámoše jestli mě vidí a von že ne a tak sem se ho zeptal jestli mě slyší na to mi řek že ne...začínal sem si uvědomovat že když s někým komunikuju ve vizualizacích mluvím i v realitě, takže sem se začínál domlouvat se všema telepaticky což k mému udivu fungovalo u 90% lidí se kterejma sem komunikoval..
3. ztratil sem naprosto pojem o čase a na hodiny sem se nemoh podívat páč sem to nepřečet..no a prostě mi nějak ruplo v hlavě vstal z postele oblíkl se a že pudu do školy...no naštěstí mi došlo že to nebude zrovna nejlepší nápad tak sem se zas svlíkl a šel si lehnout..
4.následovala hodina fyziky...všichni si zapisovali a jen já něměl sešit tak sem se vrátil do reality a dal si k posteli sešit a už sem si mohl psát:-)

takhle sem si halucinoval až do 5 do rána..pak se mi podařilo usnout bez toho aby mě volali imaginární hlasy v mé hlavě...dodatek: halucinace zašli asi v 16:00 a trvaly do 05:00 takže 13 hodin naprosto na kaši...

dneska ve škole sem měl ještě jakýsi flashback..šel sem po chodbě do jiné třídy a najednou metr předemnou z ničeho nic nějaká holka proti mě...srážce se dalo zabránit jen rychlím uskokem do strany tak se uskočil, no a koukám se koho sem to málem pokácel a on tam nikdo nebyl..lidi na chodbě na mě čuměli jak na magora:-)

jinak během intoxikace sem měl naprostej sušák kterej sem nezahnal ani 1.5l vody a 1l mlíka..ještě ted furt musím něco popíjet...


a zhodnocení??? Určitě to stojí za test ale víc jak dvakrát do roka bych to nedával...jinak ze začátku je to takový pohodový oblbnutí ale přechází to až ke stavům psychotickýho strachu, ostudy, nasranosti a celkově je to spíše deprimující...stírá se rozdíl mezi realitou a snem takže nevíte co má větší prioritu...
HALUZAK
loeX: genialny úlet. fakt skusil by som aj ja...nepopisal by si mi prosím ta presnejšie spôsob ako si to konzumoval.Myslím množstvo príprava a užívanie.Dikes
loeX
Jj můžu...vzhled snad nemusím popisovat...kdyby jo tak se podívej na biotoxu nebo si to dej do vyhledávače, kdyžtak sem můžu hodit fotku mýho durmanu... příprava: Vezmeš čerstvý listy nebo květ(daj se i semínka ale ty sem nezkoušel)neumivěj je a dej je do nějaký nádoby na půl litru vody...pokud sou extrémně špinavý tak to umej i za cenu menších učinků.. hod to tam dej vařit vodu dej k tomu jakejkoliv čaj...já si dávám jakejsi moooc dobrej čaj z naší čajovny...no dej tam tak 6 malejch lžíček cukru aby si přebil ten smrad durmanu... no a tenhle komplet(čaj,cukr,durman) nech tak 15 minut louhovat..pak vyndej listy čaj zamíchat...rozděl na dvě půlky a jednu vypij..pak hodinu počkej a podle učinků můžeš dát tu další půlku...

kdy dát další půlku? vizualizace nejsou příliš barevné, nemáš halucinace v reálném světě..lehké motání a celková spomalenost

kdy radši druhou půlku dát kámošovi? hrozně realné halucinace...neschopnost pohybu bez narážení do překážek...nedokážeš přečíst středně velký nadpis v novinách...

je taky dobrý si kontrolovat velikost zornic...já je měl včera tak velký že mi zasahovaly až na okraj bělma...to jest, že překryli původní zelenou barvu a černé zornice byli až na "pohraničním" pásmu s bělmem

dávkování: NA TOHLE FAKT BACHA...JE TO JED!!!!!!!!!!!!!!! ze zkušeností vím že každá rostlina má jiný množství alkaloidů..je to podobné jako u cannabis kytiček...čím hezčí kytka tím lepší...

já dávám: 1 květ nebo 2-3 dospělé listy nebo 8 středních listů...u malách listů je obsah alkaloidů jen minimální...

radši ještě popíšu průběh intoxikace: už při pití se začíná lehce točit hlava to přechází do normálního stavu...asi po půl hodině začne lehce bolet hlava začínáte mít oschnuté rty a v pozdější fázi celá ústa...pak následuje uplné otupení motorických smyslů a tedy vás to složí na postel...následuje velice silná potřeba zavřít oči a právě v téhle chvíli začínají masakr vize...nedokážete odlišit realitu od vize....nastávají situace kdy se rozhodujete jestli je důležitější se napít a nebo dopsat písemku..už se mi stalo že sem si reality i spletl...tedy sem se řídil vizemi...

pak sem radši hodím druh durmanu který používám já...ze začátku doporučuju ozkoušet sílu té vaší rostlinky a to tak že si uvařím jeden list....a pak po jednom přidávat...ze začátku vám bude jen tak blbě budete oblbnutí ale až se dostanete k vizím...no nevím co k tomu říct...je to masakr:-) ale počítejte že minimálně dva měsíce nebude chtít durman ani vidět:-) já sem během včerejšího tripu spálil 1 kg váhy...

HLAVNĚ OPATRNĚ A POKUD BY BYLI DALŠÍ DOTAZY TAK SE RADŠI ZEPTEJTE FAKT TO NENÍ SRANDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale nechci vás tím odrazovat...při ejhorším vás odvezou na ambulanci...pokud se nemýlím se zákonem by neměli bejt žádný problémy pokud neotrávíte někoho jinýho...
HALUZAK
loeX: Dikes moc vyčerpavajuca odpoved...Určite skúsim.Už len počkať ked začne rásť....
executor
No tak ja jsem se zkouřil a hledal jsem pizzu všude jinde než v mraznici. V pračče, ve špinavým prádle, na hajzlu, v botníku, ve skříni.....atd atd jen ne mraznici proste
FugaSSS
To my sme se jednou takhle vyhulily a jely tím už zmiňovaným výtahem kolem 23hod takže moc (nikdo) lidí nechodilo mno a zaseklo se to pod -1 takže nás nebylo ani slišet zvonek nefungoval no prostě smrt.
Tak si říkám ty wole co když se mi bude ktít chcat či naopak:frog:
Říkám kámošovy musíme usnout oni nás vytáhnou(vyhuleneckej kec)
No ale slovo dalo slovo a my usli když sme se ráno vzbudily tak se nám po půl hodině podařilo někoho dovolat.
to výte výtahy sou dva a lidi na to serou aby se okrádaly o čas:§)
Wod tý doby chodim po schodech.
Piccasy
Když sem se jednou fakt hafo zhulili, přeběhl mi přede mnou malej bílej pudl. Byla to haluz jak sviňa.
chOdec
Piccasy:
No a byla to haluz, nebo tam fakt byl..? Jestli tam byl, tak to je teda fakt haluz... :frog:
lulugang
mama pred chvilou prisla do mojeho pokoje s telefonem v rucea pravila tu mas mladeho nacez mi dala k uchu telefon a zneho se ozvalo tichoa ja d o toho ticha pravim halo a tam pry dobry den a pak si zas telefon vezma a rika tak uz mi veris ze sem doma a odesla..a ja uplne CO TO Bylo za HALDU....take psycho sem nechapal bo sem ted uplne moc high tak sorry ze sem to nejak divne napsal a ze vam to pripada uplne o nicem ale pro me to bylo momentalne proste psycho takze je to malicke OT ale vite jak;)..
HALUZAK
lulugang jasne pohoda tak prijemny večer ešte...:bong:
lulugang
Uz nejsem tak nasracky ale je edna psycho halda sleduju ct1 a tedka je tam vecernicek a asi primo dneska slavi 40 narozeniny to je huste tak kdo muzete tak se divejte jestlito jeste tedka stihnete...
lulugang
Hej tak ten vecernicek byl uplne psycho ze:)
kusher
vraceli jsme se vypálení z kalbičky a docela pršelo (ráno) a hle, na kraji silnice ležela číča u strašně mňoukala. Sem si říkal, proč tam kua leží, když na ní chčie???tak jsme šli blíž a zjistili, že jí srazila kára a má úplně zpřelámané hnáty...haluz jak sviň!!! A ostatní civilové normálka chodili kolem, jakoby se nic nedělo a ona furt mňoukala na lesy...tak že té číče helfnem, vzali jsme ji do mikiny, u kámoše na kérosu umyli, poněvadž byla špinavá jak prase a ona furt pekelně kňučela a snažila se postavit na ty polámané hnáty, ale to jí vůůůbec nešlo, fakt nepříjemný pohled, na tak zubožené zvířátko...vysušili jsme ji, a že ji jako vemem na veterinu, ale jaxmeji vytahovali z té vany, tak najednou vydala úplně neidentifikovatelný skřek a přestala dýchat a tím pádem i žít...byl to moc zvláštní pocit, takhle sledovat něčí smrt, ještě k tomu vypálený...něják tak hlouběji podobné věci prožívám...fakt smutné! Tak jsme jí alespoň za obrovského deště na zahradě vykopali hrobeček, ztloukli křížek a s úctou pohřbili...BUDIŽ JI ZEMĚ LEHKÁ.........btw:vůbec mi ale není jasné, proč zemřela, snad nějáké vnitřní krvácení, či šok, kdo ví....Jo, a potom co zemřela ještě sebou občas tak nehezky škubla, nejspíše nervy...bylo to celé takové ponuré a zároveň tak trochu mystické...fakt divné!
executor
hahaha. Tady ten tred je naprosto noblesni......To je lepsi jak kniha...No jasny, udelat si knihu z tohoto fora a prodavat hulicum nejlepsi zazitky po huleni. To by se FEST PRODAVALO!!!!
sheenya
noo, prvni co udelam kdyz se vecer zkourim - otevru growera a zjistim, ze tady nikdo temer nikdo neni: zprav:0, pratel: nula. Jeden z tech drsnejsich zazitku po huleni.
executor
Tak je na case sem napsat to, co se mi stalo vcera. Zacnu timto: Vcera se na nasi skole konal ekonomicky seminar (Celostatni kolo). Prvni co jsem udelal tak jsem se moooc zkouril a pak jsem tu praci sel obhajit pred komisi, ktera se skladala, z ruznych mazeru, ucitelu ekonimiky, managementu apod. Tak moooc jsem si s nema pokecal to jsem nezazil. Vubec jsem netusil co mluvim, ale furt jsem valil a chrlil slova. Padlo na me snad 20 otazek, na vsechny jsem odpovedel jak nejvetsi buh. Byl jsem ocenen obrovskym potleskem. Pote nasledovali ostatni prace a nasledne se slo na spolecnou veceri, kde se dostali volne listky do kina. Tam jsme se dopravili mestskou hromadnou dopravou. cca 20 lidi jsme tam delali strasnej bordel ( 6 lidi naprosto zkourenych) ruzny zvuky (KUKU, chrrrr a ruzne podobne citoslovce) az se ridis nasral a sel si zkontrolovat zda-li mame jizdenky, moudrejsi vystoupili. Jen mi zkoureni jsme zustali sedet, ze proste nevystupujeme, ze pristi zastavku je olympije a ze nas nema co pravo kontrolovat. Zniceho nic se zavreli dvere a ridic sel do predu (starej chlap, neprijemnej nervak) a normalne na nas zavolal fizly!!!!! Prijeli 2 auta (8fizlu) Ridic nas uveznil v busu na 40 minut a nechtel nas pustit.....vedro jak svina (no to by jste se posrali) mi jsme tam byli nervni...ostatni cestujici nechapali. Policajti prisli k autobusu, otevreli predni dvere (venku stali ostatni lidi co vystoupili pred 40 minutama aby se nas zastali). Hnedka kolem fizlu stoupla skupinka nejvetsich kundicek nasi skoly a zacali tam do fizlu valit, ze mi za nic nemuzeme a ze ten ridic je kokot. Ridic tam furt do fizlu valil at si nas zjisti, ze ho urazime atd atd. Policajti prikazali ridici nas pustit, my jsme sli do zadku a fizli se stale vybavovali s nasima kocickama a my jsme uz byli davno daleko nekde v kasi kilak v zadku. Fizli se o nas vubec nestarali, ridic musel jet na konecnou, ostatni cestujici nastoupili do dalsiho busu co jel za 40 minut. Film jsme stihli (byl to kruh 2). Pred tim jsme si vsichni povinne zahulili. Naprostej mazec. Cestou zpatky jsme jeli autama (zkoureni) a jezdili jsme asi 20 minut po parkovisti plnej plyn a furt dokolecka, potom pozpatku. Jakmile jsme se vsichni malem poblili tak jsme mohli vyjet domu s pocitem dobre vykonane prace. Nechci si to po sobe cist.......tak omluvte pripadne blbosti
Romano
Nejbrutalnejsi je sedet zhulenej ve skole!!! Fakt Shit!
Ondřej
Rozhodli jsme se natočit parodii na telenovelu. Zrovna jsme točili asi třetí scénu brutálně zkouřený, když v tom přišla matka. Když zjistila že natáčíme, tak se rozhodla, že bude točit s náma. No děs a běs. Koukala na nás chvílema jak na úchyly, měl jsem brutální z ní brutální schízu. Pak poznala, že jsme vyhulený a nastalo peklo na zemi. Fakt úplně hrozný. Pak jsem se z toho snu probudil...:)
arbi
Tak jsem kua včera málem vyhořel... Sedim takhle u compáče, hulit třetí brko a jak jsem už totálně vyhulenej tak jsem se nějak netrefil do popelníku nebo co a joint mi spadnul někam do stolu - počítačovej stůl s různejma poličkama a šuplíčkama a dole mám šanony s různejma dokumentama... kua vylít jsem jak čertík z krabičky a zaboha jsem ho nemoh najít... asi po pěti minutách jsem ho našel v šuplíku kam propad. naštěstí tam nebyl žádnej papír ani nic jinýho co mohlo chytnout... ale v tom okamžiku toho hledání, totálně vyhulenej, to byl hroznej stav... tak abych se uklidnil tak jsem si smot ještě jedno a ráno jsem se probral :-)))
tgm.amster
Totalne zpatlanej(mliko ze skankovyho listi), jedu se svoji S105 s kamosem domu, byla tma a jak sem svitil na krajnice tak jakoby "horely", kdyz sem tam pustil dalkovy tak sem skoro nic nevidel :) , celou cestu sem si s tema svetlama hral :crazy:
lulugang
Vcera to bylo psycho kdyz sem jel s banikem na spartu cela ta cesta byla brutalni zazitek ale nejvic bylo kdyz jsme jeli zpatky vseci uz totalne zniceni nic na jidlo a piti a nuda jak cip..pak sem si vzpomnel ze mam jeste troske skanoura a tak sme se s kamosem pekne vypalili a cekali az budou pardubice kde si budem moct koupit,nejlepe zadarmo:) neco k zchalovani,piti a hlavne ciga..konecne sme se blizili ke stanici ja uz sem cely nedockavy otevrel dvere a faral na vlaku jak zpomaluje.kdyz uz jel docela malou rychlosti kolem peronu tak sem se vyhecoval(za velke podpory kamosu:))ze vyskocim at sem jako prvni v bufetu..samozrejme sem se drsne rozsekal ale to mi nevadilo a hned sem vstal a bezel smer bufet..vlak ale furt nezastavoval a ja sem zacal mit huste haldy do toho navic zacali kamosi rvat ze to nestavi nejdriv sem jim nechtel verit ale pak se jeste otevrelo okno druheho kupecka a tam na me zacli rvat dalsi kamosi ze to nestavi..svine jedny:)uz sem byl maximalne vyhaldeny tak sem se rozhodl naskocit zpatky do jedouciho vlaku..takove stihy sem nemel dlohu bo sem celou dobu myslel na typky co naskakovali do jedouciho vlaku a probudili se v nemocnici bez noh..no nakonec sem to ustal a naskocil a jaxem naskocil tak 10 vterin na to vlak zastavil..uplne sem vynadal vsem co me tak stihovali a zbytek cesty sem se drzel co nejdal od dveri:)..celkem brutal zazitek..
BomberMan
hehe...po dlouhé době něco solidního :)
executor
lulugang: fakt mazec:D
lulugang
Byl to fakt mazec a pokazde jaxem se dneska zpukal a vzpomnel si na to tak se mi zacala trepat noha..i ted se mi trepe jak cip:)

executor:ta tvoje halda je tez moooc:D
CHOURIS
No mazec je třeba v zimě když sedíme na lavičce a mrznou nám nohy pak vztanu a neudržím se na nohou bubec mně neposlouchaj. To jsem se jedno potom asi tak10 minut objímal strom abych nespad
Nastyan
No co se dneska stalo na vobede, to sem neveril. Stojime s kamosem ve fronte no a cekam
az nam nandaj hnusnou br. kasi (kterou mame tak 3x tejdne) s este hnusnejsi rybou. Z nudy
jen tak vocumujem baby dyz sem si vsim, ze nakej zobak za mnou je belejsi nez ta stena vedle neho a ze mu asi neni
dobre. Najednou zavrel voci, voprel se vo zed a skacel se. V jidelne kde normalne panuje
takovej prirozenej ruch bylo ticho jak v hrobe. K tomu klukovy okamzite nabehla vychna
a zacala ho fackovat. Fsichni cumeli jak vyvorany mysi( vcetne ucitelu , kucharek a podobne)
Dyz se tak po 2 minutach probral vychna na nej, co mu je. No a von ze mu je hrozne blbe...
kdyz v tom se zvednul nakej typek s vidlickou na kterej mel tu zluto-bylou hmotu z brambor, tak vyzname kouknul na
kucharky a prohlasil " No a to este ani nemel tu kasi! " Vsichni byli mrtvi smichy no a ja
to vzdal, sel na brko a spalenejm lidem vypravel tohle peklo co se stalo. Nevim jesi vam
to pride ftipny, ale ja to malem nevydejchal.
CHOURIS
No a nebose mně stalo ( a to nejen) mně že jsem přišel domů sotva jsem koukal a tak jsi du postit bednu, chvíli koukám a pak si uvědomím že jsem mrtě dlouho nedejchal no haluz
DR.VYPALENY
taky jeden mam,když jsem sral tak jsem mněl pocit že seru střeva.docela hnus
Beowulf
No sice to neni nejbrutálnější zážitek, ale taky je to celkem dmence :)

Vcera sme byli v hospode, chlastali sme... meli sme peeva na uctu... a ja uz nemel moc prachy... tak kouknu do srajtofle a tam este dvacka! Tak si rikam, jak se tam vzala? No to je fuck, tak sem si objednal dalsi... a presne v tu chvili, co mi to dal na stul mi doslo, ze to byla dvacka, kerou sem mel zaplatit to prvni pivko, kery sme meli na baru napsany... Nastesti me kamosi zalozili...
Ja nevim jak vy, ale ja uz si ani nepripadam zhulenej, kdyz sem fakt na srace a pak se uz jen divim, jak se ta zhulenost projevuje na takovejchhle uletech :D
cabax
Tak to mi s kamosmi sme sa zhulili a isli sme do mesta na 1. maja a tam boli take tie prenosne hajzle.A rozmyslali sme nad tym ako to funguje a tak sme nakoniec dopadli tak ze sme tam isli otvorili to a cumeli tam asi 10 minut a ludia na nas kukali jak jebli.
robca
Gdysi dávno, když jsem začínal, vyhulil sem si s kamarádem palici a jeli sme na kole na jiný místo na dalšího buřta. Jedeme (z docela brutálního kopce) a on mě začal předjíždět a když byl vedle mě, tak úplně klidně řekl:"Jsem tvůj řetěz". Hned potom vyletěl ze zatáčky, přeskočil struhu a zmizel v kukuřici... :) Našel jsem ho sedět za pár metrů, kolo zvosmený, řidítka otočený, v zemi kráter jak debil a on byl úplně v pořádku a smál se. Vůbec sem to nechápal... :)
Jirka P.
No tak s tim kolem se mi stala podobna prihoda, ale s happy endem, teda skoro :D . . . Predloni koncem brezna bylo pekne a chlastali sme s kamosema na kopci u mesta, kazdy sme meli koupeny litr vina, coz byl zhruba muj limit, takze sem vedel ze to bude v pohode. Padlo taky nejake zelene, ale ne moc protoze z lonske urody uz mnoho nezbylo. Ja sem chlastal celkem rychle, byla zizen po vyjetem kopci - takze ja mel vypito, ale kamos mel jeste pullitr. Ja chuj sem do nej zacal kerovat, ze nechlasta, a on mi na to rekl at mu s tim jeho pomuzu. Pomohl jsem mu tak, ze uplne :D . Tady zhruba nekde zacina okno :D . Rozhodli jsme se, ze jeste sjedeme pod kopec do blizke hospody na 1 pivo(coz uz sem v planu rozhodne nemel :D ). Pri sjezdu sem jel pry celou dobu metr od leve krajnice(60km/h) :D . Po jednom pivu a hre na automatu sem to nejak nerozdejchal - vysel sem z hospody, pokecal s popelnici(takovou tou velkou na koleckach :D ), a vydal se smerem domov(3km). Z neznameho duvodu sem se vysral na kolo a batoh s mobilem :D . Vydal jsem se podel reky, a ne po hlavni ceste . . . kousek od baraku sem prekrocil mistni reku(8m siroka, hloubka do 1m) :D . Jeden most je asi 300m daleko, druhy 500m :D . Podotykam ze byl konec brezna, voda mela tak 10st.C. Mozna proto je to jedina vec, na kterou si pamatuju :D . Prisel sem domu, dal sem sprchu, a sel si lehnout. Rano tak v 5 sem se vzbudil, a marne vzpominal co se to to kua delo :frog: . Sel sem se vychcat, a premyslel sem, kde mam batoh, a proc me tak boli hlava i zaludek po litru bileho vina :D . Posleze taky o tom, proc mam dodrene ruce a koleno :D Jdu do koupelny, cumim do zrcadla, rypak dodreny :D , super . . . No nic, napada me, ze by batoh mohl byt stale na kopci. Jdu do garaze pro kolo, ale kolo tam neni :D . Co se to k***a deje, rikam si. Beru staryho horaka a vydavam se vzhuru(ve stale brutalnim stavu :D ). Nahore je h*vno(prekvapive . . .), po ceste dolu potkavam kamose na mem kole s mym batohem :D , a prestavam rozumet uplne vsemu. Coz kamos napravi bohatym vykladem, ale trva to tak 10 minut nez to pochopim :slizoun: . . . A kde sem se podrel, to nevim dodnes . . .

A zrovna se mi stal dalsi brutalni zazitek: bracha mi poslal video "Jdeme na pivo.mpa"(1,2MB), nevedel sem jestli mam bliiit nebo se smat. Sem trochu zhulenej, takze sem trochu procvicil branici a bliti necham na priste :D . Kazdopadne je to JEN PRO SILNE ZALUDKY!!!
Fermer
vostrej pribeh:)
Pokémon
Tenhle zazitek sice nepatri k nejbrutalnejsim, ale i tak je to docela sranda...stalo se to asi pred jednou a pul hodkou: hrabal sem se v supliku a najednou nahmatnu sacek a v nem zbytek dobreho skera:-)) tak sem to zhulil a kdyz sem schovaval fajku tak sem nasel pytlik se spoustou seminek, a mezi nima i tech spousta zelenych, co sou k nicemu. Tak sem to probral a ty spatne seminka sem proste vyhodil z okna. Sel sem do obyvaku, chvili cumel na telku a pak sel zas do pokojiku. Kouknu z okna a co nevidim: tam na trave kde sem hodil ty seminka roste spousta konopi:-))) Cumim na to a rikam si ze tak rychle to prece nemohlo vyrust. Pak me napadlo ze to bude pruser, policajti budou zjistovat kde se to tam vzalo atd.... Pak sem se podival poradne a ony to byly jenom kere co nam rostou pod cinzakem:-)))
Reknu vam ze dobrych 5 minut sem cumel z toho okna a naprosto sem nechapal.
wOOkie
Pokémon> mám podobnou story. Minulej rok sme s kámošem našli parádní místo na výsaz. Krytý, dost světla, prostě ideál. No a když sme odcházeli, všimli sme si na kopci malé kytky, a za ní další a ještě až sme našli takovej "Orionův pás" :D. Tak sme hned nahodili teorii že tu už někdo pěstoval a když ty kytky táhl pryč tak tady ty semínka vypadly a prostě začaly růst. No a za týden bylo jasný, že to sou ostružiny :D:D:D. Ehm, no comment :D
zomb
s kamosmi sme sa zhulili a sli sme stopom niekde (len tak ff) a ideme popri ceste a v priekope macka. hned sme zacali pod seeem pod seem mccccccccc a ona jeb vybehla von s priekopy a preslo auto. este sme ju potom s cesty odkoply nech nezavadza a sli sme ta za svojim cielom :D
chOdec
zomb> Spíš bych použil toto: :(
nozdra
to zomb: :vampire: JEŠTĚ ŽE TĚ NEMÁM PO RUCE:rocket:
HALUZAK
My sme sa nahulili tento piatok a sedeli sme v aute tak že čo budeme robiť.A neviem ako ale dohodli sme sa že podme kuknuť do Nitry ktora je od nas vzdialena asi 120km.Už v polke cesty na dialnici kde sa nedalo nikde otočiť nam napadlo že to čo sme vymysleli je pekna blbosť:slizoun: .ked sme došli do Nitry tak sme si tam dali pivo natiahli bongá a išli sme naspäť....Proste uplne blbý nápad:grrr:
veraaaa
No tak ja jsem treba byla pekne v klidečku doma a poslouchla hudbu,pokuřovala špeka a v tom se vratili moji rodiče.No ja jsem si v pohode dokouřila toho špeka a šla jsem je pozdravit a v tom jsem otevrela hubu a vygrgla jsem misto pozdravu dymec ganji :-) noja jsem z toho mela docela prdel ale mati se to moc nelibilo :-), nebo jsem třeba poslouchala svůj dech -to byl taky dobrej zasek.A ještě na něco jsem si vzpoměla :každé ráno tak 2 roky zpatky jsem hulila do školy většinou ještě s jednou mojí spolužačkou,byl to takovy naš denni ritual a ja jsem ji vzdycky chystala ruzne překvapení-myslím tím různe zajímavé modýlky ne,že ona mě ne ale neměla takovej přístup k trávě jako já no a tak jednou jsme se zase sešli na naší oblíbené lavičce v parku a ja jsem doma ubalila jointa z kouření které jsem dostala od známého takže to bylo i pro mě velke překvapení...zkouřili jsme to a vyraziliy do skoly-na tuhle cestu do školy opravdu nezapomenu,všechno se mi vlnilo a třepalo a bylo mi tak hodně cize nevím jak lépe vystihnout ten pocit kterej jsem zažívala.No a tak jsme se nejak dobelhali do skoly a ja jsem nebyla potom co jsem si sedla schopná ničeho ale ani se zvednout nebo nějak komunikovat s lidma-prostě to nešlo.Takže jsem se odhodlala říct že potřebuju odejít domů ale ja jsem se važně nemohla ani zvednout a to mezitim jsem mela par zachvatu smíchu jen tak z ničeho nic jak to byva:-)No a ne že bych se přihlasila a řekla že je mi zle tak jsem proste cosi blabolit o tom že se musím dostat ven z toho ustavu a tak me poslala učitelka ať si jdu zavolat otci ale mermomoci nemohla pochopit ze se nemůžu ani nahodou zvednout,no a tak jsem si nakonec zavolala taxíka ke škole a jela jsem se domu z toho vyspat:-))) a hned po probuzení mi to nedalo a znova jsem si to zahulila a zjistila jsem ze mi bohate stacila jedna sklenenka a ne pulka jointa
CHOURIS
Mně e třeba kolikrát stalo že jdu a najednou mně začne bolet u srdce. No a to mně pak vždycky napadne že dostanu infarkt. Tak si někde sednu a čekám až to semnou sekne. Stejně někdy nic nepříjde ale je to divnej pocit. (URČITĚ TO ZNÁTE). Nebo takhle v létě jsme seděli v parku (u našeho zámku)u rybničku na lavičce.Lavička je od rybníka asi 2m, a jen tak zlehka jsme si udily plíce. A když jsme to dopálili tak se k nám přibatolilo 5 labutí a mrtě kachen. Jedna kachna v lezla i k nám na lavičku. Z e začátku jsme si mysleli že jdou po nás ale pak jsme se s nima dali do rozhovoru (asi tak:Co máte za modeli? Vy jste pěkně na kaši?....) Aza chvíli jsme jim báječně rozumněli.No ale pro ty lidi to musel bejt šok protože vidělu hromadu kachen a labutí který jsou kolem nějakejch týpků, který si s nima ještě povídaj.
Dubinek
Chouris: Moc pekny, taky bych to rad zazil :)
D0ktor
CHOURIS: To s tim srdcem se mi taky čas vod času stane. Ale jednou to byl fakt mazec:
Dali sme se spolužákem docela solidního špeka a mě právě začalo bolet u srdce. Navíc tlouklo pekelně rychle, až sem měl pocit že mi vyskočí z těla. Po chvíly to začalo bejt eště nesnesitelnější a já si řikal, kdy už to se mnou konečně sekne(abych pravdu řek, docela sem to chtěl mít za sebou). Najednou, vopravdu ve vteřině, se mi udělalo fakt skvěle. Viděl sem nádherně vostře(i když trochu do zelena), slyšel i ty nejjemnější zvuky a byl jsem v naprostym klidu. V tu chvíli sem si začal myslet že je po mě, protože sem se nemoh ani hnout a měl sem fakt pocit že sem v ráji(všechno vypadalo tak přátelsky a klidně). Po chvíly sem si ale uvědomil že dejcham a slyšim i svoje srdce - v tom okamžiku bylo všechno pryč a mě se udělalo zase zle. Pak už následovalo jenom zvracení(zajímavost - seděli sme u nás na zahradě a vedle přez plot si hráli sousedovic děcka, když sem doblil tak tam bylo ticho jak v hrobě) a tuhost. Mno, pozdějc sem usoudil, že sem se asi přehulil do uplně novýho stavu(před tim ani potom sem nic podobnýho nezažil), škoda, že to trvalo tak krátce.
Jo a z těma zvířatama, mám pocit,že když je člověk skouřenej tak mu rozuměj víc a i člověk jim trochu víc rozumí(když "naslouchá") vymyslel sem na to takovou teorii, ale vo tom jindy.
impozant
raz cez normalne vyucovanie som isiel na dalsiu hodinu z poschodia na prizemie a stretol som spoluziaka, on ku mne prisiel ze ci si nechcem dat odpal a ja som mu hned povedal ze jasneee (prestavka mala 10 minut). tak sme sli k nedalekym barakom, podal mi fajku a rozpaloval. inac to bola odroda Jack Herer hehe, dal som si 6 praskov a totalne vymasteny som prisiel neskoro na hodinu. ked profka diktovala poznamky tak ja som bol taky rozmasteny ze mne ta profka pripadala ako nejaka odbornicka z ceskych filmov ty voe. som bol totalne na hovno rozmasteny. a ta profka na mna kuka jak sa skerim celu hodinu na spoluziaka ktory tiez hulil a celu hodinu pokrikoval po spoluziacke jeho debilne sexualne dristy a ja som bol bol z toho dost mimo hehe.
impozant
nedavno sme boli s kamosmi v nedalekom meste sa kuknut len tak vonku, tak samozrejme sme si zohnali skero a isli sme ho pofajci ked sme sa sfajcili tak sme asi este 30 min. haluzili a potom mna s kamosom napadlo ist domov na vlak. neviem kto povedal tu haluz ale ze vlak nam ide o 20:40 a bolo asi 20:10. takze v poho sme presvedcili kamosov ze ideme tak sme sa pozbierali a isli sme cez namestie, medzitym niekto z nas povedal ze vlak nestihame ze musime bezat, ale to nebol normalny beh ale taky ze to bola skor rychla chodza ale taka primitivna jak debili sme bezali na vlakovku a prideme tam a samozrejme vlak isiel az o 22:40 hehe takze sme dve hodiny cakali na vlakovke na vlak hehe.
mto
urcite sa to aj Vam stalo....kancelarske krisy =)
...cez obednajsiu prestavku-ako vzdy,som siel na obed do mesta,stretol som kamosov-to som nemal...ze maju fajnu vzorku...tak ze okostujeme...3natahovacky ma tak dostali do smutku,ZE SOM SA DOKONCA NEVEDEL PREDSTAVIT V TELEFONE a v praci kde je to potrebne to moze byt celkom funny...nastastie som sa rychlo zbalil,vypisal dovolenkovy listok a ukekal za kamosmi na dalsie "vedro" :D
btw...zazitkov je vela,len si ich clovek velmi nepamata :) posledne cca. 3dni dozadu kamarat rovno odpadol ako skuril 3 "vedra" no klasika,nizky tlak,stastie ze spadol ksichtom do blata a nie na beton :)))))
JÁ.
Tož, aj já sa pripojím s nějakým tým zážitkom.
Stalo sa to pred docela dlúhú dobú, tož nekteré podrobnosti sa možú lišit od skutéčnosti, ale snáď né moc. Tož:
Býl sem mladý šoháj na tém internátě, a akoráť zme s nekterýma pazgrivcama koštovali vínisko. No, koštovali, už zme byli šeci naslopaní jak náš falár pri téj nedělní mši, jeden už aj sotva čučel rovno, jak sa mu očiska rozjížďaly, no a co čért nechcél, došly aj nějaké ty děvčiska, no docela šikovné. Boly trochém také pripité, ale na našu grupu neměly. Nekterý z nás sa už aj vypravili na toalétu, že sa tam jako vykuckajú, ale keď došly ty děvčice, tož to spolykali, aby si neurobili nějaků ostudu. Pozvali zme ich na pohárek, jak sa sluší a patrí. Vyprávjali zme im nejaké histórky, dyž taká bloncka s modrýma očiskama vyhrkla, že byzme mohli dát nejakú tu marjánku. Tož ba. Vytáhla šišticu, nacpala do šlukovky veliké jak prirození tého Roberta Roznbergového, no trúbel to mělo dlúhú jak náš tata motyku do vinohrada. Vyšli zme, no, nekterí sa spíš vypotácali, jeden sa šél vygrcat, pak zme ho našli ležať vedle hajzla. Začli zme kúrit, no silné to bolo, v chuti trochém akési petrolejové, ale účinkovalo to dobre. Keď zme sa vracali na pokoj, kde sa slopalo, začlo mi byť nejako zúfalo. No, škrábl sem sebú na postél, co vrzala jak naša stařa umelýma zubiskama, keď žváchá peprmintovú žviksnu. Začlo sa to se mnú šecko motat, včílka sem nevěďél, na kerú stranu sa mám točiť, abych sa nepogrcál, no hrůza. Premotál sem sa na zádiska, a ono to polevilo. Dobré, možu slopat dál. Prisedla si ke mně tá modrooká bloncka, tož šikovná bola, co by né. Vykládala cosi o nejakých tých sexuelných praktykách, tož zprvu ňa to prekvapílo, čučel sem na ňu jak na svatý obrázok, ale pak sem sa nejak zapójil do hovoru, aj když ně bolo všelijak. Najednú na mňa vyhrkla, že estli bych s ňú nešél na její cimru. Tož kurňa, šak su chlap, no šél sem. Svalila ňa na postél, a začla ňa ožužlávat. Dobré to bylo, pridal som sa, ale marjánka udělala v mojém organizmu rutyku a asi sa nedohodla s tým vavrincem, kerého sem vyslopal najvíc. Cítil sem, jak na mňa idú mdloby, ale děvčisko sa ták rozvášnilo, že si nevšímla, jak sem změníl barvu na bílů. Neměl sem už ani kúsček sily sa jí vytrhnúť a veděl sem, že je zle. Navíc sa ke mně tak mačkala, že žaludek zareagovál rychleji než je zdravé. Jak ňa svírala a rvala mi jazyčisko do huby, tož sem jí akorát stihnul odklonit lebku a už to ze mňa tryskalo. No pokuckal sem ju chuděru úplně celú. Teklo jí to po krčisku, gatiska měla durch, aj tak celé triko. No ostuda to tenkrát byla otresná. Tá děvčica sa zebrala do sprchy, a tam sa také pokuckala, z tých mých blitků.
Tož to býl asi muj nejbrutálnější zážitek s marijánků.
CHOURIS
Hmmmm tak to máš fakt smůlu vodplivnout si zrovna při tom.
HALUZAK
JÁ.::D
wOOkie
Hehe, tka tohle je fakt brutální
Nastyan
Mazec!!! Tak to bych chel vopravdu videt. Asi bych umrel smichy.
mto
2 JA > presne pre toto nekombinujem chlast s grassom,tiez sa mi nieco podobne stalo...palenku som zapijal strikmi ( vino+kola =) ) a nakoniec "larva" a ta mi bola osudna,krcal som okolo chaty hadam 30krat,dokonca aj tu prasivu zlc ci co to bolo a nakoniec uz iba penu...hnusny zazitok ,brrrr
Rasta Joe
Ja tak jedinej výraznej zážitek měl po mym 2. nebo 3. jointu. Dival sem se kamošovi do xichtu, a von se změnil ve skřítka :) Taky bylo pěkný, když kolem projel anděl na kole..... Nebo nedávno si sedim na posteli a najednou sem dostal strašnej záchvat smíchu z ničeho :-P
wOOkie
záchvaty sou už nuda, prostě příjdou, a zase odejdou
Marklar
To ja bi som aj nieco napisal ale vnasom mestecku je uplne sucho a nikto nema ziadnu trafku. Ked je tak sa taha a taha. Neviem ale najlepsie mi to misly ked si zahulim. Milujem ked soferujem moju starucku skodu 120L uplne zhuleny a sledujem za jazdy zivot okolo.Najlepsie je to vnoci po polnoci. Mesto prazdne trance pecie v auticku na plne gule a ja sa bezcielne vozim. tiez je super ked sa sprasim na rybacke s kamaratmi. len tak nacuvame vsade ticho len vdialke splechot .....asi sa daka ryba. No proste Marklar
Marklar
citace:
Původní příspěvek od Marklar
To ja bi som aj nieco napisal ale vnasom mestecku je uplne sucho a nikto nema ziadnu trafku. Ked je tak sa taha a taha. Neviem ale najlepsie mi to misly ked si zahulim. Milujem ked soferujem moju starucku skodu 120L uplne zhuleny a sledujem za jazdy zivot okolo.Najlepsie je to vnoci po polnoci. Mesto prazdne trance pecie v auticku na plne gule a ja sa bezcielne vozim. tiez je super ked sa sprasim na rybacke s kamaratmi. len tak nacuvame vsade ticho len vdialke splechot .....asi sa daka ryba. No proste Marklar
:mutant: :jumper: tu na Marklare je vsetko Marklar:mutant: :frog:
zfiře
ja mel tento h.i.p.h.o.p.k.e.m.p.brutal zazitek.dam 3 piva puklo se skee..a kua najednou koukam ze celý brnim. a kua co ted ááá projekce...ctvrt hodky a porad brr...n.no fuj.áá peneri a "cau cau ahoj zdravim zdravim" a vtom me nekdo chytne zazadek,otocim se a nejaka bitch ze cau cau zdravim no proste to zopakovala po orim tak se snazim zaostrit a nic.koukam nani a ona ma oblicej jak rozmazany flek kuže.hmm tak toje jasna kaša,rychle se stoho vyspat.frcim dostanu ááááááááááááááááááááááááááááááá kuáááá neaka mrdka me čorla veci :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: hááá zmrde nauc se lííííp čorovat pod karimatkou byl jeste minidisk :flick:



morava out.v B.I.G keři
kel
No ja mel brutal staw na lyzaku. Kdyz jsme dali par skel pred wecernim programem. Dosli jsme na ten program....no byl to swijak. Byla tam taka stupid hra ze nekoho wyberou a on musi o necem mluwit minutu. Wybrali me jak na swinu a ja musel kecat o Kozim chcani. Posadili me doprostred misnosti a mel sem zacit mluwit, ale neslo to a jen jsem se w kuse chlamal jak debil. Ucitele nechapali co se deje a ti co pukali se mnou se rezali na zemi.:-))))))))))
Pokémon
Tahle prihoda se me stala ve ctvrtek vecer:
Proste sem tak nejak, jak uz to byva, rozhodl se si pujdu ven zahulit. Vylezl sem ven, obesel cinzak k zadnimu vchodu, dal sem si tri skla docela fajn travy a sel domu. Ale ouha...pred vchodem sem potkal matku se sousedkou jak se vraci z aerobiku nebo neceho takoveho. Uporne sem potlacoval smich a doufal ze si niceho nevsimnou. Jenze ve vytahu najednou sousedka povida:"Necitite tady kour?" To sem nevydrzel a vyprskl smichy. Sousedka pak hned vystupovala a ja s matkou jel este o tri patra vys. Hned jak sousedka vypadla tak na me matka uhodila:"Tys byl kourit tu marijanku, ze?" Nevedel sem co mam rict tak sem jenom povidal:"No jo." Ale matina pokracovala:" Ty ses blbej, kde na to beres penize, vys jak to skodi zdravi....atd. atd." Prakticky sem ju neposlouchal ale valila do me celou cestu vytahem a pak este na chodbe pred bytem. Jedine na co sem se zmohl bylo:"Ale ja za to penize neutracim, ja to mam zadarmo (sice sem lhal, ale pro klid jeji duse)" Na to ona reagovala:"No jasne, ti dealeři ti to davaji zadarmo, abys byl zavisli a musel si to kupovat a oni na tobe budou vydelavat!!!!!!!!" Tato veta ve me vyvolal takovy zachvat smichu ze sem prchnul do pokoje a vic jsem se s ni o tom nebavil.
thomas3711
nejde ani tak o zazitok pri huleni ale o to co sme s kamosom raz vymysleli....

Predstavovali sme si planetu, resp svet na ktorom by vsetci hulili, aj kvetiny by vydavali THC, auta by z vyfukov vydavali THC a obrovske tovarne a fabriky by z kominov do ovzdusia vypustali THC ... v tom
svete by bolo trestne nehulit, takze ak by ste neboli zhuleny tak by vas
zobrali policajti a hodiny a hodiny vypocuvali ... drogou v tomto svete by
boli kyslikove bomby, z ktorych by si pubertaci davali prasky kysliku aby zazili stav nezhulenosti ... predstavte si taku matku "ty si zase hulil ten kyslik !!!! 2 mesiace nepojdes von!! " ........


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma