Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
BomberMan
Zkoušel jste někdo večerní lyžování zhulenej?... Já jo a je to masakr...
loeX
další moje "báchorka": na pololetní vysvědčení sme šli před školou s kámošema zahulit...jen tak v klídku zkouřenej sem si sed do lavice vzal A4 a začal kreslit jakýsi čáry...počmáral sem celej papír a pak sem v tom viděl jakýhosi ufouna nebo co to bylo...jenže já sem dostal takový psycha z toho panáčka že sem se bál otočit papír:-) a mí povedení kamarádi mě s tím pak strašili..tak sem zavřel oči a nasadil diskmen a pak mě to přešlo:-)
wiwer
Bomberman:kamo ja neumim lyzovat ani kdyz nejsu vykureny a uz tuplem ne vecer:))))ale skousel sem snowboard vypuklej a wpoho jida
X_eXc_X
Nevim, ktery zasek byl nejlepsi, treba jsme zahulili a najednou ve zpravach povidaji neco o capovi s batuzkem (vysilackou). No, ono to ted moc nevypada, ale my jms na tom zkejsli snad dve hodiny ...
X_eXc_X
Nebo mi vcera licila kamoska, jak parili na chate (nedaleko od Jindrichova Hradce) a byli ponekud hkasitejsi a sousedi, nejaci Danove na ne zavolali policajty - myslite, ze je napadlo travu schovat? :)))) Dopadlo to tak, ze policajti tu travu PREVAZILI a rozpocitali a kdyz dospeli k tomu, ze mnozstvi na osobu je mensi nez velke :), tak je nechali byt ... A ted si predstavte, ze se Vam tohle stane, kdyz jste zhuleny :)))))))))
X_eXc_X
Jeste si vzpominam treba jak polovicka na chate zakourila, chvili klid, pohoda a potom nahle si zacala prozpevovat a s melodickym zpevem ˇJsem vílaˇ, odbehla na velikou louku a asi tzrti hodiny po ni pobihala, obcas zastavila pohladila kvety, zas odbehla a tak dal a tak dal :)
X_eXc_X
A posldni co si vzpominam, naprosto vyjimecne jsme od znamych jeli domu a najednou na miste, kde konci Rudolec a zacina pomerne klikata delsi silnice a okolo pole, tak jsme oba zjistili, ze silnice je rovna a okolo ni v naprosto pravidelnych rozestupech stromy jako podle pravitka ... Asi nejaka jina dimenze :)
kusher
to Flaky: vyborne popsany houbovy stav!Lepe to snad dovedou popsat jen houby samy :) K+
Accipiter
Jo jsem z toho taky nadsen -zadny zhovadili ulety nybrz docela nenormalni pochopitelne veci - dostal jsem pri cteni toho clanku takovou chut jako nikdy. Ja jsem vzdy mel houby ve vice lidech a stavy ktere jsem zazil byly trochu odlisneho razeni. Ve dvou to je asi vetsi pohoda a hloubka stavu se jiste prohloubi.
Accipiter
Jo ta priprava jiste taky sehrala podtatnou roli.
bílá_wdowa
hooj, tag sem se rozhodla se s vama podelit o muj brutal zazitecek :o)) tag sme se jednou po skole s kamoskou sly zkourit, mela sem o.k. matrosh :o)) Zrowna ten den sem planowala, ze si koupim novej batoh, pac ten starej uz byl na hadry.. Tag sme sly a v jedny zapadly ulicce sme daly asi 2 skla, tusim, ze to byl OrangBut.. Asi po 5ti minutach nam to huste najelo, proste paradni stav a ja si vzpomnela na batoh :o)) No jo, jenze sem v tu chvili zapomnela kde byl ten vobchod, do kteryho sem chtela jit :frog: hodinu sme ho hledaly, az sme nasly!! :bravo: !! Vesly sme dovnitr a ja sem sla k memu vyhlidlemu batohu a cumela na nej jak debil.. Slavka na me: Tag si ho kup, ne?? A ja: no jo, jenze musim spocitat prachy(newim co me to napadlo) a zacala sem pocitat prachy na podlaze :bravo: ! Pak sem je posbirala a stala sem tam v uplne schíze, byl tam jeden prodavac a blbe na me tlemil.. Ja sem byla vyhulena uplne nejvic a ten chlap za mnou prisel a rikal: Slecno, jestli nemate penize, tag ja vam to slewim, jak dybych byla naka socka :frog: .. A ja neho: ne,ne, pohoda, mam presne.. ale furt sem tam stala!! Pak sem se odhodlala a sla sem za nim, ze chci teda ten batoh.. on ho sundal, chtel ho zabalit, ale vtom sem si vsimla, ze to je uplne jiny batoh :bravo: !! Tag sem mu rekla, ze to neni on, at mi da ten druhy!! Cumel na me jak na hnupa, Slavka se u dveri rezala jak idiot a ja sem tam stala totalne v pici a cekala az mi ho konecne da, at muzu jit!! Boze, trapas jak vrata, ale desna prdeel :frog: zatimm Baara
OrangBut??? Co to je za model, neslyšel jsem o něm, ale jestli myslíš Orangebud, tak ten je dobrej, jinak tvůj thread by so hodil jako spíš samostatnej příspěvek do http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=171. Peace 4ever
MFT
taky sem zazil spousty takovejhlech zazitku...nemusis kvuli tomu zakladat nove thread.
smooth
Tak se tu zas a chtel bych vam popsat vcerejsi zazitek po par brkach
skanku a neco malo Sena s nakym tim pivkem navrch.. :))

kamos se stavil jestly nechci jit na kalbu, ze nam zaviraj hospodu co tam chodime v lete,prej kuli nakejm fotbalistum... tak fajn sli sme...
cestou sme pribraly jeste jednoho kamose...ten si za chuze spravil rozbitej zip u bundy a umotal brko...
tak sme to tak zhulily a dem si dlouhou cestu kolem nasi velky piskovny do vedlejsiho mesta... cesta byla dlouha a zima velka ale nak sme tam dorazily...
prisly sme tam a vidime stary znamy kamose s volnejma mistama k sezeni tak sme tam s nema tak sedely nekolikrat odbehly na brko... a mezitim se to v hospe rozjelo...
hraly tam naky skupiny, hramonika bubny basa no proste toho bylo moc... za hudbou prichazelo cim dal tim vic lidi jenze bylo malo mist k sezeni tak pulka lidi stala... bylo to fajn ja si sedel a poslouchal tu naramne peknou harmoniku co hrala.... pak pribeh kamos ze ma naky dobry brka tak ze teda pudem, ja dopil pivko a vyrazily sme pred hospodu to nak spalit... sme to spalily a me uz bylo nak podivne lehko.... ale nohy sem furt tahal po zemi...
tak sme dosly dovnitr sed sem si a byl rad ze sedim.... trosku sem se vzpamatovaval a vsimam si ze se zmenila nak sestava lidi sediciho u naseho stolu a lidi stojici okolo me.... to mi pripadalo jako utok na moji osobnost tak sem si zacal nak ty lidi prohlize... asi pulku sem poznal a ostatni byli asi lidi odjinud... vedle me zacala parit naka holka (byla to fakt kocka..) a ja se furt nemoh udrzet a vejral sem na ni jak puk... ona gdyz to videla tak se ke me sehla a rika jak se menujes ??? tak sme se nak predstavily ona se usmala,narovnala se parila dal... tady v pocitu vyhulenosti sem videl naznak flirtu tak sem zpozoroval a snazil se na ni cumet porad vic a vic... holka si toho vsimla a znova se sehla a rika ty ses na me nastvanej ??? to me nak zarazilo a rikam takovym ti suchym tonem NE... ona se asi lekla a uz nic nerikala... mezitim se priritil jeji frajej a zacal ji voblejzat... to mi pak docvaklo ze sem zhulenej asi moc... a mam divny predstavy... jenze pak frajer se zase nekam vyparil a ona se ke me sehla... a povida: "pod s nama jeste parita muzes spat u me,a muzem neco spolu zkusit" to sem nestih votevrel sem hubu a cumel na ni.... pak sem se nak vzpamatoval a rikam a co ten tvuj a vona konstatovala: "na toho ser" tak rikam ze teda to asi nema cenu ze jeji partu neznam a nebudu se vtirat a to sem se teda od nic dozvedel ze ona je s tim frajerem negde poprvy a taky ho moc nezna ani ti lidi okolo nej.. to sem trochu vychladl a rikam ji stejne ne... to ji asi dostalo a uz se na me celje vecir ani okem nekoukla... v tu prisel ten jeji frajer a zacal ji sacovat za kalhotama atd... to se ji asi nelibilo tak se zacaly hadat... ona pak nekam utekla a dorazila asi za pul hodky a koukala jen furt na me... ale asi za 5 zmizela (nestih sem ani nak zareagovat) to me to pak nak prestalo bavit... probehla jeste naka aukce gdy se drazily veci z hospody... gdy padly nehorazny castky za hnusny veci ze smetaku :p
nakonec tam negdo koupil vycpanyho jezevce za 3000 coz sem vubec nestih a bylo mi trapne prihodit na jakoukoliv vec protoze sem mel v kapse asi kilo :D
tak to nak skoncila a ja premluvil kamose ze teda pudem... sme se nak voblikly zaplatily a ze pudem... vysly sme z hospody voba kamosi nality jak slivy a negdo tam hodil hlasku "dem pres les to je kratsi" me to jako bylo sumak tak sem teda sel za nema... v dali bylo slyset tekno z nedalekeho klubu tak sme sli za ni.... gdyz v tom kamos rosvitil baterku a rika "bacha" ja jako na co a on mi posvitil na nohy a ja stal asi 15 cm od kraje rybnika ja ho v ty tme vubec nevidel... tak sem ho teda zergistroval a sli sme dal a v tom na me zavolal kamos BACHA PADAS a ja se lek ze padam do toho rybnika tak sem uskocil na druhou stranu.... jenze sem mel pech mi staly na lavce pres takovej rybnicek samo ze sem se probiril ledem a vklouzl do vody... jenze ted zpatky do hospody to byl asi kilak a domu to byl asi kilak mozna dva tak sem rek ze na to mrdam a du na tekno...
tak sme sli a sli me mezitim zacaly mrznout nohy prdel a koule ale teda nehorazne.... byla mi fakt kosa.... kalhoty mi zmrzly a kamosi se furt zastavovaly na naky obhlidky lesa... byl sem zhulenej tak sem nerek ani slovo ze mi je zima... sli sme fakt domu pekne dlouho... byly vozraly tak ze jim to trvalo 10 vic casu nez normalne asi po hodine sem teda dosel domu... ve vejtahu sem zjistil ze sem uplne celej vod blata a nakyho slizu (gdovi jestly sem fakt spad jenom do rybnika) dosel sem domu... jenze co pak nastalo s tim privalem tepla to uz se neda popsat to si musite zazit....
PS: natekly mi mega nohy,byly cely fialovy, o koulich a o prdeli ani nemluvim,moje nohy vydavaly jeste hodinu potom zimu... a nejvetsi voser bylo to ze netekla tepla voda...

Tohle fakt musite zazit...
chOdec
smooth: ty woe... super!!! :D

Tomu říkám storrry.. Škoda tý roštěnky, z toho se mohlo vyklubat docela něco jinýho, než koupel ve smrdutým, zamrzlým rybníce...
No nic, tak příště... ;)
smooth: cheche, to je sila. sakra spadnout do rybnika v zime musi byt fakt sila :D
Accipiter
Tak ja taky svou troskou do mlyna: je patek a jsem pozvanej na jednu pravidelnou patecni akci cizincu. Cele se to odehrava v Mnichove-jsem tady na skole. No sedim tam, sem tam neco prohodim s lidma-je to tu hruza-nevim jestli to dela ta nemcina nebo ty lidi, ale zda se mi, ze vsichni melou strasny sracky. No to je jedno. Cekam na babu se kterou jsem predtim uz neco rozehral. Porad nejde. Nechtel jsem dnes hulit-kvuli ni-potrebuju ji jeste trochu doladit-ale jak tam sedim a cekam-sedi i kamos-negr-co jsem s nim minuli tejden pekne zahulil-sednu k nemu a dame rec-dlouho netrva a jdeme na jeho prosluly bong-ze ma nejakej has. Tak mu rikam co mam za umysly a ze to nebudu prehanet. Prizvu jeste dva kamose a poustime se do toho. Ten bong je strasne zradnej-je to ten typ se strasne dlouhou a sirokou trubici, kterou naplnite(ma tak 1l obsah) a pak to vycucnete. No gut, zacina negr-klasika-vysmahne celej naboj a blbe tlemi. Ted jdem na rade ja-vysmahnu taky celej pridel, ale vubec mi to nesedne a strasne se rozkaslu-kaslu asi minutu a uz cejtim, ze to nebude vubec v poho. Mezitim zahuli ty dva kamosi. Negr ze ma dost a ze uz nechce-souhlasim-kamosi se jeste dokrmujou. Negr je nemec-zacina se mnou kecat-docela do poho-nahodil docela dobry tema. Po 5 minutach cejtim ze jsem ve srackach a tak se podivam na ty dva co nejak ztichly-jsou oba uplne modry a klepou se zimou-jestli prej muzem zavrit to vokno. Tak jo. Jenze najednou se seberou a ze jdou spat. Negr na to, ze jdem zpatky na akci(sedime u nej na pokoji hned vedle). Rikam mu ze jsem uplne rozbitej a ze na haldu hovadiny mluvicich lidi nemam naladu. Ze zustanu a pustim si hudbu. Odchazi a ja se zacinam dostavat do uplnych sracek-znate to-kdyz s nekym kecate, drzi vas konverzace stale trochu v bdelosti. Ale jak jste sami a zacnete si premejslet nad svym, je to v pici. Tak jsem pici. Sedim tam tak ctvrt hodky, kdyz se otevrou dvere a vsechny ty lidi s ty akce-mimochodem se vsema se znam-zacinaji chodit ke me a prohlizet si me jak nejakyho chovance zoo. Tak tam na ne blbe tlemim a voni se stridaji a chodi se divat po dvojicich porad dalsi-no psycho-nejsem schopnej zblebtnout ani vetu-ale oni taky nic nerikaj-jen se tlemej. No a pak tam zabloudi taky ta holka na kterou jsem pred tim cekal-to me dorazi-nereknu ani slovo beru bundu a mizim. No a ted tejden po tom premejslym jestli ji mam jeste zavolat-ale cejtim ze jsem to totalne posral-tejden to nechal vychladnout a ... Kurva!!!!!!!!
Ondřej
Můj nejbrutálnmější zážitek? Hulili jsme se spolužačkou "zbytečky"
loni v zimě. Byl zrovna asi metr sněhu a deset pod nulou, což ovšem neměnilo nic na tom, že jsme se rozhodli předstírat že jsme plazi a plazili jsme se asi hodinu závějema. Pak jsme taky obvykle zhulený vždycky někomu napovídali, že ve skutečnosti nejsme a vidí nás jen on a nokdo jinej. Prdel byla, že většinou na to všichni skočili.
HALUZAK
Accpiter:to ako keby som videl seba s tym zažitkom :mutant:.este prosim ta blizsie opís to bongo lebo si ho neviem celkom predstaviť a zda sa mi že je to nečo čo ešte nepoznam.
HALUZAK
fakt kvalitny príbeh
drinker hulič
accipiter: rozhodne s tou babou zkousej neco dal, vis co se rika, nic neztratis, maximalne budes za debila...
flaky
hulení se prostě dá v poho využívat celej rok, a vždycky když si člověk myslí, že už došlo, tak se někde něco objeví. A to mě baví:-) Nikdy mě neomrzí - na jaře je to jiný, v létě je to jiný na odzim je to jiný no a v zimě ani nemluvě! Prostě člověk nesmí nechat vychladnout dýmku: před sklizní záštipky. Pak sklizeň!!!! Potom různé ochutnávky jiných modílků... v zimě už se šetří, ale ještě je toho habaděj. Na jaře je depka, že to do příští sklizně nevydrží, ale chuť je velká, tak co se dá dělat? :-) No a v létě vymetu zásuvky a pytlíčky a to co jsem prve porozdával se mi zas vrací.....Myslím, že je to prostě jeden z přírodních zákonů,nebo co...takovej koloběh života :-)
flaky
Příběh: Kámoš si udělal z gandži pudink a dal si ho do ledničky vychladnout, jenomže na něj samo zapoměl a šel ven. Pudink našla jeho babička a hezky ho celej spapala (když on je tak měkkej a ona už nemá zuby :-) No a pak se kámoš vrátil domu a vidí , jak babka sedí před vyplou televizí a chechtá se na celý kolo...ucházející story ne?
flaky
Ještě jeden do kotle: Kámoš udělal linecký placičky na gandžovim másle (pořádně silným - nějakej skunk). No a ty placičky nám dal- ať siberem. Jenže v tu chvíli jsme ještě nevěděli že jsou s THC. Tak jsme se do nich pěkně dali a když jsme jich každej sprořádali asi pět, tak na nás volá a ať to nepřeháníme, max tak 3!!! No co, už jsme je měli v sobě, jenže zrovna jsme chtěli jít do Billi - asi 15 min cesty mezi panelákama....Tak jsme vyšli, jenže ouha! Haluze a záchvaty smíchu né a né přestat, byla to fakt síla! Šli jsme takhle ve čtyřech...báli jsme se abychom nezaboudily, což se ovšem taky stalo. Vždycky když jsme si už mysleli, že za příštím domem bude billa tak ....nic! Cesta nám trvala si 1 h!!! A nakonec jsme už neměli sílu nic nakoupit, tak jsme bloudili zase zpátky....hladoví, žízniví a s bolavým břichem od smíchu!! :-)
DnF
nejhezci je, a to se mi stava docela bezne, kdyz jdeme na vyletek nekam do lesa, na noc, a jak padne tma, najdem nejaky prima misto a zahulime. Pak si reknem kam asi tak pujdem a jdeme tam. nekoukame na mapu, na cesty, maximalne obcas na kompas jesti porad jakz takz drzime smer. (jen ten kompas je super. Nasvitis ho v kapse nebo v batohu celovkou, aby ses neoslnil, protoze se pak po lese blbe chodi. A on jak je fosforovej, tak to strasne krasne vypada, jak zelene sviti pismenka a cisla a strelka) No, a to se mi pak vzdycky stava ze vidim pesinky. Proste jdeme na rusaka uplne rovne lesem, ale ja vidim pesinky a jdu po nich. Vetsinou je jedna a jakoby me vede lesem, a ja po ni jdu a vubec se nebojim ze me slehnou vetve a oni me opravdu neslehnou... Krome toho ten les je strasne obydlenej, odevsad se ozyvaji hlasy, neco na sebe volaj, ale ja tomu nerozumim...
Tak to jsou nase nejlepsi vzorky. :)
Ondřej
Další zážitek

To nejlepší na našich zážitcích jsou tradičně výroky zhulenstva:
Za všechny: Spodem dolem kolem řeky!
Zátrky (zádrhely)
V 16.15 předtamtního času ( bylo krátce po přechodu ze zimního času na letní)
Chlap přešitou na ženskej.
Nemám příjem - mám jenom odjem, oddej, odvej...
Proč jsou otevřený věkna? (okna)
Umej si vlasy a nech se ostříhat - potom ti všechny beďary zmizej!
Kniha, napsala! ( namísto To je vražda, napsala)
Dáme si cestičku strachy...(stezku odvahy)
Vytetanovaná ryba...(vytetovaná)

Klasikou je následující rozhovor dvou zhulenců:
IFA: "Pavel po mě hodil kolo..."
JÁ: To je jak z pořadu Za Zdí...Vždyť je to domácí násilí!!!"
IFA: "Né, to bylo venku!"
Ondřej
Accipiter
Ondrej: ty vyroky muzes psat do rubriky "nesmrtelne hlasky" tohle je spis o zazitcich.
Accipiter
Pro Haluzaka: Ten bong vypada nasledovne: dlouha tvar nemenici sklenena roura delky 50cm o prumeru tak 5cm. Dole je trochu vody, nad vodou dira. Nacpes naboj, zacpes diru nad vodou a tahas. Cela roura se zacina od spodu plnit mlikovym kourem ale do ust ti nic nejde(minimum). Na jeden obsah plic tedy naplnis obsah roury(je to dobre udelany v tom, ze na jeden obsah vycucnes vetsinou presne jeden naboj-tedy nacpanou misticku matrosem). No a pak vydechnes ven, prilozis znovu usta a povolis diru nad vodou. No a celej ten bilej zazrak v tobe zmizi. Ale je to strasnej mazes na plice-vetsina lidi pak kasle jak vo zivot.
goldenboy
no ja som toho zazil dost som bol raz na luke v krasny letny den vsade bolo slnko jasna obloha stohy sena a vsade bolo pocut vtaky cvrcky a vcely a dal som si moju odrodu cez bongo po 15min som mal total hig nemohol som sa odlepit od zeme tak som tam stale len tak sedel v tom som sa namotal na cvrcky boloo ich tam asi 1000 ale ta melodia bola festhusta dotoho tie vcely no proste ulet . za nejakich 30min prisiel na vedlajsi jablkovi sad nejaky tipek a zacal o dusu oberat jablka tan ich tam nabral snad za vrece a rychlo prchal prec to bola za vec to bol ulet a najlepsie bolo na tom to ze som isiel spet na mojej babetke isiel som snad 20km/h viac som si netrufol nikoho nikde na ceste :crazy: proste za vec.
inokedy som sa namotal v praci pekne vyhuleny na internetove radio digitaly imported chiloutpsy da link http://205.188.234.65:8022 proste ine veci :p:
raz sme sli s kamosom do lesa mame tam skanzem a pred plotom sme sa vyhulili za ina vec som sa namotal ze tam je janosik proste ina dedina iny rok 1500nl . inokedy sme si vysli na posed v hore a zliezli sme s neho az za 4 hodky fest sme sa bali bolo to asi 20m nad zemou. a raz som zazil opustenie mojej duse s tela za haluuuzzzzz som sa videl s boku vtedy sme boli v prirode pri ohni bol vecer. a v autobuse to je tie haluzzz ked pocuvate niektore rozhovory potom zase ine proste viete si vybrat s toho chaosu 1 vec 1 rozhovor odporucam tak niekdy inokedy zdravim vas :afro: :grrr: :afro:
Ondřej
To goldenboy: Autobusy jsou vážně psycho - když jedu zhulenej autobusem, vžydcky mívám strašný psycho že se ten bus v zatáčce převrátí - navíc mám tu nevýhodu, že mám smůlu na lidi, a pokaždý si ke mě sedne nějakej houmless, co smrdí od hlavy až k patě Rumem a je ožralej na hadry - tadže poslední dobou jezdim radši vlakem. O
chOdec
goldenboy: to filtrování hovorů je dobrý, jsem rád že to taky někdo praktikuje.. :D Ale možná ještě lepší je snažit se stíhat co možná nejvíc informací souběžně. To znamená poslouchat souběžně několik dialogů - a stíhat to... :frog:

vyzkoušej, taky doporučuju... :sun:
puf
To si jednou pádím fakt dobře vypuklej na motorce a těsně před garáží mě staví bengoše a byli dost drsný. Měl jsem u sebe ještě na špeka a hned mně přepadla paranoa. Mávali na mě obuškama, když jsem jim cokoliv řekl, tak že prej kecám, že všechno věděj a já byl z toho úplně na hadry. Když přijeli další dvě bengo auta, tak z nich vypadlo, že někdo na černý motorce v červeným šátku přepadl nedaleko benzínku a čapli mě, aby obsluha řekla jo, to je on. To se naštěstí nestalo a fíci se mi omlouvali celou cestu domu. Už je to to pěknejch pár let, ale na tenhle zážitek jen tak nezapomenu i s prohulenou pamětí.
DnF
puf> Do hajzlu, to je fakt smula jak pes ...

Co se tyce busu, muzu jen potvrdit, ze zhulenost a jizda v nem ani me neprijde jako prima zazitek. O to radeji mam vlaky. Zahulime, sednem do vlacku, pozadame stiplistka aby nam rekl az budeme vystupovat (jistota je jistota :) ) a pak jen prebihame od okynka k okynku, koukame na krajinu, poslouchame lidi, povidame si s nima ... je to super. Naposled se nam povedlo rozezpivat celej vagon, kdyz to pruvodci videl, jenom zakroutil hlavou a zalez zase do kabiny :))) Meli jsme s sebou kytaru, a pak se ukazalo ze typek naproti ma harmoniku a vepredu sedela slecna z konzervatore s fletnou ... to byl narez jako pes!
_CouNt_
LoeXi, proboha chlapče... moje chlupy na prdeli mají také IQ 130. Jsi jedinečný mezi všemi pitomci .. jen hrstka z nich se ohání svým IQ. Jsi směšný, blbečku. Prachsprostá imitace, neumíš ani pravopis. :flick:
Hašišák
For _CouNt_>...kočky maj jedno přísloví, které se sem moc hodí:
"Co to sakra meleš vořechu?!!":rejp:
smooth
_CouNt_: hehe moje chlupy maj 145 :) jinak loexovi chlupy nemaj asi 130 ale bude mu 130 a jeho iq je 13 :))
zajimavy chodi na gympl a nejde mu pravopis :)

chOdec: hh zkousim tohle aplikovat dyz du nekam na pivko a je tam moc lidi :) kolikrat se i dovim moc veci :)) o pocitech tad... a hnedka si muzu udelat mensi nazor na toho cloveka :) je to dobra vec...
chOdec
smooth: jo, přesně... někdy je to fakt zábavný, sedět přímo v ohnisku těch hovorů, v jakýmsi průsečíku drah informací, který neustále proudí tam a zpět...

Jinak mám takovej menší příběh, nic extra, ale snad někoho pobaví...
Seděl jsem s jedním týpkem a několika holkama v takovým podniku v Budějkách, nikdy před tím jsem tam nebyl... Popíjíme pivko, hovoříme a já se zeptám, jestli se tam smí balit. Prej neví, ale asi jo.. Tak jsem smotnul brko a chystali jsme se s tím chlapíkem, že vyběhneme ven a zakouříme si. Chlapík byl o berlích, sotva chodil (následky střetu pěšího človíčka s řítící se sanitkou :eek: ), takže mu cesta ven mezi stoly zabrala nějakou tu chvilku.. Ve chvíli, kdy jsme vycházeli ven, se ozval nasranej hlas barmana (zahlídnul brko, který jsem držel a bohužel neschoval):

"Hele, to jako 'dete ven kouřit..?!!!"
"Tak to ne, pánové - neserte mě!!! Jestli chcete hulit, tak zaplatíte a pudete, rozumíte..?!!! "

Koukali jsme na něj jak na blázna, ale odpověděl jsem mu:

"Dobře, tak mi dopijeme, zaplatíme a pudem'..."

Myslím, že jsem mu dal dostatečně najevo, že žádný problémy nechci.. Ještě jsem skočil za holkama, abych je připravil na variantu evakuace, v případě, že bychom fakt museli zaplatit a jít..

Vylezli jsme ven a zažehli larvu. Studenej večer, tma, úzká ulička... Hulíme, něco rozebíráme a najednou v půlce rozhovoru - šok.

"KURVA, TO SI SNAD ZE MĚ DĚLÁTE PRDEL..?!!!"

Otočím se a vidím barmana, vytočenýho na nejvyšší míru.. Nevěřícně pozoruju jeho cholerickej, ale hlavně agresivní výstup.

"VY SNAD CHCETE PŘES DRŽKU, NEBO CO..?!!! FEŤÁCI ZASRANÝ..!!!"

Já i týpek na něj čumíme pomalu s otevřenou pusou, chlapík s berlema si automaticky potáhne z brka a to samozřejmě vyvolá reakci... Barman po něm skočí, vytrhne mu brko z ruky, která se jakž takž opírá o francouzskou hůl a na místě tu půlku larvy rozdupe..

"JASNĚ JSEM VÁM ŘÍKAL, ŽE TU HULIT NEBUDETE!!!"

"Ne - tys nám říkal něco jinýho.", rychle ho opravím. Vypadá to, že by v tom svým záchvatu mohl tomu klukovi něco udělat, a proto mu tykám. Chci mu dát najevo, že si před ním nesednu na prdel...

"Říkal jsi, že pokud tu budeme hulit, tak zaplatíme a pudeme..", vysvětluju celý nedorozumění a doufám, že se nějak domluvíme.. :)

"Tohle jsem neřek'! Snad vím, co říkám..!!!", maří moje naděje barman.

"Bohužel.. asi ne.. Je mi líto..", odpovím s pokrčením ramen, doprovázen souhlasnými slovy Týpka s francouzskýma holema. :D

"Zaplatíte a vypadnete..!!! Okamžitě!!!"

"Jo, jasně...", uzavírám celou debatu a jdeme s týpkem dovnitř, následovaný rozběsněným barmanem.

"Můžete bejt rádi, že jste nedostali přes držku..!!!"

Na to ani jeden z nás nereagujeme.

Jak se proplejtáme hospodou, okolo stojící-sedící na nás udiveně koukají, jeden se mě dokonce zeptá:

"Vy 'ste venku hulili, co..?" :D

U stolu nastává akce placení. Po celou dobu se k barmanovi chováme s maximální slušností, dalo by se říct snad i s určitým nadhledem - což silně kontrastuje s jeho chováním.. :) Fakt nejlepší obrana.. teda dokud na vás nevystartuje.. :D Odpůrce marihuany je tak emocionálně rozhozenej, že mu dělá problém sečíst pití Týpka s francouzskýma holema a nějak se na tom zasekne...

"Tři piva.. to je třikrát šestnáct... čtyřicetosm..", s úsměvem mu napoví Týpek s berlemi. :D
V tu chvíli jsem mrtvej smíchy, ale díky pudu sebezáchovy se to snažím potlačit...

"No... 'eště, že si to umíš spočítat, ty palice vyhulená..!!", odsekne popuzeně barman.

A teď přichází finální pointa:

Týpek s berlemi, který mi vyprávěl, že studuje FAKT hustou fakultu technického směru, kde berou matematiku více než podrobně (už si nepamatuju přesně, jestli stavárnu, nebo něco jinýho), mu odpověděl:

"No... víte.. my to u nás na škole počítáme přes matrice.." a začal mu tam vysvětlovat nějaký mimozemský počty v tom odborným jazyce...

Barman na něj čuměl, já se fakt málem smíchy pochcal a radši jsme zmizli. Po celou dobu jsme ovšem naprosto zachovávali společenský bonton a to našeho utlačovatele dost rozhazovalo.. Při odchodu jsme se všichni způsobně rozloučili, "Nashledanou..", já jsem přidal ještě "Díky a naschle.." :) a obdrželi odpověď "Rači zbohem..!", která tak nějak hezky zakončila náš rozhovor...

:D :D :D
smooth
Zachovaly ste se good a to se ceni a on to dostal setreno :)
Zewl
on vam roztrhl speka????? to bych mu pred nim slehl treba pulitrem nebo flaskou o zem aby se to cenove vykompenzovalo:D
chOdec
chichi... :D no - já bych to takhle neřešil....

a navíc, ten člověk prudil taky kvůli tomu, že jsme hulili před tím podnikem a on nechtěl, aby to místo bylo spojovaný s huličema...
Ale kdyby to jasně řekl, tak bych tam nehulil, respektoval bych to.

Jenže to fakt neříkal... :rolleyes:

No - a od tý doby jsem tam nebyl.... :D
Zewl
hele na barmany by meli lidi delat nejaky psycho zkousky jestli to nejsou brutal cholerici a v pohode treba zvladnou stres..protoze nasranej barman je na picu kdyz ti jebne na stul pivsona az ti dolitne pena do rozkroku a kdyz mu reknes ze to chces rovnou zacalovat tak ti rekne..kurva to zaplatis az pudes kurva do pici tak to je moc---
chOdec
jj.. znám... :) No, asi zajdu na jednoho pivsona... nějak jsem na něj dostal chuť.. :D
Ondřej
Před chvílí...

...se mi stalo hrozný psycho. Sedim zhulenej ve svym pokoji, a najednou si uvědomim, že mi je vedro. Tak jsem šel otevřít okno.
K otevření mýho okna je potřeba sestavit do správné polohy 4 kliky...a nejhorší je, že já tady už čtvrt hodiny sedim, zkoušim různý kombinace, a ještě se mi nepovedlo to okno otevřít...Děs a běs...:):mutant:
Zewl
a je ti jeste vedro?? nebo uz si vychladl?? jestli jo tak se na to vykasli, tomu se rika zasek : )
DnF
Misto okna trezor? To bud rad, ze tam neni este nejakej kodovej zamek ... moment, co kdyz tam je??? Podival ses poradne? :)
My se ted chystame na cestu vlackem do Havlobrodu, takze si pekne umotame, a budem se rozhlizet krajinou .... Mame s sebou flasku excelentniho vinecka, takze si budem pekne upijet a vychutnavat ...
Uz se tesim :)
loeX
to count and smooth: zkuste hoši prezentovat svoje názory civilizovanějc..doufal sem že na groweru nejsou cápci který se uměj vyjadřovat jen vulgárně...těch 130 sem psal jen pro to abych dokázal svoji důveryhodnost..nechci se nad vás povyšovat..z čj mám pravidelně za 5..sem jinýho zaměření...
Ondřej
Zewl + DnF: Nepovedlo se to - přestal jsem to zoušet když se mi povedlo urvat jednu z klik.
loeX
to Ondřej: celkem lol:-)
smooth
obcas se stava ze dyz je zima tak ty okna nasaknou vodou a jak to zmrzne uz je neotevres :) musis pockat do jara... kup si domu naky chlazeni nebo se do jara usmazis :)
Accipiter
Lepsi se "usmazit" nez pustit dovnitr tu zk...nou zimu.
Oomega
no,tak ja prozradim par veci na kamose:jeden,nervi,kalil vecer whisku,do toho huleni a mliko.slawa,jeho spolubydlici mi pak rikal,ze slysel,jako kdyz nekdo necha tyct vodu,tak se probudil a kouka,jak nervik sedi na posteli,v ruce drzi pero a regulerne chcije pred postel.tak na nej zarval,nerv ho poslal dopici a usnul.rano se dohodli,ze to nikdo nikomu nerekne,taakze slawa prisel za mnou na kompy do skoly a pred celou tou ucebnou zarval:"oomego,to se poseres,vis co nervi udelal???"a vyklopil mi tuhle story tak nahlas,ze to slysela i profesorka ve vedlejsi ucebne:)
druhej kamik mi zase vypravel,jak prisel domu spalenej jak yeti na malorce a sel se vychcat.najednou za nim stoji fotr a pta se ho,jestli je normalni,ze chcije v obyvaku do palmy.kamik utrhl list(splachnul),rek ze uz dlouho ne a sel spat.
ten samej kam mi rika:"tak jsem se sel totalne spalenej vychcat,tak stojim,chciju,a kdyz uz sem,tak prijde bracha,ze prej potrebuje taky a zvednul ten dekl na hajzlu."
Oomega
jeste jsem si vzpomnel na kamika,co snad za chvili dorazi s hulenim:kdyz jsem byl na intru na stredni,tak huleni tak nejak zacinalo a on se straslive spalil a vzdycky prisel do nejakyho pokoje,na nekoho se podival,zacal se chlamat.na prvnim pokoji sel do kolen smichy,po chvili sel na druhej,tam se dostal az na zem,sel na treti,opet az na zem,tak usoudil,ze (je to hrozna hlava pres matiu a fyziku) zvedani se a nasledny adani je hrozny plejtvani energie a ze usetri kdyz se bude plazit,tak se zbylyma pokojema proplazil.predstave si,ze lezite na pokoji,nudite se,najednou se ozve skrabani a otevrou se dvere,v nich lezi typek,doplazi se doprostred pokoje a zatimco vy cumite jak puk,tak on se cim dal vic krenia po peti minutach smichu beze slova se zase odplazi jinam.rok mel prezdivku zhulenej had
Oomega
2 ondrej:hodne lool:)
BomberMan
4oomega:tak to je kruty s tim plazicim se typkem..ale muze to byt aji zrádny...přeba když si spleteš dveře a to samy předvedeš vychovatelkám...to by se blbě vysvětlovalo:smoker:
Accipiter
Pro Oomega-ty clovece, nejsi tu trochu blazen - v kolik ze hodin to navstevujes Grower?
Moriaty
Jezdíme hulit vobčas na takový šutry do kopců a já vytáhl svuj model.Dobře sme rozjeli řeč díky elegantmím brkem. Pak vytáh von, svý žváro z kytek co si pěstoval za voknem a sbíral ty hnědý suchý lístky z malinkejch kytiček. To nabalil na cigaretovzym kombajnu. Já to s nim ze slušnosti vyhulil. Obá sme za moment konstatovali, že ty jeho bastardi sou dobrý vyprošťováky. Jak sme se zmastili, tak to bleskem vodeznělo po tom jeho slámový....Hnusná historka, ne?
PsYcHo84
Kdyz jsem poprve kouril svuj home-made-has. Bylo mi 16 a sedel jsem opreny o zed obecniho uradu, uplne zniceny, myslel jsem si, ze jsem pod vodou, obcas kolem nekdo prosel a ptal se mne jestli jsem ok, ale ja jsem nemohl nic rict, protoze mi vsechcen intelekt, ktery mi jeste zbyval ulpel na stromu prede mnou. Dival jsem se 3 hodiny na kuru, vetve, listy a premyslel, co takovy sttrom dela tady pod vodou.

A jeste jsem mival casto takovou stihu, kdyz jsem hulil doma a rodice byli taky doma a nic nevedeli. Pravidelne kdyz jsem prichazel z hajzlu spaleny do pokoje mi blesklo hlavou, ze az otevru dvere do pokoje, tak tam bude cela moje rodina, nekteri sedi na posteli, jini na stole, nekteri na skrinich a zbytek rodiny az do desateho kolena stoji.. A ja oteviram dvere do pokoje ... vchazim ... oni si na mne vsichni ukazou prstem a rozhorcene, sborove zarvou: "TYS HULIL!" :D
BomberMan
TYS HULIL :rejp: :D
Easton48
Zhulenej
Ondřej
Včera

"Pojď tudy, tady to vůbec neklouže..."
PLESK !
"Hm, to teda vidim...Já to radši obejdu."
PLESK !
smooth
HH gde ste lezly ? :)
hanzis
Vcera jdu z bratrem na brcko a chciju za barakem,vyleze chlap a rika at tam nechciju tak ho poslu do pici,von rika at si du pro ranu a ja mu rikam ze je tlustej jak becka a at si me dobehne....porad prudime a von taky....zhulujeme brko a nasedame do metra v tom zenska s 2det¨ma a typek zacne honit tu zenskou a mlatit ji nebo neco takovyho zenska odchazi a zase prichazi chce nastoupit s detma do metra chlap po ni skoci serve ji na zem a porad na ni neco rve,par lidi z metra zarvalo-Co ji to delas???a zatahujou ho do metra(najednou bitka jak prase),cumim jak PUK a vubec nestiham(naka zenska z detma a de po ni nakej Uk)razime dal,sedame do tramvaje a ta nas po zjisteni zaveze do pici.Jdeme do mainlu na Vaclavaku a tam bezdak,sledujem ho jestli neco necorne a von 2 rohliky,porad ho sleduje polda,u pokladni rve at ho nesleduje a at hlida bohaty lidi co kradou u pokladni plati 10kc za pomazanku a v ruce 2 rohliky ktery neplati-a pro rohliky sahal tima pochcanyma rukama(PONAUCENI_NIKDY NESAHAM NA VACLAVAKU NA NIC RUKAMA I VE VOBCHODE):eek:
Nawy
to se mi taky stalo-jedu s kamosem v trolejbudu pro duno a najednou na zastavce nastoupil typek(nejsips nacek) vyhodil ztoho trolejaku nejakou zenskou, dal ji sadu jak prase vzal ji mobil a odjel autem pryc-vubec sme nechapali ! a zenska tam lezela polomrtva!proste mazec!
vodnikova_dcera
asi pred dvema tejdnama sme davali ve skole brko, pote nasledovala chemie, kterou sme fakt nikdo nepobral A pote sme zatahli telak a jeli k nam domu na vodni dymku. Dali sme tri vodnice z toho jednu jeste se skunkem, byli sme fakt totalne na sracky, poslouchaly sme boba marleyho a pripadali sme si jako na jamajce. uplne zive sme se videli na ty plazi jak tam lezime, poslouchame boba marleyho, v jedny ruce brko, v druhy kokosovy mliko... fakt takovou uzasnou pohodu po brk usem jeste nezazila... zkuste Boba ;) doporucuju...
hanzis
ale ty dva se asi znali a hadali se vo deti a vypadalo to jaky ji ty deti chtel vzit,fakt cumim jak debil na ni a rikam si (ted mit plynovku,kterou si chci koupit)tak tam na nej nabehnu,ikdyz sem malej a je mi 16,a dam mu Sodu jako prase Ukacku za.....Proste mazec
hanzis
Tag to sorry ale ja to myslel jako ze sem proste nestihal jak chlap si daval zenskou??¨chapes proste nakej zmrd(bez prominuti)nepusti zenskou s detma do metra kvuli tomu ze s ni ma deti a vona zjistila ze je to ukrajinec kterej ji porad chodi za prdeli a rve na ni a mlati ji,nezlob se ale ja sem psal Ze sem tam stal cumel jak kokot a nestihal-jen sem cekal kdy na nej vlitnou abych se mohl pridat(svalili ho do metra a ja vubec nestihal jak sem byl spomalenej,no nic lidi sou... a uz to nebudem rozebirat.cauvec
Cicmon
hanzis: proc tak vztahovacne :angel:?
hanzis
to sem zrovna nak moc nepochopil????:jumper: :confused:
smooth
time: me se taky moc prispevku nelibi ale obcas tady pribide novej a dobrej prispevek... zkus zapatrat v historii to sem jeste psaly pekny zazitky...
Accipiter
masli
HALUZAK
JASNE JASNE :mutant: :pimp: :mutant:
exxx
Tak sem se rozhodl ze taky prispeju...protoze me osobne hodne bavi cist y zazitky a s hodne z nich se obcas i ztotoznim:o)Ale k tematu:nekde sem tady cetl o tom ze me nekdo haluz ze videl nejakou postavu v parku....jednou sme se s kamaradama zmlikovali a vyrazili na strasne dlouhou cestu do Teplic z vychodnich cech(autem) a zpet na to by ani nebylo nic zvlastniho...po ceste se samozrejmen (hodnekrat) zastavovali na rozdejchani stavu:O)) nebo na speka....zpatky sme jeli uz za tmy,vsichni ale byli vzhuru ale vsichni drzeli hubu....jeli sme po nejaky dalnici nebo co,zadny auta moc nejezdili a nejdnou sem to videl.....vidim to zive jako dnes po krajnici sli 3 osoby v cernych kapich a sly ve smeru jizdy takze jim nebylo videt do qsichtu,meli plaste az na zem a jediny ceho sem si jeste stacil vsimnout ze na patach meli odrazky bili.....jeli sme asi 150,takze sme je celkem rychle minuli ale kdyz sem se otocil na kamose co sedel vedle me,mel jen otevrenou tlamu a ja se ho zeptal jestli to taky videl a on ze jo....v tom aute sme jeli 4 a krome jednoho to videli vsichni..teda 3 lidi...jeden kamos pak zacal plasit jako ze to bylo znameni ze se vysekame a my 3 zhebnem...no museli sme zastavit na brko a rozdejchat to:o)dodnes nevim co to bylo,ale jestli si nekdo delal jen prdel a chodil ustrojenej jak mnich nebo co po dalnici a chtel vystrasit lidi...tak se mu to kurva povedlo:o)))
Nastyan
No ja sem jednou prisel domu asi ve 2 rano, uplne na swic, no a jak uz to mivam ve zvyku , sel sem este na zahradu na cigo. No a jak tak kourim rikam ze se pri ty prilezitosti i vychciju. Stoupnu ke zdi a zacnu. Najednou vedle me naky modro - fialovy svetlo, tak tam kouknu a tam normalne takova mala vila. Jako byla ve Shrekovi 2. No a nenapadlo me nic lepsiho, nez ze ji pochciju. Vila sebou praskla na zem a za staliho kropeni mrskala kridlama a nemohla vzlitnou. Ja sem se smal jak magor az sem vzbudil matku a volam na ni "Hej mami ja chciju na vilu!" No a 14 dni se mi vsichni doma smali, ajk muzu bejt takhle vypatlanej.
Nawy
kamos se jednou vratil s kalby dom (jak jinak nez na stracky) a hned ve dverich stal fotr a prej jestli je v pohode!a on na nej ze je to v klidu a jen co to dorekl celiho ho poblil :D
smarter
Pred nedavnem jsme se skourili s kamosem v jedne prazske hospode, pekne jsme se zasmaly a celkove to bylo v pohode, pak nas dve holky pozvali na fotbalek. A jak jsem takhle hral tak se mi zdalo ze se mi roztrhly plice. Jen jsem se oprel o stul s vyrazem plnym hruzy a pootevrel drzku, pripraveny vyplivnout krvave kousky plic. Asi za 5 minut jsem to rozdejchal. Bylo to fakt psycho, jeste ted mam z toho husi kuzi.
alukard
nikdy nezapomenuu na svuj prvni tyden v Ostrave, z novym kamosem zajdeme do hospody a tam si tak davame pivo-špeka,pivo-sklenka.tak po šesti pivech borecek isel na privat,ja na koleje,ale co normalne je 10 min. piesky mi trvalo asi dobre 2hod v autobusoch a elektrickach s plnu picu prestupu az se nasel dobrodej co sel tym smerem tak mna zachranil,sel tez tym smerem ,od te doby mam noveko kamosa(spoluhulica):beer:
libber2
No,já vždycky když jsem si zhulenej balil brko v nějaký hospě (hašiš+tabák) tak mi vždycky
padal haš na zem a pak ho jak idiot hledám.A jak si oddychnu,když ho najdu.Nějakej debilní zlozvik.A jednou po mě kámoši chtěli abych ubalil brko na diskotéce tak sem zašel na wc a chtěl jsem to brko ubalit,aby mě nikdo neviděl.Jenže v tom to na mě přišlo musel jsem na "velkou". Samozřejmě jsem už byl zmaštěnej a navíc mě napadlo ubalit to brko během kálení.Jenže dílo tedy ne zrovna moc to von'avé už bylo dokonané,ale brko smotané ještě nebylo(nedokázal jsem se dostatečně soustředit na oba výkony současně).No a v tom se objevil můj debilní zlozvyk.Hašiš mi spadnul jak jistě tušíte ne na zem,ale rovnou do hajzlu.
A jelikož to byl jedinej hašiš široko daleko a nechtěl jsem kámošům kazit radost(beztak už si říkali kde tak dlouho jsem)tak jsem začal s důkladnou prohlídkou.Ten den jsem neměl zrovna nejpevnější stolici.A jak sem se tak v "tom"přehraboval tak po chvilce hledání jsem skutečně svůj milovaný hašík objevil.Haš jsem opláchnul a nikdo nic nepoznal jenom za nechty zůstala malá vzpomínka.
Zewl
fuj i ty fekalniku :D
drinker hulič
libber2: tak to je sada, diky za kazde hezke rano...
Ondřej
libber2: Nechutné...ale je to docela vtipný.
chOdec
libber2: láska k thc až za hrob.... teda spíš až za záchod... :D
CHOURIS
nebudetemi věřit ale říkal mně to kámoš. Žě mně potkal jak jdu a já při tom spal. Umíte si představit tu situaci když spíte ale při tom chodíte
BomberMan
Spis si nedovedu představit že jdu třeba v parku a potkam znamyho v pižamu jak chodi od stromu ke stromu a spi...malej uleet...
BomberMan
S tou naměsičností to ale není sranda...kámoš prej v noci vytáhl akvárko s křečkama na balkon a ti zmrzli...ráno to byla pro všechny záhada...
Pak mu sestra říkala že ho viděla na balkoně ale že si myslela že šel jen na cígo...
Nawy
me se to taky stalo!rano sem se probudil a nemohl sem najit perinu!a nakonec sem ju nasel v koupelne...
Bobík
jako zážitků mam samozdřejmě hodně ale co třeba když hulíte týden v kuse, to jak mám sen (tz. když sním ve spánku lehce skouřený) fakt se mi stává že se mi zdá že padám ze skály, nebo nedávno sem jel v aute a nejdou brzdy ale nejvetší hard core co se mi stal (teda ve spánku) že jsem hrál na elektrickou kytaru (kterou jsem ten den viděl u kámoše) a na ní byla nálepka Renarkon, jestli víte.....hulíš, snupeš pícháš si, kterou mám nalepenou na skříni. Někdy ten mozek nechápu.............
LOCO
Este když sem bydlel v L.A. ( takovy mesto poblíž Č.T. :o) ),
tak sme s kamošema chodili hulit na naši střechu. Páč byl barak blizko centra a střecha dost vysoko ,skrýval se z ní v hezky dny fakt peknej
rozhled. Mno jeden den jak dycky ,se kuci stavili a že dáme buřta.
Tak sme šli na střechu . Ten den byl s náma poprvý i kámoš co byl takovej tlustější ,ale naštěstí se dostal pŕes vykíř a brko se mohlo odpálit. A tak sme zalehli (jelikož má střecha ostrej úhel) a čuměli
na mraky ,a do dálky a na ty lidi dole co se pachtěj a vůbec se nedívaj nahoru ,kde se jim smějou čtyry zmaštěny typci. No jak dycky nas to
za nějakou dobu přestalo bavit a chtěli sme jit dolu .Tak sme se zvedli
a prvni dva naskakali do okna a šup do baraku. No a tak koukam na toho tlustšiho estli uz se zveda ,a že dem. A von na mě civí z vyplesklejma očima ,a povidá něco o zavraťi ,a že se nemůže hnout. Tak sem mu tak nějak pomoh vstát a dopravil ho k voknu. Celej se tak kolíbal a asi měl fak pěknej strach. No jo ,ale jak začal lízt do toho vokna ,tak se tam nějak zasek a nemoh se hejbat. Dolu ani nahoru. Jednou nohou byl na střeše druhou na žebříku a tělo natlačený v okně. A to sem si začal připadal jako dokonalej blb ,rval sem typka dolu a furt to nešlo. Odzdola na nás volali kuci co tam vyvádíme a tlouštík ne a ne se dostat dovnitř. Nakonec po dlouhatánský době se to nevim jakym zázrakem povedlo a tlouštík si prorazil cestu na půdu, ale ten pocit když se vám kamarád zasekne se závratí ve střešnim okně byl opravdu Směšně brutální.
adraj007
Nazdarek jednou jsem se paradne zhulil a ulitaval si na undergroundech 1.
uderground 2 me nechitli asi 3,5 hodky to byl nahul a tak jak parim tak jjsem cimdal vyce zhulenej dam si neco dobreho vajicka s oriskovou cokoladou a chlebem a jdu spat dam si jeste fajecku koukam do stropu a dostanu jeste na neco chut tak si dam lentilky a jogurt a rano se probudim a jsem totalne vot tech sracek celej cokoladovej a bilej vod jogurtu bomba ulet sprchoval jsem se ve 3rano


P.S. Co si nezkusime tak nevime
tzn.zkusit vse

ale ne jak libber2 to bych nedaj jako ten borec co vylezl z hajzlu v Trajnspottingu nebo jak se to pise celej vod hoven to neni moc parada
Hulte dokut muzete az umrete tak nebudete uf nazdarek
adraj007
Tady jsem se taky pekne zasekl uz od 21h Az kdyz jsem byl shopnej sesmolit nejakej zazitek jsem spalenej pecka
Fermer
jeste k ty namesicnosti,jednou sem nekdy v noci prej vstal,sel sem do koupelny,vychcal sem se pod umyvadlo,pustil kohoutek a sel zpatky do postele.Máti me nestihla a ja sebe taky ne,kdz mi to rano vypravela....:rolleyes:
Fermer
to smarter:
stalo se mi neco podobnyho,kdyz sem hulil skenenku s prave omylem urazenym sanim.A ja jak byl nakasi sem mel pocit ze mi vlitla strepinka do plic a ze se mi plnej krvy...Pekne skurvenej zazitek.
smarter
to Fermer:

U mne to vyrostlo v hlave nejak samo. Kdybych jeste k tomu tusil, ze se mi neco dostalo od plic tak bych asi pustil moc.
CHOURIS
ALE JÁ NEJSEM NÁMĚSÍČNEJ JEN MNĚ NEBAVILO SEDĚT NA NÁMKU Tak jsem se šel projít po městě
CHOURIS
NEbo když jsme jednou takhle uvařili dost silný mlíko tak jsem si dal trochu víc a nemohl jsem se hejbat fakt hnujsnej stav
Fermer
tak to moje prvni zkusnost s mlikem byla pozitivni,az moc.Sedeli sme u kamose v byte a nez se no uvarilo,tak probehlo jeste par speku,ale to je irelevantni.Ja si dal asi dve deci a ulpne na slupky.Smal sem se asi dvacet minut v kuse nejakejm hlodum a vubec sem to nemoh kontrolovat,pak asi deset minut nic,pak sem vysel ven vsechno to vyklopil a pohoda.Typek kterej vubec nehuli a snad ani nekalil si dal stejne jako ja.Pak jenom lezel na valende a klepal se a u toho se hrozne smal vypadalo to zajimave...Nevedel sem jestli se mam smat,nebo volat sanitu.Vod ty doby sem ho nevidel,doufam ze je jeste na zivu.
alukard
to ja tak vzdycky po 4mesicich dam na par tydnu od travky voraz,lebo ty skurvene paranoje se stavaju piekne realne a par desitek krat sem si myslel ze bud zesilim ci zhebnu(viecsinu po hasisi)ale ja se nepoucitelny a i kdys se to tak vezme i na tych paranojach je urcity druh puvabu:crazy:
Ondřej
To LOCO: Mám taky zážitek se střechou - u nás na sídlišti (říkáme mu Manhattan, narozdíl od sousední obce New Jersey) chodíme občas hulit na střechu nejvyššího paneláku. No a jednou v noci, když jsme tam byli, kámoš odhodil vajgl, kterej přistál přímo na klobouku nějaký ženský. No a jak jsme se tlemili tomu, že má na hlavě světýlko, vypadl mi z ruky mobil a skončil mrtvej o patnáct pater níž na chodníku.
smooth
hehe mi sme se tenkrat zhulily na strese 8 patrovyho panelaku daly si k tomu vino a kalily sme na strese...
byl to blbej napad dyz si to ted uvedomim... a kamos omylem urval nakou antenu...a nasly sme k tomu jeste provazek a antenu sme privazaly, spustily do pul panelaku a houpaly sme s tim sem a tam hazely dolu a zas vytahovaly... tatak sme tam tak pobihaly a strasna prdel... pustily sme si kazetak a uprostred 10 000 mesta sme kalily na panelaku byly sme tam asi 4 hodiny a koukaly na ty pidi lidi dole moc pekny a tak najednou koukam a naka zenska pobiha vokolo baraku a furt si rikam dyt ja ji znam ale gdo to je sakra..... premejslel sem dlouho a to uz sem nevydrzel a rikam lukasi hele pod se kouknout na tu silenou zenskou... kamos ke me prisel leh si vedle me a koukaly sme na ni byla to desna prdel protoze zenska behala furt dokola a snazila se dostat dovnitr baraku... pak se nak lukas zasek a rika ty kravo dyt to je moje mati,no proste strasny zisteni.. chvilky sme na ni jeste teda koukaly jestly je to fakt vona a nejdnou se koukla nahoru a mi koukaly na ni byl to mazec,co ted ... v tom sme se voba lekly rychle a schovavaly sme se na strese... pak to vomrzelo tak sme slezly dolu ze strechy a ja primo bydlim v horejsim patre tak sem zalezly domu lehl sem si na kreslo a zacal mi negdo volat tak sem vytahnul mob z kapsy a rikam prosim... v tom na me do toho telefonu negdo zacal rvat jenze ja v ty vykalenosti rikam ze to nebudu poslouchat a telefon zapnutej sem polozil na stul.. lukas prisel z hajzlu a rika ze mi mluvi telefon tak sem mu odpovedel ze tam na me negdo rve a ze se s nim nebudu bavit... tak si to lukas dal k uchu a gdo to nebyl.. no prece lukasova maminka co sme delaly na ty strese a ta je hned doma a von furt ne ze ne jako... tak sme zaply hands free a polozily telefon na stul a zacaly si povidat s mamou voba :) ale ta nedelala nic jinyho nez jenom rvala... moc sem ji tenkrat nechapal tak sem to nak neresil... polozily sme telefon a lukas ze teda tady chvily vytvrdne a vystrizlyvy a pak pude domu... tak sme voba vystrizlively to bylo asi pul sedmy v tom zazvonil kamos ze prej prines vino co on sam delal... mel to 3l vyjel nahoru vychlastaly sme to a zase vozraly... to byl dalsi pribeh sam vo sobe co sme delaly potom... nakonec sme se rozesly asi negdy ve 12 v noci a druhej den sme se sesly ve skole... lukas mi vypravel jakej byl doma hukot dyz prisel pozde domu a mam ho nechala jit prej spat asi az ve tri rano...to sme si voba potom teda vzpomely ze nam zustala privazana antena ke strese a ze jeste vysi v pulku baraku... tak sme se zbalily a zatahly skolu a antenu sme sli sundavat na strese sme vodpalily jeste jeden brk a to by to nebylo aby sme nechytly slinu necim to nezapily....
DeathBoy
Heh ja som bol raz pri vode s kamaradmy na akcii a som si supol zopar praskov , a onedlho len tak stojim a uvedomujem si ze som vlaste v jedej velkej sklenenj gule , to ti vam bola haluz , bal som sa pohnut aby som sa nahodou niekde neodkotulal kedze bola blisko voda , proste haluz jak prasa
Nastyan
No my sme se jednou v noci s kamosema spalili u jednoho marketu a vnejvetsich srackach sme ukradli kosik a slizdeli na mem kopec vod marketu ma namesti. Fakt mazec.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma