Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Dany.x
Nemyslim, že holky jenom mlčí a čumí, ale většina z nich se nechce ztrapnit svým smíchem... Hodněkrát se stává, že zahulí kluci aholky- dopadne to tak, že kluci buď mlčí nebo melou píčoviny..a nesmějou se.Holky taky mlčí a dusí se smíchy, pak nenápadně odejdou zjistí, že buď nemůžou ani chodit, nebo, že už se jim nechce smát..:)
neywitz
Brutální zážitky po hulení?Uříz sem si tři prsty na cirkuli,už sou zpátky ale bylo to brutální,sem myslel že snad scípnu či co.NEHULTE V práci
Early_skunk
Brutálních zážitků mám opravdu dost.Nejhorší jsem měl vždycky,když jsem chlastal a pak na to hulil.teď se snažim na zhulenej nepít,nebo alespoň nejdřív hulit a až potom pít.Většinou když jsem se ožrala na to jsem hulil,tak jsem musel navštívit dabljúsí a zvracel a zvracel....
shamanjai
Tak snad opravdu nejbrutálnější byl ten, kdy jsem v práci (čajovně) po zavíračce a po sedmi jointících hulil shpeqa, kterej byl plný hašiše....
Pak jsem padl na záda do kuřárny, zavřel oči a poslouchal skladbu Mathar od Dj`s Shri a Badmarsh.
Kubanec
Asi tak měsíc po lonský sklizni sme vařili mlíko-tentokrat dusledně,z 1l palic,20 kopinatek a 1l mlíka.Vařil sem to asi 2,5h(obsah sem pravidelně v intervalech 15min dřel o dno kastrolu).Po 2,5h mlíko nebylo mlíko,jenom nazelenalá kaše.Bezmyšlenkovitě sem vipil 1 hrníček.1. účinky se dostavili extrémně brzi a s nevídanou razancí.Asi tak po 1h po vipití sem začal halucinovat.Stav trval asi 5h,i když je to hrubej odhad-sám sem neměl přehled o čase.To co mně nejvíc překvapilo,byli hmatové halucinace.Když sem se pokoušel skousnout čelisti,pravá strana šla dolu,levá nahoru a všude byli zrnka písku.Ze začátku sem se viděsil,nepočítal sem s takovým průběhem,ale potom sem si vychutnal NEJBESTIALNĚJŠÍ RAUŠ VE SVÝM ŽIVOTĚ
pan dan
Nazdarek lidi, mam taky jeden dost ulitlej zazitek...
Jednou rano jsem si dal (pred pracovni dobou) jednu takovou gut slukovecku s gut modylkem... vyrazil jsem metrem z Chodova na Budejovickou. Na Kacerove mapuju posledni svetly chvilky... Ujeli jsme JEDNU zastavku a metro hlasi "Pankrac". Rek jsem si aha zkrat, vlitnul jsem do druhyho metra, ktery prave prijelo. Z Pankrace jsem jel JEDNU zastavku zpatky a kdyz jsme prirazeli, ozvalo se KACEROV... fakt asi haluz :))) a musim potvrdit, ze ten Pankrac byl (snad) opravdu Pankrac... no nix....


[Edited by pan_dan on 30-10-2001 at 10:35 AM]
esco
Cesta 8km ve 3 ránu úplně neznámim anglickym městem. Ona to byla vlastně spíš vesnice, ale já jsem chodil pořád asi do kolečka a nemoh nikam trefit. Jinak zkouřenej řídit po Praze... .
immolator
Jednou sme byli s kámošema zahulit před školou skaňoura, a byl to nářez jako svině. Vo hodině sme byli tak v prdeli, že nás učitel chtěl poslat k ředitelce. Navíc neuměl řikat ani "r" ani "ř", takže z sme se tam z toho jeho ráčkování málem podělali.... řešilo se to u zástupce ředitele.....
sage
no to, nejbrutálnější zážitek nevim, ale ten, kterej na mně udělal největší dojem sem měl po muškátu - sem tak ležel na posteli (hehe, asi druhej den nonstop na voříškách ;-)) a moje holka mi ležela nějak mezi nohama tak, že měla hlavu na mym břišek. tak tak něco povidam a přitom se mi hejbe břicho - nic nezvyklýho... ale pak najednou uplnej brutus psycho, já sem cejtil, jak ty pohyby cejtí moje holka!!! fakt sem to cejtil její hlavou, jak se mi to břicho hejbe!!! bylo to fakt super a oba sme si na tom ulítli. pak sem jí řek, že sem to cejtil a vona řekla: "já vim"
LIONEL
Vykracujem si tak po ulici. Sledujem auta a naraz zbadam ako si to na cervenu cez krizovatku sekne raftersky cln z veslarom. :))
Sido
Zazitku mam opravdu hodne, ale za posledni dobu alespon jeden.Sedim vecer doma a premejslim co si ubalim.Prisel kamarad, se kterym uz par let hulim pestuju atd. ze ma zajimavej model "Himalaya" :o)) Uz pri baleni speka bylo jasny ze to bude velmi tezkej narez, vonel od toho celej byt a to jsem speka jeste ani neodpalil.Po prvnich nekolika prascich, kdy chut pripominala neco mezi Vdovou a White Sharkem jsme prestali komunikovat.Po dohuleni speka jsme tri hodiny bez jedinyho slova sedeli a koukali na kytky ve skrini.To co se me delo v hlave se da jen tezko popsat, ale pokud se nekdo z vas dostane k tomule modelu, uzijte si to. :o))))))))
Tauron
V srpnu sme byli s kamosema v Kodani v Christianii (az na ceny naprostej raj hulicu), kde jsme zakoupili neco Durban poisnu a k tomu neco Qualitniho hashe, po pulhodinovym prochazeni kristosky (hledali sme nejakej peknej osamocenej flek na cazeni) sme smotli brcinko kteryzto sme vycadili necigaretovym zpusobem :-) (poradne natahni a drz co muzes) (kazdej asi tak 4 prdiky). No po asi 6-ti hodinovem vyletu po Kodani (Zrovna se tam konal nejakej Sea Treck takze tam bylo asi tak 6 Klipru, zivej koncert neceho v pristavisti, olbrimi ohnostroj) sme se nam nepochopitelnym zpusobem podarilo nasednout do vlaku a prejet do Swedska do Malme kde jsme se druhej den probudily v nejakymsi parku v centru mesta kudyz chodili lidi do prace nebo kam. Ale bylo to fakt hodne zvlastni, kdyz vezmu v potaz ze sme si ani nevypsali listky, tudiz nas asi nigdo nekontroloval :-)))
Mato
Asi tak pred rokom sme sa s typkom vybrali do mesta uz slusne naladeny a po navsteve kaficka sme sa rozhodli trosku sa pobavit tak sa vybereme na hradby.V slusne rozjarenej nalade vyjdeme schody a za nimy stoja tri plesky, zrichlenim krokom sa snazime presunut a tipek zaklepne ze ci sa dostaneme tadeto pod most.Nato vybehli chytili tipka pod krk s nozom ci chce videt smrt.
Az na par stehov a foklov to dopadlo dobre.
Sorry za tu slovencinu(jak viem tak hovorim).
Percepied
to: Sido
... po prvnich trech prdech z himalaye jsem necítil, nohy, ve chvili kdy se mi podařilo dobelhat se do tramvaje se naproti mě posadila jeptiška (pravděpodobně Voršilka - bylo to u Národního divadla) - jedna ruka umělá, v druhý NOKIA5110 s azurově modrym krytem a psala sms
xcluster
ZdareCzeQ,
můj fact nejbrutálnější zážitek byl když jsem se po škole vypravil s kámošema zahulit Sheeva Skunk a Jack Herrer,
po prvním prdu pohoda, druhý motání palice, po třetím brnění celého těla a zvýšený TEP, po čtvtém jsem už raději skončil....udělám krok dopředu a chvíli stojím, najednou se mi strašně zatočí hlava a já padám a cukají mi končetiny, kámoš mne instinktivně zachytí abych nespadl na zem...pak se proberu byl jsem v hrozném šoku...ale pak to byla POHODA:)....
Seeder
A zdarec camo...... nevim s kyms to hulil, ale potom v mescalitu byla zabava, co rikas???

______
seeder.
maestro_007
Vcera jsem si rekl, ze si zahulim a pujdu si zaplavat do mistniho bazenu. Ubalil jsem si takovou ziletku z vlastni sklizne a po ceste na bazen jsem ji vyhulil, neuvedomil jsem i, ze najezd na spequ je pomelejsi nez kdyz hulim z fak¨jky a tak se si rekl, ze si dam jeste jednoho at to stoji za to.

Uz u pokladny jsem byl ZHULENY JAK HAJZL (fakt moc)
Rychl jsem se osprchoval a vlezl jsem do bazenu, takove PSYCHO jsem jeste nezazil, voda nebyla voda, divat se pod vodou bylo neco neuveritelneho. Po pul hodince jsem uz nebyl schopny plavat ani pod vodou tak jsem radsi vylezl. A sel do sprchy.

Kdyz jsem na sebe pustil vodu tak teprv najel ten poradny stav. Mel jsem zavrene oci a pridal jsem si, ze stojim na kraji sklaly (zed) a predemnou je vodopad (sprcha), ktey pada do silene propasti. Vzdycky jsem se pritiskl ke stene a pak mi to stejne nedalo a tak jsem se vzdycky vyklonil, pod sebou jsem vydel obrovskou propast a stromy, voda mi busila na zada a do havy, proste naprosta silenost!!!

Takove veci se mi nekdy stali kdyz jsem zacinal hulit..

takze si to nekd musim zopakovat, ale radis zahulim min, protoze nechci vedet co si o me mysleli lidi co me videli se sprchovat, ikdyz... :-)))
Yaris
Každý hulení je brutální zážitek.Ale to všichni doře víme,ne?



A Tribal sou stejně nejlepčí!
tomy
ja som sa az zhulil na vojne pocas jazdy BVP na vojenskom cviceni a kto uz isiel v bevku v terene a hlavne v roji tak ten vie co je to za siiilu.
potom nam zavelili vystupit a mali sme utekat dole kopcom. ( akoze do utoku hehe ) to bol pekny flesh
.
a este jeden brutalny (naj)

ked sme boli na strelbach a mal som uz ist s kamosom strielat tak sme sa vypytali na hajzel, a tam sme sa skurili . dosli sme naspat a dostal som styri plne zasobniky.
zacal som supovat a prvou ranou som sepalil terc 450m.
supoval som dalej a len to tam padalo.
kuva to bolo asi naj co som nahuleny zazil.
citil som sa jak v nejakej 3d strielacke.
potom som sa ale hnusne popalil na hlavni lebo bola uplne zerava

B I G O S I su naj.


joint
Nedavno sme s kamosem vyjeli k jezeru. Rani soft drink nas probudil, a nastal cas pojidani houbicek. prvni 2g sme s usmevem sluply, ale prichut nebyla jedinecna. Bylo potreba neco nakoupit, aby se donas vesel ten zbytek. My choice -banan, zele s melounovou prichuti* & limo s kaktusovou prichuti*+ 3g psylocibe cubesiss. Kamos mezitim dosebe ladoval jogurt smichnej s houbickama, dotoho prikusoval chipsy....
Pri spekove prochazce se mi pri pohledu na nekonecnou jezerni hladninu vdaly prolinajici s oblohou obraz zacal kubicky rozdelovat a obcas tam prolitla naka ta silocara...
Po usednuti na lavicku se najednou kamarad zacal svlekat do tricka -vypadal uplne nezdrave bilej. najednou bezvladne visel pres lavicku. zatimco jsem ho krisil** polila prudka vlna horka i me. vzapeti jsme oba zvraceli.
Po chvili "survival on the beach" jsme se rozhodli vyklidit prostor. rychlou chuzi na protejsi stranu pritoku sme se pokouseli vystrizlivet. po dostatecnem oddechu naplazi sme se znace vycerpani dolezly do auta a huraa pryc!
Pak uz to byla sranda....
joint

*doporucuji ve stavu zhulenosti
**velmi spatne se nekomu podava prvni pomoc jestlize take mate "otevrenou hlavu".
mcanna
V sobotu jsme hulili přes vodárnu a kamoš si potáhnul.Najednou on omdlel.My jsme,ale seděli na 2m vysokoké střeše a on se zkunálel dolu jako jabko.Skončilo to s otřesem mozku a naraženou páteří.Teď si zrovna užívá v nemocnici.Nářez!!!!!!!
pro-tech
jednou takhle na Ujezde-kourim s kamosem brko otacim se na bar ze si dam to svoje jedno pivko a pak uz nevim,tunel,svetlo-krisili me tehda prej pekne dlouho.
PiosOne
Minuly patek jsem zahulil na konci sichty. Docela pohoda, kamos volal ode me z kanclu pritelkyni, ze prijde pozdeji (vzdycky mu trva dyl nez Sweet Purple rozdycha). A kdyz jsem ho tak poslouchal, tak jsem chytl zachvat smichu. Kamos samozdrejme taky. Jeho mlada se ho porad vyptavala co mu je (nerekl ji, ze je hulic) a to me fakt startovalo. Takze behem celeho (asi 10 minut) hovoru jsme se brutalne smali. Potom kdyz jsem jel vlakem domu, tak jeli nejaci slovaci. Viditelne vesnicani (zenske meli vysivane sukne, satky) s kupou tasek. Sedli si ve vlaku za me a porad neco probirali. Mluvili nejakym svojim narecim a ja jsem z toho byl uplne v pi*i. Neprestaval jsem se smal. Naproti me sedel nejaky asi 15 lety studentik a mel ze me dost. Porad se na me dival, jako kdybych byl malomocny. Celkem paranoia.
Cpt. Pierre
No davame si takle řadovýho jnta před Broukem Na knížecí a zpoza rohu najednou 2 fízlové a rovnou k nám.Joint už hodnou chvíli koloval a ten jeden baret se suveréně zařadil mezi nás a beze slova si potáh.Pak řek že to nebudeme rozmazávat a pokračoval v pochuzce.Ne že bych mel tudle sortu v lasce ale tímhle si u mě policajti šplhli. Ale vyjimka potvrzuje pravidlo, takže....


Cpt. Pierre
A další s fízlama.Znate to:prázdniny, výlet károu do přírody jointy, žrádýlko koupání v lomu a k večeru návrat do Prahy.Jedem si na Černým mostě po sjezdu z dálnice a samo že nás hned stopli benga.Kamoš notně posílen THC ale naprosto střizliv zadul do balonku a na místě se skácel.Po chvilce přišel k sobě a oni mu řekli, že v pohodě ale že nebude řídit.Já že to teda vemu a už sem se rval za volant a ten bengoš mě vytáh ven a ať si prej taky fouknu, když mě vidí...No nic sem nepil a pustili nás dál ale strávili sme tam s nima asi hodinu.....
chozinek
jo to je v pohodě,mě cestuje pivko po stokle...
no a taky,když jsme s kámošema v pět ráno vyhulili několik g skunk,pak jsme se smáli asi hodinku...
až na bolest břicha doporučuji...poslouchat cizí smích a tomu se smát.no moc ducha v tom není,ale fain úlet.
ddevil
Cágo,
ja jeste prispeju svou trochou do mlyna......Sedime si tak s kamosem jako temer kazdy den vyhuleni po praci v mem aute. poslouchame Mnagu jako ostatne vzdy...
Ganja podle vseho hodne posiluje sluchove vnimani a vy slysite, to co normalne neslysite, drobne disharmonie, kyksicky a to vsechno pusobi samozrejme na mozek a vasi naladu.
Ten vecer jsme brutalne zahulili a misto mnagy jsme pustili Metallicu......... V jinak hlucnem aute se rozhostilo tezke ticho...... asi behem peti minut jsem si vzpomnel na vsechny sve nemoci a neduhy a rikal jsem si ze ¨me musi v brzke dobe klepnout......rikal jsem si, ale ja este nechcu, este nejsu pripraveny ale jakstaks jsem se s tim smiroval, ze uz umiram......
Podival jsem se na kamosa a ten sedel taky jako bez duse... vypnul jsem muziku a napeti, ktere viselo ve vzduchu zacalo opadavat.......
Kamos se zeptal, ,, na cos myslel? ,, ja ze na smrt a takovy ty sracky.... a on udajne premyslel nad necim podobnym a udajne chtel spachat sebevrazdu.....

Takze az budete chtit umrít, .................................

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ metallica ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
hell
Největší brutus?to si budu dlouho pamatovat....
Před třemi lety mi přítel dovezl z Amstru(byl tam na silvestra!)NepalCream,nádherně plastickej hášek.Ubalil cigárko,co něj váleček hášku od začátku do konce,a že to hned vyhulíme.Ten tabák mi připadal jako hloupost a ještě když mi říkal,že to hulí jak cigaretu,tak jsem z něho mněl dost,ale to i po polovině špíčka....Dopadlo to tak,že asi po deseti minutách stál na místě vysmátej jak jezevec s pocitem že stojím v uragánu,v uších rachot jako hrom,když blízko uhodí blesk.Mněl jsem co dělat abych se udržel na nohou.Trvalo to dobrou hodinku než jsem z toho tornáda vypadl a křeče v držce vod chechtání jsem ještě druhej den.......:-)

Hell
Ant
Jo tak to nejbrutálnější bylo když sem se zhulil a pak sem koukal na nějakou telenovelu ale fakt nikomu nepřeju.
Karbos
Nevim už kdo to psal,ale trošku se mi nezdá, jak si u něj policajti šplhli tím, že mu bez zeptání vytrhli jointa z ruky, potáhli si, jak nějaký kontrolóři kvality, jistě už zběhlí..pche - a odkráčeli dál se slovy "nebudeme to rozmazávat" ne snad že by to nebylo možné, ale rozhodně bych o člověku takhle arogantně se chovajícím neřekla, že si u mě šplhnul, i kdyby to byl sám velký někdosi. no nevim
i_oNe
To se mi nedavno stala takova neprijemnost.
Krasne sem se vydunel a pustil si telinu a satelit na MTV bezel zrovna ten dobrej videoklip od Afromana (takovej ten vyhulenej zmrzlinar) Rikam si pohoda, ale pak sem zacal poslouchat ten text a takovou 2hodinovou depku bych nepral nikomu ..... fakt divny.

P.S.:Najdete si stranku toho chlapika a prelozte text - pak mozna pochopite.
ShitWax
To sem se loni vracel vlakem z prkna a potkal nejaky snbaře. Dali me ochutanat, nevim co to bylo, ale v hlave mi zaclo hrat BRUTALNI techno, a bylo v perfektnim souladu s ujizdecima sloupama. Nejlepsi techno party v jednom!
Walhalla2000
2 ione

clovece, Becuz I got High od afromana se mi strasne libi prave pro ten text... dyt to je presne ze zivota. A nejlepsi na tom je, ze to tak je, my s tim temer nic nemuzem udelat, tak to brat aspon s humorem. prave jako on...

hehe
fantomex
stalo se to zrovna tuhle nedeli, kdy se z vanocni besidky vyklubalo peceni cukrovi a z peceni cukrovi peceni ganja cukrovi. jelo se podle receptu kamaradky nazvanem Kolaciky z marakesa (nemam to ted po ruce, ale klidne dodam =), prace vesele ubihala a najednou bylo hotovo, este sme si s kamosem dali jointa, pak sme zdobili cukrovi polevama a podobnejma volovinama (aby to lip chutnalo) no a pak kazdej toho samozrejme trochu sezral. co se pak delo, to fakt nechapu, ale jedno vim jiste... vsichni byli totalne stoned a nebyli schopny vubec vo nicem mluvit, jen se obcas blbe smat nebo hodit do placu hlasku "myslim si, ze je cas na dalsi kolacek" "nebo kdo nic nevymysli da si kolacek" - tento stoned stav trval zhruba od 8pm do 2 do rana nez sme vyrazili domu... kamos byl tak v pice ze si musel vzit taxi. nevim jestli sem se proste predavkoval nebo to byl takovej killer, ale ted rozhodne par dni nehulim a ty kolacky do me taky nikdo nedostane - zbylo jich spoustu takze aspon se pekne ulezej a mozna se treba objevi na stedrovecernim stole a konecne budou poradne HIGH vanoce =)
maestro_007
Jeden z mojich nejlepsich zazitku byl vcerjsi koncert SUM SVISTu! 8-))))
Tak moje haluz byla, když jsme šli s kámošama v Brně do Livingstounu a na Zelňáku sme narazili na tři TOTÁLNĚ zhulený týpky. Chvilu sme s nima kecali vo debilitách a smáli se na celý kolo a pak sme je vzali s sebou do Livinu. No a jak tak dem, tak sem prohodil, že vůbec nemám rád cajty, no a jeden z nich vytáhl průkaz policajta a ukázal mi ho! Horko jak fena, srdce málem prasklo.V tom se začali fšici smát a říkali, že sou ze Slovenska a tady nemají žádnou pravomoc...tak to sem byl vyjevenej, co benga všechno dělají...
weedpolis
S kámošama sme byli zhulení a šli sme po silnici a kolýbali se ze strany na stranu.Vyprávěli sme hovadiny a smáli se jak sviňa.Najednou VEDLE nás jedou pomaličku cajti!Srovnali sme se a oni pomalu jeli dál.Tak jestli to votočijou, tak zdrhám, řekl sem.A fakt.Benga se otočili a pomalu jeli proti nám.Popadla mě panika a začal sem zdrhat.Když sem se ohlídl, viděl sem, jak přidali a jedou za náma!Utíkal sem jak o život a strategicky vybíral ty nekrkolomnější zatáčky, aby mě tak rychle nedopadli.Jak tak utíkám za roh, proti mě další švestky!Ty ale nevěděli vo co go, tak sem zdrhal a s kámošama se schoval do výklenku v baráku.Cajti projeli a my, až sme byli vydýchaní, sme vylezli a dali se na opačnou stranu.

Zážitek na celej život:zdrhat před dvouma policejníma autama...
4C3
Docela spatny bylo, kdyz jsme s kamosem v cajovne pridali do Sisy (vodnacky) neco palicek a prisel k nam cajovnik a docela se na nas oboril, se slovy "Panove, Ganju mi tu kourit nebudete!!!" ... no, alespon uz vim, ze to nemam delat ;). Pri odchodu byl uz ale zjevne v poho, protoze popral i peknej den.
4C3
Heh, leda bysme mu priste opacili, ze to je Caras ;).
sativa
zazitku sem zažil docela dost, ale včera to bylo zajímavé
měli sme trávu která vypadala jako obyčejná outdoorovka nevalné kvality a množství, dal sem si 2 prdy a dostal sem ještě šotíka, překvapila mě chuť, že není tak řezava jako u rostlin, který vypadaj takhle,
cítil sem se lehnce zhulený, tak sme ušli asi 200 m a začali balit další, než to kámoš dobalil, začal sem se cítit čím dál tím víc zhulenější, pořád víc, víc a víc........
začal sem chodit tam a zpět, chtěl sem to trochu rozchodit, pak už sem neudržel rovnováhu a musel sem se opřít o zeď, ale ani opřenej o zeď sem se neudržel na nohou, začal sem padat, najednou sem viděl sám sebe zdálky jak tam ležím a kolem mě sou kamaradí a najednou sem v pěkném pestrobarevném snu, byl tam nějakej pes s kostí a celý to bylo v zelený a tmavě modrý barvě, pak se probral asi 50 m od místa kde sem upadl a utíkali sme před nějakým člověkem s vlčákem = možná to byl nějakej školník, nevim co to bylo za místo

ze strany kamarádů, co mi pověděli, sem asi 5x upadl, byl sem uplně mimo a nedařilo se mi vůbec strčit do kapsy peněženku

asi po 20 minutách sem byl už skoro uplně při sobě, jen sem byl docela zhulenej, dalšího jointa sem vynechal a začal sem mít trochu z toho hulení respekt

...byl to prej nejakej portugalskej skunk :-)
HighGrower
Tak já sem nedávno zažil podobný rachot jako kolega Sativa. Sedíme si takhle v hospůdce, když sme se rozhodli že si pudeme ven zahulit. Byl to takovej outdoor noname model, ale jelikož došly papírky, měl sem z domova ubaleno do dutinek, jako normální cigára. Odpálili jsme jednu dutinku, z které jsem měl asi 3 prdy a už jsem docela slušně nestíhal :) Inu, šli sme se posadit zpátky do hospody a v tom to přišlo! Začalo se mi pomalinku (a ještě pomalejc) stmívat před očima, až jsem najednou vůbec nic neviděl, po chvilce (mě to přišlo jako věčnost) se začalo zase pomalinku rozetmivat, ale jakoby mi vypadla červená a zelená barva z obrazu a já viděl všechno modře. Po další chvilce se srovnal i ten modrej obraz a já byl najednou jako úplně střízlivej, ale byl jsem z toho tak vedle, že sem tam eště pěknou chvilku jen seděl a nevěřícně čuměl do blba :)
i_oNe
... kdyz uz o tom mluvite, tak sem si vzpomnel na jeden fuck drsnej zazitek! Byl sem s kamosem jen tak v Praze, mrknout jak prazaci diktujou gaffity a tak, vecer se pak slo do hospudky. Dali zme pifko a prisli nejake prazske rostenky :-) ,ktere zme uz znali. Holky samozrejme nechteli pivo takze dame Moravian outdoor rocnik 1999. Byla to vazne archivni palicka, ale joint z ni byl slusivy. Po ubaleni jsme to dali ve trojku ja s dvema Prazandama. Kdyz zme se vratili ke stolu, kocky byli vysmaty a spokojeny, ale ja uz to nejak nestihal! Zacalo mi byt hooodne velky horko, neco jako ledni medved v solarku, triko sem propotil behe 2min. Posledni zachrana bylo vypadnout pred knajpu, to sem taky udelal. Cerstvej vzdousek me, ale dorazil. Jak se nemodlim tak tenkrat sem byl snad i pro Krisnu s Visnou. Vazne sem si pral at je konec - ten na sebe nenechal dlouho cekat, vsechno co sem ten den sezral se slo podivat co je to na hore za mejdan .. (skoda ta bagetka byla vazne dobra:-) Nejlepsi je ze az tohle snad 5minutove extempore zkoncil, bylo mi jako mavnutim kouzelneho proutku lip-vlastne sem se citil jako kdyz se probudis do prosluneneho rana ....


toje blbost, ze ?!
Tim
Jednou jsem takhle lezel v posteli a hulil(nikdy to nezkousejte) a nejak to na me prislo, ze jsem docela jasne videl draat nebo vodic z moji lavy..no nebyl to vodic, byla to spis nejaka transformace energie co obsahovala moje myslenky, nebo mi vtlacela myslenky.
Pak jsem se rozhliid a najednou jsem videl vse jako male linky co se spojuji. Jako by vsechny hrany stolu, zidle , postele me jako by to bylo z malych vlaken, bez sten a pruhledne. Aniz jsem vstal a sel jsem se podivat z okna jsem videl na ulici dali linky.S podivem koukam na tento svet zbaven povrchu a latek, nez spatril neco desneho. VSICHNI meli tohle "vlakno" z hlavy. Jako by kazdy byl rizen nebo neco on ridil?] neprenesl jsem to , tak jsem zacal patrat po tom co je tam nahore. Odpoutal jsem se od vlastniho tela a letel jsem do vysky az nad nase mesto, nad mraky a az se splet "vodicu" stavala hustejsi a hustejsi pak jsem to vse spatril, tu celou nadheru tu zari nebesky cistou a jasnou az mi oci prechazely a zacinaly me palit, jakobych se dival do nejslunejsiho slunce vsech dob. Rozhodl jsem odpoutat sve telo od tohoto dratu a najednou jsem to vse pochopil.
To neni nejake nizozemstvo, to nejsou "ufouni" to je BUH! a doslo mi, ze jakmile bych se odpoutal od tohoto "vodice" lasky a zivota, tak bych jiste zemrel, nebo se propadl do hlubokych mocalu zzla a stal se nejspis sluzebnikem dablovym.
...pak jsem se spokojene vratil do sveho tela a usnul po teto vycerpavajici drine

Tim:-)



[Edited by Tim on 13-01-2002 at 07:37 AM]
4C3
Heh, kdyz jsou ty svatky a nostalgie, nemuzu si nostalgicky zavzpominat na svoje zacatky s hulenim. Ted to bude neco pres 4 roky, kdyz jsem po jednom z prvnich huleni (a zrovna jeste k tomu dost brutalni hash) sel s kamosem do parku a najednou koukam a primo na tom obrovskym - strasne vysokym, dlouhym a hustym stromoradi kastanu - jsem videl plasticky vepsany vzkazy (mnohem lepsi, nez cokoliv, co se da udelat na compu) - tenkrat jsem vedel, ze to jsou zpravy od jiny civilizace - proste dokonale (jasne citelny) plasticky vepsany vzkazy v tom zelenym listi.
Docela drasticky pak taky bylo, kdyz jsem si sam zahulil na vrcholku jednoho skalnatyho kopce v ceskym raji a pak si jdu, jdu, vsimam si krasy kolem a najednou se zastavim a koukam - asi metr(!) prede mnou byl prikrej skalnatej sraz tak 15 metru hlubokej... Takovy stesti ale uz nemel jeden znamej, kterej nekde v tech mistech zas jindy z ty vejsky spadnul - nastesti si jen zlamal zebra a snad nohy a ruku.
mith
Jednoho krásného letního dne jsme s bratrancem vyrazili na procházku Jesenickou přírodou a zašili se na posedu nedalekého lesíka. Patřičně jsme se zkašili a že ten posed byl moc hezky zařízený, přilákalo to na návštěvu i nezvaného netopíra ;) neodletět po pár minutách asi bych to nerozdejchal.
maestro_007
ted posledni velice vydareny zazitek bylo pousteni raket na Silvestra..

A kdo to vsechno obsluhoval? No prece ten nejvic vykaleny!

A to jsem byl ja 8-)
i_oNe

Nevím, jak je to jinde, ale v Brně jezdí taková vychytaná šalina (tramvaj), je to reklama na Go od Eurotelu. Z venku to vypadá jako normální šalina, ale uvnitř je to mazec! Je to tam totiž celý oranžový, stěny i strop, a ty plastikový sedačky sou drsně červený! Pokaždý, když tou vobludou jedu tak si připadám jako by mě spolknul pomeranč!! A noční linka je nejlepší jelikož je to ještě nasvícený tima zařivkama a nejsou tam lidi :-)
ataner
Vcera jsem jel od nekad, uz nevim odkad domu.Radne vyhulen stojim v metru opreny o nejakej sloup a v tom zpozoruju yak me hypnotyzuje nejakej melirovanej chlapek z kratkejma vlasama , sedici asi 10 m ode me.Pak si vsimnu, ze uplne vsichni na me ziraj.Pak se kouknu znovu a uplne kazdej vypada jinak (ten manik je dlouhovlasa zenska) :) :) :frog:
travkaaaaaa
Me se prihodilo něco brutaalniho tohle utery. Uz sem byla skoro 2 tydny doma, byla sem nemocna a myslela sem, ze doma chcipnu nudou. Honza mi navrhl, ze ma ještě huleni a mají jen 4 hodiny, ze bysme mohli zahulit a ja se mohla vratit domu ještě driv nez rodice, takze by bylo vse v poho. Jak sem se probudila, spolykala sem vsecky ty hnusne antibiotika a hned nato zazvonil Honza. Sla sem ven, nutno rict, ze uz v te chvili mi nebylo dobře a mela sem teplotu. Ale diky vedomi, ze zas po takove době budu venku sem na to nak zapomnela. Sedli sme si na lavicku blizko baraku a zacli hulit. Asi tak za pet minut uz sem mela hubu smichem tak roztazenou, ze sem si ji vazne drzela, aby mi neprasklaJ))). Pak sem se podivala na jeden balkon v prizemi a rostl z neho taakovy veliky 5-ti metrovy vanocni strom…chytla sem z toho brutalni zachvat. Pak nam spadl zapalovac, tak sme sli koupit novy do trafiky a sedli zpatky a zase hulili. Honza mi rikal, ze on uz ma dost, ale jestli ze chcu tak dame ještě 1 sklo. A ja krava souhlasila. Pak sme sli k nam. Jak sme prechazeli silnici před barakem, tak najednou takova jakoby rana, uplne to na me dopadlo. Slysela sem z dalky jak na me Honza vola, at makam, ze jede auto. Ja sem si rekla, to je v pohode, prebehnu tu silnici, ale jakmile sem chtela bezet, nohy mi vypovedely cinnost, pak sem místo okoli stridave videla nake obrazce-kruhy, ctverce a tak, jakoby se ode me vzdalovaly a rozsirovaly….to auto me malem zajelo..videla sem jen okamzik jak bylo tesne u me.Chtelo se mi z toho brecet. Pak sme se soukali do 3. patra a ja si pripadala, ze je to nekonecne, ze to tam někdo naschval ted stavi kvuli nam další patra a pekne me to nasralo. Pak sem za nakou chvili otevrela dvere a sli sme do pokoje. Honza byl taky mimo, ale ja teda vic. Necitila sem sve telo, jakobych stala mysli vedle a v mem tele byl někdo jiny kdo me ovladal. Slysela sem svůj hlas, když sem mluvila nekde z dalky, hmat a ostatní smysly vynechavaly uplne. Vzala sem si sklenku a napila se, ale nic sem necitila.Zalil me studeny pot, ale moc sem to necitila, zase jen tak z dalky. Sli sme na balkon, doufala sem, ze mi cerstvy vzduch pomuze, pak sem zaborila hlavu do snehu a pak sme sli do pokoje. Tak se to opakovalo asi 3x. Srdce mi siilene buselo, myslela sem si, ze mi praskne a ja chcipnu.Bilo tak co pul sekundy. A stejnou rychlosti se mi priblizovalo a oddalovalo okoli, nekdy se to misilo s nesmyslnymi obrazci. Tak sem radsi zavrela oci. Honza mi drzel ruku, ale ja tu ruku jen videla a necitila. Vzdycky , jak sem uz byla v krizi sem se najednou usmala a rekla si, ze uz sem na to prisla-ze je to jenom hnusny sen a ze se musim jen probudit, ale pak sem si nak uvedomila, ze j eto realita a byla v riti. Nikdy mi tak zle nebyloa ani sem nevedela, ze to tak jde. Pak sem se podivala na ruku..prsty byly cele cervene a tak 2x tlustsi nez normalne a ty se pakl premenily v krvave zizalyHNUS!!! (od 5 let je nesnasim, protože kamoska jednu prede mnou snedla) chtela sem jit do kuchyne a nozem je odrezat, ale nastesti sem se na to nezmohla. Honza uz musel jit a ja se malem rozbrecela, myslela sem ze chcipnu a nechtela sem chcipnout sama. Odesel, ja se 4x vyblila, ale nepomohlo to , strcila sem hlavu pod ledovou vodu a s mokrou hlavou sem si sla lehnout. Rikala sem si, ze nesmim usnout, jinak upadnu do bezvedomi a uz se neprobudim. Za pul hodiny mel prijit otec a ja se při te predstave vzdycky jen zatrasla. Najednou sem zjistila, ze se cela klepu, mela sem zimnici jak cip, ale ja byla tak strasne rada, ze uz citim sve telo, ze mi to nevadilo. Jen mi furt drkotaly zuby a ja se usmivala. Pak sem usla a probudila asi za 2 hodky, kdy uz sem byla v pohoJ). Fakt dost brutal.
i_oNe
Tak tohle jestli je pravda ... tě važně lituju! Karma tě snad probere :wink:
Limba,CsC
Travko, trávo, travičko !
měl jsem slušný úlety, ale tohle je mazec, až budeš příště křoupat tablety, radši dej pauzičku...K+ tě (snad)neskolí...

[Edited by Limba,CsC on 18-01-2002 at 10:43 PM]
Cpt. Pierre
No, zřejmě slušnej model...Já mám teď taky osmatřicítky a naštěstí to se mnou moc nemává, ale nežeru žádný drsný prášky tím to asi bude.
Xixao
travkaaaa: Tak tohle se mi teda jeste nestalo.
Ale jeden brutalni zazitek mam : asi takhle, koupil sem vod kamose nejaky huleni (tenkral to byly moje zacatky, takze sem vedel kulovy o davce nebo tak neco) a druhej kamos me to ubalil. Dal tam toho podle hrubeho odhadu asi tak 0.5g, ja to dal sam na balkone. Kdyz sem mel v sobe pulku jointa jeste sem nic necitil, ale kdyz uz zbyla ctvrtka tak sem to tipnul, protoze sem nemoh stat. Pak sem se nejak dostal domu, to bylo jeste v pohode. Jakmile sem byl doma nastal ten drsnej HIGH, zatmelo se mi pred ocima, takze sem nic nevidel. Bylo to fakt hnusny, tak sem si lehnul do postele a lezel asi 2 hodiny a celou tu dobu me bylo strasne smutno (??). Zadnej smich, nic. Asi za ty 2 hodky sem byl schopnej vstat a pak prisla mati a ja sem byl uplne v pici. No nejak sem to uhral a asi po 8 hodinach sem byl uz docela v pohode.
Ponauceni : Nehulte sami vetsi mnozsvi (je to fakt hnusny)
maestro_007
Pokud jsi byla hodne dlouho doma a jenom lezela vposteli tak jit hulit byla blbost.
Nekdy se stava ze clovek, ktery mel treba anginu a jenom lezi v posteli po tydnu jde do prace, trosku zasprintuje na autobus a uz lezi v bezvedomi na zemi.

Myslim, ze to byl pro oslabeny organis(z)mus :-) docela sok a jeste ty prasky...

Co nas nezabije to nas posily ;)
Cpt. Pierre
Normalně si sám pro sebe brčka nebalím ale jednou sëm si dal sám ve vaně a než sem se tam odsud poloutopenej dostal.........Fuck shit!
Kyng
Vracim se večer ze školy po těžkym dnu, řikam si to chce odměnu. Šel sem do jedný hospy, tam sem něco nakoupil, rovnou smotal a že to někde po cestě domu vyhulim. Našel sem si místečko, odpálil a asi padesát metrů ode mě zastavilo floydský auto. Cajti vylezli, chvíli koukali, pak jeden se vydal přímo naproti mě a celou dobu na mě koukal. No měl sem sice menší než malé množství, ale stejně docela panika. Floyd zalez do nějakýho vchodu kousek ode mě, tak hulim dál toho singlíka, jenže a těsně před koncem mi bylo jasný, že to nemůže dopadnout dobře. Taky že ne, hned jak sem dohulil, taxem se odebral dozadu do výklenku ve kterym sem stál a zgusta to voházel. No stál sem tam asi 5 minut (ten jeden floyd na mě asi furt koukal) a paxe rozhlídnu a ty vole já stojim u Kotvy u zadního vchodu :) Chudák floyd nějak nechápal když sem kolem něj potom procházel otíraje si ůsta kapesníčkem. Pak v tramvaji když sem koukal ven, tak sem měl pocit, že sedim doma u televize a koukam na nějakej debilní dokument, ale pak už to bylo v pohodě.
Xixao
Prave sem ja a moji kamosi asi po 10 bongach. Gold medal.....a ja sem s nim po 10bongach a je to uplne v phodeli protoze sem prilis mlady na to abych zemrel zatim pa...:frog::frog:.....jo a mimochodem sem jednou vydel ufo..po Jacku Hererovy a tak to je vsechno..:frog::frog:.....a taky sme meli hodne,hodne,hodne,hodne,minutovejch vytlemu:):):)ale to neni vsechno...sme meli jointa.....to je blbost,meli sme hodne dzointu....no,zrovna pred chvili volala kamoska(14),ze se zhulila a vozrala se svoji matkou a ta ji ted blije doma a vona je z toho dost zpatna,tak se ji nesmejte :):):frog::frog::frog::):):).:frog::frog::frog:....nebo jo!!!!:flick::flick::flick::flick:
Xixao
[EDIT]
Musel sem tenhle prizpevek trochu upravit (uz mam neativni karmu :)). A taky dopsat par strizlivych poznamek.
1. Je to prizpevek tri ruznejch lidi, takze se to zda asi trochu....
2. Proc me davate negat. karmu za zhulenej prizpevek?? Clovek ve svem stavu muze prece napsat spousu veci ruznejma zpusobama a muze to myslet trochu jinak, nez jak to napsal.
3. A abych to trochu napravil tak pridam popis vecera s odstupem 24h.
[/EDIT]

Takze sem mel na vykend volnej byt a vsichni vite asi jak to dopada. Phone dal phone a kolem 8 sme byli ja a mych 4 kamosi pripraveni zacit. Dali sme 2 brka slibnyho modelu a asi tak po 10 minutach co sme prisli do bytu se vsichni valeli po zemi v krecich :):):). Me osobne se stalo ze sem se zvedal z postele ale nemoh sem se ji pustit, dopadlo to tak ze sem docela dost vytahal potah :):). Asi v pul jedenacty prisel 5ty kamos, ze jeste pojede pro huleni. Takze privez pytel a z toho sme dali asi 10 bongu. Musim rict, ze to bylo hodneee husty pro me prvni misto. Nejakou dobu sme koukali na sroboskop na compu a k tomu nejakou hudbu. Kdyz sem kouknul na svoje kamose vsichni se hrozne sekali na to strobaci fakt hustej ulet. Pak sme se hrozne rezali smichy a cumeli na Dumb&Dumber. Da se to tezko popsat, ale ja si pripadal ze ten film neni chvilema vubec komedie, ale ze je to nejaka hrozna agrese....Pak film skoncil pulka lidi vytuhla a druha koukala asi hodku na teleshoping (hroznej zaaaaaaasek). Pak uz sem vytuh taky........plyne me z toho vseho jedno ponauceni (aby si to clovek maximalne vychutnal, chce to pauzu aspon tejden nebo vic)
warial
. . . jedu si takle peknyho dne v létě zask8ovat a jedu strýtkem z vinohrad až na štvanici.tam chvíli jezdim a rozekávám se.... když mně to najednou přestane byvit uvědomim si že je načase jet domů,ale nohy bolavý jak sviň a tak jedu na prkně jen k metru (vltavská).Nastoupim úplně do zadu a tam nějakej sntus a naproti 2 roztomilí kundičky.Já si stoup ke dveřím k sˇanťákovi abych lépe viděl... ¨nadechnu se a cejtim hovno.tak si říkám že ty santusáci jsou chudáci když takle nehorázně smrděj,trošku si odstoupim a najednou kouknu na skejta a vidim jak mám celý kolečko vobalený fakt čerstvym hnědym hovnem a dokonce od toho mám i rukáv od mikiny...........Co dodat
sage
nic
i_oNe
Hmm.. něco jako klasická schíza do dopravního prostředku!
satan
no my jsme pukali a kamos tam mel housle (sel hrat na ples ) tak jsme m rekli at hraje tak tam hral skoro v centru mesta
nemo
No já sice mám dost dobrý zážitky po hulení ale ty nejsou tak zajímavý, zvlášť proto, že si je sám nepamatuju moc dobře, a taky proto, že mám pochybnosti o tom, že by někomu něco řekly, protože ani mě by kolikrát nic neřekly. To jsem zjistil, když jsem si řekl, že bych si měl někdy zapsat ty perfektní myšlenky, nápady a řešení různých problémů, který mě po zahulení napadnou (znáte to ne?) - a to jsem pak zjistil je moc dobrý. Když jsem si to později (nezhulený) přečetl, musel jsem konstatovat, že to buď byly "geniální" myšlenky (asi dvě), nebo takový kraviny, že jsem vůbec nevěděl jak jsem k nim přišel (to byl ten zbytek). Pátral jsem po tom proč tomu tak je a prozatím se domnívám, že to je proto, že když si zahulím, tak mě napadají daleko širčí souvislosti, které mě pak už v nezhuleném stavu nedojdou, a proto naprosto neporozumím tomu geniálním. Proto jsem si později začal zapisovat i nějaké podrobnosti, které by mě pak navedly na cestu o čem to je. To se mi celkem osvědčilo.
Můžu se s váma podělit o jednu takovou myšlenku, na kterou jsem přišel nebo možná jsme společně přišli, když jsem si zahulil s holkou syna mého spolužáka. Byla to opravdu geniální myšlenka (kterou stále rozvádím) a to o tom, že "práce je nutné zlo a společnost jenž práci zbožštila se vydala na cestu do pekel". Mlčky přitom předpokládám, že práce je všechno to, co dělám ne z vnitřní potřeby radosti ale z jakéhosi donucení mou existencí (pozor na to, to znamená, že mohu něco dělat a dostávat za to peníze a nebude to pro mě práce). Jak vám to připadá? Cítíte to taky tak?
No mohl bych připsat jak jsem tuto myšlenku rozvedl ale asi nebude o "filisofickou" debatu zájem.

Nakonec můžete sami posoudit jak to u mě vypadá. Tohle jsem psal taky zhulený.
nemo
Teď mě napadlo, že některé ty moje zážitky byl fakt super!
Piskot
to Nemo

Ja jsem zvedavej jaky mas zazitky.Tak se trochu rozepis.
nemo
Byl to podstatně hlubší zážitek, protože to hulení člověka odpoutá od věcí okolo a tím je míň rušenej a víc cítí jen to něco co zrovna je pro něj důležitý. Však si to zkus.
nemo
To je asi nedorozumění. Já si nemyslím, že by člověk měl nedělat nic ale že by měl dělat jen to co ho baví. Když se tak nad tím zamyslím, tak ti lidé, kteří něco dělají z jakési vnitřní potřeby a nedělají to potože musí, ti dosahují podstatně vyšších a lepších výsledků. Je to podle mě proto, že to co dělají je baví a výsledek je jim odměnou. Teď mě tak napadá, jestli to,, že se dnes všichni chtějí "bavit" není právě výsledkem toho, že většina lidí pracuje a v práci dělá to co je nebaví a výsledkem je pouze finanční odměna, která nemůže přinést žádné uspokojení z výsledku činnosti, tak jak se to stane tomu, kdo něco dělá, protože ho to baví. Známé rčení, že člověk se spíše než na hulení trávy stane závislý na jejím pěstování je přesné vystižení toho co myslím. Tam každý vidí, jak to po té co něco udělal pěkně roste atd., zatímco když si zahulíš, tak je to pěkné ale co dál. Že?

A ten výraz zbožštění nemá v tomto mém případě nic společného s Bohem. Je to jen výraz jímž jsem chtěl říct, že naše společnost práci vyzdvihla na piedestal, klaní se jí a říká, že to je to nejlepší co člověk může dělat. Viz: "Práce šlechtí člověka", "Bez práce nejsou koláče" a další podobné pitomosti. Krásně to řekl Radek Pastrňák, když v nějaké m rozhovoru řekl, že přísloví "Bez práce nejsou koláče" je pěkná pitomost, protože on nepracuje a koláčů může mít kolik chce.
nedávno jsem byl s kamarády na noční obhlídce městem.nebylo co dělat a tak jsme se začali bavit o poslední kalbě.slovo dalo slovo a zašli jsme za našim oblíbaným dealerem.řek že tady má jen poslední ságl a trochu toho nepálku.tak jsme to vzali a šli se zničit do zahrady místni střední školy.chvilku to trvalo protože byla kosa jako blázen,ale za půl hodky jsme byli uplně v pr...i.někdo dostal blbý nápad jít do školky,že budeme hrát na schovku.ale byla tam taková tma,že jsme tam to prostě nešlo.zbombeni jsme došli do hobby parku a začali dělat blbosti.po hodině na nás někdo asi zavolal fízly tak jsme ji utíkali přes dva ploty.těm se asi nechtělo a nechli nás.kámoš pak zjistil,že na houpačce nechal ještě půl kostky toho nepálu a my se pro něj vraceli.našli jsme a podpálili.fak super zájezd.
Piskot
to nemo

Tak se nezlob,ze jsem vyzvidal.Ale ty to pises tak zajimave,ze to ve me proste vzbuzuje zvedavost.
Ten posledni prispevek je super.....krasne to jiskri.
Souhlasim s tim co si napsal, protoze proste nemuzu nesouhlasit.Jen tak dal.Dobra prace.K+
nemo
díky Piskote. Posílám ti karmu.
Nejde o to aby to jiskřilo, jen by mě zajímalo nakolik si lidé uvědomují, že jsou pod vlivem "kulturního vzorce" (viz Ruth Benedictová - Kulturní vzorce N.Y. 1932). No ale asi jsme všichni pod vlivy nějakých kulturních vzorců, takže jsem chtěl zjistit nakolik jsou lidé pod vlivem toho našeho indoevropsko-židovsko-křesťansko "kulturního vzorce".
No trochu jsem zahulil.....
Spíš pojedl.
nemo
No a co máš proti emocím? Co znamená, že jsou to JEN emoce? Emoce, zvlášť některé, jsou super!
Ale vlastně si uvědomuju, že došlo k tomu, čeho jsem se obával. Nejsem schopen podat tu moji myšlenku v celé šíři natolik, abych ji vlastně nezkreslenou dostal do tvé hlavy. Proto se teď budeme bavit o některých věcech, které jsou nejasné, abychom třeba nakonec došli k tomu, že to vidíme stejně. No tak dobře.
Není to tak, jakože si dítě řekne "teď budu dělat toto" a za chvíli si řekne "to už mě nebaví". Je to tak, jakoby si rozvážný moudrý člověk vzal něco do hlavy a šel za tím. I on by samozřejmě ale svou cestu mohl změnit nebo opustit, kdyby ho "přestala bavit". Ale podle mě by v tom opuštění té původní věci dítětem a rozvážným člověkem byl rozdíl. A ten by byl způsoben tím, že dítě nezná svět natolik jako dospělý člověk a také ho vidí jinak, spíše se ještě učí, zatímco dospělý člověk by (aspoň podle mě) měl už žít svůj život.
Je to samozřejmě životní maraton.
Co máš proti tomu, aby se člověk cítil fajn. Je to snad špatné? Vždyť my všichni se snažíme o to, abychom se cítili fajn. To jen křesťanská nauka v nás vypěstovala pocit, že cítit se fajn je špatně. U většiny jiných kutur by nás za to považovali za blázny.
Ty mě fakt bavíš tou větou "A jen, proto, že se chci mít pořád fajn a že fajn se mám, když mě všechno baví?" Jasně že proto! Jenže je rozdíl mezi tím když se baví dítě (nejen věkem ale i mentálně) a když se baví dospělý (rozumný) člověk!
Aspoň podle mě.

S třetím odstavcem naprosto souhlasím (vidíš, že si nakonec řekneme, že to vidíme stejně).

Jasně, že se většina lidí nebaví aktivně, protože je nikdo nenaučil se bavit (ve škole už to je pozdě, čím blíž je člověk k momnetu zplození, tím větší na něj mají vnější okolnosti vliv).

Jasněže se člověk nestane závislý na pěstování a může se stát závislý na kouření marihuany. Otázka je jen co vlastně to slovo ZÁVISLOST znamená.
-- Může to být závislost někoho na něčem co mu přináší radost (práce, sex) - pak rozloučení se s tím přináší člověku záporné a tedy nechtěné emoce
-- Může to být závislost někoho na nikotinu - pak rozloučení se s tím přináší člověku nejen záporné a tedy nechtěné emoce ale i nemožnost po nějakou dobu fungovat v životě, tak jako dřív a nakonec i připomínky toho příjemného stavu a zápornou emoci při vzpomínce na to, že jsme se ho vzdali (to vše kuřáci přece znají)
-- Může to být závislost někoho na těch nejtvrdších drogách, kdy rozloučení znamená malou smrt a mnoho dalších nepříjemných věcí.
No a já si myslím si, že kdyby ti teď byl odepřen přístup k trávě, tak bys neměl ani takové problémy jako silný kuřák. To podle mě není žádná závislost!







No schválně, jak prastará je podle tebe ta lidová moudrost, že "práce šlechtí člověka"? Víc než 2000 let? To pochybuju, toto nehlásá ani židovský názor (naopak ti upřednostňují bádání, před prací) a jak je vidět, ani jeho odnož islám. Jenže lidstvo tady je a vyvíjí se už statisíce let!
Pokračuju dál ve čtení tohoto odstavce a už vidím, že je to fakt nedorozumění. Ty nazýváš prací to co jiný by nazval zábavou a já nazývám zábavou to co jiný by nazval prací. Ach jo.
No jo, ono je to pro někoho trošku hoňka, jak říkáš "získávat odpovědí na otázky: "Kdo jsem Já?" nebo "Jaký je smyl života?"". Ale to když si dáš do pusy takový tvarohový koláč s povidlama, to je lahoda. A ani nemusíš nic dělat!

Ty magore! Jestli ty nebo někdo jiný hledá odpovědi na tyto otázky, tak to snad dělá proto nebo přesto, že ho to nebaví? Ne! Dělá to proto, že ho to baví!

Taky už končím. Díky za odpověď. To "ty magore" to bylo ze sympatií.
nemo
nemo
jestli by nestálo za to otevřít toto jako nové téma
Piskot
Ale rozumeli.Neni zase tak tezke pochopit co jsi napsal.
Vim o cem mluvis kdyz popisujes,ze je neco vic a dal za mysli,telem a egem.Nejsem takovy hlupak za jakeho me vidis.Uz jsem taky neco precetl a zazil.Naopak ja znovu vidim ze zastavani se katolicke cirkve neni az tak rozumne.Kazda cirkev to ma trochu pomatene.Ja zastavam nazor zdraveho rozumu a hlavne svobody.Clovek zije pro TED a ne pro potom.
A ze je kazdy jedinec odpovedny sam za sebe?
No to je snad samozrejme.Ale ta vychova v detstvi a vlivy okoli delaji hodne.To si rikej co chces.
Jinak nevidim v tvych myslenkach zadny fanatismus coz velice ocenuji.Clenum ruznych cirkvi tohle neni vlastni.I kdyz samozrejme kazdy z nich ma "pravdu".A prave to je ta nejvetsi lez.
Kyng
Rychle sem někdo napište svůj nebrutálnější zážitek nebo se to tady už uplně zvrhne :)
Fedes
A znate takove ty stavy, kdy se sejdete s partou v patek vecer a dal si uz nic nepamatujete? Ne ze bych nejak moc holdoval ruzovejm snum, ale nejvic me vadi ze si pak nic nepamatuju, tomu rikam brutalni zazitek, proste vlastne zadnej...ALE, nejakej se dycky najde treba hustej vypalenej ulet na boardu, to pak vidis ty lidi dole ve fronte uplne jinak(myslim ty lidi ve fronte na lanovku)....sranda....to asi znate....srandu tu znate....to je takovej fajn stav :-)

[Edited by Fedes on 07-03-2002 at 12:44 AM]
Cpt. Pierre
Další z mejch nejbrutálnějších zážitků po hulení byl, když sem se po delší době opět podíval na Nejbrutálnější zážitky po hulení a přečet si celou tu prííma korespondenci nema a Homolky.
Pánové, čet je na obrazovce nahoře!!!!!!!!! Tak nezaplácávejte space takovejma debilníma offtopicama prosím!!!!!!!!!!!!!
Cpt. Pierre
Kdo řekl že Homolka je debil?
Nevíte to někdo?
Homolku já žeru, zvláště tu z cukru, ale teď se už prosím vraťme k tématu trýdu....Tak šup sem s nějakým brutusem (nebo brutem?)!
dWARf
Já ti nevim , ale jak sleduju diskuzi na různá témata , zjišťuju , že jseš asi moje krevní skupina .

Apropos , jestli ti to nevadí , prozraď kolik je ti jařin.


K +


dWARf
nemo
ale obávám se, že se přesunu radši do tématu Proč hulím (na to si počkám jakou si dám odpověď). Tady s tím, se mě zdá, smrdíme na nesprávném místě. Ale nakonec bych stejně rád ještě něco napsal.

Piskote nemyslím, že by tě tady někdo považoval za hlupáka. Jen jsem asi příliš radikálně změnil výhybku. navíc vidím, že některé názory sdílím s tebou. Zvlášť názor na ty vlivy z dětství. A pokud Homolka říká, že "Pravá příčina je nakonec vždy jen v jedinci samotném" nezbývá než souhlasit ale podle mě se to nevylučuje s vlivy z dětství a spoustou dalších "ovlivnění".

Homolko - Emoce jsou opravdu jen emoce. Ale logicky, když mi bylo dáno (tím dalším rozměrem) prožívat emoce, tak proč se jich a jejich pozitiv zříkat? Ty nám přece nebrání poznávat ten další rozměr. I když já musím za sebe poctivě přiznat, že jsem se emocí docela zřekl a tvrdě jsem na tom pracoval. Proto se jich teď možná zastávám.

Co se mi líbí je, že rozlišuješ mezi křesťanstvím a církví jakožto organizací. A já mám pocit (a když si zahulím tím větší - mám pak mnohdy nevyjádřitelný pocit jednoty všeho), že bych nekladl křesťanský a jiné pohledy na svět nad sebe a pod sebe ale vedle sebe. Myslím, že to byl a je vždycky způsob jak se vyrovnat s realitou života. Takže. Já jsem mluvil o křesťanské nauce (a měl jsem, mimo jiné, nejvíce na mysli ta dogmata, co pak brání ve svobodném myšlení) která je více méně prací organizace. Ta je totiž nejvíce potřebuje pro svoji existenci (aspoň podle mě). Bylo pro mě velmi přínosné si namísto životopisu J.R.R.Tolkiena (rád si i tento přečtu, když se k němu dostanu i něco od J.R.R.Tolkiena bych si rád přečetl) přečíst životopis sv. Františka z Asissi (už si nepamatuji kdo jej napsal). Nejzajímavější bylo to, jak po té co mu bylo papežem dovoleno založit nový řád, se vyrovnával s tím, že ten řád je vlastně organizace a ta, aby mohla fungovat, potřebuje "řád". Sv. František totiž měl představu značně svobodného společenství ale tu nešlo realizovat. V tom je myslím ten problém. Pokud jsem sám za sebe a jsem svobodný a svojí svobodou neomezuju nikoho ostatního tak je to OK. Je to vlastně tak jakože jsem sám a ti ostatní jsou daleko a zároveň blízko. Ale pokud chci, aby se pohledu na svět (abych to tak vyjádřil) zůčastnilo společně víc lidí, a ti mají mít pocit, že mají podobný, ne-li stejný pohled, musíš tomu dát řád. Teď jsem si uvědomil v čem je rozdíl: Jednou ten pocit společnosti s těmi ostatními vychází z jedince, zatímco v druhém případě k tobě přichází z venku. V obou případech máš pak pocit, že nejsi ve světě sám (což jsi). Ten druhý případ je dost oblíbený - stačí se podívat na různá shromáždění. V minulém století toho v tomto předvedal Evropa víc než dost.
Nejsem si jistý, jestli jsem se vyjádřil aspoň trochu jasně ale už se mi to nechce předělávat.

Příčina je sice v jedinci samotném. Ale kde se tam vzala?

S tou závislostí je to opravdu dost zapeklité (stejně tak jako se svobodou) a nejsem si jistý, jestli jsem tě pochopil.
Celkem bych ti dal za pravdu v tom jak to vidíš ty. Jenže já se obávám, že to co tam píšeš platí vlastně pro všechno nejen pro to co my nazáváme droga.

Můžu ti říct, že už jsem zažil chvíle, kdy můj prožitek "JÁ JSEM" nebyl nic moc. Vlastně se mi to stává dost často. To je možná můj problém.

Jak píšu výš rád se přidám k tématu "PROČ HULÍM?"


Kyngu - naprosto tě chápu. Omlouvám se, že jsem sem tak vpadl. to víš ale v mém věku už mi ten svět připadá jiný a život mi běží jinak než dřív.

Cpt.Pierre - jak už jsem slíbil. Mizím odsud. Ale díky, bylo mi tu dobře.

A nakonec: dWARf je už jeden z nás.

Opatrujte se
prdow
jeden sem si tedka o weeku zazil, nebylo to po zadnym papiru nebo tak, bylo to kdyz sem doma delal maslo, bylo to poprve, tak sem nefedel do ceho lezu, no proste sem toho sezral vic nez bylo zdrawo..... v prubehu i po vareni se dobre hulio, takze najezd masla sem skoro ani nepostrehl, ale postrehl sem jinou vec, ze se me zacina brutalne tocit hlawa, neco jako sem zazival drif kdyz sem si dal deset skopku za wecer :) ... no hlawa se motala, ja sem byl silene v prdeli, a rikal sem si ze to musi nekdy skoncit, ze to vydrzim, jenomze to nekoncilo, bylo cim dal horsi a ja sem zacinal dostavat strach... no asi po ctyrech hodinach po ochutnafce masla sem musel na zachod a maslo sem videl podruhe :/ .. trochu se me pak ulevilo, ale ne na dlouho, zacalo se to stupnovat porad nekam, kde sem nikdy nebyl... bal sem se ze se me muze neco stat a silene me prepadla myslenka zeumiram, fakt sem si to myslel... byl to hnusnej pocit jak prase a vubec sem nechapal co mam delat... celou dobu sem byl na hajzlu sam, asi hodku sem sedel na zemi se zavrenejma ocima a rychlosti 5 snimku za sekundy me vlavou litaly fraktaly jaq prase :) ....


neni nad to kdyz si clovek dava pozor, pze kdybych tohle to cekal, tak si to urcite vychutnam uplne jinak :)

omluva ze sem to sem napsal.
Cpt. Pierre
Přesně tohle se stalo mýmu braotvi, ale ten nikdy nehulil tak se rozhodl, že s námi pojí zmrzku ale trochu to přepískl a pak sem se o něj musel 4 hodiny starat a nebyl sem na tom zrovna dobře, takže sem s tím měl celkem lítačku, ale pak už byl brat jenom trochu nazelenalej tak sme ho přenesli do betu a tam kožil až do rána. Bylo to ale tím že nikdy nehulil páč toho snědl o hodně míň než mi ostatní a pak taky Bohoušem páč když je brat na kalbě s Bohoušem tak se vždycky šíleně zeblije....
A teď je o hodně těžší do brata narvat THC.A to samý se stalo kamošově holce. Jaký máte zkušenostě s nehuličema co si dali nějakou pochutinu?
warial
´Pro mě bylo hodně brutální když jsme naposledy hráli hakisak a já zjistil že i tohle se dá započítat mezi nebezpečný sporty.
Nahrál jsem kámošovi celkem slušnej nalejváček zralej na nějakej pěknej trik.On to pochopil a chtěl si ten trik dát.Ten míček padal mezi něj a vedle stojící kámošku pěkně z vysoka.Ta holka poblázněná - nevim proč se rozhodla když už byl míček těs ně nad zemí že ho sebere a sklonila se pro něj.V tu chvíli ale kámož už byl v pozici naznačující vysoký odpal z votočky,takže tu holku neviděl a patou jí to nakouřil přímo do nosu.Byl to fakt rozmach jak prase.Divim se že to ta holka odnesla jen s krvácejícím nose a otokem (asi dvoudenním).Ale v tu chvíli všichni sborově byli nucení něco poznamenat.Holka lehla k zemi a všichni jen nahlas-,,ty kráááávo"
No a ten kamarád se blbec hned po omluvení začal smát jak magor až mě taky rozesmál:frog:
prdow
taky bych se asi chlamal jaq sfina :)
abra007xas
Jo jo hulení je bezva

Moje prima zkraty na hulení:

1) Jedu si takhle v autě pěkně po skanku zpráskanej a čekám jako první u semaforu na zelenou. Stojim, koukám na semafor červená. poslouchám rádio, čumim do blba, mezitim skočila zelená, furt zásek, skáče červená, já si ničeho nevšímám a stojim dál s vědomím že se barva za celou dobu nezměnila.Kdyby za mnou nezačali lidi troubit a a řvát jed ty hovado, tak tam stojim snad do dnes. :-))

2) Tři měsíce slibuju kámošce že určitě přijedu do Litvínova na její maturák. Vše je domluveno. jedu do Mostu 160km od domova abych se ubytoval u kámoše a večer za ní vyrazil na ten maturák. Dali jsme brko nějakýho afganu. Pak další, a ještě jedno. Wolkra+colu. Najdenou bylo deset večer. Jdu se radši podívat v kolik jede tramvaj. Zhulenej jak prase. Na řádu bylo 24. Aha jede to přesně o půlnoci. Tak se vracim do baru, další brko vyřážim ve 23.45 abych to stihl. Čekám na zastávce je půlnoc, čtvrt, půl jené nic nejede?? Kurva co je?Kouknu znovu do řádu a zjistim, že před číslicí 24 je 23. Takže zkrat a obří výřep. Nic jiného nejelo a tak jsem se na maturák vůbec nedostal a to jsem jel až z Příbrami. Hustý co?
warial
slušný abra007xas ...

...tos musel bejt fakt moc - to si pak člověk řiká že vůbec má něco společnýho s trávou co???

V autě sou vůbec prima zážitky...
...jedu takle na výměnu vejfuku nabírám svojí mladou ve škole a vyrážíme kousek za prahu.(Já před tim dal osobáčka).No a jelikož pospíchám, tak před semaforem udělám myšku nějakýmu autu a zařidim se na světlech před něj a jsem na druhým místě.To hovado za mnou začlo troubit,ale já ho nikterak neohrozil.Je červená a já vidim v zrdcátku jak vystupuje fakt velkej pupkáč a jde udělat ty ty ty.Dorazil a spustil ,,hele skaute, co kdybych ti nakopal prdel?"já řikám že radši né a von:,,a co kdybych ti teď hned dal pěstí?" a rozmách se jen tak a já se lek a chtěl jsem se krejt a bouch jsem se rukou o horní rám dveří a von se zasmál a odešel.Já se vyklonil z vokýnka poslal jsem mu tam jednoho poctivýho ,,kreténa" :rocket: A jelikož mě strašně vytočil a ještě víc moje holka,která se začala taky smát.Tak mě došlo, že nemám rád když se mi ubližuje a počkal jsem si na zelenou,ta blikla,odjelo auto přede mnou a řada byla na mě,ale já zůstal stát a nechtěl jsem pustit toho kreténa za mnou.On zase pootevřel dveře u auta,ale nevystoupil,bylo vidět jak nechápe.:flick:No čekal jsem pěkně na oranžovou ta přišla,ještě chvíli čekám... hups,šlápnu na to, rozjedu se a na to hovado tam zbyla další červená cha cha . Sory že se směju ,ale on fakt čuměl s otevřenou hubou:eek:

Takže i na silnici je to někdy vzrůšo ... :bandit:
travkaaaaaa
ale to ze kdyz s nekym hulite teda jako se svojim klukem nebo holkou a odcizite se a mate neprijemne pocity primo se jich bojite to se stalo uz strasne moc lidem....nechapu z jakeho duvodu...?
Anglan
Zhulenej a hlavne zhoubovanej sem mel fakt hustej zasek - dorazili sme spatky na statek kde sme kalili , ale kamos se jeste cestou stavil vyzvednout berana s pole, ze ho vecer zabije . no vtipne to znit nebude , ale kamos starej zaklesak ho fakt povesil sejmul a naporcoval zatimco ja z dalsim kamosem sme mu u toho svitili baterkou a pomahali stahovat ruzny kusy tela, a vsechno furt teply a takovy zivy... No zkratka na tich houbickach to byl uletovej ritualek ¨na kterej jen tak nezapomenu
maestro_007
Zazitek no. 1 za posledni dobu K4U fuckt brutal....

Ja mel podobny, byly jsme na nejake kalbe na chate no a v pokrocilem stadiu kolem taboraku prosel pes a kamos prohlasil ze ho zabije a upece. Vzal obycejny nuz (takovou tu rybicku) toho psa nalakal na kabanos a podrezal ho....

je to sice hnus, ale tak to bylo a tak to je....

nakonec ho stejne neupekl

!!!!!nez zacnete reagovat na tanhle prispevek tak si prectete diskuzi ktera se na toto tema rozproudila!!!!!!!!!

TAKZE NEJDRIV CIST A PAK ODSUZOVAT.... => dale je to uvedeno na pravou miru...

[Edited by maestro_007 on 14-05-2002 at 07:50 PM]
marc
to maestro :

priste podreze cloveka .....

fuj fuj fuj, sem rad, ze nemam podobne kamarady.
Al-Ban
to Anglan a maestro_007:
Nechci vás prudit, ale takovýhle zážitky sem snad ani nepište. U příběhů, kde se totálně odrovnaj sami huliči nebo jejich kámoši se člověk alespoň občas pobaví, ale tyhle úchylárny? A taky si nemyslím, že podříznutí berana si zaslouží karmu. Je to sice jen můj názor, ale za tím si stojím.
Muf
to maestro_007:

To je teda sračka. Rovnou do kanálu s tebou, jestli ještě s takovým "člověkem" prohodíš slovo. Nepochopim...
abra007xas
Fakt nechápu lidi co jedí psy a podobné zvířata. A vůbec ubližování jim. Zabít psa, vzít mu život jen tak a pak si to rozmyslet??? Je tvůj kamarád v pořádku. Řekl bych že mu trochu víc mrdá v kouli. Já osobně bych mu zlomil obe ruce a kopl bych ho do prdele z velikýho kopce. Fakt jsi mi zkazil náladu. Takový věci sem nepište. Dovedu si to představit jak všichni se na to koukali a nikdo mu nic neřekl. No hovada co na to říct. Sorry za ty slova ale jiný mě nenapadli.
Dude
nemůžu nezareagovat na poslední příspěfky ohledně toho zabíjení. Jo, možná (určitě) nic moc, ale jakej je sakra rozdíl mezi tim, že zabiješ psa nebo zabiješ prase????
Vůbec žádnej, je to jenom společenskej konstrukt, obrovský kvanta zvířat, který měli tu smůlu, že si je lidi nepřiblížili jako mazlíčky sou každej den zabíjený docela brutálníma metodama a nikomu to nevadí, ale zabij vlastníma rukama psa a seš vrah. To je jenom o zodpovědnosti, jakou převezmeš a dokonce je mi možná sympatičtější pokud někdo to zvíře dokáže zabít sám (se všema důsledkama) než, když žere svoje vakuovaný hovězí s pocitem čistejch rukou...
Snad mě někdo pochopil....

Možná pokud by diskuse o tomhle měla pokračovat, co takhle založit novej threadík?

PS: Sakra, teď jsem si všiml, že ste toho psa nesežrali, to mění situaci, ale má původní slova stále platí
marc
No jo, ale oni ho nesezrali, protoze meli hlad a chteli se jim nasytit, ale protoze nemeli co delat, tak zabili proste psa.

asi je to u nich normalni

Jinak s tema zviratama souhlasim, ze si lide nejsou schopni uvedomovat nasledky sveho konzumniho zivota. Treba me naprosto dostalo, jak prevazeji ziva zvirata na jatka v preplnenych kamionech( treba 4-5 dni vkuse), kde jsou zvirata v naprosto nepredstavitelnych podminkach. Misto aby je zabili na miste a prevazeli v drazsich chladicich boxech. Ponizovani, mlaceni a umyslne trapeni zvirat pred smrti mi prijde jako jedna z nejhnusnejsich veci vubec. Je az neuveritelne jak muze byt clovek nekdy nechutny a drasticky.



[Edited by marc on 19-03-2002 at 11:18 AM]
gizmo
no nic, tak toho necháme a vrátíme se k tématu, ne?
já mám teda brutálních zážitků celkem dost, akorát si je občas už nepamatuju. co si ale pamatuju celkem živě sou cesty do brna, který teď s kámošema absolvujeme celkem často. samozřejmě jen co sednem do auta už se hulí a to je pak roadtrip :-)) na dálnici není nic lepšího než poslouchat jungle, bejt úplně na plech a valit si tak 170... akorát bacha na mikrovlnky.

jinak taky ještě je brutální úlet se totálně vyhulit a jet někam přes hranice. sice když sme jeli s kámošema poprvý, tak na nás celníci čuměli celkem zmateně (hlavně rakušáci), když nám tam hučel celkem nahlas jungle a každej měl sluneční brejle a byl vysmátej a taky nás hnedka pěkně probrali, ale časem už si asi zvykli :-))) akorát mi trochu zatrnulo, když sem chodil s celníkem kolem auta, otvíral mu motor, kuft a takový věcičky a v kapse sem měl energitku pěkně napěchovanou hezoučkejma paličkama. jakmile sme ale projeli hranice, tak padl takovej výbuch smíchu, že sem to nezažil... kámoš jen tak prohodil "hoši gratuluju, právě sme provezli 2 kg heroinu" :-))))
samozřejmě si dělal prdel, protože kdyby ne, tak by to byl fakt hustej úlet :-))
abra007xas
Zhulenost a zahraničí doporučuju. Viz můj příběh v německu ve foru Red eys(visine) Doporučuju Frankfurt. Prodávaj tam hustej model. Dvouprdová záležitost. Najíždí na třikrát. 10DM/g za 100DM slušnej pytel. Ted asi Euro. Jednou za rok v létě akce Sound of Frankfurt. Cca 400 000 lidí. Akce ve městě zadarmiko. 8 Stage. Super systémy. Po pařbě afterparty u jezera s modrou vodou. V létě si to dám znovu a LOVE PARADE taky.
Ode mě žádnej příběh ale dobrej typ.
MR.GRASS
Já jich pár mám jednou sem si myslel že dyriguju orchestr byl sem na procházce se psem a blbnul semtak asi čvrt hodiny jinak ostatních taky dost dobrejch mám dost ale taky dost se mi jich vykouřilo z hlavy :frog::frog::frog:
4C3
...prispevky od lidi jako "maestro_007" a "Anglan" me proste nenechaji byt klidnym a nereagovat dalsim prispevkem.

Daleko lip si dokazu predstavit, zabit nejakyho cloveka, nez relativne bezbranyho psa ci berana! Mozna bych se u zabijeni lidi, jako jsou ty dva zmineny jedinci, pobavil stejnym zpusobem, jako oni, kdyz zabijeli ta zviratka... Vsadim se, ze kdyby kolem nich prebehl Pitbul, ze by byly posrany az za usi a na nejakou rybicku ani nepomysleli, ale holt zabit jezevcika ci vorecha to je hrdinstvi... je mi na bliti z takovych lidi, ktery pojem "moderni clovek" uplne degradujou... Jsou to proste podobny svine, jako jeden mladik, ktery chtel uchvatit svoji holku a tak nasim znamym prejel fenku.. (mimochodem ridil jako 17letej a aby zajel toho psa, tak zvlast zacouval k baraku...). Mit takovyho cloveka po ruce, tak bych se opravdu neudrzel a zrejme bych ho natrvalo zmrzacil, v ty chvili nehlede na dusledky...
Kdyz si nevazi zazraku zivota, tak bych ten jeho znicil.
Jak dlouho jeste bude trvat, kdy pro zabiti bezbranyho hodnyho zvirete jen lidi mavnou rukou?! Staci, ze tisice zvirat rocne umiraji nechtenym zavinenim cloveka, vetsinou pro jeho nezajem zamezit tomu... (viz. ptaci na nechranenych sloupech el.vedeni)
Jo, pro ty, ktere by snad zajimalo, jestli "neprimo" nezabijim mnoho zvirat i ja, tak vezte, ze se poslednich nekolik let snazim nejist maso skoro vubec. Nedovolim si tvrdit o sobe, ze jsem vegetarian, tak daleko jsem zatim - bohuzel - jeste nedosel...
Bryant
Mrkni sem jestli se k tomu chces jeste vyjadrit http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3021
Cpt. Pierre
Tak mistře kolikpak ti asi je let ty kreténe?No a těm tvejm kámošům?dej mi telefon na toho tvýho bezva kamoše rozparovače a já už mu brnknu a dohodnu se sním a vemu sebou kamošova psa(rottvika) ať ho zkusí podříznout.a když se mu to povede tak mam eště kamoše s brazilian fila a to by byl taky rychlej boj.a když vyhraje i stou filou tak ho podřežu já kreténa vyplesklýho!přeju ti aby sis dal takovej model ktterej by tě zhulil do sraček že by ses nemoh hejbat a pak bych tě potkal i s tvym kamošem a póóóóómaloučku bych vás podřezával.to je ten pravej nejbrutálnější zážitek.Magore zmrdanej!!!!!§§§


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma