Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Didgeridoo
Sme byli jednou s kamosem u nej na chate a byla nam tam kosa, tak sme si chteli zatopit. Chvilku to horelo a prisla chvilka na speka, toho v tomhle pribjehu nemim vynechat. Paradne sme si hulili vo stosest, chvilku sme zapejkaly na bedne a pak to najednou vyhaslo. S kamosem sme na ty zhasli kamna cumneli jak na ducha a pak dostal kamos napad, ze to rozhorime benzinem, tak ja mu na to kejvnul jako ze dobrej napad. Na chvilku si odskocil a asi po pul hodine prisel s kelimkem vod solviny plnej benzinu. Tak sem ho tam hecoval aby to tam konecne nalil, tak uz lil, nejdriv po troskach a kdyz mu v tom kelimku zbylo jeste trochu, tak to tam proste dolil cely. Podpalovacem to zapaloval, byl u toho shrbenej, a nejak to furt nechtelo chytat. Najednou z tech kamen vyslehl takovaj plamen ze to kamose celyho zahalilo, vubec sem ho prez ty plameny nevidel, a ne jako ze bych mnel mit strach, co mu je, ale mnel sem takovej vybuch smychu, ze sem se malem pochcal HAHAHAHAHAHAAH
Didgeridoo: hehehe a jak dopadl?
Wavra
Jendou jsem s kámošema dělali mlíko, jakmile jsme to vypili jsme si řekli že to je nějaký ojeb tak jsme šli na balkon smotli jsme brčko do hodky nám najelo mlíko všichni šli domu, jsem zustal doma sám a pak někdo zazvonil chtěl jsem jít otevřít šel jsem asi 1minutu ke dveřím nakonec jsem zůstal v koupelně a seděl na pračce a čuměl do zrcadla.
Dveře jsem ten den už neotevřel. Z koupelny jsem šel rovnou chrápat protože jsem byl totalně na sračky
jagod
po mlieku: lezal som bezvladne v lese, pristal mi na ruke komar a ja som uz len ako divak mohol citit ako mi prepichuje kozu, ako cuca moju krv, ako sa mu zvascuje brucho ako meni farbu ... bol som z toho dost v prdeli
Wavra
Mliko je maras! hlavně to že najíždí dost dlouho myslíš si že nic deš si ještě zahulit a pak si uplně v pi_i
Tonnys
Jednou jsem s jednim kamosem varil mliko(uz z rana) a ten druhy se s nama mel sejit az v 7 vecer. Varil jsem poprve, mel jsem od kamose 4Kg listi :) a nakonec toho bylo 4l mlika s 250g tuku, varili jsme to pekne v kotliku na ohni v prirode,2x prevarene ve vode, ve 12:00 to bylo hotove, tak jsme si rekli ze nez se sejdem vecer tak ze to trochu okostujem, oba jsme si dali tak 1 deci, a ja jeste 1 kavovou lzicku tuku ktery byl na hladine, pak jsem jel domu, a tak az v 17:00 jsem to uz zalomil protoze jsem to nedal, mel jsem uplne bily oblicej. No a ten druhy kamos o tom nevedel jaka je to sila tak tam v 19:00 dorazil, dal si 4 deci, cca behem 2 hodin usnul, 2x se z toho pozvracel a az ve 04:00 rano vyrazil zpet domu na kole, rikal ze mel stesti ze v tu dobu nejelo zadne auto protoze behem jizdy usinal a probiral se vzdy tesne pred tim nez by sjel z cesty primo do prikopy, nebo by narazil do patniku, tak to taktak stihl vybrat, celou cestu [tak 4km] jezdil v jakesi sinusovce :) a od te doby uz mliko nechce ani videt :D i ja osobne jsem necekal ze napoprve se mi povede tak masakroidni mliko :) jinak ty zbyle 3l mlika asi vylili[bohuzel jsme na to byli jen 3 a nedovedu si predstavit co by se stalo kdyby jsme to ve trech stahli vsechno:)]
jagod
jop mlieko je zlo :), hlavne ked sa prezenie
Wavra
Já si dal jen 2dcl a jak sem řek totálně na sračky:-)
zumbi
Tak tohle se nedávno stalo kámošovy. Někde sehnal majáček (policejní) a dal si ho do škůdky. Mezi tim se šichni vypálili a šli si zajezdit. Nejdřív v pohodě, pak někomu začal zvonit mobil a tak začal kecat. Potom najednou všem ruplo v bedně a ten typ s telefonem akorát řekl: Jasně, kobra 11 konec!. A zavěsil. Prostě rachot. Spoluřidič vystrčil hlavu z okna a začal napodobovat sirénu. Ostatní v zadu spívaly znělku z Kobry 11. Vytáhly majáček a jezdili (HALUZ!). Vjeli na drn a ten co měl hlavu vystrčenou z okínka o ní málem přišel. Nakonec to dopadlo tak, že se málem s autem převrátili na střechu, ale jinak to šichni přežili.
SleepMAn
My jsme se na konci prazdnin s kamosema sli zhulit na takovej mensi kopec za mestem... Je tam malej lesik, par zahradek a jinak samy pole... Vzali sme sebou stan protoze uz byla trochu zima... Kdyz uz byla celkem tma tak sme posilneni par litrama vina dali prvni kolo... Sli jsme do jednoho takovyho maliho sadu... meli tam zeleninu nejaky ovocny stromy, tak sme toho plno pobrali na rani snidani.. :-).. Potom sme dali dalsi kolo.. a dalsi a dalsi... A sli jsme se projit do toho lesa. Meli jsme spolu dve baterky... takovy nehorazny haluze jsem jeste nezazil... Bylo to jako v nejakym hororu... Kazdou chvili nekdo vykrikl hruzou ze ho neco chtelo sezrat ... Kdyz sme se po dvou hodinach dostali z toho lesa, objevyli jsme se na poli... Kdosi rekl ze to je nadherny more a tak sme vsichni zacali plavat... Ale najednou jsem v daaaalce uvidel strasne velkou vlnu.. :-)... zacali jsme vsichni jecet a rychle utikat pryc... Kdyz jsme se konecne dostalidaleko od more, byli jsme zase na nejakym bitevnim poli... vsude se strilelo a samy mrtvy tela.. !! Prodirali jsme se vysokou travou jako v nejakym pralese... Kdyz jsme prisli spatky ke stanu lehli jsme si venku na zem a divali se na hvezdy... No proste nadhera.. !!!,.... nejvetsi zazitek miho zivota.. !!
Wavra
Tak to je maras, ale jestli nekecáš :-)))))
jagod
ono ked si cloviecik zahuli a ide na k niekomu na zahradku ani sam potmo nevie co zjedol :)
Zewl
SleepMAn: ty voe coze ste davali za kola??? ste si dali dokola arch decklů neee???:D
Wavra
Typuju Lysohlávky
Jirka P.
ale no tak deti, tohle neni chat . . .
Johnny Von Kris
ted sme meli maturak...
byl to solidni narez > priprava zacala brzo rano a kolem 11 hodiny jeli vsici domu nazrat se a pripravit na vecerni akci... ja sem z daleka tak sem zustal ve meste v naky smokersky "kavarne" kde sem postupne s casem zacal vodpalovat jednoho za druhym...
na nastup sem uz prisel doooost pod vlivem ale drzel sem se...
dalsem celkem cca 14 brk a naky drobny pivka, rodinka dostala shock z toho ze zjistila ze fakt sem neprestal kourit a jeste u me nasli rano v saku pytel smouku:)
maturak je akce zivota <> takhle moooc spalenej sem nigdy nebyl a jesli nekdy jeste budu tak jedine po mature ale to spis budu lejt na smutek
morrissey
Když sem dnes ráno, asi v 9 hodin razil do školy, dal sem ještě doma prdíka. Šel jsem, nastoupil do šaliny, jel sem a přemýšlel jestli jsem zhulenej nebo ne. Stál jsem u dveří nad těma schůdkama abych trochu zkomplikoval "výstup a nástup". Když tu najednou šalina prudčeji přibrzdila a jeden takovej důchodce co blokoval se mnou se začal klátit jakože sapdne nebo co, tak nějak se tam obmotal kolem té tyče které se držel a vopřel se u toho ještě vo nějakou mařku která seděla pod ním. Okamžitě, zřejmě reflexivně, jsem zareagoval tím, že sem ho chytl za ruku kterou ta nějak mával v prostoru, vyloženě vybízela k úchopu, a jednoduchým tahem jsem hovrátit zpět do původní polohy. Ještě sem se ho v průběhu celé akce hrozně nahlas zeptal jestli je v pořádku. Co dělalo okolí jsem neměl zájem zjišťovat a na příští zastávce sem rychle vypad. Teď už to ze mě jaksi vyprchalo a mohu se věnovat svým povinnostem s čisou hlavou. Ještě tu jsou ale malé dozvuky... No zážitek se mi asi zdál lepší než skutečně byl. A jestli jste si to někdo přečet, tak nyní čtete zřejmě právě zde, zde ... čau.
Johnik
Já dělal minulou neděli poprvý mlíko. Měl sem jen asi 7 venkovních paliček a moc to nezkuřovalo. Propral sem to, nalil mlíko do hrnce, no nakonec to bylo tak na 2 a půl hrnku. Se spolubydlícím ( hulí docela málo) me vypili každej asi 2/3 hrnku. Malér byl v tom, že sme do rána kalili, domu sme dorazili v 6 ráno, mlíko pili asi ve 12. A pak to začlo. Já brutálně nakopnutej, lítal sem po bytě s kytarou, basovkou, hrál na klávesy, na kompu a prostě naprosto spokojeně zmaštěnej. Mám doma hroznýše a asi 30 minut sem ležel u terárka zaseklej na těch jeho barevnejch šupinkách a vzorech.

Zato spolubydlící to nezvlád. Ve 3 že se de natáhnout. V 11 se probudil, že je mu strašně špatně a když mi řekne, ať mu zavolám záchranku. No psycho. Nemoh mluvit, chodit, blejt, pít, no prostě nic, jenom ležel a skučel. Já se na něj v noci asi každou hodinu chodil koukat jestli vůbec dejchá atd. No nejhorší bylo, že mu takle bylo eště asi další 2 dny, fakt je skoro celý prospal. Pořád bědoval, že ho bolí jenom žaludek, ale něco s nim měl už pár dní předtim, haluze pomalu mizely. Já do něj lil co šlo, no nakonec v úterý večer už byl celkem v poho, ve středu šel do práce a řikal, že eště docela frčel. Holt souhra naprosto špatnejch faktorů - chlast, únava, žaludek + eště něco špatnýho. Asi i brutální otrava THC.

Takže s mlíkem pro nehuliče opatrně. Já si dám zase brzo...
No včera sme s kámošema neměli co dělat, taxem vzal káru a jeli sme se podívat na Radyni (plzeňský jistě vědí). Tma jak v řiti, taxme si dali v autě dvě brčka(zhasnuto, jenom rádio svítilo). Pak že se podem podívat na hrad - jenže ouha, nahoře svítilo červený světlo letecký signalizace, my rozatomizovaný - no prostě už se nám ňák nechtělo :D
Pak tam přijel ňákej týpek a odpálil tam ohňostroj
Dela_Negro
To ramon:no ale tri jsme davali jeste u vystaviste.....tak se nediv ze si byl rozlozenej na atomy..............:)
Johnik
Teď sem dorazil domu. Zmaštěnej. U vchodu do baráku mě zastavil takovej starší pán a pořád se mě na něco vyptával. Jestli nevim v kterym roce se tydle paneláky stavěly, kolik mi je, od kdy tu bydlíme atd. Já byl na kaši. Tak já po chvíli na něj, jestli někoho hledá. A von mě rozsek tim, že povídá že je soudní znalec, je tu pracovně a odhaduje domy a byty. A že zkusí najít někoho staršího. Až doma sem dostal brutální záchvat smíchu...
zumbi
Nedávno sme byly kupovat autíčko a vezli sme ho domu zmaštěný jak dobytci. Kámoš furt z okýnka zaměřoval baterkou lidi a občas nějákýho zajíze na polnačce. Cesta polema byla fakt hardcore, já měl furt schýzu, že za náma jedou cajti, ale nic tam nebylo. Potom sme vjeli do nějákýho Polního porostu (takový keříky, strašně hustej a dost vysokej porost), ve kterym byla taková malá vyjetá cestička, ale na ní byla taky dost vysoká tráva. Jedeme, jedeme a najednou se kámošovi chtělo scát. Zastavili sme, kámoš vylezl a vzal si baterku (neznámo proč?!) a scal. Kámoš u volantu na to šlápnul a začaly sme mu ujíždět. Řval na nás, fakoval, ale nepomohlo mu to. Pak ten magor u volantu hodil hodiny a pak to bylo docela brutal. Kámoš venku si zapnul baterku (myslel si že po nás střílí) a my sme viděli záblesky od baterky, jako od hlavně pistole! Pak sme ho málem přejeli a on hodil kombo do pangejtu. Potom, co sme ho málem přejeli, se celej vytlemenej a špinavej vrátil do auta. Jeli sme dál. Když sme dojeli do nějáký zapadlý vesničky, tak ten vůl zase začal zaměřovat lidi baterkou a řval na ně nějáký kraviny, jako že jim smrděj woči a tak... Dojeli sme domu a na závěr výletu sme smotli brčko. Všechno se to odehrávalo za tmy. Pak sem šel domu, pohádal sem se s rychlovarnou konvicí a šel si dát něco k jídlu a spát.
zumbi
jo a ještě detail, bylo nás tam 3 lidi:-)
lobotomi
citace:
Původní příspěvek od morrissey
Když sem dnes ráno, asi v 9 hodin razil do školy, dal sem ještě doma prdíka. Šel jsem, nastoupil do šaliny, jel sem a přemýšlel jestli jsem zhulenej nebo ne. Stál jsem u dveří nad těma schůdkama abych trochu zkomplikoval "výstup a nástup". Když tu najednou šalina prudčeji přibrzdila a jeden takovej důchodce co blokoval se mnou se začal klátit jakože sapdne nebo co, tak nějak se tam obmotal kolem té tyče které se držel a vopřel se u toho ještě vo nějakou mařku která seděla pod ním. Okamžitě, zřejmě reflexivně, jsem zareagoval tím, že sem ho chytl za ruku kterou ta nějak mával v prostoru, vyloženě vybízela k úchopu, a jednoduchým tahem jsem hovrátit zpět do původní polohy..... etc,.


no a nejake pouceni na zaver nebo trochu mi to unika,....
..mels mu aspon tu ruku zlomit, kdyz uz brutalne pomahas duchdcum v socce :)
MaO
nejbrutalnejsi zazitek byl asi pri tretim huleni v zivote kdyz sem sel rano do skoly este sem chodil na zakladku asi bud konec sedmi nebo osmi tridy to uz si nepamatuju ale vim ze to bylo tejden pred vizem sel sem do skoly asi 8: 40 a potkal sem kamose jestli si nechce zahulit protoze sem dostal vod kamosovo brachy palici tak sme sli kdyz sme dohulili tak mi este nic nebylo a rek sem mu ze du na bus ze bych to nestih do skoly bylo asi 8:55 kdyz sem dosel na zastavku sed sem si a po nejaky dobe vubec nevim jaky sem dostal takovou bombu do palice vubec sem vosobe nevedel. nevedel sem ani jestli bus uz vodjel nebo chvili sem sedel zapalil si cigo a videl sem kolem vsech kloubu na tele modry pruhledny stity ktery mi vysilali vybrace do tela. rozhod sem se ze pudu do ty skoly pesky a na prechodech sem mel strasny schyzy jestli nejde auto a ja ho nahodou nevidim kdyz sem dosel do skoly ta k sme meli na tu hodinu supla a nastesti sme cumeli na video jako zbytek celyho dne to pro me byla zachrana jinak by to bylo strasne v riti. docela se ten stav podobal houbam strasnej hukot
Accipiter
Ja jsem jednou sedel v hospe s kamosema-davame prvni brcko-docela me to rozbilo na to, ze jsem z nej mel 3 prdy. Kdyz to dohulime prijde dalsi kamos a ze ma nejaky skero a ze smotne brcko-kazdej souhlasi. Jede dalsi kolo a ja se dostavam do kase. No a pak prisel jeste jeden kamos a dalsi kolo. Po absolvovani jsem totalne na srac-dostavam krece do celyho tela a strasne se klepu-kdyz se me nejakej kamos na neco zepta vubec nevim ktera bije. No a nakonec to nejhorsi-sami od sebe se mi klepou nohy-chci´je zastavit, ale nejde to. Za chvili se mi chce na zachod ale ty nohy se mi porad klepou a je je kurva nemuzu zastavit!!! Najednou, jak tak cumim pred sebe, se mi pootoci obraz-vse vidim pootocene o 45 stupnu. No a pak jsem to nezvlad-spad jsem ze zidle na zem a strasne se klepal-kamosi me zkouseli vratit zpatky, ale pak me nechali lezet a cumeli na me. Nomohl jsem nic rict-total psycho. Nakonec jsem tam lezel asi hodinu (zdalo se mi to tak dlouho, ze jsem myslel ze uz to neprejde). Pak to najednou z niceho nic povolilo, ja jsem vstal a byl jsem uz v poho. No fakt hnus.
Easton48
zhulenej jedu na snowboardu a najednou vidim dobrej jump tak to skocim a chci dat 360 ollie a covece proste dopad si nepamatu a ani dalsi hodku potom , proste vubec nic. kluci rikali ze sem to skocil uplne perfektne jenomze sem to daval poprvi v zivote tak do me asi najelo tolik adrenalinu ze si fakt proste od toho skoku nic nepamatuju. prej sme normalne porad jezdili ale ja sem prej celou hodinu nic nerikla a jenom jezdil jako silenej. Chci si to dneska zopaknou za 10 minut jedu na Mezihori a mam 1g Krystala tak se tesim. Dneska doufam ze si to zapamatuju. Preji take vsem pekne zhulene svatky. Slalam al-lejkum.
Spsemi
taq mne ked som zacinal s hulenim som asi na rok prestal chlastat, taq som si stale daval cajik, ide asi o to: dal som si asi ešste len historicky tretieho jointika z mojej prvej urodicky, skureny jaq bomba som nabehol do naseho pohostinstva pozeram sa na zensku ona na mna, ja ze nech mi da dva balicky slnecnice, ona sa ma zacala nieco vypitovat, lenze ja som jeje nerozumel, vlastne rozumel som slovam, len pre mna nedavali spolu ziadny vyznam, taq sopm na nu asi minutu cumel vlkolacimi ocami, ona na mna akoze cakala odpoved a ja len ze chcem dve slnecnice som jej to zopakoval, ona sa na mna pozrela jaq na ostatneho idiota a dala mi 2 slnecnice.

a este jeden v tej istetj krcme, som nabehol na srot ze jeden caj, nakrku som mal satku ocka cervenke, a pozzeram ze tam predava zanska ktora ma tri roky ucila v druzine a je to kamoshova matka, taq sa spitala ci niesom chory, alebo taq a ja ze jasne jasne ze hej taq som si vypil moj cajicek a ona za mnou nabehne, ze vyzeram velmi choro ze nech si dam este jeden caj. jej vravim ze v pohode myslim si ze mi spravy este jeden, a ona len zaliala ten co som tam mal, vraj nech pockam ze on este "pusti", som to ani nevypil.
konec
luckyBOB
jedna takova haluzka z praznin....:)
houbovali sme v hojnym poctu v lese asi 12 lidi.potom sme se rozdelili na 3 skupinky ze si dem jeste neco najit..za 20 minut jsem mel asi okolo 300 hub tak sem si sedl a ze nejaky ochutnam jaky sem to vubec ted nasbiral (v sobe sem jich mel asi 40) tak sninm jednu..hmm nejaka.hmm..vezmu dalsi..dalsi..dalsi..ZASEK...50 ...ty vole kamo ty ses tady zasekl rika kamos kdyz me vydel..a ja neho..kdyby byli jehlicky na strome jen o par centimetru kratsi mohli bysme jimi proletovat..do ted sem to nepochopil..a jak sem dopadl...doma sem potkam psa a zacal strasne stekat....rikam si pro ten debil takhle steka...sedl sem si do kresla a zjistil sem ze mam na zadech privazanej stromecek a byli z neho obrany jehlicky.....samozrejme nevim jak se tam dostalll:)
bye
Pokémon
V sobotu sme varili kakaji. Dopadlo to naprosto katastrofalne. Bylo to uplne hnedy, silene husty a strasne hnusny. Byli sme 3, kazdy dal tak 2/3 hrnku. Me se furt zdalo ze to neucinkuje tak sem si s kamosem dal este 5 prdu. Vyrazily sme do nejakyho klubu, jen tak z prdele, deme, furt nic, su uplne normalen zhuleny. Najednou prisla pecka do hlavy - a ja sem byl uplne v prdeli. Sice sem furt sel, ale tak nejak sem se ztracel z reality do sveta vlastnich silenych predstav a vizi. mel sem naprosto sileny strach ze uz se z toho neproberu, vsecko se mi pletlo, ztracel sem pojem o case. Pak sem se poblil a v tom podniku sem asi na ctyri hodiny usnul. Predtim sem ale mel hrozne krece, skubal sem sebou a uplne ozrala kamoska se me furt ptala jestli pry su v pohode:-))) Pak me vzbudily a ja byl uplne v pohode (jen trochu unaveny. hodne zhuleny, ale v pohode). Kdyz to zpetne zhodnotim tak to bylo chvilema naprosto perfektni a chvilema strasny.
Easton48
Tak sem byl na silvestra u nas na chate (celkem 11 lidi) a proste se to nejak posralo a nikdo nemel ani na podelanyho prda, sralo me to ale rikal sem si ze zase chlastu mame tri prdele. Tak sme zacali trochu chlastat, pak jeste trochu vic pak byla pulnoc to sem byl docela v napitim stavu. Pak asi kolem jedny hodiny nam dosel chlast a tak sme ja a jeden muj kamos vyrazili do hospody pro flasku vodky. DOjdem k hospode a pred hospou postava kolecko lidi tak k nim dojdem a pozdravime poprejeme hezkyho silvestra koukam ze to sou lidi tak kolem trictky mozna i vic a nahle sem mel pred sebou fajfku (muj deda mel stejnou :)) . Tak sem si dal prda poslu to dal, ale jelikoz to bylo temr bongo :) proslo to ke me asi jeste 10x potom sem uz nedokazal povolit mimicky svaly a kdyz sem dosel na chatu tak sem si chtel sednout, ale uz si nepamatuju co sem delal dal. Asi kolem 6 rano sem se probral jak sedim u stolu loktama oprenej o stul a hned mi kamos podava do ruky prazdnou flasku od vodky at dojdu pro dalsi a dal si to zas nepamatuju. :-) Salam al Lejkum
Venerable
Zdravim všechny,
Dlouho jsem premejslel jakej ze je ten muj nebrutalnejsi zazitek kterej mi prichystala realita umocnena hulenim, az se mi včera z niceho nic stal. Hulim uz vcelku pekne dlouho tak jsem na nejaky zaseky a takovy věci zvyklej. Nicmene tohle byla jinba liga.
Vecer sem si dal brko a sel něco delat doma. Nedavno jsem se totiž prestehoval tak ted travim vecery upravama bytu. Mimochodem doporucuju u nenarocnejch praci hulit, clovek pak s usmevem na rtu vykonava i ty nejnudnejsi cinnosti. Ale jdu si takhle udelat pauzu, ze si dam cigo ve vokne. Tak si tak pokuruju , posloucham hudbu a vocumuju. Proste pohoda. Naproti z baraku vyjdou dva ukrajinci. Uz sem si jich vsim driv, obcas se to tam tak trochu hada. Ty dva nekam odchazej , když v tom se rozleti okno u nich v byte a v nem pekne nasrana ukrajinka na ty dva něco hulaka. Hmm rikam si další cirkus. Ty dva se zastavej a taky něco pokrikujou. Zenska zmizi a najednou z okna zacinaj litat nejruznejsi věci.( neky saty , par lahvacu, konzervy a tak ruzne). No koukam na to predstaveni a najednou zacina bejt něco jinak. Ta zenska se dostava do varu cim dal vic. Krici , breci , proste zachvat. To uz i me tuhne usmev. V hlave me problesklo ze je to asi presne ten stav kdy by byla schopna i vyskocit. No vazeni….. nez mi to vlastne poradne doslo … ta krava stoji ve vokne a uz ani nekrici, jenom tak trochu breci a něco relativne potichu mumla. Tem dvoum dole sklaplo a je videt ze ji takhle asi ještě nevideli… teda to asi není jejich normalni hadka. Vazeni me se zmocnila panika. Trvalo to par sekund ale me to prislo jako minuty. Co mam dopr… delat. Tep mi najel jako blazen. No nenapadlo me nic lepsiho nez volat benga. Takze naproti v baraku zenska v zachvatu ve vokne a co chvily se prikrcuje v kolenou jako ze uz se chysta… a ja vidim ze je fakt na ty hrane kdy se rozhoduje vazne. Dole dva ukrajinci ji asi prosej aby to nedelala. Ja zhulenej na plech vysvetluju bengovi ze chci nahlasit pravdepodobnej pokus o sebevrazdu. Fakt masakr.
Dopadlo to tak ze asi po trech- ctyrech minutach ta zena se „uklidnila“ resp. rozbrecela a zalezla dovnitr. Ty dva za ni okamzite vystartovali. Benga prijeli za cca 15 minut, kdy uz byl vlasne klid… az na ten bordel na chodniku. Benga ani nezastavili, z jejich pohledu asi vsechno OK. A ja starsi asi od deset let sem sel rozdejchavat infark. Fakt slusnej vecer.
ytsim
No jak to tu pročitám tak si řikám, že můj nedávnej zážitek s některýma předchozíma celkem koresponduje, takže to asi bude normální, nicméně mě to v tu chvíli přišlo celkem zvláštní tak se taky podělim.
Asi 3 dny před vánocema sem jel navštívit svý kámoše do města kde normálně studuju ale letos tam nejsem. Od hulení sem měl celkem pauzu cca 2 měsíce, ale oni mě dopředu ujišťovali že se něco najde až přjedu. Nejdřív sem se celkem dost nakalil na kolejích, dali jsme dva vodníky výbornýho tabáčku a že dem jako do hospody. Na schodech sem tam potkal dalšího kámoše, že teda letí pro něco na špeka. Během chvilky byl zpátky a během další chvilky bylo ubaleno. Dal sem standardní 3 prdy a řikal jak je to v pohodě bejt po dlouhý době zas příjemně zhulenej. A kámoš že jako ubalí eště jednoho. No tak stojim vedle něj koukám jak balí a najednou sem se podél stěny sesul k zemi. Mě osobně se to zdálo jak věčnost ale ve skutečnosti to trvalo tak max 5 minut. Jakobych se dostal uplně mimo tělo někam jinam, moc si odtamtud nepamatuju ale dneska mi to přijde že to byl hezkej sen. Když mě kluci probudili tak sem votevřel voči a oni se mě ptaj co se mnou je, jestli sem v pohodě. Byli asi docela vyděšený, někdo řikal že chtěli volat záchranku. NO já sem jim vodpověděl něco nad čim mi do dneška hlava stojí: Já sem byl v krychli (tim sem myslel místnost z filmu Kostka - the cube). FAkt mi to tak v tu chvíli připadlo a na to jak sem byl zhulenej mi to i dneska přijde jako dost inteligentní odpověď. Potom sem se vzpamatoval, mezitim bylo ubaleno a já si šel dát další dva prdíky. I když mi nejdřív nechtěli dát šibalové jedny :-) ...
ytsim
Ještě sem zapoměl dodat, že druhej den sem navštívil toho kámoše co měl ten matroš a řek si mu o pár semínek, že tenhle model si chci někdy zopáknout. NO a dneska zhruba 3 tejdny od doby co se to stalo mam ve skříni 14 hezky rostoucích kytiček. Už se těšim do krychle...
Skreko
Gratulujem... :bounce:
G.E.M.E.R
Hulim skoro kazdy den s kamosmi,ale najviac mi to zaberie po par dnoch pauzy a prave pauza zohrala asi hlavnu ulohu v tomto mojom zazitku. Ked si dobre pametam, bolo to asi po 4 dnoch "nehulenia" niekedy v septembri minuly rok-to je jedno,na tieto veci si nepametam,proste mal som k dispozicii auto a sli sme s kamosom L do mesta D po matros-bola to slovencina, vonkajsok. A ako to uz je zvykom-ja a kamos L radi hulime vzdy na inych miestach. Bola uz tma ,bolo dost zima a prsalo,takze sme si nasli taky pristresok vo vedlajsej dedine R. Velmi sme sa tesili/to kvoli tej pauze/-vybalili sme vodne bongo/kačku// a...prvy isiel kamos L,lebo ja som varil,a furt ked hulime v partii,ta ja varim a navarim si ako posledny. Stiahol to bongo ako nic a hned sme zacali haluzit/baviť sa kecaním/. Tak sme sa zakecali,ze som si normalne zabudol sebe navarit! Takze som si navaril a...fasa pocit este som ani nevydychol. Dali sme esce 1 kolo a stacilo nam...po chvyli sme sa zhodli na tom,ze vonku je zima a ze mame auto! Nasadli sme,pustil som muziku...napadlo ma,ake mame fasa fáro-aj s radiom na kazety,a ked som zistil ze si v nom mozem aj zakurit, tak som nastartoval, a bolo teplo-proste super mašina,a ked som zapol svetlá...pocit ako v lietadle-kopa kontroliek,tlačítok,az som sa bal,ze ci to odsoferujem,lenze ja velmi rad soferujem a este radsej zhuleny/aj ked na šrot/ :-) ...Teplo v aute spravilo svoje a...boli sme na šrot./"na šrot" = vela THC v krvi/. Prve metre na aute...rozmyslal som,ci tam dam dvojku,ved uz v jednotke to bola rychlost jak v Nid for spid. Dosli sme po neuveritelne dlhej ceste/asi 3 Km/ do nasej rodnej dediny, kamosa L som vysadil pred jeho domom a ja som siel dalej-v tom mi zazvonil telefon-sestra-ze ci nepridem ku krcme, ze uz je zavrete, a chceli by ist do dediny R-prislo mi to vhod,nechcel som ist hned domov v takom stave. Otocil som auto, co auto-super masinu, vsak aj spiatocku to ma a odviezol som partiu do dediny R. Vsetci isli dnu do krcmi,mne to trochu trvalo povypinat tie vsetky vydobytky techniky-svetla,stierace,radio na pásky a nakoniec motor. Takze konecne som vystupil,zamkol som auto/central chvala bohu to má/. Vonku-na tej zime som sa cítil sviežo,tak reku no-problem,idem za nimi dnu. Otvorím dvere a...hrala tam živá kapela ľudovky-pecka, povedal som si,a reku že trosku postojim pri tom kozube a popocuvam ich. Boli asi traja-husle,basa a dalsie husle+dalsi clenovia kapely, co tam do toho tancovali.
No prišiel okamih "O". Zdalo sa mi, ze tam stojim uz dlho a aby som tam nebol nápadný,rozhodol som sa, ze pojdem ku svojej partii ku stolu. To teplo ma asi zase dojebalo. Po prvych krokoch som pocitil velku slabost v nohach-akokeby som mal kazdu chvilu spadnut na zem/nepripadalo my to vhodne v krcme,kde je plno ludi a 99% z nich ma pozna/-zazil som to prvy raz v zivote/hulim asi tak 2 roky/ Kazdym krokom sa to stupnovalo. Prisiel som ku stolu,oprel som sa o taky dreveny stlp, nechcel som si tam sadnúť medzi normalnych ludi, lenze sedenie som potreboval ako soľ. Jediná moznost ktora ma vtedy napadla-ist si sadnut vonku do auta. Trochu som tam este ostal, oprety o ten dreveny stlp, pozorujúc okolie, či sa nikto nepozerá, nazbieral som posledne sily, odlepil som sa od toho stlpa a urychlene som vyrazil k dveram. Počas tej dlhej a namáhavej cesty sa mi akosi zahmlilo pred očami,našťastie som tu krcmu dobre poznal a trochu aj spameti som nasiel klucku na dverach-podarilo sa, bol som z najhorsieho vonku/myslel som si/ ,lenze prisli dalsie útrapy-trebalo zísť schodami/7 ich bolo/-dobre, ze tam bolo zábradlie. Dostal som sa k autu-trebalo ho odomknúť,lenze nevedel som, do ktoreho vrecka som dal kľúč. Počas hladania sa mi v mysli spustilo akesi odpočítavanie- 10...9...8...7...6...5...4...3...2...1...nasiel som Kľúč...odomkol som auto a sadol si. Mal som pocit, že som to stihol na sekundu presne a že keby som ten kľúč hľadal o sekundu dlhšie, zosipem sa tam pri tom aute na zem. Ten pocit nebol obyčajný pocit,ale niečo medzi pocitom a faktom. Sedel som a dýchal som zhlboka, myslel som si, aké super je sediet a dýchať. Bolo mi na vracanie, ale rozdýchal som to. Asi po pol hodine, ked mi uz bolo trocha lepsie,a netrebalo mi zvracat som si zapol rádio...zaspal som asi na 2 hodiny,zobudil som sa-no vlastne zobudili ma kamosi, ked uz chceli ist domov, bolo asi 3 hodiny ráno. Bol som uz v pohode. Bolo mi trocha čudné, ze nikto sa nepytal, ze preco som odysiel a nebol tam s nimi. Nasadli do auta, a ja som ich odviezol domov ako keby sa nic nestalo-no vlastne sa nic zvlastne nestalo, len som sa zhulil na šrot po dlhsej pauze..................................Uz ziadne dlhsie pauzy! :-)
Sluk
minulý pátek jsme byli s kamošema v café de la Ostrava. A tak si v pohodičce pohulujem, když z ničeho nic kámoš řekne úplně šílenou věc na které jsme se zasekli asi tak na hodinu a půl.
On: Podívejte se na toho psa co leží vedle nás, představte si že je to anděl, který se na nás přišel podívat co děláme.

Totálně nás odrovnal. Čus
intruder.stk
jdu takhle na party nejdřív se stavím na cofee shop dam par piv nějaky brko a mašíruju si to směr karolína(tam byla ta kalba) po cestě potkam nějake bukelaky tak se jich ptam kolik je entry- hnedka odsekli 150. říkam kuwa si dělate prdel ne? oni ne ! tak si to mašíruju dal smířeny s tím že jsem o 150 chudší- v tom mě napadlo že jim u vstupu dam 50 a ubalim, takovy komromis. Tak jsem to prubnul a ono to zabralo- ubalil jsem zapalil jsem dal si čouda a šel do řiti v tom potkam kamoše hnedka mu vykladam jak jsem to s tím vstupnym nevychcal, kokot se začal hnedka smat jelikož vstupne bylo 50 tak jsem se tak trochu dojebal.
loeX
no já bydlím v druhým patře v paneláku...ubalil sem a šel si do sedmýho zahulit..no dohlil sem a že bych mohl jít domů tak si to valím po schodech říkám si:ještě tak tři patra a sem ve svým podlaží...no najednou stojím a čumím...já vůl druhý patro nestih a stál sem ve sklepě...když sem šel nahoru tak sem to zas nestih a vylez sem do třetího:-)
Nawy
stejne tak i ja...sem jednou vyjel do 7 patra a vzal sebou pchee a dalekohled...zhulil sem se jak prase a pak se zasek s tim dalekohledem...brutal...:D
Thrasher
Kolem šestý večer se u mě stavil kámík (180cm, 160kg :)), že zajdem na cígo a pokecáme, měl jsem doma zbytek něčeho lepivýho, tak jsme neváhali a potrénovali balící techniku :) Zajeli jsme na rozcestí a zašili se pěkně do tmavýho prostoru ... za autobusovou zastávku :D. Pokouřili jsme, pokecali a po půl hodině v totálním cirkusu jsem uslyšeli motor auta. Sedíme si tam a pozorujem co se děje... auto za náma svítí a bliká mu nahoře maják. Říkám si, že je průser, protože auto bylo narvaný 60 gramama a všechno to leželo všude možně :) Byly dvě možnosti: nastartovat a odjet, policajti by ale vyrazili za náma a to by byl větší provar, nebo se to snažit uklidit a počkat jak to dopadne. Zůstali jsme stát a stále nic. Oba ve strašný schíze do tý doby než jsme zjistili, že zmiňovaný auto s majákem byla bezpečnostní služba, která hlídala nedaleko rozestavěný barák.
loeX
Jednou sem s kámošem ubalil z AK47(moooc dobrá) no šli jsme do restaurace(naše obvyklí místo-takovej letní stánek s občerstvením-chodíme tam v zimě) no zahulili sme a šli si sednout na takovou kruhovitou prolejzačku..akorát já vymyslel že v tom někam poletíme...od tý doby to začla bejt hrozná haluz...prostě sme tol ítaní brali jako realitu...takže sme zadali souřadnice start mě uplně zatlačil do sedadla:-) no doletěli sme na planetu goaldů(viz hvězdná brána:-) a že pudem ochutnat jejich hůlo:-) tak sme vylezli vzali kalachy a nějak sme se prostříleli k jejich hůlo..zahulili sme a že poletíme na zem...tak dem zas k raketě a jeden zmrd na mě skočil...bylo to tak reálný že sem spadl..až potom ho TeRRy zastřelil..u rakety sme zjistili že se nám rozbil motor tak sme to rychle opravovali páč přilejtala raketa nějaká jejich lod která mi málem ustřelila hlavu:-) no doletěli sme na zem a že kámoš de pude domů...no tak sem šel s ním a největší haluz byla že von šel domů ůplně rovně takže lez přes ploty budky a všemožný překážky...když chtěl lízt přes řeku tak už mě prdel z něj přešla a začal sem do něj hustit něco jako že je v mé moci a von mě začal poslouchat uplně na slovo:-) pak sme se z toho tranzu jaksi dostali a došli domů:-) naštěstí:-)
steve
4loeX

heh :-))
a číšník kterej vás obsluhoval byl kapitán Spok??
jak se na vás dívali kolem jdoucí?
:-)
Slim
2 loeX
Ten tvuj pribeh nejak nemuzu rozdychat:satan:
K+ :)
smooth
no na huleni sou husty zaseky...
byly s v kempu a ze s kamosem pudem na pivko...
a ja zrovna koupil naky huleni... tak ze jako pudem dat brko...
oba nas to celkem dobre nakoplo...
hraly sme fotbalek a ze je priserna nuda... tak nekam pujdem...
jediny co bylo slyset v dali byla naka dyza...
tak pudem za lidma... tak tedy oki a sli sme...
po ceste byla prdel... vsude tma cestou sme potkavaly lidi co vypily uz alkoholu moc a blily po ceste... tak sme vedely ze dem dobre a sli sme kupredu po skoro poblity ceste... cesta byla dlouha a tezky nohy byly taky... vobadva uz to pekne znavilo tak jako ze si odpocinem a zabocime do prvniho baru co potkame...
po 5 minutach sme narazily na takovej malej barek u vody... daly maly pivo na posilnenou...
ubalily sme speka vyhulily a chvily zase zvatlaly pusou naky blbosti...
hraly si s vosama atd..
no proste haluz... uz sme byly voba rozhuleny takze dame jeste brko ale ja jak se natahoval svejma rozklepanejma rukama tak sem schodil ten zbytek malyho pivka na ty papirky...
nastala doba nadavek... gdy sme se hadaly gdo je vetsi zmrd jesltly ja ze sem to polil a nebo on ze je nekam neschoval... tak sme se ted nak uklidnily a ze dame tedy hlavy dohromady... vymyslely sme ze kolem nas je mega moc lidi a jeden papirek by mezi nema moh bejt...
tak sem se teda zved a ze se pudu kouknout gdo by moh mit... u baru staly naky solidni lidi tak sem se rozesel k nim a ze se teda zeptam...
inu zeptal sem se otocila se naka slecna s mladikem oba solidni lidi..
jenze papirek nemely ze nekouri... tak sem dosel ke stolu a rikam ze kamosovi ze me to ted jako nebavi ze tady papirky nigdo nema...
kamos se zved a kouka po lidech pta se naky slecna a slecna ho odkazuje na nakou vyholenou hlavu... inu kamos se sebral a sel za ni...
ja sem zbled jak stena protoze mi bylo jasny ze to neni hulic...
tak kamos na nej promluvil,lebka se otocila a zacal na nej rvat: "PAPIREK ? JAKO NA HULENI ??? TY PRASE JEDNO TO SI ZE ME DELAS PRDEL ???" plesoun tezce nestihal... ja taky ne a myslim ze kamos na tom byl nejhur... tak a ted nastala otazka co ted do haje co se stane...
nastesti kamos (ADA) zareagoval rychle a napadlo ho se otocit a odejit ale jak se otacel a odchazel k nemu prisla naka holcina ze mu sehnala papirek... nacek totiz nechutne rval takze to asi slysela... :)
nacec sme ubalily spotrebovaly a sli za hudbou dal... dorazily sme na nakou mega dizu... celkem hafec lidi.. vypil sem tam mega moc chlastu takze si pamatuju uz jenom to jak ke me de nakej typos ze ma pro me huleni ze mi sehnal...
pritom nevim proc ale ja nic nechtel... vydel sem trojite takze ani newim co v tom saklu bylo...
ale dyz sakl videl kamos pribeh prohlid a prohlasil: "ty zmrde tys ho chtel vosidit" malej kluk se zalekl a rika CO ??? mezitim to kamos vzal votevrel a vysipal a si jenom pamatuju jak ty mali kluci berou nohy na ramena protoze to byly prej jenom seminka a listi... chtel mi to prodat za 250 jeste ze tak :)) takhle vostrej sem mel celej vecir...
naka typka na ty disko spadla do komatu a vodvezly ji zachrankou takze diskoska skoncila a ja se chystal jit dom...
no jako ze jo no ale dyz sem sel podel ty vltavy do stanu tak se potkaval lidi jak soulozej na brehu...
fakt nechutarna... najedniu vybehla naka typka zvody za mnou (byla naha) a povida mi: "mash bonus ??" ja na ot ze ne (nevedel sem co to je) ona teda jako ze faaaajn tak jestly mi neni horko (byla kosa jak prdel) povidam jaki ze to teda ne mila zlata me je kosa jak swin... asi se nastvala ale delala natlaky furt... tak povida dal ... "dyz se sliknes a pudes se mnou do vody zahreju te tam..v tom sem se lek ustoupil...
prohlid sem si siluetu a rek... "doma mam lepci" a sebral se sel dal...
v tom me negdo ze zadu capl za rameno a strh me na zem... ja spad na zada a tam nade mnou stal nahej typ a povida: "jestly s ni nepudes do ty vody tak ti rozbiju hubu" to uz na me bylo fakt moc tak sem se sebral s tim nahym typem a du s nim k ty vode... oni tam vsici lezely na dece a prikryty a kalily vodku... vim ze sem s nema pil taky ale uz ani newim kolik.... ale wim ze toho bylo mega moc... ani newim jak se se odtamtud dostal ale mam prostze okno pamatuju si jak du podel ty vody a koukam ze uz asi vsici spej ale najednou tam vidim dal podel brehu jak se koupaj holky... byl sem zkalenej a v ruce zbytek ty vodky co sem dostal z predesly navstevy...
inu sel sem po brehu a dyz sem narazil na kocky...
to byla neskutnecna krasa ale doma na me cekala moje mlada/stara/mama/milacek tak mi nezbylo nic jinyho nez si sednout na tu hromadku obleceni co si holky odlozily,zapalit si cigo a koukat jak dve mlady holky si hrajou ve vode a jediny co bylo moje dilema "svlikni se a bez za nema - nechod doma te zabijou...
tak sem tam tak chvily dumal ale pozde.... okolo sli naky kluci a zvladly se svliknout driv... tak sem se zved a uz to vzal ze teda pudu spat do stanu ale jakmile sem se zved a otocil negdo za mnou zacal kricet...
oni ti kluci tu studenou vodu asi nak nepobraly a rychle na sebe navlikaly co bylo... a sli nekam pryc... mezitim holky za nakou chvily vylezly ven tak sem si pockal holky se mnou daly cigo a pozvaly do stanu.. ja rek ze teda ne a pudu spat.... tak sem tak bloudil po tom kempu a nemoh najit svuj stan.... delalo to celkem problem.. az sem teda nasel podobnej stan a rozep ho... a voni tam ty dve holky z vody prevlikaly...
newim proc asi mi to nak ujelo ale proste sem natah ruku a sahl ty jedno na prso a nak sem se na tom zasek...
ale holka se nebranila a ja taky ne... ani ze na sobe nemala nic..
pak sem si uvedomil ze to je asi blost co delam...
tak sem nechal holky komplet prevliknout a sel si s nema dat ven cigo... dokourily sme... a ja se pak vydal... teda do stanu.. nasel sem nase auto...
ale v kapse sem mel jeste zbytek vodky a vedle soused kalil zelenou tak sem tam s nim vytvrd flasky sme spolu dopily a ja sel si konecne lehnout...
rano sem vstal a sel si cistit zuby... umyvarna byla pod tou diskoskou...
sel sem tam asi 5 minut vcera nam to trvalo asi tak 1 az 2 hodky... nechapu to... a na ty ceste me pozdravilo asi 20 lidi... ja je ani neznal...
PROSTE SEM TO NESTIH :))
chOdec
smooth: chlape, tohle je vynikajicí story...! :D

Ty seš taky docela výkonnej THC robot, co?
Hmmm.... a ty holčiny... úplně jsem je viděl... ;)

Tohle jsem si fakt musel stáhnout a uložit, to jinak nešlo...
smooth
no ale nejhustejsi na tom je ze se mi to fakt stalo...
newim ja sem asi chodici pribeh...
az si lidi prectou tohle hodim sem dalsi.. :)
Ladin
Kdyz jsem poprve palil tak jsem me docela zajimavej stavek...proste jsem nabili tak 10 kotlu a furt jsme mysleli ze nejsem zkoureni a tak se palilo dal.....pak jsem se najednou probral ve stoje a do huby jsem kamosovi cpal rohlik do huby a on narikal ze se mu mota bedna...pak jsem se vydali na kopec a ja rikam:tudyma jsme uz sli? a on na to jo asi pred 5 minutama ale pak jsem se vratili..ok tak jsme jeste dali prdy....poprve mi doslo ze jsme v hajzlu kdyz jsem si uvedomil ze melu reci typu: jsem v centru dvanactiuhelniku na poloplnych osach v barevnem spektru. atd.....kamos se furt smal jako kreten ale me do smichu nebylo protoze jsem nemohl zastavit chuzi a umiral hruzou ze vejdu na cestu a sestreli me auto....na ceste se to automaticky zastavilo a jak byl vzduch cistej tak zase chuze pokracovala smele dal....nemohl jsem to ovladat dost dlouho nez jsem zjistil jak na to....musel jsem si proste porucit kam chci a nohy me tam samy dopravily......
pak se mi staly takove ty bezne veci jako ze mi prs vrostl do hlavy, hulakal jsem na namesti, kecal chujoviny kudyma jsme sli nebo si myslel ze mam hlavu ve sveraku nebo ze mam "nekonecne kapsy", "ruce na sroubech" a ze sedim v jedne velke televizi ktera je kolem me (jako proste koule)

ale jedno jsem u kamose slavili narozky jen tak ve dvojko a shulili jsme tak 4 kotle pohodoveho skanku..nebyl jsem uz zadnej amater a stejne sem se valel po zemi a on pichal vidlickou do kurat a hlasite u toho pistel jakej je to hnus....ja jsem obejmul ker a tak to zacal.
Celej ker se zacal otacet a ja si kleknul a proste jsem byl jako celej ,, z lega" kostky ze me odlitavaly a ja se dival jak se mi rozpousteji ruce....celou dobu(asi 5 vterin) jsem rval:,,Jura pomoc jsem uplne v pici".....nejsilenejsi stav s ganjou...pak jsme se tomu uz jen smali...
Ladin
a jeste bych rad pridal prihodu od borce ze tridy kterej si hajzl na koupalisty(prirodnim) zahulil sam hasis a pak s nama plaval na druhou strany a malem se utopil bo se tak smal ze se potapel....a smal se nam i tomu ze se topi..proste chuj^^
vaava
smooth: :sun:
Nastyan
No, tak pred tejdnem sem stal s kamosem docela spalenej na autobusaku a dyz tak vypaleny cumime a meleme hovadiny, tak kolem nas probeh danek. Docela mazec, vzhledem k tomu, ze sme ho meli 2 dny pred tim ve skole k vobedu:). Asi pomsta, protoze to psycho co nam udelal fakt stalo za to.
Wavra
Na lyžaku jsem potkal zubaře z vrtačkou
hnus!!!
loeX
no včera se mi stala uplně neuvěřitelná věc...bude to trochu delší ale zaručuju že i nejotrlejší hulič tohle zažije maximálně jednou za život...přišel sem ze školy a stavili se dvě kámošky tak sme šli na špeka...no byl to takovej silnější outdoor, ale mě to jen zpomalilo...tak sem došel domů ubalil dalšího a spálil sem ho v kuchyni..potom mi přišla smska od kámoše že ho fotr na wnaše večerní zhulené sáňkování nepustí...tak sem si řek že si zajdu do lesejčka a spálím to sám..už v tu chvíli se měl hoodně pokouříno...tak sem na sebe natáh 4mikiny tričko budnu(je tady -10C) no už sem byl na odchodu a odchyt mě otec že prej dem do nemocnice za babčou páč má narozeniny(babča má něco s nohou) no tak sem mu řek že jako jo...cestu sem vůbec nestíhal..no došli sme do nemocnice a šli za ní na pokoj..já myslel že to bude na chvíli tak sem zůstal nabalenej a začalo mě bejt hrozný vedro-zrychlil se mi mebolizmus- nahrnulo se mi všechno THC do hlavy...pamatuju si jak sem začal vidět takový sluníčko s miliónem různobarevnejch paprsků-tolik barev sem v životě neviděl..zavřel sem oči a oddával sem se haluzím...vůbec sem nevnímal jen to sluníčko...a najednou slyším uplně vystrašenýho fotra: tome!co ti je? vstávej!! a já jako co chce vždyť já přece stojím tak otevřu oči a já se valím na zemi...tak jedna babka prej posaďte ho na židly..tak mě fotík vzal já sem vůbec nechápal prostor..takže mě dotáhl na tu židli tam sem si sed...o okolí sem nic nevěděl...jen to sluníčko..jak sem tam seděl tak sem zas nedokázal odolat tomu sluníčku a zavřel sem oči...no samozřejmě sem se zas zhroutil z tý židle..to už mě tam dávali dohromady tři sestřičky..marně...tak mě vzali na nějakej operačni sál a položili mě do takovýho lehátka lehátka tam..to už sem se trošku probíral...tak koukám nademnou tři sestřičky tak sem se na ně začal hrozně šklebit..ty nasadili dost vostrej výraz a už sem začal vnímat zvuky jak ty sestřičky kecaj něco jako že si mě tady nechaj na pozorování..v kapse sem měl ještě dva špeky na který sem se těšil...nemoh sem mluvit tak sem se zkoušel pohybovat aby jako viděli že sem ok, ale asi sem sebou jen škubal jako kdybych měl záchvat ty sestřičky uplně vyděšený mě vzali za nohy a tahali mě je nahoru a já se jen dementně tlemil...pak mi ty nohy chvíli držel fotr a asi za minutu sem byl uplně v normálním stavu...naštěstí sem to okecal že sem po nemoci a není mi moc dobře a že mi bylo hrozný vedro...takže celkem ok..no pak sem se dozvěděl že sem prostě stál zavřel oči a spadl...prvně sem držkou narazil o postel vylil na babču vodu a pak se uplně natáh:-)no pak sem šel domů vzal sem dvě pivka a šel to do lesíka zakalit...dal sem dvě pivka dva špeky ze stejnýho matroše a zas uplně v píči...když sem pak šel domů tak jak sem dýchal tak sem si zamlžoval oči asi jako když se vám zamlžujou brejle...v tu chvíli jak sem padal to byli naprostý pocity euforie, klídku, nádhery...vůbec se to nedá popsat..nej bylo to sluníčko...ono se totiž točilo do kola a měnilo barvy...hrozná haluz..ty babky pak na mě hustě koukali:-)
HALUZAK
loeX:fakt genialny príbeh a to tie sestičky nemali haluze že si sfetovany alebo nečo take?Ale fakt super pribeh hlavne to slniečko
loeX
já se taky divím že je to nenapadlo..už cestou tam mi otec říkal že mám divně červený oči:-)no nej je na to že to je realita:-) takovouhle sračkárnu bych od travky nikdy nečekal...
loeX
ještě dodatek: jak se měl oči otevřený tak to sluníčko bylo průhledný a rozdělovalo mi zrak na ty paprsky..jak se točilo tak sem se točil s tím..jak sem zavřel oči tak to hrálo všema barvama...
4C3
sorry, ale tohle si fakt neodpustim, ty musis bejt jednoduse naprosto vylizany pako, jaky se hned tak nevidi... kvuli lidem jako jsi ty jsem na grower.cz prestal chodit... laskave kanal neflooduj takovejma bachorkama, ktery by ti nesezrali ani tvy vrtstevnici...
je mi docela smutno, kdyz vidim CO vsechno huli... takovyhle nevyvinuty NECO tuhle kulturu naprosto degraduje...

2all: sorry za off-topic msg, at to klidne moderator smazne...
loeX
tak hele chlapče...sem žák gymnázia iq 130 a rozhodně se nepovažuju za nějaký CO...a obviděním že si vymejšlím báchorky se nemíním zabejvat, protože to je poor reality a jestli nechceš nevěř..je to jen tvoje věci...v nadpisu sem psal že to je fakt dost maximum..jak sem ležel na tom lůžku taky sem nemoh uvěřit co THC dokáže za divy...ještš něco máš na srdci??
loeX
jo a sem dost zásadně upřímnej člověk a nemám potřebu si vymejšlet báchorky...na co by mi to asi bylo???uznaní vypatlané zhulené palice co se kácí v nemocnici??to fakt nepotřebuju...tohle je thread o zhulenosti tak sem si sem připsal svůj zážitek a hodlám si ho hájit...bohužel mi nevidali nějakej papír jako že si mám jít změřit tlak nebo tak něco takže nemám čím dokazovat...díky mé upřímnosti není ve výše zmíněném příběhu ani jedna odchylka od reality...
G.E.M.E.R
to LoeX: Ja nemam dovod ti neverit,stalo sa mi nieco podobne :
http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=75

Nemali tie haluze nieco spolocne s ..... "tak sem na sebe natáh 4mikiny tričko budnu"

V tej nemocnici bolo asi dost teplo,nie?
CHARoN
loeX: Ja ti verim :) kazdy nekdy neco zazije a u tebe mochlo jeste zapracovat to teplo.(mikyna,bunda,to je hned)
Jirka P.
jo horko je hnus, ja sem s kamosema v lete(blo tak 35st.) zahulil na petrine, a cestou dolu mi bylo brutalni vedro, uz sem se chystal skacet, a vtom sme nastesti zalezli do hospody, kde sem si dal studenou mineralku a bylo to vklidu . . .
loeX
jo tady hlavní roli hrálo právě to teplo...protože po dvou špekách člověk zas tak v prdeli nebyl..v nemocnici 27 C a já tam stál 15 minut ve 4mikinách tričku bundě a čepici...pak se mi to tím teplem nahjrnulo do hlavy a já se složil:-)
Kutas
my sme jednou zhulakani sedeli na schodech v jednom takovem "kulturnim zarizeni" kde je bar a tak... proste velka budova :). No a naproti schodum byla velka sklenena tabule a videli sme pres ni az do nejakeho bytu, jak se nekdo diva na televizi... kamos vytahl laserove ukazovatko a zacal tim snajpit na zed nad televizi :) za chvilku se v okne objevila nejaka baba, pak decko a pak jeste kdosi dalsi a cumeli na nas :D ale my sme byli ve stinu ... :) no hrozna prdel porad sme je tam tim otravovali... pak sme sli ven a zrovna tim smerem mirila dvojice svestek (floydi).. asi to byla nahoda ale zazitek dobry :)
loeX
to:nakaši...ten můj stav byl uplně to samé..prostě sem sebou praštil a nevěděl o světě...když mě fotík budil tak sem taky vůbec nechápal co se stalo...možná to bylo taky tou nemocnicí jak to tam smrdí a připomíná urazy...
Orange Sword
My sme s kámošema jednou přišly vypálený do jednoho klubíku a tam byli samý chlapy a ani jedna bába,tak sme si mysleli že sme v klubu čtyřprocentňáků a začali sme se všem tlemit a rychle sme vodtamtuď vypadly,doteď nevim jestli tam fakt byli homoklády nebo ne ale zůstat tam o pár minut dýl tak by sme si možná ráno nesedli :)

peace
loeX
mě se včera po nejlepším jointu co sem kdy měl stalo, že sem si sed na postel a najednou sem okolo neviděl nic jinýho než takovou divnou mozaiku..pak ti ještě naběhlo a já letěl v raketě pryč od země..ze začátku sem viděl svůj panelák pak naše město pak lesy pak kontinent pak kontinenty a nakonec celou zemi..pak sem odletěl uplně do prdele:-)
shorscha
Bylo jich už více ale tenhle mě rosekal, byla sem s přítelem a s jeho bráškou venku a měli sme nějaký skérko, tak sme dali dva pytle ve třech lidech a šli sme na pivo. Jak tak sedim u toho stolku tak koukám z okna, v tom přijede dodávka a v tom okně vidim odraz normálně hospoda na vlakovym nádraží, v tom se zvedne chlápek v bílý košily a projde kolem našeho stolu, čumim jak vyhulenej krtek nikdo neprošel. Uf...napiju se piva a podívám se znova, ten samej týpek se zase zvedne a zase projde kolem nás...a samozřejmě zase nikdo, tak se zase napiju a podívám se za sebe, tam tři chlapy v černých hadrech, byl to brutus, pak sem se podívala ještě jednou z okna ale už nic...*8*
smooth
Tak z tohohle je mi fakt na bliti.... lidi co neumej chodit v huleni... tohle muze udelat jenom mladej a blbej kluk coz se tyka vas obou LoeX i Nakasi ja myslel ze tohle je dobrej kanal a takovyhle sracky jako ste sem daly vy dva by se sem nemely davat... je to akorat smutny a vy se vubec se sebraly a napsaly sem jak ste husty a byly na sracky... zadny ponauceni LoeX sem akorat pak napise ze si sel dat jeste po tom naky brka...
tak to muj osobni nazor je ze mash teda uplne vypatlano...
smooth
citace:
Původní příspěvek od Nakaši
sorry za chyby něják mi vynechává N takže občas někde chyble.sry

4C3 heh njn tak to si asi ještě nikdy nehulil pořádnej model občas si řikáš že už to znáš že tě to nemůže překvapit ale " VYJIMKA POTVRZUJE PRAVIDLO"



myslim ze 4c3 toho zhuli vic za tejden nez ty si videl za celej zivot...
loeX
to smooth: tohle sou NEJBRUTÁLNĚJŠÍ zažitky po hulení..a víš to je jako že si dost na kaši...nevnímáš okolí a tak to sem ostatním napíšeš...neříkám že když už hulím tak že sem takhle na kaši, ale o kašení tenhle thread je...
Dan.Bass
Jestli je to pro tebe brutální jen ta zhulenost a nic jinýho pro tebe nehraje roli (třeba nějakej ten zážitek), tak teda gratuluju.
loeX
"jen" zhulenost...ale to je hlavní předpoklad pro vytváření jakejkoliv halucinací...a prostředí okolo tebe poskytuje podměty pro ty halucinace..stalo se ti že by na tebe ve střízlivým stavu vyskakovali skřítci??mě teda ne...a samotná zhulenost dokáže divy i bez podmětů...zahul nalož se do vany tvé tělesné teploty zhasni izoluj se od zvuků a uvidíš co dělá "jen" ta zhulenost...
drinker hulič
jj, v tomhle se musim loeXe zastat...
Dan.Bass
Aha, takže brutální zážitek musí pocházet z halucinací. Tak to jo. Toje moudro, panečku.
Killdarian
Každopádně se tenhle thread jmenuje Nejbrutálnější zážitky po hulení, tak se tady kurva nehadejte, ale radsi si to piste do PM nebo si zalozte thread Nejbrutálnějsší hádky!!
loeX
kua basso...nejbrutalnější zážitek po hulení...je tady to slovo hulení..a jelikož víš že marihuana je o haluzích tak by ti mohlo dojít že sem nebudu psát zažitky který se netýkaj hulení...to bych sem mohl psát jak sem domů ožralej nes ceduli a chytli mě benga:-) od tý doby nechlastám:-)
smooth
loeX :
a k cemu nam tady sou ty tvoje vypraveni o haluskach ??? ze si videl slunicka ???

tady se mluvi o zazitkach a ne o tom jaky si mel haluze...

(jak ja nesnasim gymplaky)
Dan.Bass
Myslim, že dle toho, co a jak tu píše, budou jeho nejbrutálnějšími zážitky jen tyhle brutální haluze...
AxCx
brutalita: jel jsem stopem a kecali jsem o vsem moznem pak o huleni a jesli zahulime tak sme zahulili a on na mne vytahl placku:-) on ze je plicajt co taky huli:-) a ve mne by se krve nedorezal
Slim
AxCx:
Tak to ye docela velka brutalita.Mam znameho,kterej by v tehle situaci zareagoval asi takhle:
1,Zahulil by (radost)
2,Vydel by placku(dej mu ranu a vem nohy na ramena
3,Rana!
4,Nohy na ramena
5,o par Km dál.(Co kdyz to nebyla prava placka?)

:)PEACE
loeX
hoši už mě začínáte celkem štvát...to ste nepochopili že z mýho předchozího příspěvku vyplinulo že tohle je thread nejbrutálnější zážitky PO HULENÍ??? tak pro to sem píšu ty svoje sluníčka...já už fakt nevim co je na tom k nepochopení...založte si thread nejbrutálnější zážitky a tam vám můžu psát něco co nemám s hulením nic společnýho...pochopily ste to už?
Accipiter
Ale ten celej pribeh od loeXe je stejne strasnej blabol za kterej se nema cenu hadat. Me osobne jen ukazal, jak se taky nekteri lide dokazi pred svymi pribuznymi ztrapnit. Ja bych se do podobne situace nikdy nemohl dostat, protoze nez si zahulim, nemam obvykle v planu vylet s rodici. A takove ty dodatky typu: no a pak jsem sel domu a dal si jeste nejaky to brko-tak to mi pripada fakt jak od nejakyho ... Ale at si sem kazdej pise co chce-brutalni zazitek to je a kdyz ma nekdo odvahu ho prezentovat-proti gustu ...
loeX
chápeš že sem měl v plánu jít na špeka někam do lesejka ale v tom mě odchyt táta že dem do nemocnice??dobře něvěřte..necpu vám to...nebo sem s tím cpaním spíš skončil..
loeX
jo a pročtěte si starší příspěvky do tohohle fora...tyhle výpadky z tepla nejsou zas až tak nic neuvěřitelného..
Dude
loex- ze to tak prozivash:p: - tenhle tryd je plnej jeste vetsich nesmyslu:wink:
MFT
loeX: tak to je fakt brutal pribeh!verim ti to, nechapu proc by sis mel jako vymejslet...to je stejny jako kdyz sem ja psal, ze sem po svym druhym speku v zivote byl zkourenej 3 dny v kuse.jasny ze me sousta lidi vyfakovalo, ale je mi to jedno...ja sem to proste zazil a bylo to dost brutalni!:mutant:
BomberMan
Taky mám jeden...
Bylo to v létě(byla uz tma)...byly jsme pozvaní na sklizeň do vesničky asi 15 km vzdálené...jeli jsme autem...zajeli jsme za město a že dáme prdíka...tak jsme zastavili v jedné vesnici na parkovišti a začli jsme:pimp: ...asi za 5 minut přijelo auto typků v kožených bundách a řetězama kolem krku...asi nějací mafiáni...mno a zastavili asi 5 metrů před náma tak že jsme stáli čumákama k sobě...(na tom parkovišti jsme byly sami takze nám to bylo hned divný)...seděli jsme a koukali na sebe a voni na nás zablikali a vytáhli jakési kufřík....a ten jeden vytáhl bouchačku...to vám povim to nám bylo jasný že je zle...následoval rychlej odjezd a zjišťování jestli jedou za nama...jeli! a navíc bez světel...takovej strach jsem ještě neměl.......následovaly hlášky tYtu šlápni na to...dělej vytahuje bouchačku a tak...a další vesnici to vzal kámoš křez ručku do postraní uličky a kdesi jsme se tam schovali...stáli jsme tam asi 5 minut a za tu domu nikdo nic nerekl....pak jsme jeli dál ale takovou schízu jsme ještě nezažil...asi nějací mafiáni či co...
Slim
:)Docela kruty.Mnie se nieco podobneho stalo s policii
BomberMan
Jo s bengama je taky sranda...sem jel z brigády na kole a zastavil se u rybníka na 1 sklo...hulim a najednou kolem projedou benga...divam se jestli to otacijou...neotocili tak rikam ze jako pohoda..sem dohulil...a jedu dal...v tom si všimnu že za mnou jede krokem auto..a bylo to samý policejní....tak zrychluju...voni taky...pak zapnuly majáky a šli po mě...tak jsem to stočil na pěšinu kolem rybníka...voni vylezli z auta a utíkali za mnou...chytil jsem strašnou schízu že mě chytnou tak mě nenapadlo nic jinýho než že se schovám do rybníka. Stočil jsem to přímo do rybníka a aji s kolem jsem zmizel pod hladinou( v té době jsem zrovna neměl mobil...naštěstí)...ještě jsem se 2x nenápadně nadýchl chvli seděl na břehu a pak celej od blata jel přes město domů...
loeX
to dude: ne tak když už sem to sem napsal tak si to uhájím...
to MFT: díky za podporu:-)
já sem měl na silvestra hroznou sthu s policajtů..sedím takhle na krajnici..moc sem nemoh chodit(by THC) a najednou projelo auto...jak projelo všiml sem si má majáčky tak sem dělal jako že nic, ale oni po 50 metrech zastavili a jako že se budou otáčet tak sem se nějakým divným způsobem zmohl a rychle zaběh do lesa..nakonec sem zjistil že si jen zastavovali aby čuměli na silvestr...
Slim
Jo jo,kdyz je clovek zfajcenej a kdyz telo dostene davku adrenalinu (napr.uvidi policejni auto),tak se ani nenadieje a ocitne se ...viz 2. posl.prispevky :p:
wiwer
to ja sem sel vypaleny kolem koleji u nas ve meste a jel vlak a prejel nejakemu typkovi ruku:)...normalne ruka lezela apr metru od neho von tam nejak spadl na koleje kdyz to jelo takto bylo hruby a jeste hrubsi bylo to ze nadruhy den me rikal kamos ze se to dooprawdy stal oaze to nebyl zadny muj vyplod:))))...ulet
Špičnik
to wiwer masox pribeh !

ted sem chtel pisat jeden zazitek na kterej sem si vzpomněl...ale mezi tim nez se mi nacetla tahle stranka se mi stal jeste jeden ala psychozo...
celej den sem nehulil pac nebyl cas a tesil sem se na dnesni ritualni malinkou vodnicku na dobrou noc.
dam jednu...su pekne skourenej ale ale rikam si ze dam este jednu tak dam jeste jednu...no to sem teda zase vyndanej..
zavru vokno sednu ke compu zapnu net a ve dverich v pokoji matka...
tu sem teda fakt necekal..ona tady smrdi ta tvoje marjána, kde ji este mas mimo mrazaku????? (vi ze ji mam v lednici v mrazaku)
to sem nestih ze nepoznala odpaleny dve vodnice od vune cerstvych kytinek...
tak sem stih rychle zareagovat a rek sem ze v supliku... mam v nem vsechno nadobicko i model tak coz...
no a ona nic...
pak mi rekla at vemu benzin az pojedu ze skoly, prinesla mi peto ja kejvnul, rekla dobrou a sla..
FAKT HALUZ

vi ze hulim kdyz to mam v mrazaku zejo.. ale mysli si ze tak vo vejkendu jenom a ne ze prevazane kazdej den z okna....
:) :) :)
Špičnik
jezis seeem to hlava zmastenna ja zapomel na pribeh kterje sem chtel psat jako prvni... :)

to sme sli jednou s kamosema pesky z nejaky parby dom a po ceste jak sme tak sli temnou nocí po ulici tak sem asi pul minuty na nas vydel jezdit ty tri cerveny tecky co mel predator na rameni...
asi nekdy moc cumim na bednu::

I´m sorry za zdlouhavy preklad mych myslenek...
sem zas jednou na tech nasich vlnach :)

peace
Dan.Bass
to špičník : he, mám to úplně stejně (tráva v mrazáku, toleratní rodiče). Akorát že já opravdu hulim jen o těch víkendech (kromě včerejška, nó) (ale to bylo výzo). P.S.: máma cejtí i vůni 20 cm kytky, co mám na okně. Ji bych asi nevochcal.
flaky
Jo ¨tajenka je svině. Mám tu taky něco: Byl jsme s kámošema v Praze v hotelu Dům ( v nejvyšším patře) a totálně jsme se zpílii. Byli jsme tak mimo, že jsme se váleli po zemi a nemohli se přestat řezat. (znáte ty křeče), no a pak nás napdl ten šílenej nápad. Totiž, že se převlékneme za světce z orloje (já a ještě jeden týpek), orloj nás inspiroval odpoledne. Tak jsme se převlékli a zavřeli do skříně a vždycky po čtvrt hodinách jsme vylézali a zase zalézali do skříně, přesně v pozicích orloje, nenapodobitelná haluz. Dneska už bych to neudělal líp. No to ale není všechno, pak jsme se zmaštěný vydali do vejtahu a jako dva orlojáci jsme dělali liftboje a vozili vystrašený lidi nahoru a dolů. Dodnes se divím, že na to nepřišla obsluha hotelu...:-)
flaky
Dobrá skupinová haluz se taky stala v Jihlavě v parku. Trošku jsme zakouřili a vyšli asi v 5 lidech, prohlédnout si letní park, už se trochu smrákalo a najednou jsem v dálce uviděl temnou postavu s dítětem. Tak si říká, to se zdá asi jenom mě, tak jsem se zeptal kámošů. Zastavili jsme se a zakoukali pořádně, po chvíli jsme byli úplně v prdeli, protože všichni souhlasně tvrdili, že tu postavu vidí taky. Tak jsme šli blíž, vomrknout vo co de. Šli jsme blíž a pořád tam stála, byli jsme po.... strachy. Zřetelně jsme tam viděli chlapa jak drží za ruku dítě, jak mu vlaje kabát... atd. Když už jsme byli tak 20 m od něj, tak najednou vedle nás něco zašustilo a mi z něho spustili oči, když jsme se znova podívali, už tam nic nebylo. Docela hrůzostrašná davová psychóza, ne? .....
flaky
Houbová mela: Neočekávám, že mi to všichni uvěří, ale kdo zná svoje, tak ví, že je to možný. S jedním kámošem jsme chtěli otestovat pořádně houby (měli jsme lysohlávky modrající). Všechno jsme skvěle připravili, set a setting všechno v cajku. Chtěli jsme udělat takovej rituál, vyzkoušet transcedentnost naší mysli. Dva týdny jsme nejedli maso, týden nepili alkohol, nehulili (to je hlavní) a 24 hodin nic nejedli, jen pili zelenej čaj. Na privátku jsme si rozložili deky a zapálili svíce. Asi v 10:00 jsme každej spořádali 117 hub a čekali na odpal (meditační hudba tiše tlumila naše smysly). Byli jsme tam dva a jeden člověk byl střízlivej a pro jistotu nás hlídal. Taková dávka už člověka rozloží do poslední molekuly a rozpustí poslední kousky vašeho materialistického ega, to mi věřte. Před tím, musíte být v naprostý pohodě a psychické kondici (jak by řekl Leary) Před tím jsem měl max. tak 30 hub. Teď jsem se musel připravit na cokoli! Houby jsou prostě nevyzpytatelný, ale ještě nikdy jsem s nima neměl bad, nebo nějakou špatnou zkušenost. Jsou prostě mystický a jako snad jediný jsou opravdu přímým čistidlem čaker, aury a vašich zlozvyků. Pokud si člověk ve stavu uvědomí a poslechne sám sebe, tak pozná že je opravdu strůjcem svého osudu a života. Nicméně abych pokročil. Z tohoto zážitku jsem chtěl vycucat maximum a tak jsem se řádně uvolnil a nechal psylocibin protékat do každé buňky mozku. Věděl jsem, že bude následovat zážitek zcela mimo tento svět, nepopsatelný jakoukoli formou pro střízlivého člověka. Zhruba za 18 minut jsem cítil lehké přívaly euforie a trošku nepříjemné dráždění v žaludku, které přestalo asi po 40 minutách. Po 50 minutách, už jsem se vůbec nestrachoval a věděl, že tohle bude zážitek na který jsem čekal, byl jsem naprosto klidný a vyrovnaný, jako nikdy, moje nadvědomí tišilo mé běžné smysli (hmat, čich, chuť, zrak a sluch) ...a to byl teprv začátek. Cítil jsem jak se dostávám jakoby víš a víš nad mé tělo, (seděl jsem v joginckém sedu) a kámoš proti mě. Oba jsme se asi po 60 min. telepaticky spojily a věděli jsme jeden o druhém všechno, naše mysl se totálně otevřela. Návaly jiných stavů mysli byly tak silné, že jsme nemohli chodit ani mluvit, ale přesto jsme si rozuměli. Ještě z posledního vypětí při spojení s touto realitou, jsme poprosili toho střízlivého kámoše aby odešel, že je nám fajn (cítili jsem že nás brzdí, protože prostě nestíhal, byl někde jinde než my, pořád se nás ptal jak nám je, ale my jsme chtěli jen ticho meditace). Kámoš tedy odešel, pak to vypuklo na plno! Totálně jsme se propadli do sebe, neuvěřitelně silný impuls nás vyhodil mimo tenhle vesmír a my jsme ho sledovali na plátně svojí mysli. Byl jsem neustále ve spojení se svým tělem, ale uvědomoval jsem si jak je omezené a slabé proti nekonečnosti ducha. Duchovní možnosti se mi otevřeli a já jsem před nimi stál jako malé dítě před mrakodrapem. Po celou dobu se mnou byl ve spojení kámoš, celou dobu jsme se jen usmívali v blažené extázi, slova byla příliš chabou náhražkou myšlenek. Bylo zajímavé, že i v této fázi, jsme byli schopni normálně chodit a jednat(normálně jsem si šel nalít čaj, došel jsem si na záchod atd.) Důvod toho proč jsme nic nedělali jen tiše seděli, byl hlavně v tom, že nás to nebavilo, spíše otravovalo a vyrušovalo od soustředěné blažené extáze ticha. Dokonce jsme i vypli meditační hudbu, protože byla příliš rušivá, příliš hrubá z materialistického světa. V duchovním vesmíru kde jsme byli teď to bylo neskonale jemné a citlivé, plné tepla a (bude to asi znít moc naivně, ale i lásky) Prostě zažívali jsme stavy, které normálně zažívají nějací mniši meditující 30 let v jeskyni. Uvědomoval jsem si, že do tohohle stavu jsem se dostal jen díky houbám a né vlastní vůlí a meditací a to bylo to jediné co mě v té chvíli znepokojovalo, ale i to jsem odsunul do pozadí a jen se kochal tou nepřebernou škálou astrálních a duchovních světů mezi kterými jsme proplouvali. Barvy které jsme viděli a které si sotva teď mohu vybavit, se nedají nijak popsat - tady prostě neexistují. Vzpomínám si na všechno velmi přesně, najednou jsme dostali s kámošem nápad že sundáme nástěnné hodiny, protože jsme je nepotřebovali - čas pro nás jednoduše neexistoval. Oba jsme se zasmáli a bez jediného slůvka jsme oba vstali a sundali je. Od té doby vím, že telepatie opravdu existuje, je to jen o naladění mysli na toho druhého. Potom jsem uviděl, (když jsem se chtěl napít) že moje ruka je složená ze stejné substance (atomické) jako ten hrnek, znovu jsem se pousmál tomu zjištění a vychutnal si doušek osvěžujícího čaje. Totiž viděl jsem (vnitřním zrakem) jak celý materiální vesmír vibruje pode mnou, jak všechny věci(lidi, kytky, hrnek i slunce a galaxie) jsou složené z týž atomů a já jsem mezi nimi proplouval, obsáhnul jsem svou myslí celý vesmír a cítil s ním spojení, jak skrze mě vibruje a je telepaticky spojený, (cítil jsem lásku všech lidí, bohužel, ale i nenávist a zlo) a litoval jsem, že nemohu sdělit lidem že existuje něco vyššího, co mnoho z nich v životě nepozná. Přesvědčil jsem se že tento zážitek je podobný zážitku smrti a umírání, kdy naše astrální a duševní tělo opustí skořápku těla a vydá se do vyšších dimenzí a světů. Po celou dobu zážitku jsem viděl v celém pokoji světlo, které pronikalo skrze stěny, moje smysli se slili v jeden a já jsem opravdu mohl slyšet očima a hmatat sluchem. Bylo asi tak 3 hodiny po požití hub. Bylo jedno jestli jsem měl zavřené nebo otevřené oči, viděl jsem to samé: barevné soustavy fraktálového světla, nekonečný vesmír a dokonce i malí pokoj ve kterém jsem byl. Vše mi připadalo jasné a dokonalé, pochopil jsem dovednost a dokonalost tvůrce toho všeho, jediný střed (jak to nazývají Buddhisté). Ale Boha jsem neviděl, tak daleko jsem se ještě nedostal, ale cítil jsem jeho blízkost ve světle které mě neustále napájelo energií a které kolovalo a vyzařovalo z mé bytosti. Poznal jsem že On je neuchopitelný fyzickými smysly. Dost filozofování, kámoš mi pak říkal jak kolem mě viděl žluto zelenou auru. Já kolem něho fialovou a říkal, že mě pořád telepaticky slyšel, takže to nebyla haluz. Také jsem na vlastní kůži poznal neomezenost astrálního cestování (či jeho vyšší formu), uvědomoval jsem si tělo ale létal jsem nad městem a koukal po různých místech a hledal lidi které jsem znal, potom jsem jim říkal co v tu dobu dělali a oni to potvrdili). Pořád jsme si během tripu říkali jen: to je nádhera, to není možný, to není možný, waaauuuu..... Asi po 5 hodinách jsme začli chodit po pokoji a prohlížet každý detail našeho pokeje, když jsem se podíval na zeď viděl jsem že je z atomů a zpoza těch, že vysvítá světlo, viděl jsem jak jsou spojené jakýmsi elektrickým modrým mimibleskem a tak tvoří molekulu, prostě nádhera. Bylo to prostě něco krásnýho a nepopsatelnýho, po zhruba 6,5 hodinách to začalo ochabovat ale ještě po 10 hodinách v 20:00 jsme byli schopní s kámošem telepaticky rozmlouvat, tak hodně jsme byli sladění, zasáhlo nás to, (dodnes vždycky vím přesně co si myslí) Celou příští noc jsme moc nenaspali, trošku absťák, ale nic velkýho, trošku jsme se potili (intoxikace byla asi dost velká, ale ten čaj nás pěkně prolil, to je potřeba:-). Potom, už jsem nikdy neměl strach ze smrti a nic si nedělám z malichernejch problémů, po všech stránkách se cejtím líp a pročištěnej. Neustále mám na paměti svý extatický vědomí. A vím, že jogini a světci žijou a umí dosahovat těchto stavů, bez požití psychedelik. Tak se teďka taky snažím a zkouším toho docílit pravidelnými cvičeními, po tom zážitku to jde snadněji než před ním. Když už vidím cíl, tak cesta je snažší :-) Přeju vám taky hodně mystických prohlédnutí, milí čtenáři. Flaky
wiwer
for---Špicnik:znam taky v mrazaku mam:),ale jeste pred tim nez otom mati vedela tak me nasla sklenenku v kapse jeste nabitu.a ona dome valila zeprej to sou tycinky na drogy a ja vypaleny rikal ze je to natakovy zeleny tabak.)))))


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma