Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Moj najlepsi zazitok je asi taky ze ked som minule isiel do skoly kamos ze na tumas orange bud ja ze dik pohulim on si natiahol jedno potom druhe a ja ze naco stracat cas tak som si dal dokopy dve tucne bonga z orange bud a potom zacala jazda busom :-)))) nastupil som a zrazu sa mi zacalo zamlzovat asi tri minuty som nic nevidel a len tak som sa v buse hupal na tych ticiach, vysledok ? vsetci pozerali na mna jak na kokota ale mne to bolo jedno ja som nic nevidel potil som sa jak sfina a ujeby no co dodat.:vampire: :vampire: :vampire: :vampire: :vampire: http://grower.cz/forum/newsmiles/jump3.gif
Dude
hehe brutální zážitek musel mít týpek, kterej sháněl v klubíku na špeka a dal si od nás naší super-maxim-brutal čokoládu a vyrazil do víru velkoměsta - byl to Lotyšec, kterej to tu nezná - jenom my sme byly rádi že sme došli domů:eek:

shimmy and Silas - hele takovejdle zážitek tady mam něgde taky - to je pocit na chcípnutí - sem neviděl nic - studenej pot - křečovitě se držet - lidi si myslí, že seš heroiner na absťáku - no more...
Zet
muj nejvetci hardcor
bydlim v brne na jednom hrozne velkym kopci (Vinohrady)
jedu si takhle do toho kopce shulenej jak paprika kecam s kamosema .
Najednou koukam jakoze na silnici ,predstavte si vozickar a jeste v rychlim pruhu nás predjel ja na to koukam :o) jako tele
drbnu do kamose a ukazuju mu toho vozíckáre a najednou tam nebyl :) kamos zacal rvat na celej trolejbus jako divej :) , lidi na nas zacali cumet jako blbý :) no taksme vystoupily a jeste si zahulili .. :)
jinak to bylo AK-47 a potom zahulení sem chitl holotropa ..
che0ps
ja sem mel nedavno zase takovou brutalitu jako ze sem videl mrtvy lidi ktery tam pak nebyli kdyz sem se podival znova .... anebo prave pred chvili sem si myslel ze sou u nas zlodeji a kdyby nahodou prislo na boj tak sem si radsi vzal dva noze do ruk a dival se na televizi ..


P S Y C H O
kusher
cheOps: :D :D já se taky jednou ozbrojil nožem a paličkou na maso, a ráno mi došlo že ten kravál dělala naše kočka :)
crazyx
ja ja som mal tiez 1 brutalny zazitok (no niekto tu uz nejaky podobny opisoval) kupili sme s chalanmi nejaky noname - zevraj to malo byt nieco dost dobre, no nevedeli sme vobec co to je. zacali sme to hulit....1.prask=nic, 2.prask=takisto nic, 3.prask=tiez vobec nic (uz som myslel ze je to nejaky nekvalitny grass), 4.prask=pri vydychovani som citil taky divny pocit, akokeby sa mi zatriasol obraz. a 5. prask si uz moc nepamatam, iba viem ze som zrazu nic nevidel, citil som sily uder do zadnej casti hlavy(pretoze som spadol rovno hlavou o kmen stromu). za chvilu som si zacal uvedomovat, ze lezim na zemi (v snehu, bol asi december) a raz za cas som sa zatriasol, nemohol som poriadne otvorit oci, nemohol som sa postavit, len som mal take divne myslienky-cely zivot mi brebiehal pred ocami, rozmyslal som ci som uz mrtvy alebo nie. zrazu som stal na nohach a povedal som si: "pekna haluz:)" a potom sme islii, niekam sadnut, bol som z toho dost v p**i. strasny zazitok, niekedy aj teraz rozmyslam ze ci takto nejako vyzera smrt, uvedomujete si ze ste ale nemozte nic robit iba mysliet...
Johny_G
Nekde sem se tu dočetl o dvou typcih co mneli stejnou halusku, to se mi stalo taky ( rozsedli sme lavicku - videno z nekolika pohledu ) Tak mam jeste jeden cerstvy: S kamosem sme byli pomahat uklizet jednu klubovnicku a nasli sme tam 2 takovy trubky. Byli sme zmasteny jak uklizeni potrebuje a tak sme si rekli jako ze byudeme sermovat. Star Wars, vite co? Chtěli jsme normalne sermovat ale za boha sme se nemohli strefit mecema. Proste sme oba uhybali na ruzne strany,vertikalne,horizontalne, oba sme se snazili uderit a zaroven uhnout, ze sme se proste netrefili.
Tak sme chvilku pockali a zkusili to znova - zase to samy!!!Videli nas kamosi (strizlivy) a nemohli tomu verit. Zase sme pockali a zkusili sme to po treti a zase (!) sme se ani nedotknuli mecema. Pokazdy jeden uhnul a druhy zautocil mimo. Tohle vsechno se delo v tesne blizkosti a velke rychlosti.
Kdyby mi to potom nekdo takhale nevypravel,tak neuverim.
lordWilliam
Teď jsem si vzpoměl na jeden zážitek. S kámošem jsme šli zkouřený jak papriky zkouřený na umělou horolezeckou stěnu v Trutnově. Já jakožto lepší lezec jsem chtěl vytáhnout naší obvyklou rozlejzací cestu. Tak do ní nastoupím udělám krok a najednou mě popadne šílenej pud sebezáchovy. Chytil jsem se nějakýho chytu a asi po minutě jsem spadnul (asi tak 60cm) kámoš co ještě oblíkal sedák na ně koukal jak bukač z rákosí co to tropím. No ale přesto všechno jsem se navázal na lano a hrdinně začal stoupat do dost těžký cesty, nějak jsem kupodivu ztratil ztrach a připadal si motýl. Jenže v převisu mě ujela ruka a já jsem až na zem protože kámoš se nějak zasekl a pustil lano. Když jsem dopadl tak se ještě smál proč tak rychle slaňuju :-°) Pak sme si nechali lano vytáhnout nahoru a s horním jištěním sme tam celou hodinu dělali kraviny. Např houpačku přes celou místnost, přeskakovali sme s cesty na cestu. Dělali cvičný pády, ... a u všeho sme se strašně tlemily. No a druhej den jsem se probudil s pocitem že jsem se stal terčem ukamenování. Celej rozlámanej, všude modřiny. Ale stálo to za to :-°))
Johnny Von Kris
nekdo rika ze semu lip uci po kouři ale nejvetsi mazec je bejt jetej ve skole. takovejch 5 hodin v kuse vo praxi kde berem mikroprocesory to je fakt mazec a kazdej, a to uz je jedno v jakym je stavu, se tesi pryc...
vytvořit skourenej program kterej bude zachytavat signal s dalkovyho vovladani a rozdeli ho na useky dlouhy a kratky a tim rozpozna 0 a 1 a napise jakej je kanál zaplej - > to sou psychosra.ky
chOdec
to Johnny Von Kris ::

jojóóóó..!!! :D Připomněl jsi mi moje zážitky ze školy...
Vzpomínám, jak jsme byli dole zavřený v suterénních dílnách a laboratořích... jak jsme skrz mříže v oknech zoufale natahovali ruce po svobodě "tam venku"... :)
Mrmoon
To ja vcera daval mliko ale bylo tak brutalni ze si sneho moc nepamatuju jen ze bylo hodne dobre:)
Dj.Cesla
No já sem začal z hulením před rokem. Můj průměr je tak jednou do týdne. Většinou o víkendech z kamarády. Tak že když se zhulím jak motyka tak to stojí zato. Před týdnem sem jel skouřenej na kole nemohl sem udržet rovnováhu a pořád sem se tomu smál oto to bylo horší kámoš mě musel přidržovat a řídil mě podle toho na kterou stranu mě naklonil. Kolem jdoucí si asi mysleli že sem retard. mazec
S~th
včera na mě mrknul list .... :))
Budulinekcz
:jumper: To takle jednou po skole sme to s kamosem zatahli.Ja dostal od kamose skoro rok starej skunk(chutnal sice jak seno ale jinak celkem sila).Ja se stavil doma a vzal vsechno potrebny a sli sme...Dali sme si do palice jak prase tahli sme to pres vodnici tak ze sila.Pak se nak dopravime do autobusu.Kamos je fakt magor pomlouval vsechny lidi okolo.Naproti nam treba sedeli naky zensky a von je uplne v klidu pomlouval.Fakt psycho.No a takle si jedem a ja cumim z okna a najednou vidim hospodu u Osmaku.A v ni takovy obrovsky akvarko kde se prohaneli asi jen2-3 osmaci.Tak si rikam hmm dobrej napad hospoda u Osmaku...a jedem dal jenze si najednou uvedomim ze je to blbost ze na tom miste zadna hospoda neni...Pak to zatahnem do metra.Tak sem porad slysel cvakani pokladny:smoker: .A zase se ozval kamos.Proti nam sedela zenska se strasnim afrem.A kamos mi hned zacal vypravet aky ma "husty"afro :afro: ...:grrr: No bylo to neco,ale prdel!!!Uz se tesim na rijnovy prazdniny to jedu na Holidays k babicce.To budou brutus zazitky!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumper: :jumper::bravo: :bravo:
Sinuhet
Jak to tady tak ctu. Mate pocit, ze tenhle thread by si meli precist odpurci legalizace?
Dude
hm, nic neni černobílý a i po trávě můžeš mít brutus/nepříjemnej stav....btw - kdybys pečlivě shraňoval výstřižky z novin, tak za tu dobu budeš mít "nejbrutálnějších zážitků po chlastu" 100x víc + mnohem brutálnějších:death:
Sinuhet
Nejde mi o ucinky travy, jde mi spise o pristup tech lidi, kteri to tu pisou. Vlastne se chlubi tim, za co ja se stydim.
chOdec
to Sinuhet ::
No ja nevím.. Možná se jenom chtějí podělit o nějakej šílenej zážitek...
Třeba se tím ani nechlubí, ale nabízej nějakou hustou příhodu pro zasmání... anebo jen tak pro zajímavost... A že tu nějaký zajímavý jsou..!! :D

Přece si nemusíme sdělovat jenom ty věci, na který jsme pyšný... :)
Sinuhet
Jak rikam, kdyz je to prispevek, posisujici horznou zkusenost, OK. Ale kdyz to konci tim, ze ta pozvracena tramvaj a zasah zachranky byla desna sranda a moc jsme se pobavili...
chOdec
Hmm... to jo... :)
Z toho bych asi velkou srandu neměl...
Sinuhet: Záleží na tom,
co kdo od toho tématu čeká.
Jsou to prostě informace
jako každé jiné.
DAWEX
napřed zážitek mých kamarádů, moc se mi líbí rozhodně by byla škoda ho nezveřejnit, u nás jednou, už je to pár let, utekl ze zoo koutku klokan, bylo to asi druhý den jeho útěku kámoši seděli na náměstí a hulili, a najednou kolem nich ten klokan prohopsal ............. samozřejmě nechápali a asi tomu ani moc nevěřili :slizoun:
DAWEX
a ted můj zážitek: jako výškový pracovník jsem byl s klukama v nějaké vesnici nad prahou na komínu a tak jako vždy jsem si "nakouřil pěšinku" aby se mi líp dělalo, visel jsem na laně ale už jen asi 10 - 12 metrů nad zemí a z dlouhé chvíle jsem začal vymýšlet hlouposti na takové kamenné římse na tom komínu, ujela mi noha a nechutně jsem se na tom laně pohoupal protože jsem z té římsy spadl, v tom šoku jsem pustil i lano, které bylo naštěstí zmoklé takže jsem nesjel až dolů jak namydlenej blesk (to jsem si uvědomil až dole), okamžitě jsem sjel dolů (tentokrát ne nechtěně) a tam jsem se rozklepal adrenalinem jako prase, myslím si že i tím jaxem byk zhulenej se mi ten strach znásobil
Nastyan
Jednou sem sedel s kamosema v hospe a vsichni na nas cumeli. Ja vypalenej nevedel co mam delat, no a pak sem si vsimnul, ze je nad nama zelevize a davaj fotbal.
swen
Čéče,teď když čtu tyhle řádky (některý věci jsou hustý) a poslouchám dramík.tak mě tak napadá co takle udělat dobrou outdoor party a do pohody se vsichni vyhulit?
Cicmon
nabsterman: to se mi stavalo obcas taky, u fotbalku jsem si obcas musel mobil vyndat, pac mi to znervoznovalo ;).
Posledni dobou se mi spis stava, ze se mi zda, ze mi zavibroval mobil (prisla zprava), sahnu do kapsy, mrknu na display, nic a v tu chvili mi prijde zprava, nebo nekdo zavola :D
GODOT
Ja mam tiez jeden zazitok s mobilkom. tento piatok sme mali predzvuky na chate bobliz BJ. Mal som so sebou cosi cez 2g zbastardeneneho skanku tak som sa spolu s frendikom vykurili jak pepci. Potom si uz pamatam len 2 veci. Prvou bolo to ako som dostal taky zaschvat smiechu ze som sa z toho neudrzal na nohach a skydal som sa na zem a tam som tmelil jak taky magor. Dakto ma vtedy sfotil (no to bude zase fotecka). A to druhe je pocit ze mi zvoni telefon lenze ja som vtedy strasny zasek tak som ho nazdvihol a ked som sa po nejakom case vratil spat medzi ludi tak som zistil ze mi nikto nevolal. P
sk8erka
Mno tak todle leto, dys byl hic, sme se rozhodly s kamoskou ze zahulime, tak sme si vzaly na sebe plavky a do kabele rohliky a zahulime. zahulily sme, a zacinalo to na nas jit, tak ze proste musime mezi lidi abysme si uzili nakou prdel. tak sme sly k rybniku kde byla hlava na hlave:)) furt sme se rehtali, fsichni na nas debilne cumeli, rozlozili sme si rucniky na zem vytahly zradlo a zacaly zrat. az sme sezraly vsehno co sme meli (malem sem se udusila rohlikem) zase sme rucniky sbalili a sly nakoupit dalsi zradlo. docela brutus, ti lidi z nas nemohli.
jinak se mi ve stavu zhulenosti silene casto stava, ze se mi zda, ze na vsechny cumim ze zahrobi, no proste totalne netusim co se deje a kde sem. vam taky?
no nic peace lidi
CHARoN
jen v kratkosti :
byl patek a ja mel odpoledni tag jsem si ubalil mrkew,vykouril a sel makat....Najednou po nejaky dobe kdyz jsem sel na zachod tag vsude na chodbe chodily nemocny a postizeny lidi.ABSURDNI byly ty odevy.(Andelickove nebo jak se nazivaji)...Chci jen upozornit ze nepracuji v nemocnici,ale v podniku ktery se specializuje na elektroniku.Takze se tam nenosi bily plast ani ty smesny pantofle.
GODOT
jak som tak cital sk8eterkinu prihodu pri rybniku tak aj mna napadla jedna moja vlastna. tak asi v polke septembra sme sli s frendikom na ryby na rybnik. Ryby nejak moc nebrali tak som naplnil fajocku a uz to ficalo. Lenze po nejakej chvili som mal zaber a aj sa mi ho vtom stave podarilo vystihnut a az teraz to zacalo byt psycho. na udici bol nejaky ten kaprik ale jak som ho zacal tahat ku brehu tak som sa zamyslel a stal som tam jak kolik v plote. vsade na okolo rybari ktori na mna cumeli ze co stvaram. prebral som sa tak o 5minut na to jak sa ten moj zhuleny frendik tmeli a vala po zemi. Ten kaprik bol dost maly (cca 40cm) ale tahal som ho dobrych 10 minut. Ked je tu dajaky rybar tak asi vie o com hovorim. Vrelo odporucam. toto treba vyskusat. P
Budulinekcz
Cuzz lidi.Taky se vam stava ze kdyz ste na sracky tak se vam zda ze na vas vsichni cumej?Me se to zda porad!Jedu tramvaji a vsichni na me cumej vyjdu ven to samy.Pak to zatahnu do metra a se deje?!Fakt psycho
HALUZAK
Buunlinekcz> to je asi už tymi schyzofranickymi náladami lebo rovnaký pocit mávam aj ja...
CHARoN
ja mam taky pocit ze na me kekdo cumi.To pak jen premyslim jesli jsem neslapl do H***A nebo tag neco
Plam
Ohledne cumeni ostatnich na tebe samotneho.Kdyz prestanes pozorovat min okoli a zameris se vicero na sebe.Zjistis ze "cumeni" vyvolavas ty nebot koukas zda li nekoukaji jini a jak tak koukas ostatni pohled opetujou.Ostatni vsak stihu nedostanou...

Co se tyceho myho zazitku,bylo jich samozrejme nespocet (ostatne je to duvod proc hulim,abych vypad ze stereotypu babylonu).Ale dost me vystihovalo,kdyz sme sli s kamosem na chate na vesnici spat a rozhodli sme se ztrestat fajn jontika u rybniku.Jak si tak vypalujem zobaky,preletel po nas stin.Kouknu se nahoru a tam netopyr.Neni to nic zvlastniho,ale tenhle byl fakt huste velkej.Nechci prehanet ale rozpeti mel fakt k metru.
Bylo nam to jedno...
Leštěnka
no muj nejbrutalnejsi zazitek vypada asi tak: spalila jsem se a zpivala jsem 3 hodiny v kuse do hrebenu se sovetskou vlajkou pres ramena pisnicky,ktery vubec neznam...
swen
2 leštěnka:tak to musel byt poradnej narez,slysel te nekdo?
Leštěnka
jo slyselo to asi 5 kamaradu a radili mi co mam zpivat...
Mno tak já si na nějakej brutální zážitek po hulení nemůžu vzpomenout, bylo jich určitě spousty, ale nevím jestli by byly brutální i pro vás :)
Ale nedávno se mně něco stalo, stalo se to po požití hub, což doufám zase tak nevadí. když jo, tak mě pak nějak upozorněte.
Zhruba předevčírem jsem se s kámočem rozhodl, že vyzkoušíme houby, který má už nevím jak dlouhu usušený a čekají jen na požití. V domluvenou hodinu se ke mně však stavil i se svou holkou, což byla pro mě neočekáváná změna v plánu, ale rychle jsem se, byť s jistýma pochybnostma, přizpůsobil situaci. Hned po tom, co jsme se pozdravili mě vyzpovídali z koíika hub že sem ten čaj dělal. "Z patnácti," říkám jim. "panebože, to je málo, to nám nic neudělá." "Kurva, co to jako je,"pomyslel jsem si, vždyť patnáct hub na docela příjemnej stav stačí. Čaj jsme vypili a já zanedlouho začal cítit lehký svrbění žaludku a značnou nervositu. Stav se postupně prohluboval všem a museli jsme si jít na chvílu sednou do jednoho ne moc pěknýho parku. Po chvíli sezení, jsme konečně přesvědčili kámošovu holku, abychom se šli někam projít, někam pryč z vesnice, někam do tmy a klidu, kde si stav budeme moct náležitě vychutnat. Holka se zdráhala, že prý radši sedí a užívá si to v sedě. Nám, respektive hlavně mně, se však chtělo vypadnout čím dál víc, a odešel bych i sám, kdyby se kamarád nepřidal v naléhání. Vyrazili jsme, avšak cestou vznikaly drobný roztržky, mezi mnou a kámošem vs. jeho holkou. Roztržky se postupně změnily v jednu velkou hádku mezi kámarádem a jeho drahou polovičkou :) Vyvrcholením byla odcházející holka a kámoš váhající co má dělat, zda má pokračovat v přemlouvání, aby se holka vrátila a neblbla, nebo jestli se má nechat přesvědčit mým přemlouváním, ať na to sere. Vyhrál jsem, i když po velkým úsilí. Stav se mezitím čím dál víc prohluboval a nervozita nabírala na otáčkách, postupně jsme se však dostali z vesnice a začali v poklidu řešit důležitý otázky, který vás tak nějak na houbách napadají. Ušli jsme docela dost velkou vzdálenost a zavolali mně kámoši, kteří jely do jedné restaurace se nažrat. Jeli jsme s nima, v autě docela stoupla nervozita z hub, ale držel sem to a postupně sem se zase uklidnil. Po příjezdu do restaurace, jsem si objednal nějakou vodu a čekal, než se kámoši nežerou a my budeme moct jet dál. Během čekání, jsem si nadále náležitě užíval svůj příjemnej stav. Po nějakým čase, jsem se začal bavit s mým zhoubovaným kolegou. Nevím jak, ale prostě mě napadla myšlěnka, co by se stalo, kdyby si ta jeho holka vzala tu hádku mezi nima nějak vážně, a zvlášť na houbách, a něco si udělala. Prostě mě to napadlo a nebyl jsem sám. Kámoš po té co jsem mu to zdělil řekl, že su kretén, že na to myslel taky ale dokázal to potlačit a zapomenout na to. TeĎ už to však nešlo, začali jsme na to myslet čím dál víc a museli jsme vypadnout z hospody. Když jsme nějakou dobu čekali na ostatní u auta, trochu jsem se uklidnil a hovor zabředl u norm. témat, ale strach visel pořád ve vzduchu. Vyjeli jsme a po nějaké chvilce dorazili k nám do vesnice, v okamžiku, kdy jsme chtěli zastavit a nechat kamaráda, ať tu jeho holku prověří, jestli je v pořádku a tak, se z protější strany vyřítila záchranka s blikajícíma majákama, v první chvíli mně připadlo, že jsou to policajti, když mě však v zápětí jeden z kámošů ujistil, že flojdi mají majáky trochu níž, uklidnil jsem se, pak mně to ale došlo. To už byl kamoš dávno venku z auta a utíkal směrem k baráku, kde jeho holka bydlí a kam taky jela ta sanitka! Začal jsem zažívat fakt hrozný stavy, konečně mně došlo, že ta sanitka nemohla jet pro nikoho jinýho než pro jeho holku. Byl jsem z toho nervově hrozně špatně a po velmi dlouhé době jsem zase cítil opravdovej strach. Ze všech stran se na mě začly sypat otázky od kámošů, co že se to stalo a po chvíli to přešlo do mírné hádky. Po tom se však stalo něco, co mně zhodilo neuvěřitelně těžkej a zdrcující kámen ze srdce, sanitka se obrátila a zajela k předchozímu domu. sanyťáci vyběhli a věšli do jínýho domu. Můj život se vrátil zase do normálních kolejí.

Takže pokud tohle někdo dočetl, tak vám děkuju, že ste s tím měli trpělivost a poradil bych vám, aby ste houbovali jen s lidma, se kterýma houbovat chcete a hlavně ať jsou ti lidi plnoletí, protože v případě nějaké nehody má všechno horší následky.
Ahoj a sorráč za jistej off topic.
Vecino
Nas kocuur ( Milos, Hnupe,Debile,Vole,Prase alebo ho volajte ako chcete )
prisiel minuly tyzden vecer za otcom do kuchyne a tvaril sa kokotsky nestastne.To sa uz raz stalo,ked mal zlomenu nohu a sam si lahol do toho kosika co ho v nom nosime k zverolekarovi, ale toto bolo ine lebo si sadol na lavicu a mal totalne cervene oci (nie,nemal to z hulenia ) a iba tak cakal,kedy si ho otec vsimne.Oco zavolal brachovej frajerke(lebo je doktorka) lebo ich mal uplne zapalene ze co s tym a ta mu poradila ze mu to ma potierat repikom.
Dopici,toto fakt nechapem, ten kokso normalne sedel,ticho cusal a nechal si tie oci vytierat repikom normalne v pohode ako keby uplne vedel,ze mu potom bude lepsie. (tak ja osobne by som toto nevydrzal ani bohovi).
Na druhy den mal kocur oci v pohode,po zapale ani stopy. Ale najlepsie na tom vsetkom je, ze oco stretol vecer suseda Janosika, a ten sa ho pytal, ze ci neni nic nasemu kocurovi,lebo sa zevraj dve hodiny dival ako Janosik pred garaou zvára ;-))
MaO
ted nekdy kdyz sem byl u babky sem lezel na gauci a cumel na bednu pak sem se otocil na druhou stranu a chtel sem spat. jakmile sem zavrel oci zacal sem slysel vsechno strasne moc vyrazne babka na me promluvila a bylo to strasny i v televizi jak mluvili tak to bylo moc nahlas. docela haluz
Killdarian
Takze ja vam tady napisu jeden z brutalnich zazitku co se nam stal s kamosema nedavno u nas v parku. Mame tak makovy pekny altanek(amfiteatr) ve kterem pravidelne kazdy patek a sobotu zahulime. Akorat bylo po sklizni mojeho indorku(viz podpis pod clankem) a tak sme se rozhodli to okostovat. Mohu rict, ze jsem byl prijemne prekvapen. Dali sme si tak 3 prdíky a pomalu zacinaly najizdet stavy. Zacalo to klasicky jako u mojich oblibenych modelu, jako zmeny pusobeni gravitace a tak podobne. Potom ta gravitace zacala pusobit jeste min a me se zdalo, ze se odrazim v prostoru od sten altanku. A pak mi jako blesk z nebe skocila do hlavy myslenka: Podme si zahrat Arkanoid! Snad vetsina z vas vi co toje. To je ta hra jak na spodu obrazovky jezdi palka a odrazi micek, ktery srazi nahore kosticky.
Moji dva kamaradi se ujali role teto odrazeci palky, ktera jezdila na otevrene strane altanku a ja s kamosem sem byl micek. Navrchu na stene bylo par kostek ze kterych se po jejich zasahu staly taky micky. Hrali sme to asi pul hodiny a byl to uplny sekec. Uplne sme u toho zakysli. Snad sem to dobre vysvetlil a bude to schopen nekdo pochopit.

taky sme jeste hrali piskvorky s lidma misto kolecek a krizku, ale to uz nebyla takova sranda. Kazdopadne su se svojim zarivkovim modelem nadmiru spokojen.

To Vecino:Co to jako ma byt za prizpevek. Todle neni tema nejbrutalnejsi stavy vasich zvirat!! To nic.

Dík za vyslechnuti mojeho prizpevku.
At rostou:jumper: :jumper:
Wýletník
Tak treba jednou jsme sli s kamosema po silnici a vsichni jsme videli a uslyseli asi 5metru od nas auto jak prudce brzdi. pripadalo to jako minutu nez zastavilo, ale bylo to asi pár sekund...

Nebo se mi stalo, jak jsem hulil s kamosem, ze jsem slysel, jak se urval list od hodne vzdaleneho stromu a otocil jsem se na tu stranu a skutecne videl padajici list. Kamos se chvili divil kam se divam, ale po chvili se to ode mne dozvedel. Dokonce jsem i slysel dopadnout ten list na zem. Kamos z toho nechapal, protoze nic neslysel, jenom viděl, esli chápete....
dave-o-
To já sem jednou byl ve škole, zrovna byla matika, najednou zazvoní mobil učitelka na mě hledí, zvednu to a na druhéh konci vysmátý hlas říká ,,ser na školu, poď zahulit,, (spolubydlící z intru) v tom okamžiku dilema - odejít ze školy po duhé hodině a zhulit se, nebo sedět dalších pět hodin v lavici a nudit se. Po chvilce váhání sem se rozhodl pro první variantu. Přijdu na domluvené místo za intrem, který je 100m od školy a tam už na mě čekají kamarádi s brkem v ruce. Zkouříme brčko a rozhodnem se jít na intr, že si zahrajem na pleyáku. Vyjde za roh a tam sojí naša vychna. Z leknutí zařvem a rychle skočíme za roh. Po chvíli vykoukneme, vychvatelka se blíží k nám, dali sme se do běhu, zastavili jsme se u laviček na kterých sme hulili. vyhlíželi jsme vychovatelky a najednou se oběvila šla našim směrem. Zase sme se rozběhli. Doběhli sme na rozcestí, já jsem se rozhodl schovat za panelák, zbylí dva utekli dolů po silnici. Šel sem za panelákem zpět směrem k intru, vylezu za roh rozhlídnu se vychna nikde, tak se rozhodnu že půjdu k intru. Po 10m chůze se jen tak otočím a co nevidím VYCHOVATELKU schovanou ve vchodě paneláku. Otočím se a dělám že ji nevidím, ale po chvíli zaslechnu DAVIDE!!!Říkám,,do piče,,
vychna dojde ke mě, začne se vyptávat, já ze sebe zhulený vypotím že mi odpadla hodina tak tady čekám na kamaráda, a co ti druzí dva, já dělám blbého a říkám kdo jako? Ona martin s jirkou. Já si ještě vymyslím nějakou slátaninu a už mě propuští. To ale není všechno, jakmile se totiž vrátím k intru potkám tam ty dva jak vykuřujou cigára, zapaluju si taky, chvílu vykládáme co se stalo, a najednou to uvidím třídní učitelka,,KURVA,, procedím mezi zuby. Učitelka na mě čumí jak jamaičan na sníh, ale nic neříká a jde dál.
No nenasralo by vás kdyby vás potkala vaša vychovatelka a třídní za školou během 10 minut, mě teda jo.
P.S Jestli totok někdo četl tak je mistr,blázen, nebo zhulený alespoň tak jako já , když sem tu slátaninu psal.
PiosOne
dave: tak to je fakt dobrá haluz woe :D
dave-o-
Nic horšího se mi nikdy nestalo než to co dnes.
Žiju asi 3 měsíce v belgii a dneska sem byl zhulený v metru. Jdu si tak tím tunelem k zastávce, když v tom mě někdo zezadu chytne za rameno. Otočím se a nějaký arab. Začne do mě něco valit, já mu říkám že nerozumím. On na to ,,your telephone" a vytáhne z kapsy nůž. Já se rozhlížím kolem sebe a hledám cestu kudy uniknout, udělám dva kroky zpátky v tom ale narážím do jeho asi 120 kilového kumpána. To už mi nezbývá nic jiného a vytahuju mobila z kapsy a říkám mu jestli si nemůžu nechat aspoň simku. Zloděj je ,,dobrák" a vytahuje simku kterou mi následně dává. Ještě do mě žduchá ten druhý abych mu prý dal peníze, já říkám že žádný prachy nemám, ale on mi šahá do kapsy a snaží se mi vzít peněženku. Alespoň tomu se ubráním. Týpci se otočí a dou pryč. Já celý nasraný jdu taky domů. Po cestě sem měl ještě schýzu, ale jak sem se dostal domů tak to bylo v klidu.
No jestli toto není ten nejbrutálnější zážitek tak nevím. Třeba kdybych mu ten mobil nedal měl bych kudlu v břiše.
SKURVENÝ ŽIVOT
PiosOne
dave: boduješ, ten poslední zážitek je FAKT brutální
chOdec
dave: ty woe, hustost... koukam, ze si to taky uzivas... :D

at se ti to nejak v dobrym vynahradi... moc ti to preju... ;)
dave-o-
No doufám že budu mít post-traumatický šok, paranoju, schýzu a jiné sračky. No zatím to vstřebávám
HALUZAK
futeW:Ganialny príbeh uplne ma dostal.Toto sa fakt da zažiť iba na hubach:slizoun:
k.o.h.o.u.t.
zhulil sem se v hospodě a pak sem jel domů na kole (bez světla)
no a jak si to jedu tak plicajti proti mě (měštáci) tak sem mrtě zdhal a ve vedlejší ulici stáli další - nejvíc nechytli mě *3*
Hudy
FuteW -sqelej zážitek mam na tebe dotaz -jaký otázky ste tam na sebe házely? Tože sem byl tuhle zhoubovaneju a z kámošem sme si 3-4hodiny povídaly o sračkách jako proč má támhleten kostel postraní dveře kerej, gumák to navrhoval, jakej tam ty dveře maj smysl/účel a táák... nejvíc sme ten kostel rozebraly + ešte asi bilion jinejch věcí... Tak čau
haluzak: díky :)
Hudy: mno vzhledem k tomu, že sme měli jen těch patnáct hub, tak sme byli docela v pohodě a naša debata měla docela smysl, aspoň si myslím :) bavili jsme se o našem budoucím životě :) Ale na houbách si člověk všechno uvědomuje tak nějak intenzivněji hehe. jo to rozebírání pičovin si dokážu představit :)
vyhulienka
si raz tak popijame a zrazu skoncime s typkami na izbe, v domneni, ze je to trava, veselo davame...a po istej dobe zaznieva z mojich ust uz slavna veta:mam noz v cele!!tak nic.rano sme zistili ze az take cistro to nebolo...hehe
pildo
na feste, letisko, prisli sme okolo jednej poobede, dali sme speka a isli sme si sadnut pred podium (ani nie pred, asi 50 metrov od neho) a ako tak sedime, zrazu nam preletelo nad hlavami lietadlo vo vyske asi tak 8 metrov. to bola haluska
lobotomi
citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
no...nedávno se mi stal v hospě docela efektní zásek. Hospa má dvě části a v zadním sále jsou fotbálky, jukebox a pinec. No a my na fotbálku rubem mač. Tradičně 4 lidi = 4 desetikačky. Ještě nějaký prdy na lepší soustředění a hraje se. No já po první hře, že se jdu vychcat. Pohodka, vylezu z hajzlu a vrátím se do hospy, objednávám pivko a bavím se s kámošema. Jen mi hlavou vrtá, kde je jeden, kterého tam nevidím. Si říkám...někde u baru, na hajzlu nebo tak...a už ho vidím, jak jde ke mně a: "Ty jako s náma nehraješ"? :rocket:
:D :D :D :D



:-))))
DAWEX
s letadlem mám taky jeden. jezdíme občas na prda k letišti (je to opravdu velmi velmi malinké letišťátko) hned vedle "ranveje" je velká betonová plocha, tak jsme zajeli autem až na konec této plochy předkem směr letiště.
sedíme, hulíme a najednou kousíček nad autem směrem zezadu proletí přistávající letadlo, jestli to tam tak chodí nebo chtěl chlapík v letadle někoho polekat nevím, ale vím že sme se lekli víc než kdyby přišli policajti s thc testrama :frog:
Jamaika
ja sem se raz sekl v hospudce na hajzliku jak si tak ulevuju a čtu nejaky informacni plakat naproti mne tak sem nejak nezaregistroval ze je vykonano, no a cetlsem si tam snad dobrejch 5minut! proc to tam sakra davaj :o) kamosi si mysleli ze sem zvracel neboco
Wladimir518
Jednou takle asi v 10 večír sem dostal chuť a nenetrvalo dlouho a už sem šel s nabytou šlukovkou do koupelny, kde si jako otevřu vokno a zapálim to..... (šel sem strašně potichu a po tmě abych nevzbudil pozornost).... fajn chuťovka ani to tolik neštípalo stihnu ještě umejt šlukovku a už to se mnou šlo zkopce, trvalo mi asi 10min než sem zavřel okno a došel do svýho pokoje, pak dalších 10min než ztlumim HI-FI páč se mi zdá, že strašně řve, 15min zásek před zrcadlem( rosvěcim a zhasínám světlo, při tom čumim do zrcadla a pozoruju jak se mi roztahujou a zase smršťujou zornice) "fakt to zkuste je to good" no pak jako že si pudu lehnout, tak sem si leh na gauč, chvilku čumim a pak už sem moh hejbat jenom očima (ruce, nohy a nic jinýho než oči mně neposlouchalo!!!

Ráno sem se zbudil nepřikrytej na gauči ve stašný zimnici :-)

nevim jestli sem patřej takovýhle slohy, ale každopádně dík za to, že sem moh podělit o tenhleten zážitek :-P
TrawiyCZca
OK... tak abych taky neco hodila (:
...jednou sem se vracela domu nako kolem pulnoci, vsude tma... u dveri se chvili zastavim a hledem klice, samozrejme je v kapse, kde je dycky mam, nenachazim... kouknu smerem na silnic a tam na me cumi naky kulovy blesk ci co (: proste nechapacka... chvilku sem se tlemila na tu nakou ohnivou kouli, pak se podivam na dvere, spatky na silnic a uz tam nebyla... (:
...jinak kamos se docela dobre zmlekoval a pak me vykladal zazitky (: to sem se malem taky dorvala (: prej sel a najednou pred ocima tma... ted prihopsali naci dva animovani kralici a zacali ze zeme trhat mrkev a pekne chroumat (: a dal pak lezel uplne paralyzovany na posteli a asi hosku a pul sledoval dva kreslene medvedy jak hrajou basket (: psychooo ((:
lordWilliam
Před nedávnem jsem potkal jednu kamarádku co jsem se s ní seznámil v Amsterdamu. No tak jsem jí šel navštívit vybaven velkým mnž marihuany, zapalovačem, fajfkou, bongem, ... Tak zaklepu, vstoupím nacpu jednu fáju, druhou. Pak zavoláme další slečnu a vytáhneme 1,2g marockýho hašiše, ten cpeme do bongu co se chladil v lednici :-°D
Poté už mám jen mlhavý vzpomínky na to co se dělo, vím že jsem stále chtěl něco říci ale prostě jsem ze sebe nemohl nic vypustit jelikož jsem se tomu ihned po vymyšlení musel smát. A když už jsem něco řekl tak to bylo k něčemu co se dělo před 15 minutama, což vyvolvalo další vlny smíchu. No kolem (vlastně ani nením kolik bylo) jsem se vydal zpět na svoji kolej. VYjdu ven a jistím že můj jinak vcelku vynikající orientační smysl šel asi spát napřed a nechal mě tu osamotě. Tak jsem chodil od koleje ke koleji a snažil se vzpomenout jak vlastně vypadá budova kde bydlím :-°) Naštěstí se na mě štěstí usmálo a po 30 min jsem našel budovu BCD kde bydlím. To jsem ovšem nevěděl že to nejhorší me tepvrve čeká, a to cesta na pokoj. V té době jsem bydlel ve sklepě asi 120m katakombama hned vedle nějakýho atomovýho krytu :-°) Tak jsem se směle vydal na cestu a nesměle vlezl do 1. adekvátního pokoje. Otevřu dveře a dle cizích nevrlých obličejů co na mě koukají se dovtipuji že tady to asi nebude :-°) Tak druhý pokus s týmž úspěchem. Dávám si malou fáju na chodbě a vyrážím do temnoty poslední chdby, zalézám do pokoje jež je zahalem tmou a ulehám do postele o níž se domnívám že je má a usínám. Ráno se brobudím a spadnul mi kámen ze srdce, jsem tu správně :-°)
indicky-konopi
Ok, bylo krasny slunecni odpoledne, kdyz sem potkal kamose...zeptal se me jestli si zahulim..rikam JISTE:-), bylo to nejaky venkovni skerko, rikal tomu ryby hlavy--> ryby hlavy proto, protoze to tim jako by
"hnojil"--> nebo nevim proc je tam hazel:-)?!
no a abych se dostal k veci, nakonec se teda narvala sklenenka...ta me docela pekne kopla, paxe dala druha no a paxem dostal napad, ze si pudu vybrat do bankomatu nejakej keš, abych ho pozval na nejaky to pifko...tak samozdrejme dem k tomu nejfrekventovanejsimu bankomatu ve meste, pridem tam, ja vkladam kartu, de ale nejak spatne tak ji tam zacnu rvat..rikam si kurwa proc tam ta pica de tak blbe, mno ale nakonec sem ji tam pekne zarval
(za nama stalo par lidi co si chteli taky vybrat keš) a najednou si vsimnu, ze ja DEBIL VYLIZANEJ SEM TU KARTU NARVAL TAM, KDE
VYJIZDEJ STVRZENKY?:-)!! Ted si predstavte tu paniku:-), hned sme po kapsach schaneli nejaky nacini, protoze este asi 2mm karty koukaly ven:-), ted si ty lidi za nam rikali co sme to za idioty, no ale to sme ani tak neresili jako tu kartu...kterou sem tam stejne nakonec uplne zarval...rekli sme si ze na to asi teda serem a utecem pryc...ale ja zas dostal napad:)..rekl jsem tomu typkovi co stal za mnou at si vybere kese a jeste jsem ho poprosil jestli by si to nemoch vyjet se stvrzenkou, v domneni ze me treba vyjede karta:-)...no tak samozrejme hovno, vyjeli mu jenom prachy a se slovy ste borci
nas vesele opustil:-), rikal sem si, ze kdyz to vysvetlim v bance taxi vo me reknou ze sem magor a nakonec jeste budou chtit prachy za vopravu bankomatu--> takze vylouceno...nastesti sem mel nejaky drobaky, tak sme si dali na nadru pifko a jointa ryby hlavy:-) KONEC
travička-sem měla pocet, že se to tady týká hulení a ne papírování =o))

jinak s letadlem mam taky zážitek, kdysi dávno sem se nějak podivně zkouřila(bylo nás na to dost, tak nevim co to se mnou bylo). letělo letadlo, normálně, v klidu si letělo po obloze, ale já bych odpřísáhla že klesá, že na nás naletí, naprosto přesvědčivá haluz. No pak dem po schidech(nahoru) do klubu a to asi z zná každej, ten pocit, že už ho nohy nenesou. Pořád sem čekala, kdy už konečně spadnu, nedalo se to v tý frontě vydržet. Bála sem se vyhazovače, připadalo mi trapný i zaplatit vlezný a když sem si konečně sedla, nedokázala sem min hodinu vstát. Musela sem se se židlí šoupnout a udělat plac na break... šoupla sem se, čuměla a dostala sem pořádnej kopanec, pak eště jeden.
Vtip je v tom, že druhej den mi řikala spolužečka, že mě tam viděla sedět s největšíma drsňákama a že sem se tvářila jako boss. Až na to, že takhle vymásleno sem nikdy předtim ani po tom neměla
Johny Bravo
Jednou jsme měli takovej větší mejdánek a udělali jsem takovej hot box ze zahradniho domku na nářadí, že z něj po otevření dveří ještě hodinu šel kouř.....já jsem poté, co jsem v této veselé chaloupce strávil asi hodinu, zbytek večera hovořil s malým, bílým, velice rozomilým psíkem......a věřte nebo ne...jeho názory jsem opravdu žral.......a aby toho nebylo málo, uprostřed mejdanu jsem se velmi intenzivně políbil s holkou, co byla slavná tim, že provedla felaci asi 95% hochům z naší školy......jedna z nejlepších věcí, co jsem pro svou pověst mohl udělat................opary nezmiňuju


GOD BLESS THE J
Muf2
Jednou jsem sel z Rakve a byl sem tucnak.
De la Vastierre
hehe, já sem zase jednou v Rakvi zapoměl zaplatit asi tak dva tisíce za pár lidí...
rozbik
nemáte někdo semínka??? Koupím... Strašně rád pěstuju ale nehulim takže 90% úrody odevzdám a 10 si necham pro strýčka příhodu LOL Nemáte někdo??? 605419346 only SMS
loeX
no tak se s váma taky podělím:-) jedno ponmdělí mě nasrala jedna holka a tak sem si ubalil pro sebe dva skunkový špeky.. no šel sem na svoje oblíbený místo do přírody k takovýmu altánku..hulim špeka a jak sem byl nasranej začínám dostávát hrozný stavy prostě nasranost a přemejšlel sem že někde skočím a pak mi došlo že to nebude nejlepší tak sem se otočil pro zapalovač že si dám toho druhýho špeka a najednou totální halucinace--ta holka tam seděla a prej na mě jestli zahulíme já že jo tak sme si dali toho druhýho špeka a ona to hulila taky... dokonce sem jí pak zahříval ruce páč jí byla ruce a já ty ruce fakt cejtil. no vyřešily sme si nádherně všechno co mezi náma bylo a do mě začala vstupovat taková euforie a tak sem šel asi 50 metrů na takovou vyhlídku na město..a jak du tak najednou prostě černo a pak sem se z toho nějak dostal a koukám na to naše město a v každým okně někdo byl a koukal na mě...na balkonech byli i celý rodiny některý lidi měli i dokonce dalekohledy no tak sem chytl schízu a zaběh do lesa a tam zas černo tak sem se opřel o strom a dal sem si na uši diskmana a jak tak koukám po tom lese ty kytky začli tancovt na hudbu z diskmana a jim dělal DJe a osvětlovače...prostě sem jim zapínal vypínal světla dělal stroboskop a oni pařily.. a fakt i dobře třeba i skoupinově a nebo se i točily okolo stromu nějak jako vrtule od vrtulníku no pak sem se nějak dal do kupy a došle domů:-) taky se mi jednou stalo že sem viděl na bříze oběšený nácka s kudlou v zádech a vůbec sem nedokázal rozlišit jestli to je realita nebo halucinace.p orstě nářez...a proto to hulím a pěstuju:satan:
gona
mno tak ja ked sme raz v piatok isli dobre skureny a najebany zahrat futbal do krcmy sme pekne zahrali a ja ze si este skocim na wc prisiel som do kabinky bolo tam zasvietene tak si pekne stim a zachvilu ktosi zhasol svetlo zapol som poklopec aze idem von a hmatam ale klucka nikde tak som chitil riadne stresy ze tam uz asi ostanem atak... zachvilu sa pozrem do hora a parada nebolo to zamurovane tak ze to prelezem ako som uz bol nohami na druhej strane zrazu sa dvere otvorili ja ze co?to ma nenapadlo skusit ci sa nedaju otvorit...no a potom na druhy den som zistil ze klucka bola na druhej strane...
Antymo
citace:
Původní příspěvek od loeX
no tak se s váma taky podělím:-) jedno ponmdělí mě nasrala jedna holka a tak sem si ubalil pro sebe dva skunkový špeky.. no šel sem na svoje oblíbený místo do (..........) dlou v zádech a vůbec sem nedokázal rozlišit jestli to je realita nebo halucinace.p orstě nářez...a proto to hulím a pěstuju:satan:



No tak tohle je fakt moc..tohle je hyperlol
:crazy:
No mám jeden takovej malinkatej zážitek. Onehdy jsem přišel dom docela zhulenej, matka už šla spat a já su sám v kuchyni. najednou slyším, jak mně volá segra. Tak jenom zařvu: "Nooo?" Po chvilce žádná odpověď, tak si říkám, že se mně to asi zdálo. V kuchyni dokončím přípravu jídla a odnáším si ho do pokoja. Na schodech ale najednou slyším polyfónní vyzvánění na mobilu. říkám si, kua co to je, dyť já polyfónní mobil nemám!! zastavím se jestli to náhodou nevychází ze ségřina pokoja, ale nic neslyším. "hmm asi se mně to zdálo," říkám si. Jdu dál a najednou to slyším znova, tentokrát ale jinou melodiu. Zastavil jsem se zase, ale okamžitě to přestalo. Po chvilce sem to uslyšel zase, ale tentokrát jsem se na to vysral. Akorát, když jsem šel do pokoja měl sem strašně divnej pocit, kterej byl umocněnej tím, že sem nedávno shlídl jeden horror (ju-on the grudge). Mno, to je tak vše, hehehe :D
loex-tak to je teda dost!!! Schýzy nesnášim
zumbi
Takhle sedim na balkoně, dávám si brko a najednou takhle něco žlutýho rychle proletí oblohou. Řikám si :,,NOTYWOE!''.
Tak sem hded na to dal druhý a zase! něco žlutýho prolítlo nebem. Řikám si:,,TYWOE!''. Tak sem dal další a zase! V tu ránu přišla máma a řiká mi: ,,Poď už domu, tvrdneš tu už tři dny!''
Jointman
to sme se jednou s kámošem fakt zhulili. A šli sme do obchodu na nábytek.Byla tam jedna postel nebyla moc kvalitní takže když sme jí šli testnout jal se na ní skáče tak trochu praskla no a potom sme museli fekt hodně zdrhat protože nás po obchodu honili SECURITY v ofroadech--------------
HALUZAK
My sme si s najlepšim kamošom s ktorym byvam na jednej izbe na intraku kupili 3 litre červeneho vina to sme vypili apotom sme zhulili 2 špeky holandskeho skanku.Normalne sme boli nekde vonku v meste ale ked sme sa vratili to došlo.Najskor sme sa len tak zo srandy na chodbe džugali až sa to stupnovalo a zrazu sme sa totalne mlatili ale totalne.Kopali sme sa trahali sme sa za vlasy zrazu bola hore cela chodba a z užasom čumela čo to robime:rejp: Tak sme sa rychlo spakovali na izbu.Tam sme sa najedli a potom sme len tak sedeli fajčili cigu a znova sme sa začali z ničoho nič biť.zničili sme skoro celu izbu porozbijali sme pohare nalomili stoličku povilievali vino...Ked sme boli celí ubolení a dokopaní sme sa uvedomili a čumeli sme na seba čo robime.Pred spankom sme sa ešte brutalne pohadali a išli sme spať.Rano sme sa zobudili totalne dolamaní na tele same modriny a ja ešte s narazenym palcom.TOto sa stalo snajlepším kamošom s ktorým sme sa nikdy ale nikdy nepohadali a to sa pozname už 3 roky.Ja som sa ešte s nikym nikdy nebil.Ale takto ako sme sa pobili to bolo fakt na život a na smrť.Neviem čo to bolo ale asi totalny vypadok mozgu:mutant:
nidecker
Asi to sem uplne nepatri, ale muj nejhorsi spojenej s hulenim je koncert Polemic letos v Zachovi. Dal jsem si tam par speku a vesele paril. No a najednou hrozne prijemnej pocit - teplo, jasny svetlo.. A nejednou jsem se probral na zemi a nejaci 2 chlapici me zvedali. No proste jsem tam omdlel.. Ted uz se tomu smeju, ale ve chvili kdy jsem se probral jsem se nemohl ani hnout, natoz postavit. Takze me tam tahli na cerstvej vzduch jako nejakyho ozralu :)
KROTWA
Zdrawime,
stalo se to minulé rok.Bylo zrowna po sklizni tak sem se stavil za kamarádem a vyměnily sme nějaký palice a hodně hodně zahulily.Byl sem nakóřenej jak labuť a cestou domů mě solidně vyschlo.Naštěstí mám přímo v baráku knajpu tak sem se tam stavil na jedno.Po tom prvním sem si dal další a mezitím se tam objevila kamarádka takže sme se tam kapku sekli.Ta knajpa je 2 patra přesně pod mým pokojem a hulit tam máme večer powolení
!!LEGAL PORNO HELL!!!

Ale co čert nechtěl tak se tam najednou nahrnulo asi 15 nějakech vyholenců a poněvadž tam sedělo jen pár starejch dědků a ti čůráci byli alespoň natolik slušní že kámošku vynechali ,odsral sem jejich návštěvu jenom já.
Za vyřvávání nějajejch pičowin ,který sem stejně po pár peckách tyčkou přestal, vnímat mě zmlátili jak psa!:-) Dál už to znám jen zvyprávění probudil se se až po 4 dnech.
§§kuma!faka§§ !!sieg džošan!!
cerwiq
Nejhorsi ZAZITEk kterej se mi stal pred asi +hodinou, nejvetsi psycho.
Sli sme uplne zmasteny(po modilku zmastena hlava), a si to takhle sereme lesem po ceste, najednou slysime psy, bezej knam uplne se me rozbusi srdce uplne vsem uplne nejvic v prdeli. Uz jsou ty psy hrozne blizkoo!!
najednou na ne nekdo zavola pisssk, a psy se zastavej bezej knim, tak jdem a najednou ty psy hrozne stekaj a ty lidi jdou stima psama knam a ty psy stekaj a rrvou se jim z rukou!!! Mi deme okolo uplne nejvic posrany a ty lidi jenom " kliiid(na ty psy) to jsou normalni lidi" ... uplne nejvetsi psycho, jeste se klepu.
cerwiq
nebo jeste sedime ve tme a balime speka, uplna tma jak ve tme a balime, jsem tri, najednou nejvvic se lekneme rychle jede knam auto( v parku) a jede rychle, kamos uplne " mto sou benga" a uplne sem se malem posral sok jako svin, a auto je unas a jede dal tesne vedle nasi lavicky(porad v parku) a nakonec nevime co to bylo, jelo to dal, a nevsimalo si nas to, eh, nejvic ...
Wavra
Já jsem se jednou v hospě díval asi 20minut pořád do xychtu a namě vyběh a t ho neprovokoju a já jsem mu řekl ,byl jsem uplně zkuřeny!
A jen tak jsem mu řekl JO!
Wladimir518
to se mi taky stalo, hrozně spálenej čumim na nějakýho typa na diskárně, po chvilce na mně vystartoval, a že si to prej vyřikáme venku, já na to to nic, v klidu, jenže von mně neslyšel a asi si myslel, že buzeruju, ale nechal mně, tak za 5 min na něj čumim znova, jen si pro sebe něco mumlal a najednou se mnou zamet celý disko....... já ta lidi fakt nechápu, nic sem mu neudělal!!!!!!:bong:
cerwiq
treba to byl nakej vodpuce diskantu jako ja...:)
Wavra
Byl to hnup!
Wavra
Jednou na jedné pařbě venku jsme balili špeka na lavičce přiběhl nějkéj čokl a začal čmuchat tu ganju a celé nam to všude rozfoukal.Kámoš se nasral praštil ho a pak přiběhl nějaký týpek a začal strašně řvát co mu děláme. Tak jsme radši zdrhli
cerwiq
tjn, nesnasim takovy lidi, jednou si jdu takhle a najednou nakej chlap, co na me cumis? ty hajyle vylizanej, a ja coze? vubec sem na nej necumel, tak nevim co dela idiot
swen
minulej vikend sme hrali fotbalkovej turnaj.pred prvnim zapasem sme dali sklo skera.prisli sme k fotbalku a zacali hrat.asi po 5 minutach sem se po prve trefil do micku.zapas sme prohrali 10:3,byl to muj nejhorsi zapas v zivote.nic sem nestihal,ani se napit,ani prdnout.poradnej ulet
Nastyan
Jednou sem sel s kamosema na takovou vopustenou zastavku na brko. Pád 2. brku tam prijeli benga, z prej tam zapomneli nakej chlap, nebo co. Žádný kamos, jak byl zhulenej, tak si ani nevsim, z na nem kamenná zdobená sedadla. Hroznej srumec. Pro sme este pak dostali pochvalu, ze sme se sekněte nic neudelali. :kuřák:
brutální věc jsem si teď přečetl na: http://www.drogy-info.cz/index.php/...49/1/49/#178656 článek

Název: Začala sklizeň konopí, policisté jsou ve střehu

Autor: TOMÁŠ KUČERA
Zdroj: Mladá fronta Dnes
Datum vydání: 3.10.2003

...a jestli to nevíte, tak cituji: našli přes dvě stě rostlin silnější marihuany zvané bílá vdova, které lze vypěstovat s pomocí chemikálií. Její účinky lze přirovnat k heroinu.
chOdec
Nastyan ::

hmm.. docela fajn... :D

-oo k4u oo-

(teda az napises prispevek, za kterej pujde dat kkk :) )
Dude
nastyan - hm, to je jasný jako facka, ne?:D:D:D:D
Jirka P.
taky sem to pochopil, hned na prvni precteni ;-)
-=Stardust=-
Nejbrutálnější zážitek po hulení ???
sem přišel domů a pustil sem televizi...dávali peříčko-no to byl mazec:)
De la Vastierre
No jo no, onanie je fakt brutální zážitek po hulení.....
Ferien
no neviem ci je to az take brutalne ale toto leto ked som bola na pohode som pekne vykurena zavolala mame a asi desat minut som jej v kuse hovorila "tak to ti teraz nemozem povedat" ale najviac sa mi pacil stavik ked som bola v animovanom filme- vsetci boli taki farebni :-)
lulugang
citace:
Původní příspěvek od Nastyan
Jednou sem sel s kamosema na takovou vopustenou zastavku na brko. Pád 2. brku tam prijeli benga, z prej tam zapomneli nakej chlap, nebo co. Žádný kamos, jak byl zhulenej, tak si ani nevsim, z na nem kamenná zdobená sedadla. Hroznej srumec. Pro sme este pak dostali pochvalu, ze sme se sekněte nic neudelali. :kuřák:


tak tohle byl momentalne muj nejdrsnejsi zazitek po huleni:frog:
to jsem fakt nedal..po precteni sem se zacal 10 min nepretrzite chlamat a vubec nevim proc ,no asi proto,ze jsem totalne v p..i:smoker: ..proste cool zazitek!
SaTTaN
minuly piatok som zazil svoje prve haluze. po troch pukoch som kazdu chvilu pcul ako sa ku mne plizi had. potom sme si sli s kamosom sadnut na lavicku (asi tak 200m). zdalo sa mi, ze uz ideme aspon hodinu a potom mi doslo, ze cesta je beziaci pas :eek: . dostali sme sa na lavicku a ja som zrazu nemohol otvorit oci. snazil som sa jak blby ale jednoducho to neslo. zrazu so mnou zatriasol kamos a mna skoro j_blo (ale aspon sa mi otvorili oci). na to som pocul velryby, tak som si povedal, ze asi budu hned za kopcom, ked ich tak dobre pocujem. zdalo sa mi, ze okolo presiel kamion. potom sme sli na autobusovu zastavku. opat som bol v tom, ze ideme aspon hodinu (150metrov). Na zastavke som zabudol rozpravat. aj ked som chcel nieco povedat, nevedel som ako - hovorit proste neslo (az asi tak po minute). hned na to sa mi zacala vysmievat znacka STOP. to uz je problem, hovorim si, kam to spejeme, este aj blba znacka sa mi smeje. a nie len ona ale potom uz aj kopka snehu a rodina ihlicnanov. potom pozriem do dialky na cestu a tam metrakovy mrtvy potkan. najzarazujucejsie bolo, ze ludia si chodili okolo akoby nic. skoncilo to tym, ze sa zo mna stala hodinka. zacal som sekavo krutit hlavou ako sekundovka. ked uz som bol hodinkou, tak hovorim kamosovi nech sa pozrie kolko je hodin, ci som dobre nastaveny. a to bola posledna haluz v ten den :D

uz sa tesim na dalsie :satan:
esc.dex
Lepsi je kdyz ses zhulenej tak jit za svou markou a v nejlepsim snou s*k*t :D ...nebo poslouchat hudbu nebo hrat nejaky parby ...hey you! Schodnem se na to,ze kdyz ses v jinym stavu,ze vsechno co delas,jis,slysis,vidis nebo citis je cool !! Jiny stavy sou sqely,ale gumuje ti to mozek a podle me tohle je hafo spatny a proto hulim od jedny doby jen kdyz je nejaka party,parby nebo kdyz chcu rict marce,ze snou chcu s*k*t :D ...jinak sem jednu dobu (delsi) hulil porad do kola: vzbudim se a sem zhulenej ...jdu spat a sem zhulenej. Prosne treba takle to jelo dyl ...no,ale to mate jedno. Jinak..znate to,ze kdyz nekdy dete hulit pozde vecer a pat dete spat,ze se probudite zhulej?! Sila jak prase :D
jinak hulte !!..( aspon budu nejchytrejsi z Vas ) :D
..by clex
Accipiter
Hochu, hochu tys musel byt zmasteny ... Nebo ne?
Accipiter
Nejhorsich zazitku mam spoustu. Jeden z nedavne doby: jsem s kamosema v hospe zhulenej na sracku, ze nedokazu ani mluvit. Jdu na pokoj, ze to radsi zaspim a kdyz lezu do postele-zvonek. Jdu otevrit a tam stoji buchta jak svin, ze jsem si s ni domluvil schuzku a jestli muze dal. No a ja jsem nevedel jak se rekne jo-total masakr.
esc.dex
:D byl no ...-tenhle prispevek se mi zda jako spam,ale nevim jak bych ti mel odpovedet ...mail sem mi psat nechce :D:rejp:
...by clex
esc.dex
Totiz jak tak ctu Accipiterej prispevek tak sem si vzpomel na jeden brutalni zazitek,ale nebyl sem zhulenej,ale vozralej...normalka jedem s kamosama na prazdniny do Italie a sme v centrum mesta a dem se vozrat...normalne sem nalitej jak svina ne...jdeme zpatky do hotelu a ja du du du a pak hodim hubu na zem a nemu zvtat...normalne ja zapomel chodit :D tak tam v 23:3? lezim na zemi a kamosi dou dal :D pak za 5minut pridou zpatky a rikaj: Vztavej vole!! A ja na ne,ze nemuzu vztat... :D tak me odnesli az do hotelu :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma