Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
kusher
vcera sem si dost vypaleny ve skole furt presedaval z jednoho mista na druhe,protoze tam furt byla strasna zima...pak sme hrali se sousedem kostky a ucitelka na nas rvala ze sme ozrali :)
kusher
mj. cca hodiny pred tim minulym prispevkem :) to sme pak sli odpalit o volne pred informatikou megalniho spidlu, no a jak to skoncilo....sak ctete vyse...:)
kusher
2 hodiny...numlock was turned off...:)
Shadoow
múj nejbrutálnější zažon se špekem.
Jednou dem s kámošem na brčko a řikame si že nás to neskouří, Sednem kecáme votpaluju špek a f tom ten kámoš řiká típni to a já vo co de? von skáknu domu pro didžaridu a budem si posílat mega šotyng lifting. tak pro ní doběch znovu votpal. poslal mi takovího zabijáka že mě to úplně položilo.
posíláme si. Pak jen tak sedíme a řikáme že to fakt nic nedalo a tu jako rána z nebes začly s me se voba tag gebit(asi hodinu já fakt nevim) že sem nemoch dejchat fakt hukot:D ale vot tý doby hulim častěji přes didžaridu je to fakt nářez:D
Robie
a co to je didžarida?
Shadoow
taková ta (bambusová nebo i jiná) trubka na kterou se hraje vydává to strašne hustej zvuk. Prostě hudební nástroj cca1m dlouhej s tou délkou je to jedno záleží na tobě jak dlouhou si koupíš.
ZEta
Moje nejbrutálnější zážitky po huleni jsou, když omdlívám na ulici, v klubu nebo tramvaji apod. Je to během 10-15 min pryč, ale těch deset minut se cejtíte jak nejhorší a nejšpinavější smažka. Nejhorší na tom je, že vaše vědomí je naprosto střízlivý, vo to hůř se příjmá ten fakt, co si asi o mne lidi myslej:(
Stalo se mi to celkem asi 4-5. Asi to má něco s vysokým/nízkým tlakem?
Registredanonym
s kamosem na lyzaku (6dni brutalniho huleni) sme asi 4 den jen chodili, pamatuju si jen mista ale vubec ne jak sme se tam dostali, tak sme proste chodili a kdyz uz se o necem bavili tak "kde to kurva sme?", na to sme se ptali i vsech okolo, i 13ti letych holek co tam byli snama :) chudinky nestihaly z takovych hroznych fetaku :D
hold sme proste pulku dne ani nevedeli kde to vlasten sme, co tu delame a co se proste deje
carlos*spc
to by som chcel vediet ,ako ste cez tu didzeridu hulili.skus mi to popisat blizsie. :D
diki
Shadoow
2:carlos*spc
noo jednoduše dáš si do huby špeka ten druhej ti podří didgaridu a zacpe ten druhej konec. Až tam uvidí že ten kouř už de trochu ven, tak mu řekne ty přestaneš šotovat vidnáš špek z huby ten druhej si to dá k dřšce a pomalu saje(kvuli efektu:D)a ty mu tam z hluboka a prudce foukneš ten druhej se složí(jenom někdo) a to samí furt do kola já ty já ty....:D
swen
zdravm vsechny hulice,mam takovej zivotni pribeh,ktery zna jenom par vyvolenejch,ale chci se i s vami o to podelit.:satan:
delam u jedne firmy a ke konci roku si jezdi ti nej zamestnanci pro odmenu za skvelou praci co odvadi.tak letos o vanocich si me taky pozvali...,bydlim na morave a pro odmenu jsem si musel dojet do prahy vlakem.cela cesta v pohode,ale v chocni pristoupil ke mne do kupecka nejakej typek-proste opruz,ale on najednou se me pta jestli mi nebude vadit kdyz si umota brcko,ja ze ne?!
tak jsme zacadili,ale nemohl jsem vedet,ze to byl skanour z holandu,proste jsme se z toho zrychtovali jak prasata.no nakonec jsme dojeli az do prahy a pak v metru na me cuceli vsichni jak na kokota a ja v pohode palil sklo.nakonec jsem dojel na firmu tam jsme chvilku posedeli,pojedli(no,aspon jsem to zkousel).pak zacal rozdavat odmeny reditel v mistnosti 7*3m,kde bylo asi dvacet lidi a ja mezi nema.vsichni stari dedove.no jeste ze to nezjistili.fakt brutalni zivtotni pribeh.
TAK DLOUHEJ KOUR A POHODA JAZZ.PEACE :smoker:
Shadoow
to já měl dneska zásek jag hovado púl hodiny sem si čučel na nos a divil sem se co to mám za pahejl na hlavě fagt psycho:D
alaska
Můj nejdrsnější zážitek se mi stal minulý týden v sobotu.
Byl jsem v čajovně a dal jsem si vodárnu s přáteli. Když jsme ji skouřili tak řekli, že musí domů a šli. Asi po dvou hodinách se vrátil jeden z nich s nějakým jeho kámošem a že má nějaké hulo. Tak jsem řek že fajn a bo nebyli papíry, tak jsme si dali přez sklo.
Dal jsem si jednoho prda (předtím jsem skoro měsic a půl nehulil) a brutálně jsem se rozkašlal. Aby to nebylo málo, tak mi kouř uvízl v krku a já se ho nemohl zbavit. Viplival jsem hjo až za patnáct minut a řekl jsme si že v poho. Za chvíli mi nastoupil 2D stav. Tj. Věc na kterou se dívám, vidím dokonale a všechno ostatnjí jede za tím jako film...
To mi trvalo asi dvě hoďky, do toho jsme hodili další vodárnu a nějaký čaj.
Jako podle mne asi dost psycho- 2D....
No tak my sme jeli s kamosema autem ze sklizne,mirne zhuleny a bracho bil vožralej ,a kufr plny matrose ! Jedeme si jedeme a najednou chlupati !!!!!! Zapíchli sme káru a fízl pri vokne :
- fízl : ridičský prúkaz
-brácho ( ze zadu ) : dete dopíci !
- fízl :s kým to tady mluvíte ,vystupte si !!!
-tak sme si vsychni vystoupili ( vsychni krom bracha sme uz bili podelany ale von ne protoze byl nalitej !!! )
- brácho : o co vám de ?
-fízl mrknul na druhýho fízla a pak se otocil a zeptal se : neches se trochu poprechazet a rict mi neco ?
-bracho : o cem by sme si my dva mohli povídat ?? zebi o tvé inteligenci ?
-a ted prisel momentek na ktory nikdy nezapomenu : fizl se otocil na druhyho a ten mu hlavou kývnul aby sel do káry ! Fízl nasedl a odesel !!!!
Tak tenhle pŘíbeh my veřit nemusíte ale opravdu se stal !Nevím proc fízlové odesli , já si myslim ze se zrejmne zlekli ale to je dost nepravdepodobny !

Unbeliveable !!!!!
Eli
Zahulil som Orange Bud a myslel som si ze mi rastie NOHA!
PORSCHAK
to Hipik: Fakt dobrý rozesmání v pracovním procesu, díky.
jaydee
kokso HIPIK.. nemozem ;))))))
Purino
Huuuco je vostry nazdar lidicky... To me se kamosem s kterym pestuju, cadim atd. vsak to znate stalo na vojne von ze pojede na vikend domu a ze ja tam zustanu tak prijel se Zilem (takovej nechutne velkej nakladak rusky vyroby (jooo v prekladu je to LABUT)) a ze nez pojede ze zacadime :) dali jsme spicka nic velkyho to nebylo a ze ja pak odjedu se Zilem, ale ouha cesta (tak 50m k Zilu) trvala asi hodku ale ona byla zima a ani jeden z nas se nemohl na rovine rozjet ani dopredu ani dozadu takovy bylo naledi my se tam rehtaly dobre 2 hodiny nez prisel velitel zacal buzerovat a my na nej jen blbe cumeli fakt vostry a pak odesel a my se zare tlemili no uplne sileny :o) Kamos pak nestihl vlak a ja jsem pak nejak odjel ani nevim jak jenom jsem se probudil asi ve tri rano na pokoji a nevedel jsem co se delo :o) A tohle se odehralo asi v poledne a ja si z celyho odpoledne tak nejak potom uz nic nepamatuju :o) Ale bylo to fakt wostry... Asi jako tedka sedim v praci a uz asi dve hodiny pisu tohle... :)
Tak já taky přidám. Neděle večer, jedem vod nás, já a další 3 lidičky, všichni na hadry a najednou za náma modrý majáčky. Tak zastaavim, 2 mladý esembáci, doklady, vystupte si, řikám si a kurva a najednou z nich vypadlo že mi nesvítěj zadní světla. A ten mladší hned na mě Chcete pokutu? a já že nééé, proč taky. Tak si mě jenom zapsali a vodjeli. To se mi tak ulevilo, že se to všecko tak hezky vyřešilo.
ZMonica
tak to s tema policajtama je krasny, ale..ale..:))my jsme s holkama se fotili s bleskem, nejdriv ja je a jedna holka pak nas, takze vsechny holky byly vyfoceny a pak to zaclo..jen ejste poznamka, ze jsem se fotili s bleskem, ono nas to nejak vozarilo a ja rikam..hej holky, vidite pre ocima ten barevnej ctverecek?Oni, no jasny, a ted je tady a tady, a dalsi se pripdala, a ja rikam..je..kurva, ted se ten ctverecek meni ve fialovej a ostatni ty vole, no jo a jedna holka mi rika a ted je v tom ctverecku cervený kolecko a vsichni no jo..vona to neni zadna veda, proste ten blesk umi svy, ale my tam asi deset minut rozebiraly kde co vidime a rukama sme nad sebou hazeli kde mame to svy kolecko a ctverecek a ja nam to pluje po zdich a lidi celkem cumely..proste, holky se zabavej..a staci k tomu foták..:)
PORSCHAK
ZMonica: Jó, to s foťákem můžu dosvědčit, opravdu si to zkuste, je to zajímavý.
Ve třech jsme jednou dávali peška u rybníka v noci, pak jsme si stoupli blízko k sobě "do kolečka", foťák držel jeden z nás ve výšce pasu a všichni tři jsme si šlehli bleskem, v tý tmě je to fakt bomba, zandavá výborně:). Museli jsme to opakovat vícekrát, i ty fotky byly zajímavý...
Kdybych měl mluvit o fakt nejbrutálnějšim zážitku,musel bych se přeníst o necelejch 5 let zpátky,to mi bylo nějakejch šestnáct.Zhruba v týhle době jsem s tim začínal,ale mý začátky byly střídmý a de facto sem kromě lehčí euforie nikdy nic nepocitoval..),ale to bych odbíhal.Ten den přišel asi po půl roce od mýho prvního kontaktu s THC.Byly podzimní prázdniny a nás s kámošema napadlo že si uděláme vejlet do Liberce(fakt dobrej nápad,žejo:-).Jeli sme asi čtyři plus kámoš se svojí tehdejší holkou,ale ten jel po vlastní ose a s nima i nějaký holky,který sme wubec neznali....No přijeli sme do LBC prolezli vobchody(duchaplnej vejlet),pak přišel návrch začadit si a my se usadili v parčíku před OD Tesco(kdysi Ještěd) a mezi jalovci a ostatní květenou jsme začali ládovat fajfku-bylo toho vcelku dost ,potažmo když z těch cca 9 lidí,tehdy čadilo tak maximálně pjet a ostatní jen pozorovali v očekávání věcí příštích.A ty také po nějaký době nastaly.V tý době,přiznám se ,sem si kupoval nee obyčejný cigára,ale bídíska(hehe:-)),takový ty eukalyptový ztočený listy) a ty sem si dával docela festovně,nevim ,možná,že v kombinaci s THC měl počet deseti vykouřenejch listů jisté vedlejší účinky na to co se posléze stalo...dýmka vesele kolovala-pro mně novinka,předtim sem vždycky jenom jointoval-a zdálo se,že nálada přechází do dobrého rozmaru.Ovšem po chvíli se mi začalo zdát,že mi nějak těžknou nohy,nějak sem je nomoh ovládat a navíc se mi dost hustě začala motat škeble,jako kdybych předtim vyváděl na Matějský,ale zatim sem se to snažil zakamuflovat,páč jsme všichni ještě seděli v klídku na lavičkách.Problém nastal,když se dal pokyn k hromadnému přesunu kamsi pryč.Snažil sem se něčím oponovat,ale slova se mi jaksi ztrácela v prostoru a ve vlastních uších mi zněla jako jakési "uuugrhueehe".No co,vicouc,že ostatní sbalili své nádobíčko a kamsi odchází sem také vstal.A hned sem si zase sednul.Osattnim se začalo zdát moje chování jaksi divné,načež mi sdělili,at nezdržuju a jdu.V tý chvíli sem měl ale naprosto jiný starosti něž výpravu za párkem v rohliku na náměstí.V hlavě mi totiž doost hustě hučelo,navíc se mi tak nějak subjektivně zdálo,že mam tep jak kdybych kopal rozhodující pencli ve finále MS a ke všemu se přidaly i velmi "působivé" barevné zrakové vjemy-naprosto sem totiž přestal vnímat okolí a rozlišovat osoby a objekty kolem sebe.Před sebou sem měl jen jakési červené cosi a lidi kolem se mi zdáli rozmazaný,max. jako při pohledu infračervenym snímačem.Fakt sem nemoch,myslel sem,že nastala poslední hodina páně,tohle byl fakt konec.Kámoši pak tvrdili,že sem v tuhle chvíli měnil barvy na obličeji jak chameleon,což jim když si ještě vzpomenu ochotně věřim.Prostě a jednduše,vubec sem nevnímal co se děje kolem a při pokusu o krok vpřed sem jen napoprvý hustě zavrávoral a při druhym sem sebou šlehnul na zem jak pytel brambor.Při pohledu na to válející se stvoření už i ostatní poznali,že tu fakt něco nehraje a uklidili mně zpátky na lavičku,na který sem ale neseděl spíš ležel...Ještě ke všemu kolem projeli flojdi,to si pamatuju a pak mi to bylo několikrát připomínáno,ale naštěstí pro mně ,ale i pro celou bandu jsme byli maskovaní křovinami libereckého parčíku,jinak vážně newim,co by se stalo.Ten muj stav naprostý fyzické a psychické katarze trval ještě tak deset,patnáct minut,možná půl hodky.Newim,asi do mně lili sodovku nebo mně někdo párkrát proplesknul,ale po čase červený závoj před očima mírně opadl a já už mohl jakž takž vnímat cestu,takže sem hrdině zaskřehotal,že už je to v pohodě a dem se teda někam nažrat.Ušli sme asi třista metrů a zahučeli někam do bistra,přesně netušim.Ostatní si objednávali ty svý hranolky ajá se je chystal následovat.Už sem stál frontu,když v tu zase...svět se mi zase párkrát pootočil,mlha před očima,v hlavě jako v továrně,ani newim jak sem se vymotal z toho bistra,ale určitě to musel bejt pro normální lidi pohled vskutku impozantní.Vrávorajícim krokem sem se po deseti až patnácti minutách doplazil na protější chodník,kde sem si sed na obrubník a zhluboka dejchal.Po chvilce za mnou přišel kámoš a něco do mně hustil,já jen kejval a snažil se mu odpovídat.Za chvíli se vrátili už i ostatní,jenom holky se rozhodly,že si prošmejdí svoje krámky a na čas nás opustili.My zbylí sme si sedli na náměstí na kašnu,páč jakákoliv činnost vyžadující fyzickou aktivitu pro mně byla nemyslitená a zhruba tři hodiny čuměli na kolemjdoucí lidi.Po umytí hlavy v osvěžující vodě kašny se mi začala vracet původní barva,takže lidé si mně již nepletli s nepovedenou imitací rákosníčka či chodící reklamu na film Mars útočí....Jaksme tam tak seděli a čuměli a kecali,tag ze mně po těch třech hodinách předešlej stav z velký části vyprchal,potom se vrátili i děvčata a my šli kecnout do nějaký čajovny.To prostředí na mně ,newim proč mělo nějakej blahodárnej účinnek a během několika hodin byly pryč všechny předchozí stavy agonie,bohužel zde došlo k trapnému incidentu,nebot majitelce se nelíbil náš nadměrný hluk a při mym dotazu jestli tu nemaj i něco tvrdšího než mátovej čaj byla dokonce nevrlá a jemně nám naznačila abysme vypadlli,že tohle tady newedou.Taksme šli,...vezmu to už hopem,páč zas tak zásadní věci se už ten den neudály.Hospoda "Pohádka" v Liberci,4 pifka za dvě hodky(totální zhulenost a opilost během několika hodin,hmm.),odjezd holek,kterým se společnost nás primitivů už zjevně přestávala zamlouvat,poté odchod na nádraží a tam,věřte nebo ne...další THC seance,tentokrát obyčejnej špek i s mojí účastí(přes značnou skeptičnost ostatních,což se ani nediwim po mym ranním extempore),odjezd domů,pozdní příchod domů...No ještě ted,když si na to jaksem tehdá dopolledne v tom parku vypadal někdo vzpomene,tak to doprovázej slavy smíchu,ale fakt vám nekecam,tehdá v tu osudnou chvíli to bylo fakt peklo..:-).No nějak sem se rozepsla,snad sem nezabral moc místa ...no to je fukk.Dobrrou noc...:-)
koupala
Loni v létě jsme si ja a mi 2 kamosi vzali volno v praci a jeli jsme
koupala
(sorry,pokracuju) se trosku zrelaxovat k prehrade.Pocasi paradni,vedro jak prase,no ale po case se obloha zacala zatahovat,prihnaly se mraky,vypadalo to na bourku.Zacli jsme nadavat,ale hovno platne,za chvili slejvak,tak jsme se my tri narvali do stanu pro dva a vtech podminkach jsme poprve ochutnali zastipek z me kvetinky.Nic moc jsem si od ni nesliboval,ale holka prekvapila.Stan se naplnil dymem,neslo skoro videt.Jeden kamos se zacal trepat smichem a vyrazel ze sebe "co to je,co to je" Druhy se valel po zemi a tvrdil nam,ze jsme v necim tele (znate ten film Vnitrni vesmir,kde narvou typka do ponorky ci ceho,pak ho zmensi a poslou nekomu do krevniho obehu.No a kamos v tom stanu si pripadal taky jako v te ponorce,zvlast kdyz na stenu stanu prselo,ten zvuk)Me bylo dost neprijemne,bolelo me bricho z toho smichu,ale fakt moc.
No dal uz to neslo,vylezli jsme ven,porad lilo,silena bourka,hromy blesky a tak.Napadlo nas jit si tom bordelu zaplavat.Na Adama jsme nabehli do vody,vlny jak prase ,vitr, blesky a uprostred toho my tri vyhulenci.Paradni zazitek.Blbe bylo,ze nedaleko sedeli pred hospodou pod strechou rekreanti a pozorovali nas.Pak do toho jeste prijel kamosuv tatik,taky se asi podivil,ale jinak to byla krasa!
koupala
Taky jsme jednou (druhy den) si sli pujcit lodku a vyjeli jsme doprosted prehrady.Slunce prijemne hralo,melo takovou tu hezkou barvu,bylo uz k polednimu. Kolem nikdo,jen klid a mir,priroda a my.A taky nake palicky tam s nama byly.Tak jsme je zhulili.Nadhera.Silene stavy.Akurat kamos mel stihy kdyz vedle splouchla ryba tak se schoulil na dno lodi,ze chce na breh,nebo ho pry ten sumec stahne dolu :D .Me byla taky docela neprijemna predstava te masy vody kolem a pode mnou.Trochu pozdeji jsme se vraceli,ale zaboha jsem to nemohl uveslovat.Cim vic jsem to zkousel,tim vic jsem se rezal a tim min jsem mel sily na veslovani.No asi hodinu jsme se stridali u vesel a pohli se dohromady asi o deset metru nebo kolik.Ale nakonec jsme to dokazali.:bravo:
devnul
Isiel som tak domov skureny jak prasa. A zistil som ze som isiel do skoly. Jak sa mi to mohlo stat.
ZMonica
Host-tohle si asi uz neprecte,,--ale prwesto k tomu neco napisu, tak takovyhle stavky sjem mivala na zacatku myho huliciho obdobi..no jo, neprijemnost..
kowonator
Minuly tyzden som zadrel asi pri 80km/h moju Skodovicu. Poviem vam, ze to bola fakt haluz.
greedy23
Ha. me se stalo ze sme se s kamosem zkourili a rozhodli sme se jit na autobus...jenze sme sli do metra (proste nevim proc ale sli sme, jeste na eskalatorech sme si povidali) tam nas chytli revizori a my si az v tu chvili uvedomili ze sme chteli na bus. dobra demence potvrzena 4 stovkama :)
Purino
Haaaaaaaaa kdyz jsme u tech zadrenejch veci.... vcera jsem se vycadil a zadrel jsem motorku kurva zadni kolo ve smyku asi v sedmdesati ja z ni slez no haluzzz jak prase vubec jsem nechapal co se deje.... A kamos co stal kousek od toho jenom blbe cucel a nechapal... :)))))))))))
Dude
sem měl min. úterý - jsem ztrimoval úrodu a uspořádal takovou malinkou harvest party pro pár kámošů - palčky jsem naservíroval v obrovskej míse, koupil nějaký PETky a (to sem neměl dělat K-Ruma) - docela dlouho děsná prdel, jeden špekoun za druhym - pak přišla krize - 2 hoďky prohlížení porcelánu zevnitř, blička jako svině - hlava rozmrdaná - sem nemoh dojít ani do postele - ráno zjistim, že sem ještě pokéroval koberec - v práci peklo....
trošičku moc brutal na mě....
Jednou jsem hulil ve sklepě a měl jsem trhanej pohyb. Fakt hutný.
A pak přijela máma a měla opičí ksicht.
Zeo Khan
nazdar děcka, jak to de

Zrowinka (asi pred pul rokem) sem sel chodil s jednou pani do tanecnich, a newim ani jak se to prihodilo, ale nasávali sme nekde v parku a pak sli na Pavlák do mekáce... byla to síla, šli sme si koupit burgera, teda newim jak byla zhulená jana, asi min pác kupovala burgry, a já sem stal za ní s smál sem.... dopici! zapomel sem co sem vlastne delal ---trapas----
Reewer
Včera sem vyděl úplně naprach Lynchův film MAZACÍ HLAVA.

Strašný psycho. film skončil a ja seděl a koukal ještě asi čtrvt hodiny na prázdný monitor. Pak sem se zved a usnul.
Rano sem se vzbudil. Koukám, všechno je najek divný. Asi sem este trochu vypalenej, řekl sem si.
Celej den byl kurva divnej, v uších mi hrála pouťová musika, občal se mi zdalo, že vidim černobíle. no nic vyspim se a bude to O.K. S nadějí sem usnul.
Probudil sem se. KURVA. porad.

Uz je to asi tyden a pořád vidím tu hlavu s podivným účesem, snad se to časem zpraví. snad....
intruder.stk
2Reewer: psycho film
Dan.Bass
to Reewer : můj oblíbenej film. Lynch je Lynch. Teda ale takhle silně to na mě nikdy nezapůsobilo !!! Mimochodem, už jste někdo viděl Sloního muže ? Jdu na to v dubnu do kina...
intruder.stk
mechanicky pomeranč je taki psycho je to taki od Lynche
rizzo
Clockwork orange nenatočil Lynch nýbrřž Stanley Kubrick !!!
bubik
v sobotu sem v Trollu po čtvrtým brku přestal asi na půl hoďky slyšet... brrrrrrrrrrrrrr
LuB
2Reewer: Mazaciu hlavu som videla asi 4krát (aj keď si myslím, že raz stačilo) ale nikdy som sa neodhodlala nahúliť sa na to (nie som si istá či by som to prežila) a vidím podľa teba, že fakt by to asi nebol dobrý nápad
A inak na týpka s podivným účesom sa zabudnúť síce neda (tak isto ako na ženu s podivnými lícami ako škrečok) ale skús si pozrieť nejaký iný Lynchov film, možno ťa to trochu ukľudní......haha
intruder.stk
2rizzo-to teda nevím ale je to sada
Dan.Bass
to rizzo : mně taky někdo tvrdil, že C. Orange je od Kubricka. Proč si to všichni myslej ?
lister
Mazaci hlavu mam na komplu ale jeste sem na ni nekoukal... asi to v nejblizsi dobe udelam :)
TruMAN
V sobotu som zazil brut. Kamaratka prisla z Brna a doniesla neaky ten "priemer". Dala ho jej brachovy a sli sme sa prejst do mesta. Zahulili sme v nedalekom lesiku, dofajcilo to tak akurat do pohody. Presli sme sa po mese a rozhodli sme sa, ze sa v okne zvezieme autobusom spät. Divame sa kedy uz nam pojde a zrazu sa objavi moja teta. Zacala so mnou kecat o skole,... A mne zrazu prislo Brutal. Pred ocami sa mi zahmlelo. Videl som len svetielka a pocul hucanie mojej tety. Bolo to ako ked vstanes hrozne rychlo z postele a zahmlie sa ti pred ocami. Ibaze tak 3x silnejsie. To by bolo este v poho, keby sa mi nezacalo chciet kosit. Povedal som, ze idem na WC. Tak som zasiel za zastavku, oprel sa o stenu a zacal zhlboka dychat. V usiach mi zacalo nenormalne pistat. Nevydrazal som to a zdrhol som odtial.:(:(:(
No proste MOOOOR.
Reewer
to Dan.Bass: Na slonim muži jsem byl nedávno v kině. Byl to nějakej projekt či co. Byl sem high a byl to dobrej film. Hodně dobrej film, doporučuju!!!
PiosOne
reewer: Sloního muže dávají po celé republice v rámci projektu "Projekt 100"
MFT
Tak to my sme s kamosem byly jednou pozvany do pardubickeho radia Life, kde sme meli mluvit o jedny nasi akci. Nakonec z toho byla jeden velkej masakr, kdyz sme si pred radiem dali fajfku bily vdovy. Kecali sme tam pak uplny nesmysly!!! :vampire:
4C3
britskej film "Pi", vas nenecha vykydnout, ale drzi vase vedomi tak pevne v hrsti, az vas deformuje presne tak, jak on asm chce... poznal jsem na vlastni m0z3k... mozna to je tak trochu off-topic, ale verim, ze kdyz to nekdo vyzkousite, pribyde v tomhlůe threadu nejeden prispevek
PiosOne
4c3: měl jsem ho doma spolu s dalšími filmečky. když jsem ho vypálený dal do kompu, tak jsem byl zaskočen tou depresivní atmosférou a pustil jsem si něco jiného. prostě jsem na něho neměl náladu. ale asi jsem o něco přišel, že?
Killdarian
Jo fylmy z projektu 100 sou mazec na zahuleni. Byl jsem na Zuricym bykovi a tak. Kamosuv otec zalozil projekt 100. Ale radsi nebude jmenovat jeho nick.
Na sloního muze chcu urcite taky.
Reewer
Killdarian: dobře děláš, sloní muž je dobrej film, ostatně to tu bylo již několikrát zmíněno

Nevíte nekdo jestli by slo sehnat treba ucelený celek filmů z projektu 100 na CD nebo DVD ?????
Mautinka
no co jediný vim že když sem dost na kaši tak se ztrácim a to pak lidi ze me maj radost když se jich ve vlastnim městě zeptam kde sem a jak se dostanu k vlastní ulici...............:sun:
cabax
Kto videl SUPERMANA????????JA
Nebulaquest
Hej ty si viděl supermana jo?já taky něco viděl ale vypadalo to spíš jako karkulka.To sem šel z jedný trance party a bylo to úžasný.Vona se mi dostala úplně do podvědomí a šla semnouasi 50metrů.No já sem si sní normálně povídal.Zatim mi to nikdo nevěřil ale fakt nekecam.Karkulka.nevim asi sem měl halucinace.Taky se mi jednou stalo že sem šel z jedný pařby po dlouhej betonovej cestě a normálně do mě začalo narážet divoký prase s vobrovskejma tesákama a zajímaví bylo to,že to prase se vode mě vodráželo jakoby do pravýho úhle.Jako vod kolen a vždycky vyběhlo ze tmy.Asi sem fakt magor no hele mějte se
ZMonica
JO, tak s tim ze mas zameni red vicima, to se mi stalo nedavno..ale nevim, jestli to bylo vylozene kvuli huleni..tedn den sjem se byla taky nechat tetovat a jelikoz mam nizkej tlak, tak to mozna mohlo prijit proste jen tak..ze jako i kdybych nehulila tak bych omdlela, ale to predbiham

Jedu sit o v metru..a nejdnou zluty tecky pred ocima, vsude, jako kdyz se koukate na ty stary filmy a onpraska obraz..tak ja zluty tecky..sehnu se dolu pro piti(jo stojim u dveri s mym pritelem) sehnus e pro piti s dojmem, ze kdyz neco bdu deklat zmizi to,..napiju se, vstanu a zase tecky a jeste horsi..pak se to spojilo v jedno velky zluty........................................................................................................................,,Miláčku vstávej"muj kluk je nademnou s vytrestenejma ocima, a ja lezel, vyslovene lezela natahla v metru u veri..vsichni na me cumeli a ja si myslela, ze celou dobu spim, ani sjem necejtila, ze padam, proste jsem omdlela..

Nic si nepamatuju, ale vim, že se mi zdalo, že spim strasne dlouho, ale neveela sjem ze lezima v hlave se mi promitlo strasne moc veci, co uz jsem zazla, hlavne si pamatuju tatu na chate jak stipe drivi..Mno nevim, nikomu jsem to nerekla, jako doktrorovi,a le mamdocela obavy, aby se mi to nestalo znovu
da_tatrman
cau kucí nemate na púceni pet korůn?
anche
se mi jednou stalo ze mi vyrostly kridla a pak byly vsude benga....ja videla proste vsude benga fakt hruza:(
Dexter
To my sme jednou po huleni skakali z lavicky do piskoviste sipky :-)
Reewer
to Jilm: tvůj kámoš je docela amatér...
ZMonica
Jilm-Tuj kamosh je s prominutim ,,kreten":)Ale do kamoshu se ti navazet nebudu

Anche: jojo, to ja mela jednou taky takovyhle stihy, zacal s tim muj kluk, rkel mi, ze me pronasledujou benga, a ja rikam, coze?A vedela jsem,z e me jen zkousi abych zmatkovala, jenze potom projelo kolem auto švestek..Hm..nahoda, rekla sjem si, jenze pak byli vsdue..kurna:(
drinker hulič
jo flojdi, to takhle vylezem na regé bále před semilaso, hulíme, a najednou vidím pár metrů od nás fízl, a de k nám. schovám faju, dělám že nic, už mě to pomalu leze do hlavy a říkám si to je průser, to musel vidět, jinak by sem nešel, no to je v piči, kriminál, provaz, mejdlo, smrt...
"tak to by nešlo, špinit veřejný majetek. slezte z těch laviček a ukažte občanské průkazy, vyřešíme to domluvou..."
"??? za ty lavičky???" říká kamoška, nechápajíc, že ji prudí za to že sedí na opěradle tý lavky.
musel sem se začít chlámat, a pak mě zas nasralo, že sem zbytek faje ve stíze vysypal na zem :)

haluz zážitek
Reewer
Já sem včera pálil s dvouma kámošema brčko v parku. Nikde nikdo. Byla už tma a my sme najednou uviděli jak přijíždí auto. Než sme stačili cokoliv udělat, tak zhaslo světla.
Na nic sme nečekali (mohli to bejt prasata) a vzali sme nohy na ramena. Dávali sme hustej matroš a tak sme byly strašně vyzchýzovaný. Utíkali sme ulicí a najdenou proti nám stojí dva FLOYDI. už sem propadal beznaději, že si nás vobešli a tak, ale floidi na nás jen divně koukalí a šli dál.
intruder.stk
Za to ja jsem včera moc štěstí neměl, ubalil jsem si před busem domu a cele brko sem sčadil (takova žiletka) nastoupím do busu a hele autobus skoro plny holomrdu, vystuopily se mnou(samozřejmě) dali mi kartač a potom jsem šel na pivo s rozbitou hubou.
Dude
jako te proste napadli???? rozepis!!!!
intruder.stk
Dude-podali si mě celkem 3 zbytek se smali jak mi davaj sady, dva zboku ho jistily a jeden ten nejmenší si začal vyskakovat tak sem ho kopl do žalutku a během vteřiny sem ležel na zemi zachumlany do klubíčka a davali mi kartač těma jejich pojebanyma kanadama-naražena žebra což je největší dojeb bo se nemužu ani smat když si zahulim, natrhly red par modřin na nohou. Mohlo to dopadnout huř kdyby nepřijel druhy bus ze ktereho vystoupilo hafo lidí kteří se mě díky bohu zastali.Jednoho z nich znam-odplata bude sladká na benga jebu , stejně by nic nevyřešili tak to vyřešim po svem.Jenže zase mam depky že si mě zase najdou a nemuselo by to dopadnout tak dobře jako včera.
UdL
intruder.stk: aby z toho nebyl začarovanej kruh...
intruder.stk
UdL-stejně si ho podam
UdL
intruder.stk: asi bych postupoval stejně... Když jim ukážeš, že si z nich nesedneš na prdel, tak jim třeba spadne hřebínek... Ale říkám třeba, záleží, co to je za howada...
intruder.stk
2UdL -hovada? Malí smradi co jim teče mlíko po bradě jenom jeden z nich co mi daval kopačky byl nejstarší měl kolem 22 a pěkna hrana ale strach budu mít tak i tak to by měl asi každy když uvidí holomrda z boxerem v ruce at už ma 17 nebo 22 tě trefí jenom jednou a deš k zemi jako já.
UdL
2intruder.stk: Tak máš přece kamarády, kteří Ti kdyžtak pomůžou, ne??? Ty sviňáci taky neútočej skoro nigdy sami...
intruder.stk
2UdL- to už smrdí kriminalem , kamoši jsou hovada a ne jeden z nich ma zbrojní prukaz -no nic tady to řešit nebudem to byl jenom menší zažitek po hulení
Reewer
Všimli ste siž tohohle: U všech Hradu (vzadu) Jsou zdi Vyplněný sáňkama. Fakt nekecám, sou tam všude takový trapný čalouněný sáňky. Milióny, triliardy biliard sáňek. Psychoů Sáňky. Máte s tim někdo zkuišenost- zkkouřecnost. Já fakt jo. Esli někde budete mít foto hradů zaplnejchech sáňkama tak grabujte, viffujte a piste!! ežíš to je offtop. ofstrp. sory
da_tatrman
co že?
fnuk
wow
Alver
Zdárek lidičky.
Včera jsem se poněkud dobře zbančili, koupili jsme si skunky, ale fakt vyjímečný. Naložili jsme kotel a pak jsme se dozvědeli, že ve Vysoké Peci je :punk:"frýčko":punk: přes weekend. Mno ale jedinej zádrhel byl v tom, že je to z Chomutova docela daleko. No ale tak jsme šli. Do Jirkova jsme jeli autobusem a pak pesky. Dorazili jsme do Pece, ale za boha jsme to nemohli vůbec najít. Byli jsme tak na sračky (teda aspoň já), že tu cestu zpět by jsme vůbec nepřežili. Pak jsme se od nějaký holky dozvěděli, že to je na konci starý silnice č. 13. Mno tak jsme šli dál. Nakonec přijel kámoš a hodil nás tam... Tak stará 13 byla ale zas*aně dlouhá. Když jsem si pak uvědomil tu cestu zpět, věděl jsem, že to nemůžeme ujít... Takže jsme se tam sli jenom mrknout a jeli zpět...
Dnes večir tam jdem znova... a asi si vemu neco na povzbuzeni :frog:

Ale co jsem při té cestě zažíval, to nebylo možný... :rejp: Haldy, schyzi, proste strasny:rocket: ... Kdybych si neco poradne pamatoval, tak to tu napisi... snad si jeste vzpomenu...
livo
Alver: myslíš na silnici před tou závorou u povrchový šachty?
Reewer
to fnuk & da_tatrman: byl sem fakt na sráčky, tak ste muj príspěvek asi nepochipili. .... popravdě ja ho ted taky moc nechápu...
Květináč
Tak to my sme hulili s kámoše z takový provizorní vodnice venku v přírodě. Byl to slušnej model a když se začalo stmívat šli jsme za šera domů a najednou se nám v tom šeru začalo všechno slejvat dohromady. Byli sme moc moc zkouřený byl podzim a ně se zdálo že je na silnici led. Tomu kámošovi to přišlo jak bahno tak sme lezli počtyřech a zjišťovali jak to je.... byla to polní cesta s loužema a přišli sme uplně mokrý a sprasený. Cestou byl ještě lom a v něm rostli stromy a nám to přišlo jak dyž to je odraz těch nahoře a mysleli sme že to je jezero. Pak sme asi půl hodiny řešili jestli to bylo jezero nebo lom...
Alver
2 livo:
Jo jasne, tam to nekde je.... ehm, bylo. Vcera tam hrali HCcka...
Ganja
Hulení doma :jumper:

Jednou takhleráno sem se probudil a skočil pro kámoše,
že si skočíme zahulit.
Ten den sme hulili u něj doma,
kde byla i matina (jeho).
Tak sme si zalezli do pokoje tak kolem ty šesté,
vzali sme trávu a zacali hulit ,
byl to temný pokoj kolem 6 ráno tak tam bylo málo světla a tak sem začal hulit ,tak potom 4 čoudu sem byl...
Do ty chvile to bylo v pohode,
ale pak byl problem vodejit do školy kde sme měli zájezd,
mě se vůbec nechtělo a kámošovi taky ne ...
No ale nakonec sme se tam dostali ,když sme dobíhali autobus,
ještě pořád to bylo v pohodě ,ale když pak přišla učitelka a řekla ,
že si zjistí kde sme ráno byli a proc sme se zhulili ,
tak nám tak skazila náladu ,že z vejletu nebylo nic...
jo jen tak mimochodem sme jeli do IMAXu 3D kino.. bylo to námrdový když sme byli ještě zhulený :popcorn: :smoker:
da_tatrman
Reewer hele a tos jako videl do zdi starech hradeh? to je klidne mozny ze tam sou naky takovy prkna - husty
Alver
2 Kudre:
Jedním slovem: HALUZ :)
Reewer
2 da_tatrman : presne tak, byla tam pod oknem díra a tam prkna. Z toho mi logicky vyplynulo, že tam byly sáňky
HALUZAK
Asi terazu ze tu vlastne sedím.Ale nahodou je tu uplna pohodička
HALUZAK
Ako a davaju smailici?
PaaJa
Zdarec. S kamošema sme dneska šli jen tak po pěkné vilové čtvrti, po PĚKNĚ ztráveném odpoledni. Procházeli sme kolem stojící ho auta Family Frost. Z něj vylezl nějakej chlápek a dal se s náma do řeči. po chvilce si mnul ruce štěstím, s paličkou v kapse, kterou od nás koupil. Větší haluz s prodejem sem ještě nezažil.... HEHE
koupala
Tím bych se moc nechlubil, o tom grower není,je mi líto...neprodávat a pokud možno nekupovat,nýbrž pěstovat si sám.Měj se.
kegi
Zdary. To my jsme teďko s kámošema, tak jeli drobátko skouřený autem k nám na vyhlídku, oni se tam občas objevujou flojdici. Tak tam tak sedíme nějaky modely po kapsach. A najednou koukam a přednáma plná dodávka fízlů, docela jsem se lek. Hned na nas vyběhli a chtěli doklady a takový ty sračky a kamoš co řídil, zapoměl zatahnout ručku, a jak jsme tam tak stály a on hledal techničák tak se to auto rozjelo z kopce dolů a drobátko jsme jim najeli do dveří :)) Fízlové celý vyplašený, a ten jeden posvítil do auta a řekl: To je jasny ty jsou zhulený ty měli travku.. Jak to poznal?:eek:
Killdarian
to kegi:Co to valíš? začneš takovou (pěknou) historku a ani ji nedokončíš. co se stalo pak? To ste jim jako najeli do dveří a oni řekli:jo, ti sou ale zhulený, můžete jet?nebo co?
Reewer
to kegi : nechci prudit, ale souhlasím s killdarianem v tom, že mi taky nějak ušla ta pointa.
Shadoow
2Kegi:fagt nechápu dořekni to jak to bylo dál? zahulili ste s flojdama nebo něco takovýho:)
felipe
Jednou sme byli asi v deseti lidech byli v jedne hospe. Po chvili sme primo v te hospe zahulili. Jak sme skoncili, kdosi (ja?) chytl stihu ze to ten barman ucejti apod. a kohosi napadlo ze to prebijem kourem :D Stacil sem dat tak 5 rychlejch prdu a zacal sem odpadavat (tezky vicka, hlava apod...proste jako bych se prehulil). Chvili tma, pak me zdalky zacal probouzet smich. Furt sem nechapal cemu se ty lidi (nedochazelo mi moc kde sem) furt tak tlemi...po chvili sem zjistil ze me, protoze sem blbnul jak epileptik v nejvetsim rausi. Proste se mi podarilo se ze sedacky doklepat az pod stul :D (a to epilepsii netrpim). A to mi trvalo este tak dalsich 15 vterin nez sem se vubec dokazal zacit ovladat :)
intruder.stk
2felipe-to se mi stalo taki ale v autobuse přímo na točně
PiosOne
kegi: tak co bude s tím koncem příběhu!? :)
kegi
To jako myslíte že jsme s nima zahulili, tak to jste husty, normalka nás ani neprohledali na to že jich bylo 5, Tak jen zkontrolovali doklady, a vysrali se na nás. Jenže nejlepši bylo že kámoš si myslel, že najeli oni do nás stali totiž docela blízko, a tak se vyklonil z okna a hned po tej fízlovo hlášce řekl já jsem autolakýrník, já si to spravim :bandit: , když je pak Venny dorazil tim že si stoupl do mezery mezi naše a jejich auto, zapálil si cígo, apovidá: kouřit snad ještě můžu, za to mě snad nezavřou.. tak nás nechali jet. Stejnek autům nic nebylo.
klier
když sem tak před 3 roky zacal hulit, tak sem byl na jedný takvý oslavičce něčeho (asi sme slavili že je pátek nebo něco takovýho), vtech dobách sme kupovali ganzu 2g/150 a meli sme to na deset špeků, a přišla ke mě kámoška jestli si nechci s nima taky zahulit a tak sem sel, nebo v tý době sem se trošičku pomotával (1xfernet c. + 0.3 dr. jelínka), no abych to neprotahoval bohuzel sem mel smůlu a ta holka už nějakej ten pátek hulila a vytáhla dva skunkový jojntíčky vyhulili sme je a nejakech cca 8 min potom sem musel na hajzl kde sem zustal až do rána (zdalo se mi že sem tam celou věčnost a i holky musely holt ven do parčíku)

v poslední době už to nedělá co to dělávalo a člověk hulí o něco výc a nezažívá to co dřív, ale občas nějakej modýlek člověka překvapí a pak se dějou věci např.: dáte si malýho špíčka na záchodě odevřete si okýnko aby zase nesmrděl celej barák a todiče nenadávali, sedíte se tak potmě protože už je noc a hulíte a hulíte až dohulíte a v hlavě se vám pomalu začnou rozjíždět myšlenky, a pak sem vstal no to bylo něco před očima se my pomalu začalo zatmívat ze stran a v těle mi začalo probýhat chvění ze středu pomalu do celého těla (úžasně příjemnej pocit) před těma očima se mi ale to zatmívání přicháázelo ze saž se mi zatmělo úplně tak to tomu zatmění asi nedošlo a jelo si to dál a už ne v černi, ale ve všech barvách které se rozlévali v paprscích. tcelý to trvalo asi tak 30 sekund ale byl to zážitek na kterej jen tak nezapomennu....
Lidi jednou jsme mnely Brutalni Brcko a Vsichni se chechtaly a vsechno okolo toho a na Kamosa Mrkal RIZEK :-))))
Zeo Khan
cus. zrovinka minulej tejden sem s kamosem sedel na lavicce po vydatnym nádělu z Bonga (kdo bydlí v práglu u výstaviste jiste zná) a já tam tak sedim, taková rodinka de kolem, máma táta dítě a malý štěně. a v pohodičce dou... no a ted pribehne nakej vlcak a proste tomu malymu coklovi rozkousne lebku, ale ty zuby kurwa ty byly, proste mu rozdrtil ksicht, a ty lidi si toho vubec nevsimli ! chacha fakt pecka
kegi
To mi takhle jednou vytáhli kámoše ať někam vyrazíme, vzali jsme pár g nebuli, a jeli jsme. On má Ladu z 1989 a motor 1.3 ale lítá s tim jak blázen Najezdili jsme s tim tak 300km a pak jsme rozhodli že to umejem ve 2 ráno totál na kaši a mlha tak 2 metry viditelnost a tma jak v prdeli, zajeli jsme do myčky a ještě si děkáme starosti, jestli nemáme uklidit anténu, jedeme a najednou koukam a nemáme zrcátko, tak jsme se pro něj vrátili, a zase jedeme a najednou koukam a jedeme 90km/h a vidim zančku zatáčka doporučená rychlost 40 v tý mlze jsem jí viděl na poslední chvíli, jen jsem stačil říct : "ty vole zpomal" řidič se probral ,zatáčka, šláp na brzdu smyk a mrd do pangejtu (A to měl od fotra zakázono řídit) . Tak jsme si zanadávali a vylezeme z auta a on povídá: "nesmotneme něco!" fakt hovado skouřený, někde u Plzně ani jsem nevěděl kde jsme,ve 3 ráno a prvního řidiče co zastavil jsme se zeptali: " nevíte kde jsme? " Tak nám to řek. Zavol jsem odtahovku ( největší problém byl, že chtěl vědět barvu vozu a ono má asi 4) tak čekáme hodinu a nic tak volam znova a on mi povídá, že už vyrazili z Brna a mi byli u Plzně,(drobátko se splet) ... za 5 min přijel z avií nějakej odtahovák a měl fakt co dělat nás vytáhnout, auto zasraný od bahna jak prase, tak.. jsme jeli do myčky, po 3 do tý samý od 2 do 4 v noci :)) Hrozně se nám vysmáli.:angel:
da_tatrman
ty ses kreten Zeo Khane, fakt to teda musel bejt hardkor, to musel bejt vostrej narez, asi se ti to hrozne libilo, ze to sem musis cpat, nechces sem dat este fotky? jinak sem slysel tvuj gangsta vidlackej hiphop


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma