Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Xander
No to my sme se s kámošema jednou fakt brutálně zhulili a stáli sme u takovýho baráku na schodech no a mě najednou ruplo v palici a uplně sem si připadal jako kdyby sme byly na nějakym pustym ostrově a odjíždí od nás záchranej člun...
Tak sem to kámošům vysvětlil a všichni sme se toho chytli...
Upozorňuju že sme stáli v docela hustě obydlený zóně...
A najednou sme prostě vo pulnoci začli všichni šíleně řvát že se topíme a ať nás ten člun neopouští...Jojo ty nezhulený lidi z nás museli mít docela prdel,ale ne takovou jako sme z toho měli my...
Potom sme dali zase špeka , ale už nic zvláštního...
Thcmh
to skaff: dobrá prasárna :D
TractorDriver
no nedavno jsme tak trochu vykaleny s kamosem davali speka, ale byl jsem nakej nervozni (nebo uz mozna zkalenej :))) ze me nak nezhulil tak jsem si ubalil jeste jednoho osobacka... ten me uz tak trochu zhulil ale byl jsem nakej nenazranej tak jsem dal jeste tretiho... asi v pulce toho tretiho se dostavili ucinky tech dvou predeslejch a asi i pulky toho posledniho :)) no stavy jsem mel po tom fakt sileny... nejdriv jsem sel chcat-pricemz se mi celou dobu zdalo ze uplne silene padam dozadu ale pritom chciju furt rovne :)) pak jsem si sednul a jak jsem porad tak padal tak jsem zacal silene dejchat-cim vic jsem dejchal tak jsem byl vic zhulenej-pochvili jsem byl v takovym stavu ze jsem se treba pul minuty jen nadechoval :) dal uz si nic moc nepamatuju akorat z vypraveni vim ze jsem vzdycky rikal ze se jdu projit, ale moje prochazky vypadali tak, ze jsem si stoupnul a zase sednul... :)) takhle to prej bylo asi hodinu dokud jsem se nedostal do zaseku :)
jinak celkem pohoda ale fakt sileny stavy... chvilema jsem fakt myslel ze chcipnu
TractorDriver
jo jeste jsem si vzpomnel jak jsem zas jindy presvedcoval nakyho ciziho kluka ze je muj bratranec :)
UrbaN
tak nejbrutalnejsi pro me bylo,kdyz sem dal hooooodne welkou palku afghani na jeden zatah do sisky...ze zacatku to byly zachwaty smichu,ale kdyz sem doprowazel kamose dom,tak nastal zatim nejhorsi staw,kerej sem zatim mel...najednou se mi zatmelo pred ocima a cely telo mi zacalo vibrovat...bylo to hodne neprijemny...srdce bilo jak diwy,PRASK--dalsi zatmeni pred ockama a hnusny vibrace po tele...takhle sem sel asi kilak ke kamosovi..HUMUS...a pak zpatky za ostatnima zprazencema...cestou sem asi ece desetkrat rozdychawal prewibrovany telo a ztratu wedomi(maximalne na par sekund)...koncecne sem dosel k ostatnim,presunuli sme se ke me na zahradu a tam zapadli do lehatek...malo zprazeni lidickowe si dali ece..ja uz mel dost...celou hodinu sme kecali blbosti a smali se wsemu moznymu,coz vyrovnalo predchozy hnusny staw......a huli se dal:D
D_2501
urban>omg, man...k tumo tvymu poslednimu prispevku, vim presne o cem mluvis:((.To same se mi posledni dobou stava neprijemne casto!!
ututatisises
nejhorsi bylo,kdyz jsem zhulena sla po meste a videla jsem jak me pronasledujou oranzovi neviditelny trojuhelniky......
fakt ulet..............................................
parkrat jsem skoncila v bezvedomi na zemy...ale to jsem byla fakt moc prehulena........cca 25 speku za 3 hodiny............taky masakr
swam
ututatisises: jak mozu byt oranzove ked su neviditelne?
UrbaN
4 D_2501...jj,je to hodne neprijemny,ale uz sem prisel jak na to...vzdycky kdyz zahulim,tak si tak na 15 min sednu a pak se muzu wklidu prochazet...newim esli to bude stejne i u tebe,ale me to pomaha..(ikdyz muze to byt i modelem,kdo wí...)
Harvest...
Takhle sem jednou jel s dvěma kámošema pro nějaký skéro autem.....dojeli sme na místo kupoval sem jeden gram...mělo to bejt hulení i pro jednoho kámoše kterej mi na to dal pulku peněz.....cestou zpátky sme dali tak pulgramoví brko....dojeli sme zpet a jakmile sem otevřel dveře tak to se mnou šlehlo a jakmile sem se probral tak sem schitával facky od kámoše prej že mě takhle fackuje už asi 5minut .......potom sem s nima šel na ryby a to bylo už asi 12hodin v noci........a tam sme vodpálili zbytek......kámoš kterýmu sem měl pulku přivízt ani moc naštvaný nebyl nebot ho hned druhý den ti dva kámoši zkouřily do sraček...:)
ututatisises
kdyz me jednou odvezla sanitka.......a v nemocnici my nasadili kapacky..........
ale to jsem nebyla jen skorena....:)
ututatisises
a nebo kdyz jsem omdlela na praxi..................
nebo v krame..............
ale za to nemohlo huleni,byla jsem prestrelena
ututatususes: tak prečo to sem píšeš keď za to nemohlo hulenie?
chuck53
ututatisises :ty budes dobry stroj na zpracovavani drog:-D.ne bez urazky...No me se to stalo v prvaku na nove skole .kdy sem hnedka prvni ctvrtek kdy sme meli 9 hodin sel zapukat z jednim new kamosem vyhulencem o objedovce..rikal ze to jsou zakrslíci
a ze kytka ma jen tak 30cm na vysku...tak sem se nechtel moc zdunit a dal sem si tak malickeho prdika ze to svet nevidel....potom jeste takovy drobecek ctvrtprdika....no kazdopadne pruser byl ten ze sem se podival vsude kolem a mel sem rozmazane videni..myslel sem ze sem ztratil bryle nebo tak ale peklo bylo kdyz sem zjistil ze je fakt mám...tak sem si sel sednout tak 2metry od kamosu co si tam vesele diskutovali...nejhorsi bylo to že mi řekli ,že mením barvy jak grafity za mnou na zdi...ja sem se otocil a videl sem tam modrou.červenou.zelenou a takové hnusy....když sem si uvedomil ze intoxikace se vymkla kontrole tak sem je prestal slyset..stali 2m ode me a ja sem je neslysel..jen mi piskalo v usich....potom sme sli na obed..nejdrive sem se musel vyskrabat do takoveho prikreho kopce pres lesik kam chodime kourit...uz tam me napadlo ze to zabalim.ale zase sem nemohl vymyslet kde sehnat omluvenku..inu.šel sem tedy do školy...na obed byly halušky.špenát a zelí...jak sem to tak jedl tak sem premyslel o tom jak by to vypadalo (myslim barevne )kdybych se tam zblul na cele kolo....jo taky mi bylo docelo dost blbe,ale to sem nejak premohl......
Hodina chemie kde sme psali pisemku byla uplne v hajzlu..den pred tim sem se ucil jak lulík nekolik hodin a troufnu si rict ze sem to umel....no tak sem se aspon za tu pisemku zmohl na to abych se podepsal...tam nekde koncil muj intelekt:-D ....o tomhle si pamatuju
jen díky pomocí zpoluzáku kteri se bavili náma a my (zhulenci..2ks,-) sme se bavili jíma... no potom prisla hodina základy elektrotechniky a tam vim ze tridni(co nas uci) resil nejake zesilovace a takove veci...vedel sem o cem mele tak sem se zapojil do dikusze..po nekolika minutach nas hovor skoncil a ja sem se musel neodvratne zeptat lidi kolem jestli sem se opravdu z tridnim vykecaval nebo se mi to jenom tak zdalo....určite to taky znate.myslite ze ste neco rekli nahlas a pritom ste si to jenom mysleli a divite se ze treba tazany neodpovida:-)..
až devatou hodku v v telaku sem si trochu zacal uvedomovat realitu,byla krutá..."Já sem žil a behal sem za balonem..."bylo to jako probuzeni ze sna...no tak sem nejak odehral ten fotbal a slo se domu,,,pak uz nevim co sem v ten den delal..ale kazdopadne od te doby sem nikdy nehulil ve skole a ani nechci....od te doby sem taky skoncil z hulenim az do podzimu .....na jaro sem chytl druhy dech a od te doby sem se nezastavil(z prestavkama) ...sorry ze sem to tu tak popsal ale porad mam potrebu o tom nekomu rict..bylo to PEKLO..nikomu nepreju...ale jinak hulte a radujte se..mylsim ze kazdy by tim mel projit(nikomu moc nepreju),,clovek potom ziska respekt a uz si nerekne je to JENOM hulení....:angel:
Som vysiel zo skoly a prve co ma napadlo bolo si ist zahulit, stretol som kamoschou a nebolo co riesit.......slo sa za cintorin...tecie tam potôcik a je to super kryte stromami....Dal som si prveho sluka z natahovacky a po 5tich minutach som bol v piciach ako nikdy:mutant: samozrejme druhe kolo som nevynechal a som sa nevedel ovladat, ledva som stal na nohach kamarati vyzerali podobne tak som navrhol aby sme isli niekde inde si sadnut....som stale do niekoho rypal a namotaval som no ked som si uvedomil ze mi ide bus nejako ma zacalo tlmit hruuuuza tak silny utlm som este nemal...som sadol do busu a vravim kamoschom ze ide nejak rychlo ten sofer......prva zakruta a uz som sa drzal za brucho v tom mi zavolala mama ze kde som v pici ze som mal byt uz 3 hodiny doma ze ideme na zahradu...zlozim telephone, zohnem sa este viac...nedalo sa to udrzat povracal som sa vnutri v buse nastastie si nik nic nevsimol no ked zacal bus pribrzdovat vsetko to zacalo tiect dopredu ku ludom....chalani ma dvyhali ze ideme peso do klubu......tam som bol v grckach este asi hodinu a potom som bol konecne schopny ist home:p: fuckt brutál a neprajem to nikomu...
včera večer ked som dohulil dostal som nejaky zasek. chvilu som bol nejako mimo, vobec som si nevedel, že čo som robil alebo čo..to je viacmenej jedno...:bong:
Ale tak si vravim že nevadi, a idem odložiť fajku. Ale nemal som ju pri sebe. tak si vravim, že keď som mal ten zásek tak som ju musel niekde odložiť. Hladal som ju po celej izbe 2 hodiny. Už som ju hladal aj na úplne nenormalnych miestach(v smetiach:mutant:).
Tak nasraty som si lahol do postele, že zajtra ju pohladam. Dnes rano ju začnem hľadat a našie som ju hňed na mieste kde ju vždy odkladam, ale včera som to miesto prezeral asi 20 krat, cele som to prehrabal, ona tam včera nebola..... myslim, že to boli nejaky duchovia čo si xceli pohulit :frog:
Pokémon
Stalo se v noci ze soboty na nedeli u znamych na chate v orlickych horach:
Asi o pul druhe v noci jsme si ve trech lidech vysli ven s lahvi vina a nejakym tim skerkem:-)) Sedli jsme na posed, zahulili, popijeli vinko, kecali a kochali se neuveritelne silne zaricim mesicem (fakt to svitilo jako reflektor, byl uplnek a k tomu uplne jasno. V kominaci s vinem a hulenim sem si pripadal jako v jinem svete. Mazec!!!)
Asi za hodku jsme ja a jeden kamos byli docela good v pici. Ten druhy typek predtim hulil asi tak dvakrat v zivote. Po trech prdek skera tvrdil ze to na nej moc nepusobi...nebyla to tak uplne pravda - furt se blbe tlemil a padali z nej dost neuveritelne hlasky(viz.: Cekam kdy me oba zacnete pripadat jako divni bobri...to sem fakticky nechapal:-))) Pak zacal furt dokola opakovat, ze jeho otec rikal ze ten posed se rozpada a ze tam nemame chodit. Po chvili se tim sam vyschizoval tak, ze tvrdil ze slysi jak to kolem skripe a praska a ze musime vypadnout jinak to spadne a zabijem se:-)) Tak sme vypadli a sli 3 kilaky pres pole na dalsi posed. Cesta tam byla uplne nadherna. Mel sem pocit ze se vznasim to osvetlenou krajinou, slysem sem odevsad neuveritelnou hudbu...zkratka bomba.
Dosli sme k dalsimu posedu, vylezli nahoru, opet zahulily, popijeli vino, kecali sme picoviny atd...znate to. Pak si jeden typek vsiml ze se k nam nekdo blizi. Fakticky k nam sel pres pole nejaky clovek. Cumel sem na nej a absolutne sem nemohl poznat kdo to je. Nejdriv sem myslel ze to je nekdo z chaty a sel nas hledat pak ze je to policajt. Az kdyz byl u posedu a svitil nam baterkou do ksichtu mi doslo ze to je typek v maskacich a s puskou neboli myslivec. Neco do nas hodne dlouho tlacil, my jsme ho nejdriv dlouho neposlouchali a pak jsme zas nechapali co chce. Trvalo tak 5 minut nez nam doslou ze chce abysme slezli, protoze on si tam de zastrilet. Tak jsme vypadli a sli k chate. Asi po 200metrech jeden kamos pronesl:"Kdo mate to vino?"....samozrejme ho nemel nikdo, takze jsme pro ne museli vratit na posed. Nastesti ho myslivec vydal ochotne, bal sem se aby si ho nechtel nechat:-))
Cestou k chate, jsme jeste lehli na nejakou(nemam potuchy jakou) dobu lehli na louku, dotretice zahulili(to uz i ten druhy typek priznal ze je uplne mega zkoureny a ze se mu to libi:-)), dopily vino a "opalovali jsme se" v mesicnim svetle. Se svitanim jsme se zvedli a uplne nasracky jsme sli jeste dobry kilak do chaty. Tam uz nastesti kalba skoncila, vsichni spali (jedna znama na stole... z toho sem mel tak desetiminutovy brutalni zachvat smichu:-))) Jeste jsme dali panaka hruskovice, ktera zustala nedopita na stole a sli spat.
Kurevsky dobre stravena noc......:-))
luckynet
Vyrazili jsme s kámošema autem do Chorvatska. Cestovní brčko jsme si odpustili, ale hned po příjezdu (cca. 6:00Am) jsme to na pobřeží odpálili. Ráno u moře nabralo nový rozměr. Po půl hodince jsme se šli ubytovat. Netušíc, že náš chorvatský kontakt mluví obstojně česky, jsem si ve zmatlaným stavu myslel, že rozumím báječně chorvatsky :) Jeho žena ovšem už česky neuměla ani slovo a totálně mě zmátla, takže jsem se ho šel zeptat odkud je....docela hustej trapas :)
Ondřej
Mám taky haluz s policií. Znám se s kapitánem místní Městský policie (asi před měsícem jsem mu zařizova vernisáž fotografií - fotí fakt dobře). Je to ukecanej v pohodě člověk, ale je dost drsnej. A dneska jsem zrona nesl od kámoše asi deset géček a šel jsem vypukanej jak emil po náměstí. Tam jsem potkal toho policajta, ten se zeptal kam jdu a že mě hodí domů, no byl to mazec já tam jak vězeň, on furt něco žbrblal do tý vysílačky...nejhorší bylo si uvědomit co by nastalo kdyby si všiml že jsem úplně zkouřenej a že mám u sebe deset gramů...
ges
no já jsem se jednou doma dost hodne skouril a rozhodl jsem se ze si udelam žele. Žele jsem nasypal do sklenicky postavil vodu, zatim to bylo v pohode, problem nastal az kdyz jsem zacal lit horkou vodu do sklenicky. Sklenicka praskla a ja jsem se tomu zacal brutalne smat, ale jen do te doby nez mi na nohu zacala kapat horka voda (kurva to v tom stavu byla silena bolest) no a pak jsem tomu horkemu rozlitemu zele začal nesmyslne delat ruzne prehrady z priboru a varech aby my nesteklo ze stolu, potom jsem oddelal jeden pribor a zele jsem nechal stect ze stolu do sklenicky, jenze mezitim jsem poslapal zele ktere steklo na zem a postupne jsem ho roznesl po celem byte. Az kdyz skoureni pominulo tak jsem si vsiml ze podlahy v celem byte a cela kuchyne je zasrana od lepkaveho zaschleho zele vcetne lednicky ve ktere se my rozlilo to zele ste sklenicky. No to byl potom uklid a od te doby nesnasim zelene zele
steve
hehe no to já včera po mlíku s kámošema..klasika dvě hrsti swazi skunk litřík mléka. Byli jsme 4 vypily do 15 min krásný nájezd:) popovídal jsem si...sedl do křesla...hrál Amores perros..film jsem viděl..zdál se mi nějak agresivní než posledně...buch nájezd...kámošovo první slovo, kdy to řekl naprosto hrubým takovým chraplavým hlasem naznačilo která bije. Já neschopen promluvit....fajn zvednu se, protože se to nedalo vydržet šel jsem do kámošova pokoje..tam se mnou vyvádělo tělo vibracemi, které neustávali..tlaky do hlavy, tep o 200% up...
jestli jste někdo četli Učení dona juana? tak jsem naprosto pochopil co je, jak se chová Létavec...no dále jsem se šel vychcat..po otevření dveří od záchodu (jen ten óder té místnosti ve mě vyvolal nutnost zvracet...večeře byla fuč..problém byl že ani vychat jsem se nemohl jak to bylo silné :) pak jsem šťastně vyhalděný zalehl na poschoďovou postel...mlíka dělaj divy:D
majosk
xe ja som sa poriadne dokalil, potom som este vo vrecku nasiel kusok, tak som si to este slahol... potom nastal taky divny pocit na rukach, proste som si necitil palce, a potom prisli halusky ze ma niekto chce napadnut a zacal som sa normalne skryvat a co je natom horsie ze si potom vobec nic nepametam... xe, ani newiem ako som prisiel domov...
Pitmagor
Byli sme v parku, moc sem tenkrat jeste nehulil, a rikal sem si ze se poradne zdunim, a tak sem se nakladal co to slo, a nakonec shoty, rekl sem kamosovi at mi da shota co to udejcha, a navic zvedaka (to se oba kleknete a s nasavanim koure se oba zvedate. Takhle sem se zvedl, kour mi malem tekl usima, kdyz najednou co se stalo, nic... jenom si pamatuju ze najednou byla vsude tma a pak sem zacinal cejtit telo, a jak me boli (zvlast za krkem), takhle postupne sem zacinal slyset i hlasy a pak sem najednou zvedl hlavu, prvni co me prekvapilo, byla skutecnost ze sem lezel na zemi, i kdyz sem pred chvili jeste stal ;). No chvili mi v hlave srotovala co se mi to stalo, a po chvili mi doslo ze sem asi omdlel, trpim totiz nizkym tlakem... rozhodne si na to davejte bacha mel sem stesti ze sem dopadl dobre a mekce na travu. Jo a co kamosi? Nic kdyz sem jim rekl ze sem asi omdlel, tak mi to ani neverily. Pritom sem musel dost komicky a bezvladne dopadnout na zem... No nic zatim zdar groweri a bacha na nizkej tlak ;)
katana
jednou o vikendu u matky jsem si dal brcko, ale nejak jsem ho podcenil. Prisel jsem do kuchyne a ze slusnosti se matky zeptal jestli nechce s necim pomoc. Jasne mela radost a dostal jsem na starost namazat rozriznutej dort (kterej mi delala) nejakou slehackou nebo sladkym kremem. Pruser byl v tom ze hned vedle mela v nejaky mise udelanou krabi pomazanku na chlebicky a ji porad uziral, no a jak jsem byl DOST VYSOKO namazal jsem krabi pomazankou dort. Koukala na me jak na debila a hned mi zacala nadavat - ani se ji nedivim. Lahodna krabi pomazanka byla v hajzlu, dort taky a ja uplne.
Ježíš
katana:LOL:bravo:
Ježíš
to mi pripomelo (i kdyz na krabi polevu to fakt nema) jaxem se zhulenej vracel z maturity (ne maturitni kalby, ta byla az druhej den). totalne na srac sem prisel o pulnoci domu a matka tam na me cekala a chtela "abych ji vsechno vypravel". do dvou do rana jsem ji musel popisovat svuj maturitni den, snad nejhnusnejsi zhulenej rozhovor v mym zivote.
vrzy
tak to bylo ještě na základce v devýtce....sme s kámošema vo polední přestávce šli jako obvykle před školu do takovýho lesejčku..kerýmu doteď říkáme sheerwood....tak jak sme tam tak byli a kouřili, tak kámoš najednou že dáme brko...tak teda že jo..kdo by si nedal, říkám si jo dám si jen málo abych nešel moc nahulenej do school, ale nějak to nevyšlo....sem se furt rozhodoval jestli tam mám jít nebo ne...ale nakonec sem proležel zbejvající 2 hodiny na lavici aby to učitelky nepoznaly..a pak sem byl moc happy, že už je konec..akorát že sem byl furt zhulenej a musel sem domů....a kdyby matka zjistila že hulim tak jí trefí
vrzy
bude to asi tak půl roku co se to stalo... sehnal sem si nějaký pořádný skéro.....pozval sem 2 kámoše....nejdřív sem říkal že dáme jentak sklíčko na chuť..jenomže už v půlce skla sem byl dost zhulenej, ale nakonec sme to dohulili...pak sem stejně ještě řek že dáme špeka..protože špek je prostě špek(je to pro mě lepší a hezčí)dak sem smotal jointa.....a jak si tak hulíme tak já sem řek že už nechci pač sem se cejtil nějak divně...tak sem si na chvíli sednul...oni byli tak 3m ode mě....než sem vstal tak to dohulili..tak sem šel teda k nim, chvíli sem si je tak divně prohlížel a nakonec sem jim furt říkal že je přestávám vidět...pomalu mě černalo před vočima...a najednou sem ležel na zemi...sice sem se po pár vteřinách sebral ale takovej pocit jakej sem měl když sem vstal sem nikdy v životě neměl......nikdy sem se tak hrozně necejtil..celý tělo mě brnělo a moc sem se klepal, brutálně mě bolela hlava...hlavně za ušima...po celym těle sem cejtil takový tlakový body z kterejch jako by něco vylejzalo...fakt humus...už to nikdy nechci zažít...nejhorší bylo že si kámoši mysleli že si dělám prdel a že to dělám naschvál...jenomže nakonec sem ještě hodil grcku...ale takovou bolest při blití sem ještě nezažil....a nakovou grcku co ze mě vytekla sem taky nikdy neviděl..ale i v tomhle stavu(což nechápu) sem se mohl normálně bavit s kámošema a smát se....do tý doby sem nechápal jak se někdo může poblít po hulení.....UŽ NIKDY !!!
Pitmagor
vrzy: Docela te chapu, stalo se mi v podstate neco podobnyho, akorat sem neblil, ale taky me strasne sralo ze si vzdycky kamosi myslej ze si delam srandu... to bych je nejradsi nakopal do prdele. Ale docela casto se z huleni klepu, a nemuzu chodit ;), zrovna fcera sem myslel ze dome nedojdu :))
vrzy
Pitmagor :to mě se to stalo po druhý že mě newěřili...taky se mě hodně často stává že se celej klepu ale hlavně mám strašný depky(ale to musim bejt hodně moc zkouřenej..pokud sem tak normálně tak je vše OK) že se mě něco stane..že mě vodvezou do němocnice..rodiče to zjistěj a budu v prdeli....a taky nemám rád když sem zhulenej chodit mezi lidi, např.do vobchodu nebo tak....mezi známí mě to newadí
frogo
Teď jsem si vybavil zážitek, který se mi stal asi před 14 dny. Zkosil jsem svýho samce hollands hopu, a uvařil si mlíčko. říkal jsem si, pohoda ze samce, to mě neodrovná. Tak jsem si doma dal dvoudecku a asi půl hodiny se nic nedělo, tak jsem si říkal, co jsem moh od samce čekat, pojedu do práce. Sotva, co jsem zašel do metro to začalo brutálně najíždět. Skoro jsem se nemohl hýbat, cejtil jsem každý sval svého těla a celej jsem si připadal že hořím jak human torch(lidská pochodeň.)
Vždycky, když jsem zavřel oči jsem si připadal jak v nějakém animovaném japonském filmu, ale poté co jsem oči zase otevřel to zmizelo. Nedalo mi to a zase je zavřel a příběh pokračoval. Poté si vybavuji jak se celý film nějak rozpil a já zase otevřel oči. V tý chvíli nastoupili nějaký 2 sexi holky a já uplně viděl jak si je dávám, byla to opravdu jako realita. Jestli jste viděli film šnup, tak tohle byla podobná haluz, jako měl v tom filmu ten týpek ze striptérkou.
Tyhle stavy trvaly kurevsky dlouho, možná tři hodiny, fakt jsem neměl pojem o čase. Pokračovalo to i v práci, ale postupem času a pracovním vytížením a aktivitou to zmizelo.:flamer: :flamer: :satan:
fakundo
:beer:
po konzumácií 2dcl mlieka uvareného zo Shiva skunk sme sa vybrali do jaskyňe Driny. skoro ma tam jeblo. totalne uzavretý priestor, ticho a zima. Ked som uz nezvladal počúvať sprievodcu tak naraz sa zhaslo a ja s mojí kamošom sme sa začali do seba strkať a tie ujeby... no niečo strašné... akonáhle sa otvorili dvere von kde svietilo slnko a bolo 30°C sme spustili taký šprint že som ledva zastavil... potom si viac nepamätám...:grrr:
dame mrda?
Zdar lidi toz me se stala takova hnusna vec je to asi tak 2 roky stary story.Jednou pridu z prace dom a muj mladsi bracha uz cekal ze zahulime brko tak sem neco pozral a pak sme se u me v pokoji poradne zhulily nejdriv si dal on a pohodka a pak sem si dal ja poradny bouch a najednou vyfouknu kour a zniceho nic tma pred ocima ja se slozil do kolen po ruce byl radiator a ja se ho v pokleku chytl a hlavou mlatil do toho rancku na stesti se mi nic nestalo trvalo to asi par vterin.Pak sem si lehl a koumal co se to kurva deje.Bracha z toho byl uplne vyjeveny a nechapal co to delam.Byl to hnusny zazitek a od te doby se mi nic podobneho nestalo tagze vesele hulim dal. :crazy:
dame mrda?
Tak tydle pribehy se staly brachovi jsou si 3 tak ctete.

Jednou jsme sli do zkusebny s kamosem ze si zahrajem tak sme tam tak sedeli a zniceho nic nekdo zabusil na vrata garaze tak otevru a byl tam znamy a rikal jestli nedame nejaky ten dym.Vatahnul stovkace ktery byl uz byl smotly tak sme ho ve trojku zkourily rikal ze je to nic moc ale ja sem byl z kamou uplne fprdeli a to co se mi stalo se nemelo stat.Znami rekl tak dame ted lepsi pokoureni ne?A vytahl tak gramovou sisku a celou sme ji ve trech stahli.Po 10 minutach sem si sedl zavrel oci a pred ocima se mi ve spirale tocily drevene polinka.Opravdu sem to nechapal po chvily se mi udelalo blbe a hodil sem fosfora pred garaz.Pak sem uz jenom sedel a cely svet se mi tocil pred ocima a cekal az stav ustane.Byl to fuckt ulet.



Jednou se mi stal pekny shit ve skole.Bylo to na ucnaku ve druhaku.S kamosem sme se uplne zridily ze skera a sli do skoly meli sme zrovna CJ a ucitel furt neco mlel a mi s kamosem sme mely hroznou rezbu.Ucitel pak na me vytah cemu se furt smeju a at se postavim a nejaky kokot rekl ze to ma s te travy a ucitel na me ty kouris travu?No hrozna depka v takovem stavu tak sem rekl ze ne a pulka tridy se zacli chlamat.Tak sem jim rekl ze jsou curaci.Ucitel si me vytahl na chodbu.Dal mi ranu do hrudniku a zacal semnou hazet od zdi ke zdi.Vubec sem to nechapal a rekl sem mu co to dela ze na to nema pravo tak me chytl pod krk a rekl ze tak nebu ve tride mluvit a nadavat do curaku a poslal me spatky.Byl sem rad ze to dopadlo taghle a ze nechtel resit tu travu.



Jednou sme se z brachou zkourily ze SWAZI skunku.Pred tim sem tak 14 dni nehulil a rekl sem brachovi at mi nacpe poradne sklo a cele sem ho stahnul.Pak si dal bracha.Me to najelo a byl sem uplne v prdeli chodil sem po celem baraku z pokoju do pokoju.Bracha to nechapal co to furt delam.Rekl sem mu ze sem uplne na sracky a ze je mi nejak divne a ze se pujdu valet k telce zap sem telku a prisli mi ty programy uplne trapne tak sem ji zase vypnul a sel sem hodit blyt.Pak se mi uz udelalo lip a chytl sem z toho hroznou rezbu.
chuck53
pekelné z tím učitelem..no ve škole radši nehulim..jenbom ten provar co yb se stalo kdyby to(nás z kamošema) nekdo vychytal.vyhazov ze skoly a myslim ze bych byl v prdeli....sem na dobre skole tak musim davat bacha.,..:farmer:
oton
koukám že se tady toho dost točí o tom "složení se" (omdlení z trávy) z přehulení
vždycky sem si myslel, že mě se to stát nemůže, hulim už nějakej ten pátek, a nejednou se to stalo a to za poslední rok dvakrát, před tim nikdy

jednou dáváme houby, normální neškodná dávka asi 25ti hříbů, no dobrá prdel kterou jsme prožili asi v 5ti lidech na louce u řeky, znáte to šílený smíchový variace, tok myšlenek a jiný záseky, no a po pár hodinách, kdy už houby pomalu končej, už to neni ten nářez se sinusoidama, záchvaty smíchu střídající fáze klidu :D tak potom jsme dali brka a jeli do hospody na jedno, že to tam nějak ukončíme to pěkný odpoledne, tak si dám jedno pivko a do toho přišlo ještě jedno brko, no a hodně dlouho jsem seděl, jo a bylo celkem vedro, pak vstanu du do výčepu ještě pro jeden kus, no a už když stojim u výčepu, říkám si nějak to na mě de, přídu ven ke stolu a stojim a už to na mě šlo, nějak se mi zamotala šiška a pak se jen vidim v takovým polosnu jak se klátim u stolu a najednou sem upažil a přímo jsem se složil na stůl a samozřejmě povalil to pivo přede mnou a kámošovy totálně polil rozkrok, ten odskočil od stolu (viděl sem ho když sem se probral, jak stojí kus od stolu, s politýma kraťasama a neskutečně řve smíchy) další kámoši se taky tlemili, někteří se ale netlemili, spíš ze mě byli v prdeli

ten stav bezvědomí podle nich trval jen pár sekund, než sem se zvednul, ale mě se zdálo že to trvalo snad 5 minut :D no fakt vostrý, byl sem po tom dost v hadrech, taky mi bylo na blití ale nakonec sem to ustál, řek sem, že du domu a ještě sem ved kolo, nebo spíš kolo vedlo mě, no ale je zajímavý, že asi po 100 metrech pěšky, sem se začal probírat a za chvíli už nased na kolo a v klidu dojel domu, tam už sem byl tak probranej, že jsem zase přemejšlel o návratu zpět do hospy :D ale nakonec sem se na to vykašlal a vykyd sem se u bedny


no a podruhý to bylo zase po houbách na dojezdu v kombinaci se špekem a taky mi bylo celkem horko, protože sme seděli u vohně po houbách, kdy jsme před tim běhali asi 3 hodiny po lese :-) tak sedim u toho vohně vyhulenej a že se du vychcat, blbě mi nebylo, no vodejdu kousek za chajdu ke stromu a vyndám ho, a najedou sem sebou seknul, uplně sem cejtil jak se mi podlamujou nohy i když s tim bojuju du k zemi, pak chvíli nevim nic (bezvědomí) a najednou se proberu na zemi, ležim s pérem venku, no hustý :-) tak sem vstal konečně sem se vychcal, už sem se tomu všemu smál a s výtlemem přijdu zpět k vohni, a říkám jim co se stalo, všichni zase výtlem nehoráznej

tak tohle se mi stalo v posledním roce, a už bych asi měl s tim hulením přestat :-)))

ne je to určitě kombinace více faktorů, stav po houbách, vyhulení, horko, dlouho před tim sedět, jak vstanete krev nateče do nohou a asi se stane, že mozek má málo krve... a de se k zemi

nikdy před tim se mi to nestalo, tak si teď po houbách budu na ty brka dávat pozor... ale jinak se jede dál, ne? píšu to zhulenej, tak že pokud by ste to nechápali, nevadí
kryzsot
to sme takle jednou hulili vodnika pred skolou (vsem vrele doporucuju....)
skrcil sem se dal si brutalniho práska, narovnal se a vylit z tela asi tri metry nad sebe, podival sem se dolu a videl sem jak lezim na zemi. Tak sem honem zase vlit do sebe a na zemi sem se normalne probral
FlickerBird
OT: oton: něco pdobného se mi stalo v nemocnici, ve čtyři ráno změřit tlak, odebrat krev a že se mám jít vachcát do zkuvavky... dojdu na hajzl, to už sem začínal zelenat, vyndám ho, začnu chcát a už cítím jak se všechno vzdaluje a........ okamžitě na zemi, zkumavka zkončila v koutě :p: a já se pomalu probírám se strašným hučením v hlavě... těsně než došly sestřičky sem ho schoval :p:
následek: boule jac cip, naražené klíční kosti o hajzlmísu a story do sbírky :D :p:
Manox
raz som na Hip hop party ziedol mrthe hribov potom som zhulil scunk from Holandia. Tvare sa roztocili ja bezal k vychodu ale nedobehol som ostal som lezat pred dverami rozbite okuliare a zaciatok bad tripu no proste hruza
Cannabis_Eater
Největší šupec..kamarád nemá řidičák,a jednou si tak vyjel matčiným autem na projížďku...samozřejmě se po cestě zastavil po hulení a dalšího kamaráda,jezdili po našem krásném městě,vždy se někde s autem zastavili a zahulili...bylo asi půl desáé večer,a kamarád vyhodil svého spolubojovníka u nějaké hospody a jel domů...jede asi deset minut,nejvíc v prdeli,když v tom-v zrcátku vidí policajty..tak zpomalil a zatočil do boční,úplně zapadlé uličky a...policajti za ním..tak zatočil zas a..pronásledování pokračovalo:eek: tak jezdil asi deset minut,když v tom zablikal majáček a...zastavte si pane řidiči..ppřišel fízl a: Doklady prosím..kámoš nejvíc v prdeli,nemohl ani mluvit,říká že si je zapoměl doma..a policajt:Tak aspoň jméno..on nadiktoval (bylo mu 17,tak nadiktoval rodné číslo aby to vypadalo na 18)..policajt zavolal vysílačkou a kámoš slyší:To jméno tu mám,ale řidičák nemá..tak zas policajt přišel a..jaké třídy vlastníte řidičák?A kámoš: Žádné...tak ho sbalili,odvezli na stanici,auto odtáhli.Tam se ho ptali na telefonní číslo matky,asi třikrát ho spletl,až nakonec musel vzít fízl mobil a najít si to číslo sám..kámoš nejvíc v píči seděl,vysmátej,a policajt: Já vás upozorňuju že jste spáchal trestný čin,na tom není nic k smíchu:frog: tak se kamarád snžil stáhnout své křečovitě roztažené tváře,nakonec to zvládl..sepsali protokol,musela pro něho přijet máti...nakonec mu jen odložili řidičák o dva roky,ale zažít to co zažil on:eek: na rovinu,asi bych se posral..
Jirka P.
pred par dny sem si malem nakapal do oci misto kapek sekundovy lepidlo :D
Lahvan_FlaskiCZ
hehe. vcera jsem poprvy zkousel svuj letosni model, podcenil jsem mnozstvi a to, ze jsem pred tim stravil 12 hodin v praci. sel jsem ven s nasim sekuritakem, dali jsme ho, ja sel na bud a on do prace. vse v pohode, JENZE pak jsem si zkusil dat na "stojaka" tri startky. konec...... ekstremne blbe, prestaval jsem videt, slyset, tekl ze me studeny pot proudem.... ani nevim co to, za posledni ctyri roky se mi to stalo podruhy, ale byl to shock. coz znamena jedine.........

letos to bude hustý! :satan:

_no one lives forever_
Teufel
hello:)..no ja sem typek ze sk...a mal sem taky z [2]kamosema v jednom dni paru haldy =>[z 5g hydra]<= :))..no takze..
Sme se jedneho vecere dohodli ze rano pôjdeme sadit dohodli sme sa presne na ktory bus pôjdeme a o kolkej[8:25].Tak a ja som na ten bus zaspal :).Jak vzdy a o [10:15]mi zvoni zvoncek a ja v pici ze "cooosi ja som zaspal do p...".Hm tak a potom sme sli az o 12:00 vlakom uuuplne na druhu stranu kde sme chceli ist pôvodne...Tak a teraz sme vystupily o 50 min hm a pozerame sa dookola a nikde nic len jedna mala ciganska dedina a same polia az niekde v dialke sme videli les hmm ..Tak sme pomali sly za tym lesom potom sme presli tak 200m a natrafily sme na smetisko tak sme si tam sadli na take betonove panely a pak to prislo vytiahol sem pytel hydra;)) tak a zmotaly sme 2jointy a tak tam sedime a kamos zacne vytahovat jedlo hm tak som si vytiahol aj ja a tak sme jedli a zrazu prebene mys popri mojej nohe a ja do p... tu behaju mysi? kamos ze"mam halusky"ale potom sme zistily ze tam naozaj behaju mysi no a potom kamos dojedol tak si este vybral z vaku servitky a vak hodil na kamene a jak tak sedime zrazu ze co to je daco syci hmm co to kurva je?:) a malinovku vo vaku prepichla nejaka keramika..no a ptom sme sa vybrali dalej jak sme tak isly 13km no boli sme uz pri lese a tak sem zmotal dalsie..dali sme ich ajeli sme do kopca hore do lesa a predierame sa cez kriky a zrazu vlk stoji oproti kamosovi a pozera na nho my dvaja pozerame uplne vyhuleny jak cip ze co?A vlk sa zrazu rozbehne oproti mne ja uplne posraty neviem co mam spravit ale na stastie 2m predomnou zabocil do lesa a utiekol a my este stale v prdeli z toho co sa to stalo a potom sme sa zacali z toho ujebavat ..Potom sme nasli fleka a dodelali sme mission:).A pak sme zas zakurili a sly sme spet na zastavku z kade sme prisly. Pred nami bola este dlha cesta tak jak sme tak presly 500m tak ja vycerpany hovorim sadnime si na chvylku.A oni ze v poho.no a tak zase nejak sem zmotal :)no jak sme dohulili tak som bol plny energie a hovorim podme dalej a oni ze hej podme..no ale presli sme 200m a kamos hovori ze zmotajme este a ja ze v poho.[uz zas vycerpany]no a tak...potom sme zase pokracovali v ceste a teraz pre zmenu druhy kamos ze dajme zas pauzu..no a ja uz dojebany uplne nohy vychodene jak cip ze no jo zase zmotame:) a oni jo a ze potom uz pojdeme a nebudeme sa zastavovat a tak sme zase...no a sly sme dalej konecne sme dorazily na zastavku a dozvedeli sme sa ze vlak ide o pol hodku tak sme zase:))Potom som povedal ze musime este niekde opiect spekacky lebo nechcem ich niest domov a my magori sme si zalozily ohen pod zastavkou pri kolajniciach a tak si opekame vyhuleny jak hovada papame a zrazu pocujeme hukot a ja ze co to do prdele je ? a kamo. hovori ze syrena poziarnickeho auta my sme hned zacali hasit ohen vodu sme uz nemali:)tak sme po tom zacali dupat pozbierali sme sa a rychle zdrhacky do kriakov co boli asi 500m po asvaltke bezime bezime a suply sme sa do tych kriakov a pozerale a poziarnici si pekne prejdu len po ceste a idu dalej a my sme spustily pracky:)) ze co to bolo za haldu..eh...
no a potom prisiel vlak a vo vlaku uz boli len dojazdy a to bol den nasho sadenií..."masaker den" a zaroven muj najbrutalnejsi den...
sabo
takze----uz dlho to tu vsetko citam....a posledne dni som sa rohodol ze sem napisem, ale nevedel som co.....ale ten dnesok musim napisat......no zobral som urodu.....taku vzorku co to spravi...ali do nedalekej dediny s kamosmi za dalsimi kamosmi, / ku nim do skusobne / .... tak zacali drtit na gitarach popici muziku......po chvili sme vsetci svorne zahulili...presne 7 ludi... haluze ... bavka ..... no nebudem rozpisovat, este cil som v piiciach.....no vtedy sme boli ovela v horsich......
no a skoncilo to tak, ze som asi bez frajerky.....alebo to bol iba taky stav, no neviem...ale boo to desne.....
jebe na to idem spat....
koli
no bylo to loni v zime kamos mel tanecni tak sem se na nej sel podivat jak tam sebou mele po parketu no sel se mnou i bratranec a tak jme dali speka nakyho brutal skanoura zezacaku to bylo v poho ve vnitr bylo nehorazny dusno a vedro proste nejdejchatelno chvili sem cucel dolu na ty maly lidicky jak tam cupitaj byl sem solidne spalenj sedel sem v rohu na balkonku a tlemil sem se ostatnim lidem proste mazec a bratranec me dostal nejvic byl uplne v pojho kecal s kamosema a ja byl uplne v riti a to nebylo vsechno sednul sem si a zacala se mi motat palice postavil sem se a motala se este vic zacinal sem prestavat videt sel jsem na hajzl stlem ze sem se opiral ramenem o zed a sel proste sem se plazil po zdi u hajzlu sedeli dve holky docela kocky ja sem zapadl na hajz a sednul na misu a v tom slisim jak do vnitr vlezla naka zenska vubec sem to nechapal sedla si na hajzlik vedle me vychcala se a odesla enchapal jsem co se salo vylezl jsem z toho kutlochu a koukam nikde musle ja debil vlezl na zensky hajzly bylo mi divny vylyzt ze zenskejch hajzlu a venku sedeli ty dve holky proste trapas koukal jsem ze tam je takovy okynku urcite bych se tam vesel motala se mi palice a koro sem nevedel co delam zacal jsem otvirat okno ze vylezu ven otevrel jsem a koukam ze jsem v patre proste vejska jak svine a jak tak cumim dolu nekdo vesel na hajzly byly to ty dve holky cumeli na me jak sem naklonenej z okna jako bych chtel skocit ,jednoznacne na me poznaly jze jsem zhuleny jak dobytek vylezli sme ven dali se do reci to uz to ze me nejak opadlo a tak nak spolu kamaradme dodnesa a bratranec takovej suchar byl v pohode proste mazec
hulimír
Můj první zážitek s hulením se stal ještě za komančů. Kámošovi někdo přivezl z NL skunk a on to zabalil. Ubalil každýmu jednoho špeka a ve vinárně na baru jsme to vyhulili. Tenkrát nikdo nevěděl jak smrdí hulení, takže to bylo zcela bez problémů. Sjeli jsme to jako startku. Nástup byl smrtící. Asi po 5ti minutách hodně veselé konverzace nám začaly úsměvy tuhnout. Nakonec jsme vytuhli úplně. Já potřeboval chcát, ale bál jsem se pohnout, protože jsem měl pocit, že jak se hnu, tak z té stoličky spadnu a všichni to uvidí. Při představě, že se zvednu a půjdu na WC mi tuhla v žilách krev. Měl jsem totiž neodbytný dojem, že moje nohy se podlomí okamžitě, jak se na ně postavím. Asi po hodině jsem se dokopal k tomu, že vyrazím domů. Šel jsem dlouhou ulicí, podívám se před sebe na vzdálený konec té ulice a jdu dál. Podívám se po určité době znovu a co nevidím, já jsem dál od konce, než jsem byl při prvním podívání. Hrůza, zdálo se mi tenkrát, že domů to je šíleně daleko a trvá to šíleně dlouho.
Druhej den jsem si po obědě zapálil cigáro, to už jsem byl v pořádku, a vono mi to flešlo a tak 30minut jsem byl K.O. To trvalo dva dny. To byl nějakej kurva model.:grrr:
Icy
Jednou sem yá a eště fella dali 2 špeky a jdem přes silnici. Já sem se zastawil a widim, že proti mě jedem tramway. Koukám na ni, ona na mě a yag sem byl totálně wprdeli, že mě kamosh musel wytáhnout z tý silnice a eště 5 minut sem se ho ptal, jestli mě ta šalina nesejmula... :)
JohnnieWalker
Raz vam idem po ulici kde su rodinne domi a pocujem nejaky smiech otocim sa kto sikovny sa to na mne smeje nikde nic mhhhh??? idem dalej zase smiech otocim sa nikde nic ale uz som sa zacal bat.Zrichlil som krok Zrazu strasny vybuch smiechu na celu ulicu to som sa otocil a v jednej zahradke zahradny trpajslik sa na mne ujebaval s fajkou v ruke chvilu som nechapal a potom povedal take nieco ako "Kamarat moj ty si v dobrich piciach"A zase sa smial ja som sa len otocil a nechapavo som siel domou rano som zbehol k tomu domu a on tam bol ale uz sa nesmial:)Hajzel jeden
trifid
no tak to nevydrzim a musim napsat co se mi stalo dneska
no mam volno mlada na brigade tak si takhle poranu vyrazim s malou a s kocarkem na prochazku a ze se stavim u doktorky, samozrejme klasika, uz mam sklizeno, tak uz vodchazim ale zazvonila mati se u me stavila s nejakejma bramborama s chalupy zakze hroznej zmatek u odchodu ven- veci, kocar, dite, atd tak dobry sem vysel ven a tak za dve hodky sem se vratil domu a vodemknu vodevru a uuupppsss uplne zahulenej byt vsude nejvic koure nedalo se dejchat smrad proste pozar a na sporaku dohorivaly v hrnci umelohmotny lahve pro mimi co se vyvyrely v horky vode a ja na ne zapomel vetral sem to celej den asi tri sousedi prisli jestli s mi neco nepali tak rikam pali pali... a tedka vecer sem si jeste vypral telefon...no fakt den jako prase no mel sem jenom asi 3 speky....uuuaaa
JohnnieWalker
To-trifid Tak To to je Cool A tie flasky s tym telefonom Bomba :)
zeleninar
no ja som až taky zažitok nemal ale raz som bol u kamoša prišli sme večer k nemu na izbu skureni jak svine kuknem naňho a on sa háda s vypínačom kto skôr zasvieti svetlo
chuck53
na vodáku..slíájždali sme Vltavu ..celkem nuda ale dobre to bylo v tech šlajsnach nebo jak se temu rika..mam na mysli ten dlouhy kanal siroky 2 metry...pored tim sme dali prdy skunku a bylo to boží...a ani sme se nevyrubali..a to sme byl zadák..voda je jinak uplne boží..jako jakákoliv voda...
Li-quan
Zdarec lidičky. Povím Vám co se mi stalo onehdy na výleťě do španěl.
Zapadnem takhle do čínský restaurace, totál na kaši. Objednáme si KUNG PAO. Za chvíli týpek přinesl plný talíř rýže s malými kousky zeleniny a takových jakoby plátečků massa. Znechuceně si říkáme: TTTO má být kung pao ???
NU co, pustily jsme se do toho, nakidaly na to všeljaké polevy a když už jsem dolizovaly zbytečeky, číšník přinesl opravdu velkou mísu s masem, zeleninou a omáčkou, no mňam, tedda už se to do nás nevešlo.....
HEh .... bylo nám opravdu trapně
kattenka
no to jednou takhle na hudebním táboře.....:D

ne ne...loni na šk.výletě nebylo o ganju nouze....první večer sme se všichni z naší partičky dost zkouřili....a já, protože už byla při příjezdu(jak jinak:D) sem se asi překouřila:D ...no.....došlo to k neuvěřitelným haluzím....

hulili jsme nad chatama na svahu a jelikož nám pršelo,vysoká tráva byla dost mokrá....když sme sešli vykouření dolů k chatám, stála jsem tam,před vchodem, zaklepala jsem na holky-známé jako ty co se nejvíc učí a vůbec nekalí a tak...no...otevřely mi a ptají CO POTŘEBUJEŠ KAČI? a já HM,ANI NIC..ALE NEMÁTE NĚJAKEJ PRÁŠEK PROTI BARELŮM NA NOHÁCH? .....myslím že nechápaly a myslím že nechápete ani vy co?:) no prostě jak bylo mokro,tak po té chůzy jsem měla promočené boty i spodky nohavic...a jak jsem byla unavená a mokrý nohavice mě táhly dolů,tak jsem usoudila, že mám pod chodidlama přidělaný barely s vodou a chodím po těch barelech....no dost dlouho jsem se té schýzy nemohla zbavit:D

nebo sme jednou hulili u kámoše doma na balkóně...v 10.patře...no a jak tak stojíme tak jsem si njednou představila,že vlastně normálně stojím,jen mám táááááák dlouhý nohy..:D a představa těch UZOUČKÝCH NOŽIČEK co se kymácí ve větru ve výšce 10.patra mě totálně odrovnala..:D myslela jsem že to při přechodu dovnitř bytu přejde,ale přešlo to až jsem si lehla:D .....fakt nedoporučuju si tohle někdy vybavit..je to hnusnej pocit :D

jéééj asi ze mě bude zkouřená spisovatelka..je normální ve zhulenosti tak moc psát??:D:D:D
Jahudka!
No to ja jsem jednou zahulil a pak rano zjistil ze me ošukalo 6 bab...To bylo fakt docela brutalni..:) ale jinak jsem..:angel:
Ježíš
Jahudka-moc hulis..
Aien
Zdarec lidicky,

Nedavno kamos dovezl z Holandska Jock Horror, rika, ze pudem ven, ze to je fakt narez. Tak sme se teda sesli particka lidi, co takhle chodime a kousek za sidlistem sme vytahli vodnici, sestavili a napechovali (zatim jenom nakym nonamem z Cech :P), asi po 10 minutach rek kamos(ten co dovez z toho holadnska), ze musi letet a nechal nam kousek na kost. Uz sme tam byly jen tri a cumime na to jak z jara. Takova mala zelena slisovana kosticka, ale tu vuni si nedovedete predstavit.
Nakonec sme to dali ve trech a pak prisli este dva kamosi a dali sme este dva spicky. Pak sem sel dom, byl sem fpohode a asi za 3 hodky, sem razil za kamosem k nemu dom. Tam sme dali este dve vodarny ( este zbylo trochu toho holandkyho, talk sme ho tam soupli taky) a pak sme se jak howada tlemili totalnim debilitam asi 10 minut.
No a pokazdy kdyz hulim tak pak dostanu strasnej hlad, tak sme se teda s kamosem rozhodli, ze neco ukuchtime, predstavte si jak tam stojime vyhuleny u sporaku, VARIME !!! maso ve voleji :) 1l voleje :D A zacnem se zas tlemit jak nepricetny, nakonec nastala ukrutna chlebova valka, chleba byl vopravdu fsude:) No a na maso sme zapomeli. Kdyz sme se pak sli na maso podivat, uz bylo trochu cernejsi, ale to nas od konzumace neodradilo. Nanestesti sem to prehnal i se soli tak se to smplachnulo do WC .. :( pak se slo na komp.

Kamos tam pustil pomerene dobrej filmek, abysme se vytlemili, ale po peti minutach se chytnul za hlavu zacal se houpat jak zbesilej. A furt rval, ze chcipne, ze mu strasne busi srdce, ze mu praskne hlava, tak sem z toho byl docela fprdeli. Nakonec se trochu uklidnil a lehnul do postele, jenze nechat ho tam v tom stavu sem nemoch, tak sem lehnul na druhou postel co tam ma jeho bratr a asi uz po 5 min. sem chrapal :) (to sem mu tam byl platnej :P). Za chvili po tom co sem usnul me kamos budi a rika, ze uz bych asi moch jit domu, kounu na hodinky a zjistim, ze sem tam zachrap na 8 hodin :) Fakt mazec.

Druhej den jel ten kamos na chatu. Kdyz se vratil tak mi povida: Hele, rano total pohoda, ale jak jedu tim busem na chatu, tak vidim na poli stat zirafu. Si rikam pohoda, treba jen utekla ze zoo. (nejblizsi zoo asi 80 km). No a pak vidim, jak sklani ten svuj krk a zacina zrat kusy hliny z ty vorani na poli. No jak todle dorek tak sem dostal totalni vytlem.

Jo tyhle stavy se nedaj tak lehce popsat, to se musi zkratka zazit! :)

Tak se mejte a hodne dymu!:bong:
hexamin
no celkom mila prihoda:)
ale kamarat sa mi zhulil tak ze skoncil na plute ci urane alebo mozno neptune nepametam sa presne no ale na jdenej z tych velkych planet daleko a zacal revat ze gravitacia je strasne silna ze ho to zabije
potom zacal pochodovat po izbe a nemohol spat lebo sa bal dalsieho vyletu
teraz berie neake tablety a ma zakazane hulit i chlastat od doktora:(
Aien
2hexamin:
Tan vejlet mohl bejt good, ale ty nasledky bych zazit nechtel.
Brat prasky by mi tolik nevadilo, ale nedat si jointika jo. Moc by mi to vadilo.
Li-quan
heh, eště sem si vzpomněla, jak (eště na škole) běžíme s kámošem na BUS. Já skočila dovnitř na poslední chvíli. No, týpek na po poslední chvíli. Dveře se zavřely a vevnitř byla vidět enom jeho hlava mezi těma dveřmaa povídá : AU pane to bolí, au pane to bolí.... (na řidiče)
hehe, myslim že byl zhulenej celej autobus, smích minimálně 1000 decibeláků
Aien
Li-quan:
Tak to s tim autobusem si dokazu zive prestavit, ten smich musel stat za to, pac kdyz sem to docetl, tak se mse vytlemil tez a to sem to ani nemusel videt :)
Ježíš
no nevim jestli je to brutalni storka ale podle me je docela slusna a hlavne zatepla-vcera vecer jsem byl tradicne zase na sracky a ze se pudu voholit abych nemusel rano pac brzo vstavam. tak se holim, holim a kdyz to voplachnu cumim do zrcadla-cela brada v krvi! no fakt pekny, riznul sem se asi na 10ti mistech z kterych crcela krev. V tu chvili sem si vzpomel na The Simpsons jak Homer vysvetluje Bartovi jaxe ma holit a na tu porezany mista si dava toaletak a dostal sem vytlem jak prase :) jeste ze me tam nikdo nepristihl napul podrezanyho jaxe tomu jeste smeju :D fakt never more, huleni muze zabijet!!!
Wokap
Ježíší, tak teď s mě rozsekal!!! A nejbrutálnější na tom je, že já sem takhle dopadl v pátek! Se chystám k mladý, spečenej jak koláč, holim se, brutál sem se pořezal, čumum na sebe a vzpomněl jsem si na Kutila Tima a jeho hlášku: "Márku, rty se neholí"!!!!!!!! Taky výtlem - hotovo! :D
Ježíš
cheche taky dobry :) jak rikam-ostry predmety zhulenym lidem do rukou nepatri :D
HighToDeath
tak to se musim pochlubit jaky sme meli stihomam:-). To sme tak o prázdninách spaly s kamoskama ve stodole, a v plánu taky bylo zahulit. No nejdřív fakt paráda, ale pak na nás přišly stavy... Já sem chtěla vlézt pod lavicku co sme si udelaly(takova malá, spiš enom deska na špalkoch;-)), protože všude byly stíny a tma a kdovíco v nich, ale bylo tam málo místa tak sem sa opřela o dveře abych měla přehled o celé stodole a do ruky sem si vzala sekyru(do dneška obdivuju svoju duchapřítomnost:-D), pak kámoška nadhodila téma horory a už to jelo. Stačilo aby řekla, co když mňa nekdo chytne za nohu pod dveřama? Já sem příšerně zařvala (ani sem nevěděla že umim tak blbě vřískat:-)) a vlezla do traktoru co tam byl zaparkovaný a pak za mňú vlezl aj zbytek naší bandy a tak sme tam celé vynervené seděly a čuměly, že: tam sa cosi pohnulo...! pak sme sa jakžtakž daly dohromady a teď už sa tom enom smějem:-). Tak pěkně sme sa bály...:-)
dcshoeco
Bylo leto a to nejvetsi horko za cely rok. Zacalo to jako normalni patek domluvili sme se s kamosema ze trosku zakalime. Ve ctyri prisel rofl s domaci slivovici, zacali sme pit a dosli sme az na nadrazi kde sme cekali na husteho. Byli sme v tom horku uz dobre na sracky, s kamosema sme dali sklo skera a pak sme koupili kofolu s rumem. Popijeli sme ji a pak si nic nepamatuju az jak sem byl ve vlaku do krnova kde sem prespali u kamose, na druhy den sme jeli na koupak do polska a kalili sme s polakama. Jo a na tech sest hodin co mi vyklouzlo z pameti sem si nevzpomel do dneska, ale pry sme dali jeste jedno sklo a byl sem vklidu(okno!fuj!)
A nasi si celou dobu mysleli ze sem v opave u kamose.
Az4zeL
s hulenim je hodne zazitku, vsechno mi prijde takove srozumitelnejsi, dochazim na veci na ktere bych nermolne nedosel. Abych si ten stav poradne uzil musim ruzne schyzovat a vymyslet si :D Pak kdyz nato nekdo navaze, je o zabavu postarane :)) Taky neni spatne kdyz zacnes valit upne do nejakeho ciziho cloveka, ted nemyslim nadavky atd, proste si zneho delat prdel :) . Docela se uz tesim na dnesni vecer
kattenka
no včera se mi stal jeden nášup:D

nějak celej den jsme tak light hulili...pak nastal večer...a já s kámoškou sme se rozhodly že se nakvartýrujem k ní do bytu..:) no tak tam dojdem a hned padne otázka CO BUDEM DĚLAT?..no jediná možnost byla DOHULIT ZBYTEK BRKA A ČUMĚT NA TV...:) tak se taky stalo..:) totálně vypálená zalehnu k tv, kámoška si něco kuchtí a já celou dobu čumím na slovenskej trapnej zábávní pořad....no snad půl hodiny jsem tam nahlas rozebírala věci typu NO TY PIČO...CO TO JE ZA NÁŠUPY?TAKOVÝ TRAPASY...NO TO JE STRAŠNÝ..TO JE JAK NOVOTNÝ..NO ÚPLNĚ HO VIDÍM..TOHO NOVOTNÝHO S TRAPNÝMA SCÉNKAMA NA NOVĚ...NO ALE TY VOLE KDYŽ SI PŘEDSTAVÍM ŽE SEM NĚCO K NĚMU DO RODINY..NO CHUDÁCI JEHO DĚCKA..NOT I MUSÍ BÝT ODPORNÍ-ÚPLNĚ STEJNÍ JAK ON..VYŽRANÍ...TRAPNÍ...A UPOCENÍ..NO TO JE HNUS JAK ON SI UTÍRÁ TO ZPOCENÝ ČELO....no a tak sem postupně asi půl hodiny rozebírala různý moderátory na nově že..:D když mi došlo jakej má kámoška vedle v kuchyni ze mě výtlem tak sem to nedávala..:P

no asi byste u toho museli být..le tak zkuste se do toho vžít:) zdarec
Raketopes
Před hospou v Růžovce jsem potkal kámoše a zfufajzoval se s nima jak tydyt.:flamer: :flamer: Paxme chlastali wínko a blbli po celý Jaroměři.:devil: Když šli wostatní dom,taxem s Tomem wylez na jeden krám a sundali jsme neonovky.Dalo nám to přes tlamu(2500V,ale slabey proud):afro: a letěli jsme k zemi. :death:Jeden neon šel do howen.Paxem urwal 2 lampy ze sloupků(3m) po wylezení na plot,když to svítilo w noci.Ale nejhustější prasopal bylo jednu lampu za kilo střelit v baru LUCKYPLANET a to kilo tam prochlastat:beer:.Nedavno se vobjevili benga a byl provar jak swině.Sem musel bejt fag WYPLESKLEY YAK HOWADO!!!!!!!:punk: :punk: Na kanále mám thread pro ty,který provedli podobnou věc.Jmenuje se to "DĚLÁTE PO WEJPALU BORDEL?":satan: :satan: :satan: Je to supermega PRASOPAL.:rocket: :rocket: :rocket:
Raketopes
To de,já jsem po totální pumelici wejral na tu ruskou debilitu,co tenkrát dávali na Nově.Nepobral jsem ani píču a prey jsem furt kecal wo FOTBALE!!!!!Taxem se zas sbalil a šel hulit za kámošema do starýho trafa za městem.
[CZ]Neon
s kamosem sme byli v sadu- prej jeleni, ja jen lezel =))
loeX
OT to raketopes: ty jo hustej zážitek něco ukrást....asi se taky zhulim a něco vykradu....omg:(
wendy
zkuste si tak sedět v autě a celou cestu čumit do zpětnýho zrcátka:Dfakt prda:wink:
majko6.66
popiči zážitok bol, keď som bol zhulený na skúške z filozofie :mutant:. Bol som brutálne spotený a dal som si Visinky, oči som mal ako porcelánová misa. Bola to teda kurva tréma ale ja som obstál. :-)
Minimalizator
MNo ja nejake specialne zazitky nemam ,ale jeden kamarat mi rozpraval ze ked si raz zahulil ,tak sa zacal strasne bat a siel sa schovat do lesa na strom ..ked uz si myslel ze ho to prechadza tak zliezol zo stromu a zrazu sa namotal ze je 2sv.vojna a on je partizan ...tak zacal utekat pred fasistickym gestapom asi 3km ..az potom si uvedomil ze to bola len haluz.. :) ..alebo tiez bol raz u kamarata ,a sused toho jeho kamarata ma stare bmw ...a tak si sedeli pred domom na lavicke a sused sa vracal na aute z prace a on zrazu odskocil do krikov a zacal sa plazit popod cinske ruze .. ked sa uz jeho kamarati prestali rehotat na tom co vlastne vystraja tak sa ho na to opytali a on im len povedal "tichoooo,ja nechcem ist do basy" ..nakoniec sa ukazalo ze si myslel ze na tom bmw prisiel komisar Derick ...
kattenka
Minimalizator> tak ta druhá story je nášup...:)) znám něco podobnýho...:P:P
Icy
citace:
Původní příspěvek od wendy
zkuste si tak sedět v autě a celou cestu čumit do zpětnýho zrcátka:Dfakt prda:wink:

A kdo řídil? :D
wendy
Icy: maminka přeci....já bych za volant zhulená nesedla:slizoun:
sancha
jo hulení a bubdy ... to jsem byla ještě mlaaďounká a hulila jen chvíli ..
kámoši bubnovali vzadu tunelu já byla na začátku, napůl ven, zavřený oči, lítala jsem vesmírem, krásný barvy, stála jsem na malý planetě, byla velká jen tak pod moje nohy, a na ní letěla, modro, jednoduchý, prolítala jsem mezi planetama. každá jinou barvu. jasnou, jen jednu. nádhera.
pak se proberu, když přestali, a jak jsme tak šli prahou a já to jednomu vyprávěla, jen mě vedl za ruku já zavřený voči a byla jsem tam zas .. prostě jsem mu jen popisovala, co vidim :)))

nejlepší zážitek, zřejmě
Wokap
...krásný...
majko6.66
Sancha: pekný výlet galaxiou :)
liborq
tak můj nejbrutálnější zážitek po huleni byl asi když sem došel domu a vyžral jsem celou ledničku.fakt něco
wendy
liborq: tak takový zážitky sem mívala tak 5x tejdně...takže už to moc brutálně nevidim:)
kattenka
clown:na základce??? no nesedí mi tam nějak ti čtvrťáci...si na gymplu???
clown
zakladka ne...proste 4 trida ja sem byl tag w 7...
BomberMan
Hulit na základce by byla možná prdel ale všechno má svůj čas...žejo Káťo...
kattenka
BomberMan: no samozřejmě.....:D :D :D
Příspevěk jsem smazal, neboť zážitky zblblých dětí mi nepříjdou nic pozitivního!

Upřednostnil bych přístup na grower po plnoletosti a za to budu u groweru teamu bojovat!
drinker hulič
Claune: po neplnoletosti se na groweru jde uz dlouho, jestli sis nevsiml, zvlast chellka je maserka :D asi suverene nejvetsi pocet odhaleni!

hele, claune, kolik ti bylo v dobe registrace? ;) :rejp: ;)
drinker hulič: co to na mě zkoušíš? :D No už 18. Jinak je jasný, že jsem budou chodit i lidé pod 18, ale jde o to, aby si uvědomili, že grower je pro plnoleté a pokud teda již budou něco na server psát aby to nebylo okatý a nedráždilo to zdejší komunitu.
4C3
Postavam si tak dneska vcelku prijemne zcazen na nastupisti ocekavajic metro, kdyz ke mne prijde typ a prej jestli ma hodne rudej oblicej - nakonec z nej vylezlo, ze prodava Novej prostor a vymyslel ted (dle me docela vtipnej) zpusob prezentace, ze vleze do vagonu a zacne na vsechny "panove a damy, revize, pripravte si prosim vas..."
"...denni tisk:), revize casopisu Novy prostor". No a nakej hajzl - co evidentne vubec nerozumi humoru - si na nej prej pak pockal az vylez tak ho srazil k zemi a nastrikal mu do oci peprak... Fakt jsou lidi svine... :(
jjurijj
Sadnem si tak za komp uplne zhuleny ako rit a s kamosom zacneme hrat hrozne staru hru descent sa tusim volala . Je to taka 3d strielacka na fighteroch vo vesmire. Jednoducho pohyb o 360 steradianov. Zrazu chytim monitor a prevratim na lavy bok potom hram asi tak polhodinu dalej, naco sa ma kamos spyta ze preco mam tak monitor. A ja som mu vysvetlil ze je to aj tak jedno ked sme vo vesmire ci mam pohlad zlava ked tu ani hore a dole neexistuje.
sancha
4c3 to čumim co všechno lidi nasere ... až takhle
loeX
btw grower je pro plnoleté díky zákonu kterej vymyslela česká vláda...no a myslím si že většina zdejších growerů na naše zákony dost kašle:D...jinak sem samozřejmě taky pro vyhazování neplnoletejch...zvláště zěch kterejm je tak 15 a nejsou schopný dát do kupy ani normální příspěvek...
kusher
loeX: pravdu díš bratře, ovšem netroufám si tvrdit, že každý neplnoletý grower si nezaslouží býti členem. Myslím si, že kritérium členství vyplývá pouze a jenom ze stanov české legislativy a to nic nemění na tom, že i příspěvky mladistvých growerů nám mohou v ledasčem pomoci. Pakliže nemá nezletilý člen hloupé připomínky a nepopuzuje si proti sobě ostatní členy neadekvátním jednáním, nevidím důvod, proč jej vyhazovat...
peta525
Včera jsem si dal fakt brutalniho špeka, a ty vole sem se probudil dneska rano ve skole, fakt si vubec nepomatuju jak jsem jse tam dostal.
loeX
to kusher: povedlo se ti přesně vyjádřit můj názor:) kdyžtak další dodatky do pm ať z toho tady Claunovi neuděláme OT:)
skaff
4C3 toho typa sem potkal na žlutý nebo možná zelený nevim byl sem spálenej, nikdo nic neřikal lidi se smáli jenom jeden negr ho nepochopil a dal mu takovej pohlavek nebo něco v tom stylu.... :/
skaff
hele nejbrutálnější je imho když dáváme s kámošem už tak sedmý brko za hodinu a zrovna vyfukuje shota a řiká jak je totálně na plech. Teď mu začne zvonit mobil a na druhym konci matka... To se stalo snad tisíckrát spolu s tim že volá matka, on to zvedne a "Mami pockej 10 vteřin" = shot = "No co si řikala?"

Pak zapne hlasitý HandsFree a deset lidí poslouchá matku kámoše jak do něj kéruje jakej je to debil nezodpovědnej
el estudiante
hmmm dost peckove zazitky su tu popisane:)) ja som mal tiez dost brutalny zazitok, ked som sa s kamosom vyhulil v strede pola,kde bola brutal dlha cesta. auto sme nechali niekde na zaciatku a sli sme stale po tej ceste. kedze bola noc, nic sme nevideli, len tu cestu pred nami a za nami....prechadzali sme sa asi 300 rokov a nevedeli sme najst auto...obaja sme mali vlastne teorie ako ho najst a nako fakt neslo...tak to bolo fakt huste. ale asi po 2 hodinach sme ho nasli.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma