Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Piskot
Juuuuu...Kapitan se dneska pekne nasral...hehehe
Nechce Kapitan karmickuuuu?Ja si te musim predchazet protoze jsem se v sousednim threadu priznal k zabiti kapra.No ja jenom abys me taky tak nevyfuckoval..hehehe.
Cpt. Pierre
už sem to strávil ale byl sem fakt vytočenej než sem našel odkod to má!http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1389
1. stránka dole mistrův poslední příspěvek je to jasný!!!!
A ty se neboj Piskote tvoje příspěvky mě nikdy takhle nevytočí spíš vždycky dobře naladí a pobaví.....
Ale dnes sem se opravdu neudržel takle sem se tady eště neodvázal.
Cpt. Pierre
Tak sand teďhttp://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1389&pagenumber=1
Cpt. Pierre
no tak další z mejch nejbrutálnějších zážitků, neumím psát a ani sem hodit link ve kterým dokážu že maestro je nepřítel nejlepšího přítele.
http://grower.cz/forum/showthre...89&pagenumber=1
Cpt. Pierre
:frog: :bounce: :bounce: :bounce: :frog:
Bryant
Bravo maestro :)
Musím se vyjádřit....

Co jsme?Lidé.Páni tvorsta.Neničitelní,neporazitelní,silní.Jak je to krásné ,že?Můžeme vše,zničit,opravit,zachránit,zabít.
Můžeme dokonce sedět jen tak někde na louce a nedělat vůbec nic.Můžeme jít někam pryč,můžeme se válet,můžeme se radovat,můžeme....
Jsme opravdu silní,máme téměř vše.Je toho dokonce tolik,že nás většina těch všedních věcí začne pomalu přestávat zajímat.Začneme se nutit do činností,které mezi partou (otázka zní jací jsou to lidé) budou vyčnívat,být středem pozornosti,snažit se bavit a rozesmívat-šokovat.Budeme už radši zabíjet,ničit a demolovat.Budeme rozkuchávat bezbranný tvory a bavit se pohledem na jejich teplé prokrvené maso.Budeme se rozplývat při jeijich bezbraném řevu,touze o život.Jsme nechutní,zlí!Jak moc chceme něco takového,extravagantního!
Je nová doba,začali jsme být lepší!
Všechno je super,píší to všude.
Zeman má rýmu!
Vrah rozkuchal svojí manželku! supeeer
Nejslabší máte padáka!
Peníze!
Skvělí auta!
Legolendový domy!
Starý kreténi se snažej nově tvářit!
zábava!
Postavení!
Hurááááááááááá!
tohle jsme přeci chtěli!
cheme to,honem sem!
Chci se na to dívat!
CHci se mít fajn!
Supeeer!
Huráááááááááá!
rozbijeeeeeem!
zabijeeeeeeem!
jsme dokonalý!
jen tak sedím...
sedím na krásné rozvetlé louce....
panensky čisté...
nádherně barevné a plné jarní romance...
sedím dál a pozoruji tu krásu....
vedle mě se válí ten pes!
vztanu!
jdu pryč!
utíkám
běžím co můžu,vysloveně zdrhám jako by mi šlo o život!
chci pryč!
bojím se....
už nemůžu dál,lehám si ,nevidím toho psa,je pryč!
je tu! je všude! za stromem,na palouku,válí se všude!
Už nechciii!!!!!
Najednou všechno mizí
Všechno je jiné
Všechno je zase normální
Zase jdu do školy
Zase vidím přátelé
Neznám už toho psa!
Žiju dál....jako by se nic nestalo ....přece!


Je špatné co se děje mezi dnešní společností,jako by lidé nebyli šťastní z toho co mají....


Ps: prosím už nezaplacujte thread názorama na toto téma,je to velice špatné,ale kvůli jednomu příspěvku prosím nekažte tento thread!

měj te se hezky

Bryant
Moc pekny a opravdovy K+.........
travkaaaaaa
to sem dneska tak sedela na lavicce dali sme brko a ja zacala ujizdet na pravou stanu uplne jako by tam byl naky magnet:)))
gizmo
to se mi taky občas stává :-)))
hlavně sem to pocítil v chorvatsku, když sme se s kámošema totálně zhulili na pláži... na tom slunku to byl mazec
Piskot
to travkaaaaaa
...lalalala...a nemas treba jednu vetsi?lalalalaaa....ja sem nic nerekl....lalalala
Hicks
Někdy kolem Silvestra se mi stalo, že sem v jedný hospě potkal potkal jednoho maníka, kterýho znám trochu ze základky. Klasika, zahulili sme, pokecali a po půl hoďce (byl sem celkem dobře našrot) řek, že dem znova. Vytáhl skleněnku (to bylo poprvý co sem z ní hulil), nabyl tam něco dost fialovýho, já si dal 3 prdíky, všechny sem celkem hustě vykašlal. Přišel sem do hospy ke svýmu stolu za kámošama, sedl sem si a najednou sem zjistil, že sem se sekl tak nějak v čase... . Čuměl sem na ně, voni čuměly na mě, já sem vůbec nic nevnímal, jenom zrak a nic se asi 5 minut ani nehlo.... Celkem síla. Kámoši mě pak říkali, že sem měl úplně kamenej výraz asi tak 10 sekund, takže 10 sekund se mi protáhlo na 5 minut....
Andrews
minuly rok v lete sme sa trosku zjeli na cintorine. Rozhodli sme sa ze sa usadime na lavicky vedla baru.Mierne ma zalomilo a pohlad mi spadol na zem z ktorej mi do tvare zacali vyletovat kamienky, ja somsa ich snazil odohnat s rukou a neskor ma upozornili na moje divne pohyby. A nebol to ziadny skank, len kamosov outdoor.
gizmo
zdarec groweři,
stalo se vám někdy někomu, že ste se prohulili do střízliva?? já sem myslel, že to nejde, ale o jarních prázdninách sem byl u jednoho kámoše na chalupě a tam se hulilo a chlastalo nehorázným způsobem. jednou v noci asi kolem třetí, když už skoro všichni odpadli sme zůstali v kuchyni 3 lidi a hulili sme jednoho jointa za druhým. po prvním to byl celkem mazec... po druhým to byl nehoráznej mazec... po třetím už sme jenom tupě koukali... po čtvrtým už skoro vůbec nevím, co se dělo a z toho sem se najednou probral a zjistil sem, že sem úplně střízlivej (asi v 5 hodin) a šel sem chrápat. já si teda myslím, že na tom měla velkem podíl únava, ale stejně to bylo celkem hustý...

jestli sem už podobnej příspěvek do tohodle tématu psal, tak mě omluvte... moje krátkodobá paměť není tak dobrá jako dlouhodobá :-))))
TheHempCultivator
To já sem tak přemejšlel co sem napíšu hustýho ale když tak přemejšlim tak vim jenom že to vždycky bylo super ale na konkrétní zážitky si už moc (vůbec) nepamatuju. Ale byl sem kouřit včera a to si eště pamatuju i když to neni zas tak moc hustý a vlastně to ani neni tak moc zážitek:

Přišel sem domu fakt pohodově zkouřenej.Nejdřív sem se klasicky nacpal - asi30lívanců,banány,pomeranče,voříšky,jogurty a celou lednici + pití
Byl zrovna puštěnej komp(počítač) tak sem si pustil WinAmp + VIZUALIZACI - ta mě fakt dostala, barvy se stáčely do různejch tunelů vířily a všechno k tomu ta hudba - no fakt super.Jinak v místnosti byla tma jenom ta pohybující se obrazovka měl sem pocit že sem v uplně jinym čase a prostoru a době a a a .... Pak sem šel do pokoje kde sem si zapálil vonnou tyčku- jenom sem pozoroval ten kouř jak se jemně stáčí a vytváří takový vlnky a tak (zkuste to taky já to dělám normálně i nezkouřenej) Pak sem šel do bratrova pokoje kde bylo uplný ticho a tma.Jenom sem si tam tak sednul na zem a poslouchal.Najednou sem slyšel takový zvláštní tikání který jakoby odeznívalo,pak mi došlo že to sou budíky (bratr má 4 ) jeden vždycky tiknul jako první a nejhlasitějc a ty vostatní za nim jakoby doznívaly hmmmmmmmm..... No jo no a bude hůř !!!! : D
warial
Musim se s vámi podělit o brutální zážitek.Přijel ke mně na chatu kámoš autem že mně zve na finový model,tak tam se mnou čekalnež zásadim asi 4 tůje a jeli jsme.Já vzal své auto on své a jel za mnou.Dojeli jsme k takový vodní nádrži pro hasiče.Já zastavil že zacouvám na trávník a kámoš jel dál.Koukám kam jede že nezastavil tam kde já a přitom jsem couval a najel do zídky a promáčk si kufr.To jsme ještě zhulená nebyli pravda ale pak jsem jel za svou holkou abych jí a její kámošku vzal na disco.To už jsem byl řácky zkouřenej a jak tak vyrazíme tak za nedlouho ladím rádio za jízdy a najednou nějakek divnej zvuk v autě.A až po chvíli jsem zjistil že jedu půlkou auta v příkopě a větve mi ošlehávají auto dobrý 4 sekundy tak jsem to stočil do leva zpět na silnici.Všichni úplně ztichli a já ani nenadával jen jsem řek že jsem to vůbec nepochopil.Šel jsem zkontrolovat auto z venku přičemž jsem zjistil že je fakt moc poškrábaný.Mrzelo mě to víc až druhej den a byl jsem pěkně smutnej.Holky říkali ať jsem rád že jsem je nezabil (nejeli jsme moc rychle),ale mě bylo líto víc toho auta přiznám se a na jejich vystrašení jsem fakt neměl ohledy....
Ale model to byl dobrej

[Edited by warial on 25-03-2002 at 10:03 AM]
travkaaaaaa
naahodou nemam:P
-to sem jednou hulila s 5 klukama.....a bylo uplne brutalni je pozorovat....kazdy totiz mluvil uplne o necem jinem skoro to vypadalo, ze mluvi sami se sebou, predpokladali totiz ze je kazdy posloucha a tak se ani nedivali kolem sebe-jednomu bylo strasne zle(ne z huleni:)) tak tam zvracel, druhy mluvil o vesmiru a ufo, treti se tam po me furt plazil az sem ho musela odstrkovat, a ctvrty rval ze ma taakovehle pero(ukazoval nad hlavu) a ze ma taakovehle koule, ze kdyby je nekdo donesl do sberu tak by je tam ani na te velke vaze nezvazili jake je ma velke a furt to mlel dokola, paty objimal strom a nutil nas at ho nasledujem....jak sem se tak na ne divala dostala sem siileny zachvatz smichu ani nevim jak dlouho trval, fakt sranda:)
Piskot
to warial

Aspon to vidis.Ted uz doufam chapes,ze trava za volant nepatri.Nic ve zlem ale je to tvoje hloupost.
A jak rikaly ty holky.Bud rad ze to dopadlo takhle.Priste tvuj andel strazny nemusi byt tak blizko a muze to dopadnout mnohem hur.Doufam ze si z toho vezmes pouceni a priste az budes zhulenej do vyvrtky tak se prosimte na rizeni vyser.Ohrozujes vsechny kolem a delas spatne jmeno zodpovednejsim kurakum.Je to uplne stejne jako bys do sebe kopl pet piv a par rumu.Proste nezodpovednost jako prase.

to travkaaaaaa

I ty nezbednice.A jak to dopadlo?hehehe......zvazily jste mu ty kulky?hehehe
A neni to tvoje nahybani na jednu stranu dano tim kdo vedle tebe prave sedi?hehehe
Tak se mej hezky.
maestro_007
3/4 tech co reagovali na muj prispevek ho wubec nepochopili! A zamerili se jenom na dve slova: PODREZAL PSA.
Takze misto meho prispevku, ktery jsem napsal, videli na monitoru asi toto (nebo aspon podle reakci se mi to zda):
Kamarad podrezal psa a me se to strasne libilo. Od te doby zabijim kazdy den zviratka a kourim pred tim travu a nekdy u toho i masturbuji...

Takze abych to uvedl na pravou miru:

1)Mam doma sveho PSA a mam ho rad vic nez tebe(Cpt....) !

2)Prvniho psa co jsem mel, prejelo auto pred myma ocima...

3) Toho psa podrezal kamarad ne ja!!!

4)Ano byl jsemu toho a neudelal jsem nic, abych toho psa ochranil.... (toto jedine mluvi proti me)

5)Ve svem prispevku jsem nechtel rozvadet jestli to bylo spatne, nechutne, zabavne atd..., jenom jsem napsal co se stalo. Navic na konci prispevku pisu, ze to byl HNUS!!!!

PROSTE JSEM JENOM NAPSAL SVUJ NEJBRUTALNEJSI ZAZITEK KDYZ JSEM BYL ZHULENY!!!!!

6) Chapu ze odsuzujete muj prispevek, ale odsuzovat prispevek Anglana je BLBOST, uz to tady nekteri rozumni lide psali, ale zabit berana, stahnout ho z kuze a pak ho sezrat je nenormalni?!?!??!?

7)Ja rikam: vrazdete si sve berany a stahujte je z kuze a jezte je, ale necpete se nadopovanym masem ze supermarketu!!! Denne umiraji milliony zvirat aby si Capitan Piere mohl koupit svuj oblibeny hamburger.

8) Nikdy neodsuzuj lidi ktere neznas a vis o nich HOWNO!! Ano v bode 6 rikam ze Capitan zere hamburgery, je to pravda nebo neni? Narkl jsem ho krive stejne jako on me??!?

9) KURVA CO SE DO ME NAVAZIS TY DEBILE? TY VYPATLANY KRETENE? NEZ ZACNES NECO DELAT TAK SE NAD TIM ZAMYSLI!!


10) Vsem se omlouvam, za to, ze jsem rozpoutal takovou diskuzi....

*PEACE*

to Capitan: Nejsem na tebe nasrany, protoze vim zes reagoval ukvapene a rad si na toto tema s tebou povikladam v threadu k tomu urcenemu...ale jeste dodam:

Ja pomahal fotit fotky pro celo republikovou kampan proti tyrani zvirat! A ty me tady budes poucovat KOKOTE? (sprosta slova pouzivam malo, ale ted jsem se neudrzel)


[Edited by maestro_007 on 31-03-2002 at 09:19 PM]
4C3
travkaaaaaa: rekni pravdu, ono se toho s takovejma lidma asi ani moc jinyho delat nedalo, nez se jim vsem brutalne vysmat, ze? ;))
maestro_007
Hele o tom, ze zhuleni nemaj sedat za volant tady radsi nepis. Polovina Groweru totiz jezdi v aute strasne rada zhulena. Tak aby te tady zase nekdo bezduvodne neserval jako me.... ;-)
Piskot

Juuuuuuuuuuu...tady se to dneska hezky rozjizdi...hehehe

to maestro 007

No me se to sice moc netyka ale taky bych k tomu neco rekl.Myslim si,ze jste se uz vyfuckovaly navzajem dost.Takze uz pohoda ne?
Maestro udelal tu chybu,ze nekopl sveho kamose do prdele v te chvili kdyz se vydaval s potupnym nozikem na toho uboheho psa.To byla jedina a zavazna chyba.Proc si ho nezastavil?V me pritomnosti by to neudelal.To si sem jisty.Copak to nechapes Ten kdo nic neudela tak s tim vlastne souhlasi.Jina vec je kdyz stojis proti nekomu kdo ma treba pistoli a neni v "realu".
Ale kdyby si v tomhle pripade zasahl a tveho kamarada zadrzel.Myslis si ze by te kvuli tomu taky podrezal?Jestli ne tak to za to stalo.Ale co uz ted?Uz se to stalo.
S tim beranem mas asi pravdu.Asi to cele jen spatne vyznelo.Proste to vypadalo jako nejaka "uchylarna" od Tarantina.Ale v zivote na vesnicich patri zabijeni domacich zvirat a uz je asi jedno jestli je clovek zhulenej nebo ozralej(viz.zabijacka).Porad je to takovy zvlastni.No ale pokud lidi budou jist maso tak se tomuto zabranit neda.Zabijet ano ale s laskou.Zvlastni ze?
Piskot
to maestro 007

Ale me nevadi ze me nekdo serve.Vyslovi jen svuj nazor a ja se mu budu snazit oponovat anebo zjistim ze mu davam za pravdu.To zalezi jen na lidech.Na jejich zodpovednosti k zivotu.
Ja proste netoleruju zadny "drogy za volantem" ani alkohol ani ganja.Pokud chce nekdo bojovat za legalizaci tak musi zacit prave tady.Vyzadujeme toleranci od statu k nam kurakum a sami nejsme tolerantni k ostatnim ridicum na silnici.To proste nejde.
Staci uz to ze spousta z nas jede po huleni druhy den a ruku na srdce i kdyz si dame rano silnejsi kaficko tak prece jenom ty smysli se jeste povaluji nekde na astralnich planich.Hlavne u silnejsich modelu kdyz se to malinko prezene.
Mozna ten kdo jezdi 60 a kouri pohodovku jako Machacek to snad tak tak ukociruje ale je to stejne hloupost.Vypalit se muzu za kompem u nejake super gamesky ale ne za volantem kdyz rozhoduju o osudech lidi kolem.
Nebo myslite ze by se mohl vypalit pilot letadla kdyz pristava v noci treba v prudke bource?No ja bych svuj zivot do rukou takoveho cloveka nesveril.A to plati i o autech.Ale o tom uz se tady jednou mluvilo.
maestro_007
Konecne rozumna odpoved, ano takto vypada nazor druheho cloveka. A ne jak to tady predvadeli jini, ze!?

Samozrejme, ze jsem mohl neco udelat, ale byla to presne ta situace kdy to cloveku dojde az je povsem. Nerikej ze jsi takovou situaci jeste nezazil? Nikdy sis nerikal, proc jsem tehdy a tehdy neco neudelal...

A jenom pro utvoreni obrazu: Ja nebyl vedle toho kdo to udelal. Ja se proste pohyboval nekde kolem a ani jsem to poradne nevydel jak se to stalo, vydel jsem kamose s nozem a pak uz jenom toho psa....

opet se omlouvam za dalsi off topic prispevky, ale ja proste nemuzu nereagovat....
ZASTAVTE TO PROSÍM!
tohle sem nepatří,vím že je to věc která se ráda řeší,ale prosím tenhle thread není k tomuto účelu!
warial
Ale přece jen ...to Piskot
Piškote zhulenej za volantem jezdim pár let nikdy jsem neměl havárku,protože jsem prostě z důvodu větší sebekontroly a větší zodpovědnosti opatrnější.Víš hulit za volantem je ale stejně nezodpovědné jako chodit zhulenej pěšky.jelikož taky když jsi zkouřenej na hadry tak třeba můžeš omylem vstoupit na vozovku přesto že svítí červený panáček a způsobit tím újmu ani si v některých případech neumíš představit JAKOU...Takže ono říkat kde je hulení BEZPEČNÝ a kde neni vyžaduje dosti citlivý přístup a velkou rozvážnost !
A s tim pilotem letadel jak jsi zmínil.Tak si uvědom že když někdo dělá určitou práci tak je to pro něj rutina a jak jistě všichni dobře víme hulení přece neni od toho aby dělalo halucinace,tak proč se bát letět se zhulenym pilotem.(asi rozumnej pilot by nikdy travku neužil,ale to je jedno).To patří do jiného threadu.S tou zodpovědností...:psal jsi do threadu? - povolání kuřáků marihuany?jestli jo,tak dělal jsi tu práci zodpovědně?řek sis druhý den že raději budeš pracovat čisý,protože tvůj přístup lehce ohrožoval tvou výkonnost???Tak to jen k tomu aby se tady někdo nesnažil vymezovat a určovat kdy a před čím si můžu zakouřit a kdy ne!

[Edited by warial on 02-04-2002 at 08:57 AM]
drinker hulič
jednou jsem od kamoša koupil 2 jointy a že jednoho vyhulíme hned a druhýho si nechám na pak. tak jsme dali a bylo tam i pár nehuličů, coz mě vždycky štve, ale dobrý. dohulili jsme, rozdělili se a šli dom, já s dalšíma asi třema jsem šel, ale oni nehulili. po cestě na mhd jsme zašli do samky a já si nakoupil Flinta a LIPO, což je takovej náš rituálek. ale furt nic. pak jsem pokračoval už jen s jedním kamošem, jim si tak ty lipa a najednou se netrefím do držky, pak zakopnu o mírně vyčnívající dlaždicu. kamoš už viděl, že bude sranda, tak sme doběhli na trolejbus, tak středně zaplněnej, pohoda, nalízám a najednou si nevšimnu, že tam na kraji, na druhym schodu je to na kraji seříznutý, jakoby /----\. Promáchnu a hodím držku přímo na volný místo mezi lidi. Nacelej trajf sem zařval: "Píča! Vole!" a po tyči se vyškrábal nahoru. kamoš ten byl hotovej, a já se pak celou cestu tlemil až mě bolely plíce, lidi skvěle čuměli a byl to zážitek na celej týden. supr! museli byste to vidět :) pak taky dneska ty trolejbusy dělaj nějaký divný, ne? se chytím tyčky a hází to se mnou jak s pytlem ve větru.
nebylo to brutal, že bych umíral, to zase jiný. Měl jsem zbytek filmovky, nikdo doma, tak že to dohulim. dvakrát nabiju faju, cejtim se v pohodě, ale dodělám to. tak nabiju zas, pustim nějakou hudbu a už to jelo. kouknu z okna a vidím na dráhu vlaku. skvělý, jede vlak. Ale nejede dlouho?
"Supr haluz, vole!"
pak ten vlak vyjel z dráhy a jezdil po obloze a bylo to skvělý. napadlo mě dát si tyčinku, což nedělejte, jak je to suchý, tak se mě to nalepilo na krk a já v jeden okamžik sem měl pocit že se dusím! až po několika minutách mě napadlo, že se napiju :-) pak lehnu do betle, a čumim do zdi, na který mám takej korkovej obklad. normálně je to obyčejnej korek ale teď na mě vykukovali malí červení čertíci s vidlema.
jo a jindy mě pink floyd tak stimulovali, že jsem udělal stryptýz z okna. Byla ale zima, tak mě nachladly koule, ale jinak dobrý.
doufám, že kamošky nezklamou a zítra něco dovalí, už skoro tejden sem neměl a těším se!
tak zatím!

p.s jo a budu muset hulení omezit, dneska jsem byl na sport. prohlídce, kde se dejchá do trubky a měří ti objem plic (mám pět litrů!!!). musim tam pravid. každej rok a letos sem tam sotva vydejchal plíce, až na pátej pokus jsem překonal hranici loňskýho roku.
Doktorka: tys vyrostl, to se ti nemůže zmenšit objem plic! co jí tam napíšu!" prdel.

[Edited by drinker hulič on 02-04-2002 at 08:45 PM]
gizmo
teda pánové, tento víkend sem zažil taky brutální zážitek. nejsmutnější na tom je, že sem nebyl vyhulenej, protože by se to jinak nestalo...
v sobotu večer sem totiž chlastal a pak mě kokota napadlo sednout do auta a někam jet.... kdybych byl vyhulenej, tak by bylo všechno ok, ale teď všechno ok není... spíš je to pěkně v hajzlu, protože sem přerazil na půl takovou tu komoušskou lampu, která bejvá kolem silnic.... auto je pěkně na sračku a to bylo tatovo... když sem se vysekal a vylezl sem z auta, myslel sem, že si půjdu rovnou skočit... naštěstí sem to neudělal. v autě sem nejel sám, ale nikomu se nic nestalo, ikdyž nebyl nikdo připoutanej... aspoň de vidět, že toyoty sou bezpečný jak sviňa... akorát mám zlomenej rypák od airbagu...

ponaučení: místo chlastu za volantem volte radši jointa za volantem, ať nepřídete o papíry a auto jako já!!!!
Bryant
Ses vul, co ti na to rict? :) Zbytecnost...jeste k tomu ses mohl zabit...
gizmo
vůl není to správný slovo... spíš totální piča (sorry, ale jinak se to říct nedá). no jo, stalo se, teď už mi jenom zbejvá někde splašit tak 200 000,- a koupit tatovi káru, protože ho v tom nenechám samotnýho... jestli máte někdo nápady, kde vzít prachy a nekrást, tak se mi ozvěte :-)))

doufám, že máme zkorumpovaný švestky jak v americkým filmu, aby mi nevzali papíry :-)))
travkaaaaaa
to piskot

no to viss poradne sem je potezkala v ruce, ruka se vykloubila takze je vytocena na druhou stranuuu:)))
travkaaaaaa
to 4c3...ale oni sou jinak třeba i normaalnii:))
Al-Ban
to gizmo:
Pokud si byl jen vožralej, tak je to v tomhle státě úplně v pohodě. Kámošovi vzali za jízdu v opilosti papíry už asi třikrát a vždycky mu je za chvíli zase vrátili. "Kluk se nalil, tak co je, se vyspí a uvidíme" :). A když mu je vzali naposled, tak vyšel z fíkárny a před těma bengama co to s nim sepisovali nased do auta a chtěl normálně odjet :D.
4C3
Al-Ban, gizmo: Pockat, predpokladam, ze se musi vydani ridicaku zpatky ale "urychlit" nejakou tou tisicovkou v obalce, ne? Ja jen, ze treba mymu strejdovi vzali ridicak proto, ze jel nalitej (nezpusobil zadnou nehodu) a jelikoz byl profesionalni ridic, ztratil kvuli tomu zamestnani...
Al-Ban
No to víš, že zadarmo to asi nebylo :). Ale v tom se mi ten náš stát právě "líbí"- zaplatíš a "co sme si to sme si..." No u ganjy by to bylo asi horší, v současný době obzvlášť :D.
maestro_007
...jo me se se ten stat taky strasne libi, takovy dobry zakony a vsichni za zeleny papirky udelaji vsechno....

Ale asi nam nezbyva nic jineho nez si to uzivat jak Al-Ban :-)
warial
To All:
Je lepší jezdit (v autě)za střízliva,nicméně zhulenej řídit je nejlepší.....třeba na červený v koloně pozorovat ty xichty co stojí vedle tebe a čuměj na tebe nebo na tvou káru jako když jsi nějakej zevl.
Ale stalo se mi že mně zastavila hlídka byl jsem jen zčazenej a jel dát spát svou holku.Najednou vidim takovou tu červenou lucerničku jak s ní mává jedn chlupáč a ukazuje mi kam mám zaparkovat......běžná noční kontrola ...doklady .... ste ochoten se podrobit?....Já že ja to zbytečné ale jo.Vystoupim a z tý skupinky poldů se ozve ,,jo tak pan (mé příjmení vyřkl)".já se otočim s tim jako vo co de,čumim na něj a místo něčeho norrmálního řeknu ,, Tyyy voolee"no nekecej ty vostatní na mě čumněli jak z jara než jsem se zkrotil.No a pak jim došlo že se známe,že to byl můj spolužák ze střední školy - no fuck hustý ještě když vás kámoš nechá dejchnout.
Fakt za volantem pouze hulit jinak nevíte co vás může potkat.
Rikki
No kedze tu niekto pisal nieco o vylete autom a o flojdoch,
tak tu nieco pridam obdobne aj ja..
Pred casom som chodil kazdy piatok s kamosmi (dvomi) autom
na zaujimave miesta (kazdy piatok ine) a pravdaze zakazdym
pohulit. Kedze som zo SK a niesme tam zvyknuty na jointy,
tak sa to vzdy praska z fajky.. a kedze uz je ten prepych
a mame auto, tak rovno vodnu (vyrobil som to z nejakej haluze
co mi dal kamos, vyzera to ako pistol na 'airbrush'). No raz
tak rozmyslame 'gde to bude dnes'... napadla ma vedlajsia dedina
vzhladom na to ze to tam poznam ako vlastnu dlan a celkovo
to tam mam rad. Auto sa rozbehlo v CDplayeri uz isli Prazsky
'Peneri' (Penerski desert..tu sme mali najradsej) a ujebavali
sme si to na miesto cinu. Prisli sme, vybalili sme, zapalili sme.
Dohulili sme sa ako hovada, vylial som vodu a hodil 'vodasa'
pod sedadlo spolujazdca. Rozvalili sme sa v aute, otvorili okna,
nech sa vetra a uz sme len ulietavali na hudbe. To som ich
pravdaze predtym uistil, ze tam v zivote flojdi neboli (a to som
nekecal).
Lezime, haluzime a ulietavame na hudbe... neviem kolko casu preslo
a ani som to nejak neriesil. Len zrazu mi zavrete oci prerazilo
svetlo a vsetci naraz sme vyskocili.
Kto to mohol byt v 2 hodky rano?! ,..a uz si to vykracovali
k nam dve benga. Cize ako najstarsi a asi najviac pri zmysloch som
s nimi zacal riesit situaciu.
Oni: reku co tu robime v tuto hodinu (??) a podobne kraviny...
Ja: sme si vybehli mimo civilizaciu trochu popocuvat hudbu a pokecat
po naroznom tyzdni co a ako nove...
Oni: otvorte kufor... (stalo sa, no v kufri nic)
Jeden z nich: co mate v aute ??
(nastastie nic, mam vo zvyku brat so sebou vzdy len to mnozstvo co
sa vyhuli, lebo s takouto situaciou vzdy pocitam. Co mam v sebe mi
nik nepocita. Najvacsie bobky boli za tu vodnu fajku pod sedackou).
Ja: nic...
Jeden z nich zobral lampas a uz zacal riesit interier auta. Prekutral
vseto... fakt vsetko, dokonca cumel aj pod tie sedacky ..ALE NIC !!
Proste nic nepovedal.... este dlho potom sme to rozoberali a dosli
na tieto teorie:
a./ proste si toho 'nastroja' nevsimol
b./ vsimol si, ale vzhladom na to ze je to vyrobene z nejakeho
nastroja urceneho k inym ucelom, mohol si mysliet ze je to naradie
urcene k autu...
c./ ...alebo prosto nechcel riesit troch zhulenych typkov, ktory si
prisli pohulit a aj tak nemaju nic pri sebe a su schopny konverzacie.
...su to vsetko dohady, ale to je asi moj nabrutalnejsi zazitok, teda
aspon z tych ktore si pamatam.
Ozaj skuste sa vsetci rozpamatat na obdobie ked ste nehulili... kolko
zazitkov si pamatate ??? Alebo aby som bol presnejsi, kolko si pamatate
z obdobia pred cca 4-5mi rokmi ?? Ja teda moc nie, ale uvedomil som si
to az prednedavnom. Dost ma to jebe, ale asi to uz nezmenim...
Odvtedy preslo 1 mesiac a 8 dni.. za toto obdobie som hulil 3x (posledne
2 tyzdne nic). No ved este uvidim....
Rozpisal som sa ako vzdy.... zatial HallogennR
Rikki
Malicky dodatok...
Ked som tu niekde cital o tom, ze sa niekto dohulil
do prace, a tak. Neviem ci je dobre dohulit sa na taketo
miesta, ale rozhodne by som to delil na dohulit a dohulit.
Da sa dohulit
a./do brutalu:
..ze je clovek uplne v pici, mysli si ze je najdivnejsi v
miestnosti a ze robi vsetko inak. Reaguje oneskorene a celkovo
standard= riadne HIGH!! (z dobreho modelu 2-3 bonga..aspon ja).
b./do pohody:
..nieco medzi triezvym stavom a vysokym HIGH, ale clovek je
dobre naladeny a celkom mu to mysli, je tvorivy a schopny
komunikacie s kymkolvek a o comkolvek (po 1 bongu).
----
..osobne zvacsa uprednostnujem alternativu B. Clovek sa vyhne
mnozstvu problemov a predsa si to 'svoje' uzije.
Ak ma niekto povinnosti, urady, praca, rodicia a tak... lepsie
je asi do pohody a potom este dat nejake kvapky do oci (nieje
podmienkou, ale v dnesnej dobe uz hadam na kazdom urade vedia
o co ide ked sa tam doplazite s podliatymi ocami.. to iste
rodicia). Dohul 'po pohody' je fakt v pohode a 'do brutalu'
si tu mozem uzit cez weekend, alebo na nejakej chate...
dnes uz mam toho dost..... HallogennR
Rikki
No teda este mam 1 wec....
Zahulil som uz dost krat s dost typmi, ale nejake brutalne
depky som nemal. Depkami myslim depresivne stavy, ked clovek
nevie co treba a co netreba (proste neovladatelny stav).
Dokonca ani z tych flojdov. Az na 1 akciu.....
S kamosmi som vypadol na chatu a bolo akoze hulenia dost.
A hulenie pravdaze kvalitka, no co dodat viac...
Nieco po polnoci (asi 1:00) ich napadlo 'podme do lesa', ja
som sice namietal, ale nakoniec sme isli. Reku ze oni poznaju
dobry posed pre polovnikow. Ideme a uz vtedy sa ma zmocnovala
hrozna haluz, ale to som este vedel co a ako. Prisli sme na
miesto, vyliezli sme hore a toto...
Pocuvame.. pod nami si do pochoduje 'stado' diviakov, teda
aspon mne to ako stado pripadalo. Pozrem dole ze co uvidim,
ale nevidel som nic (co by sa dalo ocakavat o jednej po polnoci
a bez lampy). Prislo mi, ze chcem grcat, tak som sa z lavicky
zvalil na podlahu posedu a sedel som nepohnute v kute.
Bolela ma hlava aj brucho a vlastne vsetko, chcel som ist
hned prec, ale rozhodne nie sam... oni nechceli, ze je tam super.
Tak som ich v totalnych depkach asi 20 minut presviedcal nech
ideme spat na chatu a potom sa nechali ukecat.
Vsetko to zapricinil asi moj panicky strach z vysky (som mal
v tej tme haluze ze sme tak vysoko, ze nevidim dno.. aj ked to
bolo mozno 8 metrov), ani ten rachot po diviakoch mi moc nepomohol.
Toto som si dal dokopy az potom, odvtedy som uz v lese za absolutnej
zhulenosti a tmy nikdy nesiel a taktiez som uz podobny stav nikdy
neprezil (vdaka bohu).... totvsjo HallogennR
modras
no tak já sem tady novej ale todle téma se mi fakt líbí tak sem se rozhod že se zapojím.
Takhle sme šli ještě skámošema zahulit na hradby před školu bylo to vo 20 minutový přestávce. před školou máme park a škola je u silnice. Tak hulíme a hulíme , dohulili sme a každej říká jak to bylo slabí ale já to tak necejtil musel sem to hulit asi trochu jinak než vostatní, a tak se vracíme do školy a vohlídnem se na to místo a tam si kráčí asi 20 fýzlů nějak mě to zamklo v tom parku mezi stromy a já si tam připadal jak veverka běhal sem mezi stromama jak blázen a říkal si že do tý školy už nemůžu. Navíc mě ty bengy předhonili, šli se totiž učit řídi dopravu k nám před školu . tak sem se odhodlal a šel sem . dokonce kvůli mě zastavili všechen provoz abych moch přejít fakt jinej svět. Ve škole se mi ale zdáli ty lidi jiný no a povyučování sem šel domů.

nebo sem jednou u babičku hulil se psem . Sedli sme si vedle sebe a čuměli do pole. Dal sem mu pár šotů , a byl to blázen začal ůplně brutálně schýzovat začal mě čmuchat na záda strašně šílený když sme se vraceli tak mi snad čet myšlenky . měl sem ho na vodítku a řek sem si ať de do prava , šel do leva šel fakt divný .

zdar všem
prdow
jo tak s bengama sme to taky jednou tezce vychytali :)
taky sme jeli jenom tak nekam s kamoshem a moji holkou zahulit v jedny vesnicce u brna a sedime si tak v aute a pukame. kolem sli nejaci lidi tak sme se chovali normalne, jenomze to sme newedeli ze na ti lidi naprasi fizlum a taky se stalo. Kdyz sme ufideli fizlacky auto tak sme se vidali pryc, jenom ty howada sli po nas a predjeli nas a zastavili, ze prej kontrola.. . no ja sem mel v lednu otevreny fsechny okynka i stresni, urcite tam neco museli citit, ale nic nerikali. A taky nejwjetsi pruser byl v tom ze kamosh mel u sebe wjtsi nez male mnozstvi, prense plnou igelitku palic, kterou nastrkal pod palubofku tak ze skoro neshla videt. No benga me dali dychat a kontrolovali fsem obcanky atd.. asi 20 min tam s nama neco resili a nakonec sel s baterkou a svitil jeste dovnitr a nastest!! nic nevidel, jinak bych tady asi nic nepsal... kdyz odjeli tak sme asi hodinu sedeli v aute a mysleli na to jak je na svobode krasne atd... taky ze sme ze pri tom pjekne z toho pytle zpukali ! :)
pjekna blbost to byla, skoro sme do toho s kamosem namocili moji mladou a kdy vi koho jeste......
Rikki
Prisambohu teraz sa mi este vylovili dalsie, aj ked nie
megadepresivne, ale rozhodne adrenalinove zazitky...
S jednym fakt hustym kamosom sme obcas u nas zahulili,
a taktiez parkrat varili nejaky ten puding a mlieko
a podobne sracky.
1.akcia: Vedro+ bongo (vodas ako sa patri) bongo natiahnute
idem ho nasat do seba a niekto strka kluc do dveri, vzhladom
na to ze kluc mam len ja a matka, tak ma v 1 sekunde napadol
cely unikovy plan. Nieje to jednoduche v panelaku, ked vas a
rodica delia jedny dvere a asi 10 metrov nicoho. Okno otvorene
dokoran nech sa vetra, v sekunde som stiahol dym z bonga do
seba a v dalsej sekunde von konom, zobral som vedro voda
(asi 5 litrov) letela taktiez von oknom, bongo letelo za gauc.
Mama otvorila, za asi 8 sekund (mala nejake nakupy)... ja v
kupelke vyplachujem hubu, kamos na hajzli. Nastastie sa len
pozdravila zlozila nakupy a isla za rodinou.

2.akcia: obdoba, ale uz som pripraveny, tak bongujem v kupelke
v umyvadle... matka.. zapnem vetrak (dym vyfuknem do neho).
Bongo pod vanu a vsetko je OKAY!!

3.akcia: (varenie1) puding, vari sa... ja s kamosom cely
nateseny. Matka strka kluc do dveri... kamos s hrncom leti z
kuchyne do vedlajsej izby. Ja robim nejake upravy v kuchyni
(asi 3 sekundy) a taktiez letim otvorit matke, lebo som nechal
otoceny kluc.
Matka vbehla dovnutra, vidi nas ako o sto sest dlavime do seba
pri compe puding (este dobre ze to ma nabeh az neskor).
Len som zamrmlal, ze sme boli hladny a nechala nas.
Jedina chyba bola ked sme cistili v kupelke ganju, tak som nechal
zajebane umyvadlo, takze tentoraz matka na to prisla,
ignorovala to..nastastie

4.akcia: (varenie2) mlieko, tentoraz pripraveny na 100%...
Otvoreny gauc (miesto pre postelnu bielizen). Matka isla do
Polska a zahlasila ze pride okolo 9tej vecer. 4 hodky poobede
s kamosom zas varime a kto to zas prichadza (?!)... zas po
starom. Kamos s hrncom leti ku gaucu, kuchynu som sa snazil
udrziavat po celu dobu varenia cistu. Matak otvorila, ale
kamos to nestihol a tak ho videla od dveri ako zatvara gauc.
Potom sa ma na to pytala, uz ani neviem co som zahlobyl...ale
vyznam to moc nedavalo.
Cize zas na to prisla, ale nastastie ma pre tieto veci
pochopenie.... ooo bik boze!

PS: pre podobne typy ako ja, len jedna vec... pri tychto
akciach MAJTE VZDY UNIKOVY PLAN!!! (obcas sa mozete vyhnut
problemom)...
PS: to bude bufam vsetko co ma dnes napadne... teda este mam
jeden stres-adrenalin s partou nackov a ja s tym istym kamosom
totalne na sracky (2 minuty predtym sme dohulili). Sedime
v parku a obzrem sa a pocujem nejake hlasne vykriky. Pozerame
vsetci ako sa asi 10 nackov s 3mi psami nasavaju vodku...
totalne agresivne typy. Boli od nas asi 10 metrov (hovorim si,
'niet uniku'). Potom akoby nestacilo, tak ich dobehlo este asi
dalsich 5. No popici situacia, lebo nas videli... take typy sa
nedaju prehliadnut. Jeden z nich (co je momentalne v lochu) sa
uz aj chystal, ale v tej skupinke 5tich co prisli neskor som mal
kamosa (byvaly nacko, ale este s nimi obcas niekde vybehne).
Videl nas, len im povedal nech idu dalej... tak isli, nasavali
vodku a vyblakovali dalej....
My sme sa ako duchovia vyparili v dalsich 10tych sekundach.
majtesa ..fakt je neuveritelne ked si clovek dlhsiu dobu
nezahuli, ako sa mu vybavuju niektore zazitky.
Bohvie ci s tym este zacnem...
..len srandujem, ale obmedzim to statocne HallogennR
Rikki
Takze predsa sa mi len pamat regeneruje....
Dohul na pracovny pohovor!!
Kamos bol v Holandsku a postou si poslal domov nejake veci.
Ked sa vratil, tak to len spomenula ani nedufal ze mu to pride.
Ja taktiez nie, ale asi po 2 tyzdnoch mi v jednom bare prezradil
(medzi 4mi ocami) ze mu to prislo a aby som sa rano o 10tej stavil.
Cely nateseny som sa este spytal co to vlastne ma, ale nepovedal:
'vraj prekvapenie'...
Cely nateseny som v ten den isiel spat o nieco skor, ale co
sa nestalo. Mama ma rano o 7mej budila s mobilom v ruke, ze volaju
z firmy do ktorej som posielal zivotopis so ziadostou o pracovny
pomer. Vezmem telefon a zenska mi vravi, ze este 'dnes' o 10tej
tam mam byt. Tak som sa pripravil a volam kamosovi, ci mozem prist
o 9tej, ale to som vtedy fakt nemal v umysle hulit... len som bol
zvedavy o co sa jedna. Dovalil som sa k nemu teda o 9tej a hned
sa pytam... on odpoveda, ze posielal nejakeho herera a bielu vdovu,
ale tej mal minimum-z-minima. Tak ma tam zacal chvilu prehovarat,
nech si dam a ze ten pohovor isto spravim. No dlho mu to netrvalo
a uz mi natahoval bongo z herera... 1 bongo som daval na 3x.
Vtedy somk 1x hulil holandsku vec a bol som prekvapeny ako to drhne.
Ked som stiahol to bongo tak mi vravi, ze to mozno ani nieje take
silne a nech si dam este polku bonga... tak sa stalo.
Po 3 minutach som sa rozvalil u neho na posteli a zacali sa mi
'haluze'...teda nie nejake vizualne halucinacie, len tie divne
pocity. A vravel som si ze je to nasup ako svina. Este som tam lezal
20 minut a vybral som sa na autobus na ten pohovor. No skutocne veci
sa zacali diat az v autobuse. Nebol som schopny sa pozerat na ludi
a pocitoval som divne paranoie.. hlavne ked sa okolo mna hmyrilo
velke mnozstvo ludi. Prisiel som na pohovor (to som sa este pred
budovou 10 minut pripravoval) a to sa diali veci. Ja som dol
pripraveny na kludneho typka pri kompe s ktorym hodim rec o informatike
a bude pohoda... nomu to nestacilo a na pomoc si priviedol asi
45rocnu zensku, ktora bola psychologicka (ci co?!) Ona mi davala
otazky typu, co si o sebe myslite?, ako by ste sa hodnotili?,
akym prinos mozete byt pre nasu firmu? a podobne sracky... bol
som tak sustredeny (a stresovany), ze som si to vsetko zapamatal.

PS: o moje technicke vedomosti strach nemam a taktiez som odpovedal
na vsetky JEJ otazky no asi sa jej to nezdalo (len teraz neviem ci
moje odpovede, alebo moje cervene oci). Ten herer mi uplne odisiel
z hlavy asi 3-4 hodky po pohovore.. da sa povedat ze som tam bol
v maximalnom HIGH. Len pre zaujimavost 'ten pohovor som NEspravil'!
...nikomu neodporucam...
totak.... HallogennR
Cpt. Pierre
Dík, žes mistrovi sedmičce "ochranářovi" vysvětlil (pravda trochu jemněji než já) co nás všchny tak popudilo na jeho příspěvku.
Maestro, věřím, že seš vegetarián a že se ti ulevilo po tom cos mě tady počastoval několika ostrými výrazy a prosimtě až zase tvuj kámoš bude někoho podřezávat tak zkus zakročit nebo tady o tom nepiš.a sorry esli sem tě nějak dotkl, ale zvířata sou můj obor a tak sem ti to musel trochu vysvětlit.
Piškote ještě jednou díky.K+ a konec z mojí strany.
Piskot
Mockrat dekuji Kapitane :smoker:

to Riki
Ty ses teda hezky rozepsal.Az mi oci prechazely.Ale dost si me pobavil.K+
gizmo
tak pánové, za chvilku du s kámošema plavat... to bude zase brutální zážitek :-))))

get high & swim :-))
Rikki
Sme sa dohodli, ze sa ide nieco uvarit do prirody.
Bolo asi 8typkov, ale hlavnych zainteresovanych asi 6
Dopredu sme tam odniesli plynovu bombu a nejake valsie veci
Kamos doniesol sedmicku listov z Blueberry, pretoze predtym
bolo zakazdym mlieko slabe... tak sme sa rozhodli, ze teraz
ideme do brutalu. Takze Vsetci veselo naladeny, plynova
bomba uz horela, hrniec s mliekom a kusom masla sa uz zohrieval.
Prevarene, rozdrvene listy (celu sedmicku) sme vysypali do
hrnca a cakali. Varilo sa asi hodinu... pritom sme hulili,
ze ak z toho mlieka zas nic nebude, tak nech sa aspon dobre
skurime.
Na zaciatku bolo asi 2 litre mlieka, po dovareni asi 1,3 litra.
Precedili sme to a naliali do flase. Odpochodovali sme ku kamosovi,
ze tam sa to vypije. Cize sme dosli, rozdelili kazdemu co mu patri
(na osobu vychadzalo cca 2,5 deci). Mlieko bolo fakt husto zelene,
chut bola odporna... ale to sme nejak v tej chvili neriesili.
Kazdy to drbol do seba a cakalo sa... a cakalo a cakalo...
Bolo okolo 19:00.
Po asi pol hodine sa dostavili prve ucinky....
Najprv stav zhulenosti a postupne sa to stupnovalo a stupnovalo
(ved to kazdy pozna, alebo aspon vacsina). Skoncilo to tak
ze kamos co doniesol tie listy, tak sa v dedinskej krcme
brutalne dorcal (taku zelenu tyku som v zivote nevidel), hned
potom zacal krcmar kricat 'ze zavola polisov'... tak sme zdrhli.
Nasledne sme sa rozdelili a kazdy siel domov...
Kamos co sa dogrcal (ako prvy) je moj sused, tak som mu pomohol ku
vchodovym dveram a tam sme sa rozdelili (on mi este na druhy den vravel,
ze pri dverach si chcel trochu oddychnut a zaspal tam... nevie ako dlho,
len ze ked vosiel do bytu, tak vsetci uz spali).
Ja som sedel pred domom na lavicke este 2 a pol hodiny, co som nebol
schopny nicoho (a to som vedel, ze matka bude spat), cize asi o 3tej.
Tie 2 a pol hodiny som sa kazdych 5 minut pozeral na hodiny aby som
nestratil orientaciu v case.
nadranom ked som uz odpadaval od unavy som vykrocil domov.
Ostatni kamosi (styria) na druhy den vraveli, ze traja z nich
sa taktiez doma dobre dogrcali.... cize bilanca 4 zo 6 je slusne.
Bola najhustejsia varenica, aku som zazil... odvtedy sme si davali vzdy
na pomer bacha.
Stav som citil este aj rano... resp ustalilo sa to az okolo 16:00.
to zatial.... HallogennR
Rikki
No ci ma nenapadla dalsia vec??!!
Takze uz so spomynanym kamosom a este jeho najlepsim kamosom
sme si sedeli na luke nad zamokom pri ohniku a dole na namesti
bola nejaka akcia (o nazov tej akcie ani neislo, len o dovod
sa dohulit... pretoze je nejaka akcia v meste).
Takze sa dovlieklo celkom dost kvalitneho hulenia, nejake
pivco a vinko. Ja som akoze mimo alkohol, ale kamosi si daju
f pohodicke. Jeden z nich zacal mixovat... 2xpol litra piva,
nejake vino na to (neviem kolko, chlastal to rovno z flase)
a hned nato 3x huste vodne bongo. Cize celkom sila....
Ja len nejake 4x vodne (a to to ma zlozilo fakt dost).
Som celkom nepochopil pocinanie toho kamosa, lebo ja som bol
v prdeli jak mrak, co mohol ON to som len hadal (info. on je
asi o 20kilo lahsi).
Zrazu sa zvalil na zem a my sme sa rehotali, ze to prehnal
riadne. Vtom sa mierne zacal triast a reku, je mu zima
..tak som ho prikril mikinou. Asi 5 minut nato sa zacal triast
riadne, ..pozriem na neho, oci viac cervene ako je po ganji
zvykom, slintal a nereagoval. Pozrem na zem u uvedomyl som si
ze sa husto dogrcal (ani sme nespozorovali kedy)....
Zacali sme s nim triast a fackovat nech sa prebere, ale nic..
len tam bezvladne lezal a triasol sa.
Dvaja sme ho zodvihli a 20 minut s nim chodili sem-a-tam.
Teda my sme chodili a tahali ho za sebou, ON bol uplne vypnuty.
Po 20 minutach zacal ako-tak prepletat nohami a po dalsich 20
bol ako tak v norme, len nic nevravel. Ked sa celkovo asi po
hodine z toho uz dostal, tak vobec nevedel co sa dialo, ze si
len spomyna ako sme ho vlacili a ako sedel potom potichu a
daval sa dokopy.
Vtedy sa zaprisahal, ze uz nikdy v zivote nebude chlast a
ganju miesat, ale vydrzalo mu to len do dalsej akcie.....

PS: poucenie pre vsetkych... bud chlastat, alebo hulit. Dokopy
to neide (to je uz stara zalezitost, ale aj napriek tomu to
maju niektory ludia u pici). Ja som nikdy chlastu nebol pochuti
a ani mi to nikdy nechybalo.
PS2: napisal som tu celkom dost prispevkov, ale pisal som to v
priebehu dvoch dni a poslal naraz. Niesom pravidelne na nete,
tak vzdy len postahujem na disk jednotlive topic a potom offline
v klude citam a pisem.... hadam to nikomu neprekaza.

pozdravujem a so starou frazou ktora je k teme sa lucim:
'Don't drink(or smoke)&drive - smoke&fly'

PS: to Piskot... no o tom to je, aby sme sa na tychto zazitkoch bavili. Teda aspon ja sem pisem aby som ludi pobavil (aj ked napr tento zazitok v tu chvilu nebol az taky zabavny) tak isto ako bavili oni mna. Inak dik za karmu, ale odo mna dostanes len 'bud v pohode'...
S karmou sa tu nebudem ohanat... kazdy ma taku, aka
mu prinalezi.

HallogennR
sativa
někdy se to dá, ale v malé míře, někdy ale i v malé míře to člověku nesedne o tom svědčí i mých 4x4:
1. snědl jsem si své oblíbené 4 palačinky
2. vypil sem dobře vychlazené 4 piva
3. dal jsem si s kamarády kvalitní 4 jointy
4. pak jsem si k pivu jen přivoněl a hodil sem 4 slušné šavle

... to mluví za vše o míchaní ALC s THC
smrt
zkusili ste negdy didgeridoo. jestli ne tak vrele doporucuju
Bryant
Didgeridoo???

To je nejake piti nebo koktejl? :wink:

popisujes to tak neurcite,ze nikdo nevi co a jak s didgeridoo, kdyz ho tk vrele doporucujes...


vis jak, kazdy si to muze prebrat jinak :D
cosmos
je to par let...sel jsem s jednim kamaradem naproti druhymu,na hlavni nadrazi. trochu sme zahulili a jak jdem tak vidime, ze nadrazi je plny policajtu....tak sme se smali, ze kamos prijizdi a je kvuli nemu zatah.
tak jsme cekali a nahle prisli tri policajti, co tam delame, jestli nefetujem a at ukazem kapsi...to byl konec...oba jsme meli krabicky s ganjou. zazrakem to nasli jen u me, hned jsem dostal facku, protoze sem rek ze nefetujem....pak to slo rychle, spoutali me a odvedli pres halu, kde vsichni koukali...to nebylo zrovna prijemny ve zhulenosti. venku me postavili k autu.
tak tam takstojim pred nadrazim spoutanej a nahle prisel jejich sef...a mluvi na me anglicky...vubec jsem nechapal...a ptam se co je?...a von akorat...aha to je cech, toho pustte. a ten policista co me chitil rek ,ale mel u sebe tohle a ukazoval moji krabicku....hm to mu vratte, stejne je to listi...a odesel.
ten policajt to pak samozdrejme vysypal a pustil me....uz za 20min jsem byl s kamosema a snazil se hulit, ale slo to spatne...protoze jsem se stale klepal...
maestro_007
To je takova roura do ktere se fouka :-)

proste Australskej hudebni nastroj....

jestli se nepletu, taky se v tom moc nevyznam :)
4C3
Takovy paka muzou bejt snad jen mestsky policajti... ze to byli oni?!
Moc se to sem nehodi, ale to ja jednou na kolem projizdejici auto statnich ukazoval fakace a chlapci zastavili... vyskakali a prej at se zastavim, ja sel v klidku furt dal, az me musel zastavit kamos co byl se mnou. No a pak ke mne prisel jeden ten policajt a prej at si dam bacha, nebo ze by se mu taky mohly splasit ruce ;)), jinak nic. To byly to statni, ale mestskejm by se ty ruce asi urcite splasili ;). Nutny rict, ze to byl zazitek po alkaci a nevim proc, od ty doby nechlastam...
Ale to ma i jiny duvody.

[Edited by 4C3 on 17-04-2002 at 08:58 PM]
sativa
didgeridoo je muj nejoblíbenější nástroj, hraju na něj skoro denně, když se do toho naučíš foukat a naučíš se cirkulační dýchání, pak je to veliká zábava...... a daj se přes ni dávat šoty.....
Bryant
Ja vim moc dobre, co je didgeridoo... jsem taky dechar...ja jen nejak tak reagoval na ten prispevek...pripadal mi takovy chaoticky, tak jsem se na to ironicky zeptal...blablabla :D

prdow
pocitam ale ze nakonec si se shulil jak howado ze si se nemohl hybat jako ja, kdyz me capli benga :)
cosmos
to 4C3...hm...myslim ze to byli statni...ale paka to byli az ma toho sefa ten byl rozumnej
to prdow...no jasne ze jsem se skouril jak hovado
Mr.Mates-CrazyHorse
Přídu domu, úplně zmaštěnej, najim se, OSPRCHUJU SE (to je důležitý), řeknu našim "dobrou noc" a du spinkat.
Najednou (asi vo půl čtvrtý v noci) stojim ve sprcháči, matka ho otevře a :"Co to tady děláš!?:mad:Seš debil, nebo co!?":mad:
:eek:"Oooooops!":eek:

To je celý. Nejhorší je, že nevim, jak sem se do toho sprcháče dostal! Eště tejden na mě koukala jak na debila.
cosmos
to Mr.Mates-CrazyHorse...to muselo byt opravdu matouci octnout se ve sprse a nevedet jak...docela hardcore...K+
Jak si naposledy vspomínam tak sem sám zhulil celou faju s dost velkym kotlem. Do byl nejlepší stavík. No jak pro koho(hral jsem si na psa) Nejednou sem vydel pred sebou velkou kost(kamosova ruka ale 100x zvetšena) a mel jsem neodolatelnou chut jí sežrat. Tak sem se do ty ruky zakous no a dal mi po dršce ale ja sjem si myslel ze my chce utect tak sem mu ji jeste vic skousnul. no neštesti me to po chvile přešlo a nevím proč jsem začal utíkat.
skogen.van
...je to už pár let.jednou jsem s kámošema zahulil v Tazu nějakej šílenej haš.když nastal totiž čas přesunout se do jiné hospody,frajersky jsem odmítl jízdu tramvají a hrnul se do metra.a to byla ta chyba,jak vono to v tom tunelu hučí a svíští,a ty lidy okolo do toho,najednou jsem cítil,že je zle.mžitky,hučání v hlavě,no prostě katastrofa.stihl jsem ještě upozornit kamarády že na příští stanici vystupuju a pak se mi vypnul mozek.pamatuji si pouze růžovou skvrnu která mě vyvedla z metra na vzduch.
z vyprávění jsem se dozvěděl,že ono skvrna byla jakousi ženou v jasně zářivých šatech která se odrážely od šedi davu.ovšem pohled na mne byl prý úžasný.
dvometrové monstrum upírající svůj zrak na záda své nebohé oběti,sledujíc každý její krok.
na vzduchu jsem předpisově na pět minut zkolaboval,a šel na pivo do Vopice.
přiznám,že takhle blbě už mě potom nikdy nebylo.
zvláštní na tom je že jsem se nepoučil a s marjánkou vesele experimentuju dodnes.a vystačíme si spolu.
poorthc
Tak som sa rozhodol ze sa s vami tiez podelim o moj zazitok. Stalo sa to minuli
rok niekedy v aprili. Ako kazdy rok aj ten som sa este s dvoma kamosmi
vybrali do Viedne nakupit zrno aby bolo s coho sadit. Hned ako sme nakupili isli sme si navarit z Bluebery
do najblizsieho parku. Ako sme dovarili zacalo prsat tak som si vytiahol
dazdnik a isli sme najst stanicu odkial nam mal ist bus domou. Ako sme tak
isli a vkuse sa rehotali zrazu sme zbadali ze sme v nejakej starej casti Viedne
a vobec nevieme kade dalej. Tak sme sa zacali vypytovat okoloiducich ludi ci
nahodou nevedia ako sa dostaneme na stanicu. Nikto nam vsak nevedel poradit alebo
nam nerozumel to je jedno kazdopadne sme nedostali ziadnu uspokojuvu odpoved.
Vosli sme do podchodu kde sme na konci zbadali porunov (policajtov). Tak
som si pomyslel ze ked oni nebudu vediet tak uz nikto. Tak sme k nim prisli
a spytal som sa ich. Vsetko nam pekne vysvetlili a odysli prec. Akonahle odysli
vsimol som si ze stale drzim nad hlavou ten parazol aj ked sme v podchode. Nastal
strasny vybuch smiechu ze sme sa skoro do... Tak sme nakoniec nasli stanicu
nasadli do busu a isli domou. Na hranici vosiel do busu rakusky pasovak a
checkoval pasy. Ked zobral kamosov ten magor po madarsky poznamenal ze tento
bude v pohode. Chlapik sa na neho pozrel zobral nam pasy a zmizol. Myslel
som si ze ho zabyjem kedze som mal u seba zrno asi za 20000 Sk. Nemal som vsak
ani najmensiu snahu ich skrit. Spoliehal som sa na to ze je to legalne.Chlapik sa
za chvilu vratil dal nam pasy a poziadal aby sme mu ukazali batohy. Tak som
cely zbledol a ukazal som mu obsah sacku od Bushdoctoru. Pasovak si vytiahol
kopku saklov zo semenami pozera na ne potom mi ich poda vytiahne dalsiu kopku
pozre so sacku na zbytok co tam este ostal hodi na mna usmev a odyde. Mal som
pocit ze som sa druhy krat narodil a pomaly sa mi vratila farba. Na slovenskej
strane vsetko v pohode. Tak som bol neskutocne rad ked som sa vratil domov ze
mam s coho sadit. Teraz je to momentalne zakopane lebo som na tri mesiace v
Australii ale uz sa tesim ked sa vratim a ubalim si strasny zont a upadnem do komy.
Ozaj a chcem vas poprosit ci niekto nahodou nevie adresu na nejaku seedbanku
v Sydney lebo by som rad priniesol domou nejaku australsku sativu ale zatial sa
mi nepodarilo nic objavit a modely su tu perfektne len su to dokonale sinsemili.
Tak sa vsetci majte a uzivajte si plnymi slukmi.
cosmos
to MrVoslik K+ je to pravda...kdyz jsem po huleni prestal na chvili videt...tak jsem celi den nic nejed a moc jsem toho pred tim nenaspal...v takovem pripade je asi lepsi v klidu sedet a nikam moc nechodit
Zoltan
Vite co je nejlepsi???????????? NEJLEPSI JE kdys se zhulite naprosto totalne a dete na ZOFIN hrat si na hriste pro deti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! protoze tam je takovy tocidlo ktery se hroooozne moc rychle toci!!!!!!!!
Fakt NAREZ negdy to vyzkousejte!!!!!!!!!
Mirek
jo ¨mě se zase při huleni vybavuje dětství a sny z minulosti a tak. jednou jsme se z kámošem dost dobře zmastily a jeli jsme vytahem do třináctýho patra . cestou se mi vybavila jedna dětská noční můra . v tom snu se mi zdálo že jedu jedním starím vejtahem ¨s mou matkou a sestrou a ze se ten vejtah utrhne a mi padáme a pak v tom vejtahu fšichni zemřeme . jak sem byl zhulenej tak mi ten vejtah připadal uplne stejnej jako ve snu .
dost mi to nalozilo byl to pěknej kotel
frexam
2 Zoltan
Ja bych rek ze lepsi je si jit sednou ke hradbam, je tam proste pekne - ted samozrejmne nemyslim kdyz je zima. (Teda jestli myslis ten samej Zofin jako ja )
Mr.Mates-CrazyHorse
Každej měsíc, jeden čtvrtek pořádá se u kámoše přátelské posezení nad vínkem, něčim tvrdšim a jointíkem. Vždycky ve stejnym složení tří lidí. Sedíme, pijeme, udeří půlnoc: "Ubalíme?""Ubalíme."
Jeden přines nějakej outdoor z Krkonoš, deme k voknu, zapálíme, vykouříme. Vrátili sme se ke stolu, kazeťák hrál a my sme se začali tak bezděčně pohupovat do rytmu.
Pak už si jenom pamatuju, že sem se válel na zemi v záchvatu smíchu, s lihovkou v ruce a čáral sem s ní na parkety!
Ráno doma ve sprše sem zjistil, že na předloktí mám namalovaný lihovkou prase a na levý ledvině anarchistický áčko.
Z tý ruky to celkem šlo, ale na tý ledvině sem to měl asi dva tejdny, než to úplně zmizelo.:D
Rikki
Treaz asi zarypnem do starsej veci a taktiez (ako mnohy poznamenali) to patri 'inde'.... ale ako tie starsie veci pomaly citam, tak mi neda nevyjadrit sa. prepacte vsetci ktorym to zabera zbytocne miesto na monitoroch...

Nazory:
Niektore veci ma tu celkom zaujali a chcem sa vyjadrit
(aj ked mozno trochu neskoro)
ZAVISLOST:
.. zavislost na ganji nieje moment 'po rozhodnuti', ale
'rozhodnutie a ucinenie samotne'. Ked uz si poviem:
'jebem na to' a vyprazdnim veskere zasoby, tak je to v
klude. Najhorsie je, ze ked clovek huli kazdy den
(niekolko-krat), tak ho to predsa len dovedie k zavislosti,
ale najhorsie je.. takej ktorej sa (v mnohych pripadoch)
nechce zbavit, lebo si vravi 'je to v klidku'.
Potom sa moze stat (ako som uz spominal), ze nepracuje,
huli, caka a v podstate nic sa mu nechce.

Umenie s niecim prestat: (Homolka)
Umenie s niecim prestat = Umenie sa slobodne rozhodnut.
(bez akehokolvek rozhodnutia, toho moc nevykonas... teda
ani s niecim prestat). Taktiez sa clovek castokrat
'rozhodne' a nakoniec to dopadne inak.
Cize ako sa vravi 'rozhodnut sa a stat si za tym'!
PS:
Dik sa pekne info, s ostatnymi vecam bezmala suhlasim a
najviac ma potesila otazka 'Preco hulim??'.. tak nad tym
som sa uz v zhulenom stave (aj v cistom) pytal sam seba
x-krat a zatial len bludim. Mozno ta zavislost...
Ale teraz som to obmedzil na minimum-z-minima, tak to
zas az tak neriesim.
Inak, ked uz tak rozmyslam... co myslis ohladom:
'Legalizacia?! ..ano/nie?'... patri to vlastne kazdemu??
Pochopi kazdy?? A kto je v majorite?? Nebude potom druha
strana posudzovana podla 'tych zlych'?? Teraz si nazyvam v
state, ked je dost rozmohnuty (komerciou) Rastafarianizmus
(teraz nekritizujem teoriu) a viac-menej tento zivotny styl.
Tak neviem ci som divny ja alebo oni...

CIRKEV:
Cirkev - nechcem sa zastavat, nechcem posudzovat..
'Kazda ideologia (nabozenstvo, politika,..)
nech ma akokolvek dobre mienenie sa po case premeni na sracky.
Nastane to v obdobi absolutneho rozmachu ale nevytvori to
teoria samotna, ale LUDIA ktory su pri moci a vsetko to
ovladaju'.

Clovek zije pro TED a ne pro potom: (Piskot)
S tym by som uplne nesuhlasil (aj ked pred casom by som
pritakal), clovek musi vediet co zajtra a momentalnymi
skutkami si tak tvorit prijemnu buducnost.
Tak by sme mohli zit zo dna na den a nesralo by nas nic
'co bude(?)'!
A len pre info, nevyznavam ziadnu vieru a taktiez si cenim
vlastny rozum ako prvy a tym sa riadim cely zivot.

Pricina je v jedinci samotnom?! No to zdielam, ALE:
Jedinec A./
- co ked je jedinec proste slaba povaha??
- z coho prameni psychicky (slaby) stav jedinca??
- takze nieje to predsa len nakoniec vzdy len vplyv okolia
(ktore nas formuje odmalicka)??
Jedinec B./
- niekto to ma proste v sebe uz pri narodeni a vlaci to
cely zivot, takze s tym nespravi nic ani 'dobre slovo'
ani 'tvrda ruka'!!
...aj napriek vsetkemu je pre jedinca ako takeho lepsie,
ked sa pri akychkolvek pokusoch (nezdaroch) zamysli nad
vlastnymi chybami a neriesi to slovami 'chyba spolocnosti,
chyba systemu' (to taktiez moze byt pravda, ale k tomu sa
obratme az ked veskere pokusy o seba-napravu zlyhaju).

Inak pre hippa to da hoppa... kto z vas pozna Portugalske 'Da Weasel' .. tak to je fakt odpal, posledny album (2001) track02... feat Orichas (represent KUBA),
tak to je 'trek jak prase'. Dnes si idem pre album od Orichas, uz som nazhaveny kedy skonci sichta.
zatial... este raz sorry HallogennR
cube48
To sme takhle byli s kamama pred dvema rokama v nizozemi dodafkou na "ozdravnem zajezdu". Se zapadem slunce jsme prijizdeli do Amstru a protoze uz padala tma, tak sme to protahli a dojeli az k oceanu do Zaantwoortu (tak nejak se to snad pise). Auto sme nechali na nadrazi a mazali - jak jinak - do kofusu pro nakou tu namku. Na promenade podel plaze sme smotli sprotka a odpalili ho v leze na lehatkach na plazi. Obloha byla jako vymetena a hvezd bylo doslova nekonecno. A jak tak tam tak lezim, neschopen pohybu, napojenej na ten makrokosmos, tak mi prislo, ze nelezim dole na zemi, ale na strope, jako na kouli od lustru a podemnou je silena hloubka. Do toho ten uzasne cerstvej oceanskej vzduch .... no proste idealni meditacka. Asi treti den pobytu se nam nak k veceru nepodarilo sehnat rozumny misto k parkovani, tak sme to pak konecne zaflekovali na pustym parkovisti nekde na venkove. Zalezli sme do spacaku, jeste si ke spickovi poustime muziku a vychutnavame nakej nekompromisni model hasise. Uz uz vypiname muziku, ze dem spat a v tom si to prifrcej cajti. Ze prej se nesmi spat v aute na parkaci a ze musime nekam do kempu. No zkuste si totalne na popel anglicky vysvetlovat uniformovanymu typovi, ze vsichni sou tak na hadry, ze uz nemuzou ridit. Vymluvy, ze sme unaveny bohuzel nezabrali a tak sme museli zase vyjet do tmy a predstirat, ze hledame camping. Rano bylo hodne tezky se zorientovat, kde ze sme se to probudili. Co vsak musim pochvalit, je schovivavost holandskejch cajtu ke zhulenejm hampturistum. Ty nasi se od nich maj jeste hodne co ucit.
travkaaaaaa
brutalni je zahulit si kdyz jdete do sklaren na exkurzi..my sme jeli se skolou a uz v buse se dely veci...mluvili sme o nake parbe v kravíne a porad si to predstavovali a pak najednou jsem uz nebyla v autobusu ale v takove te ozubene draze nebo jak se tomu rika jezdi to na petrin...a tak jsem se divala kolem sebe....nevim jak jsme dorazili do sklaren a bylo to strasne zajimave divat se na to vyrabeni ja porad kutila kde se tam vyrabeji skla a porad semm se na to ptala, a pak jsem sla do obchodu a ptala jsem se jich tam.sli sme potom na louku a zahulili jeste jednou kamoska se kolem sebe zacala ohanet ze ji uz ten snih sere a v tvari mela vystresovany vyraz(bylo asi 20 stupnu:)).pak jsme sli dolu z louky lesem a po mne se draly vsecky ty stromy a ja mela pocit ze me chcou zabit...utekla sem jim.nejlepsi na tom bylo ze se jelo pres hranice ale zase se jelo zpatky do cr a ja myslela celou dobu ze sme na slovensku...a tak sem furt rikala ze ti lidi sou tam uplne jebnuti ze mluvi cesky a ne slovensky a strasne me to stvalo:) pak sme uz nastoupili do autobusu a celou cestu domu sem se uz jenom smala.
tanx
tak lidi, zrovna sem prisel zhulenej domu a reknu vam prisel sem na bezva vec. Kdyz ste zhuleny, tak se vam zda ze sou vsechny auta totalne vysmaty, a ty s rozsvicenejma svetlama jeste vic. Schvalne se nekdy podivejte a dejte mi vedet jestli se taky smejou.
prdow
toho sem si fsimnul uz kdyz me bylo 5 let! :)
tahua
Takže včera jsem absolvoval taky jeden takovej.
Přišel kámoš s hašíkem a tak jsme nacpali do naší vodnice a kouřili.Já, on, manželka....pak byl na programu PSX a pak ještě jeden komínek.No celkově asi 3g a pak to přišlo!!
V momentě kdy se ten kámoš zvednul, že jde se svou přítelkyní domů tak jsem si vzpoměl že mám ještě jít se psem.V 22 hod, totálně vykašenej jsem vlez ještě do koupelky, že si ulevím a ejhle na stropě mokrý fleky jako kráva...voda už z nich pomalu crčela dolů.U nás totiž prasklo v pátek před barákem potrubí a celej víkend netekla voda.Náš soused nad náma nebyl doma a valilo to od něj přes strop.Vymalovali jsme po půlročnínm naléhání mojí manželky akorát týden před touto událostí, takže se moje manželka (pravděpodobně pod vlivem haše) změnila k nepoznání...no nastal celkový blázinec...shánění souseda...zvonek....kopání do dveří atd.Přes jeho dveře od bytu bylo slyšet jak voda teče a teče jako u vodopádů.Zavřel jsem vodu celýmu baráku a jal se shánět souseda.:(
Jenže.....
Nějaká dobrá duše v baráku se chtěla koupat a tak šup a zavolala poldy a hasiče.To bylo ještě lepší.....6 hasičů v plné zbroji, 4 policajti, majáky, žebřík....no hasiči auto jak kráwa welký.Kdo nás volal....ticho a nic...no tady mladej má problém....a já po 3g léčebný kůře hasiče a fíky na krku!!!
Když konečně vypadli tak jsem zjistil že všechen efekt z hulča je fuk a tak jsem šel nasranej se psem a pak domů!!!!:( :(
Takhle dlouho už jsem po hulení nebláznil a je to můj suveréně nejděsivější zážitek po hulení.....ale celkově jsme s manželkou u jointa na dobrou noc zkonstatovali že byla prdel a dobrá show.:D

Takže poučení : "Hulte. ale vypněte nejdřív v baráku vodu!!!"

Dobrou noc....chá...chá :D

[Edited by tahua on 07-05-2002 at 01:18 PM]
Maggie
Když už si měl takovej děsivej zážitek, tak ti aspoň posílám karmu, neb mě to rozesmálo (sorry, že se směju cizímu neštěstí:-)
pekor
zabudol som, ale raz si spomeniem sorry
Strasne rad bych vam popsal jak jsme intoxikovali,co jsme delali atd,ale nic si nepamatuju :).
tahua
to maggie: to nic já se smál druhej den taky...ale byla to strašná stíha....jinak thank you.....a by...by...:D
cHLeBiK
Ja si predevcirem s kamosem chtel udelat posledniho speka pred <pauzou> a tak jsme ubalili skoro gram white widow :) .... joint patril k tem, ze kdyz clovek kouri polovinu, uz nevnima chut, porad se mu zda, ze dostava jointa do ruky a navic to neubyva :) Po dokoureni byly stavy zabavne, dokud me nenapadlo, ze si naplanuju, co budu delat na zitra, mel jsem v hlave completne vygumovano a z hruzou jsem si uvedomoval, ze nic nevim, a protoze jsem nic nevedel, bal jsem se zitrka... stiha jako hrom...... asi tak pul hodiny jsem se bavil tim, ze jsem lezel na posteli, nekomunikoval, studeny pot na cele, ... automaticke odpovedi, ze jsem v pohode, a ze jen relaxuju... hruza hruz.... takovy backflash jsem jeste nemel. brrr
numare
Hulení je klíč k druhému světu. Tvoje mysl je brána a špek je klíč!
prdow
ano, nedelat z konopi pivo!
ja hulim hlavne na relaxaci a meditaci, zmashtenosti si nechavam jenom na nejaky pjekny mista :)
Mr.Mates-CrazyHorse
Na čarodky sme byli na chalupě a druhej den sem jel vrátit autem flašky. Před odjezdem sme našli u ohně ztracenýho špeka,tak sme si zakouřili. Přijel sem ke Kauflandu, vyndaval sem flašky z kufru, nesl sem je tam asi nadesetkrát. Pohoda. Vyhazuju poslední nevratnou flašku do kontejneru,vratim se k autu a hledám klíče.
Auto otevřený, ale klíče nikde. Hledám 5 minut po kapsách, pod sedačkama. Nic!
Už si řikám, jak teď budu vyprávět našim do telefonu, ať mi přivezou ke Kauflandu náhradní klíče.:smoker:
"Přece nejsem takovej debil, abych si je nechal v kufru!" A ono ejhle!:D Takovej šutrák mi snad ze srdce eště nespad.
Zdravim
lokijokinnen
tak w tom pripade me chtelo huleni asi zabit (nebo aspon wazne poskodit:-)

ja se zhuli asi gramem hase i s kamarady na hiphopu v roxy....

... a me se pri pohupowani w davu pubescentu udelalo nak soufl ...

... sem si kecnul asi metr za sebe na naky woperadlo nebo co ...

... si rikam ze se dojdu osvezit ... heh ... asi nejblbejsi napad hned po tom toho tolik zhulit :-)

..... jen co sem se otocil a vykrocil - wubec sem netusil kde sem / uvedomowal sem si kam du / netusim kde sem / spad sem na zem / .... btw w roxy sou takovy supr schody - tam sem mel problemy i za strizliwa ... zwednu se/ nebo zwedli me ? / jdu dal / spis letim dal / padam na schody - MRAMOR / slysim howno / sem na hajzlu a na ........



........ hlavu tece woda / psycho typek na me rve co sem kurwa sezral za swinstwo / ja konecne trochu pri sobe/ tece woda/ tece krev / ....

... je mi zima / hledam asi pul hodiny listek do satny pac nemuzu zaostrit na swoji penezenku w ruce / kurwa / ochranka mi p muze do bundy - to byl dobrej typek :-) / dalsi schody a pak uz jen cesta domu s jeste vtipnejsim taxikarem / ....

... je mi kurwa zima / .....



..... pohotowost/ 4 stehy / super jizwa :-)

ted uz sem vysmatej jak *:o)
prdow
ty woe taq takhle zhulen zkulen sem este nikdaa nebyl a t osem az na to padani na drzku zazil fsecko ... no toto! hej si umish uzifat :)
Ram
Zážitků z hulení je fakt dost, ale tento kámošův je můj oblíbený. Předem musím podotknout, že kamarád je hloubavé povahy a rád se občas prochází nočním zámeckým parkem, zejména co předtím slušně zahulí. Celý zážitek mi podal asi takto :
Procházím se ti tak asi v devět večer parkem, cca 5 minut po tom co sem zahulil a co nevidím – anděla! Poletoval si asi dva metry nad vodou, celý bílý a mával rukama. Protřu si oči, štípnu se a... nezmizel! :-)) Když jsem přišel blíž, vidím že to není anděl, ale nějaký maník v bílé teplákovce, narvaný v horolezeckém sedáku a připnutý na laně co viselo natažené mezi dvouma stromama nad vodou. Prostě sem to lano v tom šeru neviděl a maník se tam tak mrskal, že to vypadalo, že nad tou vodou poletuje. Chtěl jsem jít dál, abych neopruzoval – každý se bavíme jinak. V tom se ozvalo : „Pane, haló pane, nemohl byste mě pomoct?! Já už tady visím asi dvě hodiny, nemůžu se z toho vůbec dostat. Jo a musíte mě vytáhnout až na břeh, protože jsem už úplně vysílený.... “
Na břehu mu to pak vysvětlil. Skauti tam pořádali nějaké sportovní hry s přelízáním vody po laně a on byl ten co to měl pak sbalit! S kámošem se loučil slovy : „ a moc Vám děkuju, už sem se chystal, že se na to vyseru a nějak tady přespím! :-)))
cHLeBiK
Zazitky po huleni (alespon u me) temer vzdy odrazely stav meho podvedomi a ten zazitek popsany vyse je odrazem toho, jak jsem posledni dobou v pohode... nejak se mi posledni dobou vsechno s**e... takovy ten pohodovy stres... :) no nenechte si kazit naladu...


dOn`t keEp tHe gRaSs sMOkE iT
prdow
ono by to stejne ostatni nepochopili tak jako ty, zdar! :)
Ja jsem jednou zhulenej jedl mléčnou tatranku. Chutnala jako pravý nefalšovaný JAHODY. Byl fakt mazec!!!
Muf
A mi si jednou s kámošem dali do huby hrst sušenýho kokosu. Žvejkali jsme ho asi půl hodiny. Se divim, že se nikdo z nás neudusil...
prdow
dneska rano sem se holil a asi po pul ksichtu sem si fsimnul ze tam nemama ziletku.
Beefy
Jednou jsem zhulenej konzumoval mléčnou tatranku. Chutnaly jako pravý, nefalšovaný JAHODY. Byl to mazec. Tatrankam zdar!!!
ziki
Vypadá to že beefy tu rozjel nějakou tatrankovou kampaň.
mariman
Mý zážitky se různí od stavu, vzorku atd... měl jsem tak strašný haluze, že jsem tomu sám nevěřil, nejčastěji se mi asi kurví periférní vidění, za jakýmkoliv pohybem vidím nějaký lidi atd.. nepopsatelný, fuckt sem tam shock!!! ale člověk si léty zvykne!!! :)
mariman
Tak to jsi měl fuckt haluz§ jak ti proboha může vylítnout špek a zůstat jen papírek, to je no sence ne????!!! to asi neumíte balit!!!
mariman
Borec!!!!! :) :) :)
caravell
citace:
Původní příspěvek od maestro_007
Zazitek no. 1 za posledni dobu K4U fuckt brutal....

Ja mel podobny, byly jsme na nejake kalbe na chate no a v pokrocilem stadiu kolem taboraku prosel pes a kamos prohlasil ze ho zabije a upece. Vzal obycejny nuz (takovou tu rybicku) toho psa nalakal na kabanos a podrezal ho....

je to sice hnus, ale tak to bylo a tak to je....

nakonec ho stejne neupekl


vy ste ale idioti co?? to je teda ale zazitek...valim voci...docela ubohy..a jestli to byl jeden z tvejch nejlepsich zazitku (gdyzs ho sem napsal)...tag to te uprimne ale uprimne lituju....do plynu s tebou.....-K4U
Muf
Tohle už se tu řešilo! A snad i vyřešilo. Je to hnus a tohle jsou nejbrutálnější zážitky, né nejlepší.
Al-Ban
Jo, caravelluško, chápu tvé emoce, že jsi musela hned reagovat, ale už se to opravdu tak nějak řešilo. Příště to překonej a čti dál (je to někde kolem šestnáctý stránky). Sám maestro z toho byl nakonec špatnej. Měl hodně brutální zážitek, tak ho sem napsal. I když podle mě musel počítat s tím, co se na jeho hlavu snese.

P.S. Když už sem hážu tenhle offtopic, tak jsem si vzpomněl, že musím pochválit sSmashe za jeho zážitek, fakt nářez! :wink:

[Edited by Al-Ban on 14-05-2002 at 07:14 PM]
cosmos
to sSMash...tos mě rozesmál...K+...nebo spíš Renda...taky se mi to stalo...už je to dost dávno...odpaloval jsem jointa...párkrát sem si potáh...hodně to škrábalo až jsem náhle zakašlal a vyfouk toho špeka, byl to jedinej co jsme měli ...ja jsem se hodně zhulil, ale ostatní hódně nadávaly........a jindy se mi stalo, že jsem platil asi 27kč v hospě po haši a dal jsem dvacku s tím, že je to dobrý...docela to nechápaly, ale já taky...naštěstí mi to kamarádi vysvětlili
to homolka...taky nevím proč beefy píše dvakrát to samí...jednou jako host a pak jako nový člen-tak asi proto...no stejně to nechápu


[Edited by cosmos on 14-05-2002 at 07:48 PM]


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma