Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Dubinek
No, neni to nejbrutalnejsi, ale byl to skvelej vecer a ja nevim kam jinam to napsat :) Jednou jsem mel doma volno, vzpomnel jsem si na listy ze sklizne - chteli jsme dělat mlíko. Koupili jsme smetanu, protoze jsme meli jen polotucny mliko, dorazili domu a pustili se do toho. Dali jsme vyvarit listy do vody, to mohlo bejt tak pul sedmy. Asi hodku jsme vyvarovali a pak sup do mlika, tam to taky chvilku bylo, pak sme slili a dali si kazdej asi deci... Bylo to moc dobry, ale problem byl, ze to po hodine nic neudelalo. Postupem casu jsme to dopili, ale furt to nemakalo, no, aspon jsme si pochutnali. Tak jsme ubalili jointa, zahulili a cumeli na televizi. Ja se zved a sel ke kompu do vedlejsiho pokoje kouknout se na program a nejak sem tam zustal :D Za chvilku prisel kamos se slovy: "muzes mi rict, proc si tam s tebou uz asi pul hodiny povidam a ty tam nejses?" No tak na to sem nedokazal odpovedet, tak jsme sli zpatky k televizi. Pak jsme jeste zacli blbnout na takovejch tech houpacich kreslech u IKEi, jeden sedel, mel v ruce neco kulatyho jako volant a vrcel jako motor, druhej houpal... Bylo to jak perfektni rally, fakt mazanec :)
Punkkiller
Museli jste být docela hustý když to tak čtu ale takovýdle situace jsme zažili už asi všichni protože na mě to dolejhá skoro vždycky
CHOURIS
No není nejbrutálnější ale je taky dobrej. Jednou jsme byly na ciklistáku a takhle k večeru jsme zašli za učitelem že chceme jet na lodkách. No byla to spíš hranatá plechová bedna vepředu sešikmená no a tak jsme se vydali na cestu. Bylo to na PASTVINÁCH. kousek od břehu jsme zahulili špeka. po cestě jsme zdravili rybáře no spiš jsme na ně něco hulákali. Jo abych nezapomněl byli jsme 3. Ujeli jsme mrtě velkou vzdálenost a zastavily u nějáky osady kde hráli beach volejball nějaky baby. No za chvíli jsme jeli dál a uvědomili si že vlastně nevíme kde jsme a taky jsme zapomněli kudy jsme vlastně přijeli no a kámoš že prej když se pastviny napouštěli tak že tady potopily jednu vesnici i z kostelem. A tak jsme dostali schýzu z toho že někde uvíznem na vršku toho kostela. No a ještě k tomu začalo strašně foukat a tak jsme se nemohli ani hnout protože nás to pořád otáčelo kolem dokola . Nakonec jsme se nějak dostali do našeho tábora. Ůplně vyštavený. A šli jsme si dát na uklidněnou jointa dalšího ještě z ostatníma co byly v tábořě. Jo a měli jsme se vrátit za hodinu a my tam byly tři a půl hodiny. Ale nikdo si toho nevšim.
D0ktor
JA: Jeziis rezu se jak dobytek, krasne napsany a to nareci. I kdyz verim, ze tobe moc do smichu nebylo...
Punkkiller
To taky taklhe jednou se třídou na výletě jsme zachlastali a třešničkou na dortu byly ty nějaký jointy a pak nás nachytal náš třídní.Byl chlastem taky dost naspeedlej tak jsme ho ukucali k cigáru a dali mu do něj nějakej ten modýlek.Byla to fakt děsná prdel když se tam tak válel na zemi vygebenej jak vysmátý lečo.Od tý doby na nás byl děsně milej prej any se to nedozvěděla jeho manželka.
ytsim
Ja mel vcera takovou nemilou prihodu. Sel sem z prace a stavil se na chvilku u kamose a pak na ceste domu sem byl takovej melancholickej tak sem si smotnul osobacka a pekne si ho dal. Domu to mam vic nez 20 minut do kopce. A kdyz si tak slapu tim kopcem tak si zacinam ujizdet, kdyz najednou zastavi auto a jestli nechci svizt. Nejakej typek kolem 28, ze me sveze nahoru. Nikdy predtim se mi nestalo, ze by nekdo tohle udelal, poprvy za vic nez pul roku.
Typek byl celkem v klidu, moc nepovidal vobcas neco malo rek. Ja zacinal bejt zrovna pekne zmastenej a tak sem furt kecal. Kdyz sme vyjeli nahoru tak se zeptal kde chci zastavit, zastavil teda pred kramem a ja vystupoval. Dekoval sem mu, vylejzal z auta a von se me zeptal jestli bych mu nedal telefonni cislo, ze bydli tady blizko. Ty kravo, naskocila mi husi kuze, vymluvil sem se a rychle padal pryc. Von este stacil rict, ze jako v poho, a ze se treba nekde zase potkame. Ahoj.
Ty jo ja sel domu, bylo mi celkem blbe z toho ze me vez domu nejakej pytlozvejk a ja mu dobrovolne vlez do auta. Este sem se pro jistotu podival jestli nejede za mnou a mazal sem domu odpalit dalsiho. :D
Prdel to ale nebyla...
Fakt uz ale radsi budu dycky chodit pesky. V anglii je buziku jak nasrano.
CHOURIS
Jak víš že to byl buzík kámošoj se stalo něco podobnýho a asi za tejden zjistil že ten týpek mrtě hulí a bydlí ve vedlejší ulici a před nedávnem se přistěhoval.
Dev1l
Já měl brutální zážitek celkem nedavno.Uplně napadrt sem pridel dom a po kratkym kontaktu s rodinou na me zavolali sanytku.Ani sem to nevedel,proste za 10 minut uz me prisly vystrnadit od kompa a odvýzt.Muzu rict,ze jet 20 km sanytkou,zkourenej(a to jely jak kdybych mel umrit) je fakt zazitek...VRELE DOPORUCUJI :)
Kutas
tak s tou sanitkou to mohla byt dobra prdel :D
no ja byl vcera taky dobre kasovitej :) asi v 8h dosel jeden typek ke mne dom zepry potrebuje pumpicku na kolo aby mohli vysat barel piva :) tak sem sel s nema a vzal pumpicku a par speku. Meli tam taborak... a chlastali a chlastali pak sme zahulili (par lidi tam neustale blilo) a pak sme si rekli (ti co prezili) ze ukradnem majku (ten vysoky stozar s ozdobama co se stavi na 1. maje).. tak sme nabehli pres pole, jeden typek se sekerou to hbite presekal a pak sme 20m dlouhou kladu odnesli az k ohni a tam sme to spalili :D i s tim kolem ktere na tom bylo pripevnene. TAK SE TO DELA NA VESNICI :)
wOOkie
Kutas > mazec, vím o co de, sem taky z vesnice, takže respect jako prase. Bohužel, naše mája má něco přes 35m a stojí na hřišti, takže si můžu nechat zajít chuť. Ale zase ten povyk okolo... :D
Vincik
Cus,zazitku sem mel taky docela dost,at uz spatny(schyza) nebo dobry(hustarny)...mezi nejlepsi na kterej si vzpominam patri ten,kdy sem s jednou holkou umotal brko a na schodech pred byvalou galou v N.P. sme si ho dali,a potom sme si ulitavali na technu,ktery bylo slyset z Mantry.Asi po pul hodine zjistili,ze to byla nejaká bigbitová kapela od vedle z MKS...mejte se cus
Alcatelx
Nejluxusnější wjeci se daj zažít jen w kombinaci dobrej model+moped.Wlastním klasiku babettu a je to nej nej stroj na wýlety po okolí..teda když nemá defekt a pak hodinu nešlapu domu že jo.
koko g.
Nedavno sem navštivil Slovensko (babicky) a seznamil se s dost
hustejma typanama, první den sem neco vychytaval, nepostestilo se
mi tak sem valil za znamim zdrojem, bohužel nemel ale dal mi kontakt.
Tak sem dovali do jednoho pajzlu, a tam meli vseci smotli brcka, tak sem se optal na ten kontakt a asi za 30vterin sem mel vzorek, dovalil
sem dom ,nikde nikdo, tak sem ubalil polovicni brcko (ta trava vubec
nesmrdela) tak sem si rek ze to je sit a vysmahl to cely sam.dal sem
si asi 5 prdu a cekam ,15minut nic, sem to pocital, pak se podivam z
okna a tam kamosi v aute, a odted si vsechno pamatuju mlhave!kamosi me rekli, ze me videli jak se na ne tlemim, pak sem prej otevrel
okno a vyskocil,(mazec) nastesti, coz sem pozdeji zjistil do kere ale bylo to z
druhyho patra, prej sem se tam chvilu valel a smal a pak sem vstal a sel k nim, pak se pamatuju uplně na vsechno, nastoupili sme do auta,
a oni ze maj matros, tak sme dali kazdej 2prdy ze sklenenky a valili na
prehradu (vzdalenou 7km) Horsich 7km sem nezazil :-) porad sem rval
zastav ale oni jako by me neslyseli, podivam se na kamosa za volantem-mel zavreny voci, ale porad v phode zatacel-zacal sem rvat
vostosest a tlemit se jak klaun.Jak sme dojeli tak sem sice hodil savlu´a tim si posral stav, ale bylsy to husty2 hodiny,aspon me to tak
prislo, ale prej sem s nima byl jen 20minut,MAZEC,ale horsich 7km v
aute pri 110 Km rychlosi sem nikdy nezazil, ale zopakl bych si to!!! pak
sme tam smotli 2 brcka ale to uz nebylo ono.
DarkD
Můj zatím nejbrutálnější zážitek?

Domů to mám cca 1,5 km od nádraží a většiniou se vracím pozdě večer. No a jednou jsem zahulil a cestou z nádraží za mnou šli nějací 2 borci. Schýza maximální - ani jednou jsem je neviděl, šli pořád ve stínu. Zrychlil jsem a oni taky. Jsem si vědom toho, že u vesnice zatočili, ale to už jsem byl na nastartovanej na ještě větší schýzu:

Ten pocit, že mne někdo sleduje byl brutální - nemám strach - dělal jsem dlouho bojové sporty a o obranu strach nemám, jenže travička mi dodala takovou brutální zásobu strachu, že jsem nechápal. Věřte, že zbylý 0,5 km jsem šel kolem lesa a asi nějakej zajíc, nebo srna tam šli, ale pro mne? Ti "agenti", co šli v křoví a sledovali mne...

No povím vám - takovou schýzu jsem ještě neměl...

A doufám, že něco takového už nezažiju - bylo to pomalu na výměnu spoďárů... :) :popcorn:
Mazz
2 JÁ: ty woe napiš ještě nejakej zážitek ja už sem se tu dlouho tak nenasmál, chudák holka :) ale i ty si to neměl jednoduchý...
Dev1l
Musim pridat dalsi.Vcera sem byl posilat objednavku Nirvane(na seminka).To by bylo v klidu,ale po gramovym,skunkovym brku ve dvou to byla celkem prdel...
Pridu na postu s kámošem....(nemel sem obalku,ani papir,ani tuzku a jen 48,50,-Kč)Koupil sem si u přepážky obálku,sednu si ke stolu a hledam papír.Nikde nic..Tak koukam,na co bych to kurva napsal...LETAK:)Tak sem ho vzal,pucil sem si tuzku(vse probihalo za neustaleho chlamani) a zacal psat.Vše,co sem napsal,sem musel opravovat,vsechno bylo blbe...i jméno.Kdyz uz sem to dal nák dokupy,hodil sem vse do obálky a ze ji olíznu.1.problém-nemel sem sliny.:),tak sem to olíz jednou,dvakrat,.....a prilepim.Ale ja sem tim jazykem vsechno lepidlo slýzal,a celou obalku promocil.Tak sem si koupil další,hned 2 obálky.Dal sem to dokupy,zalepim,napisu adresy a dam to postacce.Ona ze je vsechno obrácene,at to predelam.Tak napotrerí(to uz mi to diktovala a smala se mi) sem to zvlád správně a chtel poslat...50,- (a ja mel jen 48,50).To už z nás ta poštacka fakt nemohla,tak mi to vzala a at uz radsi du...Nakonec sem zjistil,ze poslat jeden dopis mi trvalo 2 a pul hodky.
Upozornení:Nikdy neposílejte dopisy,kdyz ste total nakasi:D
swen
když sem čmadil na střeše a kochal se rozhledem okolo sebe,tak jedna vlaštovka na mě udělala nálet(proletěla mi max.půl metru nad hlavou).lekl sem se jak debil,že se mi na malou chvíli zastavilo srdce.málem ani trenky nevydržely nápor leku.....hukot...
až zjistím kde bydlí tak jí objedu klíčem káru:p:
Mazz
Taky se s váma o něco podělím
před chvílí sem si byl na balkon zahulit, je krásnej den tak proč ně že? dal sem si dva prásky nějakýho indooru od kamaráda a šel brouzdat po groweru, pustivší si mix asijský bhangry vod dj Shina.
Všim sem si že uz bude dvanáct a je čas na antibiotika(sem totiž nemocnej, beru jednou deně ve 12) tak to tak vytahuju z krabičky, vylousknu prášek, snažim se ty plata spátky do krabičky nacpat, nejde to, vytahuju lístek, srovnávám ho s platy, dávam to do krabičky. Zapomínám že sem si vylouskl prášek, znovu vytahuju plata, vzpomenu si že prášek je na stole zpět předchozí proces. uff :mutant:
Myslíte že bych na antibiotika neměl hulit nebo je to tou bhangrou?
BomberMan
Myslím že je to úplně normální :)
swen
no napíšu to jinak:když seš nemocnej,tak se zabívej léčením a nehul,páč když bereš antibiotika,tak je imunita organismu minimální,tím pádem,když si zaprdíš,tak mnohem víc ubližuješ dýchacím cestám,které přenáší menší množství kyslíku přes cévní soustavu a dochází k nedokysličení mozku a důležitých orgánů,které ti mají pomoc proti nemoci.

jo taky sem byl nemocnej před 2 týdny a mudr. mi předepsala biotika,jenže sem se na ni vysral,radši sem si dal ibuprofen,potil se jak kráva a párkrát sem se napařil,teda i zahulil a do týdne sem zase skákal přes kaluže.akorát sem pár dní ještě chrchlal a měl rýmu.

uvádím to jako příklad,že i když sem nebral předepsané prášky a hulil,tak mi něco zůstalo na průduškách a na plicích.jak se budeš ty léčit,to už je na tobě a na každém z nás,ale uvědomte si,že ZDRAVÍ máme pouze jedno a měli bychom si ho hlídat.

jinak ti přeju brzké uzdravení a snad se někdy uvidíme na pradědu nebo na parkovišti na č.sedle,samo sebou že zahulíme :bandit:
PEACE
BomberMan
To by se někdy hodilo...třeba když jdeš v -5'C přes celý město...
morrissey
Je se všera vypukal, no, to byla taková nuda, já sem znuděnej ještě dneska. To byla ta největší nuda na světě. Ani v Zairu se tak nenudí. 3 hodiny intenzivní nudy.
chOdec
To nechápu.. :) Jak se můžeš vypukanej nudit? To se podle mně vylučuje.. Vždyť je tolik věcí, na kterejch si můžeš ulítnout.. :D

Leda... že by sis ulítnul na nudě.. :wink:
herr tribulik
Tyhle megahaldy se staly v pátek. kámoše luluganga jsem ukecal ať jede do klimkovic že to tam nedá. tak jsme odjížděli 64 ze sviňáků a byli v buse podezřelí revizoři. nejdřív jsme necvakali, ale jak se měnila zóna tak jsme si radši cvakli---a hned začali checkovat svině jedny vychcané...pak jsme šli na skvělého zlatého bažanta do hospy u Rašků pod lázněma na hýlově. v lese jsme frkli kodynal(obsahuje kodein a efedrin) a farali jsme na těch postižených fofrech.

to bylo moc psycho. pak jsme šli pěšky lesem na vřesinu a po cestě byl úplně maximálně velký kravín. a kolik pneumtaik!!!(tak aspoň 200 jich tam bylo, ne-li víc). a byly tam na boku kravínu takové boční schůdky, něco jako u Ikey jak byl ještě hlavní průchod. tak jsem zvrchu poslal pneumatiky, která zfičela po zábradlí a úplně se odrazila a vyskočila do vzduchu.

a ještě tam byl úplně komoušský oldschoolový vůzek pro císaře.

pak jsme došli do vesnice Vřesina, jdeme tak po cestě a najednou prošel Pavel Besta z FCB, jak venčil čokla. taka halda.

šli jsme dál a byla tam úplně opuštěná motorka-babeta. kdyby s náma byl Šimon, tak ten by ji určitě papl.
HALUZAK
herr tribulik: :frog: :punk:
lulugang
herr tribul ty si ale colek to sou zazitky po huleni a ne po frkani:D..ale neva v tech klimkach byla psycho sranda jaxme valeli sudy z toho kopca:)
Cannabis_Eater
Jednou jsem se tak zhulil,přišel jsem domů a zasednul jsem k televizi.Sledoval jsem nějakej akční film,byl jsem do něj fakt zažranej.Během chvilky na mě máti začala něco řvát tak jsem vypnul zvuk a vyslechl jsem její požadavky...poté jsem dál sledoval televizi...ale asi po půl hodině mi teprve došlo že mám na televizi vypnutej zvuk.I tak se mi ten film docela líbil:)
chOdec
Omnihash: Tak to jsi měl fakt štěstí, hustá historka...
To je snad zázrak, že nic nenašli, z toho by byl fakt průser, pravděpodobně bys šel ze školy (nebo dotyčnej, u koho by to našli), problémy doma, s policajtama.. A co učitelka? :D Jak se potom tvářila..?
Split
Hustě omnihash, tu se dá mluvit o slušné haluzi.....
Jednou v neděli dopoledne kdy jsem neměl co dělat, byl jsem sám doma a měl jsem brčko(hodně solidní brčko). Akorát jsem odpoledne měl vlakem jet vlakem k babce na rodinou oslavu. No obvolal jsem snad všechny ale nikdo nezvedal phone, nebyli doma.... No tudíž jsem to brko odpálil sám, hulím ho asi do 2/3 když zjištuju že jsem uplně v hajzlu že šmatlám nohama a jdu jak po hodně pivech. Tak sem ho zahodil, a šel jsem domů kde jsem sednul k bedně, čumim na ni ale zjištuju že vůbec nevim o co tam běží a ani mi v sedu není moc dobře, tak sem ji vypl a šel do pokoje kde jsem ulehl a stav mi začal ještě více nájíždět. Když jsem zavřel oči tak jsem se dostával úplně do jiného světa do toho mi v hlavě hrála abstraktní hudba v podobě drumn basu. Po chvilce jsem slyšel vyzvánět mobilní telefony, klepání na dveře hlasy a do toho jsem se strašně potil a měl sem šilené cuky. Fuj tohle fakt nikomu nepřeju, ležel jsem tam ve sračkách a nedokázal jsem ani vstát a jit se trochu napít, nešlo to. Ten hnusný stav přešel až tak po dvou, třech hodkách samozřejmně sem nikam nejel. Rodiče byli nasraní že sem se ani neobtěžoval zavolat že nedojedu, ozývaliy se nadávky typu nezodpovědný idiot atd. No prostě brutál zážitek.
HALUZAK
Omnihash:tak to je fakt haluz ale je to aspon poučenie že ked kontrolujú takto dôkladne na hraniciach autobus zo školskym výletom čo myslím že nebýva až take časté že treby byť velmi opatrny hlavne teraz pred obdobím dovoleniek...
CHOURIS
no mně se jednou stalo že jsem z kámošem seděli ve vlaku a povídali jsme si o tom že tenhle vagon jede na druhou stranu a že je strašně zasranej no prostě divnej. A pak k nám přišel další kámoš kterej byl na druhý straně a že prej řvem jak dobytci tak jsme si to uvědomily a šli si sednout do jinýho vagonu
Jo a taky se mně stává že když je nás víc tak se dvá mezi sebou hádaj a já se k jednomu přidám jen tak napůl a najednou to začnou cpát mně a pak že se semnou vo tom hádá celou dobu. A nebo říká jeden názor a já ten správnej a najednou mně nacpe ten svůj blbej a že sem ho říkal ten blbej já. No co pak na to má člověk říct když vostatní se zapojej do debaty a pak mně cpou co to mám za názory
honcek
2Omnihash
no popravde si myslim, ze jsi se asi zmastil tak, ze kdyz jste se byli na odpocivadle vychcat, tak po tobe chtela hajzlbaba nejaky drobak a ty ve sve virtualni zhulenecke realite sis ji spletl s celnikama a vsechno co pak nasledovalo je jen vyplod tvoji vypaleny palice :)

pohodu
kolumbijec
jak ste tady zminovali ty sanitky....
.... tak sme se zhoubovali (fukt krute) a sli do jedne rozpadle haly. a delali tam bordel. a jeden kamos ze prokopne okno (jedno z mala co zbylo.....) jenze mu jaxi podjela noha.......... takze v noze obrovsky strepy. krev z neho valila jak z prasete. (on se porad chlamal) tak sme zavolali sanitu a naprosto zhoubenej jel sanitou do nemocnice............ pro nas des co s nim asi delaji. a kdyz ho po trech hodkach dovezli tak se porad smal. prej i celou dobu v nemocnici...........
Ondřej
zdravim
Dneska se mě stala taková divná příhoda. Šel jsem z města a potkal jsem jednu slepici (kravku) ta se mě začala vyptávat, což mě pěkně zdeptalod - ona je totiž taková nanynka blbá až to dveřma tříská :) No tak sem se úplně rozhozenej rozhodl že si dám prda na vodárně, což je kousek od našeho města - asi 200m.
No tak jsem si zahulil a šel jsem se projít po polní cestě, která pozděj vede zpět do města. Cestou jsem si začal povídat sám se sebou (to asi z toho stresu), což mě bavilo a dost sem si na tom ulít. No a jak tak jdu a kecám blbosti, došel jsem zpátky do civilizace, ale nijak mě to neovlivnilo, až do chvíle kdy jsem potkal nějakýho starýho vožungra. Ten se na mě pořád tak divně díval tak jsem si říkal: "PROČ NA MĚ TEN DEBIL TAK DIVNĚ ČUMÍ? AˇT ČUMÍ NĚKAM JINAK MAGOR ZJEBANEJ" a další podobné fráze.
Ten už vypadal že mě zabije, hrůza. Až když jsem ho minul, uvědomil jsem si, že vlastně celou dobu mluvim nahlas a on všechno slyšel......stih docela
HALUZAK
klobuk dole...uprimne zavidím len tak sa takto z ničoho nič vybrať do NL
wOOkie
Ty voe, 100€, to bude 3000, tak tak drahý čazení sem teda ještě neviděl :D
DnF
Hehe, cekal jsem neco jako... nemam naladu na somraky, koupime kravin a postavime pestirnu ;)
Docela primovy zazitky jsou na kole ... jednou si takhle jedu dom z mejdanu, kde nebyli moc hulici, a ja mel s sebou mnozstvi vetsi nez obrovske, kdyby nahodou byli ;) Ale nebyli, tak jsme s kamosem kterej jedinej hulil odpalili slusneho spicka z balkonu, a za chvili jsme byli jak papriky. To bylo tak kolem jedenacti. Jenomze nas to nechtelo pustit, uz byly dve hodiny a ja furt jel jak na vlnach.
A mejdan u konce, tak ze skocim na kolo a dom. Pres cely mesto. OK. Nadherna jizda. Vsechno sviti, ze vsech svetel jsem videl takovy ty kolecka jako kdyz rozostris objektiv, uplne nejlepsi byla jizda z kopce kde se da ve dne vytahnout i 70 ... v noci jsem trochu brzdil, ale stejne byl svet vyborne rozmazanej.
No. A uz jsem asi tak 10 minut od baraku, kdyz proti me policajti. Jel jsem rovne, svetla mi svitily, tak jsem si rikal, at si vyserou voko. Ale pak mi doslo ze mam v kapse horu hula, a stiha. Podivam se za sebe, a ty kurvy samozrejme objeli salinovej ostruvek a za mnou. Kopnul jsem do pedalu, vypnul za jizdy obe zvetla (mam dynamo) a nastesti je tam kousek park. Tak jsem to do nej votocil a pekne napric. Znam to tam, jezdim tam kazdej den, takze jsem ho prolit jak raketa. Polecajti ze to vobjedou a na druhy strane si pockaj. Ale kdeze. Nez se tam dohrabali, uz jsem byl o tri delky pred nima a valim to do slepy ulice ktera konci schodama. A voni ze ten blok zase objedou a pockaj na druhy strane. To uz jeli fakt rychle, a zacli modre blikat. Me to uz zacalo bavit a strasne jsem se smal. Sebehnul jsem schody, a napalil to nemene rychle, takze kdyz se dostali na druhou stranu, uz jsem sedel u naseho bloku baraku v krovi a koukal co budou delat. Projeli jednou tam, pak zpatky, este objeli blok, pak prestali blikat, stahli vohon a odjeli.
Byl jsem vysmatej este rano ;)
honcek
Vylet do NL, husty, jen to chce trochu vice casu, aby si to clovek stihl uzit a vychutnat :) je tam toho k zaziti hromada

btw: tech km nebude tolik. Bud +-1600 tam a zpet nebo +- 800 tam a 800 zpet :)
Cannabis_Eater
Včera jsem neměl co dělat..přemýšlel jsem co zrobím a jako vždy to dopadlo tak že jsem nabil bong,naplnil vodou a vyrazil na balkon..zahulil jsem...nic.Tak jsem asi po ctvrt hodine zahulil znova a...během chvilky strašný haluze..měl jsem pocit že moje tělo je slunce a moje ruce jsou planety,který kolem něho obíhají..stál jsem uprostřed kuchyně a nekontrolovatelně jsem kroutil rukama okolo sebe v elipsoidních tvarech...sledovala mě sestra a asi ze mě moc nechápala:-) no prostě nakonec jsem si to odpoledne strávil solidně:-)
Dan.Bass
to Lakladno : jo, vostrý, taky bych chtěl bejt tak bohatej, abych si takhle mohl vyrazit...
to DnF : jo, hehe, dost dobrý. Zrovna převčírem jsem podobně ujížděl policajtům, akorát že já nesvítil od začátku. Kolem nebyl žádnej park, tak jsem to bral cik-cak postranníma uličkama, načež mě ty mrchy chcajtský dohnali a ... já zjistil, že to je úplně vobyčejný auto :)
lulugang
High Flyer:tak to je maximalni psycho asi bych nedal toho typa co rekl ze te vosuka:Dfakt mazec a ti nackove sou pekne kurvy ale kdyby ste se trochu sebrali tak jim muzete aspon troche natrhnout kadak..chapu ze to byli namakane korby a vy byli vystihovani jak prase.taky bych byl priposrany ale urcite bych nezdrhal a postavil se tem zmrdum zvlast kdybych videl jak lataji moje kamose..no asi nejake chvilkove selhani..
TOXIC...SG
to ja nekdy s braskou jezdime za jednim pohodovym typkem ... no jednoho dne sme tam vyrazili na jointika ... nakonec tam bylo mliko, malso no ruzny produkty z travy a me to nejak zachutnalo ... potom sme vyjeli na jednu soukromou akcicku kterou dal muj bratranek ... no dojedem tam dam si pivo a najednou me to total rozsekalo ( na akci sme jeli na fichtlu ) kdyz jsme jeli zpet tak sme museli zastavit ja sem si lehla pres jeden jizdni pruh a zrovna jel kamion ale opravdu sem se nemohla zvednout no tak si me objel sice jen tak tak ale ziju potom sem kamose zacla strasit ze tam prijde borec a ze nas podreze no a to sme radsi zmizeli opravdu to bylo docela mrte psycho
TOXIC...SG
High Flyer: normalne te do¨konce i chapu taghle sme s kamosema byli v jedny prdeli no a tam bydli jeden krypl je to cvok kvuli nemu sem litala po soudech protoze to nekdo nahlasil filzlum ale to je jedno ... protoze on me zmlatil brasku a me prohodil plotem na krku mel jeste sexualni obtezovani no proste magor psychopat ....
wOOkie
Zkus narvat, nějaký Opavia do igeliťáku a nalepit na to papír s nápisem Opavia. Myslíš, že se budou furt stejně prodávat ?
Dubinek
citace:
Původní příspěvek od High Flyer
Tenhle patek mne napad zatracene dobrej napad,a to udelat u sebe v byte poradnou kalbicku.Vsechno by to mohlo bejt v poho,kdyby sem nedostal ve ctyry rano skwelej napad...


No, věřil jsem ti to asi do třináctýho řádku :bravo: :punk:

Wookie: Na koho to je? To by mě docela zajímalo, na co to je reakce :)
HALUZAK
High Flyer: no myslím že tvoj príbeh teba vydeliť tak piatimi
wOOkie
Dubinek >> ehh, zas sem na grower zamířil ve stavech, které máme všichni tak rádi :D a tak sem si trochu splet témata. Pardon. Pro úplnost :

Schooby:Takovej jev v chování lidí, jako masy. Když je v obchodě 100 výrobků, a 99 z nich má etiketu modrou a 1 červenou, tak všichni sáhnou po modrý, protože tu má přece většina. To je přece ověřený. Ale často je jenom ta jedna luxusní, ale protože lidi choděj jenom po vydlážděných cestách, bojí se riskovat a drží se tradice, promarní svojí šanci ... (http://grower.cz/forum/showthread.p...3128#post253128)
Schooby
wOOkie nedělej si vůbec žádný starosti, ty témata jsis nespletl ty, ale já :) Pak jsem to po sobě opravil ;)
Cannabis_Eater
Uaaa,strašlivě jsem se zhulil a teď dělám závěrečný zkoušky..naštěstí už to ze mě vyprchalo..všichni mi kurwa držte palce.PEACE..joo,a psycho,včera jsem se taky zhulil (jako již tradičně) byl jsem sám doma a jedinej u koho jsem mohl hledat rozptýlení z těžkýho stvu byla naše kočka (poloperská)..tak sem ji v tom tom těžkým stvu navlýkal ponožky a oblečky co měla sestra kdysi pro panenky a chytal jsem z toho takový záchvaty..kdo neviděl kočku v šatech pro panenku,nic nezažil..tak zatim a kočkám zdar:punk:
Schooby
Tohle psal můj kámoš někdy v Březnu 2004, když jsme udělali, ještě na střední takovej fajn vejlet :)

Tak. To bylo tehdá v tej středu. Ráno jsme se rozhodli, že se vydáme za školu a pojedeme na výlet (vejlet prej). Nazvali jsme tuto akci imaginární Ampér, tzn. že jsme jako jeli do Prahy na výstavu Ampér, ale ve skutečnosti jsme měli namířeno do Kolína na kus pífa. Zpočátku jsme nemohli najít žádnou on-line rachotu. Chtěli jsme do Palmy - MOC, ale ta byla také zavřená :( . A tak jsme se rozdělili: Šmejky, Šoula a Šubi šli na žraso a my dva dementi jsme hledali po zkurvenym Kolíně trafiku. Cesta byla dlouhá a nudná, páč v tej díře nejní jediná trafika. Ale najednou, kde se vzala, tu se vzala, TRAFIKA! Koupil sem si cíga a šli jsme jinou cestou zpět. Počkali jsme na ty tři lidožrouty a pak jsme šli do tej Palmy. Ještě pod vlivem ranního THC, co jsme dávali před nemocnicí, kde jsme čekali na Šoulu, jsme šli na fotbálek. Pak sem já a Šubi dali ještě jedno brčko. Hráli jsme kulečník, fotbálek a čuměli jsme po jedný kundě, co tam hrála kulébr s ňákym vozyhnojem. Šoula s lahvátorem si dali 4 kousky a bylo jim veselo - všem nám bylo veselo! Když už odbyla poslední vyučovací hodina a my jsme se mohli ukázat v KH, vyrazili jsme domů.V rachotě jsme se dohadovali, jestli už rostou lysohlávky a tak jsme se je vydali hledat do lesa. Po cestě jsme řvali na kolemjdoucí i na kolemjedoucí. Dlouho žádný les. Až po chvíli se v dály objevily kusy stromů. Zase nastal řev: "V dálce je les, v dálce je les, ... " . Hem. Tak jsme dorazili k lesnímu porostu a vydali se na průzkum. Šubi pln nadějí bral tuto záležitost velmi vážně. Ale asi po 10 min. sme se na to vybodali a Šubi šel uválet dalšího jointa. Byl to nářez! Poslední joint, ale stálo to za to. Byli jsme fakt kurevsky na sráč (kromě Šmejkyho). Já sem si sežral jogurt od snídaně a když jsem ho odhazoval do piči, tak sem pokecal Šoulu. Tomu se to nelíbilo, a proto sem mu to musel utřít. Šubi s Lahvátorem si zatím hráli... fakt netušim co to tam bondážovali, ale muselo to bejt asi hodně hustý :) . No. Jenže Šubi dostal "další" "nápad" - ujedeme Šmejkymu! Běželi jsme co to šlo, ale Šmejky nám byl neúprosně v patách. Řeknu vám, že takhle jsem ho ještě běžet neviděl. Když jsme se všichni namrdali do káry, Šmejky se smrtí v očích skočil po hlavě do auta. Kolodějovi málem rozdrtil hnátu a já se Šoulou jsme jen hystericky řvali. Když si Šmejky vystoupil, jako že si půjde sednout do předu, tak na to Šubi hamtnul. Šmejky jen utřel slzu a docupital asi 300 metrů k silnici, kde jsme na něho jako správní kamarádi počkali. Když my complete, tak my hen hen do KH :) The End

Vysvětlivky: Šuby jsem jako já, Šmejky měří 195cm a váží odhadem asi 180kg, nějak jsme tou dobou netušili, že lysošky rostou v zimě :)
Schooby
Tohle je asi taky rok starý...

Byl to na hulení docela špatnej tejden, protože v pondělí jsme se zbořily a pak až do čtvrtka (dnes) vůbec nic.Tak jsme si aspoň pročistili palice a naučili se trochu matiku (njn). Ale dneska. Až do večera jsme se o hulení s Compassem vůbec nebavili, až večer, asi ve 3 odpoledne jsme s Compassem jeli na hambáče. A po cestě mi řekl, že by si rád zahulil, a že dostalnápad. Že by jsme jeli ke klukovi kdo nám dává zelenou, voňavou travičku. Jenomže tomu ukradli mobila, takže to nemohl zvednout. Nechtěli jsme tam hned jet na slepo, tak jsme volali asi půl hodiny na ten telefonní seznam (hlasovej) tam jsme na něj zjistili číslo na pevnou, ale doma to nikdo nezvedal. Co naplat, rozjeli jsme se do města vzdáleného 30km s tím, že za 2 hodiny musíme bejt zpátky. Navíc jsme nic nevěděli a tak jsme jeli úplně na slepo, s tím, že víme kde bydlí. Když jsme tam dorazily, nikdo tam nebyl a nezvedali telefon. Chvíli jsme jezdili po městě a přemejšleli, až si Compass vzpoměl, že chodí do nějakýho fitka u sokolovny. Tak jsme to hledali po celym městě, až jsme to našli. Příjdeme ke vchodu sokolovny. Koukneme se na otvírací dobu. A sakra! Tady bejt nemůže, je zavřeno. Už jsme šli pryč a Compass už byl skoro u auta, až jsem si všiml, asi 300m od nás byly nějaký děti na oválu vedle. Tak jsme se tam šli podívat. A koho jsme nenašli, ale byl to on! Dohodli jsme se a za nedlouho jsme pro to vyrazily. Dal nám to a my vyráželi zpátky. Měli jsme asi 25min času, 35km a jednoho špeka před sebou. Jel jsem docela rychle, tipuju tak průměr 120 na úzkejch okreskách. Compass přitom balil, když jsme si vzpoměli, že na mostě přes řeku byly poldové. Sice nám víceméně nemohli nic udělat, ale za sjetej vzorek můžou docela pindovat, tak jsem spíš doufal, aby tam nebyli, ale neměl jsem strach, to ne. Přijíždíme na most a … jsou tam. Stojí tam auto. Už odjíždí. "Jé, to je kretén, to nemohl počkat?". Už jsme se blížili, když benga nalezli do auta a odjeli pryč. Pak už jenom další 120km jízda, zastávka, špek, dojezd na intr a zpoždění asi 5min.
Cannabis_Eater
Dnes jsem si hezky jel ve vlaku Olomouc-Prostějov a říkám si-tyyy vole,já bych hulil až bych brečel¨,ale v kapse žádný brko,přísun peněz minimální..prostě opruz:grrr: jedu jedu a najednou z kupé vylezl chlap-starej,hnusnej,zarostlej,říkal jsem si že by vyhrál Miss Kentuss 2005...všiml si mě,a začal se šinout ke mně..říkám si-ten bude chtít cígo lebo nějaký drobný,hajzl jeden:grrr: přišel a: Nemáš zapalovač?Tak jsem mu ho půjčil,on začal hulit..během chvilky: Chceš taky? Říkám že jo,tak mi dal pár prdíků,chvilku jsme kecali,vysmáli jsme se průvodčímu do xichtu a nakonec Kentus (jménem Jirka:frog:) odchází a podává mi obal od banánků se slovy: To je za ten zapalovač...během chvilky jsem to rozbalil a tam se na mě usmívala veselá palice jako svině:bravo: takže rada do příště - KDO NEMÁ RÁD KENTUSY, NEMÁ RÁD SEBE - a _NESUĎ KENTUSE PODLE OBALU..no nic,jdu okusit tu palici,mějte se:punk:
D_2501
CAnna eat:ty musis bejt pekne vyjeti, kdyz to vymyslis...
nebo si jen magor...cant believe it
blownancyblow
http://grower.cz/forum/showthread.p...highlight=fajky
napr.
Dubinek
citace:
Původní příspěvek od blownancyblow
http://grower.cz/forum/showthread.p...highlight=fajky
napr.


Co to má jako společnýho s nejbrutálnějšíma zážitkama?
CHOURIS
Hele já vám řeknu můj příběh.
Včera jsem koupil pomerančovej tabák do vodárny (to velký balení)
No a celý jsme ho od 2 do 9 skouřily ve dvou. Do toho nějaký to sklo.
No a šel jsem domů a když už jsem se šel koukat na telku tak mně začala bolet hlava. No tak jsem šel spát. A večer se probudím(mám zatažený zavěsi takže je mrtě totální tma) A mně se zdálo že jsem pod zvedákem a nademnou je auto tak jsem se nemohl hejbat a nemohl jsem zvednout hlavu, protože jsem se nechtěl do tý hlavy praštit. A tak jsem se z tý postele svalil na zem pomalu vsával a ruce jsem měl nahoru abych ho nahmatal(to auto).
No a najednou koukám vždyt jsem v pokoji no ašel jsem zas spát.
A pak jsem se zase probudil a to samí akorát jsem stál v prostřed místnosti(nevím jak jsem se tam dostal) No a to samí uhejbal jsem se do strany abych se nepraštil o ten podvozek a rukama šmátral nad hlavou abych věděl kse je ten podvozek a najednou jsem se chytil nějakýho rohu a já myslel že to je sloup po kterým ten zvedák jezdí no a čumněl jsem před sebe a já to auto pořád viděl. Ale asi jsem tou rukou jak jsem držel ten roh zapnul světlo a uvědomil jsem si že ten roh je roh místnosti A tam to byla jen haluz. Koukám na hodiny a byly 3 No strašná chvíle
Ondřej
Kámoš si koupil sklípkana. Onehdá jsme se zhulili a šli k němu na drink...tak tam tak sedíme a najednou někdo zvonil, tak šel otevřít a já tam zůstal sám. Najednou ten sklípkan vylezl z terárka a lezl po stole. Zastavil se na novinách, tak jsem je chtěl vzít a dát ho zpátky do terárka, jenže když jsem se jich dotknul, ten hnusnej sklípkan se rozběhl a vběhnul mi na ruku. Jsem trhnul rukou a vidim jak ten pavouk letí vzduchem přes místnost...no než jsem stačil uvažovat tak jsem letěl ven z baráku a na kámoše zařval akorát "běhá ti po domě sklípkan" a utekl jsem si dát do hospody panáka na uklidnění...:)
jgj
To takhle jednou cestou autobuse ze školy domů kterej byl fakt nechutně narvanej a já byl fakt nechutně zhulenej se mi začlo bělat před očima až sem se za pár sekund zbudil na zemi kde semnou leželi ještě asi tři lidi který sem při pádu srazil....
CHOURIS
No a nebo jsme měli jednou praksi a mně se udělalo nevolno a najednou mně zežloutlo před očima a já nic neviděl(fakt vůbec nic) fakt strášný. Tenkrát jsem byl fakticky špatnej.
No a jednou v lese jsem udělal dřep a najednou jsem viděl jak predátor.Ne takový to spomalený,ale trhaně a na krajích zornýho úhlu trhaněrozmazaně. Jako když čumněl predátor přes ty svý brejle
FRELA
Nazdarek lidicky,mam taky nejaky ty zazitky,tak se rad podelim.pisu prvni meil tak sory za chybicky.V breznu bylo docela fajn,tak jsem uvaril mliko a jeli jsme z mladou od libochovic po ohri radeji proti proudu jeste s 2lidmi ve 2 kanoich na takovy mali piknik.Hned po nasednuti jsem kazdymu dal 2dl a urcil jsem cil[takovy mali ostruvek,ktery je tak 2,5km proti proudu.no dorazili jsme do cile uplne na sracky asi behem hodky.nemohl jsem vubec komunikovat z ostatnimi,tak jsem skocil do ty studenz vody.to byla parada.krasny probuzeni,ale jen tak na deset minut.potom nastali docela kotle.skejsli jsme na ostruvku tak hodku co mi druhy den povidali.jediny naco si vzpominam je cesta nazpet,kdy ja sedel v zadu ale nemohl jsem padlovat ani pozorovat cestu kolem.mlada se snazila kormidlovat ze predu a jen jsem slysel,pomoc"to jsme mirili nekoordinovane na kameny u brehu.no fakt husty den.do dneska nevim jak jsme se dostali domu,ale jinak fakt sranda.
CHOURIS
Jo hele z tou lodí to znám.
My jsme s kámošem jeli na gumovejch dětskejch člunech pro 1(nosnost100 kg) Každej jel na jednom. Náhodou jsme dali taky mlíko Měli jsme napůl 0,5l flašku)pepsina)-jp byl to samej tuk,takže kvalitka No a vydali jsme se na cestu měli jsme sebou každej 2 špeky takže jsme si po cestě nakládali a najednou jsme se proste nemohli hejbat a jeli jsme divokou orlicí. Naše trasa je dlouhá asi ty 3Km vono to moc není ale kdyby jste znali ten terén psycho samí klacky. No a v jednom místě jsem narazil na klacek a pichnul no a ja jak jsem se nemohl hejbat tak jsem se potopil a nemohl vyplavat no a kámoš ten se nemohl ani otočit aby se na mně podíval.No a dál už nevím. Pak jsi spomínám na to jak jsem seděl ny břehu a čumněl na diru do lodi. Fakt to bylo se mnou špatný
st3
Nevim jestli je to brutalnií zážitek ale je to psycho, když hulíte jste nalití a naráz se objeví zasraní poldové, to fakt nasere!!
Kelo
yo tak to mna tiez raz tak preplo. sedim si tak pri pc a pisem s ludmi cez ICQ a zrazu som zamrzol.... divam sa na monitor pozeram pozeram a zrazu som sa prebral a vedel som ze sa stala daka situacia ktoru som zazi uz treti krat asi... uplne som bol s toho taky vyburany ze som asi 30minut len sedel a zasa cumel na monitor.... uplne ako keby ma preplo a som dostal chut do zivota.... paradicka
meSaja
To já sem jednou jel na kole kolem vymletého potoka, když z něho vyletěl černý čáp a letěl pár metrů vedle mě,no, nikomu to nepřeju zažít!!!:)


Včera sem se zčazený motal po Vlčnově a nějaký děda v teplákách mě nadával do bolševiků a komunistů, málem sem utekl!


Před měsícem sme byli na bečce a kámoš šel na malou,zhulený jak deka v týpí samozřejmě,došel k zmuchlané dece která ležela na zemi naklonil se nad ni a s ůplnou hrůzou v hlase povídá: paní, je vám něco???!!! Tak tomu říkám haluz!!!


A Aby toho nebylo málo,chtěl nás vyfotit,vytahl foťák,15 minut seděl a hleděl do tmy a pak s ním začal mlátit o trám!Otočil se na kámoše a povídal : Ty, Miro pomož mě s tím, já nevím co to je!!! Měl ste někdo někdy takový stav???
meSaja
Nedávno přijeli znamí ke kámošovi, apsolutně sme se vykotlili a že půjdeme na louku, Ještě sme se stavovali u dalšího kámoše a to s me neměli dělat, nějak sem se rozjel a přímo uprostřed cesty sem začal natáčet film, ůplně vážně sem začal rozdělovat funkce,povidám: ty si mikrofon,ty dabink,ty točíš, a já říkám akce a stop. Tak sme filmovali asi 10 minut, než nám došlo ,co tam vlastně děláme,no museli sme pryč :) Ale všichni mě poslouchali, tose musí nechat, mám po hulu trochu autoritativní sklony, chvilku sem byl i žabí prezident a kdo neposlouchal, tak sem ho hodil žabám! :) Ale jinak v poho
BADBITER
to já jsem se zhulil na závěrečný jízdy do autoškoly,a zhruba v polovině jízdy sem měl mega haluz,že se z bílý dodávky která jela už asi 10 minut předemnou utrhlo zadní kolo a letělo přímo na mě....no prostě haluz....tak jsem sebou cuknul takovým způsobem,že sebou škubl i komisař a instruktor,ale nakonec mi ty papíry dali:)
Ondřej
S řízenim auta po hulení mám taky problém...Nemůžu se rozjet, na křižovatkách a na stopkách mi to chcípá, nezvládám dopravní špičku....jednou jsem dokonce při vyhazovaní vajgla z okýnka lehce štrejchnul bokem strom...:)
Dan.Bass
to Ondřej : hele, pokud to nezvládáš (ať už proto, že seš hodně nahulenej, nebo že to moc nezvládáš ani normoš), tak za to vážně nesedej ! Bez legry !
Ondřej
to Dan.Bass : Neboj, zhulenej jsem jel jen dvakrát a už nikdy více!!!
A za střízliva to zvládám dobře, dokonce se řídim rychlostními limity!!!
Já jsem prostě dobryý...:)
Medvidek Pu
...mno, tak sice muj zazitek neni z nejbrutalnejsich, ale me pobavil :)

...klasika, sedime na kolejich, spokojene si pokurujeme nejaky dobry modylek a najednou me nekdo vola. MAMCA! Zhuleny jak taska premyslim co me vlastne muze chtit a potom jsem si vzpomnel ze jsem ji mel zavolat a nadiktovat cislo meho uctu. Presunul jsem se tedy do sveho pokoje pro karticku a uz cestou si to s mamcou vykecavam jako by se nechumelilo :sun: prijdu na pokoj, popadnu karticku s cislem a diktuju. NO ale jak jsem byl jak taska tak jsem se nejak uprostred toho 9 mistnyho cisla zapomnel a kdyz zrovna diktuju 4ku, 3ku tak pokracuji dva...jedna...TEEEED :)....v tu chvili jsem si to nejak uvedomil a zacal jsem se hrozne tlemit. Mamca nejak nechapala a stale se ptala cemu se tak smeju, kamos se prisel z vedlejsiho pokoje podivat cemu se tak tlemim...no pohodicka, clovek se nekdy trosku zapomene :smoker:
Dan.Bass
to Ondřej : ok, věřím ti. Já to zvládám i nahulenej a považuju to za možná bezpečnější způsob řízení než za střízliva, páč člověk je opatrnější (většinou...). Na druhou stranu, v životě bych neřídil pod vlivem ethanolu, i kdyby to bylo zákonem povolený...
Ondřej
To Dan.Bass: S tim sohlasim, s alkoholem v krvi bych do auta nesed
CHOURIS
To já jsem se šel najíst a napít a bylo mně fajn. A je to pravda ja mám nízkej tlak. A proto jsem začal pít kafe(dá se hulit)
Medvidek Pu
mno :) Muj posledni prima zazitek po huleni. Taky tam mate radi patky :) JA JO!!! Clovek je vzdycky tak natesenej na ten relax ze se deji veci. Vyrazil jsem se svyma 3 prima kamoskama na patecni posezeni pekne u reky. Kazdy si nesl svoji flasku, at se nam to lepe keca a ja jsem si jeste pripravil pekne speka, jak si ho v ten vlahy podvecer vychutnam. Mel jsem od kamose nejaky dobry vzorek, tak jsem byl zvedav :sun: Popijeli jsme, vykecavali a bylo to fajn. Pozdeji, kdy z flasek ubylo a slecny byly nejake uz rozdovadene :) jsem si rekl ze dam speka. Dala si se mnou jeste jedna kamoska a tak jsme si spokojene pokurovali a byla pohoda. MNO :) a zaclo to :) Jak to najelo tak jsem vedel ze tohle je dobry model a zacal jsem byt pekne v prdeli :sun: Nejak jsem prestal slecny vnimat a cumel asi pul hodku do vody kdyz jsem si uvedomil ze slecny maji dopito a nejsou vuuubec potichu a jeste je to ocividne bavi. Ja jsem byl pekne v pasti a tak jsem si jen frcel a sledoval co se deje okolo. Slecny byly pekne na kasi a bylo videt ze moc rozdilu mezi nami chlapy a zenskyma neni, protoze jak byly pekne vylity tak se ten sexualni pud pekne projevil. Pekne na cely kolo hulakali, snazili se budit pozornost okolo, lezli po sobe a vubec byly velice pritulne :))) No ja jsem si to uzival a zaroven se pekne drzel abych na ne neskocil, protoze svou slecnu mam a nehodlal jsem si to komplikovat :sun: asi jsem nebyl tak v prdeli. No kazdopadne holky si to uzivali a kdyz se zacli mezi sebou libat tak to zaclo byt uz hoooodne zajimave :))) Mno nastesti nebo spise nanestesti uz alkohol dale pusobil a prisla ta faze, kdy jedna z nich uplne vytuhla a zbyle dve vyhodnotili ze venovat se sobe bude lepsi v soukromi a zabalili jsme to :))) Ale divat se pekne zhuleny na 3 rozdovadene slecny ktere tedy vi co chteji stoji za to :)
Sumec11
K tomu vejtahu, já jel jednou s kámošem ve vejtahu do posledního (6.) patra a jen tak ze srandy jak sme byli nahuleny sme vymysleli, ze v poslednim patra nadskocime a ten vytah tim padem pojede dal a my jako budem na strese. Kdyz se blizilo 6. patro tak sme nadskocili, kamos rozbil hlavou lampu na strope kabiny, mel rozsmiknutou dlan a my cumeli jak pera ponevadz podlaha vytahu byla asi 25 cm nad urovni chodby. Na strese sme sice nebyli, ale vysvetleni do dneska nemam..:)

Du si zabubnovat.....
Ramdas
tuhle jsem jednou seděl v parku s jednou holkou a dlouho diskutovali o tom jestli stromi mluví , ona tvrdí že prej jo , a že vidí auru v podobě různých barev na těle :sun:
Bylo to asi před osmi lety v lesním kempu na Mácháči. Dali jme si s kamarádama pár suchejch drinků a byli dost na plech. Byl už skoro večer, obloha v dálce byla temně rudá a kamarád začal rozebírat teorie o jadernejch válkách a konci světa. Koukal jsem kolem sebe jak lidi bezohledně okupujou přírodu, na vedlejší karavan vyžranejch Němců s telkou, ledničkou, křesílkama... a v tu chvíli jsem si byl jistej, že to jinak než blízkým koncem světa nedopadne.... a najednou začal zvedat vítr a stále sílil. Přicházela bouřka s vichřicí. Taková, jakou jsem nikdy nezažil. Strašně lilo, padaly kroupy, lítaly blesky. Kousek od nás to blesk napálil do stromu. Byl jsem přesvědčenej že je to tady - prožíval jsem konec světa...
Byl to hodně nepříjemnej zážitek a ještě dneska, když si na to vzpomenu, z toho mám husí kůži
Asi pred 2 týždnami som bol na koncoročnej chate so spolužiakmi. Nejako podvečer sa koncoročná chata mierne zvrhla, a prišlo tam dosť ludi ktorých som ani moc nepoznal, ale bolo mi to najprv jedno bol som zhuleny na sračky. Keď v neskorších hodinách zábava upadala, a mnohí sa pobrali spať, tak ma to trochu nasralo tak som pozbieral zopar kamaratov že ideme všetkých zobudiť. (Inak naš spôsob budenia je dosť psycho, prideme do izby pekne potichu a potom na mobile puustime melodiu Akty X vačšina rozbitych ludi je z toho dosť v piči. :D) Keď sa už nejako tak preberali, tak do izby na prvom poschodi vojde typek ktoreho som ani nepoznal, ale čistý určite nebol, bol celkom v pohode už si moc ani nepamatam čo vravel(ja som fit tiež nebol), ale chlapik zrazu vravi, že dobre majte sa idem sa pozrieť von. My že dobre, choď, ale chlapík začne otvárať okno a už má jednu nohu von. Ja úplne v piči skočim k nemu že ho zachytím ale chlapík už letí von oknom.:bong: Chvilu ticho potom bolo počuť už len nepríjemný zvuk dopadu na zem(inak 4 metre). My všetci v piči, sme boli z toho úplne mimo. Potom prišla záchranka, chlapík úplne krvavý, dojebaná tvár a natrhnutý nos, a pravdepodobne aj dačo zlomené. Ale mal moc velke šťastie lebo mohol prisť o zrak a o sluch. no brutal, hneď potom ako sanitka odišla sme si museli isť zahuliť na ukludnenie :eek: Inak potom som sa dozvedel že chlapik bol na piku. Má to aspoň jednu výhodu že s tým po tomto zážitku prestal(však kto by nie, že?)
katuš
jednou, je to asi rok spatky sme dali s kamoškou nehorazny řepeto. Da se řict že sme byli na sračku, rozhodli sme se jit na pivko do hospody ale cestou se ta slečna co se mnou hulila zastavila hned u první cedule kterou sme potkali a začala něco s tim že ty cedule sou moc vysoky , ze to prej neni mozny a museli sme se nejak srazit ci co. A určitě to znate ze vas někdo vyshizne takovým spůsobem že tomu věříte. takze sme tam stáli, dva malý trpaslíci co nedošáhnou na ceduli( chyběli nám jenom špičatý čepice) nez sli kamoši a vyvedli nás z našeho vomylu. Samozřejmě smě z toho měli pořádnej vytlem
Spitfire
a
deficit
To je úplně normální. Nejhorší je být úplně zhulenej a komunikovat s matkou, protože většinou ani nejde vnímat co vlastně říká!!
Ondřej
To deficit: Máš pravdu, nejhorší je zhulenej komunikovat s matkou. S tou mojí je to psycho...Blbý totiž je, že za prvé je od přírody strašně vtipná, jenže je zas zásadně proti konopí a dává mi to furt sežrat...Takže když na ní zhulenej natrefim, snažim se někam rychle zdrhnout (nejlíp do jinýho kraje), abych se vyhnul další přednášce
KJR
me matka dycky provari a uz ji to ani tolik nesere....ale dokaze mi udelat nejhorsi stavy! :p:
katuš
Moje mati je v klidu(taky hulila a ví:D), horší je tatík,ten nevi nic.
KJR
jo tak nejbrutalnejsi zazitek po huleni kterej tezko nekdy dozenu ze sem si pred hodkou a pul zmastenej urazil na toboganu oba predni zuby-do pulky ---ale zit se s tim da jeste ze mi necumej nervy
CHOURIS
No já jsem zrovna včera byl u kámoše číhli jsme na nějaký dívko(zahulíme uvidíme) No a samozřejmně že jsme za názvem filmu nezůstali nic dlužni. No a pak jsem si dal 4 cíga za sebou (normálně nekouřím ale mněl jsem chut na kouř)
No večer jsem šel domů a lehnul jsem si zavřel oči a zdálo se mně jak moje myšlenky opouštěj tělo a já se snažím na někoho napojit.
Myslím že to je telepatie a začínám v to i věřit.

Nebo jednou v zimně jsem šel domů a ohlídnu se za sebou protože tam štěkal pes a koukám ten pes jde kolem plotu(v zahradě) a štěká na prázdnou ulici a čumí do prostřed a jde pořád dál. Jako kdyby na někoho štěkal a šel s ním dál jenže tam nikdo nebyl jen taková še. No dostavila se schíza a tak jsem přidal do kroku.
KJR
Nas pes treba de,zastavi se u trouby a zacne do ni stekat :D maser..
DYZY
Mno nejvetsi masakr co sem zazil po huleni byl kdyz sem vyhulil za den asi 50jointů ze sklizne:D :D cejtil sem se jako když sem v kosmu a jenom letim:frog: :D a nejvetsi masakr sem zazil kdyz sem s kamosem vychlastal čaj z 300 houbiček:sun: :frog: :frog: totalni zpomaleni mozku , informace který muj mozek sosal vůbec nechápal:D velice pestrá a zajímavá audio projekce:D asi hodinu sem byl jak v jiný dimenzi;) :sun: no proste MAZEC:mutant: :mutant: ....nazdárek:)
ingot
hele jak je to ? čím víc hulení tím víc zkouřenej? teoreticky by toho THC mělo být v krvi víc , takže větší účinek ,když toho víc zešrotuju , ne? Slyšel jsem , že zas když toho dám moc, tak mě to dostane zpět do normáního stavu . A ještě by mě zajímalo , jestli se to dá nějak poltačit ten účinek , nějakej protilék? Jednou jsem to dal v práci a byl jsem dost v prdeli což je nepříjemný , když má člověk makat. :punk: :punk: :punk:
frogo
Taky mám jeden "prima"zážitek.
Někdy na začátku prázdnin jsem šel se svým nejlepším kámošem do hvězdy(hudební klub). padlo pár piv a panáků a potom jointík z kámošovýho indooru( belladonna). Byl jsem slušně ve sračkách a potom jsem na baru uviděl nádhernou holku a dali sme si s kámošem kámen, nůžky papír kdo jí pujde zbalit. Vyšlo to na mě. Tak jsem za ní zašel a otázky typu ahoj jseš tu sama, debata pokračovala typem chceš si něco objednat, a končilo seš fakt sexi, chci tě znova vidět, a nakonec skončila že jsem doma sám a jestli nechce jít se mnou. Párkrát jsem se podíval na kámoše který tam byl s nějakou holkou taky tučně na sračky, ještě víc než já, protože si dal ještě dalšího osobáka. Docela jsem se divil že na mě lidi tak koukají, ale říkal jsem si že je to tím modelem, že mám nějaké haluze. Asi po půl hodině mi holčina oznámila že musí domů, a tak jsem si napsal aspoň její čislo a vyfotil mojí nokií, proběhla menší líbačka a odešla. Docela jsem se divil že když jsem se vracel zpátky na místo ke kámošovi tak se mě lidi vyhýbají a ta kámošova holka na mě tak divně zírala. No nic asi haluz, říkám si a hodil do sebe dva panáky johnny walkera.Proběhlo poslední brko a potom jsem jestě asi 2 hoďky chlastal. Asi v šest jsme to zabalili domů, jen tak pro zajímavost jsem eskalátory které jely do kopce, sešel, a při takovém stavu si dovedete představit že mi to trvalo asi půl hodiny. Jenom mi přišlo divný že ostatní lidi jedou otočení naproti mě nahoru a já jdu dolů.
No a teď přejdu k tomu hlavnímu, poté co jsem usnul,a ten den asi ve čtyři odpoledne jsem se podíval do mobilu na novou esemesku, ve které stálo " ahoj koloušku, máš dneska čas, zajdem na nějaký super místečko". Tak si otevřu fotku mého včerejšího úlovku abych si jí dobře prohlédl a co nevidím-CHLAP, regulérní buzík, dokážete si to představit, já se s ním líbal, snad mě neviděl nějaký známý(á), to by byla ostuda, jenom jsem naběhl do koupelny a asi hodinu a půl jsem si čistil zuby a vyplachoval držku. Tohle byl můj asi nejděsivější zážitek v životě, nepřál bych ho ani svým nepřátelům.

Ps: Proti homosexuálům nic nemám, jednoho znám a je to prima týpek ale při představě že jsem se s jedním málem vyspal mi opravdu běhá mráz po zádech.:death: :death: :eek: :eek:
skaff
ignot: to s tim že tě do dostane do normálního stavu je tak trochu a zčásti i pravda, já sem za večer vyhulil 12 gramů a asi po třetim gramu sem byl na jedný vlně pořád, nebyl sem vytuhlej, prostě nic, stačilo každou půlhodinku nakopnout dalšim brkem... a normálně sem fungoval. ani nějak sem moc nekecal kraviny, prostě fakt dobrej stav. i když jeden error tam byl, sem si 2 hodiny povídal s kámošovou nohou :)
KJR
jo jenze kdyz nehulis kazdej den tak te to posle do kopru a muzes jit chrapat :D :D
xpapousek
frogo:HC:punk:
wOOkie
frogo:huuuuaauuuuuuuuuaaaaaaaaauuuu, OMG!
crazyben
Nejlepsi zazitek? Jednou kdyz sem sel s kamo do obchodaky fakt na srot, nejdriv sem se pul hodiny tlemil jak magor ze nevim co si koupim k piti. Pak sme prisli k pokladne polozil sem piti na pas a cekal. Predemnou jeste dva lidi a ja najednou vzal to piti a sel, vsichni na me zacali blbe koukat a kamo se zacal brutalne tlemit na celej obchodak:D
Kdyz sem si to uvedomil sel sem spatky zaplatil a odesel. Docela me to vyndalo. V obchode je to vzdycky psycho, ale ja uz zhulenej nikdy nebudu chodit nakupovat.
PETRON
ingot:
proti zhulenosti: obycejny vitamin C, nejlepe v prirodni forme jako treba pomrdancovy dzus. Snizuje to hladinu THC v krvi:)
Nejen osobne nekolikrat vyzkouseno.
PETRON
Ty co sou z Phy mi jiste potvrdi, ze nejhorsi je jet zhulenej v metru, nejlepe jeste sam. To sme takhle jednou jeli bud z akce nebo sme se jen presunovali, cesta metrem asi na ctvrthodku "realnyho" casu. Byli sme tak zkoureny, ze sme sedeli v lajne na lavicce (ve starych vagonech jeste, jako treba na trase A tusim) a ja a kamoska stali prilepeny na dverich a vubec sme nemluvili. Najednou kde se vzala tu se vzala, vsimam si nejaky podivny zensky ve vedlejsim vagone - bavila se tam s nekym ale ten druhej vubec nereaguje a jen cumi. No nic, pohoda. Na dalsi stanici zenska prestoupi do naseho vagonu a hned zkraje po rozjeti zacne neco hucet do viditelne ciziho cloveka. Rikam si dobry, hlavne kdyz je pohoda. Za chvili divna zenska postupuje vagonema dal a samozrejme zastavi u me (ja mam na to stesti).
A zacne celkem sproste nadavat a kecat neco o politickym systemu etc. No ja napadrt a ve schize jen cumim, sotva prikejvnu, periferne vidim ze kamosi tez jen cumi a ani nedutaji. Oooo boze, co budu delat? Stesti bylo na me strane, pac ji to asi po 6-8mi vetach hned preskocilo/prehodilo a postupovala dal. No pekna haluz, verte mi.
PETRON
Jina haluz: Konala se takova akce na Hvezde(uz nekdo nedavn zminoval-klub), poradana myma znamyma. Povidam si ze tam zajedu se svymi novymi znamymi kamarady/kamaradkami, no pozval sem cca 8lidi. Pritelkyne me to schvalila, ze OK kdyz nas jede tolik, ze se ji bude dobre ucit-nechtel sem ji rusit pred zkouskou a zaroven to skloubit s kalbou.
No parada, na prvni misto srazu dorazila jen kamoska paricka, rekli sme si pockame chvili. Uplynulo tak 20minut, povidam no kdyz nic, tak dame speka a vypravime se(byla to cesta tak aspon na hodinu pres pul mesta). Tk si to cestujeme zkoureni a dorazime na dlasi mitink point. Cestou kamosku upozornuju, ze od toho dalsiho mista uz cestu moc dobre neznam, pac jsem ji vzdy absolvoval skupinove a nechal se v klidu dovezt az na misto. Ze OK, uz na nas jiste budou cekat dalsi. No vylezeme z krtka na svetlo bozi - nekolik tramvajovych zastavek. Este na schodech potkam kamose od videni, pozdravim a dekuju se pryc-ne vsichni museji vedet jak sem zkourenej uz na zacatku cesty:) Povidam, ze nevim cislo tram ale ze by tam mely jet 2 linky. Ok, koukam na jizdni rady, neco se mi matne vybavovalo, byla dost zima - uz tma, pres den bylo teplo-vybiram spoj co jede nejdriv - 8 minut. Taxi povidame a zjistujeme, ze tady taky nikdo z domluvenych neni. Tak smskujem a 2 lidi se vymlouvaji, ok, nevadi este jich dost zbyva, jede to az 8minut. No nikdo nedorazil, nastupujeme. V tramvaji po 2 stanicich dostavam schizu, ze to je blbej spoj(jaxem neznal presne cestu:) ) a uspesne sem tim nakazil kamosku. Toz vylezame z5 do zimy zrovna na miste, kde se koleje deli ve dve trasy a kde maj cekat dalsi. Samozrejme nikde nikdo neceka. Asi jedou pred nama, rikame si, spravnou tramvaji. Pro jistotu mobilujem, samozrejme dalsi 2 se vymluvili. Jdeme pesky jednu stanici, pac ta "spravna" linka jede az za dlouho. At nemrznem. Davame dlsi brko, je veselo. Dalsi tramvaji sme se dostali na zastavku, ze ktery sme uz drive sli jen kus pesky na misto urceni...Problem byl, ze sem samo nevedel kudy a ze dvou variant vybral tu opet tu spatnou. Takze mensi vylet, dalsi spek, stridani vytlemu s depresi jaxem tu cestu zkurvil a diveni se proc nidko nedorazil. No vychazka na dalsi pulhodinu, nez sme zase zpatky na tram zastavce a jdeme tedy variantou cislo 2. Konecne zacinam poznavat okoli, ze same radosti si davame tretiho osobacka a totalne zkoureni si to valime ke vchodu - pred nim kopa lidi. No cpeme se dovnitr fronta nefronta, preci jen to poradaji znami, ze. Vevnitr ovsem vybira vstupne typ co se zname jen od videni, rikam ze sem na seznamu;) No na seznamu mrak kamosu jen ne moje jmeno - este ze sem do nej videl - rikam tenhle nedorazi, tahle nedorazi, napis me jako za ne. Konecne vevnitr sme zjistili ze ani zbyvajici "co asi jedou pred nama" nedorazili, ba co vic, nikdo znamy co s e dusovali prijdu, urcite prijdu nikde nejsou. Chvili sme cumeli, dalsi si pivo, proklinali vsechny co neprisli a pana Murphyho a sli zase ven na posledni spek. No nakonec sme to predcasne zabalili, hudba stala za prd, bavit se s kym nebylo (krome nas dvou, ale chteli sme si uzivat hromadne..)a rikali si proc uz sme to neobratili cestou...ktera nam trvala dobre ke trem hodinam. No prijemna cesta plna preqapeni.
Samozrejme ted uz trefim nejspis i poslepu...

Snad ta cesta nekoho moc neznudila, nejlepsi cist zhuleney:)
skaff
PETRON: jj ja mam obcas hodne brutalni schyzy z toho kdyz nekam jedu a ze jedu blbe a ze to nenajdu a tak...

sem se jednou po skole hardcorove zhulil, dali sme 3 brka ve trech do kolovacky. najednou mi vola zenska z agentury na brigadu: musis prijet, mam problem potrebuju cloveka nekam. tak si rikam, kua sem zkourenej na sracky, nemuzu tam takhle jet. stejne sem tam jel :D. no, a naplni prace bylo asi ve 33 stupnich v obchodmnim centru cpat lidem letaky nejaky. tyfoe, ja zhulenej jak veverka, fetacky rudy oci a chodil sem 6 hodin vyjetej a pak vytuhlej a pokazdy: kamo nechces letak? celkem sem rozdal 10 papiru za 6 hodin, zbytek vyhodil nekam do hajzlu a dostal sem za to 2000 kč :D docela fér, ale ty psycha bych vam nikomu nepral
skaff
normálně s kámošem v narvanym kině... sedí vykalenej, najednou: ty krááávo mě se chce chcát. Řikám hm, di se vychcat. Tak jde. Dojde dolu. Bere za kliku. Zamčeno. Jak je vykalenej tak zkouší urvat dveře. Nic. Čumí na něj už půlka sálu.

po chvíli rozhodování zaleze do rohu... za 2 minuty vyleze s úsměvem na ksichtě. Sedne si ke mě a řikám: cos tam kua dělal? on: sem se tam vychcal do rohu, hehehee.....


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma