Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

/*/ *** Butcherly experience *** \*\ Příspěvek č. 1




Vítejte v treadu mozkových pochodů

Naposledy upravil 10-04-2006 v 22:08 PM

Old Post 07-02-2001 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Zážitky Příspěvek č. 2

Zážitku s hulením mám nasbíranejch za tu dobu co hulim nespočítatelně mnoho. A na každy něco hezké a brutálního je.
Akorát i stim hulením jde pryč tak trochu paměť. A detaily ze starších zážitku mizí.
Jen tak uvedu že jsem mněl pěknej úlet minulý rok když jsem prolítl jakýmysi odpadnímy trubky u sousedů.Zážitků je habaděj a nevim kterej dřív a bylo by to na dlouho.

Liprd Hulmminen

Old Post 07-02-2001 v 21:21 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Zdraví opravdu brutální zážitek Příspěvek č. 3

Neuvěřitelně zkouřenej jsem seděl v autobusu a ten autobus rozjel brutálně psa... fakt zážitek-brutální jak jsi chtěl. Jinak nemám moc brutální zážitky.

Old Post 14-02-2001 v 23:45 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Hi Příspěvek č. 4

To já se jednou tak zřídil,Nepálek trochu toho hulení,a potom jsem nased do busu.Čumím co všichni čuměj na mě,a asi po dvou minutách mi došlo že mám v ruce zapálené cígo,vesele si dávám jednoho práska za druhým.Dopadlo to tak,že řidič zastavil řval na mě dobrých pět minut,potom řek něco že abych si vystoupil tak jsem se sebral a šel.Venku jsem nemohl ani náhodou přijít na to proč mě vyhodil.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 20-02-2001 v 19:33 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurt
Nový Člen

Karma uživatele hurt - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 5

sedim takle v hospe a najednou kolem vycepu projel skutr.fakt

Old Post 20-02-2001 v 23:11 PM
hurt je offline   Profil uživatele hurt   Find more posts by hurt   Foto galerie člena hurt     Add hurt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 6

posledních pár tejdnů mě skoro POKAŽDÝ, když jedu autem domu v noci zkouřenej, přebjenhe ňáký zvíře přes cestu.. takhle sem potkal pár srnek, jelena, zajíce... a předevčírem sem málem zajel vlčáka, ale to byly centimetry - kdyby von nezabrzdil ťesně před autem ,tak sem ho zabil (byla tma a nebyl vůbec vidět) když jedu v normálnim stavu, taxem nikdy u nás zvíře nepotkal paxem jel ješte asi pjet minut a úplně mě to vodrovnalo.

Old Post 21-02-2001 v 09:38 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roko
Nový Člen

Karma uživatele roko - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 7

se takhle jednou vyhulim cestou do Krásna na techno a přes cestu my na Karláku přebehne Negr - dif ho nepřejedu-čumim vo co de - votočim se a už my stojí polda u káry a šije to doněj ?? to nemá úroveň.

Old Post 22-02-2001 v 17:50 PM
roko je offline   Profil uživatele roko   Find more posts by roko   Foto galerie člena roko   Click here to Send roko a Private Message   Add roko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Příspěvek č. 8

včera sme seděli s kámošem v jedný pohodový hospůdce - maj tam vzádu křesílka a vůbec to tam je v klidu (důležitý je, že tam nebylo moc světla)... párkrát jsme jako obvykle zahulili - já sem si šel pučit k barmanovi-kámošovi bubínek a začal sem bubnovat... asi po půl hodině (až sem se vyblbnul) sem začal bubnovat zvláštní rytmus... najednou sem cejtil jak celá moje mysl upadá dolu, tam se chvilku držela a potom začala rychle stoupat nahoru. zdálo se mi, že letim světle zelenym tunelem (ale nikde sem neviděl důkaz, že to tunel je).. no jo, jenže sem mezitim zapoměl, že celou tu dobu sem bubnoval jako o život... když sem si to uvědomil, začal sem zrychlovat... no nedá se to popsat ale byl sem někde jinde.. pak sem vypad z rytmu a skončilo to.. jenže ten zážitek je fakt nezapomenutelnej kámoši na mě čuměli jak na zjevení a musim říct, že sme se ten večer na tom bubnování ještě dostkrát zasekli....

není to brutální zážitek, ale cejtil sem potřebu to někomu říct ;-)

Old Post 16-03-2001 v 09:42 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ymladris
Nový Člen

Karma uživatele ymladris - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

bubnovani a cesta vzhuru Příspěvek č. 9

Bubnovani je opravdu transovni, to je bez diskuse.

K te "ceste vzhuru" jsem si vzpomnela na nasledujici: byla jsem jednou v te fazi zhulenosti, kdy se strasne natahne cas, minuta trva vecnost, a jela jsem zrovna vytahem v 13patrovem panelaku. To bylo neco. Mela jsem pocit, ze nohy mi zustavaji na zemi a telo se vytahuje porad vys, uz merim stovky metru a nikdy to neprestane, trvalo to desne dlouho, az si clovek myslel, ze se prece uz musi prevazit a spadnout ze Zemekoule nekam do vesmiru ;-). A ten zaverecny naraz pri zastaveni vytahu byl pekna pecka.

To se mi na trafce fakt libi, ze dela z obycejneho cisteni zubu, projizdky vytahem nebo cdcka s Cohenem fakt Zazitek(TM).

Old Post 16-03-2001 v 16:14 PM
ymladris je offline   Profil uživatele ymladris   Find more posts by ymladris   Foto galerie člena ymladris   Click here to Send ymladris a Private Message   Add ymladris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Palec nahoru Bongo a tráva jo tak to je moje Příspěvek č. 10

Jo bubínky jsou v pohodičce,já si zahulím a dokážu bubnovati i 2 hodiny vkuse.To už nějak vše upadne do dálky a zvonivý zvuk bubínku mě provází do neznáma.jo zapalte si svíčku,a vemte bubny,je to zážiteček

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 16-03-2001 v 20:12 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Palec nahoru teleshoping Příspěvek č. 11

no ja jsme se jednou fuck zhulil Jackem Hererem a pak jsem čumel 3 hodiny na teleshoping .

Old Post 16-03-2001 v 22:57 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 12

chachachááááá jo, to musela bejt sranda.
Můj nejbrutálnější zážitek byl, když jsem si poprvé
dal trávu s holkou, s kterou jsem chodil asi půl roku
a pak jí řek něco ve smyslu, že jsem si právě uvědomil,
že se k sobě nehodíme. Zvláštní je, že mě to došlo
fakt až v té chvíli...

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 17-03-2001 v 12:55 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Pohodička Příspěvek č. 13

Chichi, ja fcera zkousel sklizen, zahulil jsem v kuchyni a jeste po peti minutach jsem si myslel, ze to nebude nic moc. Za deset minut jsem se sotva doplazil do postele. A az dneska rano jsem zjistil, ze jsem lustil dve hodiny velikou krizovku, uplne celou jsem ji vylustil, ale tajenka nejak nedava smysl :-)))

Old Post 19-03-2001 v 10:23 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

blbbjbjbjbjb Příspěvek č. 14

ahoj mám kytaru a je super si zahrát zhulenehj je to fakt sranda třeba marley rage atd

Old Post 31-03-2001 v 17:05 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 15

já si dnes zahulil cestou na Městský úřad.Šel jsem vyřizovati nějaký papíry ohledně bytu,no to bylo něco,ta ženská co tam za compem seděla se na mne dívala strašně.A já tam budu muset ještě jednou,jelikož nějak nevím co mi říkala.Akorát si pamatuji něco o červených očích,tak jsem odpověděl že je jaro,začíná pučet zeleň a že jsem asi na něco alergik.No moc mi to teda nežrala

Old Post 10-04-2001 v 20:03 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Zážitky Příspěvek č. 16

No mě se nedávno po mlíku stalo toto:
šel jsem s přítelkyní Petrou na nádraží přivítat její kamarádku. Při čekání na vlak jsme si povídali. Ale Petra se na mě celou dobu nějak divně dívala. Po 15 minutovém rozhovoru jsem si uvědomil, že se sice dívám na Petru, ale odpovídám na otázky který dávala jiná holka svýmu klukovi co stáli 3m od nás.

Jo a televize je pěkná svině! Na ní se dá nechutně zaseknout. Tuhle jsem "sledoval" politickou diskuzi na STV! Jen si nemůžu vybavit o čem tehdy debatovali .

Old Post 13-04-2001 v 14:16 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2478840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív