Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Komunita > Síň Slávy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Nejbrutálnější zážitky po hulení - Klikni zde pro originální téma
Slim
2 sewo:
To bude asi tim ze ses doma furt zfajczenej,no a kdyz pak prijdes dom normal tak uz to jede:)Ty ses zas nejakej divnej a.t.d.:)Mnel sem to doma totiz uplne stejné:satan:
sewo
Slim ... ale uz je to wpoho ... uz som si na to zvykol ... a aj fotrovci si na to zvykli :) :wink:
Slim
Ted sem si vzpomnel na fukt BRUTAL zaziteg z leta.Jednou vecer(jako kazdej vecer)sme shli skamoshema zakalit.Nevjedeli sme kam tak sme proste zustali venku.Mneli sme taky Radio a u nashi skolky je takovej vyklenek kam se tak tech 25 lidi vejde a je tam taky zasufka.:)Tak kolem páte hodiny ranní sme zbyli uz jenom 3,tak ze jeste zahulime a pudem dom.U obecniho uradu sme shli s jednim kamoshem napred,protoze ten druhej kamosh se shel vymocit.No a tak za minutu slysime nejaky vzlikání,tak se otoczime a nejakej asi 35 letej chlap drzel (toho kamosha co se opozdil) strunou pod krkem.Tak sme mu shli napomoc.Dostal ranu,povolila se struna,kamosh se ohnal loktem,chlápek spadl na zem,zlomili sme mu zebra nos,chytli sme ho tou strunou pod krk parkrat zatahli aby vjedel jaky to je,jeste sme si parkrat kopli a nechali ho tam lezet,protoze sme si vtom vyklenku zapomneli radio(zhulenci).Ve vyklenku sme si uvjedomili ze by sme mohli zavolat pecky,ale kdyz sme tam doshli tak uz tam nelezel...Nedavalo to smysl.Tak za tri dny sme zjistili ze ten chlap je ubytovanej u jedne kamoshky na zahrade(s jeste dvouma chlápkama).Tak kamoshka shla zanima a dozvjedela se ze si ten chlápek skoro nic nepamatuje,jenom ze se tak 3x pochcal bolesti,ty 3 dny zvracel a jinak nic vic nic min.Celkem hukot,ze?Predstavte si ze by sme toho kamosha neslyseli vzlikat...ted uz by asi nebyl mezi náma.PEACE
PS:Sorry za tak dlouhej prizpjevek.
Karël Bezbarel
Mě dal kámoš jednou šota už sem vomdlel.
ZMonica
Karel Bezbarel:tak to se me jeste nestalo ze bo shotovi bych omdlela, miluju shoty..Zvlast od myho kluka, nataha to do sebe, pak da do huby, pred pusu da dlane, napechuje si je kourem a pak to jede..to me tak vzdycky strasne moc propali hrdlo..Ale je to zahul!mnamky
T.C.
to Slim: Ty jo, tak to je fakt mazec, to bych nechtěl zažít ani omylem.
ZMonica
Tak jo, napisu zazitek..Jedu si strasne moc zkourena v metru, nic nevnimam a jsem zamerena jen na chlapkovi boty co sedi naproti mne..v usich ma sluchatka a nohama si podupuje do rytmu...nevnimam nic okolo, jenom jeho nohy a to jak si podupava, najednou bylo ticho a ja zacinala slyset rytmus..jak si podupaval, davalo mi to dohromady muziku, slysela jsem bubny a on jel, proste muzika, hlavou jsme tak jako trosku do ty muziky hejbala, ale zase ne moc, ale libilo se mi to, vedle si sedla zenska, dala nohu pres nöhu a jednu nohu mela danou u toho chlapka co delal ty bubny, jak se ty pani kynklala noha pri jizde, dotvarelo mi to dalsi jakysi zvuk, proste narez, byla jsem na tom fakt desne moc zasekla, ze Zlicina az na Můstek jsem nesledovala nic jinyho, pak ten chlap najednou prestal podupavat, stoupnul si a odchazel a ja v jeho krocich slysela takovy to jak maj ty stepari ty plisky na botach..a tu muziku jsem slysela jeste potom..Vystoupila jsem na Florenci, nekam jsem sla vyprovodit kamosku(ktera mimochodem byla taky uplne v pici a byla mi oprena o rameno) a jela zpatky na můstek.Na můstku na A cekam na metro..najednou tam prijdou Nemci..Mluvej ty svoje picoviny jak Was, atd.Neumim vubec Nemecky..A najednou od nich cesky slysim: ,,Kde je ten vlak sakra?" podivam se na ne, ale oni zase mluvi jen nemecky, rikam si, to byl asi nekdo za nima.Fajn, sedim na bobku, dole, protoze jsem na tom fakt zle..Bylo rano cca 10hod a ja si na lacno dam jointa..jeste kvalitku..A ve dvou!Peníze nemám, sucho v hubě, hlad.. Tak fajn, sedim na zemi a koukam do zeme, v tom od nich zase slysim: ,,teda to je doba" kouknu se a oni si zase kecaj ty svoje zvasty tak rikam, to bude asi fakt nekdo za nima..zase koukam do zeme a pak zretelne slysim od ty nemky jak rika:,,Nechcete nekdo cukr?", neverim tomu, podivam se na tu nemku, a ona opravdu z kapsy vyndavala pytlicek s cukrem, ostatni nemcouri ze by si dali a ona jen rekla:,,Sorry, on je roztrhlej, vysypal se mi do kapsy" a zastrcila ten pytlicek do kapsy..neverim svym ocim ani usim..Ale najednou zase mluvej nemeci..proste haluz jak hrom!!Nevim..byla jsem z toho dost v prdeli a musela jsem nad tim porad premejslet.. :eek:
T.C.
ZMonica: Je možný že v tvým mozku probudilo THC nějaký zvláštní jazykový schopnosti a dočasně jsi rozuměla německy tak dobře žes ani nevěděla že mluví pořád německy :) Přece je mozek používanej jen z malý části, určitě se dají nějak probudit širší schopnosti v něm :)
Zmonica: To s tou hudbou mně připomnělas jeden zážitek z léta. Vařili sme mlíko, každej sme si dali dvě deci (byli sme tři a já sem je všechny přemluvil, ať si ty dvě deci dáme). No ještě před tím sme se rozhodli, že pojedem na jednu akcu do Brna. Nasedli sme na vlak - mírnej nájezd, kousek před brnem slušnej nájezd. Město -strašně moc velkej nájezd, neschopnost cokoliv dělat, přehřátí organismu. No a já sem taky za vším slyšel hudbu, ale úplně za každým zvukem (jízda aut, vlaku, šalin). Pak se mně to přestalo líbit a měl sem z toho strašně nepříjemnej pocit. Nakonec to skončilo tak, že sme z města (plnýho hudby) museli vypadnout z5 k nám na klidnou vesnici. Utekli sme do polí a trochu vychutnávali klid. No já sem ho moc nevychutnával, spíš sem zvracel a bylo mně strašně. Ale musím říct, že ač to bylo hrozný, rád na to vzpomínám :D
ZMonica
T.C., je to možný?Ale každopádně jsem to fuck zažila a málokdo mi to věří..

FuteW: jinak to se mi taky stava, jenze pak me zacina bolet hlava a ja myslim, ze se zcvoknu
ZMonica
Nejdřív se omlouvám, tenhel příspěvek asi nepatří sem, ale mně se to mco líbí a chci se podělit?:)ghighi Přátelé, sousedé a krajani! Zastavte se na chvíli ve svém každodenním shonu a věnujte pár okamžiků zamyšlení nad skutečnými hodnotami života při četbě tohoto příspěvku. ....... Profesor filosofie stál před svou třídou a na stole před sebou měl několik předmětů. Když začala hodina, vzal beze slova velkou prázdnou sklenici od okurek a začal ji plnit kameny velkými asi 5 cm. Když ji naplnil, zeptal se studentů, jestli je plná. Studenti souhlasili. Pak vzal profesor krabici oblázků a vysypal je do sklenice. Trošku s ní zatřepal a oblázky vyplnily mezery mezi většími kameny. Potom se opět zeptal studentů, jestli je sklenice plná. Studenti opět se smíchem souhlasili. Nyní vzal profesor krabici s pískem, vysypal ho do sklenice a písek samozřejmě vyplnil i ty nejmenší mezery. "A nyní si představte," řekl profesor, "že to je váš život. Kameny jsou ty podstatné věci - vaše rodina, váš partner, vaše zdraví, vaše děti - zkrátka věci, které v případě, ze vše ostatní ztratíte, stále dokáží naplnit váš život. Oblázky jsou ostatní věci, které také stojí za povšimnutí - vaše práce, váš dům, vaše auto. Písek, to jsou všechny ostatní maličkosti." "Když naplníte sklenici nejprve pískem, nezbyde žádné místo pro kameny a oblázky. A stejně je to i v životě. Pokud vynaložíte veškerou energii na maličkosti, nebudete mít prostor pro důležité věci. Věnujte pozornost věcem, které jsou důležité pro vaše štěstí. Hrajte si se svými dětmi, najděte si čas na zdravotní vyšetření, jděte si se svým partnerem zatancovat. Vždy vám zbyde čas na práci, na úklid domu nebo na uspořádání večírku. Starejte se především o kameny - o věci, které mají opravdu význam. Stanovte si svůj žebříček priorit. Zbytek je jenom písek." Na to vstal jeden ze studentů, vzal sklenici, kterou profesor i ostatní studenti měli za plnou a nalil do ní láhev piva, které si samozřejmě našlo svoje místo a láhev byla teprve nyní opravdu plná. To dokazuje, že bez ohledu na to, jak plný je váš život, prostor na pivo se vždycky najde. :o) :beer:
Robie
to ZMonica: jo přesně takovýhle věci se stávaj když je člověk zkouřenej a zvlášť mně se stávaj strašně často...to si pak člověk řiká ty vole to je halda....ale vona to halda vůbec neni to se fakt stává...úplně mě to dostává tohle je strašně hustý...
Slim
2 ZMonica: :satan:
ZMonica
slim? :satan: ?
Alver
Nazdárek.
Předevčírem mi Benny řekl, jestli nechci do Jirkova na nějakou párty a že pro mě má sušenky... No s travkou... Vzali jsem sebou ještě Tomáše, že bude řídit nazpět. Tak jsme vyrazili. Dojeli jsme tam a snědli ty sušenky a zbytek čokolády. Ta párty už skončila. Začala v 17:00. Prej to stejně nebylo nic moc, hrálo se z CD a někdy i z jukeboxu. No tak jsem jeli do zpět do Chomáče zaparkovat auto. Najednou jsem byl veselejší, byla pohoda a ani zima mi nebyla... Tak jsem s řek, že to příchází... No šli jsme pomalu do jednoho NONSTOPU na Tržnici. Po cestě to na mě přicházelo, ale strašně moc pomalu, jako na kostce. Ale bylo to fakt zajímavé zjišťovat, jak jsem se minutu od minuty dostával do toho stavu.. Přišli jsme do té hospůdky, dali si jedno malý. Jo a Tomáš si po cestě dal taky sušenku. jak jsme tam seděli a ona nám přinesla pivko, tak se Tomáš zeptal, co je to za pivo. No Budvar, řekli jsme mu. On se podíval na lístek a řekl. desítka? Fuj já chci Gambrinus. Tím mě fakt dostal, protože nám vyprávěl, jak si ho objedná. No tak jsme popíjeli a najednou jsem v sobě pocítil divnej tlak. Pivo jsem nechtěl, jen jsem tam seděl a modlil se, ať už jdeme, nebo tu zešílím. Hrálo rádio, zaposlouchal jsem se do ěch starejch vypalovaček. Pak tam začala hekat nějaká ženská a do toho moderátor jí začal ukájet. Nevím co to bylo za radio. (kdyby jste někdo věděl, jaká stanice to byla, tak to sem hoďte, dík). Pak se na mě kluci podívali a ptali se, jestli mi je dobře. Nebylo, byl jsem celkem bílej. Zaplatili jsme a šli ven. Došli jsme až k Bennymu před barák. najednou se mi udělalo zle a šel jsem zvracet. Bylo mi fakt zle. No a pak jsme šli spát a já ráno v 6 šel na praxi. :mad: Z nejhorší praxe svěho života jsem přišel domu a šel spát. Pak mi volal Tomáš, že jak mi je a že on v noci jel na ambulanci. Prej se začal klepat a nemohl dýchat. Mámě řek, že si vzal od Bennyho sušenky a ona mu zakázala se s ním bavit, 19-ti letýmu klukovi. Takže čekáme, že jeho máma udělá bordel.

Toť vše. už nechci sušenky ani čokoládičku.... Fuj....:D
prdow
hmm, chudak benny ...
Robie
tak v tom asi nebylo jen hulení ne to se mi nezdá...
Alver
2 Robie:
No já bych neřek, protože Benny je už měl a tohle se mu nestalo. Spíš bych řek, že to vyvolala nějaká alergie
LuB
To je nejaké divné, keby v tom bolo len veľa húliva, tak by si asi skor zaspal a nemalo by ti prečo byť tak zle
PiosOne
lub: s tím nesouhlasím, pokud to přeženeš s hulením v jídle, tak jsi úplně v prdeli a spát se ti moc nechce. je ale pravda, že tě z toho může dostat asi jenom ten spánek, takže si jdeš raději lehnout. ale jak říkám není to proto, že by se ti chtělo spát, ale proto, že jsi tak v řiti, že stejně nic jiného dělat nemůžeš :D
dirtbiker_2003
no alergie nevim, spis asi hodne thc v kolackach..... mi se taky stalo neco podobneho, akorat ze po mliku,ale zadnou alergii nemam...
LuB
PiosOne: No veď práve, neviem si predstaviť, že by niekto po konzumácii neviem akého veľkého množstva musel ísť na pohotovosť
Skôr som to myslela tak, že sa to dá vyspať
PiosOne
lub: ok, jasně, chápu :)
Stejne nejlepsi je kdyz je clovek tak zkoureny, ze je mu uplne jedno co se deje kolem nej :) a ma kua good naladu :)
ZMonica
a v tom je ta pointa, dat si poradnyho jointa
UdL
Včera byl drsnej zážitek. Zahulili jsme s kámošema a šli koukat na T3. Po filmu je jdu vyprovodit a co nevidim v kuchyni na liňáku! Šawle od kocoura. Tak jsem s kámošema šel ven na pokec, pořád jsme ještě dost hučeli... Psychicky připraven jsem šel zpět do kuchyně, že to uklidím a ať hledám, jak hledám, šawle nigde - pro jistotu jsem rozsvítil každý světlo v kuchyni!!! :-) Takže jsem měl asi pěkný šawlowý halušky! :-)
PiosOne
udl: třeba kocoura chytil během tvé nepřítomnosti hlad a... :D
Alver
No jo, buďto halda, nebo měl kocour opravdu hlad.
No a pak je tu méně pravděpodopná možnist, že jak jsi byl kecat s kámošema, tak jsi tam byl tak dlouho, že se to prostě vypařilo... :D
Robie
to je pěkná blbost prostě to ten kocour sežral, co z toho děláte za vědu woe :popcorn: :D:D :popcorn:
ZMonica
Udl, docela nechapacka..
prdow
nas milasek jednou chudak spapal olej co sme dali vychladnout ven na panvicce, taky ze to potom vyhodil ven, este ted vidim jak mu bylo blbe...
UdL
Tak pozor: úplně blbej nejsem, tak mě napadlo, že si to kožich dal znova... Ale to by stejnak na liňáku bylo aspoň něco vidět - aspoň trochu vlhko... A to tam právě nebylo, tak jsem z toho byl jelen... :-)
PiosOne
udl: že by oční vada? nebo halucinace? anebo to vytřel kožichem, protože tě chtěl dostat do nějaké schízy :D
galen
Už vidím toho vysmátího kocoura jak to tam tím kožichem leští a těší se jak Tě dostane. Že Tys mu dal taky řádně potáhnout, srandistovi ... :)
Ale možná už dost těch řečí o blitkách a kocourovi ... :)
UdL
:-)
Slim
Ja se za chvilku asi taky pobliju...Dal se si práska,pak sem snedl celou extra vostrou XXL Pizzu a ted se tomu chce asi ven:satan:
Slim
Uvidíme kama si to najde cestu ven,jestli spodem nebo vrchem:)))))))))Chcete se nekdo vsadit?:satan:
Dan.Bass
Fůůůůůj !!!
BennyCV
Nazdarek lidicky toho hula tam bylo opravdu dost ale ten dotycnej sel na pohotovost sam, proste nezvladl ten stavek! Nebyl to totiz moc velkej hulic! Ale alespon sem se poucil ze susenky sou jen pro silne povahy a ne pro babovky!

PS: Ta jeho matka nic neudelala. Diky bohu! Jo a kdyby sel spat tak to zvladne!
BennyCV
Nazdarek lidicky toho hula tam bylo opravdu dost ale ten dotycnej sel na pohotovost sam, proste nezvladl ten stavek! Nebyl to totiz moc velkej hulic! Ale alespon sem se poucil ze susenky sou jen pro silne povahy a ne pro babovky!

PS: Ta jeho matka nic neudelala. Diky bohu! Jo a kdyby sel spat tak to zvladne!
molik
Cus, tak me napadlo, ze by mi nekdo mohl rict jak na tom v tomhle ohledu je. Zdalo se vam nekdy vecer ve snu, ze jste zhuleni? Jako i ze kdyz jste se pak vzbudili, ze vam to prislo, jako ze jeste pred chvili jste zkoureny byli? Me zrovna nedavno, neda se to srovnavat (samozrejme), ale je to celkem zajimavy:)
Alver
2 molik:
No tak to je husty... Nestalo se mi to. Snad to taky nekdy zaziju :D
AgeOf
Ja mam halue take brutalne skoro stale.Najhorsia asi bola ked sme sa s jednym znamym isly pozriet do jaskyne.Zhulili sme sa ako prasata a ze ideme dnu.On ze nejde tak sme nesly.Stretly sme dalsieho.Zahulili aj s nim a sli sme akoze dnu.araz si to predstavte ideme si po jskini a zhasla nam sviecka.Skoro sme sa posraly od strachu a bezaly kricaly nikto newedel kam.Po chvilke som sa dostal von este s tym prvim.A co teraz hovori mi?Pockame jana.Cakaly sme skoro 2hod ez visiel a vite si predstavt co vsetko sa nam dialo v hlavach co je asi dnu.On dosiel cely vysmiaty v ruke fajka a hovori ze stretol skriatka a zahulil......
No predstavte si to...
PiosOne
slim: tak si potom pozvi toho kocoura od UdL, ten ti potom pomůže s úklidem :D
Slim
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Robie
já když jsem ted měl 14ti denní přestávku, tak se mi zdálo, že hulim skoro každej den :-))))) ale nebylo to vono hmm ale stejně aspon něco :D
ZMonica
Slim: ja myslim, ze to půjde spíš spodem..Vyhrala jsem?:)
PORSCHAK
Tenhle rok jsme s přítelkyní strávili dovolenou na Mallorce, po ubytování na hotelu jsem vytáhl mokrou paldu a hned se strhlo pozdvižení, jaktože jsem jí neřekl, že něco povezu s sebou a vůbec že jsem blázen, že přes kontrolu na letištích a tak, no hádka proběhla a následující dny už palda visela na prázdné skobě na stěně. Jelikož má drahá hulí velice sporadicky, ani si se mnou celou dovolenou nedala, což jsem stejně nečekal.
Špeky jsem pálil jenom na pláži, na lehátku jsem smotnul, sluchátka do uší a tradá na molo, kde jsem vesele požíval za poslechu rádia Mallorca(vesměs duc duc) a pozoroval ten nádhernej ruch, skákající kozy holek co blbly ve vodě s míčem, letadla neustále lítající kolem letiště, přístaviště v dáli a tak, no dával jsem si to skvěle.Tahle jsem se vždycky šel "vzdálit" za nelibých pohledů mé druhé polovičky.
Vždycky jsem přišel samo že úplně jinej, začal jsem něco pěknýho řešit a opalovat se.
Pak jsem vzal ploutve, šnorchla a brejláky a hurá poprvý potápět se na Mallorce.Přítelkyně šla se mnou, vzala lehátko a já se potápěl kolem lehátka. Hrozně monstrózní pocity, čerstvě zkouřenej pod vodou, jinej svět, zvuky a tak, vždycky hrozný stíhy že tamhle je něco ošklivýho, třeba žralok, nebo řasy pod nohama, když jsem odpočíval a jen se přidržoval lehátka nad vodou, myslel jsem, že to je obrovskej rejnok, nebo něco takovýho. Nebylo to dvakrát příjemný, hrozný pocity hrůzy, ale znáte to, je to ošklivý, ale stejně to chcete zažít, takovej ten zajímavej strach.Potápěl jste se někdo zkouřenej(?), je to fakt strašný maso.
No a večer jsme šli na promenádu, kde postávali negři s cetkama, já jim rovnou kroutil na to hlavou jako že NE, a on hned naběh k mýmu uchu a ANY JOINT se zeptal, tak jsem hned zbystřil a počal domlouvat cenu. Přítelkyně mě tahala pryč, že nic s sebou nepovezu, já odmítal a když stlačil cenu na 15 euro za dva gramy haše(nevíte co je to POLY, furt to říkal, jestli nějaká míra nebo druh...)a chtěl po ní peníze

.....všem se moc omlouvám, přišel kolega v práci a já musel přestat, tedy pokračuji....


..a chtěl po ní peníze (protože měla kabelku a tudíž místo na ně, ale já jen kraťásky a triko, všechny peníze jsem svěřil jí), tak opět scéna, že mi na tohle MOJE peníze nedá, že nic takovýho se kupovat nebude. Černoch koukal jak blázen na nás, furt se ke mě natáčel, ať mu dám prachy, když už jsem ho dostal na tu cenu (původně chtěl 25 euro) , no a já mu danou situaci ani nemohl vysvětlit, protože uměl anglicky špatně a v tu chvíli já potřeboval řešit přítelkyni a ne se omlouvat negrovi.
No peníze jsem nedostal, negra zanechal osudu a šel se hádat na pláž, dali jsme cigáro, já měl hned na talíři, že jí nic nepovim, když něco s sebou vezu a ještě vézt něco jinýho zpátky..., no situace složitá...Vyřešil jsem to ku prospěchu věci, když jsme se vrátili na promenádu,z další postávající skupinky negrů se jeden oddělil a jal se tvořit nabídku. Jelikož jsem byl v této oblasti již zkušený, šel jsem na to tvrdě, nechal si ukázat množství, stanovil cenu na patnáct, ta přijata nebyla, pořád opakoval, že je to POLY, ať nebláznim, a když jsem chtěl jít pryč, tak kejvnul. Dal jsem mu dvacoše, on měl na pařátě snad tisíc řetízků, jeden posunul na kraj natažený dlaně a já si vzal tu hnědou krychličku, co měl uvnitř. Vrátil mi bůra a se slovy "Příště nakupuj jen u mě" jsme se rozloučili. Mě hřálo v kapse potěšení zabalený ve folii,ani jsem se moc nebál, že je to sračka, a vyzkoušel jsem to až po příjezdu do Čech - jsme nemohli počtvrtý už ani natáhnout, bulvy vyvalený, no zkrátka opravdu kvalita. Už tomu je pár měsíců, co se mi to stalo a pořád to ještě mám, ubývá skutečně pomálu.
Mějte se a smějte se, jdu se po dlouhý době s kámošema zkouřit, tak navrhnu haš from Mallorca, když svátky, tak svátky.
galen
... a když stlačil cenu a chtěl po ní peníze tak co? :) Je to zajímavá story, ještě by to chtělo neodkroutit pointu :D
Jinak koupání zhulenej je opravdu maso, ani člověk nemusí bejt na Mallorce, i když si umím představit tu neuvěřitelnou pohodu, už se kruva těším zase na léto a na dovču a na kyti ... :mutant:
Lora
to PORSCHAK:
to se nedela! :D a co teda bylooo?
ZMonica
PORSHAK: na Mallorce jsem nebyla a ani v zadnym mori sjem se zkourena nepotapela, ale v praze na Petynce v bazenu jsem se strasne moc zkourila a pak sla plavat..35stupnovy vedro, na slunicku mi bylo bez piti spatne tak sjems la do bazenu, ja sjem ani nemoha normalne plavat, proad jsem mysllela ze na me lidi sjacou ye stran, nebo ze me tam nekdo utopi..a potapet se?Hustota a je zajimavy se se plave tak nejak pomalu..:)
SlecznaIrlinka
jednoho krasneho vecera sme s kamoskou u nas doma palili jednoho speka za druhym...kdyz jsme si tak v klidku sedeli v bejvaku a tlachaly vo kravinach v tom prisli nasi........Matka zacala rvat neco jako proc to tam je tak zakoureny tim svinstvem .......a fotrik sel zatim neco robit do kuchyne matka cela zelena krici na nej at jako taky neco rekne ze se ji to jako nelibi a tak tak v tom prisel fotrik do bejvaku vzal brko ze stolu a vopalil ho......Ja na nej cumela jak na zjeveni ...on takovej odpurce vsechno zelenyho......matka uplne hotova vodesla do kuchyne...tak sme si rekly ze je na case vodejit ze to je velky psycho kdyz jsme vodchazeli tak sem jen zdalky slisela jak otec premlouva matku at si da taky ze to je v cajku ze si taky musi uzivat a tak............Druhej den kdys jsem prisla sem radci ani nechtela navazovat rozhovor jaky to bylo a tak........ale byl to asi jenom velkej ulet protoze ted se to zase nelibi i fotrikovi kdys u me neco najde.......................No OK nebylo to tak brutalni ale aspon neco......Tak se mejte a hulte .......Tcaaaagits Earllinka
Barush
S kámoškou ke konci našeho pukacího výletu ve Vsetíně(neznám to tam moc) jsme normálně viděly v centru města uprostřed křižovatky(něco jak kruhovej vobjez uprostřed byl kus zelenýho trávníku) Koně jak se tam spokojeně pase.Tak sme stáli čuměli na to 5 min, potom tam šel ňákej člověk že ho odvede aspoň bokem, jenže kůň ho osral a my pak šli dál.
Barush
Jo a ještě byxh chtěla říct že dokud jsem furt jen hulila tak sem ganju poznala jen z jednoho pohledu.No a když sem začla s perníkem tak jsem teprv poznala zbytek.Když je totiž vaáš organismus i mozek nastimulovanej,a jste o moc rychlejší a zahulíte nějaký hrubý vzoreček tak to je brutus-stávek z toho hulení co bych měla tak 2 hoďky se mi smrskne do 6-9 minut,takže pociťuju účinky 20krát silnějc,okolí se mi ztratí vše se začne pohybovat,a já sem nááááááááááádherně mimo.
galen
Ses krava s tim perníkem, vyser se na to ... sorry
intruder.stk
Při spateční cestě s Portugalska jsme meli přestupovat ve Francii akorat když jsme vystoupili jsme zjistili že už nejsou volne listky z Paříže do CZ až za 3 dny .Neměli jsme ani na hotel tak jsme si sedli a vytahli 20 g cihlu z maroka a hulili jsme.Byla pěkna kosa a nejbližší sqot byl 30 km tak jsme hledali nocleh(v černošske čtvrti)po par minutach nas začali honit nejaci negři pěkně nas prohnali a meziti nas někdo udal že se poflakujeme kolem jeho domu a černí zrovna nejsme tak jsme šli směrem na nadrží v tom z ulice vyjelo auto ařítilo se rovnou na nas(brzdy,zmatek, depka a kdo ví co ještě) malem nas přejeli-z auta vyběhli tři chlupati a hned nas začali mlatit obuškama pod kolena ,během par sekund nam vyhazeli všechny věci z baglu -zkontrolovali všechno od kapes po ponožky ale hašišek nenašli-byl totíž mezi ponožkam v baglu ktere trochu víc zavaněly hustotou.Víc štěstí jsem asi vživotě neměl kdyby ho našli tak tam sedím asi dodnes
ZMonica
zazitku sjem tu uz psala tuny, jen chci napsat, jak nam dneska moje kamaradka celej den povidala o starni..kdy se ji sralo nejlip a kdy nejhur..nerez, celej den huleny a ona nam tohle husti do hlavy..nejlip se ji sralo v dreveny kadibudce s tim srdickem, kde se ve dve rano mohla divat a vychutnavat mlhu venku a krajinu..a nejhorsi prej kdyz msuela srat do rybnika jelikoz by to nestihla do chaty..

Jinak sem dneska musela poslouchat asi hodinu DISCO!!!?!M?¨coz mi starsne vadi a uplne mi to rve hlavu, takze vedle s holkama jsme byly zmuceny, zadny cd jsme nemeli az najendou kamsoka vytahla COUNTRY a mi ho pustili, musim vam rict, ze rozhodne lepsi nez DISCO a byl to fakt masakr, zpivalo se tam neco o Bendžu a fakt super!:))
Dude
porschak> už jsem to sice něgde psal, ale gdo to má hledat...
(neni to úplně vo hulení)
před 2-3 lety jsem byl s dědečkem v Řecku, s sebou jsem měl 5 tripíků (cyklisti, hm:p: )
jednou sem si jednoho střizl a vyrazil na takovou opuštěnou plážičku - když jsem se potom potápěl, tak mi přišlo, že jsem pod vodou snad půl hodiny a doplaval jsem přinejmenšim do půlky středozemního moře, pak se vynořim a sem 10 metrů od břehu:D, v moři jeden z nejkrásnějších zážitků, který jsem zažil:wink:
no a potom pařby s Řekama v klubíku (se menoval Abraxas:)) - sem tam tripy rozdával - je nigdy neměli, prej tam nějaká hrozná prohibice, mi potom hráli cokoli na přání, drinky zadáč, hrozná pohoda s nima:)

sorry sem se nechal unést tou letní nostalgií:jumper:
intruder.stk
Hoffmana jse neviděl ta 3 roky to byly časy a nebo frisca kde to je? Frisca sem neviděl tak5 roku a to byly čtverečky!
fethan
jednou sem sel na takovej seminar v poistovnictvi pro AIG a bylo to v lete v poprade, hotel Satel. jakmile sme prisli na pokoj tak sme se s kamaradem vyhulili jaxvine (kybl je fakt hustej narez...rikame tomu kacicka) a ftom slysime nejake zvuky jako kdyz nekdo xodi po xodbe. tak sme stylem counter strike pomalu vysli z pokoje a checkovali tu xodbu sehnuti a pripraveni uderit....a najednou praask - dvere do pokoje se pruvanem zabouxly a byla tam koule a klice vevnitr. jakoze do prdele tak sme sli dole na recepci pucit nahradni klic ale v tom se objevil reditel hotela (takovej tricatnik se kterym nas uz predtim seznamoval sef) ze co je za problem a ze on pude s nama nam to otevrit osobne (byl celej vysmatej) a my ze doprdele protoze na pokoji byla rozlozena trafka a taky ten kybl... kdyz sme sli vytahem nahoru tak sme se s kamaradem uz videli jag nas vynaseji v poutex floydi ven (pritom sme byli nahozeni v oblecix a taky s cervenyma ocima)...jeden moment sem si pral ze nex je klic ve dverix at je neotevre aspon ne ted, ze zatim stihnem nekam zdrhnout nebo NECO byla to depka potil jsem se ty vole...OTEVREL!!!...VESEL do pokoje, zbadal to vsexno rozlozeny, usmal se a rek: tak vidim chalani ze vy o zabavu uz mate postarane. A nezabudnite prist vecer na diskoteku dole v hoteli, chodi tam vela peknych dievcat! uffff, tak to uz bylo fakt moca a jakmile jsme dvere zavreli tak sme zakourili zas...
ZMonica
takt o je super ze to vzal tak f pohode..:)Ale verim,z e si byl spocenej...:)
Alver
Zdárek. Jsem zase, opět na kaši. Docela príma stávek. Jen to trošku mate. Jo a chci vás upozornit, že tam budou píčoviny, protože říkám, co mě napadne... I tohle je píčovina.
No takže jsem dnes chtěl jít chlastat, trošku změnit zábavu. No ale všude narváno, tak jsme se rozhodli jít sehnat hulčo. No šli jsme do Hanny Banny v Ruský (Chomutováci znají) a tam se ptal. Potkal kámoše, řekl jestli něco nemá a on že se poptá v Hanny.Škli jsme čekat ven. Dlouho se neukazoval.., Pak vylezli nějací týpci a šli si vedle nás dát trošku na uvolněnou...:D No pujčil jsem jim zapalovač. Dali nám zahulit, takže jsme vlastne nemeli potrebui hulit. Pak jsme potkali dalsi manika a sli taky hulit... Huleni jsem nemusel ani kupovat. Jsem fakt dost na plech. Nu prošli jsme Chomutov skrz. Z jednoho konce do druhýho. Od Bandy až k nemocnici.. (Chomutováci ví). Nu byla fakt dost psychozni zabava... Pak jsem se chvilku nenudil. No a pak jsem sel domu a kdyz jsem miril k vchodu, vidim postavu. Koukam mezi dve popelnice vzdalene asi 30 metru ode me. Pripadalo mi, ze tam chodi. Sem a tam, rychle za sebou.... Fakt fajn haluška. No a teď sedím na netu a jsem rád, že to můžu někomu říct....

Tak brou noc nebo dobré ráno (???)
ZMonica
Alver, Chomtováci ví..:)
Černoch
Jednoho dne na konci prazdnin jsem turoval po lesíku kousek od nás a našel jsem ruskej bunger fakt mazec 400lidi kapacita možná ještě výc přivezli jsme tam nabytek?a bylo šli jme tam s kamošem Zelim a s Hankou že to bude mazec znate to holka?Tak jsme se posadili kouřili super mod.byla ta pravá pohoda a že si uděláme mlíčko proč né odpověděl Zelí, tak vaříme a vaříme a zasek chytáme no dovařili jsme mlíčko hodil jsem to toho samí paldy tak jsme čekaly.A bylo hotovo PÁRÁDA!!!!!!.ale nebyl cukr ani nic co se dava do Ml...zapoměli znáte to ne.Tak samotný hořký bylo to jak když polikáte ponošky od rusáka.fuj ale po tom teď to příjde sednul jsem si a sedim pavel sedí taky a nevi co se dějě z ničeho nic silnej vybuch smích nás zahltil a zeli začal vařit ve zbytku mlíka činskou polífku no nářes tak (TAK ČEKÁM SEDIM A HALDA 6E SE MI ZAČINÁ ZPOMALOVAT SRDCE ČIM VÍC SE MI ZPOMALOVALO TAK MĚ BOLEL HRUDNÍK A OKOLO SRDCE TAK HULÁKÁM NA ZELÍHO A ON SE MI SMĚJE TAK TEĎ JSEM NEVĚDEL CO A JAK TAK JSEM UŽ ŘEK ŽE DNESKA UMŘU:PAK JSEM SE HNUJ A PROB2HLA MI PANENKA KOLEM HLAVY A V TOM JSEM USNUL.no rano šílený jdu ven motám se potřebuju chcát tak chčiju a z ničeho nic zpadnu na zem a spim.fakt hartkore.Tak se s váma loučím hulk Černoch.
Černoch
sory za ty chyby:!
Černoch
jdu si dat hmotys:.!?
Dan.Bass
Není vám tam trochu zima, v tom vašem Chomutově ? :o)))
ut2003
muj nejdrsnější zážitek byl když sem si dal se svym kámošem Majklem...dohromady 4 naducaný špeky neznámýho modýlku...4 sme si dali protože to na nás ani po půl hoďce nelezlo..a tak sme se slzama v očích vytáhli krabku retek a začali cestou na nádraží kouřit..nedokouřili...každej si dal cca 3-4 prdy a začali se dít věci..nejdřiv sme se jen tak řehtali ale pak začali dost hustý haluše,najednou jakoby ze země vyzařovalo nějaký světlo,stromy se začali ponořovat do nějakýho moře...vytrhnul mě s toho až kámoš tim že nám ujede vlak.Majkl taky nevipadal moc dobře.lehnul si a začal se strašně gebit že je prej nějakej had---v tu chvíli se mi to zdálo jako dobrej nápad a tak sem si lehnul a plazili sme se na nádraží...lidi na nás čuměli jak na debili,ale nám to bylo jedno ,okolo nás se rozprostírala džungle a místo lidí sme vyděli zvířata fakt nářez...víc už si nepamatuju akorát vim že sem se probudil kolem 3 hodin a ležel sem vedle kolejí, a kámoš byl na stromě...nikdo neví jak se tam dostal...fakt záhada........
ZMonica
ut2003 kdyby mi to vypravel melej kluk 12let, rekla bych mu, at s nevymejsli takovy hovadiny, ze jet o fakt moc prehnany, ale v takovym stavu verim..:)i kdyz tezko..:)
no tak to je hodně brutální zážitek :D
T.C.
to ut2003: Jak jsem dočet to že se tvůj kámoš probudil na stromě, tak jsem se fakt válel na zemi :) To je fakt moc ti řeknu :)
Alver
No to je opravdu veliká záhada... Bůh ví, kolik přemejšlení stála... :D
PORSCHAK
Dopsal jsem svůj příspěvek z Mallorcy na straně 50, tak jestli máte zájem...
Omlouvám se vám, nestačil jsem ho předtím dopsat, musel jsem končit.
Díky, váš PORSCHAK...brrrrrrrrrrrrrmmmmmmm
ut2003
Myslíte že kecám co? :-(
Si to někdo zkuste, a pak napište svuj dojem...
Alver
A co si mám zkusit?? jako se zničit na sračky a pak lést na stromy??
T.C.
ut2003: Tak já bych tomu klidně i věřil, možný je všechno :)
Ale taky nevím jak si mám vyzkoušet probudit se na stromě a nevědět jak jsem se tam dostal :)
dj dury
Hej je to fakt uvalene..ale rehtam se tomu uz 20 minut :-)
T.C.
dj dury: Fakt nejsi sám, já ten nezastavitelný smích prožíval včera a pořád když si na to vzpomenu :) Chtělo by o tom natočit nějaký film, to by bylo fér :)
dj dury
no toby bylo uwalene jak prase...a ty bys hral toho twojeho kamoshe a lezl by jsi nastrom..:-)
..uplne to widim...

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
T.C.
dj dury: čoveče jestli myslíš mě, tak můj kámoš to není, ale to neva, klidně bych si to zahrál, jsem hereckej typ :)
dj dury
Majkl neni tvuj kamos jak tam pises?
dj dury
citace:
Původní příspěvek od ut2003
muj nejdrsnější zážitek byl když sem si dal se svym kámošem Majklem...dohromady 4 naducaný špeky neznámýho modýlku...4 sme si dali protože to na nás ani po půl hoďce nelezlo..a tak sme se slzama v očích vytáhli krabku retek a začali cestou na nádraží kouřit..nedokouřili...každej si dal cca 3-4 prdy a začali se dít věci..nejdřiv sme se jen tak řehtali ale pak začali dost hustý haluše,najednou jakoby ze země vyzařovalo nějaký světlo,stromy se začali ponořovat do nějakýho moře...vytrhnul mě s toho až kámoš tim že nám ujede vlak.Majkl taky nevipadal moc dobře.lehnul si a začal se strašně gebit že je prej nějakej had---v tu chvíli se mi to zdálo jako dobrej nápad a tak sem si lehnul a plazili sme se na nádraží...lidi na nás čuměli jak na debili,ale nám to bylo jedno ,okolo nás se rozprostírala džungle a místo lidí sme vyděli zvířata fakt nářez...víc už si nepamatuju akorát vim že sem se probudil kolem 3 hodin a ležel sem vedle kolejí, a kámoš byl na stromě...nikdo neví jak se tam dostal...fakt záhada........


Majkl neni tvuj kamos jak tam pises?:sun:
:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
T.C.
dj dury: čoveče ty musíš mít fakt dost hustej model, když máš takovýhle haluze :) To jsem nepsal já ale UT2003 :)
dj dury
ty vole sory... :-)
T.C.
dj dury: V poho, žádnou újmu mi to nezpůsobilo a tak tě ani nebudu žalovat :)
ut2003
asi sem tady slavnej co :-))...
T.C.
No hlavně tvůj příběh a kámoš Tarzan :)
luckyBOB
Tak vam tady prihodim par lahudek.:::===>
jednou v clubu si tak sedim pokourivam brcko michli z venku a hassKu.
Prijde kamos dat si nejakyho prda zavrou se mi oci. probudim se uplne v jine hospode. to by bylo jeste v pohode, ale kdyz potom clovek zjisti ze uz je to 24 hodin potom co jsi byl v te prvni hospode tak v poho. Proste se me zasekl zivot na 24 a vubec si nepamatuju co sem delal doma a nic mezi tema 24 hodinama.
Nebo rano se probudim, zvoni budik. presne sedum hodin. Zaklapnu budik sednu si na postel. najednou si vsimnu ze budik je vyplej uz par hodin. pritom sem jeste nadaval ze to zvoni tak nahlas.
pokracovani priste.
lucky
:):):):):):):):):)
Alver
Tak to je fakt mooooc.... A jinak ti nic jineho nechyby???:D
ZMonica
M A S A K R !!!!
Černoch
Tohle byl pro mě málem infarkt jedu takhle na privát do Nového Boru čekám na vlakáči v Lípě koukám a dokuřuji nedopalek.totálně zduněnej a kouřim jdu si sednout na lavičku koukám po nádraží jestly někoho neznám? No nikdo tam nebyl jen jeden maník kousek ode mě tak nabýzym mu práska, prej nehulí tak se otočim a dávám si posledního prda a kouknu se zpět na toho kluka jestly nezměnil názor a spatřim benga stáli kus přede mnoů a já v batohu přes 30g hulení.koukám na ně a říkám si půjdu radši pryč!!(problém)!! Nešel jsem myslel jsem si že čekaj na vlak? Pak šli do čekárny tak jsem si řikal že někám jedou vlakem a šli si koupit jízdenku? Vyšli ven koukají ze strany na stranu říkám že je to v poho měl jsem strach jak svině při porážce. Z ničeho nic kouká jeden na mě a jde směrem ke mně tak si říkám že je to v prdely že mě někdo prásknul tak jsem se chtě dát na utěk ale už byl moc blízko a oslovil mě sice jsem mu nerozuměl a znám to Občanka atd…tak šahám do batohu při otevření tak nádherně zavoněla nejradši bych si dal prda.tak vytáhnu peněženku obalenou zbytky trávy.podávam mu průkaz vyklepanej ja startka kouká na ní čumí na mě netušim fakt nic. V ty chvíli jsem si myslel že je muj konec na svobodě. Tak jsem ze sebe dostal větu?o co jde:a on mi odpověděl že někoho hledaj a že jsem mu podobnej, kámen ze srdce byl na zemi.odešly! ale to nebylo všechno jak jsem byl tak překouřenej a kecali na mě ty dvě hlavi a v tom stresu se mi chtěto hodit tičku.Tak se zvednu a jdu zadem k dřevěnému baráku motam se div nespadnu jdu a oni předemnou tak dělám že si upravuju háro mihnuli jsme se a já se v klidu mohl pěkně odplivnout? Při příjezdu do Boru jsem si uvědomoval že bych na tyhle cestě už nebyl:::::::::::::::::::to byl můj nejhorší zážitek fakt humáč.
???????????????????????STAVO SE TO NĚKOMU???????????????????????????????????
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIKOMU TOHLE NEPŘEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Černoch
Zdar Smallholder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo chodim na sklařskou (vodníka)!NENÍ PROBLÉM nap mi do pm a mužem se dohodnout?CO ty na to?Černoch
ZMonica
Smallholder, hulit normalne mezi lidma, jo to je dost husty..nevim jak tam na jinejch mestech, ja jsem z prahy..a HULIT TU, ..hm..
robos
nazdar,
No mne sa stalo, ze ked som pozeral na PC film Solaris, alebo Solaris 2, tak som dostal sialenu nie halusz, ale halucinaciu.
Ked isiel film a blablabla, tak sa nekvalitny rip z dvd na mojom kompe zasekol a jedine co bolo na obrazovke bola hlava jedneho chlapika, ktory plesatel. Ja som myslel, ze akoze putuje v case, ale ked som si to pozrel triezvi:) tak som zistil, ze to bolo zle zripovane a v tej casti sa mi film zasekol, fakt divoke to bolo
ZMonica
Smallholder: zase jiny nazor..nic, jen tak dale..:)

Robos:jojo, bacha na pleš..
recol
to: Černoch
jj benga dokazu nahnat strach ;) Nas vyrusili prave ked som pripaloval kamaratke brcko a teda dopadlo to dost divne, pytali sa ci sme nevideli nejakych ciganov(inac no rasizmus :) ).
Hudz
HA včera sem na zastávce MHD hulil brko s kámošem a za 10 min. dyž sme byly vyhulený tak tam přistál vrabec všichni se na něj podívali a o pár sekud pozdějc vžum a ňákej velkej černej pták mu drápama utrch kus těla, všichni začali vydávat divný zvuky a kámoš mě poblil. Fakt humus.
Flipmode
No, jel jsem jednou na sluzebku do USA. Tak co delat po ceste, kdyz cesta trva 9 hodin, ze? Vzal jsem si s sebou 4 g hasiku (mel jsem tam byt tyden a v USA nic shanet nebudu po my dvoulety studijni zkusenosti tamtez). Jeste pro info - letel jsem Ostrava-Praha-Zurich-Atlanta-Dallas, vsude prestupy...

Hasik jsem mel schovanej v prirucni tasce, kazdy gecko zvlast v papiru a na pohled to vypadalo jako 4 kousky skrcenyho papiru.Pohoda.Neletel jsem poprvy,tak jsem si nedelal hlavu. Ostrava-Praha a Praha-Zurich v pohode.Ale v Zurichu jsem mel asi 4 hodiny cekat, tak co mam asi jinyho delat - sel jsem pekne na obed a po obede jsem se radne na WC (meli tam fakt vychytany vetrani) zhulil. No, pak mela prijit doba "check-in" a ja dostal silenou stihu,ze to najdou.Tak me nenapadlo nic jinyho nez ten hash dat do pusy a v nejhorsim pripade spolknout.Tak prochazim a voni na me at jim hodim tasku pres scan.Tam v klidu.

Hash jsem dal zpet do tasky, jenze to nejhorsi melo prijit-pred vstupem do letadla se me zeptali jestli uz jsem byl na nejaky kontrole.Ja ze ne.Tak me tam poslali a stala tam silena Svycarka francouzsky mluvici.Tak jsme se bavili in English,jenze s jejim fr. prizvukem a hasisem v hlave jsem to moc nedaval.No, ptala se me na veci jako Kdo mi balil zavazadla? Jak jsem dopravoval zavazadla? Kdo s nimi prisel do kontaktu a podobny hruzy. Pak mi rekla,ze mam nejaky "red eyes" a at s ni jdu do zadu. Dokazete si asi predstavit jak mi bylo - uz jsem se videl jak me nekam vezou a ta ostuda pak. Jenze tam sedel takovej pohodovej Svycar-vedouci, kterej byl nejakou dobu v USA v Dallasu (jako ja na skole), tak jsme pokecali,ja si postezoval na spatnej prizvuk jeji pracovnice a von me pustil.

Rozvalil jsem se na kreslo v Business class a na zakonceni tydle sileny akce jsem se pekne na WC znova zkouril. Myslim, ze jsem si to zaslouzil......
kusher
podelim se s vami o svuj pribeh...je to asi pul hodky,co sme pred informatikou odpalili brutalniho joshe v tunelu za skolou...ted:strasne stavy...byl sem na wc s sedel tam tak hodky a paksewm se podial na hodinky...a uplynulo terprve tri minut......:)......pak sem srostl s hajzlem a zem se zacala vclnit jak na mori,a me se zvedaly nohy posdle toho jak fungovaly ty vlny,moc sem na tom odletel...pak prisem borec vycurat a piskal si takovou blbou pisniku...idiot...odesel a porad mi to hralo v usich..pak sem zavrterl oci a tu hudbu sem videl:)a paksem sel back a vsichni ty kompy strasne kuti...ulet....nevim vubec co mam delat...grover to zachranil...to je na zhulenost nelepci....musim pracovat...work can't wait....zdruw a popalte nekdy u informatice...to je peklicko ;) sest kush.....-stoned...HIGH!!!!
da_tatrman
jo kompy hrozne bzucej, to je sileny,
jednou sem prisel domu a moch sem se zblaznit jak fsechno fselijak bzucelo - lednicka, vypla televize, clovek nemuze najit klid
to je strasny kdys clovek takhle zacne normalne fsechno slyset


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma